Internete rasite daug straipsnių apie „WordPress“ patarimus, gudrybes ir metodus, tačiau „Joomla“ nėra tokia populiari. Vis dėlto „Joomla“ vis dar yra labai perspektyvus pasirinkimas daugeliui svetainių.

Norėdami išsiaiškinti skirtumus tarp to, kodėl pasirinkote vienas kitą, susisiekėme su Davidu Attardu, tinklaraštininko ekstraordinatoriumi ir „Dart Creations“, informacinio tinklaraščio tinklaraščio savininku, kad pasidalytume „Joomla!“, „WordPress“, smulkaus verslo rinkodara, paieškos sistemų optimizavimas ir daug kitų naudingų patarimų interneto dizaineriams ir mažų bei jaunų svetainių savininkams. Kasdien jis yra skaitmeninės rinkodaros agentūros produktų vadovas, internetinių svetainių kūrimo mėgėjas. Davidas yra aistringas daugelio dalykų technologijų srityje, entuziastingai vertina rinkodarą, SEO ir svetainių srauto didinimo būdus.

Ar „Joomla“ ar „WordPress“ yra geriausia jūsų el. Prekybos svetainėje?

Sveikas, Dovydai, sveiki atvykę į Bitcatcha! Jūs turite puikią svetainę, kurioje pilna puikių patarimų apie interneto svetainių kūrimą ir daug informacijos apie dvi populiariausias CMS parinktis: „WordPress“ ir „Joomla“. Turite įspūdingų kredencialų, tačiau tikiuosi, kad galėtumėte šiek tiek daugiau papasakoti apie savo patirtį kuriant svetainių dizainą.

Davidas Attardas

Aš buvau žiniatinklio dizainerė / kūrėja tol, kol norėčiau ją atsiminti. Augantis 90-aisiais, kai internetas patyrė savo pirmąjį bumą (ir „pablogėjimą“), visiškai natūralu, kad mane suintrigavo visas žiniatinklio dalykas. Baigęs IT, pirmasis mano darbas buvo interneto svetainių kūrimas, todėl buvo visiškai natūralu, kad interneto svetainių kūrimas bus tai, ko aš imsiuosi aistringai. Nuo to laiko projektavau svetaines profesionaliai ir kaip pomėgį.

Susisiekti su Deividu: 

Susisiekite su Deividu per „Facebook“ Susisiekite su Deividu per „Twitter“ Susisiekite su Deividu naudodamiesi „Google+“

Ką apie jūsų patirtį su „Joomla“ ir „WordPress“? Jūs teikiate daug puikių patarimų apie „Dart Creations“, taigi, be abejo, praleidote daug laiko naudodamiesi šiomis internetinių dienoraščių platformomis.

Praėjus keliems mėnesiams po „Joomla“ įkūrimo, aš su ja susidūriau ir mane iškart suprato, kaip lengva nustatyti visą svetainę ir išlaikyti jos priežiūrą. Žvelgdamas atgal galiu pasakyti, kad mane užkabino CMS idėja. Kaip bebūtų keista, maždaug tuo pačiu metu aš susidūriau su „WordPress“, tačiau jis nebuvo toks rafinuotas, koks yra šiandien, ir kurį laiką nekreipiau dėmesio..

Iki poros metų aš su „Joomla“ kūriau svetaines. Pastaruoju metu įgyju daug daugiau patirties su „WordPress“ ir labai džiaugiuosi, kad atradau šią CMS ir jos nuostabumą.

FYI, žmonės, Joomla buvo sukurta 2005 m., Taigi Davidas turi daug metų pagal diržą dirbdamas su šia CMS. Remiantis naujausia statistika, „WordPress“ užima 59,3% visų turinio valdymo sistemų rinkos, ji yra neabejotinas „Joomla“, turinčios 6,1% dalį, ir kitų CMS, tokių kaip „Drupal“ ir „Blogger“, laimėtojas. Bet kaip tu, Deividas? Kuris, jūsų manymu, yra jūsų mėgstamiausias šiandien?

Sunku iš tikrųjų pasirinkti mėgstamiausią. Aš tikrai gerai pažįstu „Joomla“ ir turėdama didelę patirtį, su manimi lengva dirbti. Vėlgi, su WordPress tapo taip lengva dirbti. Šiandien man sunku pasirinkti tarp dviejų.

Viskas gerai, mes nepriversime jūsų pasirinkti! Tarp „WordPress“ ir „Joomla“, kuris turi geriausias jūsų svetainės pritaikymo ypatybes tiek dizaino, tiek funkcionalumo požiūriu?

Pasirinkimas tarp vienos CMS yra toks pat, kaip pasirinkimas tarp bet kurio kito.

Nesirenkate automobilio vien dėl to, kad jis patraukia jus nuo A iki B – čia yra tiek daug daugiau nei tai.

  11 „Shopify“ savybės, leidžiančios padidinti jūsų pardavimus

Manau, kad abu CMS šiandien yra labai, labai subrendę, nors „Joomla“ vis dar turi šiek tiek ilgesnę mokymosi kreivę ir kai kuriuos dalykus vis dar nėra taip lengva pasiekti naudojant „Joomla“, kaip tai daroma naudojant „WordPress“..

Aš visada tvirtinau, kad CMS pranašumai daugiausia kyla iš plėtinių, šablonų ir trečiųjų šalių komponentų, kuriuos ji palaiko, ne tik iš jo pagrindų. Tiek „Joomla“, tiek „WordPress“ turi tūkstančius trečiųjų šalių komponentų, nors manau, kad šiuo atžvilgiu „WordPress“ turi pranašumą. „WordPress“ papildinių pasirinkimas yra daug didesnis. Taip pat yra daug daugiau informacijos, todėl šiuo atžvilgiu aš tikiu, kad „WordPress“ turi pranašumą.

Taip, mes nustatėme, kad tai tiesa. Taigi, tai labai individualus sprendimas?

Taip. Kiekvienas vartotojas turi pasirinkti pagal dabartinį projektą, kuriame dirba. Kiekvieno projekto pasirinkimas nėra aiškus. Turite pasirinkti „Joomla“, „WordPress“ (ar bet kurią kitą CMS), atsižvelgiant į kiekvieno konkretaus projekto, kuriame dirbate, reikalavimus.

Tarkime, kad norite sukurti el. Prekybos svetainę. Žinosite, kad yra ir „WordPress“, ir „Joomla“ internetinių parduotuvių plėtinių. Taip pat žinosite, kad el. Prekybos svetainė gali būti jūsų gyvenimo būdas, todėl turėsite įsitikinti, kad kuriama svetainė VISIŠKAI sutelkta į el. Prekybą. Šia prasme, net jei „WordPress“ ir „Joomla“ gali turėti sprendimų el. Prekybos tinklalapiui, aš būčiau linkęs naudoti CMS, sukurtą specialiai elektroninei prekybai, pavyzdžiui, „Magento“. Labiau tikėtina, kad ji atitiks visus el. Prekybos svetainės reikalavimus.

Pažvelkime į paprastesnį pavyzdį. Tarkime, kad norite sukurti paprastą svetainę su daugybe internetinių dienoraščių funkcijų. Turbūt pastebėsite, kad „WordPress“ tinklaraščiui yra kur kas labiau tinkamas nei „Joomla“. Nors „Joomla“ turi internetinių dienoraščių sudarymo galimybių, tai nėra stipri mintis ir jums gali tekti ieškoti tinklaraščių plėtinio, kad gautumėte visas „WordPress“ pasiūlytas funkcijas..

Joomla taip pat turi stipriąsias puses. Jis visiškai įjungtas mobiliesiems, įskaitant vidinę foninę dalį. Jums nereikia programų ar nieko, kad galėtumėte pasiekti ir paskelbti.

Galų gale tai paaiškina kiekvieno projekto specifiką.

Atsižvelgiant į visus pastaraisiais metais visame pasaulyje padarytus saugumo pažeidimus, saugumas yra didelė problema. Jūsų nuomone, ar „WordPress“ ar „Joomla“ yra saugesni?

Tai sunku.

Aš tikiu, kad „WordPress“ dažniau turėjo „Joomla“ aukšto lygio pažeidžiamumų, tačiau „Joomla“ taip pat turėjo nemažą dalį pažeidžiamumų. Norėdami užtikrinti „Joomla“ ir „WordPress“ saugumą, turite atlikti keletą prevencinių veiksmų, tokių kaip:

 • Rūpinkitės reguliariai diegti atnaujinimus
 • Naudojimasis tinklo sauga
 • Sudėtingų slaptažodžių naudojimas
 • Naudojami tik patikimi trečiųjų šalių plėtiniai ir papildiniai
 • Reguliarių atsarginių kopijų darymas

Sužinokite daugiau @ Dart-Creations:

 1. 10 populiariausių „Joomla“ saugos problemų (ir kaip jas išspręsti)
 2. 17 būdų, kaip išvengti „WordPress“ įsilaužimo: esminis kontrolinis sąrašas „WordPress“ apsaugoti

Tiesą sakant, kiekviena TVS gali būti labai saugi ir labai pažeidžiama. Bet kuri CMS, kuri nėra nuolat atnaujinama naudojant VISUS naujausius pataisymus, taps pažeidžiama. Tai iš tikrųjų. Tik laiko klausimas, kada jūsų svetainė taps pažeidžiama, jei joje nėra:

  Nustatyti (ir sutriuškinti) 13 svetainės tikslų

 • Naujausi pagrindiniai atnaujinimai
 • Naujausi trečiųjų šalių komponentų atnaujinimai
 • Naujausi temos atnaujinimai

Yra ir kitų dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, pavyzdžiui, prieglobos įmonei, kuriai rūpi jūsų svetainės saugumas. Tai labai svarbu.

Žiniatinklio prieglobos įmonė daro didelę įtaką, nes mes galime tai patvirtinti čia, Bitcatcha mieste. O kaip su SEO? Ar manote, kad „WordPress“ ar „Joomla“ yra SEO?

Vis daugiau ir daugiau SEO tampa nepriklausomi nuo puslapyje esančių veiksnių ir daugiau apie aukščiausios kokybės turinį ir ne puslapio veiksnius, tokius kaip geros autoritetingos nuorodos. Mano akimis, CMS pasirinkimas SEO tapo beveik nesvarbus, jei tik galėsite atlikti pagrindus.

Nepriklausomai nuo to, kokią CMS naudojate, jums reikės SEO papildinio, kad įsitikintumėte, jog rūpinatės visais puslapyje pateiktais SEO veiksniais. Beje, mes turime išsamių straipsnių, kaip atlikti „Joomla SEO“, ir išsamų „WordPress“ tinklalapio SEO kontrolinį sąrašą..

Ar galite šiek tiek išsamiau papasakoti apie kiekvienos CMS stipriąsias ir silpnąsias puses SEO atžvilgiu?

Manau, kad „WordPress“ SEO yra aprėptas SEO, tikrai gražiai naudojant „Yoast SEO“ papildinį, nes jis veda jus į puslapio SEO veiksnius rašant turinį.

Deja, „WordPress“ apskritai nesugeba sukurti „Google“ teikiamos svetainės URL struktūros, tokios kaip svetainė / tema / potemė / raktinis žodis-title.html.

Vidinės nuorodos taip pat nėra kažkas, kas išeina iš dėžės.

Abu jie yra labai stiprūs reitingo signalai.

Kita vertus, „Joomla“ gali sukurti „Google“ rekomenduojamą svetainės struktūrą iš dėžutės, o svetainės / temos / potemės / raktažodžio pavadinimo.html struktūra sukuriama per kategorijas ir pogrupius. Vidinius ryšius taip pat labai lengva sukurti. Tiesiog susiekite iš meniu į kategorijas ir pogrupius. Iki šiol tai labai gerai veikė mano svetainėje.

„SEO“ įskiepiai „Joomla“ yra tikrai labai geri, tačiau jie vis dar nėra tokie ištobulinti kaip „WordPress“.

Taigi, kalbant apie SEO papildinius, „WordPress“ yra nugalėtoja! Deividai, ar galėtum paaiškinti daugiau priežasčių?

Atminkite, kad „WordPress“ papildinių rinka yra daug pelningesnė, todėl galite tikėtis, kad bendrai „WordPress“ įskiepiai bus patobulinti. Nepamirškite ieškoti patikrintų, populiarių ir patikimų papildinių. „WordPress“ populiarumas taip pat sukelia daugybę žemos kokybės papildinių.

Kalbėdami apie papildinius, turime paminėti, kad su kiekvienu papildiniu kyla didesnė saugumo rizika (daugiau komponentų, kuriuos reikia nuolat atnaujinti).

Ir jei norite greitos svetainės, turėsite kuo mažiau naudoti papildinius.

Pastaba: 

Mes skatiname skaitytojus patikrinti savo serverio greitį naudodamiesi nemokamu serverio greičio tikrinimo įrankiu.

Visi šie veiksniai, greitis, SEO, saugumas yra labai svarbūs verslo tinklalapyje. Kurias CMS rekomenduotumėte el. Prekybos svetainei?

Reikia užduoti tokį klausimą: kokia yra pagrindinė svetainės funkcija? Ar tai parduotuvė, ar tai kitas turinys, pavyzdžiui, informacija apie įmonę, tinklaraščiai ir pan.

Jei parduotuvė nėra pagrindinė svetainės funkcija, galite naudoti „WordPress“ su el. Prekybos papildiniu, pvz., „Woocommerce“, arba „Joomla“ su internetinės parduotuvės plėtiniu.
Atminkite, kad taip pat turėtumėte pasirinkti temą, kuri visiškai suderinama su pasirinktu internetinės parduotuvės įskiepiu, tai vėliau sutaupys daug skausmo..

  Jūsų internetinė parduotuvė per 19 minučių: kaip nustatyti „Shopify“ ir pradėti pardavinėti

Jei jūsų svetainė daugiausia yra paremta internetine parduotuve, aš drįsčiau išsisukti iš „Joomla“ ir „WordPress“ ribų ir pasimėgauti kai kuo stipresne elektronine prekyba, pavyzdžiui, „Magento“..

Ar yra tam tikrų internetinių verslų tipų, kurie geriausiai tinka vienai ar kitai?

Netikiu, kad yra konkrečių nišų, kurios geriausiai tinka „Joomla“ ar „WordPress“.

Niekada nepradėjau projekto iš anksto pasirinkdama CMS, nebent tam yra konkreti priežastis.

Nėra griežtų ir greitų taisyklių, kaip pasirinkti CMS konkretaus tipo internetiniam verslui. Kiekvienas projektas turi savo ypatumų, ir dažniausiai „Joomla“ ir „WordPress“ gali padaryti puikų darbą.

Pavyzdžiui, vienas iš paskutiniųjų mūsų projektų buvo „IntentMultimedia“. Klientui jau buvo patogu naudotis „Joomla“, tad kodėl klientas perėjo visą „WordPress“ mokymosi kreivę? Jie mielai tęsė „Joomla“ naudojimą, todėl mes jsut patobulinome jų svetainę, privertėme ją reaguoti ir jie buvo daugiau nei patenkinti.

Kitą kartą, dirbdami Maltos alpinizmo klubo svetainėje, pasirinkome Joomla. Klientas tuo nesijaudino, o dizaineriai, su kuriais mes dirbome, tikrai nekentė idėjos naudoti „Joomla“, o ne „WordPress“. Kelias dienas pasibaigę, mes apsisprendėme ir ėjome su Joomla. Jūs tikrai turite pamatyti tai, kas geriausiai tinka jūsų klientams dienos pabaigoje, o ne jūsų pačių pasirinkimus. Negalite priversti sumenkinti žmonių gerklės vien dėl to, kad jums tai patiktų pats. Galų gale neteisingai priimtas sprendimas grįš jus persekioti ir įskaudinti.

Bet kokie patarimai, kaip padėti kam nuspręsti, kas geriausia jų el. Prekybos svetainėje?

Aš rekomenduoju pasirinkti pasirinkdamas atsakydamas į šiuos klausimus.

 • Ar turite patirties su „Joomla“ ar „WordPress“??
 • Ar norite konkrečiai atsisakyti dabartinės TVS?
 • Ar galite pasiekti norimą funkcionalumą naudodamiesi „Joomla“, ar norėdami pasiekti norimą galutinį rezultatą turėtumėte pasikliauti piratai? (Aš linkęs stengtis, kad kodo įsilaužimas būtų kuo mažesnis, kad saugumo sumetimais neatsilikčiau nuo visų naujausių atnaujinimų)
 • Ar yra konkrečių priežasčių, kodėl „Joomla“ geriau veiks šioje svetainėje?
 • Ar yra „Joomla“ temų, kurios yra pakankamai geros jūsų dizaino idėjoms?

Kai galvoje bus aiškūs šie atsakymai, galėsite gerai įvertinti ir išsiaiškinti, kurios CMS kreiptis.

Pvz., Jei planuojate kurti daug pasirinktinių puslapių, pastebėsite, kad „WordPress“ puslapių kūrėjai, tokie kaip „Divi“, yra daug ištvermingesni ir labiau subrendę nei „Joomla“.

Nepasakyčiau, kad „WordPress“ TURI būti naudojamas tokio tipo verslams. Jūs turite pasverti pliusus ir minusus dirbant su abiem. Taip pat paprasčiausiai pastebėsite, kad kai kuriems žmonėms yra patogiau ar šališkiau dirbti su konkrečia CMS. Jei jie gali pasiekti puikių rezultatų pasirinkdami savo CMS, tada pakankamai sąžiningi, kas mes galime ginčytis ir bandyti įtikinti juos kitaip?

Dovydai, jūs buvote didžiulė pagalba mūsų skaitytojams, kad išaiškintumėte „Joomla“ ar „WordPress“ naudojimo skirtumus ir pranašumus. Skaitytojai, norėdami gauti papildomos informacijos ir informacijos šia tema, būtinai apsilankykite „Dart Creations“ tinklalapyje.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me