Усі класні діти, яких ви знаєте, створюють блоги, ведуть блоги та роблять досить непогані гроші. Чому б не ввійти в гру і поповнити частину цього приємно-солодкого щоденника блогу теж, правда?

Справа в тому, що якщо ви перебуваєте на цій сторінці і читаєте цю частину, ви, мабуть, не знаєте, як створити блог.

Що ж, вам пощастило, мій друг, тому що ми досить добрі, щоб узяти час із напруженого розкладу, щоб написати цей посібник, тож ви зможете запустити свій власний блог в найкоротші терміни!

Вірити чи ні, створити блог не є складним, і не потрібно багато технічних знань. Що стосується деталей, які вимагають технічного ноу-хау, ми переглянемо вас, щоб допомогти вам почуватись більш безпечно та безпечно.

Що таке блог?

Як щодо того, що ми говоримо про те, що саме є блогом?

Блог насправді є лише іншим веб-сайтом, який зосереджується на письмовому вмісті, зазвичай представленому менш формально.

Коли блоги вперше стали річчю, люди в основному використовували це як інтернет-журнал, перекладаючи свої думки на світ для читання.

Сьогодні блогосфера розвинулася, породивши багато підкатегорій, таких як фітнес-блогери, фотоблогери, мумієві блогери … якщо ви можете це думати, швидше за все, є блогер.

Чому люди починають блоги

У людей багато мотивів для створення власних блогів.

Деякі хочуть практикувати свої навички письма. Деякі вважають це катаричним, коли вони заявляють про себе в Інтернеті. Деякі просто захоплені обраною нішею.

Я не можу говорити за всіх, але один мотиватор, який привертає більшість людей до прекрасного світу блогів, – це можливість заробляти гроші на своїх блогах.

Оскільки блогери пишуть про свій особистий досвід, вони діляться дуже особистим зв’язком зі своїми читачами, зв’язком, який високі бренди готові платити саме для того, щоб блогер схвалив їхній продукт (за умови, що блогер має гідне підписання).

Незалежно від того, які мотивації ви повинні завести свій блог, суть полягає в тому, що ведення блогів – це одне дивовижне хобі, і якщо зробити все правильно, ви можете заробляти на цьому дуже добре.

Примітка

Здається, що у багатьох людей існує помилкова думка, що вам потрібно бути хорошим письменником, щоб завести блог. Хоча хороші навички письма можуть допомогти представити свій блог більш професійно, але вміст вашого блогу продається. Ви завжди можете вдосконалити свої публікації на сайтах пізніше. Якщо ви хочете вдосконалити своє письмо, перегляньте цей посібник із написання вмісту.

Як створити блог – 5 кроків, щоб почати ведення блогів

Крок 1: Виберіть нішу

Цей захоплюючий перший крок до створення блогу буде формувати те, як ви ведете свій блог до кінця своєї кар’єри в блозі, тож це простий, але дуже важливий крок: Ви повинні визначитися зі своєю нішею.

Ви збираєтесь бути фотоблогером? Ви віддаєте перевагу блогу про свої подорожі? Можливо, ви займаєтеся технологією. Можливо, їжа – це ваше варення.

Незалежно від ваших пристрастей чи інтересів, обрана вами ніша допоможе створити шлях для ваших тем блогів у майбутньому. Це не важке і швидке правило (деякі блогери там постійно перетинають теми з великим успіхом), але це посібник, який допомагає тримати ваш блог зосередженим та релевантним.

Тож виберіть свою нішу. Виберіть ім’я. Нехай це буде просто і коротко.

Крок 2. Виберіть платформу для ведення блогів

Існує безліч безкоштовних платформ для ведення блогів, які ви можете вибрати там, наприклад Wix, Blogger, Tumblr та WordPress, щоб назвати кілька.

Нашою платформою вибору буде WordPress, оскільки це одна з найпотужніших платформ для ведення блогів, яка сьогодні працює в мережі 33,9% веб-сайтів..

33,9% веб-сайтів використовують WordPress

Джерело: w3techs.com

Це також SEO-зручно, дуже простий у використанні та має велику кількість плагінів, що приносить додаткову функціональність столу без особливих технічних знань.

Ви також можете безкоштовно скористатись веб-хостингом та доменним іменем від WordPress.com, але, як казала моя дорога бабуся, «хороші речі не дешеві, дешеві речі не добрі».

Крок 3: Отримання доменного імені та веб-хостингу

Щоб розширити те, про що я говорив у попередньому пункті, WordPress.com абсолютно феноменальний, але їхній безкоштовний веб-хостинг та доменне ім’я мають великі обмеження.

 1. У вас немає “yourname.com”
  Хоча це і не здається великою справою, це відокремлює аматорів від плюсів. Якщо ви серйозно ставитеся до свого блогу і хочете, щоб він зростав, вам потрібно отримати власне доменне ім’я.
 2. Обмеження веб-хостингу
  Безкоштовний WordPress.com має дуже мало веб-хостингу (приємно 3 Гб). Після заповнення цього простору вам доведеться заплатити за оновлення та продовження використання свого блогу.
 3. Не дозволено використання плагінів
  Безкоштовна версія не дозволяє плагіни, що сумно і розбиває моє тендітне серце.
 4. Оголошення скрізь
  Це погано, що ви не можете монетизувати свій безкоштовний веб-сайт wordpress.com, але вони розміщуватимуть рекламу всюди! Пам’ятайте: “хороші речі не дешеві, дешеві речі не добрі”. Розміщення реклами – це спосіб для WordPress отримувати дохід.
 5. Ваш блог може бути видалений
  Як ви почуваєтесь, якщо довгий рік поспішаєте і створюєте свій блог та підписників, і одного разу прокинетесь, дізнавшись, що ваш блог видалено, тому що ви випадково порушили один із багатьох умов WordPress? Це сталося раніше, і повториться. Я не бажаю брати на себе ризик.

Це лише деякі проблеми, про які ми можемо думати. Ви завжди можете придбати своє доменне ім’я та веб-хостинг окремо, щоб не стикатися з жодним із цих питань. Ось покроковий посібник про те, як це зробити.

Доменне ім’я

Там є безліч реєстраторів доменів, таких як GoDaddy та Namecheap, але нам подобається Namecheap, оскільки вони відмінний реєстратор і вони передадуть безкоштовний WhoisGuard. Це допомагає зберегти свою особу в таємниці, якщо ви хочете вести анонімний блог.

Процес досить простий, просто зайдіть там, підпишіться, виберіть своє доменне ім’я, і ви все закінчили!

Пам’ятайте, вам потрібно вибрати просте і легко запам’ятоване доменне ім’я. Будьте привабливі, якщо можете. Жодних прикольних розширень, таких як “.io” або “.biz”, не слід використовувати для “.com”, оскільки це те, до чого звикли більшість людей..

веб хостинг

Ви можете подумати, що веб-хостинг – це просто місце для зберігання файлів вашого веб-сайту, і будь-який випадковий веб-хост буде добре, але ви більше не можете помилитися. Насправді, якщо ви хочете, щоб ваш блог був успішним, вам краще, переконайтеся, що ви отримуєте надійний і швидкий веб-хостинг-сервіс..

Ви натрапили на блог, який завантажує настільки вигадливу повільність, що просто не можна було б чекати, щоб чекати виходу вмісту? Якщо ви приділите час, ви побачите, що 3 секунди – це все, що вам потрібно, щоб відчути, що блог млявий, а 5 секунд – це середня кількість часу, яке потрібно людям відскакувати.

Ваш веб-хостинг має вирішальне значення для того, щоб ваш блог працював швидко і швидко, тому ви не втратите читачів через непотрібне повільне завантаження.

Хоча навколо вас багато послуг веб-хостингу (натисніть тут для нашого списку найкращих веб-хостів), але ми радимо скористатися надійним міжнародним веб-хостинговим брендом, таким як SiteGround, щоб розмістити ваш блог.

Звичайно, можливі дешевші варіанти, але час роботи, надійне обслуговування клієнтів SiteGround, перелік переваг та шалено швидкі часи реакції сервера абсолютно геніальні. Насправді ми їм так довіряємо, що ми розміщуємо цей веб-сайт разом з ними!

Отримати рахунок і налаштувати свій блог за допомогою SiteGround насправді досить просто. Ось що потрібно зробити:

 1. Перейдіть на www.siteground.com, щоб вибрати план хостингу.
 2. Натисніть “Почати”, щоб побачити, що доступно
 3. Плани SiteGround

 4. Ми рекомендуємо отримати план GrowBig ($ 5,95 / місяць), оскільки це хороший баланс між ціною та вигодами, але залежно від того, якими можуть бути ваші потреби, ви можете піти на StartUp ($ 3,95 / місяць) або GoGeek ($ 11,95 на місяць). Не зупиняйтесь тут занадто багато, просто виберіть план і продовжуйте його виконувати. Ви можете безкоштовно оновити чи зменшити рахунок згодом, якщо вам потрібно.
 5. Тепер ви повинні побачити сторінку, на якій вам надана можливість зареєструвати домен або використовувати свій власний. Ви повинні мати власне доменне ім’я до цього часу, якщо ви дотримуєтесь інструкцій у цьому посібнику, тож натисніть “У мене вже є домен” та заповніть його у наданому полі. Натисніть «Продовжити».
 6. огляд та завершення

 7. Тут ви захочете заповнити свої особисті дані, такі як електронна адреса (переконайтеся, що вона дійсна! Саме там вони надішлють вашу квитанцію), призначте пароль, ім’я, прізвище, країну, номер телефону, поштовий індекс тощо. Якщо ви хочете, ви можете заповнити назву своєї компанії, але це необов’язково.
 8. вибрати домен

 9. Прокрутіть трохи далі, щоб знайти місце для заповнення платіжних даних. Введіть реквізити Вашої кредитної картки, термін дії картки, ім’я власника картки та CVV-код (якщо ви не знаєте, що це, це 3 цифри на задній панелі вашої картки).
 10. Платіжна інформація

 11. Далі ви побачите розділ інформації про покупку. Ви можете вибрати між 12 і 36 місяцями. Виберіть бажаний план та термін оплати.

  Вам не потрібен сканер сайту SG, тому сміливо пропускайте його. Однак якщо ви відчуваєте, що вам потрібна додаткова безпека, тоді вперед і поставте цей прапорець.

  Поставте прапорці, щоб підтвердити, що ви прочитали TOS та політику конфіденційності. Якщо новини та оновлення є вашим джемом, то поставте і цей прапорець. Не потрібно, але це необов’язково.

  Натисніть “Платіть зараз”.

 12. інформація про придбання

 13. Вуаля! Тепер у вас новий обліковий запис у SiteGround! Вони також повинні були надіслати квитанцію на електронну адресу, яку ви вказали раніше. Натисніть «Перейти до зони клієнтів».
 14. Новий акаунт

Встановлення WordPress

Цей розділ є продовженням попереднього розділу, але ми розбиваємо його на різні частини для легкої засвоюваності.

Примітка

Якщо ви застрягли в ході будь-якого з цих кроків, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою або зв’язатися з підтримкою чату в реальному часі SiteGround. Вони дуже корисні та допоможуть вам провести все, що вам потрібно.

 1. Тепер ви повинні побачити розділ під назвою «налаштувати новий обліковий запис хостингу». Виберіть “Запустити новий веб-сайт”, а потім натисніть “WordPress” у розділі “Вибір програмного забезпечення для встановлення”.

  Тепер вам потрібно буде заповнити свої дані для входу в WordPress. Ваш логін для WordPress буде окремим від вашого облікового запису SiteGround, тому переконайтеся, що ви пам’ятаєте свої дані. Далі введіть електронну пошту, ім’я користувача, пароль, а потім повторіть свій пароль, щоб переконатися в правильності.

  Натисніть Підтвердити.

 2. налаштувати wordpress

 3. SiteGround повинен запропонувати вам покращити свій обліковий запис за допомогою сканера веб-сайтів SG, але, як уже згадувалося раніше, це абсолютно необов’язково. Щойно ви зробили свій вибір, натисніть Підтвердити та завершіть налаштування.
 4. повна настройка WordPress

 5. Після короткого часу завантаження, ви побачите екран, що ваш обліковий запис хостингу готовий до використання. Вперед та натисніть «перейти до області клієнтів».
 6. повний хостинг-рахунок

 7. Вірите чи ні, ви просто офіційно створили свій власний блог! Дайте собі погладити по спині!
 8. Тепер, коли ви почали працювати свій блог WordPress, ви повинні пишатися собою. Це добре і чисто. Дуже дзен. Також дуже родовий. За словами моїх молодших друзів, ваш сайт зараз “Ванільний АФ”, тож давайте щось зробимо з цим, чи не так??

  Крок 4: Розробка вашого блогу

  У цьому розділі ми розглянемо, на що ми можемо звернути увагу, щоб дати вашому блогу трохи більше особистості.

  Ми можемо вручну розробити і налаштувати блог, щоб він подобався вашим цілеспрямованим читачам, але це займає багато часу і серйозно, в цей день і вік …

  у вас ніхто не має часу для створення вашого блогу

  На щастя, у WordPress є тисячі безкоштовних тем, які повністю настроюються, що також виглядає високопрофесійно!

  Ось як ви отримуєте доступ до своїх тем WordPress

  1. Увійдіть у свій обліковий запис WordPress. Це має бути “www.yoursite.com/wp-admin”. Ви хочете вимкнути “ваш сайт” до вашої фактичної URL-адреси блогу. Введіть своє ім’я користувача та пароль для WordPress, а потім увійдіть у систему.
  2. wordpress вхід

  3. Після входу ви повинні побачити свою інформаційну панель WordPress, яка виглядає приблизно так. Клацніть “повністю змінити тему”.
  4. приладова панель wordpress

  5. Потім натисніть на теми WordPress.org, і ви знайдете тисячі тем, з яких можна вибрати! Якщо вони недостатньо хороші для вас, перейдіть до ElegantTheme, щоб придбати кілька справді гарних тем.
  6. тема WordPress

  Важливо

  Теми є приголомшливими, але вони можуть бути складними. Швидкість завантаження сайту має вирішальне значення для ранжування вашого блогу в Google, а вибір неоптимізованих або невідповідальних тем негативно вплине на швидкість завантаження. Не забудьте перевірити коментарі щодо будь-яких негативних відгуків і перевірити чутливість теми в розділі попереднього перегляду. Якщо тема вже не відповідає на їхній попередній попередній перегляд, вона, швидше за все, у вашому блозі буде млявою.

  1. Вибравши тему, натисніть «Попередній перегляд», а потім «Активувати» & Опублікувати ”, щоб встановити свою тему.
  2. Тема попереднього попереднього перегляду

   (Попередній перегляд вашої теми)

   активна тема

   (Активуйте & опублікувати тему)

  Зараз ваша тема встановлена, але ви все одно хочете персоналізувати та додати трохи вмісту, інакше ваш новий блог буде виглядати трохи порожнім.

  Додавання сторінок у ваш блог

  Ваша маленька дитина в блозі буде справді оголеною, якщо ви хоча б не включите туди сторінку “про нас”, щоб повідомити читачам, що чекати від вас.

  1. Під інформаційною панеллю WordPress вам потрібно перейти на “Сторінки” та натиснути “Додати нову”
  2. Додати сторінку WordPress

  3. Ви будете надіслані на сторінку, де ви зможете заповнити заголовок та абзац. Далі напишіть у заголовку “Про нас” і напишіть трохи про свій блог у “Абзаці”. Після завершення натисніть «Опублікувати».
  4. додати заголовок сторінки

  Посилання ваших сторінок у меню

  Ваша сторінка “про нас” не відображатиметься, якщо ви не створите посилання на неї в меню.

  Все, що вам потрібно зробити, це просто перейти на інформаційну панель WordPress, під зовнішнім виглядом натисніть «меню». Ваш список сторінок повинен бути автоматично доданий до структури меню. Якщо ні, просто встановіть прапорці у розділі “Додати пункти меню” та натисніть “Додати в меню”.

  Після завершення натисніть “Створити меню”, і ваш блог буде оновлений вашими сторінками, пов’язаними в меню.

  меню посилань

  Додавання дописів у блозі

  Ах, хліб і масло вашого маленького веб-сайту, саме причина, чому ви так інвестували в це. Ваші публікації в блозі допоможуть вам залишатися актуальними, зберігатимуть ваш сайт у рейтингу пошуку Google та позиціонувати себе як авторитет у вашій ніші. Якщо ви все робите правильно, ви навіть заробляєте на це життя!

  Але перед тим, як довільно додавати до себе веб-сайти блогу, давайте налаштуйте його, щоб це полегшило їх сортування в майбутньому.

  1. На інформаційній панелі WordPress натисніть на “пости” та виберіть “категорії”. Ви повинні побачити екран нижче. Заповніть назву вашої категорії. У цьому випадку ви можете просто назвати його “блогом”. Клацніть на “Додати нову категорію” внизу.
  2. додати категорії

  3. Далі, під «повідомленнями» натисніть «додати нове». Ви повинні побачити сторінку, на якій можна заповнити назву та вміст своєї публікації. Іди вперед і роби це, якщо хочеш. Після завершення знайдіть смужку “категорії” в правій частині екрана і поставте прапорець “Блог”.
  4. додати допис

   Натисніть «Опублікувати», і ваше нове повідомлення в блозі корисно! Все, що вам потрібно зробити зараз, це додати категорію до своїх меню, і ви все готові.

  Створення індивідуальних заголовків & мітки

  Якщо ви хочете, щоб люди відкривали ваш блог і читали ваш вміст, ви обов’язково захочете звернути увагу на цю частину посібника.

  Заголовок вашого сайту повідомляє людям про те, про що йдеться у вашому блозі, а теги допомагають підтримувати те, що говорять у заголовках. Вони також допомагають пошуковим системам сортувати та надсилати ваш блог відповідним пошуковим запитам.

  Щоб налаштувати заголовки та теги, просто сподівайтеся перейти на інформаційну панель WordPress, перейдіть до “Налаштування”, а потім “Загальні”.

  налаштування wordpress

  Тут ви можете змінити назву свого сайту та мітку на те, що ви хочете. Вперед і зробіть це, а потім натисніть “Зберегти зміни”.

  Відключення коментарів

  Іноді, коли ви ділитесь особистими думками у своєму блозі, вам не хочеться, щоб розділ коментарів був відкритим для атак бездумних тролів і дозволяв їм залишати сміття.

  Насправді ви можете повністю відключити коментарі, щоб не давати цим тролам можливість робити тролі.

  На інформаційній панелі WordPress перейдіть до розділу «Налаштування» та «Обговорення». Тут зніміть прапорець “дозволити людям публікувати коментарі до нових статей”.

  налаштування коментарів

  Створіть статичну домашню сторінку

  Так, ви хочете вести блог, але ви насправді не хочете, щоб ваша домашня сторінка виглядала як одна!

  Вам знадобиться статична титульна сторінка, така собі “домашня” сторінка, на яку відвідувачі зможуть приземлитися і взяти все, що вони бачать. Як і більшість професійних блогів, статична титульна сторінка не змінюється, і вона буде показувати читачам те саме, щоразу, коли вони відвідують ваш сайт, роблячи його виглядати більш відшліфованим.

  Якщо цього не зробити, WordPress використовуватиме ваші останні блогові пості як домашню сторінку, що, відверто кажучи, виглядає просто любительською.

  Ви можете створити статичну титульну сторінку, зробивши це:

  1. Перейдіть до інформаційної панелі WordPress, натисніть «Налаштування» та «Читання».
  2. Клацніть на “Статичну сторінку”, потім виберіть сторінку, яку ви хочете як свою домашню сторінку, а потім “Зберегти зміни”.
  3. налаштування домашньої сторінки

  Додавання або видалення вмісту на бічній панелі

  Деякі люди хочуть вміст на бічній панелі. Деякі люди вважають за краще піти на більш чистий вигляд і зайнятися цим. Так чи інакше, все залежить від вас.

  Додавання або видалення вмісту з бічної панелі досить просто.

  1. Перейдіть до інформаційної панелі WordPress, перейдіть до розділу “Подання” та натисніть “віджети”.
  2. Тут ви побачите список доступних віджетів та бічну панель вашого блогу. Все, що вам потрібно зробити – це перетягнути потрібні віджети на бічну панель або просто видалити віджети, які ви там не хочете..
  3. налаштування бічної панелі

  Крок 5: Використання плагінів

  Тоді, коли ми хотіли оптимізувати наші блоги, додавати функції або створювати нові функції, нам довелося це робити вручну (що вимагає багато часу і біль у задниках).

  У ці дні ви можете зробити все це і більше за допомогою декількох клацань, завдяки плагінам!

  Ви можете додати на свій сайт все, що завгодно. Перетворіть його в інтернет-магазин або портфоліо галереї. Якщо ви можете подумати, для нього, ймовірно, є плагін!

  Що вам потрібно зробити, щоб установити плагіни – це під панеллю інформаційних панелей WordPress, натисніть “Плагіни” та “Додати нову”. Звідти просто перегляньте популярну вкладку або рекомендації для плагінів, які відповідають вашим потребам, і ви все закінчили!

  додати плагін

  Існує нескінченний список плагінів, з яких ви можете вибрати, але майте на увазі, що деякі додатки можуть уповільнити ваш блог. Зробіть невелике дослідження плагінів, і ваш блог буде працювати як мрія.

  Ось кілька наших улюблених плагінів:

  • Йоаст SEO
   Це допомагає зробити ваш блог більш зручним для SEO
  • Swift Performance Lite
   Це допомагає скоротити час кешування для WordPress, що прискорить завантаження вашого блогу!
  • Google Analytics від ExactMetrics
   Цей допомагає відстежувати кількість відвідувачів, які приймає ваш блог. Супер корисно, щоб допомогти вам встановити орієнтири!

  Ви зараз Blogger!

  Вітаю випадкову людину в блогосфері, ви успішно створили свій власний блог! Ми допомогли, але ви всі важкі підйоми зробили самі, тож вам справді слід погладити себе по спині!

  Перш ніж поїхати, ось коротке оновлення того, що потрібно зробити для створення свого блогу.

  1. Зареєструйте домен і виберіть сервіс веб-хостингу
   • Вибір правильної веб-хостингової компанії
   • Вибір доменного імені
  2. Створення свого блогу
   • Встановлення WordPress як вашої платформи
  3. Створення вашого блогу
   • Вибір правильної теми
   • Встановлення теми
  4. Додавання вмісту
   • Додавання публікацій, меню та редагування сторінок
   • Налаштування та налаштування
   • Встановлення плагінів

  Продовжуйте налаштовувати!

  Майте на увазі, що WordPress дуже настроюється. Ви можете створити будь-який потрібний вам блог за допомогою WordPress, тому продовжуйте експериментувати та налаштовувати, поки ви не будете на 100% задоволені тим, що отримали! Як завжди, киньте нам повідомлення з будь-якого питання.

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me