Contents

Jak korzystać z VyprVPN do torrentowania

VyprVPN istnieje już od dawna i pomimo reputacji wysokiej jakości usług, nie byli oni znani z tego, że obsługują użytkowników BitTorrenta. W rzeczywistości istnieje wiele raportów, które Vyprvpn przyzwyczajony blokuj / blokuj konta, które zostały przyłapane na pobieraniu torrentów.

Ale wszystko się zmienia, a VyprVPN odkrywa się na nowo z nową polityką rejestrowania (bez dzienników) i polityką p2p (dozwolona).

Czy to oznacza, że ​​VyprVPN zasługuje na wzmiankę w galerii sław Torrent VPN obok ulubionych, takich jak NordVPN i Prywatny dostęp do Internetu? Prawdopodobnie nie. Ale nadal warto je traktować jako wszechstronną sieć VPN, nawet jeśli pobierasz torrenty dość często.

To jest nasz kompletny przewodnik po torrentowaniu z VyprVPN i najlepszymi alternatywami VyprVPN.

O VyprVPN

VyprVPN został założony przez Rona Yokubaitisa, przedsiębiorcę internetowego i pioniera wczesnego Usenetu (założył także Giganews).

Od tego czasu VyprVPN stała się jedną z najpopularniejszych sieci VPN na świecie, a naszym zdaniem jedną z najlepiej zaprojektowanych. Ich oprogramowanie jest bardzo dobre. Ponadto spółka holdingowa VyprVPN ma teraz siedzibę w Szwajcarii, co powinno zapewnić jeszcze więcej ochrony prywatności dla tej i tak już prywatnej firmy.

Logo VyprVPN

Zasady VyprVPN dotyczące torrentów / P2p

Czy VyprVPN umożliwia torrentowanie?

BitTorrent VyprVPN & Zasady udostępniania plików p2p były niejednoznaczne, ale już nie. Odkąd zero logów, VyprVPN dodał oficjalne „Zasady dotyczące torrentów” do swoich FAQ.

Mówi:
W Golden Frog mamy najwyższy szacunek dla Twojej prywatności. Nie rejestrujemy ani nie przechowujemy żadnych informacji z sesji VPN ani nie blokujemy korzystania z żadnych portów. Ponieważ nasza usługa traktuje cały ruch jednakowo, dozwolony jest ruch peer-to-peer i BitTorrent.
Werdykt: VyprVPN umożliwia torrentowanie i nie blokuje ani nie ogranicza ruchu BitTorrent. Ponadto, ponieważ nie przechowują żadnych dzienników sesji, powinien istnieć zerowy zapis Twojej przeszłej aktywności torrentowej (lub historii adresów IP) na ich serwerach.

VyprVPN Torrent / P2P Policy

Czy VyprVPN monitoruje aktywność torrentów

Zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, VyprVPN nie dławi ani nie monitoruje ruchu torrentowego. VyprVPN jest zwolennikiem neutralności sieci i nie określa priorytetów ani nie blokuje niektórych rodzajów treści. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​dostawcy VPN wolą wiedzieć jak najmniej o ruchu klientów. Twój dostawca usług internetowych może postąpić zupełnie inaczej (tym bardziej powód do korzystania z VPN).

Polityka LOgging

Jakie są zasady rejestrowania VyprVPN?
VyprVPN jest teraz dostawcą Zero-Log VPN i jak dotąd jedynym VPNem, któremu zasady rejestrowania zostały w pełni skontrolowane przez firmę zewnętrzną (punkty bonusowe za przejrzystość i zaufanie).

Kiedyś logowali, co się zmieniło? VyprVPN zmienił z 30-dniowej zasady przechowywania metadanych na zero-logową zasadę zerowej wiedzy pod koniec 2018 roku, w odpowiedzi na preferencje klientów i trendy na rynku VPN.

Skąd mam wiedzieć, że VyprVPN nie prowadzi dzienników? Cóż, obecnie jest to jedyny dostawca chętny do audytu przez firmę zewnętrzną. Pełny raport przejrzystości jest dostępny tutaj.

Szczegółowe spojrzenie na zasady rejestrowania VyprVPN

Obrazek

VyprVPN wyjaśnia swoją nową politykę logów zwykłym angielskim (bez legalizacji) w swojej polityce prywatności:

 1. W pobliżuBrak dzienników adresów IP: VyprVPN nie rejestruje adresu IP używanego do łączenia się z ich serwerami ani tego, który został Ci przypisany.
 2. Brak metadanych sesji: Nie rejestrują znaczników czasu ani czasu połączenia
 3. Brak dzienników ruchu: VyprVPN nie rejestruje zawartości twojego ruchu VPN.
 4. Brak historii online: VyprVPN nie rejestruje historii Twojej sieci, użycia aplikacji ani wyszukiwań DNS.

Jak pobierać torrenty anonimowo za pomocą VyprVPN

Korzystanie z VyprVPN z ulubionym klientem torrent jest niezwykle proste. Te same ustawienia działają dla każdego klienta torrent.

Jak korzystać z VyprVPN do anonimowych torrentów:

 1. Otwórz aplikację VyprVPN na swoim urządzeniu
 2. Połącz się z lokalizacją serwera przyjazną dla torrentów (zalecamy Szwajcarię lub Holandię).
 3. Włącz Kill-Switch (aby twoje prawdziwe IP nie wyciekło, jeśli VPN nagle się rozłączy).

Otóż ​​to. Możesz teraz otworzyć klienta torrent i rozpocząć pobieranie. Jeśli używasz VPN po raz pierwszy, możesz również sprawdzić adres IP torrenta IP, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Połącz się z serwerem przyjaznym dla torrentów

1. Połącz się z serwerem VPN (zalecane w Holandii / Szwajcarii)

Ustawienia VyprVPN kill-switch

2. Włącz „Kill-Switch” w Ustawieniach > Opcje > Połączenie

Pobieranie torrenta w uTorrent

3. Otwórz klienta Torrent i zacznij pobierać torrenty

Obrazek

4. Sprawdź swój adres IP Torrent (opcjonalnie)

Często zadawane pytania dotyczące torrentów VyprVPN

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące korzystania z VyprVPN do torrentów:

Czy mój dostawca usług internetowych może zobaczyć, co pobieram?

Twój dostawca Internetu nie będzie wiedział, jakie strony odwiedzasz (VyprVPN ma prywatne serwery DNS z zerowym logiem), ani nawet czy pobierasz torrenty. Silne szyfrowanie VyprVPN uniemożliwia twojemu dostawcy Internetu odczyt lub monitorowanie twojego ruchu.

Skąd mam wiedzieć, czy VyprVPN działa?

Klient VyprVPN wyświetli anonimowy adres IP przypisany przez jego serwery. Możesz także zweryfikować swój nowy publiczny adres IP za pomocą witryny takiej jak ipmonkey.com (powinien on pasować do adresu IP pokazanego w VyprVPN). Możesz także sprawdzić adres IP, który jest wyświetlany równorzędnym użytkownikom BitTorrent.

Jakie są alternatywy dla VyprVPN?

Oprócz VyprVPN dostępnych jest kilka doskonałych niezalogowanych sieci VPN. Podczas gdy większość nie oferuje tak dobrego doświadczenia programowego jak VyprVPN, niektóre oferują inne zalety. Najbardziej zauważalną różnicą jest dodanie serwera proxy Socks5, który można skonfigurować w kliencie torrent dla drugiego przeskoku adresu IP. Niektóre sieci VPN obejmują to za darmo.

* W żadnym wypadku proxy SOCKS nie jest konieczne. Sieć VPN jest sama w sobie wyjątkowo bezpieczna i zazwyczaj będzie szybsza niż w połączeniu z serwerem proxy. Niewielki odsetek użytkowników bittorrentów woli dodać serwer proxy, ponieważ teoretycznie może to zapewnić niewielką przewagę nad prywatnością (ale wolniejsze prędkości i większa złożoność).

Oto kilka VPN do rozważenia:

Obrazek

NordVPN

 • Serwer proxy Socks5 zawarty w ponad 10 lokalizacjach przyjaznych torrentom
 • p2p / zoptymalizowane serwery (szybsze pobieranie w niektórych lokalizacjach)
 • Brak dzienników. Kropka.
 • Współpracuje z Netflix, Hulu i innymi usługami przesyłania strumieniowego
 • 30-dniowa 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Obrazek

IPVanish

 • Zawiera Socks5 Proxy (serwer holenderski)
 • Brak dzienników.
 • Aplikacja Firestick / FireTV (świetna dla Kodi)
 • Niezwykle szybkie prędkości.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me