Súkromný prístup k internetu vs. HideMyAss (denníky / rýchlosť / bezpečnosť)

Súkromný prístup k internetu vs Hidemyass

Súkromný prístup na internet a HideMyAss Pro VPN sú dve z najpopulárnejších služieb VPN na svete, ale z veľmi odlišných dôvodov. Aj keď sú obidva vynikajúce služby, jedna z nich skutočne vyniká, pokiaľ ide o potreby používateľov služby Bittorrent.


Prečítajte si naše úplné porovnanie VPN nižšie a zistite, ktoré z týchto ťažkých váh sa objavia navrchu (nápoveda: Dokonca ani nie je tak blízko).

Profily spoločnosti & Zhrnutie funkcie

Najprv sa rýchlo pozrieme na špecifikácie a vlastnosti každej VPN, aby sme mohli získať lepšiu predstavu o tom, s čím pracujeme.

Súkromný prístup na internet

obrázok

Vlastnosti
So sídlom v USA
Žiadne protokoly aktivity
Žiadne metadáta (denníky pripojenia)
Servery v 24 krajinách

stanovenie ceny
1 mesiac – 6,95 dolárov
Najlepšia ponuka: 1 rok za 3,33 USD / m

Všetky funkcie & stanovenie ceny

HideMyAss

obrázok

Vlastnosti
So sídlom vo Veľkej Británii
Žiadne protokoly aktivity
Protokoly Metadata (denníky pripojenia) po dobu 6 mesiacov
Servery v 221 krajinách (väčšina VPN)

stanovenie ceny
1 mesiac – 11,52 USD
Najlepšia ponuka: 1 rok za 6,55 $ / m

Všetky funkcie & stanovenie ceny

Výber VPN (najdôležitejšie faktory)

Všetky služby VPN poskytujú šifrovanie a môžu skryť vašu IP adresu. Tam sa podobnosti zastavia. Existuje niekoľko faktorov, ktoré určujú, ako dobre bude VPN fungovať pri anonymnom torrentingu. Tu je zoznam najdôležitejších vecí, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere VPN:

Najdôležitejšie funkcie VPN (na torrenting)

 1. Zásady protokolovania – Vedie VPN záznamy? Ako dlho? Aké informácie sledujú?
 2. rýchlosť – vyššia rýchlosť je samozrejme lepšia
 3. Torrent priateľskosť – Skutočne privíta sieť VPN používateľov Bittorrentu alebo zruší účty kvôli činnosti torrentu?
 4. zabezpečenia – Intenzita šifrovania je dôležitá. Zahŕňa aj VPN prepínač zabíjania & súkromné ​​servery DNS
 5. Ďalšie užitočné funkcie – Proxy SOCKS5, vlastné nakonfigurované torrent klientov, optimalizované servery p2p, atď…

Porovnávame Hidemyass a súkromný prístup na internet podľa všetkých týchto kritérií, jeden po druhom. Poďme na to.

Zásady ochrany osobných údajov / protokolovania

Tu sa pozrieme na to, aké informácie (ak existujú) si každá sieť VPN zaznamená o vašej aktivite, histórii pripojenia a stiahnutiach.

Súkromný prístup na internet

PIA sídli v USA, kde sa zákony o uchovávaní údajov nevzťahujú na poskytovateľov VPN.

Pravidlá protokolovania: Súkromný prístup na internet uvádza, že neuchovávajú žiadne denníky aktivít ani nesledujú ani nezaznamenávajú históriu relácií ani meta údaje. To znamená, že nezaznamenávajú históriu vašej IP adresy, históriu pripojenia ani množstvo prenesených údajov. Sú to skutočné VPN bez protokolovania.

Hidemyass

Hidemyass má sídlo vo Veľkej Británii a podlieha britským zákonom o uchovávaní údajov (ktoré sa vzťahujú na VPN).

Pravidlá protokolovania: Hidemyass potvrdil, že aj keď priamo nesledujú vašu aktivitu VPN, uchovávajú protokoly o pripojení po dobu 2 až 3 mesiacov. Tieto denníky obsahujú históriu vašej IP adresy a množstvo prenesených údajov. Výsledkom je, že dokážu posielať oznámenia DMCA a sú o nich známe.

analýza:
PIA je skutočným poskytovateľom VPN bez protokolovania. Toto je optimálna úroveň ochrany osobných údajov pre používateľov bittorrentov a je to niečo, čo sa Hidemyass jednoducho nemôže zhodovať, pretože podľa britských zákonov o uchovávaní údajov sa vyžaduje, aby zaznamenávali metadáta histórie relácií svojich zákazníkov.. PIA tu zvíťazí.

VÍŤAZ: Súkromný prístup na internet

Navštívte stránku

zabezpečenia

Pozrime sa na silu šifrovania, úniky IP a ďalšie bezpečnostné funkcie…

Súkromný prístup na internet

Šifrovanie tunela: až 256-bitový AES (priemyselný štandard)
Handshake Encryption: 4096-bitové klávesy (vynikajúce)
Vlastné nastavenia šifrovania: Áno

Ďalšie bezpečnostné funkcie:

 • Ochrana proti úniku IPv6
 • Ochrana pred únikom DNS
 • VPN Kill-Switch (zabránenie únikom IP, ak VPN zlyhá)

Hidemyass

Šifrovanie tunela: až 256-bitový AES (priemyselný štandard)
Handshake Encryption: 2048-bitové klávesy (dobré)
Vlastné nastavenia šifrovania: žiadny

Ďalšie bezpečnostné funkcie:

 • Zabezpečená väzba IP (kill-switch)

analýza:
Súkromné ​​pripojenie na internet vyhrá toto kolo tiež. Ide o softvér, ktorý má zabudovanú ochranu pre 3 najbežnejšie úniky IP. V ponuke rozšírených nastavení svojho softvéru si môžete vybrať, ktoré z nich chcete povoliť. Ochrana proti úniku DNS je obzvlášť užitočná, pretože zaisťuje, že servery DNS vášho poskytovateľa internetu sa nikdy nepoužívajú (ak neblokujete úniky DNS, váš poskytovateľ internetových služieb môže stále sledovať vašu webovú históriu).

Okrem toho má PIA niektoré z najlepších šifrovacích kódov v tomto odvetví (a je plne prispôsobiteľné v pokročilých nastaveniach šifrovania stolného softvéru PIA). To vám umožní doladiť dokonalú kombináciu bezpečnosti a rýchlosti (v závislosti od vašich potrieb) alebo jednoducho ísť s odporúčanými nastaveniami.
Súkromný prístup na Internet hrany HMA takmer na všetkých bezpečnostných funkcií.

VÍŤAZ: Súkromný prístup na internet

Navštívte stránku

Torrent / p2p priateľskosť

Mnoho sietí VPN tvrdí, že povoľujú torrenty, iba neskôr môžu zrušiť alebo pozastaviť účty pre činnosť torrentu. Niektoré VPN sú postavené od základov tak, aby boli priateľskejšie ako iné.

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet je jedným z najfrekventovanejších poskytovateľov VPN, ktorý sme testovali. Neobmedzujú činnosť torrentov na konkrétne servery (pravdepodobne by ste však radšej uprednostňovali servery mimo USA / Veľkej Británie).

Rovnako ako všetky renomované VPN, PIA nepodporuje ani nepodporuje nelegálne sťahovanie (ani my). Bez ohľadu na to, čo sťahujete, však nedokážu prepojiť žiadnu online aktivitu s konkrétnymi účtami alebo používateľmi.

Pretože nemonitorujú ani neprihlásia vašu históriu pripojení ani aktivitu VPN, nie je možné sledovať sťahovanie torrentov na konkrétny účet vpn. (a môžu existovať desiatky alebo stovky používateľov, ktorí zdieľajú ten istý server VPN).

Hidemyass

Hidemyass konkrétne neblokuje prístup torrentov / p2p vo svojej sieti. V ich Zmluvných podmienkach sa uvádza, že zrušia účty z dôvodu nezákonnej činnosti.

Toto vlákno vám poskytne lepšiu predstavu o ich politike torrentov v praxi.

Dôležitá poznámka: HMA má schopnosť sledovať sťahovanie torrentov na konkrétne účty, pretože uchovávajú protokoly pripojenia pre každý účet. To znamená, že ak sa rozhodnete sťahovať súbory, ktoré nie sú legálne, môžu (a môžu) pozastaviť / zrušiť účty.

Rýchlosť (PIA vs. HMA najrýchlejší)

Torrenting je činnosť s veľkou šírkou pásma a vyššia rýchlosť je vždy lepšia, však? Pozrime sa, ktorá sieť VPN vám umožní použiť najvyššie percento vysokorýchlostného pripojenia.

Súkromný prístup na internet

PIA USA rýchlostný test

Kalifornia, USA

Súkromný prístup na internet v Kanade Rýchlostný test

Toronto, Kanada

Test rýchlosti súkromného prístupu na internet v Holandsku

Amsterdam, Holandsko (populárne pre p2p)

Hidemyass

Hidemyass NYC rýchlostný test

New York, USA

Hidemyass chicago test rýchlosti

Chicago, USA

obrázok

Toronto, Kanada

Najrýchlejšia analýza:
Súkromný prístup na internet tu vyhráva so širokým rozpätím. Obzvlášť pôsobivý je rozdiel v šírke pásma na vstupe. PIA dokázala získať viac ako 80% nášho pripojenia 50 Mb / s na všetkých 3 testovaných serveroch. (Na porovnanie stačí na streamovanie filmu vo vysokom rozlíšení len 5 až 7 Mb / s.).

Ak sa domnievate, že PIA je približne polovičná cena HMA, je to ľahká voľba, ak rýchlosť zohľadníte # 1. Za zmienku stojí aj prehliadanie protokolu IPVanish (čo je najrýchlejší testovací protokol, ktorý nebol prihlásený do protokolu). Urobili sme úplné porovnanie IPVanish vs PIA.

VÍŤAZ: Súkromný prístup na internet

Navštívte stránku

Užitočné extra služby pre Torrenting

Väčšina sietí VPN ponúka iba službu VPN, ale niektoré z viacúčelových serverov zameraných na torrent obsahujú ďalšie funkcie, ktoré milujú používatelia bittorrentov. Napríklad: Torguard obsahuje inštalátor auto-proxy, ktorý okamžite nakonfiguruje váš obľúbený torrent softvér na použitie ich torrent proxy služby. BTguard má vlastné verzie uTorrentu a potápa sa s ich nastaveniami proxy už nainštalovanými.

Čo vám teda tieto dva servery VPN ponúkajú?

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internetJe jednou z mála sietí VPN, ktoré zahŕňajú bezplatnú proxy proxy službu s každým balíkom VPN.

Anonymné proxy služby sú obľúbené u používateľov bittorrentov, pretože pracujú s každým hlavným klientom torrentu, sú zvyčajne rýchlejšie ako VPN a zvyčajne sú lacnejšie. Nevýhodou proxy ponožky nie sú šifrované (VPN ponúka mimoriadne silné šifrovanie).

S PIA však môžete získajte to najlepšie z oboch svetov a používajte VPN + Proxy súčasne, pretože umožňujú 5 súčasných pripojení z jedného účtu. To znamená, že vaša torrentová adresa bude vaša proxy IP, adresa vášho webového prehliadača bude vaša VPN IP a žiadna z nich sa nebude zhodovať s vašou skutočnou IP adresou. Inými slovami, budete extrémne anonymní.

Máme dokonca podrobných sprievodcov nastavením, ktorí vám ukážu, ako to urobiť vo vašom obľúbenom torrent softvéri.

zastupovanie & Sprievodcovia nastavením VPN:

 • uTorrent
 • Vuze
 • potopa
 • qBittorrent
 • Flud (pre android)

stanovenie ceny

Aj keď si myslím, že cena by mala byť nízkou prioritou, pokiaľ ide o bezpečnosť a súkromie, nie je žiadnym tajomstvom, že ľudia uprednostňujú veľa za nízku cenu. Ceny sietí VPN sa pohybujú od približne 3 dolárov mesačne do 20 dolárov mesačne a vyššie. Dobrou správou je, že cena neznamená vždy kvalitu a niektoré z najlepších VPN, ktoré sme testovali, sú tiež najdostupnejšie.

Takto vyzerá súkromný prístup k internetu v porovnaní s Hidemyassom, pokiaľ ide o cenu:

Súkromný prístup na internet

stanovenie ceny

 • 1 mesiac – 6,95 dolárov
 • 6 mesiacov – 35,95 dolárov
 • 1 rok – 39,95 USD (3,33 USD / mesiac)

Hidemyass

stanovenie ceny

 • 1 mesiac – 11,52 USD / mesiac
 • 6 mesiacov – 8,33 dolárov mesačne
 • 1 rok – 6,55 dolárov / mesiac

Bez ohľadu na to, akú dĺžku predplatného si vyberiete pre obidve PIA & HMA, funkcie sú rovnaké bez ohľadu na trvanie. Ak si vyberiete možnosť predplatného na 12 mesiacov, získate zrejme pre obe služby výraznú zľavu. Ak máte obavy z výčitiek kupujúcich, rozveselte sa. Obe siete VPN poskytujú záruku vrátenia 100%.

Súkromný prístup na internet má politiku vrátenia platby za 7 dní a Hidemyass má 30-dňovú politiku vrátenia platby (pokiaľ neporušíte ich podmienky alebo neprenesiete viac ako 10 GB údajov).

Tu sú snímky jednotlivých VPN presných podrobností o cenách:

Stránka s cenami súkromného prístupu na internet

Plány a ceny súkromného prístupu na internet

Hidemyass ponúka svoje služby VPN v presne rovnakých dĺžkach predplatného ako PIA (1 mesiac, 6 mesiacov a 12 mesiacov). Bohužiaľ účtujú takmer dvojnásobnú cenu PIA za každé trvanie predplatného.

Cena Hidemyass VPN

Ceny / plány pre Hidemyass

Záver: A víťazom je…

Toto zúčtovanie nebolo ani blízko. Podľa môjho počtu, Súkromný prístup na internet vyhral každé jedno kolo.

To však neznamená, že Hidemyass je zlá VPN. V skutočnosti robia veľa vecí veľmi dobre (ich softvér je dobrý a sú jednou z mála VPN s podporou technickej podpory živých telefónov). Realita je taká, že Hidemyass nie je navrhnutý pre potreby používateľov bittorrentu, zatiaľ čo PIA patrí medzi najpríjemnejšie VPN na svete.

Nemalo by byť žiadnym prekvapením, že súkromný prístup na internet bol vymenovaný za našu najvyššiu VPN na torrenting (2014/2015)

Tu je zhrnutie zhody medzi dvoma hlavami:

Súkromný prístup na internet vs. Hidemyass (zhrnutie)

vlastnosť
víťaz
podrobnosti
Ochrana osobných údajov / protokolyPIAPIA uchováva nulové záznamy alebo metaúdaje. HMA vedie denníky.
zabezpečeniaPIAPIA má nastaviteľnú šifrovaciu silu až do 256-bitových AES w / 4096 bitových kľúčov
Torrent FriendlyPIAPIA je podstatne priaznivejšia na torrent ako HMA a nemôže identifikovať jednotlivé účty
rýchlosťPIAV našom testovaní PIA prekonala rýchlosť Hidemyass
extrasPIAHolandský proxy server SOCKS zahrnutý v sieti VPN funguje skvele pre torrenty
stanovenie cenyPIANáklady na PIA len 3,33 $ / mesiac (neobmedzené) oproti 6,55 dolárov za HMA. (Podrobnosti o ponuke nižšie)

analýza

Súkromný prístup na internet úplne zničil Hidemyass, pokiaľ ide o splnenie náročných požiadaviek na ochranu súkromia častých používateľov bittorrentov. Z celého srdca odporúčame, aby PIA bola vynikajúcou všestrannou sieťou VPN, či už na všeobecné použitie alebo na sťahovanie torrentov v jadre.
Ak chcete vyskúšať svoje služby bez rizika, nezabudnite využiť 7-dňovú politiku vrátenia platby od spoločnosti PIA. PIA je zďaleka najobľúbenejšou službou VPN medzi návštevníkmi tejto stránky a tiež jednou z najdostupnejších.Pomocou odkazu nižšie získate PIA za 3,33 USD mesačne

Najlepšia ponuka

Získajte PIA za 3,33 USD mesačne »

Ďalšie užitočné informácie

Na tomto webe máme veľa ďalších článkov, ktoré vám pomôžu vybrať perfektný torrent vpn. Akonáhle tak urobíte, máme sprievodcov „how-to“, ktorí vám presne ukážu, ako nakonfigurovať svojho obľúbeného torrent klienta tak, aby dokonale spolupracoval s vašim VPN alebo proxy služba.

Tu sú niektoré z našich najpopulárnejších článkov:

Guides

uTorrent (Sprievodca nastavením VPN / Proxy)
Vuze (Sprievodca nastavením VPN / Proxy)
Deluge (Sprievodca nastavením VPN / Proxy)
QBittorrent (nastavenie VPN / proxy)

SOCKS vs. HTTP proxy
Pochopenie protokolov VPN
Ktoré siete VPN neuchovávajú žiadne protokoly?

recenzia

Kontrola súkromného prístupu na internet
IPVanish Review
Torguard Review
BTGuard Recenzia
Proxy.sh Recenzia

nákupný

PIA vs. IPVanish
PIA vs. Torguard
PIA vs. Proxy.sh
PIA vs. BTGuard
Torguard vs. BTGuard (proxy)

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map