Contents

IPVanish VPN İncelemesi (Mart 2023)

IPvanish VPN özellikle torrent yüklemeleri için dünyanın en popüler VPN hizmetlerinden biridir. Dünyadaki en hızlı VPN hizmetlerinden biri olarak kabul edilmektedir (muhtemelen En Hızlı).

Daha da önemlisi, müşterilerinin VPN etkinliğinde hiçbir kayıt tutmayın (dünyada yalnızca birkaç günlüğe kaydedilmeyen VPN vardır). Onların ‘Kayıt Olmama Politikası ‘ torrent etkinliğini belirli bir hesaba izlemek neredeyse imkansızdır. (Çok Anonim)

IPvanish sel için harika. Ana şirketleri (Highwinds), UseNet teknolojisinin orijinal öncülerinden biriydi ve kanlarında dosya paylaşımı var. VPN kısa listenizde olmalılar. Güncelleme: IPVanish, 2023 yılında inanılmaz derecede popüler Mac VPN hizmeti Cloak’a da sahip olan Stackpath tarafından satın alındı. Hizmet kalitesi yüksek olmaya devam ediyor ve bu gelecekte daha fazla ürün yeniliğini artıracak.

IPVanish, hizmetlerini tam bir hafta boyunca risksiz denemenizi sağlayan 7 günlük% 100 geri ödeme politikasına sahiptir (tam olarak memnun kalmazsanız tam bir geri ödeme talep edebilirsiniz).

En iyi teklif: Bu yazı sırasında IPVanish, 1 yıllık VPN hizmeti satın aldığınızda% 46 indirim sunuyor.

IPVanish Profili

IPVanish şirket profili

ABD merkezli
Yüksek hızlarıyla bilinir
Torrent Dostu

Normal fiyat: 10 $ / ay
En iyi teklif: 6,49 $ / ay (Teklif almak)

IPvanish İnceleme: Özellikler

IPVanish’in mükemmel özellikleri var. İşte bazı temel özellikler

 • VPN Günlüğü Yok (Bu nadirdir ve anonim torrentler için çok iyidir)
 • Son derece yüksek hızlar: Tier-1 veri ağı (en hızlı)
 • 256 bit Şifreleme (ABD Ordusu ile aynı güç)
 • Küresel ağ: 69’dan fazla ülkede 230+ sunucu
 • Özel VPN Yazılımı: (Mac / Windows / iPhone için tek tıklamayla VPN bağlantısı)
 • Ücretsiz NAT Güvenlik Duvarı Dahil!
 • sınırsız bant genişliği (aylık sınır yok)
 • Kadar düşük $ 6.49 / ay!

IPvanish VPN seçim yapabileceğiniz çok sayıda sunucu ve IP adresi vardır ve gizliliğinizi korur
Seçenekler ve anonimlik isteyen kişi sizseniz, IPVanish bunu maça sunar. IP’niz yalnızca ABD’deki 70’den fazla ülkeden ve yaklaşık 20 farklı eyaletten birinden gelebilir. Ayrıca VPN günlükleri tutmazlar, bu nedenle kullanımınızı izlemez, kaydetmez veya izlemezler.

IPVanish’in mükemmel teknik desteği var:
IPVanish’e ilk kaydolduğumda, yazılımlarıyla tamamen ilgisiz teknik sorunlar yaşadım (bozuk bir windows kurulumu) ve sorun tamamen giderilene kadar teknik destek yardımcı oldu. Teknik soruların yanıt süreleri benim için her zaman 24 saatin altındaydı, bu da denediğim birçok VPN hizmetinden çok daha iyi.

O zamandan beri, 7/24 canlı sohbet desteği eklediler, bu nedenle IPvanish ile ilgili herhangi bir teknik sorununuz varsa, hızlı ve kolay bir şekilde çözülebilirler.

IPVanish VPN hızlı. Aslında, test ettiğimiz en hızlı!
IPvanish’e bağlandığınızda, nadiren birleşik devletlerde sunucu yüklerinin% 20’yi aştığını görürsünüz. Çoğu VPN sağlayıcısı veri bağlantılarını kiralar, ancak IPVanish aslında kendi bağlantılarına sahiptir. uluslararası fiber optik veri ağı bu da en yüksek hızlarda en üst katman bant genişliğini elde edeceğiniz anlamına gelir! Daha fazla bilgi edin!

IPVanish Review: Yazılım

IPVanish’in yazılımı bir fırfırlar meselesidir, ancak sadece düz çalışır. Her zaman.
Diğer VPN’ler yanlış bağlantılar veya açıklanamayan bağlantılar gösterir. IPVanish ile böyle bir sorun yaşamadık. Yazılımları hızlı ve kolay bir şekilde 4 VPN protokolü ve 100’den fazla sunucu konumu arasından seçim yapmanızı sağlar.

Sağda görebileceğiniz gibi, IPVanish’e bağlanmak için yapmanız gereken tek şey:

 1. Bir sunucu seç
 2. Bir VPN protokolü seçin
 3. Bağlan’a tıklayın

IPVanish Yazılımının kullanımı gerçekten bu kadar kolay, ve en iyi yanı, diğer VPN protokollerini manuel olarak ayarlamak zorunda kalmamanız, sadece OpenVPN’i kurmanız ve diğer seçeneklerin yazılımın içinden otomatik olarak çalışmasıdır.

IPvanish ayrıca size bir sunucu ping süresi sağlar listedeki her sunucu için mevcut olan en hızlı seçeneği seçmenize yardımcı olur.

VPN sunucu listesi ülkeye göre sıralanmıştır ve sonra o ülkenin içindeki şehre göre, seçtiğiniz sunucuyu bulmayı.

IPVanish, çoğu kullanıcı için yeterli olacak güzel bir özellik ve basitlik dengesi sunuyor, şimdi hıza bakalım:

Resim

IPVanish İncelemesi: Hız Testi

IPvanish dünyanın dört bir yanındaki 100’den fazla yerde Gigabit + sunucu hızları sunar ve sağdaki grafikler bunu kanıtlar. IPVanish, bazı yabancı sunucularda ABD sunucularından daha da yüksek hızlar sunar (muhtemelen bu ülkelerde daha az sunucu yükü nedeniyle).

IPVanish, kendi Tier-1 veri ağına sahip dünyadaki tek VPN sağlayıcılarından biridir. Bunun nedeni, ana şirketlerinin (Highwinds) büyük bir küresel CDN (İçerik Dağıtım Ağı) sağlayıcısı olması.

Bu ağ avantajı nedeniyle, IPVanish neredeyse diğer tüm VPN sağlayıcılarından daha yüksek hızlar ve daha düşük gecikme süresi sunabilir.

İlişkili: Tornalama için en hızlı VPN’leri test ettik

Hız VPN kararınızda en önemli husus ise, IPVanish en iyi seçeneğinizdir. (Ve 7 günlük geri ödeme politikası, sunucularını minimum riskle denemenizi sağlar).

Alt satır: IPVanish test ettiğimiz en hızlı VPN hizmetidir!

Son Fiyatlara ve Tekliflere Göz Atın »

Montreal Kanada'dan Hız Testi

IPVanish Sunucusu Montreal, Kanada

Arizona, ABD'den IPVanish hız testi

Arizona, ABD

Londra, İngiltere'deki VPN sunucusundan IPVanish hız testi

Londra, Birleşik Krallık

IPVanish Güvenliği ve Özelliği

IPVanish gerçekten bir "müşteri önceliği" VPN sağlayıcısı. IPVanish çalışanları ile birkaç görüşme yaptım ve 1 numaralı odaklarının, müşterilerin ihtiyaçlarını mümkün olan en iyi fiyata karşıladığı açıktır..

IPVanish Günlük Kaydı İlkesi
Siz istediniz ve IPVanish cevapladı. IPVanish kullanım günlüklerini veya izlenen web sitelerini hiçbir zaman ziyaret etmedi, ancak Nisan 2014 itibariyle, IPVanish artık günlük VPN hizmeti yok. Bağlantı günlüklerini bile tutmazlar (bağlantı zamanı ve IP adresi giriş / çıkış + aktarılan veriler).

Ortalama bir internet kullanıcısı daha fazla güvenlik bilincine sahip oluyor ve son on yılda NSA istismarlarının ortaya çıkmasıyla anonimlik bir VPN arayan tüketiciler için önemli bir endişe kaynağı. IPVanish artık hiçbir kayıt tutmuyor, müşterileri gizlilik ve anonimliklerinin garanti edildiğinden emin olabilirler.

IPVanish Güvenlik ve Şifreleme
IPVanish tüm önemli VPN protokollerini (PPTP, IPSEC / L2TP ve OpenVPN) sunar. OpenVPN endüstri standardı VPN protokolüdür (ABD Ordusu ve Hükümeti tarafından bile kullanılır) ve IPVanish maksimum güvenlik için OpenVPN ile birlikte AES şifreleme algoritmasını kullanır. 128 Bit şifreleme güçleri dikkate alınır kırılmaz günümüzün bilgi işlem standartlarına göre.

IPVanish NAT Güvenlik Duvarı Ücretsiz!
IPVanish, müşterilerine bir NAT güvenlik duvarı sağlayan birkaç VPN sağlayıcısından biridir. Bu, VPN bağlantınıza gelen tüm trafiği filtreleyen bir güvenlik önlemidir. İstenmeyen veri paketlerini filtreleyerek, bir bilgisayar korsanının IPVanish’in VPN tüneli üzerinden bilgisayarınıza erişememesini sağlar. Bu özellik tek başına IPVanish’i gerçekten kalabalıktan ayırıyor.

DNS Sızıntı Koruması ve Bağlantı Kalitesi
Dnsleaktest.com kullanan testimizde IPVanish ile dns sızıntısı bulamadık. Ayrıca test süremiz boyunca yanlışlıkla herhangi bir bağlantı kesilmesi veya bağlantı kopması yaşanmadı. Bu, IPVanish’in teknik ekibinin ve VPN uygulamasının kalitesi ve uzmanlığının bir kanıtıdır. Kesinlikle bir bağlantı kesilmesi durumunda VPN bağlantı düşüşlerinden korunmak için üçüncü taraf bir yazılım kullanmanızı öneririz.

Torrent için IPVanish

Bu web sitesini bulduysanız, anonim torrentlerin sizin için bir öncelik olması ve kaliteli bir VPN sağlayıcısı arama nedeninizin bir parçası olma şansı yüksektir. İyi haber şu ki IPVanish Torrents için harika! Torrentler için en iyi VPN’i bulmaya çalışıyorsanız, VPN’nizin sahip olması gereken 4 ana özellik vardır:

 1. Günlük Yok
 2. Özellikle izin verilen torrentler
 3. Yüksek Hızlar
 4. Çorap5 Proxy

IPvanish bu özelliklerin 4 tanesine sahiptir. P2p politikalarını ve Günlük tutma politikalarını hızlı bir şekilde onaylamak için IPVanish SSS’ye göz atın ve ağlarının hızı hakkında bir Fikir için yukarıdaki IPVanish hız testlerimize bakın..

Aslında tahsis edilen bant genişliğinin% 100’ünden fazlasını İSS’mizden aldık (VPN tüneli, kablo İSS’miz tarafından aşağı akış kısıtlamasına müdahale etti). Bilerek bir IPVanish temsilcisi ile konuşma şansımız oldu ve bize IPVanish’in daha hızlı bağlantı yapabildiğini ve birçok kullanıcının IPVanish kullanarak 50-100mbps aralığında hız bildirdiğini söyledi..

Birçok kullanıcı bunu bilmiyor, ancak IPVanish’in kanında dosya paylaşımı var. IPVanish’in ana şirketi (Highwinds Network Group) dünyanın en büyük İçerik Dağıtım Ağlarından (CDN) birine ve veri omurgasına (dolayısıyla yüksek hızlara) sahiptir. IPVanish’in kurucusu da UseNet / NewsGroup teknolojisinin öncüsüdür ve yine de çevrimiçi Usenet trafiğinin büyük bir kısmı için ağ sağlıyor.

IPVanish müşterilerinin güvenlik / gizlilik ihtiyaçlarını önemsiyor
Diğer VPN’lerin kullanıcı gizliliğini sınırlamak için taşındığı yerlerde, IPVanish aslında kullanıcılarına sağladığı özgürlükleri genişletiyor. IPVanish kısa süre önce günlük tutma politikalarını değiştirdi herhangi bir kayıt yok ve gelecekteki bir yazılım sürümü için çalışmalarda başka gizlilik / güvenlik özellikleri var.
IPVanish’i ziyaret edin

IPVanish, Socks5 Proxy sunucusu içerir (sıfır günlük)

Ekim 2016’da IPVanish, artık tüm VPN abonelikleriyle sınırsız SOCKS5 Proxy hizmeti içereceklerini açıkladı ve dosya paylaşanlar sevindi. Sıfır günlük torrent proxy’si torrent meraklıları için en çok talep edilen özelliklerden biridir ve özellik eklendiğinde IPVanish’in popülaritesi patladı.

IPVanish’in proxy sunucusu Hollanda’da yüksek hızlı bir kümedir. Günlük tutmaz ve torrent kullanımına izin verir.

Torrentler için SOCKS proxy’si (faydaları)

 • VPN’den daha hızlı (şifreleme yok). Torrent IP adresinizi hala gizliyor
 • Çift koruma (2 IP anahtarı için VPN’inizde proxy çalıştırın)
 • Ayrı tarayıcı ve torrent IP’si. Torrent istemcisi proxy IP, tarayıcı VPN IP kullanıyor
 • Torrent trafiğinizi ayrı ayrı yönlendirin. Yalnızca torrentler SOCKS proxy tüneli kullanacak

Torrent’ler için IPVanish proxy’si nasıl kullanılır

IPVanish’s Socks5 Proxy ile torrentlerinizi gizlemek için hızlı başlangıç ​​kılavuzu.

Adım # 1: IPVanish’e kaydolun (henüz yapmadıysanız)

IPVanish’e kaydolun.

2. Adım: SOCKS kullanıcı adınızı / şifrenizi alın

IPVanish’e kaydolduktan sonra, VPN kullanıcı adınızı / şifrenizi seçmeniz için size bir bağlantı gönderilecektir. Ancak güvenlik nedeniyle IPVanish, Proxy sunucusu için aynı oturum açma bilgilerini kullanmaz. Proxy girişinizi / şifrenizi IPVanish hesap panelinizde oluşturdunuz.

1. IPVanish.com adresine gidin ve hesabınıza giriş yapın
2. Hesap panelinizde ‘SOCKS5 Proxy’ sekmesini tıklayın
3. Proxy kullanıcı adınızı / şifrenizi göreceksiniz. Yeni bir giriş oluşturmak için ‘sıfırla’ düğmesini de tıklayabilirsiniz.

IPVanish hesap paneli Çorap Proxy parolası

IPVanish Proxy Kullanıcı Adınızı / Parolanızı IPVanish hesap panelinize alın

4. Bir sonraki adımda Kullanıcı Adı / Parola / Ana Bilgisayar adını kolayca kopyalayabilmeniz için bu sekmeyi açık bırakın.

Torrent istemcinizde proxy’yi kurmak için ihtiyacınız olan bilgiler şunlardır:

 • Kullanıcı adı Şifre (hesap panelinizin içinden aldığınız)
 • Hostadı: ams.socks.ipvanish.com
 • Liman: 1080(Önemli)

Utorrent Kurulumu

UTorrent proxy ayarlarınızı değiştirmek için şu adrese gidin: Menü > Seçenekler > Tercihler > Bağ

Ayarlarınızın aşağıdakilerle eşleşmesi gerekir. Bir bağlantı noktasını yönlendiricinizden manuel olarak iletirseniz (UPnP kullanmak yerine), bu bağlantı noktasını belirtin ve ‘Her başlangıçta bağlantı noktasını rastgele seç’ seçeneğinin işaretini kaldırın. Bu ayarlar ve diğer kurulum seçenekleri (şifreleme eklemek gibi) hakkında daha fazla bilgi için Anonim Utorrent Kılavuzumuza bakın..

IPVanish SOCKS proxy'si için uTorrent ayarları

IPVanish SOCKS proxy’si için uTorrent ayarları

Vuze Kurulumu

Vuze seçenekleri menüsünü şuradan açın: Menü > Araçlar > Seçenekler

1. ‘Mod’ sekmesine gidin ve Vuze’un ‘Gelişmiş’ kullanıcı modunda olduğundan emin olun.
2. ‘Bağlantı’ sekmesine gidin. Açılır menüyü açmak için üçgen düğmeyi sola kaydırın
3. ‘Proxy’ sekmesini tıklayın
4. Ayarları aşağıdaki resimle eşleştirin (proxy kullanıcı adınızı / şifrenizi girin)

Vuze için IPVanish proxy ayarları

İşiniz bittiğinde Vuze’yi yeniden başlatın. Ardından Proxy ayarlarına geri dönün ve kurulumunuzun çalıştığını doğrulamak için ‘SOCKS’u Test Et’ düğmesini tıklayın. Bundan sonra, ‘Torrent IP aracını kontrol et’ kullanarak kurulumunuzu tekrar doğrulamak her zaman iyi bir fikirdir.

Komple Kılavuzumuza bakın: Vuze Anonim Olarak Nasıl Kullanılır

IPVanish için Fiyatlandırma ve İndirimler

IPVanish, farklı VPN planlarından herhangi bir özelliği kısıtlamaz veya gizlemez, bunun yerine tüm özellikleri içeren bir VPN planı sunar ve sınırsız bant genişliği yıldırım hızlı ağlarında. IPVanish VPN planı 3 farklı abonelik uzunluğunda mevcuttur: 1 ay, 3 ay, 1 yıl.

IPVanish Fiyatlandırması:
1 Ay – 10 ABD doları / ay
3 Ay – 8,99 ABD doları / ay
12 Ay – 6,49 $ / ay

IPVanish’in mükemmel bir değer olduğunu düşünüyoruz. Ortalama fiyatlandırmaya sahip birinci sınıf bir VPN hizmetidir. Ayrıca 7 günlük para iade garantisi var, bu yüzden hizmetlerini ücretsiz olarak deneyebilir ve tamamen memnun değilseniz ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

IPVanish İndirimleri ve Kupon kodları: 1 yıllık bir plan satın aldığınızda% 46 tasarruf edin *
* Aylık 10 ABD doları fiyatına göre tasarruf

IPVanish VPN Review: Özet

İncelemenin tamamını bu noktaya okuduysanız (yapmadıysanız sorun değil), IPVanish’in VPN hizmetinden oldukça etkilendiğimiz açık olacaktır. IPVanish, devasa finansal kaynaklara ve geniş bant altyapısına sahip dev bir şirkete aittir. Sonuç olarak, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için para, motivasyon ve uzmanlığa sahiptirler.

Favori Özelliklerimiz:

 • Süper Yüksek Hız, hızlı ağ
 • Günlük Yok. Tamamen Anonim
 • Mükemmel müşteri / teknik destek
 • ABD merkezli şirket (yasal olarak gizlilik garantilerini yerine getirmekle yükümlüdür)
 • Tonlarca sunucu / konum
 • DNS Sızıntısı yok, yanlışlıkla kesilen bağlantı yok
 • Çok uygun fiyatlandırma
 • Kill-Switch (Yaz Eklendi, 2016)
 • SOCKS5 Proxy Dahil (Ekim 2016 Eklendi)

Biz IPVanish olsaydı:
Bu incelemenin önceki sürümlerinde, IPVanish’in eklemesini istediğimiz 3 şeyden oluşan bir istek listemiz vardı:

 • Kill-switch güvenlik özelliği
 • SOCKS5 Proxy (daha hızlı torrentler için harika)
 • Yazılımda ‘Favori Sunucular’ özelliği

UPDATE … IPVanish dinledi! 2016 sonbaharından itibaren, bu özelliklerin her biri IPVanish’in zaten mükemmel hizmetine eklenmiştir. Aynı anda korunan cihazların sayısını da 5’e değiştirdiler (2’den).

IPVanish Performans Puanları

Özellikler: 10/10
Destek: 10/10
Hız ve Performans: 10/10
Fiyat ve Ödeme Seçenekleri: 9/10
Toplam Puan: 95% (A +)
IPVanish’i ziyaret edin

IPVanish VPN 14 Mart 2023 95/100 yıldız
VPN Hizmeti

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  İngiltere 2023 İçin En İyi 7 VPN (Hız Test Edildi!)