Prehľad NordVPN & Torrent Guide

NordVPN je spoločnosť Zero-Log VPN so sídlom v Paname. Sú to služby VPN priateľské k torrentu a všetky plány zahŕňajú neobmedzenú šírku pásma na serveroch v 30+ krajinách. Tiež dostanete proxy server Socks5, ktorý je súčasťou všetkých plánov, čo funguje skvele so všetkými hlavnými klientmi torrentu (uTorrent, Vuze, Deluge, atď.). NordVPN je stále kompatibilný s Netflix (jeden z mála).

náš Prehľad NordVPN sa dôkladne ponoria do svojich služieb z pohľadu používateľa zdieľajúceho súbory typu torrent / file. Analyzujeme ich pravidlá ochrany osobných údajov, zabezpečenie, funkcie a ďalšie informácie.

Máme tiež sprievodcu nastavením, ktorý vám presne ukazuje, ako používať NordVPN na torrentovanie.

NordVPN prichádza s 30-dňovou zárukou 100% refundácie, čo znamená, že si môžete vyskúšať ich servis po celý mesiac v podstate bez rizika..

Najlepšia ponuka: Ušetrite 72% a získajte NordVPN za 3,29 $ mesačne s kupónom: WINTERDEAL

Contents

Profil NordVPN

Softvér NordVPN

Softvér VPN spoločnosti NordVPN (zobrazená verzia Windows)

Prehľad NordVPN: Funkcie

 • Nulové protokoly: Maximálne súkromie. (Ideálne pre torrenty)
 • OpenVPN šifrovanie až 256-bit (rovnaká sila ako americká armáda)
 • Kompatibilné s Netflix: Jeden z mála poskytovateľov, ktorý nie je blokovaný spoločnosťou Netflix
 • Zákazkový softvér NordVPN: K dispozícii pre Mac / Windows / iOS / Android
 • Zahrnutý Socks5 Proxy: Zmeňte IP adresu vášho torrent klienta
 • Neobmedzená šírka pásma / rýchlosti
 • 6 Súčasné spojenia: Chráňte naraz 6 zariadení / počítačov!
 • Torrenty / P2P povolené: Spoločnosť NordVPN má vyhradené umiestnenia servera p2p

Hlavné dôvody, prečo si vybrať spoločnosť NordVPN

Viacúčelové riešenie, skvelé pre torrenty: NordVPN má všetky funkcie ochrany osobných údajov a zabezpečenia, ktoré chcete používať na torrentovanie. Zásady ochrany osobných údajov pri nulovom protokole, služba Socks5 + VPN, neobmedzená šírka pásma, vlastný softvér VPN a vynikajúci sprievodca nastavením, ktorý vám pomôže nakonfigurovať všetky vaše zariadenia. NordVPN sídli v Paname (útočisko na ochranu súkromia, podobne ako Švajčiarsko).

Pracuje s Netflixom: Funkcia „SmartPlay“ spoločnosti NordVPN je ako vstavaná služba SmartDNS, ktorá vám umožňuje prístup ku všetkým vašim obľúbeným streamingovým službám (vrátane Netflix) z ľubovoľného umiestnenia na serveri..

Recenzia NOrdVPN: Softvér

Softvér NordVPN pre stolné počítače (Mac / Windows) je ľahký, rýchly a výkonný. Poskytuje vám plný prístup k všetkým 300+ serverom vo viac ako 55 krajinách po celom svete. Tu je prehľad funkcií, ktoré obsahuje:

Výber servera

Servery si môžete vybrať podľa typu, umiestnenia alebo dokonca konkrétneho čísla servera (veľa miest má 10 a viac jedinečných serverov). V zobrazení „server“ vidíte čas pingu a% zaťaženia každého servera.

NordVPN má špeciálne použitie na špeciálne účely vrátane:

 • Dvojité šifrovanie (údaje sú šifrované dvakrát pomocou samostatných kľúčov)
 • Anti-DDOS: Ideálne pre hranie
 • Ultra rýchly prenos: Odblokujte Netflix, iPlayer, Hulu
 • Určená adresa IP: Získajte svoju vlastnú IP adresu (nezdieľanú s nikým)

Servery NordVPN na špeciálne použitie (AntiDDOS, DoubleVPN, Streaming)

Servery NordVPN na špeciálne použitie pridávajú úžasné nové funkcie, ktoré ostatné VPN nemajú. Sú naozaj populárne, takže sú tiež dosť preplnené.

obrázok

Vlastný softvér NordVPN (verzia Windows)

Nastavenia softvéru

Ponuka nastavení NordVPN vám umožňuje zapínať / vypínať určité funkcie, zvoliť si protokol VPN a upraviť niektoré nastavenia zabezpečenia.

Ochrana pred únikom DNS: Uistite sa, že váš poskytovateľ internetu nemôže zachytiť vašu webovú históriu tak, že vynútite pripojenie, aby používalo svoje servery DNS. NordVPN má svoje vlastné šifrované servery DNS alebo môžete určiť DNS tretej strany, ktorým dôverujete (FreeDNS, ComodoDNS atď.).

SmartPlay: Začiarknite políčko „SmartPlay“ a môžete odblokovať Netflix, Hulu, HBOGo a iPlayer bez ohľadu na to, ktoré umiestnenie servera vyberiete. Ak to znie ako mágia, je. Je to úžasné.

Výber protokolu: Softvér NordVPN používa iba protokol OpenVPN (oveľa bezpečnejšie ako alternatívy ako PPTP). Môžete si však vybrať typy dátových paketov UDP alebo TCP. UDP je rýchlejšia a bude najlepšou voľbou pre väčšinu používateľov: torrent, streaming, všeobecné prehľadávanie.

obrázok

Ďalšie funkcie spoločnosti NordVPN

6 súčasných pripojení: NordVPN vám umožňuje využívať ich služby na 6 zariadeniach naraz! Ich softvér môžete skutočne nainštalovať na neobmedzený počet zariadení a pripojiť sa súčasne až so 6 zariadeniami.

Protokoly VPN: Zatiaľ čo softvér spoločnosti NordVPN je iba OpenVPN, podporuje aj manuálne pripojenie VPN prostredníctvom protokolov PPTP alebo L2TP / IPSec / IKE, ak vaše zariadenie nie je kompatibilné s OpenVPN..

Tor-Over-VPN: NordVPN ponúka špecifický server, ktorý nasmeruje vašu komunikáciu VPN cez sieť Tor pre zvýšenie bezpečnosti / súkromia.

Neobmedzená šírka pásma: Na množstvo údajov, ktoré môžete preniesť, neexistuje žiadny denný / mesačný limit. Zblázniť sa!

Bezpečnostné funkcie NordVPN

Spoločnosť NordVPN berie bezpečnosť vážne a spĺňa alebo prekračuje štandardy šifrovania v priemysle:

Šifrovacia sila: NordVPN používa 256-AES šifrovanie (AES je predvolená štandardná šifra pre vysokú bezpečnosť. Je vlastníkom najviac kontrolovaných a bezpečných šifrov na Zemi). 256-bitové šifrovanie AES sa považuje za nerozbitné pri všetkých známych útokoch hádania a dešifrovania kľúčov tretích strán.

Hlavný vypínač: NordVPN obsahuje aplikačný zabíjač. Do zoznamu „Kill“ môžete pridať ktorúkoľvek bežiacu aplikáciu / proces, a ak vaše pripojenie NordVPN zlyhá, vypínač zabíjania vypne všetky uvedené aplikácie pred tým, ako môže uniknúť vaša skutočná adresa IP, alebo akékoľvek údaje môžu byť prenášané neiste. Je to úžasná funkcia, najmä pre torrenty / p2p. Stačí pridať svojho Torrent klienta (uTorrent, Vuze, atď.) Do zoznamu „Kill“.

Prepínač zabíjania NordVPN

Pridajte aplikácie do zoznamu „Kill“ v ponuke „Nastavenia“ softvéru

Zásady protokolovania NordVPN (Zero-Log!)

NordVPN sa inzeruje ako služba VPN bez protokolovania. Táto inovácia v oblasti súkromia bola priekopníkom spoločností ako Private Internet Access a Torguard. Používatelia p2p / torrent sa teraz hrnú k týmto „Logless“ službám kvôli zvýšenej anonymite, ktorú ponúkajú.

Pokiaľ je nám známe, politika ochrany osobných údajov spoločnosti NordVPN nebola na súde skutočne testovaná. Doteraz iba súkromný prístup na internet zmenil svoje tvrdenia bez prihlásenia.

Toto vyhlásenie spoločnosti NordVPN o protokolovaní priamo z ich Zásad ochrany osobných údajov…
máme prísna politika bez protokolov pokiaľ ide o online aktivitu používateľov: so sídlom v Paname, ktorá je internetovou krajinou a nevyžaduje ukladanie údajov ani podávanie správ, sme oprávnení odmietnuť akékoľvek žiadosti tretích strán. perióda.
Pobyt v Paname je obrovskou výhodou, ak ste mimoriadne oboznámení s ochranou súkromia. Ďalší poskytovatelia nulových záznamov (napríklad PIA, Torguard & IPVanish) sa nachádzajú v USA, takže by teoreticky mohli podliehať vládnym predvolaním alebo národným bezpečnostným požiadavkám NSA. Teoreticky môže byť NordVPN imunitný (alebo menej zraniteľný).

Poznámka: Vždy odporúčame používateľom torrent / p2p vždy zvoliť službu VPN „Logless / zero-log“ (napríklad NordVPN). Ak tak urobíte, získate pri ochrane súkromia silné súkromie a pri pripojení k sieti VPN bude prakticky nemožné prepojiť svoju činnosť v oblasti torrentu so skutočnou adresou IP. Bez protokolované siete VPN sú tiež najpríťažlivejšie.

Socks5 Proxy

NordVPN nie je len služba VPN. Všetky plány zahŕňajú aj prístup k proxy serverom Socks5 vo viac ako 10 krajinách vrátane 5 a viac serverových umiestnení vhodných pre torrent.

Ak sťahujete torrenty často, zamilujete si flexibilitu proxy servera Socks5, ktorý je možné nakonfigurovať vo vašom obľúbenom torrent klientovi (uTorrent, Vuze, Deluge, atď.). Proxy server je ako VPN bez šifrovania, takže zmení svoju IP adresu torrentu bez spomalenia pripojenia. Server proxy + VPN môžete používať spolu, takže budete mať stále silné šifrovanie (server proxy je súčasťou tunela VPN) a vaša adresa IP bude dvakrát prepnutá kvôli väčšej anonymite.

Proxy je možné používať s VPN alebo bez VPN. Niektorí používatelia zistili, že magnetické spojenia nefungujú vždy dobre s nastavením servera proxy, takže ak máte problémy so spustením torrentov pomocou magnetického spojenia, skúste torrent znova vynútiť reštartom. Ak to nefunguje, vypnite server proxy a používajte iba sieť VPN.

Ako ju nastaviť: V časti „NordVPN for Torrents“ nižšie máme sprievodcu nastavením pre uTorrent / bittorrent..

Ako používať NordVPN pre TOrrents / p2p / Filesharing

NordVPN je vynikajúcou voľbou pre sťahovateľov Torrent, ktorí hľadajú anonymnú sieť VPN.

NordVPN má ideálnu kombináciu:

 • Zásady ochrany osobných údajov „Zero-Log“ (žiadne záznamy alebo záznamy o histórii relácií VPN)
 • Zahrnutý server proxy Socks5: 2. možnosť anonymizácie vášho prenosu torrentov
 • SmartPlay: Odomknite weby s obmedzeným geografickým prístupom vrátane sietí Netflix, Hulu a iPlayer.

Ako používať softvér NordVPN VPN na Torrenting

Používanie vlastného VPN klienta spoločnosti NordVPN je najrýchlejším / najjednoduchším spôsobom, ako začať pracovať s bezpečnými súkromnými torrentmi. Jediné, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k jednému z mnohých ich umiestnení na serveri VPN (ideálne v lokalite vhodnej pre torrent, ako je Holandsko alebo Švajčiarsko)..

Krok č. 1 – Na počítači alebo smartfóne otvorte softvér NordVPN
Krok č. 2 – Vyberte server (odporúčame Holandsko) a kliknite na „Pripojiť“

Vyberte umiestnenie servera NordVPN

To je všetko. Všetka vaša internetová prevádzka (vrátane torrentov) bude teraz smerovaná cez servery spoločnosti NordVPN. Je dobré urobiť krok 3 pri prvom použití NordVPN, len aby ste sa uistili, že funguje správne.

Krok č. 3 – Otestujte nastavenie VPN pomocou torrentu na testovanie IP
Postupujte podľa tohto sprievodcu: Ako skontrolovať svoju IP adresu torrentu

Ako nastaviť server NordVPN Socks Proxy na torrent

Voľbu proxy servera NordVPN Socks5 je možné použiť vo všetkých hlavných klientskych počítačoch s torrentom. Máme sprievodcov nastavením proxy (nie pre NordVPN) pre: uTorrent, Deluge, Vuze, QBittorrent, & Tixati.

Máme tiež sprievodcov pre 2 aplikácie pre Android, ktoré podporujú servery proxy: tTorrent & FLUD.

Ak si nie ste istí, či chcete použiť proxy, alebo nie, pozrite sa na: VPN vs Proxy (pre torrenty)

Krok č. 1 – Získanie používateľského mena / hesla

Spoločnosť NordVPN používa presne rovnaké prihlasovacie meno / heslo bez ohľadu na to, či používate VPN alebo proxy. Prihlasovacie údaje nastavíte pri registrácii a zabudnuté heslo môžete znova získať prostredníctvom e-mailu.

Krok č. 2 – Vyberte server

NordVPN umožňuje p2p / torrenty na konkrétnych serverových miestach (v súčasnosti podporuje p2p krajiny 12+ krajín). Konkrétne servery na každom mieste tiež umožňujú pripojenie proxy servera Socks5. Tu je zoznam všetkých serverov NordVPN.

Môžete vidieť aktuálne zaťaženie servera pre každý server (ako je preplnené). V stĺpci „Názov“ skopírujte názov servera, ktorý chcete použiť v tomto návode. V stĺpci SOCKS5 je dôležité, aby ste sa ubezpečili, že v serveri, ktorý vyberiete, je v stĺpci SOCKS5 zaškrtnuté, čo znamená, že tento server podporuje pripojenia proxy..

Použijeme: nl2.nordvpn.com pre tento tutoriál, ale môžete použiť ľubovoľné umiestnenie servera, pokiaľ to podporuje Socks5 a p2p.

Umiestnenie servera NordVPN p2p (ktoré podporuje server proxy Socks)

Vyberte umiestnenie servera v časti „P2P“ v zozname serverov NordVPN. Uistite sa, že server podporuje Socks5

Krok # 3 – Zhromaždite všetky informácie, ktoré potrebujete na nastavenie torrent klienta

Na nastavenie servera proxy v každom klientskom softvéri torrent potrebujete 4 informácie:

 1. užívateľské meno (rovnaké ako vaše používateľské meno VPN)
 2. heslo (Rovnaké ako heslo VPN)
 3. Adresa servera: Používame nl2.nordvpn.com, ale môžete použiť nl3, nl4 alebo inú krajinu (lu1.nordvpn.com, lu2 atď.).
 4. Port # 1080 (Všetky proxy servery NordVPN socks používajú port 1080)

Krok č. 4 – Nastavte proxy v klientovi Torrent

Pre tohto sprievodcu používame klienta uTorrent / Bittorrent (pretože je v súčasnosti najobľúbenejší), ale máme aj sprievodcov pre väčšinu ostatných významných klientov torrentu. Stačí nahradiť informácie, ktoré ste získali v kroku č. 3, za informácie uvedené v sprievodcovi.

Ďalší sprievodcovia nastavením: Vuze, Deluge, QBittorrent

1. V aplikácii uTorrent prejdite na Ponuka > možnosti > Preferencie (alebo stlačte klávesy Ctrl + P v oknách)
2. Kliknite na záložku „Pripojenie“ na ľavej strane ponuky preferencií
3. Začiarknite políčko „Overenie“, aby ste mohli zadať používateľské meno / heslo
4. Zmeňte nastavenia tak, aby sa zhodovali s nastaveniami uvedenými nižšie, zadajte svoje vlastné používateľské meno / heslo / názov servera

 1. zvoliť SOCKS5 z rozbaľovacej ponuky
 2. Adresa servera (zo stĺpca „Názov“ v zozname serverov NordVPN
 3. 1080
 4. Vaše užívateľské meno NordVPN
 5. Vaše heslo NordVPN

u Nastavenia Torrent proxy (NordVPN Socks5)

Nastavenie proxy servera NordVPN v programe uTorrent. Zobrazuje sa s automatickým posúvaním portov (ak váš smerovač podporuje UPnP)

5. Skontrolujte, či je začiarknuté každé políčko v časti „Proxy server“. Tieto nastavenia bránia programu uTorrent v úniku určitých pripojení mimo proxy tunel (zlé). Chcete sa ubezpečiť, že uTorrent používa proxy adresu IP pre všetky pripojenia typu peer a tracker.

Port pre počúvanie / UPnP
Na obrázku vyššie je každé políčko začiarknuté v časti „Port pre počúvanie“. Ak máte vo svojom smerovači povolený UPnP, je to najlepšia / najjednoduchšia možnosť. Väčšina smerovačov má predvolene povolený protokol uPnP. uPnP je v podstate automatická technológia smerovania portov.

Ak tieto nastavenia vyskúšate a nefungujú, možno budete musieť vyskúšať manuálne zasielanie portov. Ak už uTorrent manuálne posielate ďalej prostredníctvom smerovača, zrušte začiarknutie políčok s výnimkou „Výnimka brány firewall systému Windows“ a do poľa „Port používaný na prichádzajúce pripojenia“ zadajte váš forwardovaný port uTorrent. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, prečítajte si túto príručku na presmerovanie portov pre aplikáciu uTorrent.

Krok č. 5 – Skontrolujte IP adresu uTorrentu (overte nastavenie proxy)

Po stlačení tlačidla Použiť sa všetky vyššie uvedené nastavenia servera proxy stiahnite testovací torrent a zistite, či to funguje. Ak áno, je pravdepodobné, že váš proxy server pracuje správne. Ak si nemôžete stiahnuť torrent, dvakrát skontrolujte svoje užívateľské meno / heslo / adresu / port.

Najlepším spôsobom, ako overiť proxy, je správne anonymizovať vaše stiahnutia torrentov: skontrolovať svoje torrent adresy IP pomocou vlastného sledovacieho torrentu IP.

Ako sa NordVPN porovnáva s inými VPN priateľskými na torrent?

NordVPN má v podstate všetky funkcie, ktoré chcete v sieti VPN, ak ich plánujete používať predovšetkým na sťahovanie torrentov. NordVPN má tiež ďalší bonus technológie SmartPlay, ktorú ostatné VPN neprekonávajú.

Najprv sa pozrime na klady a zápory…

NordVPN Pros

NordVPN má všetky funkcie, ktoré chcete v torrent VPN:

 1. Skutočné zásady ochrany osobných údajov „Zero-Log“
 2. Prúdy sú povolené (aj keď iba na konkrétnych miestach vo viac ako 12 krajinách)
 3. 256-bitové šifrovanie
 4. Ochrana proti úniku IP (zabíjač-prepínač a úniky DNS)
 5. Zákazkový softvér pre všetky hlavné platformy (PC / Mac / Android / iOS)

A funkcia SmartPlay je obrovský bonus. Môžete sledovať Netflix alebo Hulu jediným kliknutím na cestách do zahraničia, kde je blokovaných 90 +% ostatných sietí VPN..

Pravidlá pre 100% vrátenie platby: NordVPN ponúka bezpodmienečnú 30-dňovú politiku vrátenia platby (veľká PRO), takže si môžete vyskúšať ich službu v podstate bez rizika..

Nevýhody NordVPN

Pri našom testovaní sme v teste NordVPN našli iba 2 negatívy:

 1. Ich servery majú tendenciu byť viac preplnené ako iné VPN, takže možno nebudete schopní maximalizovať ultrarýchle pripojenie. Na mnohých serverových miestach máme stále 25+ Mbps, čo je viac ako dosť na streamovanie netflix za 4 k.
 2. Môžete si vybrať krajinu servera, ale nie mesto. Pre väčšinu ľudí to nebude problém, ale zistili sme, že je trochu nepríjemné, že sme si nemohli vybrať server Eastcoast USA, a namiesto toho softvér automaticky vyberie umiestnenie servera v USA. Ich tím tvrdí, že táto funkcia bude pridaná v budúcnosti.

NordVPN vs iné VPN

Funkcie, ktoré ponúka NordVPN, sú veľmi podobné ďalším 2 obľúbeným službám Torrent-Friendly VPN: Private Internet Access a IPVanish.

Tu je niekoľko usmernení, ktoré zvoliť…

Vyberte NordVPN, ak:

 • Prístup Netflix / Hulu je dôležitý. Smartplay je úžasné. PIA & Protokol IPVanish je blokovaný programom Netflix.
 • Chcete viac umiestnení servera Socks5 (PIA, IPVanish majú iba 1)
 • Chcete poskytovateľa VPN, ktorý nemá sídlo v USA
 • Vaše internetové pripojenie je 30 Mb / s alebo pomalšie

Vyberte IPVanish, ak:

 • Chcete absolútne najrýchlejšiu sieť VPN (IPVanish dokáže rýchlosť 100 Mbps +)
 • Nevadí vám platiť viac, aby ste získali lepší výkon / podporu / rýchlosti

alebo…

 • Prečítajte si našu recenziu IPVanish
 • IPVanish vs. NordVPN (úplné porovnanie)

Vyberte Súkromný prístup na internet, ak:

 • Chcete najlepšiu hodnotu (väčšina funkcií za najlacnejšiu cenu)
 • Väčšinou chcete VPN na torrenting
 • Chcete viac možností šifrovania (PIA vám umožňuje zmeniť silu šifrovania alebo prepínať šifry. Čisté.)
 • Chcete overenú sieť VPN s nulovým protokolom (Nároky spoločnosti PIA na ťažbu dreva boli testované na súde FBI a potvrdené).
 • Myslíte si, že 3,33 dolárov / mesiac pre neobmedzenú šírku pásma / rýchlosti znie ako dobrý obchod (Prečítajte si našu úplnú recenziu PIA)

FInal Myšlienky a ďalšie užitočné návody…

NordVPN je solídna všestranná VPN. Sú tiež najlepšou voľbou, ak chcete získať prístup k sieti Netflix (nenašli sme žiadne ďalšie siete VPN s nulovým protokolom, ktoré sú stále kompatibilné s technológiou Netflix)..

Ich 30-dňová politika 100% vrátenia peňazí je úžasná, takže ak nie ste úplne spokojní, dostanete úplnú náhradu.

Nemáme žiadne sťažnosti, pokiaľ ide o ich súkromie alebo bezpečnosť a ako zistili, že ich služba je vynikajúcou voľbou pre bittorentných používateľov. Predplatiteľom platíme už takmer 2 roky. A ak je to o niečo drahšie, ako by ste chceli, získajte PIA. Súkromný prístup na internet je najlepšia lacná sieť VPN, ktorú si môžete kúpiť (napriek tomu náš opionión).

Celkové hodnotenie NordVPN: 88%
Vlastnosti – 10
Zabezpečenie – 9
Ochrana osobných údajov – 10
Rýchlosť – 7
Cena / hodnota – 8

NordVPN 27. decembra 2016 88/100 hviezdičiek
Služba VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Recenzia CyberGhost: 5 výhod a 3 nevýhody používania softvéru CyberGhost!