Privaatne Interneti-juurdepääs vs Hidemyass

Privaatne Interneti-juurdepääs ja HideMyAss Pro VPN on kaks kõige populaarsemat VPN-teenust maailmas, kuid väga erinevatel põhjustel. Ehkki mõlemad on suurepärased teenused, paistab Bittorrenti kasutajate vajaduste osas üks kahest välja.

Lugege allpool meie täielikku VPN-i võrdlust, et näha, milline neist raskekaaludest tuleb välja (vihje: see pole isegi nii lähedal).

Ettevõtte profiilid & Funktsioonide kokkuvõte

Kõigepealt vaatame kiiresti läbi iga VPN-i spetsifikatsioonid ja funktsioonid, et saaksime parema ettekujutuse sellest, millega me töötame.

Privaatne Interneti-juurdepääs

Pilt

Funktsioonid
Asub USA-s
Tegevusloge pole
Metaandmeid pole (ühenduse logid)
Serverid 24 riigis
Visiem, kas noklusina, tacu
Hinnakujundus
1 kuu – 6,95 dollarit
Parim pakkumine: 1 aasta hinnaga 3,33 dollarit / m

Kõik funktsioonid & Hinnakujundus

HideMyAss

Pilt

Funktsioonid
Asub Ühendkuningriigis
Tegevusloge pole
Logib metaandmeid (ühenduse logisid) 6 kuud
Serverid 221 riigis (enamus VPN-i)

Hinnakujundus
1 kuu – 11,52 dollarit
Parim pakkumine: 1 aasta hinnaga 6,55 dollarit / m

Kõik funktsioonid & Hinnakujundus

VPN-i valimine (kõige olulisemad tegurid)

Kõik VPN-teenused pakuvad krüptimist ja võivad teie IP-aadressi peita. Seal lõpevad sarnasused. On mitu tegurit, mis määravad, kui hästi VPN anonüümseks torrentiks töötab. Siin on meie nimekiri kõige olulisematest asjadest, mida VPN-i valimisel arvestada:

Kõige olulisemad VPN-funktsioonid (piinamiseks)

 1. Logipoliitika – Kas VPN peab logisid? Kui kaua? Millist teavet nad jälgivad?
 2. Kiirus – rohkem kiirus on muidugi parem
 3. Torrent sõbralikkus – Kas VPN tervitab bittorrenti kasutajaid või tühistab torrentitegevuse jaoks kontod?
 4. Turvalisus – Krüptimise tugevus on oluline. Kas VPN sisaldab ka tapmislülitit & privaatsed DNS-serverid
 5. Muud kasulikud funktsioonid – SOCKS5 puhverserverid, kohandatud konfigureerimisega torrentikliendid, P2P-ga optimeeritud serverid jne…

Võrdleme Hidemyassi ja privaatset Interneti-ühendust kõigil neil kriteeriumidel ükshaaval. Teeme seda.

Privaatsuse / logimise põhimõtted

Siin vaatleme, millist teavet (kui üldse) iga VPN logib teie tegevuse, ühenduste ajaloo ja allalaadimiste kohta.

Privaatne Interneti-juurdepääs

PIA asub USA-s, kus andmete säilitamise seadusi VPN-i pakkujate suhtes ei kohaldata.

Logimispoliitika: Privaatne Interneti-juurdepääs väidab, et nad ei pea mingeid tegevusloke ega jälgi ega salvesta seansi ajalugu ega metaandmeid. See tähendab, et nad ei salvesta teie IP-aadressi ajalugu, ühenduse ajalugu ega edastatud andmete hulka. Need on tõeline logimata VPN.

Hidemyass

Hidemyass asub Ühendkuningriigis ja tema suhtes kehtivad Ühendkuningriigi andmete säilitamise seadused (mida kohaldatakse VPN-ide suhtes).

Logimispoliitika: Hidemyass kinnitas, et kuigi nad ei jälgi teie VPN-i tegevust otseselt, hoiab nad ühenduste logisid 2-3 kuud. Need logid sisaldavad teie IP-aadressi ajalugu ja edastatud andmete hulka. Seetõttu saavad nad edastada DMCA teateid ja on teada, et nad seda ka teevad.

Analüüs:
PIA on tõeline logimata VPN-i pakkuja. See on kahepoolsete kasutajate jaoks optimaalne privaatsustase ja see on asi, millega Hidemyass lihtsalt ei sobi, kuna Suurbritannia andmete säilitamise seadused nõuavad, et nad salvestaksid oma klientide seansi ajaloo metaandmed. Siin võidab PIA.

VÕITJA: Privaatne Interneti-juurdepääs

Külastage saiti

Turvalisus

Vaatame krüptimise tugevust, IP-lekkeid ja täiendavaid turvafunktsioone…

Privaatne Interneti-juurdepääs

Tunneli krüptimine: kuni 256-bitine AES (tööstusstandard)
Käepigistuse krüptimine: 4096-bitised võtmed (suurepärane)
Kohandatud krüptimisseaded: Jah

Täiendavad turvafunktsioonid:

 • IPv6 lekkekaitse
 • DNS lekkekaitse
 • VPN-i tapmislüliti (IP-lekete vältimine, kui VPN ebaõnnestub)

Hidemyass

Tunneli krüptimine: kuni 256-bitine AES (tööstusstandard)
Käepigistuse krüptimine: 2048-bitised võtmed (hea)
Kohandatud krüptimisseaded: Ei

Täiendavad turvafunktsioonid:

 • Turvaline IP-sidumine (tapmislüliti)

Analüüs:
Selle vooru võidab ka privaatne Interneti-juurdepääs. Nad on tarkvara, mis kaitseb 3 kõige tavalisemat IP-leket. Nende tarkvara täpsemate sätete menüüs saate valida, millised lubada. DNS-i lekkekaitse on eriti kasulik, kuna see tagab, et teie Interneti-teenuse pakkuja DNS-servereid ei kasutata kunagi (kui te ei blokeeri DNS-i lekkeid, võib teie ISP siiski teie veebiajalugu jälgida).

Lisaks on PIA-l tööstuse parim krüptimine (ja seda saab PIA töölaua tarkvara täpsemates krüptimisseadetes täielikult kohandada). See võimaldab teil täpsustada turvalisuse ja kiiruse täiuslikku segu (sõltuvalt teie vajadustest) või minna lihtsalt soovitatud sätetega.
Privaatne Interneti-juurdepääs varjab HMA-d peaaegu kõigil turvafunktsioonidel.

VÕITJA: Privaatne Interneti-juurdepääs

Külastage saiti

Torrent / p2p sõbralikkus

Paljud VPN-id väidavad, et nad lubavad torrente, ainult et hiljem torrentitegevuse kontod tühistada või peatada. Mõned VPN-id on maast üles ehitatud, et olla torrentisõbralikumad kui teised.

Privaatne Interneti-juurdepääs

Privaatne Interneti-juurdepääs on üks kõige torrentisõbralikumaid VPN-i pakkujaid, mida oleme testinud. Need ei piira torrentide aktiivsust konkreetsete serveritega (kuigi tõenäoliselt eelistaksite, et jääksite muudesse kui USA / Ühendkuningriigi serveritesse).

Nagu kõik lugupeetud VPN-id, ei toeta ega julgusta ka PIA ebaseaduslikku allalaadimist (ka meie mitte). Kuid olenemata sellest, mida te alla laadite, ei suuda nad linkida ühtegi veebitegevust konkreetsete kontode või kasutajatega.

Kuna nad ei jälgi ega logi teie ühenduse ajalugu ega VPN-i tegevust, on võimatu jälgida torrent-allalaadimisi konkreetsele vpn-kontole. (ja sama VPN-serverit võib jagada kümneid või sadu kasutajaid).

Hidemyass

Hidemyass ei blokeeri spetsiaalselt torrentide / p2p juurdepääsu oma võrgus. Nende teenusetingimuste kohaselt tühistavad nad ebaseadusliku tegevuse eest kontod.

See niit annab teile parema ülevaate nende torrent-poliitikast praktikas.

Oluline märkus: HMA-l on võimalus jälgida torrentite allalaadimisi konkreetsetele kontodele, kuna nad peavad iga konto ühendusloke. See tähendab, et nad saavad (ja teevad) kontod peatada / tühistada, kui otsustate alla laadida vähem seaduslikke faile.

Kiirus (PIA vs. HMA Speedtest)

Torrentimine on suure ribalaiusega tegevus ja suurem kiirus on alati parem, eks? Vaatame, milline VPN lubab teil kasutada kiire Interneti-ühenduse suurimat protsenti.

Privaatne Interneti-juurdepääs

PIA USA kiiruskatse

USA-s Californias

Kanada eraviisilise Interneti-ühenduse kiiruskatse

Toronto, Kanada

Privaatse Interneti-juurdepääsuga Hollandi serveri kiiruse test

Amsterdam, Holland (populaarne p2p jaoks)

Hidemyass

Hidemyass NYC kiiruskatse

New York, USA

Hidemyass chicago kiiruskatse

Chicago, USA

Pilt

Toronto, Kanada

Kiireim analüüs:
Privaatne Interneti-juurdepääs võidab siin suure varuga. Eriti muljetavaldav on ülesvoolu ribalaiuse erinevus. PIA suutis kõigil kolmel testitud serveril saada üle 80% meie 50mbps ühendusest. (Võrdluseks on filmi HD-vormingus voogesitamiseks vaja ainult 5–7 kiirust).

Kui arvestada, et PIA on HMA hinnast umbes poole madalam, on see lihtne valik, kui kiirus on teie esimene kaalutlus. Samuti tasub vaadata IPVanishi (mis on kiireim logimata vpn, mida oleme katsetanud). Võrdlesime IPVanishi ja PIA täielikku võrdlust.

VÕITJA: Privaatne Interneti-juurdepääs

Külastage saiti

Torrentingu jaoks kasulikud lisateenused

Enamik VPN-e pakub lihtsalt VPN-teenust, kuid mõned torrentikesksematele VP-dele sisaldavad lisafunktsioone, mida bittorrent-kasutajad armastavad. Näiteks: Torguard sisaldab automaatse puhverserveri installeerijat, mis konfigureerib teie lemmiktorrent tarkvara viivitamatult nende torrenti puhverserveri teenuse kasutamiseks. BTguard on uTorrenti kohandatud versioonid ja nende puhverserveri sätetega juba installitud.

Mida need kaks VPN-i jõuseadet teile pakuvad?

Privaatne Interneti-juurdepääs

Privaatne Interneti-juurdepääsOn üks vähestest VPNidest, mis sisaldavad tasuta sokkide puhverserveri teenust iga VPN-i paketiga.

Anonüümsed puhverserveriteenused on bittorrentide kasutajate seas populaarsed, kuna nad töötavad iga suurema torrenti kliendiga, need on tavaliselt kiiremad kui VPN ja tavaliselt maksavad need vähem. Negatiivsed sokkide puhverserverid pole krüptitud (VPN pakub eriti tugevat krüptimist).

PIA abil saate siiski saate mõlemast maailmast parima ja kasutage samaaegselt VPN + puhverserverit, kuna need võimaldavad ühelt kontolt 5 samaaegset ühendust. See tähendab, et teie torrenti IP-aadressiks on puhverserveri IP, veebibrauseri aadressiks teie VPN-i IP-aadress ja kumbki neist ei kattu teie tegeliku IP-aadressiga. Teisisõnu oled sa äärmiselt anonüümne.

Meil on isegi samm-sammult seadistamise juhendid, mis näitavad teile, kuidas seda teha kõigis oma lemmiktorrent-tarkvarades.

Puhverserver & VPN-i häälestusjuhendid:

 • uTorrent
 • Vuze
 • Deluge
 • QBittorrent
 • Flud (android)

Hinnakujundus

Ehkki ma arvan, et turvalisuse ja privaatsuse osas peaks hind olema madala prioriteediga, pole saladus, et inimesed eelistavad madala hinnaga soodsat pakkumist. VPN-ide hind ulatub 3 dollarist kuus kuni 20 dollarini kuus ja rohkem. Hea uudis on see, et hind ei tähenda alati kvaliteeti ja mõned parimad testitud VPN-id on ka kõige taskukohasemad.

Privaatse Interneti-teenuse hind on Hidemyassi kohta järgmine:

Privaatne Interneti-juurdepääs

Hinnakujundus

 • 1 kuu – 6,95 dollarit
 • 6 kuud – 35,95 dollarit
 • 1 aasta – 39,95 dollarit (3,33 dollarit kuus)

Hidemyass

Hinnakujundus

 • 1 kuu – 11,52 dollarit kuus
 • 6 kuud – 8,33 dollarit kuus
 • 1 aasta – 6,55 dollarit kuus

Pole tähtis, millise tellimuse pikkuse valite mõlemale PIA-le & HMA, funktsioonid on samad, olenemata kestusest. Ilmselt saate mõlema teenuse eest märkimisväärset allahindlust, kui valite 12-kuulise tellimisvõimaluse. Kui muretsete ostja kahetsuse pärast, rõõmustage. Mõlemad VPN-id pakuvad 100% -list tagasimaksegarantiid.

Privaatsel Interneti-juurdepääsul on 7-päevane tagasimakse poliitika ja Hidemyassil on 30-päevane tagasimaksepoliitika (seni, kuni te ei riku nende tingimusi ega edasta rohkem kui 10 GB andmeid).

Siin on ekraanipildid iga VPN-i täpse hinnakujunduse kohta:

Interneti-juurdepääsu privaatse hinnakujunduse leht

Privaatse Interneti-juurdepääsu plaanid ja hinnakujundus

Hidemyass pakub oma VPN-i teenust täpselt sama pikkusega tellimisperioodidega nagu PIA (1 kuu, 6 kuud ja 12 kuud). Kahjuks võtavad nad iga tellimisaja kestel peaaegu kahekordse PIA hinna.

Hidemyass VPN-i hinnakujundus

Hidemyassi hinnad / plaanid

Järeldus: ja võitja on…

See showdown polnud isegi lähedal. Minu järgi, Privaatne Interneti-juurdepääs võitis igal ringil.

See ei tähenda, et Hidemyass oleks halb VPN. Tegelikult teevad nad paljusid asju väga hästi (nende tarkvara on hea ja nad on üks väheseid VPN-e, millel on reaalajas telefoni tehniline tugi). Reaalsus on see, et Hidemyass pole mõeldud bittorrent-kasutajate vajadusteks, samas kui PIA on maailmas kõige torrentisõbralikumate VPNide hulgas.

Siis ei tohiks olla üllatus, et privaatset Interneti-ühendust nimetati piinamiseks meie parimaks VPN-iga (2014/2015)

Siin on kokkuvõte paaridevahelisest paaritusest:

Privaatne Interneti-juurdepääs vs Hidemyass (kokkuvõte)

Tunnusjoon
Võitja
Üksikasjad
Privaatsus / logidPIAPIA hoiab null logisid või metaandmeid. HMA peab logisid.
TurvalisusPIAPIA-l on reguleeritav krüptimise tugevus kuni 256-bitise AES w / 4096 bitise võtmega
Torrent sõbralikPIAPIA on oluliselt torrentisõbralikum kui HMA ja ei saa üksikuid kontosid tuvastada
KiirusPIAMeie testimisel edestas PIA Hidemyassit kiirusel
LisadPIAVPN-iga kaasas olev Hollandi SOCKS puhverserver töötab suurepäraselt torrentide jaoks
HinnakujundusPIAPIA maksab kõigest 3,33 dollarit kuus (piiramatu) vs 6,55 dollarit HMA kohta. (Pakkumise üksikasjad allpool)

Analüüs

Privaatne Interneti-ühendus purustas Hidemyassi absoluutselt, kui on vaja täita sagedaste bittorrent-kasutajate nõudlikke privaatsusnõudeid. Me soovitame südamest, et PIA on suurepärane kõikvõimalik VPN, olgu see siis üldiseks kasutamiseks või kõva torrenti allalaadimiseks.
Kui soovite proovida nende teenust riskivabalt, kasutage kindlasti PIA 7-päevase tagasimakse poliitikat. PIA on selle saidi külastajate seas vaieldamatult kõige populaarsem VPN-teenus ja ka üks taskukohasemaid.Kasutage allolevat linki, et saada PIA-d 3,33 dollari eest kuus

Parim pakkumine

Hankige PIA-d 3,33 dollari eest kuus »

Muu kasulik teave

Sellel saidil on tonni muid artikleid, mis aitavad teil valida täiusliku torrenti vpn-faili, ja kui olete seda teinud, on meil juhendid, mis näitavad teile täpselt, kuidas konfigureerida oma lemmik torrenti klient teiega ideaalseks koostööks VPN või puhverserveri teenus.

Siin on mõned meie kõige populaarsemad artiklid:

Juhendid

uTorrent (VPN / puhverserveri seadistusjuhend)
Vuze (VPN / puhverserveri seadistusjuhend)
Deluge (VPN / puhverserveri seadistusjuhend)
QBittorrent (VPN / puhverserveri seadistamine)

SOKID vs HTTP puhverserverid
VPN-logide mõistmine
Millised VPN-id ei logi?

Ülevaated

Privaatse Interneti-juurdepääsu ülevaade
IPVanishi ülevaade
Torguardi ülevaade
BTGuard ülevaade
Proxy.sh ülevaade

Võrdlused

PIA vs IPVanish
PIA vs Torguard
PIA vs puhverserver.sh
PIA vs BTGuard
Torguard vs BTGuard (puhverserver)

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me