Kaip saugiai naudoti „VyprVPN“ torrentams / p2p?

Contents

Kaip naudoti „VyprVPN“ „Torrenting“

VyprVPN buvo jau seniai, ir, nepaisant kokybiškų paslaugų reputacijos, jie nebuvo tiksliai žinomi dėl „BitTorrent“ vartotojų maitinimo. Tiesą sakant, yra keletas pranešimų, kad Vyprvpn įpratęs blokuoti / uždrausti paskyras, kurios buvo sugautos atsisiunčiant torrentus.


Bet viskas, kas keičiasi, ir „VyprVPN“ iš naujo sugalvoja naują registravimo politiką (be žurnalų) ir „p2p“ politiką (leidžiama).

Dabar tai reiškia, kad „VyprVPN“ nusipelno būti paminėtas „Torrent“ VPN šlovės alėjoje kartu su mėgstamiausiais „NordVPN“ ir Privatus interneto ryšys? Tikriausiai ne. Tačiau jie vis tiek yra vertinami kaip visapusiškas VPN, net jei šiek tiek dažnai atsisiunčiate torrentus.

Tai yra mūsų išsamus vadovas, kaip kankintis su VyprVPN, ir geriausios VyprVPN alternatyvos.

Apie VyprVPN

VyprVPN įkūrė Ronas Yokubaitis, interneto verslininkas ir ankstyvasis „Usenet“ pradininkas (jis taip pat įkūrė „Giganews“).

Nuo to laiko „VyprVPN“ išpopuliarėjo kaip vienas populiariausių VPN ir, mūsų manymu, vienas geriausiai suprojektuotų VPN. Jų programinė įranga yra teigiama. Be to, „VyprVPN“ kontroliuojančioji bendrovė dabar yra įsikūrusi Šveicarijoje, kuri turėtų suteikti dar daugiau privatumo apsaugų šiai jau pirmajai bendrovei.

„VyprVPN“ logotipas

„VyprVPN“ „Torrent“ / P2p politika

Ar „VyprVPN“ leidžia kankintis??

„VyprVPN“ „BitTorrent“ & Anksčiau p2p failų bendrinimo politika buvo dviprasmiška, bet ne daugiau. Kadangi „nulinis žurnalas“, „VyprVPN“ į savo DUK pridėjo oficialią „Torrent“ politiką.

Jame teigiama:
„Auksinėje varle“ labai gerbiame jūsų privatumą. Mes neregistruojame ir nesaugome jokios informacijos iš VPN sesijų ir neužblokuojame prievadų naudojimo. Kadangi mūsų paslauga vienodai traktuoja visą srautą, leidžiamas vienpusis ir „BitTorrent“ srautas.
Verdiktas: „VyprVPN“ leidžia kankinti ir neužkerta kelio nei „BitTorrent“ srautui, nei blokuoja jo. Be to, kadangi jie neturi jokių seansų žurnalų, jų serveriuose neturėtų būti įrašytos jokios ankstesnės „torrent“ veiklos (arba IP adresų istorijos)..

„VyprVPN Torrent“ / P2P politika

Ar „VyprVPN“ stebi torrento veiklą

Kiek mums yra žinoma, „VyprVPN“ nereguliuoja ir neprižiūri jūsų srautinio srauto. „VyprVPN“ yra tinklo neutralumo šalininkas ir neteikia prioritetų tam tikriems turinio tipams ir jų neužkerta. Mūsų patirtis rodo, kad VPT teikėjai nori kuo mažiau žinoti apie savo klientų srautą. Jūsų interneto paslaugų teikėjas gali elgtis visiškai priešingai (tuo labiau priežastis naudoti VPN).

LOgging politika

Kokia yra „VyprVPN“ registravimo politika?
„VyprVPN“ dabar yra „VPN teikėjas be nulio“ ir iki šiol vienintelis VPT, kurio registravimo politiką visiškai patikrino trečioji šalis (premijos taškai už skaidrumą ir pasitikėjimą).

Jie įpratę prisijungti, kas pasikeitė? „VyprVPN“ perėjo nuo 30 dienų metaduomenų saugojimo politikos prie „nulinių žurnalų“ žinių politikos 2018 m. Pabaigoje, reaguodama į klientų pageidavimus ir VPN rinkos tendencijas.

Kaip aš žinau, kad „VyprVPN“ netvarko žurnalų? Na, jie šiuo metu yra vieninteliai paslaugų teikėjai, norintys būti audituoti trečiosios šalies. Visą skaidrumo ataskaitą galite rasti čia.

Išsamus „VyprVPN“ registravimo politikos vaizdas

Paveikslėlis

„VyprVPN“ savo privatumo politikoje paaiškina savo naują žurnalų politiką paprasta anglų kalba (be legalų kalbos):

 1. Visiem, kas noklusina, tacuNėra IP adresų žurnalų: „VyprVPN“ neregistruoja IP adreso, kurį naudojate prisijungdami prie jų serverių, arba jūsų priskirto.
 2. Nėra seanso metaduomenų: Jie neprisijungia nei laiko žymos, nei prisijungimo laiko
 3. Nėra eismo žurnalų: „VyprVPN“ neregistruoja jūsų VPN srauto turinio.
 4. Nėra žiniatinklio istorijos: „VyprVPN“ neregistruoja jūsų žiniatinklio istorijos, programų naudojimo ar DNS paieškų.

Kaip anonimiškai atsisiųsti torrentus su VyprVPN

Naudoti „VyprVPN“ su savo mėgstamu „torrent“ klientu yra nepaprastai paprasta. Tie patys nustatymai veikia ir kiekvienam „torrent“ klientui.

Kaip naudoti „VyprVPN“ anoniminiams torrentams:

 1. Savo įrenginyje atidarykite „VyprVPN“ programą
 2. Prisijunkite prie „torrent“ serverio vietos (rekomenduojame Šveicariją ar Nyderlandus).
 3. Įjunkite „Kill-Switch“ (kad tikrasis IP neištekėtų, jei VPT staiga atsijungia).

Viskas. Dabar galite atidaryti „torrent“ klientą ir pradėti atsisiųsti. Jei tai yra pirmas kartas, kai naudojate VPN, galbūt norėsite patikrinti ir savo „torrent“ IP adresą, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai..

Prisijunkite prie „torrent“ serverio

1. Prisijunkite prie VPN serverio (rekomenduojama Nyderlandai / Šveicarija)

„VyprVPN kill-switch“ nustatymai

2. Įjunkite „Kill-Switch“ nustatymuose > Galimybės > Ryšys

„Torrent“ atsisiuntimas „uTorrent“

3. Atidarykite „Torrent“ klientą ir pradėkite atsisiųsti torrentus

Paveikslėlis

4. Patikrinkite savo „Torrent“ IP adresą (nebūtina)

„VyprVPN Torrent“ DUK

Čia yra atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie „VyprVPN“ naudojimą torrentams:

Ar mano IPT gali pamatyti, ką aš atsisiunčiu?

Jūsų interneto tiekėjas nežinos, kuriose svetainėse lankotės („VyprVPN“ turi privačius nulinio prisijungimo DNS serverius) ar net tai, kad atsisiunčiate torrentus. Dėl stipraus „VyprVPN“ šifravimo jūsų interneto tiekėjas negali skaityti ar stebėti jūsų srauto.

Kaip sužinoti, ar veikia „VyprVPN“?

„VyprVPN“ klientas parodys anoniminį IP adresą, kurį jums priskyrė jų serveriai. Savo naują viešą IP adresą taip pat galite patikrinti naudodamiesi tokia svetaine kaip ipmonkey.com (ji turėtų atitikti „VyprVPN“ rodomą IP). Taip pat galbūt norėsite patikrinti IP adresą, koks jis atrodo „BitTorrent“ bendraamžiams.

Kokios yra „VyprVPN“ alternatyvos?

Be „VyprVPN“, yra keli puikūs bevieliai VPN. Nors dauguma nesiūlo tokios geros programinės įrangos patirties kaip „VyprVPN“, kai kurios siūlo ir kitų privalumų. Ryškiausias skirtumas yra „Socks5“ tarpinio serverio, kurį galima sukonfigūruoti „torrent“ kliento viduje, įtraukimas į antrąjį IP adreso perėjimą. Kai kurie VPT tai įtraukia nemokamai.

* Jokiu būdu nereikia SOCKS įgaliotinio. VPN yra ypač saugus atskirai ir paprastai bus greitesnis nei kartu su tarpiniu serveriu. Nedidelis procentas tarp dviejų vartotojų, norinčių pridėti tarpinį serverį, nes teoriškai jis galėtų pasiūlyti nedidelį privatumo pranašumą (tačiau mažesnį greitį ir sudėtingesnį)..

Čia reikia atsižvelgti į keletą VPN:

Paveikslėlis

„NordVPN“

 • „Socks5“ įgaliotinis yra daugiau nei 10 „torrent“ tinkančių vietų
 • P2p / optimizuoti serveriai (greitesnis atsisiuntimas tam tikrose vietose)
 • Nėra žurnalų. Laikotarpis.
 • Veikia su „Netflix“, „Hulu“ ir kitomis srautinio perdavimo paslaugomis
 • 30 dienų 100% grąžinimo garantija

Paveikslėlis

„IPVanish“

 • Įtrauktas „Socks5 Proxy“ (serveris Nyderlanduose)
 • Nėra žurnalų.
 • „Firestick“ / „FireTV“ programa (puikiai tinka „Kodi“)
 • Ypač greitas greitis.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map