Gusto Bordro

Contents

haz

https://gusto.com/

tl; Dr.

Gusto, kullanmaktan zevk aldığımız en iyi bulut bordro programlarından biridir. Şu anda yalnızca ABD merkezli şirketlere hizmet vermeleri çok kötü.
Daha fazla bilgi edin.

Gusto İncelemesi – 11 Artıları & 3 Gusto Bordro Eksileri

Küçük bir işletme sahibiyseniz, bir tür bordro sistemine sahip olmadan bir işletme yürütmenin sorunlarını anlayacaksınız.

Bu sayfada tökezlediğiniz iyi bir şey, çünkü piyasadaki en dinamik bordro sistemlerinden birini gözden geçiriyoruz – Gusto.

Bu incelemenin et ve patateslerine girmeden önce, size Gusto ve her yerde işletme sahiplerinin hayatlarını nasıl değiştirdiği hakkında küçük bir hikaye anlatacağız..

Gusto Hikayesi

2012’ydi ve Gotye herkesin gerçekten tanıdığı biriydi.

ZenPayroll adlı genç bir şirket … bulut bordro işine girmeye karar verdi – bunu tahmin ederseniz sizin için çerez yok. Kaliforniya’nın kalbinde faaliyet gösteren firma, hızlı bir şekilde popülerlik kazanarak, kapılarını açtıktan birkaç ay sonra Florida, New York ve Teksas’ta hizmetlerini başlatacak kadar müşteri kazandı..

Bir yıldan biraz fazla bir süre içinde ZenPayroll’ün hizmetleri o kadar popüler oldu ki yıllık 100 milyon dolar ödeme aldıklarını açıkladılar. 2015 yılına gelindiğinde, ZenPayroll ABD’nin 50 eyaletinin tamamında hizmetlerini desteklemişti ve resmi olarak Gusto olarak tanındı (isim değişikliğine kim karar verdiğinde promosyonu hak ediyor!).

Daha sonra yıl içinde, şirket B serisi finansmanı (daha önce Google Capital olarak bilinen CapitalG tarafından yönetildi) 60 milyon dolar sağladı. Bu yeterince etkileyici değilse, iyi insanlar Aralık 2015 boyunca 50 milyon dolar daha fonlamayı başardı ve onları üç virgül kulübünün bir parçası haline getirdi – 1 milyar dolar değerinde bir şirket!

Görünüşe göre hiçbir şey Gusto sos trenini durduramaz çünkü büyümeye ve büyümeye devam ediyorlar. Temmuz 2023 itibariyle, Gusto 200 milyon dolar daha fon sağlamış ve etkili bir şekilde 3,8 milyar dolar değerleme sağlamıştır.!

Gusto küçük işletmenize uyuyor mu??

Gusto, hikayeleri söz konusu olduğunda çok güzel bir resim çiziyor, ancak siz ve ben, bunun müşteriler için gerçekten önemli olmadığını biliyoruz.

Milyonlarca fonlamada komisyon almaları önemli değil. Sistemlerinin en yeni, en büyük, en yeni altyapı üzerinde çalışıp çalışmadığı önemli değil.

Gerçekten önemli olan şey, Gusto’nun bordro uygulamasının aslında işletmeniz için uygun olması:

 • Vaatlerini yerine getiriyorlar mı??
 • Bilmemiz gereken ince basılı hijinkler var mı?
 • Gusto’yu gerçekten kullanmak nasıl bir duygu?

Aslında, muhtemelen bu kadar okumanın tek nedeni, çünkü Gusto’nun sizin için gerçekten iyi olup olmadığını bilmek istiyorsunuz.

Size kapsamlı bir inceleme sözü verdik ve sunacağız.

Sizi Gusto hakkında sevdiğimiz bazı şeyleri ve geliştirebileceklerini düşündüğümüz birkaç şeyi size getireceğiz. Kesinlikle kapsamlı olacağız, her şeyi nitelendireceğiz ve yazılım hakkında bilmeniz gereken her şeyi bildiğinizden emin olacağız.

Ekibimiz, küçük işletmeleri güçlendirmekten gurur duyuyor. Bu, küçük işletmeleriniz için doğru seçimleri yapabilmeniz için incelemelerimizin mümkün olduğunca tarafsız olduğu anlamına gelir.

Kısaca, Gusto hakkında sevdiğimiz şeye geçelim!

Gusto Hakkında Sevdiğimiz 11 Şey

1. Gusto ÇOK güzel!

Oldukça fazla bordro uygulaması denedik ve şu ana kadar Gusto’nun iyi tasarlanmış arayüzüne hiçbir şey yaklaşmıyor.

gusto bordro güzel kullanıcı arayüzüne sahip

UI ekibi, Gusto’nun harika arayüzünü oluşturmak için çok fazla sevgi ve çaba harcadı..

Arayüz çok samimi ve kullanımı kolay görünüyor, neredeyse… “uygulama” gibi. İOS için kullanımı kolay bir uygulama gibi. Bir bakış ve nereye tıklayacağınızı ve nereye gittiğini bileceksiniz, işlerin işe yarayıp yaramadığını görmek için uğraşmanıza gerek yok.

O kadar iyi planlanmış ki, yazılımı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için neredeyse hiç eğitim gerekmiyor. Giriş yapın ve sadece işe yaradığını göreceksiniz!

Her şey için bir yer var ve her şey düzgün bir şekilde yerinde.

Açtığınız hemen her sayfada üzerinde hoş görünümlü bir doodle olacak. Bu karalamalar ferahlatıcı ve dürüst olmak gerekirse, her baktığımda kalbimi şarkı söylüyorlar.

gusto bordro güzel karalamalar var

Kesinlikle çalışan bordro monotonluğunu kırar!

Bazı insanlar hoş bir arayüze sahip olmanın sadece yüzeysel olduğunu söyleyebilir, ancak bunun önemli olduğunu düşünüyoruz. Bunun gibi bir hibrid bordro / İK programı günlük olarak kullanılmalıdır ve hiç kimse her gün çirkin veya sıkıcı bir arayüze sahip bir uygulamaya bakmayı sevmez..

En azından Gusto ile manzaranın tadını çıkarıyoruz!

2. Gusto ile bordro çalıştırmak inanılmaz derecede kolaydır!

Uygulamayı verimli bir şekilde kullanabilmemiz için eğitimden geçmemizi gerektiren bordro programlarıyla karşılaştık.

Bu sistemden kesinlikle nefret ettik, çünkü bir programın nasıl kullanılacağını öğrenmek için eğitime katılmak zorunda kalmak acı verici ve başlamak için son derece verimsiz. Oturmamız gereken eğitim videolarının, özellikle yeteneksiz bir YouTuber tarafından oluşturulmuş gibi görünmesine yardımcı olmaz.

Her neyse, Gusto Bordro kullandığınızda, bu saçmalıklardan hiçbiriyle karşılaşmayacaksınız.

Kişisel bilgilerinizi ve şirket bilgilerinizi girdikten sonra, doğrudan giriş yapabilir ve bordroyu kolayca çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

  İngiltere 2023 İçin En İyi 7 VPN (Hız Test Edildi!)

Bordro 4 kolay adımda yapılır:

 1. Saati hesapla
 2. Devre dışı kalma süresini hesapla
 3. gözden geçirmek & bordro göndermek
 4. Bordroyu onayla

Adım 1 – Saatleri Hesaplayın

Bunu hesaplamak çok kolaydır, çünkü aslında hiçbir hesaplama yapmanıza gerek yoktur. Kurulum sırasında çalışan ayrıntılarını girdiğinizde her şey sizin için önceden hesaplanır.

gusto bordro ilk adım saatleri hesaplamak

Şimdi tek yapmanız gereken, çalışanın saatlerini buna göre ayarlamak ve rakamlar otomatik olarak ekrana yansıtılacak.

Çalışanlarınız için ikramiye veya komisyon ödenmesi gerekiyorsa, ek kazanç kutusunu tıklamak ve numarayı girmek kadar kolaydır.

Adım 2 – Kapanma Zamanını Hesaplayın

gusto bordro ikinci adım hesaplamak zaman kapalı

Daha sonra, sadece bu bölüme çalışanınızın kapalı ve hasta saatlerini girmeniz gerekir. Oldukça açıklayıcı.

3. Adım – İnceleme & Bordro Gönder

Ardından bordro inceleme ekranına yönlendirilirsiniz.

gusto bordro inceleme bordro

Bu süreç çok basittir. Şirket harcamalarınızın tam bir listesi gösterilir. İşiniz sadece ekrandaki sayıların doğru olduğundan emin olmak olacak.

Gusto bordrosu, neyin vergilendirildiğini ve borçlandırıldığını görmenizi sağlar

Yalnızca neyin vergilendirildiğini ve borçlandırıldığını görme seçeneğiniz olacaktır. Ayrıca yalnızca çalışanlarınızın ne kazandığını görüntüleme seçeneği de vardır.

Numaralardan memnun olduğunuzda yapmanız gereken tek şey “Gönder” tuşuna basmaktır.

4. Adım – Bordroyu Onayla

Son olarak, bordro gönderimini onaylayın ve ay için bordro çalıştırmayı tamamladınız!

gusto bordro bordro gönderimini onaylamak

Kolay bezelye limon sıkmak.

3. 4 çeşit bordro çalıştırabilirsiniz!

Çoğu bordro programı yalnızca 1 tip bordro çalıştırma seçeneğine sahipken, Gusto 4 tip bordro çalıştırma seçeneğine sahip olmanızı sağlayacak kadar ileri görüşlüdür.!

gusto bordro 4 çeşit bordro çalıştırmanızı sağlar

Normal bordronun yanı sıra, Bonus, Çevrim Dışı ve Fesih Bordrolarını da çalıştırabilirsiniz. Bu, eğer ihtiyaç duyulursa sezon dışı bordroları çalıştırma esnekliği sağlar, ki bu oldukça ilginç bulduğumuz.

Bonus Bordro

Adından da anlaşılacağı gibi, belirli kilometre taşlarına, son tarihlere veya hedeflere ulaşmaları durumunda personelinize bonus ödemeler yapabilirsiniz. Bonus Bordro’nun% 22 ek stopaj oranına tabi olduğunu unutmayın.

Düzenli bordro gibi, sistemin çalıştırılması da çok kolaydır. Sadece karşılık gelen kutulara sayıları girin ve işiniz bitti!

gusto bordrosunda bonus bordro seçeneği vardır

Çevrim Dışı Bordro

Çevrim Dışı Bordrolar, çalışanlarınıza normal bordro dışında ek ödeme yapmak içindir. Çevrimdışı Bordro, normal bordrolarda yapılan stopaj oranını, kesintileri ve katkıları kullanması dışında Bonus Bordro’ya oldukça benzer..

gusto bordro çevrim dışı bordro seçeneğine sahip

Fesih Bordrosu

Daha önce birini kovmaktan hoşnut kalmadıysanız, görevden alınan personel için bir terminal bordrosu çalıştırmanız gerektiğini bilirsiniz. Gusto ile bu yeterince basit.

Fesih Bordrosu sayfasına gittiğinizde, çalışanlarınızın bir listesi gösterilir. Reddetmeniz gereken birini tıklayın. Bu çalışanı reddetmek isteyip istemediğinizi onaylamak için bir açılır pencere görünür. Fesih Bordrounu çalıştırmak istiyorsanız, doğru düğmeyi tıklayın ve devam edin ve çalışanı kapatın.

gusto bordrosunda fesih bordrosu seçeneği vardır

Ardından, çalışanın sayfasına yönlendirilirsiniz. Burada, “Fesih Bordrounu Çalıştır” ı tıklamanız gerekecek.

gusto bordrosunda fesih bordrosu seçeneği vardır

Bunu yaptıktan sonra, işten çıkarılan çalışan hariç, normalde yaptığınız gibi bordro çalıştırmanız gerekir. Oldukça basit şeyler.

İşiniz bittiğinde, çalışanın çekini yazdırmanız istenir (işten çıkarılan çalışanlar için doğrudan kredi kullanılamaz).

gusto bordro baskı kontrolü

Bunu tamamladıktan sonra işiniz bitti! Tebrikler, bir çalışanı başarıyla işten çıkardınız ve işten çıkarılma için bordroyu çalıştırdınız! Güle Güle Hannah!

gusto bordro çalışanlarının işten çıkarılması

4. Gusto otopilot üzerinde çalışabilir!

Küçük işletme sahipleri olarak, aklımızda birçok şey var ve dünyada tüm görevlerinizi gerçekleştirmek için asla yeterli zaman yok.

Bazen o kadar meşgul oluruz ki bordro zamanı geldiğinde yanlışlıkla unuturuz ve diğer tüm günlük görevlerimizi görmezden gelerek karıştırırız (çalışanlarımızın ne olursa olsun ödeme alması gerekir, değil mi?)

Bu yüzden bu özelliği çok seviyoruz. Gusto’yu Autopilot üzerinde çalışmaya ayarladığımızda, kendimizi denklemden çıkarabilir ve işin dikkatimizi gerektiren diğer yönlerine odaklanabiliriz, Gusto bizim için tüm işleri yapar.

Tüm çalışanların doğrudan para yatırma ödemeleri ayarlandığı sürece, Gusto bordroyu son tarihten 1 gün önce otomatik olarak çalıştıracak ve size bir kez e-posta bildirimi gönderilecektir. İstediğiniz değişiklikleri yapmanız 24 saat sürebilir, hatta maaş bordrosu kilitlenmeden önce iptal edilebilir.

Olmadan yaşayamayacağımız son derece kullanışlı bir özellik!

gusto bordrosunun otomatik pilot modu var

Otomatik pilotu etkinleştirmek için, Ayarlar sekmesine gidin, Bordro’ya basın ve Otomatik Pilot’ta Bordro altında Düzenle’ye tıklayın. Orada etkinleştirin ve Gusto sizin için her şeyi sıralayacak!

5. Tek bir ekranda bordro raporları!

Raporlar önemlidir. İyi performans gösterip göstermediği ve siyahta olup olmadığınız konusunda şirketiniz hakkında değerli veriler içerir..

Bordro raporlarının ayrıntılı ve kapsamlı olması gerekir, böylece şirketin her ay ne kadar nakit para kullanması gerektiğini bilirsiniz. Gusto ile bu, özellikle bordroyu çalıştırdıktan sonra sunulan ayrıntılı Tam Nakit Gereksinimleri Raporu ile hiç sorun değil.

gusto bordrosunun tam nakit gereksinimi raporu var

Etkileyici innit? Bu senin için yeterince ayrıntılı değilse, Gusto arkanı kolladı.

gusto bordro bordro günlük raporuna sahip

Tüm masrafları kıran, tam olarak paranızın nereye gittiğini, çalışanlarınızın ne kadar para kazandığını ve doğrudan devletin kasasına giden miktarları anlatan bir Bordro Dergisi Raporu oluşturabilirler.

  ExpressVPN Torrents & p2p için iyi midir? (Artıları / Eksileri ve Alternatifleri)

Bunlar sadece örnektir. Gusto, her türlü raporu oluşturma yeteneğine sahiptir, böylece bunları kalbinizin isteğine göre analiz edebilirsiniz:

 • Bordro Günlüğü
 • Yarar Raporu
 • Yıllık Rapor
 • Çalışan Özeti
 • Yüklenici Bilgileri
 • Yüklenici Ödemeleri
 • Banka İşlemleri
 • Zaman Dışı Bakiyeler
 • Mola İstekleri
 • Ajans Ödemeleri
 • Gusto Öncesi Bordrolar

6. Kolayca bordro iptal!

Biz sadece insanız ve ne kadar dikkatli olursak olalım hatalar oluyor.

Bazen, bordro sırasında olur ve o zaman büyük bir baş ağrısı haline gelir, çünkü bordroyu iptal etmek belirli bordro programlarında bir acı olabilir …

Gusto ile bir bordroyu iptal etmenin aslında oldukça basit olduğunu keşfettiğimizde, gönderilen bordro henüz işleme koyulmadığı sürece büyük bir rahatlama sağladık..

gusto bordro bordro iptaline izin verir

Tek yapmanız gereken Raporlar sekmesine gidin, Bordro Geçmişi’ne basın ve bordroyu geri almak için iptal düğmesine giden yolu bulmaktır. Oldukça kolay, düşünmüyor musun?

İptal düğmesini görmüyorsanız, bordronun işlendiği anlamına gelir. Şimdi, bordro işlendikten sonra bir hata fark ettiyseniz, üzülmeyin çünkü biraz daha zahmetli olmasına rağmen tersine çevrilebilir.

Bordroyu tersine çevirme konusunda neler yapabileceklerini görmek veya sorunu çözmek için kullanabileceğiniz seçenekler hakkında konuşmak için Gusto müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçmeniz gerekir..

Onların canlı sohbet ekibi çok duyarlı ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Gusto’nun destek saatleri Pazartesi – Cuma 06: 00-17: 00 PST saatleri arasında çalışmaktadır. ofis.

Alternatif olarak, onlarla e-posta veya telefon yoluyla da iletişim kurabilirsiniz (415-930-4532).

7. Gusto tam erişim demo hesabına sahip!

Şahsen, demo hesaplarının erişilebilirliği Gusto’yu benim için daha etkileyici hale getirdi.

Rakamlarla oynayabiliyor, her şeyi test edebiliyor ve dağılma korkusu olmadan kalbimin içeriğine karışabiliyordum. Aslında kullanıcı dostu Gusto’nun gerçekte nasıl olduğunu keşfettim..

gusto bordro tam erişim demosu

Temel olarak demo hesabıyla tüm Gusto’nun bordro sistemine tam erişim hakkınız vardır, tek fark kullanıcı ayrıntılarının her gün yenilenmesi ve hiçbir şeyin kaydedilmemesidir. Yeni kullanıcıları, program hakkında bir fikir edinmelerini sağlayarak kullanmanın harika bir yolu!

Demo hesabına bağlantı bulmak en kolay yöntem değildir, bu nedenle kolaylık sağlamak için buraya bağlanma özgürlüğünü aldık. Bir göz atın ve onunla uğraşmaktan korkmayın!

8. Gusto’da Takım Bilgileri var!

Çalışan mutluluğu, herhangi bir şirket için başarıyı sağlayan en önemli unsurlardan biridir.

Sorun şu ki, çoğu çalışan yankılama korkusundan mutsuz olduklarında kamuoyuyla konuşmak istemiyor. Her ne kadar net iletişim, işlerimizi yürütürken teşvik etmeye çalıştığımız bir şey olsa da, akran baskısı mevcuttur ve daha sık olmamakla birlikte, kamusal bir ortamda çalışanlardan alacağınız cevaplar, meslektaşlarının önünde kötü görünmeyecek şekilde çarpılacaktır..

Gusto’nun Team Insights, çalışanlarınızın mutluluk düzeylerini uygun gördükleri şekilde özel olarak derecelendirebilmeleri için anketler göndermenize olanak tanıyarak genel çalışan moralini ölçmenize ve sahip olabileceğiniz moral sorunlarını düzeltmek için adımlar atmanıza olanak tanır..

gusto bordrosunun takım bilgileri var

Ekip Öngörüleri etkinleştirildikten sonra, Gusto çalışanlarınıza ayda bir kez, seçebileceğiniz işle ilgili çeşitli konularda sorularla e-posta gönderecektir. İsterseniz soruda düzenlemeler de yapabilirsiniz.

Gusto’nun ileri görüşlü işlevi!

9. İK Şablonları bolca!

Şimdiye kadar, Gusto’nun hayatları kullanıcıları için çok daha kolay hale getirmek için özel olarak tasarlanmış özelliklere sahip harika bir bordro uygulaması olduğu oldukça açık..

Orada durabilirler ve insanlar mutlu olurlar, ancak bu Gusto’daki ekip için yeterli değildir. Hayatımızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapana kadar dinlenmeyecekler!

Bunu başarma yollarından biri İK şablonları ile.

Artık zaman kaybetmek ve İK ile ilgili belgeleri yazmak için beyninizi titizlikle tüketmek zorunda değilsiniz. Gusto, şablonların uzun bir listesiyle birlikte gelir, böylece ayrıntıları kolayca doldurabilir ve işleri istediğiniz kadar resmi hale getirebilirsiniz.

NDA’lardan ve Vergi Formlarından işe alım belgelerine kadar İK ile ilgili her türlü belge için şablonları var. Eğer düşünebiliyorsanız, muhtemelen.

gusto bordrosunun İK Şablonları bol

Bu şablonlar çok kullanışlı ve zaman kazandıran, hayatlarımıza sahip olmadan önce hayatın nasıl olduğunu hayal edemeyiz #gerçek.

10. Gusto hızlı!

SaaS hizmetlerinin ana yasaklarından biri, kullanıcının istediği kadar hızlı olamamasıdır. Programın yüklenmesi zaman aldığında kullanıcıyı bazen hayal kırıklığına uğratan noktaya rahatsız eder..

Gusto’nun sisteminin ne kadar hızlı olduğunu ölçmek için doğru kaynaklara sahip değiliz, ancak size bir şey söyleyeceğim – programı kullanırken hiçbirimiz, neredeyse unutulana kadar hızı farketmedik.

Bu iyi bir şey çünkü Gusto deneyiminin çok sorunsuz olduğu anlamına geliyor, herhangi bir yavaşlama olup olmadığını asla fark etmedik. Biraz gecikmenin olduğu tek bölüm Gusto bordro hesaplarken oldu, ama bu beklenen bir şeydi.

Sunucu hız denetleyicimizi kullanarak bazı hız testleri yaptık ve sunucu sonuçları oldukça şaşırtıcıydı!

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo

23 ms 76 ms 140 ms 172 ms 180 ms

Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya

226 ms 139 ms 106 ms 68 ms 163 ms

Ortalama Hız: 129.3 ms – Tüm sonucu göster

Söylemeye gerek yok, Gusto’nun hızından oldukça memnun kaldık.

11. Gusto sizi ödüllendiriyor!

Genellikle bulut tabanlı bir yazılım için ödeme yapmazsınız, yalnızca satın alma işleminiz için sizi ödüllendirmenin yollarını geliştirdiklerini öğrenmek için!

Bu büyük bir miktar değil, ancak faydalar faydadır. Gusto’nun müşterilerine geri dönmenin yollarını bulan bir şirket olduğunu görmek kesinlikle günümüzü aydınlatıyor.

Temel olarak, tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı Gusto Bordro’ya yönlendirmek.

gusto bordrosunun bir sevk programı var

Gösterge tablosunda “Tavsiyeler” i tıklamanız yeterlidir. Yönlendirmeler sayfasına yönlendirilirsiniz. Gusto’nun yeni bir e-posta gönderebilmesi için arkadaşınızın e-postasını girin. Arkadaşınız Gusto’ya kaydolur ve bordro tutarsa, Gusto sizi ve referans aldığınız arkadaşınızı 100 $ ile ödüllendirdiğini iddia eder!

Aşırı heyecanlanmadan önce, Gusto size 100 $ nakit vermeyecektir – bunun yerine siz ve arkadaşınız 100 $ ‘lık bir Amazon Hediye Kartı alacaksınız!

gusto bordro ödülü amazon sevk için hediye kartı

Soğuk nakit para kadar iyi değil, ama hey, Amazon’dan ücretsiz olarak 100 $ değerinde bir şey satın alırsınız!

Gusto’nun Geliştirmesi Gereken 3 Şey

Bordro hizmeti olarak Gusto’nun mükemmel olduğuna şüphe yok. Ancak, onlar hakkında biraz farklı olmasını istediğimiz bazı şeyler var.

1. Gusto sadece ABD’deki bir hizmettir

Bunu ABD dışında okuyan herkese özür dileriz. Gusto sadece küçük işletmeleriniz için uygun olabilir, ancak bunların yalnızca ABD’deki bir hizmet olması, ABD dışındaki herkes için anlamsız kılar.

Hizmete kaydolmak için konumunuzu bir VPN üzerinden taklit edemezsiniz, çünkü Gusto sistemi kurmak için bir ABD banka hesabına ihtiyaç duyar.

Bir ABD hesabınız varsa, şanslısınız demektir. Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi bordro sistemini kullanabileceksiniz.

Aksi takdirde… zor şans dostum, başka bir yere bakmalısın.

Kahretsin, şanslı Amerikalılar!

2. Gusto pahalı

Gusto kendilerini küçük işletmeler için en uygun yazılım olarak konumlandırıyor, ancak açıkçası, fiyatları pozisyonlarını yansıtmıyor.

Tam planıyla (en popüler) ayda 39 $ temel fiyat ödemeniz gerekir. Bunun üzerine, kişi başına ayda 12 dolar daha ödemeniz gerekiyor. Sizin de dahil 10 çalışanınız olduğunu varsayarsak, bu zaten ayda 390 dolar!

Şimdi buna maliyet açısından bakıldığında, aylık 390 $ oldukça pahalı olabilir. Ancak, perspektifi biraz değiştirirseniz, ayda 390 $ makul olarak kabul edilebilir, çünkü kullanımı çok kolay olduğundan, her ay bordro çalıştırmak için bir katip veya harici bir ajans kiralamanız gerekmeyecek.

3. Gusto hiçbir mobil uygulaması yok

Gusto’nun birçok işlevi vardır ve bazıları patronun veya yöneticinin onayını gerektirir. Örneğin, çalışanın mola zamanı.

Bir çalışan Gusto portalı üzerinden mola istediğinde, bu talebi onaylamanızı bildiren bir e-posta bildirimi alırsınız. Ofisteyseniz kolayca yapılır, ancak tatilde veya iş gezisinde olduğunuzu varsayarsak, telefonlarımızda bir uygulamamız varsa, bu istekleri onaylamak için anında ateşleyebiliriz, hayatı çok daha kolay hale getirir.

Aslında Gusto’da telefon tarayıcılarımız aracılığıyla giriş yapabiliriz, ancak bunun gerçek bir çözümden daha çok bir çözüm olduğunu düşünüyoruz.

Gusto’nun Planı & Fiyatlandırma: Genel Bakış

Gusto’nun planları 3 aşamada geliyor: Çekirdek, Tam ve Konsiyerj.

CoreCompleteConcierge
Fiyat / aylık * $ 39 $ 39 $ 149
Zaman TakibiHayırEvet
Teklif & OnboardNoYesYes
Profesyonel İK Desteği

* Gösterilen fiyat, çalışan ekleme maliyetini içermeyen taban fiyat içindir.

Çekirdek plan en uygun plan olup, size Gusto’nun bordro sisteminin temel özelliklerini sunar.

Komple plan, zaman takibi, işe alım ve diğer İK yararları gibi özelliklerle en iyi şekilde planlanmıştır.

Concierge planı, tam Bordro ve İK işlevselliği ile en çökmekte olan plan. Ayrıca, beck ve çağrınızda sertifikalı İK profesyonelleri ve özel bir kaynak merkezi var..

Karar: Gusto’ya Gitmeli misiniz??

Gusto gerçekten kullanmaktan zevk aldığımız en iyi bulut bordro yazılımlarından biridir. Tek bir tıklamayla İK baş ağrılarınızın çoğunu çözecek Bordro ve İK yararları için bol miktarda avantajı var.

Kullanıcı arayüzü harika ve göze çok hoş geliyor, bu da şirketlerin günlük olarak kullanması gereken bir uygulama için önemlidir (özellikle İK özellikleri için).

Bordro, bordro haftası boyunca dikkatimizi tamamen ortadan kaldıran otomatiktir (sayıları onaylamak için kaydedin).

Raporlarda başarılı olanlar için, Gusto bunlardan birçoğunu sunuyor. Ayrıca, iyi bir önlem için çok kapsamlı bir İK şablonları listesine de atıldılar.

Kısacası, Gusto bordroyu olabildiğince pürüzsüz hale getirmek ve küçük işletme sahiplerinin hayatlarını olabildiğince elverişli hale getirmek için ellerinden geleni yaptı..

Henüz küresel olarak genişlememiş olmaları çok kötü, çünkü özelliklerinin dünya çapında birçok küçük işletme sahibine fayda sağlayacağından eminiz.

Gusto ile gururla Gusto’nun Bitcatcha’da bizden iki başparmak hak ettiğini beyan ederiz!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me