Privati ​​prieiga prie interneto ir „HideMyAss“ (žurnalai / greitis / sauga)

Privati ​​interneto prieiga prieš Hidemyassą

Privatus interneto ryšys ir „HideMyAss Pro“ VPN yra dvi populiariausios VPN paslaugos pasaulyje, tačiau dėl labai skirtingų priežasčių. Nors abi paslaugos yra puikios, viena iš dviejų išsiskiria „Bittorrent“ vartotojų poreikiais.


Perskaitykite visą mūsų VPN palyginimą, kad sužinotumėte, kuris iš šių sunkiasvorių svorių yra aukščiau (užuomina: tai net nėra taip arti).

Įmonės profiliai & Funkcijų santrauka

Pirmiausia greitai pažvelkime į kiekvieno VPN specifikacijas ir funkcijas, kad galėtume geriau suprasti, su kuo mes dirbame.

Privatus interneto ryšys

Paveikslėlis

funkcijos
Įsikūrusi JAV
Nėra veiklos žurnalų
Nėra metaduomenų (ryšio žurnalai)
Serveriai 24 šalyse
Visiem, kas noklusina, tacu
Kainodara
1 mėnuo – 6,95 USD
Geriausias pasiūlymas: 1 metus už 3,33 USD / m

Visos savybės & Kainodara

„HideMyAss“

Paveikslėlis

funkcijos
Įsikūrusi JK
Nėra veiklos žurnalų
Žurnalų metaduomenys (ryšio žurnalai) 6 mėnesius
Serveriai 221 šalyje (dauguma VPN)

Kainodara
1 mėnuo – 11,52 USD
Geriausias pasiūlymas: 1 metus už 6,55 USD / m

Visos savybės & Kainodara

VPN pasirinkimas (svarbiausi veiksniai)

Visos VPN paslaugos teikia šifravimą ir gali slėpti jūsų IP adresą. Štai čia ir baigiasi panašumai. Yra keli veiksniai, lemiantys, ar gerai VPN veiks anoniminiam kankinimui. Čia yra mūsų sąrašas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis VPN:

Svarbiausios VPN savybės (skleidžiamos)

 1. Registravimo politika – Ar VPT saugo žurnalus? Kiek ilgai? Kokią informaciją jie seka?
 2. Greitis – daugiau greičio, tuo geriau
 3. Torrent draugiškumas – Ar VPT tikrai priima „bitorrent“ vartotojus, ar atšaukia „torrent“ veiklos paskyras??
 4. Saugumas – Svarbu šifravimo stiprumas. Taip pat ar VPT yra žudymo jungiklis & privatūs DNS serveriai
 5. Kitos naudingos savybės – SOCKS5 tarpiniai serveriai, pasirinktinai sukonfigūruoti torrent klientai, P2P optimizuoti serveriai ir kt…

Mes palyginsime „Hidemyass“ ir privačią interneto prieigą visais šiais kriterijais po vieną. Padarykime tai.

Privatumo / registravimo politika

Čia apžvelgsime, kokią informaciją (jei jos yra) kiekvienas VPT registruoja apie jūsų veiklą, ryšio istoriją ir atsisiuntimus.

Privatus interneto ryšys

VIP yra JAV, kur VPT teikėjams netaikomi duomenų saugojimo įstatymai.

Registravimo politika: Privačioje interneto prieigoje teigiama, kad jie nelaiko jokių veiklos žurnalų ir nežiūri ar nerašo sesijų istorijos ar meta duomenų. Tai reiškia, kad jie neįrašo jūsų IP adreso, ryšio istorijos ar perduotų duomenų kiekio. Jie yra tikras neprisijungiantis VPN.

Hidemyass

„Hidemyass“ yra įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir jai taikomi JK duomenų saugojimo įstatymai (kurie taikomi VPN).

Registravimo politika: „Hidemyass“ patvirtino, kad nors tiesiogiai netikrina jūsų VPN veiklos, jie 2-3 mėnesius saugo ryšio žurnalus. Šie žurnalai apima jūsų IP adreso istoriją ir perkeltų duomenų kiekį. Todėl jie gali persiųsti DMCA pranešimus ir buvo žinomi, kad tai daro.

Analizė:
VIP yra tikras neprisijungiantis VPN teikėjas. Tai yra optimalus privatumo lygis tarp dviejų vartotojų ir Hidemyass paprasčiausiai negali sutapti, nes JK duomenų saugojimo įstatymai reikalauja įrašyti savo klientų seansų istorijos metaduomenis.. Čia labai laimi VIP.

Laimėtojas: privati ​​interneto prieiga

Apsilankykite svetainėje

Saugumas

Pažvelkime į šifravimo stiprumą, IP nutekėjimą ir papildomas saugos funkcijas…

Privatus interneto ryšys

Tunelio šifravimas: iki 256 bitų AES (pramonės standartas)
„Handshake“ šifravimas: 4096 bitų raktai (puikus)
Tinkinti šifravimo nustatymai: Taip

Papildomos saugos funkcijos:

 • IPv6 apsauga nuo nuotėkio
 • Apsauga nuo DNS nuotėkio
 • VPN „Kill-Switch“ (užkirsti kelią IP nutekėjimams, jei VPN nepavyksta)

Hidemyass

Tunelio šifravimas: iki 256 bitų AES (pramonės standartas)
„Handshake“ šifravimas: 2048 bitų raktai (gerai)
Tinkinti šifravimo nustatymai: Ne

Papildomos saugos funkcijos:

 • Saugus IP ryšys („kill-switch“)

Analizė:
Šį turą taip pat laimi privati ​​interneto prieiga. Jie yra integruota programinė įranga, apsauganti nuo 3 dažniausiai pasitaikančių IP nutekėjimų. Jų programinės įrangos išplėstinių nustatymų meniu galite pasirinkti, kuriuos įgalinti. Apsauga nuo DNS nutekėjimo yra ypač naudinga, nes ji užtikrina, kad jūsų interneto tiekėjo DNS serveriai niekada nenaudojami (jei neužblokuosite DNS nutekėjimo, jūsų IPT vis tiek gali stebėti jūsų žiniatinklio istoriją).

Be to, PIA turi keletą geriausių šifravimo sričių (ir tai visiškai įmanoma pritaikyti PIA darbalaukio programinės įrangos patobulintuose šifravimo parametruose). Tai leidžia suderinti tobulą saugumo ir greičio derinį (atsižvelgiant į jūsų poreikius) arba tiesiog eiti naudojant rekomenduojamus parametrus.
Asmeninė interneto prieiga HMA panaikina beveik visose saugos priemonėse.

Laimėtojas: privati ​​interneto prieiga

Apsilankykite svetainėje

„Torrent“ / p2p draugiškumas

Daugelis VPT teigia, kad leidžia torrentus, tik vėliau atšaukti ar sustabdyti torrentinės veiklos paskyras. Kai kurie VPN yra sukurti nuo pat žemės paviršiaus, kad būtų draugiškesni torrentui nei kiti.

Privatus interneto ryšys

Privatioji interneto prieiga yra viena iš labiausiai išbandytų VPN teikėjų, kuriuos mes išbandėme. Jie neriboja „torrent“ veiklos konkrečiuose serveriuose (nors tikriausiai labiau norėtumėte, kad laikytumėtės ne JAV / JK serverių).

Kaip ir visi gerbiami VPT, PIA nepalaiko ir neskatina neteisėto atsisiuntimo (taip pat mes ne). Tačiau nesvarbu, ką atsisiunčiate, jie negali susieti jokios internetinės veiklos su konkrečiomis sąskaitomis ar vartotojais.

Kadangi jie nestebi ir neprisijungia prie jūsų prisijungimo istorijos ar VPN veiklos, neįmanoma atsekti torrent parsisiuntimų į konkrečią „VPN“ sąskaitą. (ir tą patį VPN serverį gali naudoti dešimtys ar šimtai vartotojų).

Hidemyass

„Hidemyass“ specialiai neužkerta kelio torrentų / p2p prieigai jų tinkle. Jų paslaugų teikimo sąlygose teigiama, kad jie panaikins neteisėtos veiklos paskyras.

Ši gija suteiks jums geresnį supratimą apie jų torrentinę politiką praktikoje.

Svarbi pastaba: HMA turi galimybę atsekti torrent atsisiuntimus į konkrečias paskyras, nes jie saugo kiekvienos paskyros ryšių žurnalus. Tai reiškia, kad jie gali (ir daro) sustabdyti / atšaukti paskyras, jei nuspręsite atsisiųsti mažiau teisinius failus.

Greitis („PIA“ ir „HMA Speedtest“)

„Torrenting“ yra didelio pralaidumo veikla, o didesnis greitis visada yra geresnis, tiesa? Pažiūrėkime, kuris VPN leis jums naudoti didžiausią procentą jūsų didelės spartos ryšio.

Privatus interneto ryšys

„PIA USA Speed ​​Test“

Kalifornijoje, JAV

Kanados privačios interneto prieigos greičio testas

Torontas, Kanada

Privačios interneto prieigos Nyderlandų serverio greičio testas

Amsterdamas, Nyderlandai (populiarus p2p)

Hidemyass

„Hidemyass NYC“ greičio testas

Niujorkas, JAV

„Hidemyass chicago“ greičio testas

Čikagoje, JAV

Paveikslėlis

Torontas, Kanada

Greičiausia analizė:
Čia labai laimi privati ​​interneto prieiga. Ypač įspūdingas yra aukščiau esančio pralaidumo skirtumas. Visuose 3 mūsų išbandytuose serveriuose PIA sugebėjo užmegzti daugiau nei 80% mūsų 50 Mbps ryšio. (Norėdami pateikti nuorodą, jums reikia tik 5–7 Mb / s, kad transliuotumėte filmą HD formatu).

Kai manote, kad PIA yra maždaug perpus mažesnė nei HMA, tai yra lengvas pasirinkimas, jei greitis yra jūsų prioritetas. Taip pat verta pažvelgti į „IPVanish“ (tai greičiausias neprisijungiantis „vpn“, kurį mes išbandėme). Mes atlikome išsamų „IPVanish“ ir „VIP“ palyginimą.

Laimėtojas: privati ​​interneto prieiga

Apsilankykite svetainėje

Naudingos papildomos paslaugos „Torrenting“

Daugelis VPN tiesiog siūlo VPN paslaugą, tačiau kai kurie labiau į torrentą nukreipti VPN turi papildomų funkcijų, kurias mėgsta „bittorrent“ vartotojai. Pavyzdžiui: „Torguard“ apima automatinio tarpinio serverio diegimo programą, kuri akimirksniu sukonfigūruos jūsų mėgstamą „torrent“ programinę įrangą, kad ji galėtų naudoti „torrent“ tarpinio serverio paslaugą. „BTguard“ jau turi pasirinktines „uTorrent“ versijas ir jau naudojamus tarpinio serverio nustatymus.

Taigi, ką jums gali pasiūlyti šios dvi VPN jėgainės?

Privatus interneto ryšys

Privatus interneto ryšysYra vienas iš nedaugelio VPN, kuriuose yra nemokamas tarpinių tarpinių serverių paslaugų paketas su kiekvienu VPN paketu.

Anoniminės tarpinio serverio paslaugos yra populiarios tarp „bittorrent“ vartotojų, nes jos dirba su kiekvienu didesniu „torrent“ klientu, paprastai jos yra greitesnės nei VPN ir paprastai kainuoja mažiau. Negaliojantys kojinių tarpiniai serveriai nėra šifruojami (VPT siūlo ypač stiprų šifravimą).

Tačiau naudodamiesi VIP galite pasinaudokite geriausiomis galimybėmis iš abiejų pasaulių ir kartu naudokite „VPN + Proxy“, nes jie leidžia 5 vienu metu jungtis iš vienos sąskaitos. Tai reiškia, kad jūsų torrent IP adresas bus jūsų tarpinis IP, jūsų interneto naršyklės adresas bus jūsų VPN IP ir nė vienas iš jų neatitiks jūsų tikrojo IP adreso. Kitaip tariant, jūs būsite ypač anonimiški.

Mes netgi turime nuoseklius sąrankos vadovus, rodančius, kaip tai padaryti naudojant visą jūsų mėgstamą „torrent“ programinę įrangą.

Įgaliotinis & VPN sąrankos vadovai:

 • uTorrent
 • Vuze
 • Didžiulis
 • „QBittorrent“
 • Flud („Android“)

Kainodara

Nors aš manau, kad kaina turėtų būti mažas prioritetas, kai kalbama apie saugumą ir privatumą, ne paslaptis, kad žmonės renkasi gerą sandorį už mažą kainą. VPT kainos svyruoja nuo maždaug 3 USD / mėn. Iki 20 USD / m ir daugiau. Geros naujienos yra tai, kad kaina ne visada reiškia kokybę, o kai kurie iš geriausių mūsų išbandytų VPT taip pat yra prieinami.

Štai kaip privati ​​interneto prieiga palyginti su „Hidemyass“ kaina:

Privatus interneto ryšys

Kainodara

 • 1 mėnuo – 6,95 USD
 • 6 mėnesiai – 35,95 USD
 • 1 metai – 39,95 USD (3,33 USD / mėn.)

Hidemyass

Kainodara

 • 1 mėnuo – 11,52 USD / mėn
 • 6 mėnesiai – 8,33 USD / mėn
 • 1 metai – 6,55 USD / mėn

Nesvarbu, kokią prenumeratos trukmę pasirinksite abiems VIP & HMA, funkcijos yra vienodos, nepaisant trukmės. Aišku, jūs gausite didelę nuolaidą abiem paslaugoms, jei pasirinksite 12 mėnesių prenumeratos variantą. Jei nerimaujate dėl pirkėjo gailesčio, nudžiuginkite. Abu VPT siūlo 100% grąžinimo garantiją.

Privatinei interneto prieigai taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo politika ir „Hidemyass“ turi 30 dienų grąžinimo politiką (tol, kol nepažeisite jų sąlygų ar neperduosite daugiau nei 10 GB duomenų).

Čia yra kiekvieno VPN tikslios kainos informacijos ekrano nuotraukos:

Privatus interneto prieigos kainų puslapis

Privačios interneto prieigos planai ir kainodara

„Hidemyass“ siūlo savo VPN paslaugą tiek pat, kiek PIA prenumeratos (1 mėnuo, 6 mėnesiai ir 12 mėnesių). Deja, jie apmokestina beveik dvigubai VIP kainą už kiekvieną prenumeratos trukmę.

„Hidemyass“ VPN kainodara

„Hidemyass“ kainos / planai

Išvada: ir laimėtojas yra…

Šis pasirodymas nebuvo net arti. Pagal mano skaičių, Privatus interneto ryšys laimėjo kiekvieną turą.

Tai nereiškia, kad „Hidemyass“ yra blogas VPN. Tiesą sakant, jie labai gerai atlieka daugelį dalykų (jų programinė įranga yra gera, be to, jie yra vieninteliai VPT, turintys tiesioginį telefonų palaikymą). Realybė yra tokia, kad „Hidemyass“ nėra skirtas mažiausiai vartotojams skirtų vartotojų poreikiams patenkinti, tuo tarpu PIA yra vienas labiausiai torrentą palaikančių VPN pasaulyje.

Tada neturėtų stebinti, kad privati ​​interneto prieiga buvo pavadinta geriausiu kankinančių VPN (2014/2015).

Čia yra „galvos už galvą“ atitikimo santrauka:

Privataus interneto prieiga prieš Hidemyassą (santrauka)

Funkcija
Nugalėtojas
Išsami informacija
Privatumas / žurnalaiVIPVIP neturi jokių žurnalų ar metaduomenų. HMA tvarko žurnalus.
SaugumasVIPPIA turi reguliuojamą šifravimo stiprumą iki 256 bitų AES w / 4096 bitų klavišais
Torrent draugiškasVIPVIP yra iš esmės palankesnis torrentui nei HMA ir negali identifikuoti atskirų sąskaitų
GreitisVIPMūsų testuose PIA greičiu aplenkė Hidemyassą
PriedaiVIPOlandijos „SOCKS“ tarpinis serveris, įtrauktas į VPN, puikiai tinka torrentams
KainodaraVIPPIA kainuoja tik 3,33 USD / mėn. (Neribota), palyginti su 6,55 USD už HMA. (Išsami informacija apie pasiūlymą)

Analizė

Privatus interneto ryšys absoliučiai sutriuškino Hidemyassą, kai reikia patenkinti dažnai pasitaikančių „bitorrent“ vartotojų griežtus privatumo reikalavimus. Mes nuoširdžiai rekomenduojame, kad PIA yra puikus visapusiškas VPN, skirtas tiek bendram naudojimui, tiek kietajam „torrent“ atsisiuntimui..
Jei norite išbandyti nerizikingą jų paslaugą, būtinai pasinaudokite 7 dienų PIA grąžinimo politika. VIP yra bene populiariausia VPN paslauga tarp šios svetainės lankytojų ir viena iš prieinamiausių.Norėdami gauti VIP už 3,33 USD per mėnesį, naudokitės žemiau esančia nuoroda

Geriausias pasiūlymas

Gaukite PIA už 3,33 USD / mėnesį »

Kita naudinga informacija

Šioje svetainėje yra daugybė kitų straipsnių, kurie padės jums išsirinkti geriausią „torrent“ vpn, o kai tai padarysite, mes turime „patarimus“, kurie tiksliai parodo, kaip sukonfigūruoti savo mėgstamą „torrent“ klientą, kad jis puikiai veiktų su jūsų VPN arba tarpinio serverio paslauga.

Čia yra keletas mūsų populiariausių straipsnių:

Gidai

„uTorrent“ (VPN / tarpinio serverio sąrankos vadovas)
„Vuze“ (VPN / tarpinio serverio sąrankos vadovas)
Išsami (VPN / tarpinio serverio sąrankos vadovas)
„QBittorrent“ (VPN / tarpinio serverio sąranka)

SOCKS vs HTTP tarpiniai serveriai
VPN žurnalų supratimas
Kuriuose VPN nėra žurnalų?

Atsiliepimai

Privačios interneto prieigos peržiūra
„IPVanish“ apžvalga
„Torguard“ apžvalga
„BTGuard“ apžvalga
„Proxy.sh“ apžvalga

Palyginimai

VIP ir „IPVanish“
VIP prieš Torguard
VIP ir „Proxy.sh“
VIP prieš „BTGuard“
„Torguard“ ir „BTGuard“ (įgaliotasis serveris)

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map