כיצד להשתמש ב- uTorrent באופן אנונימי

uTorrent הוא אחד מלקוחות ה- BiTorrent הפופולריים ביותר בעולם, ומשתמשים רבים רוצים לדעת כיצד להשתמש ב- uTorrent באופן אנונימי. בגלל זה החלטנו ליצור מדריך קל זה לאנונימיות של פעילות uTorrent שלך באמצעות VPN או שירות פרוקסי.

האם אתה אוהב את ווזה? יש לנו מדריך כיצד להשתמש ב- Vuze באופן אנונימי גם! ועכשיו גם עבור Deluge.

מבוא לסיקורים אנונימיים

לא משנה באיזה לקוח BitTorrent אתה משתמש או באילו סיקורים אתה מוריד, ישנן שתי שיטות עיקריות להורדת טורנטים באופן אנונימי: אפשרות 1 = VPN (רשת פרטית וירטואלית), אפשרות 2 = שירות פרוקסי אנונימי.

ישנן מספר אפשרויות לספקיות שונות של שירות VPN או Proxy, אך בסופו של דבר כולן נועדו לעשות דבר אחד ולעשות זאת היטב: הסתר את זהותך האמיתית בעת הורדת טורנטים

ה- VPN המהיר ביותר לטורנטים&# 65279;

שורש אנונימי עם IPVanish

* ללא יומנים *
* המהירות המהירה ביותר *
רק VPN עם רשת Tier-1

קבל IPVanish

כל התוכניות כוללות אחריות של 7% החזר כספי ל- 7 יום

מדוע עלי להשתמש ב- uTorrent באופן אנונימי?

כתבנו מאמר שלם על סיבות לאנונימיות לטורנטים שלכם, אך התשובה הקצרה היא:

אם אינך משתמש ב- uTorrent באופן אנונימי, אינך יודע מי עוקב אחר ההורדות שלך ומה הם עושים עם מידע זה. אלא אם כן תנקוט צעדים כדי להגן על עצמך, כתובת ה- IP האמיתית שלך זמינה לכל אחד שיכול לראות באתר uTorrent.

אולי אינכם מבינים זאת, אך תוכלו להעלות רשימה של כל בני הגילאים אליכם אתם מחוברים בנחיל מריר נתון ולראות את כתובות ה- IP המלאות עבור כל עמית / ה. למי שלא מכיר את המונח, א כתובת IP היא מספרי סדרה ייחודיים המוקצים לך על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך. ניתן להשתמש בכתובת IP כדי לזהות מחשב, התקן או חיבור ייחודיים.

כדי לראות את כתובת ה- IP הנוכחית שלך, עבור אל בדוק את ה- IP שלך ב- IPVanish.com (זה בחינם לחלוטין ואורך 5 שניות. כתובת ה- IP שלך תהיה בפינה השמאלית העליונה). ייקס! האמת היא שאתה הרבה פחות אנונימי ברשת מכפי שאתה בטח מבין.

איך אתה נראה ב- uTorrent

לכל נחיל קבצים שאתה חלק ממנו בעת השימוש ב- uTorrent, אתה יכול לראות את רשימת כל העמיתים (מחשבים) המחוברים כרגע לנחיל, כמו גם מידע נוסף עליהם כולל: כתובת IP, תוכנת לקוח, מהירות הורדה / העלאה.

כתובת ה- IP שלך ברשימת עמיתים מחולקים

uTorrent כתובות IP עמיתים (הספרות האחרונות מטושטשות)

למעלה הוא צילום מסך של הנחיל לסרט התיעודי של מפרץ הפיראטים "TBP AFK." הספרות האחרונות של כתובות ה- IP מהנחיל טשטשו אותי במכוון (למרות שמדובר בסיקור ברשות הרבים) כדי לשמור על האנונימיות שלהן. כפי שאתה יכול לראות, כל עמית כלשהו נאלץ להציג את כתובת ה- IP שלהם ב- uTorrent (ככה אתה יכול להתחבר לעמיתים אחרים בנחיל). עכשיו חשוב על זה: האם אתה מעדיף שכתובת ה- IP המופיעה ב- uTorrent תהיה ‘כתובת ה- IP האמיתית’ שלך או ‘IP אנונימי’ המסופק על ידי VPN או שירות פרוקסי?

אני די יכול להבטיח שהתשובה שלך היא האפשרות השנייה (אני יודע שלי היא). המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד להשיג את כתובת ה- IP האנונימית שלך.

שתי אפשרויות עבור uTorrent אנונימי: VPN או PRoxy

לפני שנכנס למדריכי ההתקנה האנונימיים של uTorrent, להלן סקירה מהירה של ההבדל בין שירותי VPN ושירותי פרוקסי לטורנטים. כמו כן, הקפד לקרוא את ההשוואה המעמיקה יותר שלנו בין היתרונות / החסרונות של שירות VPN לעומת שירות פרוקסי.

רשת פרטית וירטואלית (VPN):

 • הצפנה גבוהה יותר
 • מצפין / אנונימיסט שלך שלם חיבור לאינטרנט
 • מעט יותר יקר
 • מעט איטי יותר (בגלל הצפנה חזקה יותר)
 • ה- VPN הראשון המדורג הראשון שלנו עבור Bitorrent
שירות פרוקסי אנונימי:

 • הצפנה נמוכה
 • מצפין / אנונימוס תוכניות / יציאות ספציפיות
 • מעט פחות יקר
 • מעט מהיר יותר (בגלל פחות הצפנה)
 • שירות פרוקסי טורנט מספר 1

כיצד להשתמש ב- VPN עם uTorrent (הגדרה קלה)

בימינו, לכל ספקי ה- VPN המובילים יש קל לשימוש בתוכנת VPN שהיא די פשוטה כמו לחיצה אחת על מנת לחבר ולהגן על חיבור האינטרנט שלך (כולל טורנטים). כתוצאה מכך השימוש ב- uTorrent באופן אנונימי עם VPN הוא קל כמו להירשם לשירות VPN, להוריד את התוכנה ולחץ על ‘connect’ (ברור שטורום פתוח לאחר חיבור ה- VPN)

כמה דברים שכדאי לזכור בבחירת VPN ל- uTorrent:

 1. VPN שאינו מקיים יומנים יהפוך אותך לאנונימי עוד יותר
 2. חלק מ- VPN אינם מאפשרים סיקור. את ה- VPN אנו מציגים באתר זה עשה!
 3. לחלק מה- VPN יש תכונות נוספות המשפרות אותם עבור טורנטים (כמו מתג להרוג).

ה- VPN האהוב עלינו ל- uTorrent

IPvanish uTorrent

מספר VPN IPVanish מספר 1

IPVanish הוא ה- VPN האהוב עלינו עבור uTorrent מכמה סיבות. ראשון, הם לא מחזיקים יומני VPN ואפילו לא יומני חיבור, כך שהשימוש שלך אנונימי לחלוטין.

שני, IPVanish מהיר להפליא; אחד המהירים שבדקנו אי פעם, כך שמהירויות uTorrent שלך לא אמורות לסבול רק בגלל שאתה מחובר ל- VPN.

שלישית, ל- IPVanish תמיכת לקוחות מצוינת והיא תאגיד מבוסס ארה”ב, כך שתוכל לסמוך שהם יקיימו את ההבטחות שהם נותנים ללקוחותיהם. המחירים מתחילים מתחת ל 6.50 $ לחודש. בקר ב- IPvanish או קרא תחילה את הסקירה שלנו ב- IPvanish!
Deen
Deen

PIA עבור uTorrent# 2 PIA
גישה פרטית לאינטרנט הוא ה- VPN הפופולרי ביותר עבור uTorrent. הם לא מחזיקים יומנים, והם סבירים להפליא, עם שירות VPN ללא הגבלה החל משעה $ 3.33 לחודש. זה רק 40 דולר לשנה!

אפילו טוב יותר, PIA כוללת הגנת דליפות DNS ומתג להרגת VPN בתוכנה שלהם, מה שאומר שאתה IP אמיתי לעולם לא ייחשף בטעות ב- uTorrent ללא ידיעתך..

גישה לאינטרנט פרטי אפילו כוללת שרתי פרוקסי בחינם – – עם המנוי שלך, כך שאם אתה מעדיף להתחבר ל- uTorrent דרך פרוקסי במקום VPN, זו אפשרות. בקר ב- PIA כדי להירשם או לקרוא את סקירת ה- PIA המעמיקה שלנו.

Proxy.sh עם uTorrent# 3 Proxy.sh VPN
Proxy.sh הוא באמת ייחודי בקרב חברות VPN. הם נותנים עדיפות לשקיפות (ללקוחותיהם) תוך שהם עושים הכל כדי לשמור על לקוחותיהם אנונימיים באופן מקוון לחלוטין. הם מפרסמים ייחודי ‘דו”ח שקיפות’ המפרטת את כל הבקשות החוקיות ש- proxy.sh מקבל (לדוגמה: תלונות על הפרת זכויות יוצרים) וכן את כל הפעולות שננקטו על ידי Proxy.sh בתגובה. לקבלת מידע נוסף, עיין בסקירת ה- proxy.sh הידנית-על.

כמו שאר ה- VPN, Proxy.sh לא מחזיק יומנים מכל סוג שהוא. הם מאפשרים סיקורים בכל השרתים והתמחור מתחיל ב- $ 3.33 לחודש בלבד ($ 40 לשנה). הם כוללים גם הגנת דליפות DNS ו- מתג להרוג בתוכנה שלהם לבטיחות מרבית.

השתמש בפרוקסי עבור uTorrent אנונימי (אפשרות התקנה קלה)

בטח, באפשרותך לקבוע את התצורה ידנית של uTorrent להורדת טורנטים באופן אנונימי באמצעות שרת פרוקסי, אך לא היית מעדיף לחץ על אפשרות התקנה אחת בואו תוכלו להוריד גרסה מותאמת אישית של uTorrent עם כל ההגדרות הנכונות שכבר קיימות?

שניים משירותי הפרוקסי האנונימיים הטובים ביותר נותנים לך אפשרות זו. בואו ללמוד על היתרונות של כל שירות ואיך להגדיר את תצורת לקוח uTorrent שלכם.
הגדרת uTorrent קלה לטורגוארדפרוקסי אנונימי Torguard
כמו שהשם מרמז, של טורגורד שירותי VPN אנונימיים ושירותי פרוקסי מכוונים לצרכים של משתמשי ביטורנט. הם דואגים לכלול תכונות המספקות אבטחה נוספת כמו: ללא יומנים, מתג הרג של VPN והגנת דליפות DNS.

Torguard מציעה שירותי Proxy אנונימיים וגם שירותי VPN. שירות ה- Proxy מתחיל מתחת ל -4 $ לחודש (פחות מ- $ 50 לשנה). השרתים שלהם מהירים והעדיפות העליונה שלהם היא הפרטיות של הלקוחות שלהם. יתכן שתרצה לקרוא את סקירת Torguard שלנו או את ההשוואה הזו בין Torguard ו- BTguard proxies.

Torguard מקל על התקנת uTorrent בצורה מבריקה. יש להם תוכנה שתאפשר לכם לבחור מבין אפשרויות מותאמות אישית ואז להחיל אוטומטית את כל ההגדרות על לקוח הטורנט המועדף עליכם (כולל uTorrent, Vuze, Deluge) בלחיצה אחת..

מימין מוצג כלי ההגדרה של פרוקסי Torguard. פשוט בחר באפשרות המועדפת עליך מבין השלבים הבאים ולחץ על ‘החל הגדרות’ וההגדרות הרצויות שלך יוחלו אוטומטית על לקוח הטורנט המועדף עליך (כגון uTorrent)

פשוט הזן את:

 1. פרטי התחברות
 2. שרת Torguard מועדף (או אוטומטי)
 3. לקוח טורנט מועדף

ואז לחץ על ‘החל הגדרות’ ותיהנה!

בקר ב- Torguard Now!

התקנה קלה של טורורגארד uTorrent

תמונה מטורגוארד

תמונה
BTGuard הוא שירות פרוקסי הטורנט הפופולרי ביותר. כמו טורגורד, הם שומרים אין יומנים, יש מהירויות מהירות, ויש לי התקנה סופר קלה עבור uTorrent – -.

לאחר ההרשמה לחשבון BTguard, תינתן לך האפשרות להוריד גרסה מוגדרת מראש של uTorrent עם כל ההגדרות הנכונות שכבר קיימות..

עם אפשרות ההתקנה הקלה, אתה יכול פשוט להתחיל לעבוד ולהוריד טורנטים באופן אנונימי תוך פחות מחמש דקות. זה כזה קל. אם אתה לא בטוח אם עליך לבחור Btguard או Torguard, בדוק את שלנו השוואת פרוקסי סיקור.

מדריך הגדרת פרוקסי ידני עבור uTorrent

אם אתה רוצה שליטה רבה יותר על אפשרויות החיבור שלך, או שאתה רוצה להשתמש ב- uTorrent בשירות פרוקסי שאין לו אפשרות הגדרה קלה (כגון גישה לאינטרנט פרטי, Proxy.sh או IBVPN), המשך לקרוא למדריך המלא שלנו מדריך להתקנה.

שלב 1: הירשם לשירות פרוקסי אנונימי
אם עדיין לא עשית זאת, הירשם לאחד משירותי ה- proxy האלמוניים הרבים שהמלצנו עליהם במאמר זה. חלק משירותי VPN כוללים גם שירות פרוקסי בחינם עם הרכישה שלך, כולל: גישה לאינטרנט פרטי, Proxy.sh ו- iBVPN (חבילת VPN Total או Ultimate). כל אחד מהם יעבוד עם מדריך ההתקנה הידני שלנו.

שלב 2: פתח את Utorrent ועבור לתפריט > אפשרויות > העדפות (או סתם לחצו על ‘Ctrl + P’)

שלב 3: עבור אל ‘חיבור’ החלק של העדפות

בצד שמאל של חלון ההעדפות שצץ, אתה אמור לראות את החלקים השונים בתפריט. (אלה מוצגים בתמונה מימין). בחר ‘חיבור’ באפשרות הרביעית למטה.

שלב 4: קבע את התצורה של אפשרויות החיבור שלך.

ישנן מספר אפשרויות לגבי הגדרת ה- Proxy שלך. אנו נדריך אותך דרכם, נספר לך אילו הם אופציונליים ואילו יש לבדוק באופן מכוון.

מסך החיבורים ייראה כך … (להלן)

תמונה

מדורי העדפות טורנט

העדפות חיבור פרוקסי uTorrent

העדפות חיבור uTorrent (צבע מקודד על ידינו)

מדור נמל האזנה:
יציאה המשמשת לחיבור נכנס:

אם אתה משתמש ביציאה ספציפית או ביציאה אקראית תלוי אם אתה מתכוון להשתמש באחת או באפשרויות המיפוי של יציאת UPnP או NAT-PMP..

אם אתה משתמש במיפוי UPnP או NAT, אתה יכול להשתמש ביציאה אקראית ולבחור באקראי את היציאה בעת ההפעלה (או לא, אבל אנו אומרים שעליך לבחור באקראי אלא אם כן אתה נתקל בבעיות במהירות החיבור שלך)

אם אינך משתמש במיפוי יציאת plug n play, יהיה עליך להגדיר העברת יציאה לנתב שלך כדי לאפשר את היציאה שתבחר עבור uTorrent לניתוב למחשב שלך..

UPnP ו- NAT-PMP
בדיקת אחת מהאפשרויות הללו או שתיהן מאפשרת פונקציונליות של הפעל ‘הפעל’ לניתוב היציאה שלך, כלומר אינך צריך להגדיר העברת יציאות ידנית. אנו ממליצים לנסות קודם NAT-PMP ואם זה לא עובד טוב, נסה UPnP. הסיבה לכך היא שנמצאה פגיעות ב- UPnP שתוקנה, אך נתבים ישנים עשויים להיתקל בבעיה. טוב יותר בטוח מאשר להצטער.

חריג חומת האש של Windows: דאג לבדוק זאת. זה יאפשר לתעבורת uTorrent שלך לעבור את חומת האש של Windows. אם לא תבדוק את זה יתכן שיש לך מהירויות איטיות מאוד או קושי להתחבר לעמיתים.

הגדרות שרת פרוקסי:

סוג: בחר את סוג שרת ה- Proxy שלך מהרשימה הנפתחת. זה בדרך כלל גרביים 5 אלא אם הספק שלך אומר לך אחרת.

פרוקסי: הזן את הכתובת של שרת ה- Proxy שלך. זו יכולה להיות כתובת בסגנון אינטרנט כמו ‘proxy.btguard.com’ או ‘proxy.torguard.tg’ (ספק ה- proxy שלך יגיד לך מה הכתובת) או שזה יכול להיות פשוט כתובת ה- ip של שרת ה- proxy כמו ‘ 192.168.1.1 ‘(שוב, ספק שירותי הפרוקסי שלך יגיד לך באיזו כתובת להשתמש במדריך ההתקנה.

נמל: המדריך להגדרת ה- proxy שלך יספר לך גם באיזה יציאה להשתמש. אם יש לך רשימה של כתובות שרת פרוקסי זמינות, לכל אחת מהן יש יציאה משלה. בחר את המתאימה.

שם משתמש סיסמא: אלה הם אישורי ההתחברות שקיבלת כשנרשמת לשירות ה- Proxy שלך.

אפשרויות אחרות: דאג בדוק את כל האפשרויות המסומנות בנקודה ירוקה! בדיקת אלה תבטיח שתעבורת הסיקור שלך תנותב דרך שרת ה- Proxy, ולא ידלף שום מידע המאפשר זיהוי אישי בזמן השימוש ב- uTorrent..

ההתקנה הושלמה!

הקפד להפעיל מחדש את uTorrent לאחר החלת ההגדרות. אם ברצונך לוודא ששרת ה- Proxy שלך פועל כראוי, השתמש בכלי זה כדי לבדוק את כתובת ה- IP של הטורנט שלך. פשוט לחץ על כפתור ‘קישור מגנט’ ופתח את קישור המגנט ב- uTorrent. לאחר מכן, דף האינטרנט יציג את כתובת ה- ip המשויכת ל- uTorrent. ודא שהיא שונה מכתובת ה- ip של דפדפן האינטרנט שלך עם כלי כמו iplocation.net. אם זהו, אתה מסודר!

אם מסיבה כלשהי זה עדיין אותו ה- IP כמו הרגיל, בדוק שוב את כל ההגדרות שלך ואז אם אתה עדיין לא מצליח למצוא את הבעיה, צור קשר עם תמיכת הלקוחות.

תודה שקראת מאמר זה, אני מקווה שזה היה מועיל! תוכל ליהנות מהקישורים הבאים:

ניווט:

 • בית
 • מדריך ביטורנט אנונימי
 • ה- VPN הטוב ביותר לביטורנט
 • BTGuard לעומת פרוקסי Torguard
 • IPVanish לעומת HideMyAss VPN
 • גישה פרטית לאינטרנט לעומת Torguard
 • גישה פרטית לאינטרנט לעומת BTGuard
 • Torguard לעומת BTGuard
ביקורות VPN:

 • IPVanish
 • Torguard
 • גישה פרטית לאינטרנט
 • Proxy.sh
 • HideMyAss
 • IBVPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me