Virtuálne súkromné ​​siete (VPN) sú navrhnuté na zabezpečenie a ochranu osobných údajov, ale skutočne by ste ich mali používať? Odpoveď skutočne záleží na mieste, z ktorého budete internet používať. Štáty sa líšia v prístupe k používateľom internetu, takže aj Kanaďania sa musia pozerať na VPN?

Vzhľadom na svoju blízkosť k USA nie je divu, že Kanada sa v oblasti cenzúry internetu výrazne uberá podobným smerom. V skutočnosti za posledných niekoľko rokov došlo v Kanade ku znepokojivým hnutiam zameraným na zvýšenie regulácie používateľov internetu.

V roku 2023 to rozsudok Najvyššieho súdu Kanady jasne preukázal – že Kanada súhlasila s celosvetovou cenzúrou internetu. Okrem toho sa používatelia, ktorí sa chcú podieľať na zdieľaní súborov P2P, budú tiež podrobovať skúmaniu, keďže firmy zaoberajúce sa presadzovaním pirátstva upozorňujú na krajinu..

Ak ste v Kanade a začínate sa obávať týchto pohybov – máte pravdu, pretože je to veľmi skutočné.

Contents

Rozhodnutie kanadského najvyššieho súdu ukazuje schválenie cenzúry internetu

Hoci sa to technicky netýka priamo VPN a súkromia na internete, vývoj v Kanade za posledných niekoľko rokov ukazuje znepokojujúce trendy. V roku 2023 rozhodnutie Najvyššieho súdu Kanady schválilo úsilie spoločnosti pokúsiť sa vynútiť blokovanie určitých webových stránok.

Aj keď to bolo založené na veľmi špecifickom prípade, ukazuje to, že právny systém sa môže v niektorých prípadoch pevne prikláňať k cenzúre. Rozsudok dokonca ovplyvnil spoločnosť Google, pretože súd sa domnieval, že „spoločnosť Google podliehala jurisdikcii kanadských súdov na základe svojich operácií v Kanade.“ “

Rozhodnutie bolo znepokojujúce a predstavovalo nebezpečenstvo, že sa v krajine stanovil veľmi nebezpečný precedens.

Spoločnosť FairPlay Canada sa pokúsila zablokovať prístup na webové stránky

Už v minulom roku sa koalícia telekomunikačných a zábavných spoločností v Kanade pokúsila navrhnúť blokovanie webových stránok, o ktorých tvrdili, že sa podieľali na porušení autorských práv. Skupina s názvom „FairPlay Canada“ sa zamerala na vytvorenie orgánu, ktorý sa venuje zasielaniu zoznamov na webové stránky, ktoré sa majú blokovať Kanadskej komisii pre rozhlasovú a televíznu komunikáciu (CRTC).

Najlepšie zo všetkého – koalícia by nemala žiadny dohľad, čo znamená, že by v podstate mohli robiť, čo chcú. Tento krok nastal, pretože skupina použila vekový argument šírený po celom svete, že nelegálne vysielanie médií chránených autorskými právami poškodzuje podniky..

Našťastie tento očividný pokus chytiť kontrolu nad internetovou cenzúrou bol odmietnutý spolu s veľkou kritikou. Dôvod, prečo bol zamietnutý, bol jednoducho preto, že CRTC tvrdil, že zákon o autorských právach nie je pod jeho dohľadom.

Je to znepokojujúce, pretože skupiny ako FairPlay Canada by mohli dostať takúto reguláciu – ak nájde správnu cestu odvolania.

Kanada už má tvrdé zákony proti pirátstvu

Krajiny na celom svete sa líšia v presadzovaní autorského zákona. Napríklad mnohí by si boli vedomí, že spoločnosti tvrdohlavo sledujú zdieľače súborov P2P so súdnymi spormi. Kanada sa tým nelíši a v skutočnosti má v tejto oblasti veľmi podobné právne usmernenia.

To už v minulosti viedlo k zatvoreniu webových stránok, ktoré nielen porušujú autorské práva, ale dokonca pôsobia ako oprávňujúce uvedené porušenia. Všetky tieto prvky sú súčasťou systému, ktorý je otvorený zneužitiu a zneužitiu. Určite to nie je dobré znamenie pre Kanaďanov, ktorí sa môžu jednoducho snažiť využívať internet bez obmedzení..

Spoločnosť CSE si myslí, že je nad zákonom

Zriadenie komunikačnej bezpečnosti (CSE) bolo v minulosti obvinené z nezákonného konania, pokiaľ ide o dohľad v Kanade. Najvýznamnejšia príležitosť bola odhalená pri úniku údajov v Snowden, keď informácie o tom, že vykonávala dozorné činnosti v krajine bez povolenia.

V súčasnosti CSE naďalej vykonáva dohľad v tejto krajine a uvádza, že „sa môže rozhodnúť viesť záznamy o súkromných komunikáciách Kanadčanov“. Výsledkom bolo mierne škytanie v roku 2015, keď sa informácie o Kanaďanoch náhodne zdieľali so spojencami. Oops.

Ako Stephanie Carvin, bývalá analytička národnej bezpečnosti s kanadskou vládou, vyhlásila: „Jednou z kľúčových vecí v oblasti národnej bezpečnosti je to, že máte dovolené byť kretén.“

VPN sú v Kanade stále legálne

Našťastie odpoveď na tieto nočné mory dohľadu a potenciálna cenzúra nie je taká náročná – použite sieť VPN. A čo je ešte lepšie, VPN sú v Kanade legálne.

Používajú sa už široko, nielen vo vláde, ale aj v podnikoch a mnohých ďalších formách. Tam je však upozornenie. Ak sa rozhodnete používať sieť VPN so sídlom v Kanade, vláda môže v prípade potreby prinútiť poskytovateľa VPN, aby uvoľnil užívateľské údaje.

Zatiaľ čo väčšina sietí VPN bude tvrdiť, že protokoly neuchovávajú, berte to so štipkou soli a sledujte zásady týkajúce sa protokolov používateľov a iných údajov..

Čo hľadáme v sieti VPN pre Kanadu

1. Ochrana osobných údajov a anonymita

S viac zrejmými hororovými príbehmi, ktoré som zdieľal vyššie vo vašich mysliach, je pravdepodobne vhodný čas navrhnúť, že je naozaj dobrý nápad zamerať sa na aspekty súkromia a anonymity VPN pre používateľov v Kanade. Keďže vláda i súkromný priemysel prichádzajú po užívateľoch, sieť VPN musí byť schopná zabezpečiť, aby sa vaše údaje a aktivity mohli uchovávať presne tak, ako by mali byť – súkromné.

  Ako platiť anonymne za vašu VPN (pomocou bitcoínov alebo darčekových kariet)

Jedným z najlepších spôsobov, ako to zabezpečiť, je dávať pozor na VPN, ktoré nielenže majú prísne zásady bez protokolovania, ale sú tiež založené na krajinách, ktoré sú vo svojich zákonoch o uchovávaní údajov laxnejšie. Toto určite vylučuje krajiny s jurisdikciou piatich očí a štrnástich očí.

2. Rýchlosť a stabilita

Pri priemernej rýchlosti domácnosti 100 Mbps v Kanade by nemal byť problém s rýchlosťou VPN zásadný, pretože tento štandard by mal zvládnuť takmer všetci poskytovatelia služieb VPN najvyššej úrovne..

Aj keď to nie je v skutočnosti miesto s najvyššou prioritou pre väčšinu serverov VPN, existuje dobrý dôvod – jeho blízkosť k USA. Takmer všetci poskytovatelia služieb VPN budú mať aspoň jedného, ​​ak nie viac serverových umiestnení v USA, ku ktorým môžu Kanaďania ľahko pristupovať pre pripojenie s nízkou latenciou.

3. Bezpečnosť

Okruh zabezpečenia na VPN je všade rovnaký pre Kanaďanov. Ideálna rovnováha je známa iba vám, ako používateľovi. Rozhodli ste sa pre 256-bitové šifrovanie s rizikom nižšej rýchlosti VPN alebo ste ochotní znížiť túto lištu pre vyššiu rýchlosť?

Ide o bod – je pre vás poskytovateľ služieb VPN VPN výberom nastaviteľnej rýchlosti šifrovania? To je pravdepodobne to, čo by ste sa mali pýtať, či je to váš problém.

4. Geolokácia spoofing

Napriek tomu, že sú Kanaďania susedmi, Kanaďania stále nemajú prístup k obsahu Netflixu s obmedzeniami USA. To je jeden z dôvodov, prečo používatelia na celom svete používajú siete VPN – na geolokačné spoofing. Našťastie blízkosť tiež znamená rýchly prístup k VPN v USA, čo je skvelé pre streamovanie Netflixu.

Dajte si pozor na ten, ktorý podporuje pripojenia Netflix, hoci mnohé z nich ich často blokujú.

5. Podpora P2P

Keďže sa v dôsledku porušovania autorských práv zvyšuje úsilie o zákrok proti zdieľaniu súborov, bolo by na tento účel vhodné použiť aj pripojenie VPN. Nie všetky VPN sú dobré pre P2P, takže ten, ktorý ho podporuje široko alebo dokonca má optimalizované servery P2P, by bol dobrý.

Vyhľadajte siete VPN, ktoré majú v podmienkach poskytovania služieb jasne stanovené pravidlá prenosu P2P, ako napríklad TorGuard alebo NordVPN..

Najlepšie VPN pre Kanadu

Ako pri všetkých mojich testoch VPN, aj pred posúdením ich rýchlosti vždy posudzujem svoje vlastné. Toto je moja skutočná rýchlosť širokopásmového pripojenia založená na servisnej linke 500 Mbps, bez aktívneho pripojenia VPN:

Základná rýchlosť (bez VPN) - Kanada

(Tu nájdete výsledok testu základnej rýchlosti tu)

Keď sídlim v Malajzii, moje rýchlosti budú mať tendenciu byť vysoké pripojenie k serverom VPN v Ázii a pomalšie, keď sa pripájam k serverom v USA alebo Európe. Pri tomto teste som sa pripojil k kanadskému serveru na testovanie rýchlosti, aby som vám dal predstavu o relatívnej rýchlosti na vzdialenosť.

Ako vidíte, pripojenie k Kanade bez pripojenia VPN mi poskytuje slušnú rýchlosť 160 Mb / s.

Poznámka

 1. Cena je založená na výmennom kurze 1 USD = 1,34 CAD.
 2. Cena je uvedená na základe 12-mesačných odberov. Cena môže byť lacnejšia, ak sa prihlásite na odber na dlhšiu dobu.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

rýchlosť

dobrý

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (CAD)

5.35 / mo

Hlavné funkcie

 • Žiadne záznamy
 • Hlavný vypínač
 • Podporuje 6 zariadení

"Vďaka elegantnému rozhraniu, stabilným rýchlostiam a fantastickým dlhodobým cenovým plánom je Nord vynikajúcou voľbou pre každého používateľa VPN."

NordVPN neustále zlepšuje svoje služby a rok 2023 bol pre nich veľmi úspešným rokom. Aj keď sa ich ceny mierne zvýšia, zostávajú mimoriadne konkurencieschopné a ponúkajú najzávažnejšie tresky, ktoré dnes vidíme v tomto veľmi náročnom priestore..

Sú vynikajúcou voľbou ako najlepšia VPN pre Kanadu z mnohých dôvodov. Jedným z prvých je, že sídlia v Paname, čo je tiež dobré miesto pre VPN. Okrem toho má NordVPN vynikajúcu povesť a je ďalším poskytovateľom VPN, ktorý má v mnohých krajinách obrovské množstvo serverov..

Ich prísna politika bez protokolovania sa kombinuje s 256-bitovým šifrovaním na vojenskej úrovni a skvelými cenovými plánmi, ktoré ponúkajú takmer každému dohodu, ktorej je ťažké odolať..

Test rýchlosti NordVPN - Kanada

NordVPN Speed ​​Test Canada – Vancouver Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

S rýchlosťou 34 Mb / s po prúde sa NordVPN v tomto kole testov podarilo získať výhodu oproti ExpressVPN. Čo ich robí príťažlivejšími, je to, že nielen že umožňujú prenos P2P, ale majú špeciálne optimalizované servery pre prenos P2P!

Prečítajte si našu podrobnú recenziu na serveri NordVPN a zistite, prečo je to VPN č. 1 spoločnosti Bitcatcha!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

rýchlosť

dobrý

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (CAD)

11.15 / mo

Hlavné funkcie

 • Ochrana súkromia na mori
 • Úplné 256-bitové šifrovanie
 • 148 umiestnení VPN

"Táto sieť VPN je na vrchole takmer všetkých našich zoznamov v službe BitCatcha jednoducho preto, že ponúka tak dobrú službu na základe veľmi širokých kritérií – zriedkavé pre sieť VPN.!"

  IPVanish vs. ExpressVPN porovnanie: Speed ​​/ Logs / Torrents

Jednou z najlepších služieb VPN, ktoré som kedy testoval, bol ExpressVPN doteraz mojím najlepším výberom bez ohľadu na to, v ktorej krajine ho hodnotím. Má masívne širokú škálu umiestnení serverov a veľa serverov. Ešte lepšie je, že vychádza z Britských Panenských ostrovov, ktoré sú vo svojich zákonoch o uchovávaní údajov laxné.

Službu som komplexne testoval a bez váhania ich odporúčam ako najlepšieho poskytovateľa služieb VPN pre Kanaďanov. ExpressVPN je stabilný a umožňuje prístup aj na dobrú škálu zariadení.

Rýchlostný test ExpressVPN - Kanada

ExpressVPN Speed ​​Test Canada – Toronto Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Ako predstavu o tom, ako dobre to bude, som porovnal svoju predvolenú rýchlosť linky bez VPN s testom ExpressVPN na rovnakom mieste. Keď bol ExpressVPN zapnutý a pripojený k serveru v Kanade, podarilo sa mi dosiahnuť rýchlosť 25 Mb / s po prúde.

Opäť je tu niečo, čo je potrebné poznamenať, moja skutočná vzdialenosť od Kanady, ktorá je tak ďaleko, ako sa len dá. Výkon, ktorý v tomto prípade vykazuje ExpressVPN, nezodpovedá tomu, čo od nich bežne očakávam.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu na portáli ExpressVPN a zistite, prečo je to jeden z našich najlepších tipov!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (CAD)

2.59 / mo

Hlavné funkcie

 • Multi-hop pripojenie
 • Podporuje mnoho platforiem
 • Žiadne záznamy

"Surfshark si zachováva svoj výkon a je konzistentný vo výkone, a tak si získal meno silného pripravovaného uchádzača."

Surfshark môže byť pre spoločnosť nový, pretože sa do hry dostal až koncom roka 2023, ale vyšiel s ranou. Aj napriek tomu, že v 60 krajinách nepatrí do poľa menej ako 1 000 serverov, dokáže ponúknuť silné a stabilné pripojenie, ako to ukazujú naše testy rýchlosti..

Dokážu spracovať aj P2P / torrenty a sprístupniť viacregionálny obsah pre webové stránky na streamovanie filmov, ako je Netflix. Pre mňa je svätým grálom Netflixu obsah v americkom regióne a za posledných pol roka som bez problémov vyrušoval Surfshark..

Surfshark tiež ponúka túto službu za vynikajúce ceny vo svojom dvojročnom pláne. Dajte si pozor na tento, ľudia, môže to byť nadpis v našich zoznamoch, ako viac času plynie!

Viac informácií o jeho dokonalosti nájdete na našej dôkladnej kontrole na stránkach Surfshark!

skúška rýchlosti surfovacieho žeriavu Kanada

Test rýchlosti surfovania v Kanade – server Toronto
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (CAD)

6.69 / mo

Hlavné funkcie

 • Vytvorené pre P2P
 • TorGuard proxy pre tajné účely
 • Podporuje 5 spojení

"TorGuard, jedna z najlepších sietí VPN na zdieľanie súborov P2P, je jednoducho nevyhnutnosťou pre všetkých používateľov P2P v Kanade."

Jedným z najdôležitejších rozhodujúcich faktorov pri umiestňovaní spoločnosti TorGuard je skutočnosť, že ide o poskytovateľa VPN služieb veľmi priateľského k P2P. Na strane orientovanej na používateľa nie je veľa peňazí, je však pozoruhodný vo výkone.

Medzi TorGuardom a mnohými konkurentmi je jeden zásadný rozdiel v tom, že vám umožňuje zvoliť si, akú úroveň šifrovania uprednostňujete. To znamená, že pre používateľov P2P môžete potlačiť šifrovanie a dosiahnuť vyššiu rýchlosť torrentovania kedykoľvek!

Okrem toho má TorGuard mnoho ďalších možností uplatnenia, ako napríklad stabilné rýchlosti, schopnosť viacerých platforiem a schopnosť obísť blokátory VPN..

Test rýchlosti TorGuard - Kanada

TorGuard Speed ​​Test Canada – Vancouver Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Ako jedna z troch najlepších VPN v Kanade, TorGuard samozrejme splnil určité požiadavky na rýchlosť. Ukázalo sa to v mojom výsledku testu pre server VPN vo Vancouveri a opäť by Kanaďania mali byť schopní porovnávať rýchlosť v pomere so servermi v USA.

Jedinou nevýhodou je, že pre mladších používateľov, ktorí sú zvyknutí na elegantnosť moderných aplikácií, bude rozhranie TorGuard vyzerať ako niečo z minulosti..

Viac informácií nájdete v našej dôkladnej analýze TorGuard!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

rýchlosť

Chudobný

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (CAD)

4.69 / mo

Hlavné funkcie

 • Ponúka kompresiu údajov
 • Blokovanie reklám
 • Podporuje 7 zariadení

"CyberGhost ponúka zabezpečené a súkromné ​​služby, ale možno nie je na takej istej úrovni ako u ExpressVPN."

CyberGhosties sú s nimi spokojní a určite sa vo svojom marketingu pokúsili byť hip a pozitívne. Toto je ďalšie zo známych mien v odvetví VPN, ale osobne mám pocit, že by mohli byť trochu preplnené..

Špecifikácia múdre CyberGhost hovorí dobrú reč, ale po tom, čo prešiel skúškou s nimi, odporúčam malú štipku soli. Nezabúdajte však, že toto je rebríček, takže moje očakávania sú dosť vysoké.

Test rýchlosti CyberGhost - Kanada

CyberGhost Speed ​​Test Canada – Vancouver Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Kanaďania si musia uvedomiť, že väčšina serverov CyberGhost sa nachádza v zóne EÚ, ale našťastie majú aj stranu USA. To ich robí príťažlivými pre široké publikum, s výnimkou tých z Ázie, kde je to trochu obmedzenejšie.

Výsledky ich testov rýchlosti sa, žiaľ, pre Kanadu nezdajú rovnocenné a sotva som využil použiteľné rýchlosti 5 Mb / s. Pred niekoľkými rokmi by to bolo priechodné, ale v dnešnej ére vysokorýchlostného širokopásmového pripojenia – takmer netolerovateľné.

  Ako si vyrobiť uTorrent Úplne ☠ ANONYMOUS ☠

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu úplnú recenziu na serveri CyberGhost!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (CAD)

8.70 / mo

Hlavné funkcie

 • Nútené 256-bitové šifrovanie
 • Neobmedzený P2P
 • Podporuje 10 zariadení

"Skvelé pre paranoidy, ale pravdepodobne nebude na prvom mieste v zozname pre používateľov v Kanade. IPVanish je vysoko predávaný, ale slabo podporovaný."

IPVanish v poslednej dobe veľmi trpel kvôli jej zapleteniu do určitých … povedzme nešťastných incidentov. Napriek tomu si uvedomte, že sú pod novým vedením a dúfajme, že také veci sa v minulosti stanú iba zrýchlením..

Odhadzujúc tieto incidenty ostávajú VPN oborom a môžu sa pochváliť pôsobivými rýchlosťami. Našťastie za to, pretože ak máte akékoľvek sťažnosti týkajúce sa ich rýchlosti, nemáte čo robiť, pretože vynútia 256-bitové šifrovanie na každého bez výnimky.

IPVanish Speed ​​Test - Canada

IPVanish Speed ​​Test Canada – Vancouver Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Ako som už spomenul, IPVanish, povedzte, čo sa vám na nich páči, ponúka niekoľko zaujímavých rýchlostí. Tieto čísla sú určite schopné zaradiť ich do nášho najlepšieho zoznamu VPN pre Kanadu. S mojím umiestnením v Malajzii a spustením testu z ich kanadského servera som dostal veľmi silnú rýchlosť 41 Mb / s.

To je dobré pre Kanaďanov, ktorí sa budú pripájať k serverom v ich blízkosti, napríklad v USA. Jednou z hlavných chýb je zákaznícky servis, ktorý je zlý. Ak ste zo západnej krajiny a očakávate určitú úroveň podpory – tu IPVanish klesne pod par.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si podrobnú recenziu na webe IPVanish!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

rýchlosť

Fér

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (CAD)

4.54 / mo

Hlavné funkcie

 • Podporuje protokol WireGuard
 • Umožňuje prenos P2P
 • Nesleduje prenos

"PureVPN je spoľahlivý a má dobrú kombináciu bezpečnostných prvkov so sídlom mimo jurisdikcie EÚ."

PureVPN je jednou z mála služieb, ktorá sa zdá byť zameraná na rýchle, rýchle a rýchlejšie rýchlosti VPN. To bolo ponúkané na podporu rýchlosti linky až 500Mbps, ale presne, ako ďaleko tento nárok ide naozaj, je niekto hádať v niektorých prípadoch.

Test rýchlosti PureVPN - Kanada

PureVPN Speed ​​Test Canada – Vancouver Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Veľkou výhodou ich vyskúšania je to, že sú jedným z mála na trhu, ktorí teraz umožňujú prístup k protokolu WireGuard – protokolu novej generácie, ktorý je údajne pred OpenVPN asi osemnásť. Pokrytie je však trocha obmedzené, s prítomnosťou iba v piatich krajinách.

Po pripojení na server Vancouver VPN sa mi podarilo priblížiť sa k rýchlosti 20 Mb / s – nie najlepšie výsledky na svete, ale niečo, čo by pre mnohých používateľov stále fungovalo. Možno sa to časom zmení, ak sa rozhodnú plne implementovať program WireGuard, ale opäť to bude aj pre ostatných poskytovateľov služieb VPN..

8. NajrýchlejšíVPN

https://fastestvpn.com

FastestVPN

rýchlosť

Fér

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (CAD)

1.11 / mo

Hlavné funkcie

 • Optimalizované servery pre P2P
 • Umožňuje preskakovanie servera
 • Podporuje 10 zariadení

"FastestVPN nie je najrýchlejší, ale určite ponúka hodnotný návrh, ktorý je ťažké napadnúť."

FastestVPN nie je najrýchlejší, ktorý som testoval, ale ani najpomalší. V porovnaní s mnohými špičkovými sieťami VPN ponúka krajinám s obmedzeným prístupom vaše pripojenie, ale za ceny od 83 centov za mesiac je to kradnutie. Majú tiež servery optimalizované pre P2P, čo ich robí dobre.

Nízke ceny majú jednu vážnu nevýhodu, a to je obmedzený výkon pri prekonávaní geografického blokovania. Nakoniec sme zistili, že FastestVPN vám nemôže povoliť prístup k obsahu Netflix v USA ani k britskej BBC iPlayer – bummer!

Ak sa chcete dozvedieť viac, prejdite na našu recenziu FastestVPN!

Naozaj potrebujem VPN v Kanade?

Keď som sa prvýkrát zaoberal touto témou, bol som trochu rezervovaný, pretože sa zvyčajne zameriavam na určité oblasti v mojom záujme. Pri skúmaní krajiny v Kanade som bol dosť znepokojený tým, čo som našiel, a mojou prvou myšlienkou bolo, že som musel pozitívne odporučiť niečo svojim priateľom pre tento trh..

Po úvahe som si uvedomil, že scenár sa odohráva vo viacerých krajinách po celom svete súčasne. Dokonca aj v mojej domácej základni v Malajzii sa robia alarmujúce kroky smerom k zvýšenej cenzúre atď.

Na základe toho skutočne odporúčam, aby Kanaďania zhodnotili súčasnú situáciu a vážne zvážili preskúmanie jednej z sietí VPN v tomto zozname, aby sa chránili. Situácia na celom svete je chmúrna, priatelia, lepšie v bezpečí ako je mi ľúto.

Súhrnne uvádzame tri najlepšie VPN pre Kanadu:

SPEED

SECURITY & PRIVÁTNE

CENA / MO

NordVPN

vynikajúci

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

CA $ 5,35

NAVŠTÍVTE VPN

ExpressVPN

dobrý

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

CA $ 11.15

NAVŠTÍVTE VPN

Surfshark

vynikajúci

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

CA $ 2,59

NAVŠTÍVTE VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me