pCloud

Contents

pCloud

https://www.pcloud.com/

tl; dr

pCloud toimib nii suurepärase varundamise kui ka töö jagamise tööriistana. Saate seda kasutada mis tahes digitaalseadmes ja oma faile käsitsi krüptimisega maksimaalselt kaitsta. Mis kõige parem, saate eluaegse tellimuse eest maksta ühekordse tasu! Kas on ime, miks me pCloudit armastame??

PCloudi ülevaade – 9 plussi & 1 PCloudi pilvesalvestuse kasutamise con

Šveitsis asutatud pCloud oli võrgusalvestusturu suhteline uustulnuk, kui see 2013. aastal alguse sai.

Isegi kui uus plokk laps on, on pCloud tõestanud, et nende pilvesalvestusruum on optimaalne mitmekülgne lahendus nii isiklikele kui ka ärikasutajatele.

Mis neid eristab, on need kaks eripära:

 1. Eluaegne tellimusNominaalse ühekordse makse eest saate nende teenuseid püsivalt tellida ilma aastaste või igakuiste pikendamistasudeta.
 2. pCloud CryptoFoorumi parimaks andmeturbe tagamiseks võite enne salvestamiseks üleslaadimist oma failid krüptimisega oma seadmesse lukustada. See kaitseb seda soovimatute silmade eest ja tagab, et failile pääseb juurde ainult teile (ja kellele iganes te võtme annate)..

Praeguseks on pCloud suutnud võita enam kui 6 miljonit kasutajat ja on saanud ISO sertifikaadi kvaliteedijuhtimissüsteemide (QMS) ja infoturbe haldussüsteemide (ISMS) valdkonnas..

See hõlmab suuri ajakliente nagu Uber, AirBnb, Twitter ja Instagram.

Eluaegne tellimus

pCloud on esimene pilvehoidla, mis pakub kogu elu tellimust. Lisatasu eest 480 dollarit 175 dollarit Premium paketi eest ja 980 dollarit 350 dollarit Premium Plusi eest on teil igavesti salvestusruumi privileeg. .

PCloudi plussid

Uurisime kasutajasõbralikkust, kättesaadavust erinevatel digitaalsetel platvormidel, andmete terviklikkust ja turvalisust. Ja muidugi, kas hind on taskukohane. Enne kui me teile oma analüüsi näitame, annab see pCloudi videotuur teile parema ülevaate, mis pCloud on:

1. Ärge kunagi kaotage faili pCloudi tagasikerimise süsteemiga

Üks põhjus, miks inimesed kasutavad pilvesalvestust varundusriistana, on see, et neil on kindlustus, kui nad kaotavad faili viiruse, korruptsiooni, tõrke või lihtsalt olulise faili vale versiooni salvestamise tõttu.

pCloud kontrollib alati, kas teil on faili puutumatu koopia allalaadimiseks saadaval, salvestades 5 eraldi koopiat igast failist, mille laadite nende serveritesse kolme erinevasse kohta turvalises andmekeskuse rajatises Dallases, Texases. See on ülim kaitsemeetme failide kadumise, varastamise või riknemise vastu.

Samuti ärge vihkate seda, kui töötate faili kallal ja vea tõttu jõuab see valesti. Kuid teie originaalteos on kadunud, kuna säästsite selle üle?

Noh, pCloudil on ka teine ​​funktsioon nimega pCloud Rewind jälgib teie failide ajalugu 30 päeva jooksul nii et kui tegite praeguse versiooniga vea ja salvestasite faili või kustutasite selle kogemata, saate hõlpsalt eelmisele versioonile tagasi kerida.

Pikaajaliste projektide puhul võite valida ka laiendatud failiajaloo (EFH) lisandmooduli, et säilitada varasemate failide versioonid igaks juhuks kuni 360 päeva.

2. Tippfunktsioonide turvalisus tundlike failide kaitsmiseks

Vanuses, kus tundlikku teavet sisaldavatesse failidesse saab sisse häkkida, neid üle vaadata ja neid isegi varastada või muuta, on turvalisus pilvesalvestuse kasutaja jaoks alati oluline ja pCloud annab teile parima oma kliendipoolse krüptimisteenusega pCloud Crypto..

pCloud Crypto krüptimine

Selgituseks kasutavad kõik pilveteenuse pakkujad täpsema krüptimisstandardi (AES) TLS / SSL 256-bitist krüptimist, mis võimaldab pilvesalvestussüsteemil kaitsta teie faile seadmesse serverisse edastamise ajal.

Igaüks, kes selle faili pilvesalvestusse salvestas, ei saa teie faili ilma krüptimisvõtmeta uurida.

Kuid nii kaugele see läheb. Kui see on pilvesalvestusserverisse üles laaditud, on see tagasi algses vormingus ja see tähendab, et andmetele pääseb juurde igaüks, kellel on juurdepääs serverile. See ei hõlma ainult pCloudi töötajaid, vaid ka kõiki õiguskaitse- ja valitsusasutusi, kellel on seaduslik juurdepääs.

pCloud viib andmeturbe kõrgemale tasemele täiendava programmiga nimega pCloud Crypto, mis annab teile, kliendile, krüptimisjõu.

See tarkvara võimaldab teil enne salvestamiseks saatmist oma arvuti või mobiiltelefoni faili krüptida. Selle avamiseks peate kasutama genereeritud võtit nimega CryptoPass.

  Ulasan PCloud - 9 Kelebihan & 1 Kelebihan Menggunakan Penyimpanan Awan PCloud

Nii on ka pärast uuesti krüptimist ja dekrüptimist ülekandeprotsessis pCloud Crypto, et kaitsta seda soovimatu juurdepääsu eest kõigile, kellel pole teie CryptoPassi võtit.

Naljakas fakt

pCloud on nii kindel, et pCloud Cryptot ei saa häkkida. Nii palju, et nad on väljakutse esitanud tippülikoolide, sealhulgas Berkeley, Bostoni, MIT ja 613 muu organisatsiooni häkkeritele, et tõestada neid valesti. Kas neil õnnestus? Vaata aruannet siit.

3. Mugav failihaldus liikvel

Üks pCloudi tugevusi on selle kättesaadavus kõigil digitaalsetel platvormidel, sealhulgas Windows, Mac, Linux ja isegi mobiilsüsteemides, nagu Android, iOS ja Windows mobile. Ja pCloudi automaatse sünkroonimise funktsiooni abil värskendatakse kõiki faile alati vaevata.

PCloudi toetatud platvormid

Kujutage ette: töötate tähtsa kohtumise jaoks oma sülearvutis Powerpoint’i esitlusega. Kui taksosse astute, et koosolekule minna, saate uut teavet ja peate pendeldamise ajal oma slaidid muutma.

Lihtsalt avage oma mobiiltelefonil pCloud, avage powerpointi fail ja parandage see sealt. Järgmine kord, kui pääsete sellele oma sülearvutist juurde, on teil juba uusim versioon.

Kujutage ette sarnast stsenaariumi, kus peate faili muutma, kuid sülearvuti või mobiil pole saadaval. Lähedal asuval sõbral on sülearvuti avatud ja ta lubab teil seda mõnda aega kasutada. Kuid kuna teie pilvesalvestuskonto on piiratud ainult sülearvuti ja mobiiliga, peate maksma lisatasusid, et pääseda sellele juurde teisest seadmest …?

PCloudi abil testisime seda võimalust ja olime meeldivalt üllatunud, kui saime teada, et meie failidele pääseb juurde lisatasuta mitmest erinevast seadmest..

Mõned pilvesalvestuse pakkujad seovad teie konto tegelikult ühe arvuti, sülearvuti või mobiilseadmega. Olime meeldivalt üllatunud, kui avastasime, et meie failidele pääseb juurde ilma lisatasuta mitmest seadmest.

4. Salvestage oma failid muudest veebiplatvormidest hõlpsalt

Kui olete juba varem kasutanud pilvesalvestuse pakkujat, nagu Google Drive või Dropbox, siis ärge muretsege. pCloud suudab hõlpsalt teavet vahetada ka muude kolmandate osapoolte teenustega ja võimaldab teil hõlpsalt teistelt saitidelt üles laadida.

See hõlmab sotsiaalmeediat nagu Facebook, Instagram ja Picasa.

Näiteks Facebookiga ühenduse loomisel tehti meie albumite varundamine ja kaustade struktuur hoiti puutumata meie Facebooki piltidega, mis olid liigitatud vastavatesse kataloogidesse.

Nad soovivad tulevikus isegi integreerida end WordPressi saitide varundamiseks, nii et tundub, et pCloud saab varsti ühenduda teiste sagedamini kasutatavate veebisaitide ja -teenustega.

5. Sujuv kasutajasõbralik mobiilirakendus

Teistest platvormidest rääkides, kas teil on olnud võimalus pCloudi mobiilirakendust veel kogeda?

Rakendus pakub lihtsat liidest, mis annab meile failide üleslaadimise, korraldamise ja jagamise mugavuse, nagu meile sõna otseses mõttes käeulatuses meeldib..

Näiteks kui puudutate vasakpoolset ülanurka, et pääseda juurde vasakpoolsesse slaidimenüüsse, on teil neli nuppu, et pääseda juurde seadme kaudu juurdepääsetavatele erinevat tüüpi failidele: dokumendi-, heli-, video- või visuaalsetele failidele.

Filtreerige failid vastavalt failitüübile

Faile saate ka korraldada sõltuvalt sellest, kuidas soovite neid kasutada:

Eriotstarbelised kaustad

 • KrüptokaustadSalad failid, millele soovite pakkuda parimat turvalisust
 • Võrguühenduseta failidFailide jaoks, millele soovite juurdepääsu, kui teie telefonil pole Interneti-ühendust
 • Jagatud kaustadFailide jaoks, mida soovite avalikkusega jagada

Samuti saate faile jagada ja oma jagamisstatistikat hõlpsalt vaadata, kasutades linke Minu lingid, et jälgida oma failide levitamist.

Vaadake jagamisstatistikat

Samuti on teil võimalus oma kaustade ja failide struktuuri korraldada. Saate neid redigeerida üksikult või hulgi ja lisada ka uusi kaustu.

Muutke mobiilirakenduse faile ja kaustu

Otsinguikoon hõlbustab teie valitud faili leidmist ning iga kausta kõrval olev jagamisikoon annab teile vabaduse ka jagamiseks ja linkimiseks..

Otsige pCloudi rakendusest faile

Kui olete uus kasutaja ja vajate selle kasutamisel abi, pakub pCloud Help põhjalikke juhiseid rakenduse tõhusa kasutamise õppimiseks.

  Recenzia PCloud - 9 výhod a 1 kon

Saame neid kõiki mobiilirakenduses teha ja mis iganes oleme seda teinud, sünkroniseeritakse koheselt kõigi seadmetega, mille oleme pCloudiga ühendanud.

Kuid ärge võtke meie sõna. Laadige rakendus alla ja kogege seda ise.

6. pCloud Drive – teie veebipõhine kõvaketas

Kui teil on palju andmeid ja arvutiseadmel pole piisavalt ruumi, võiksite kaaluda kõigi nende andmete arhiveerimiseks välise kõvaketta ostmist. Kuid füüsilise seadme kaasaskandmine ei võimalda teil liikvel olles faile hõlpsalt töötada ega faile jagada.

Kuidas oleks aga virtuaalse kõvakettaga, millele on lisatud sidusjuurdepääsu mugavus, kogu teabe automaatne sünkroonimine ja integreeritud failide jagamine?

pCloud Drive

Leidsime vastuse töölauarakenduses pCloud Drive, mis võimaldab teil oma faile ja kaustu võrgus salvestada. See töötab samamoodi nagu teie arvutis on ekstra kõvaketas, veelgi parem, kuna sellele on veebis hõlpsasti juurde pääseda igal ajal ja igal pool..

7. Arhiivige andmehoidlas kõik oma olulised, kuid vaevalt kasutatud andmed

Andmete säilitamisest rääkimata sellest, kas teie ettevõtte haldamiseks on palju faile või soovite lihtsalt oma isiklike failide hoidmiseks oma arvutusruumi kasutamata hoida, saate pCloudi abil oma väärtuslikke andmeid ohutult arhiivida..

PCloudi kõrge võrguturbe, tundlike andmete krüptimise lisaeelise ja eluaegse liitumisvõimaluse abil saate kogu oma olulise teabe tähtajatult talletada ja pääseda neile hõlpsalt juurde igast valitud seadmest..

8. Lihtne juurdepääs oma failidele

Enamasti, kui soovite oma faile oma pilve salvestuskontole üles laadida, peate failide individuaalseks klõpsamiseks ja valimiseks kasutama liidese kasutamise tülikat protsessi..

PCloudi abil leidsime üleslaadimise, et faili veebiportaali või virtuaalsesse draivi lohistades ja laadides on see tõesti lihtne..

Samuti on pCloudi süsteemi paigaldatud meediumipleieri pistikprogrammid video-, pilt- ja muusikafailide hõlpsaks loetlemiseks, korraldamiseks ja taasesitamiseks.

9. Tehke oma failides hõlpsat koostööd teistega

Failide ja kaustade jagamine on pCloudi abil väga lihtne. Lihtsa nupuvajutuse või puudutusega saate luua allalaadimis- või üleslaadimislingid, mis saadetakse teie kontaktiloendis olevatele inimestele. See võimaldab neil teie faile alla laadida või jagada faile teiega selles määratud kaustas.

Tehke teistega koostööd

Võite isegi kutsuda neid määratud eesmärkidel asuvat kausta ühiselt haldama. Tõsise ärikasutaja jaoks on see võimas kaugtöövahend.

PCloudi miinused

Kuna pCloudil on olnud võimalus õppida enne oma toodete tootmist teistest pilvesalvestuse toodetest, pole sellel tegelikult mitmekülgse tootena miinuseid.

Siiski on pCloudis ka lisateenuseid, mis tuleb osta teie tellimusest eraldi:

 1. pCloud CryptoFailide turvalisuse tagamiseks maksate pCloud Crypto lisandmooduli eest lisatasu, et failid oma seadmes käsitsi krüptida
 2. Laiendatud failiajalugu (EFH) Kui peate pikka aega oma failide ajalugu jälgima, peate kasutama laiendatud failiajalugu, mis jälgib kõigi failide versioone ja värskendusi aasta jooksul

* Lisateave nende lisandmoodulite hindade kohta allpool.

pCloudi plaan ja hinnad

pCloudil on 2 erinevat liitumisplaani ja 2 eraldi lisandmoodulit, mille vahel saate valida.

Kõikide plaanide juurde kuulub tasuta juurdepääs nii mobiili- kui ka lauaarvutirakendustele, SSL-i turvalisuse ülekandmine, piiramatu failisuuruse üleslaadimine (teoreetiliselt, kuid see sõltub sellest, kui palju ruumi teil on), failide versioonimine, linkide jagamine (nii üles kui ka alla).

Kõigi plaanide erinevus, kas Premium või Premium Plus on selles, kui palju salvestusruumi ja allalaaditud liiklusruumi teile eraldatakse:

Aastased tellimused

pCloudi aastatellimused

Premium Annual pakub 500 GB salvestus- ja allalaadimislingi liiklust koos 30-päevase failiajalooga. Premium Plus Annual – suurema hulga raskete andmetega kasutajate jaoks täienduseks 2 TB salvestusruumi ja linkide liikluse laadimiseks.

Eluaegne tellimus

pCloud elukestvad kavad

Samuti saate püsivalt samu soodustusi taskukohase ühekordse makse eest vastavalt 175 ja 350 dollarit.

Eriti kui plaanite olla pilve pikaajaline kasutaja, on see teile pikas perspektiivis kasulik, kuna te ei pea igal ajal liitumistasusid pikendama!

  Recenzja PCloud - 9 zalet i 1 wada korzystania z PCloud Cloud Storage

Siiani on see ainus pilvesalvestuse pakkuja, kes teile selle valiku annab. Ja nagu pikkadest väljakujunenud klientide loendist võite öelda, et pCloud teenindab, jäävad nad siia, et jääda, nii et te ei pea kunagi muretsema selle tellimuse lõppemise pärast …

Märge

Oleme teinud pCloudi eluaegsete tellimuste osas uuringuid ja analüüse. Kontrollige seda kindlasti meie pCloudi eluea ülevaates.

Lisa

Lisaks ülaltoodule saate täiendava turvalisuse ja failide varundamise tagamiseks lisada järgmisi teenuseid:

 • pCloud Crypto $ 125 eluaegsete tellimuste eest
  Igakuiselt makstakse 4,99 dollarit või aastas 47,88 dollarit
 • Laiendatud failiajalugu 39 dollarit faili jälgimiseks kuni üheks aastaks.

Kui soovite ikkagi enne ujumist oma jalgu lihtsalt kasta, pakub tasuta prooviversioon teile võrgus 10 GB tasuta salvestusruumi (+ 4 GB, kui olete pCloudi täielikult oma arvutisse ja mobiili seadistanud) ja 50 GB allalaadimisliiklust jagatud lingid kord kuus. Teie failiajalugu hoitakse ainult 15 päeva.

Kuidas pCloud Dropboxiga võrrelda saab??

pCloud VS Dropbox

Dropbox on olnud rohkem kui 10 aastat pilvesalvestuse pakkujana ja käivitas 2016. aastal projekti Infinite, mis võimaldab neil osutada teenuseid pCloudiga võrdselt … või on see siis?

Mõjuval põhjusel on Dropboxist pCloudi juba üle kolinud 184 987 inimest. Bud ei võta meie sõna. Siin on kiire võrdlus, et saaksite ise otsustada:

pCloud VS Dropbox: üles- ja allalaadimiskiirus

Kiirus on üks peamisi tegureid, mis määravad head pilvesalvestuse pakkujat. Mida kiirem on allalaadimise, üleslaadimise ja sünkroonimise kiirus, seda mugavam on failidele juurde pääseda ja neid hallata.

pCloud tegi mõned reaalajas kiirusetestid DropBoxi suhtes videofailiga suurusega 1,12 GB ja siin on tulemused:

Üleslaadimiskiirus – Dropbox (5 minutit 34 sekundit) vs pCloud (54 sekundit)

Laadige alla kiirus – Dropbox (1 min 34 sekundit) vs pCloud (37 sekundit)

pCloud VS Dropbox: andmeturve

Nii pCloud kui ka Dropbox kaitsevad teie faile nende serveritele ülekandmisel. Dropboxi jaoks see aga peatub. Ja kuigi Dropboxi terminid rõhutavad, et neil on oma töötajate kontrollimiseks ranged põhimõtted, on fakt, et nemad saavad teie failidele juurde pääseda.

PCloud vabaneb sellest võimalusest aga pCloud Crypto abil. Selle lisatud turvameetme abil toimub krüptimine teie seadmes käsitsi, nii et isegi pCloud ei pääse teie kontole salvestatud andmetele juurde, kui te neile võtme ei anna..

pCloud VS Dropbox: taskukohasus ja hinna ja kvaliteedi suhe

Nagu kõige muu puhul, otsite kindlasti ka selle raha eest saadavat hoiuruumi.

Tegime võrdluse ja leidsime, et Dropboxi äriplaan pakub 16,58 dollarit (koos maksuga) kuus 1 TB ruumi kohta, samas kui pCloudi Premium Plus pakett pakub 2 TB mäluruumi hinnaga 7,99 dollarit kuus.

See on 2-kordne ladustamissumma poole hinnast!

Ja kui soovite kogu elu tellida, peate välja maksma ainult ühe makse, mis on samaväärne 3 ja poole aasta aastane tellimus. PCloud võimaldab säästa pikas perspektiivis.

pCloud VS Dropbox: failide jälgimine

Dropbox pakub kuni 120-päevaseid failiajalooteenuseid, samas kui pCloudi laiendatud failiajalugu võimaldab teil jälgida kuni aasta väärtust ajalugu, mis on parem pikaajaliste projektide jälgimiseks.

Otsus: kas me soovitame pCloud?

Kindlasti! pCloud on praegu meie eelistatuim salvestusteenuse pakkuja, kuna see varustab kõike, mida isiklik või ärikasutaja vajab, tipptasemel turvalisusega ja taskukohase hinnaga.

Kõigil teadaolevatel digitaalsetel platvormidel kasutatava kasutajasõbraliku liidese ja kuni 2 TB ruumi ning võimaliku elutähtsa tellimusega saate oma raha eest tõepoolest kasu.

Soovitame teil registreeruda nende tasuta prooviversiooniks ja proovida seda meie enda jaoks.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me