SiteGround

در مقابل

میزبان

SiteGround VS HostGator – چه کسی میزبان بهتری برای وب سایت شما است?

خلاصه

ممکن است کسی تصور کند که وقتی دو تایتان نبرد می کنند یک مسابقه نزدیک باشد ، اما در بررسی ها ، بسیاری از متغیرها با هم هماهنگ هستند و نتایج ممکن است کمی تعجب آور باشد. SiteGround و HostGator دو عضو خوب جامعه میزبان وب هستند و هردو نیز حق الزحمه خود را پرداخت کرده اند. با این وجود ، حتی اگر آنها با آن مبارزه می کنند ، به خاطر داشته باشید که هر شرکت ممکن است مناطق مختلفی را که در آن تخصص دارند ، در اختیار شما قرار دهد. یک ذهن باز داشته باشید که از بعضی از نتایج تعجب نکنید..

SiteGround و HostGator دو نام بزرگتر در میزبانی وب امروز هستند. با بررسی های زیادی که در آنجا وجود دارد ، هنوز هم ممکن است این قدم به جلو و واقعاً میزبان آینده خود را انتخاب کنید کمی دلهره آور است. ما این را درک می کنیم ، و برای کمک به شما کمی بیشتر ، بگذارید مسائل را بیشتر پیش ببریم و بگذارید این دو نفر آن را از بین ببرند.

به خاطر داشته باشید که گرفتن ویژگی ها و مشخصات هر یک از آنها بسیار آسان است و آنها را در مقابل دیگری گود می کنید. در عوض ، کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که زمینه های کلیدی را مطرح کنیم که در آن حتی تفاوت اندک نیز وجود دارد.

از طریق بررسی ، این نکته را بخاطر بسپار که آنچه ما به دنبال آن هستیم فقط عملکرد نیست بلکه نگرش کلی ارائه دهندگان میزبان نسبت به انجام کار و همچنین نحوه نزدیک شدن و برخورد با مشتریان است.

در کل ، ما به طور خاص به بررسی خواهیم پرداخت.

 • زمینه
 • عملکرد (سرعت و Uptime)
 • قیمت گذاری
 • پشتیبانی مشتری

توجه داشته باشید

کلیه سایتهای آزمایشی مورد استفاده در این بررسی متعلق به Bitcatcha است ، بجز ShiphraShepherds.com.

تاریخ

فقط دو سال از همدیگر شروع شده اند ، SiteGround و HostGator هر دو دارای سابقه ای طولانی برای تهیه نسخه پشتیبان از بازی های خود هستند. با حدود 15 سال فعالیت در این صنعت ، این دو غول بزرگ مجموعه ای از محصولات را توسعه داده و توسعه داده اند که از طریق میزبانی مشترک از همه راه تا ارائه در مقیاس سازمانی امتداد دارند..

تاریخچه HostGator به همان اندازه SiteGround پاک نیست ، همانطور که در سال 2012 توسط Endurance International Group (NASDAQ: EIGI) خریداری شد. این به دنبال حمله گروه هکرها به پایگاه داده ارائه دهنده نرم افزار صدور صورت حساب HostGator بود. در نتیجه ، اطلاعات کاربر و 500000 کارت اعتباری مشتری ، پرونده های وب سایت و سوابق پیکربندی cPanel فاش شد.

متأسفانه ، پس از کسب ، EIG در سال 2013 با چندین حادثه مهم خاموشی سرور روبرو شد. برای ارائه دهنده هاستینگ ، این چیزی کشنده است و باعث شده HostGator شروع بدی کند. ما می فهمیم که ممکن است برخی چیزها تقصیر ارائه دهنده نباشند ، اما با این وجود – این اتفاق افتاد.

SiteGround1

HostGator0

کارایی

در حالی که بدون شک هر ارائه دهنده میزبانی برنامه های میزبانی را ارائه می دهد که براساس نقاط قوت خود بنا شده است ، باید دو دسته اصلی برنامه هاستینگ را در نظر بگیریم ؛ میزبانی مشترک و Cloud. این موارد اصلی هستند که بیشتر صاحبان سایت به آنها علاقه مند هستند.

میزبانی ابر SiteGround

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

56 میلی ثانیه3 میلی ثانیه98 میلی ثانیه229 ms138 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

307 ms222 ms141 ms1 میلی ثانیه103 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 129.8 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

میزبان ابری HostGator

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

32 میلی ثانیه40 میلی ثانیه128 میلی ثانیه323 ms161 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

574 ms203 ms159 ms46 میلی ثانیه140 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 180.6 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

* توجه: تست های سرعت سایت SiteGround Cloud و HostGator Cloud با هر دو وب سایت میزبان در آمریکای شمالی انجام شد.

برای Cloud ، هر دو سرور نسبتاً خوب عمل کردند و در زیر سرعت 200 میلی ثانیه توصیه شده Google برای پاسخ به سرعت سرور قرار دارند. با توجه به موقعیت مکانی مرکز داده ، سرعت در قاره آمریکا قبل از افتادن کمی شرق شرقی که از آن آزمایش می کنیم خوب باقی مانده است.

SiteGround میزبانی مشترک

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

211 ms215 ms180 میلی ثانیه3 میلی ثانیه351 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

66 میلی ثانیه95 میلی ثانیه70 میلی ثانیه240 ms168 ms

میانگین سرعت: 159.9 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

میزبان میزبان مشترک است

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

32 میلی ثانیه36 میلی ثانیه221 ms221 ms139 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

717 ms205 ms153 ms36 میلی ثانیه140 میلی ثانیه

سرعت متوسط: 190 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

برای میزبانی مشترک ، سایت آزمایش مشترک SiteGround در سنگاپور است در حالی که متأسفانه HostGator فقط میزبان آمریکای شمالی است. این در تست های سرعت کمی نشان می دهد ، با توجه به اینکه سایت SiteGround میانگین جهانی بهتر از 159 ms را در مقایسه با 190 ms میزبان ارائه می دهد.

حدس من این است که دلیل اصلی این امر احتمالاً Supercacher و نرم افزاری است که SiteGround از آن استفاده می کند. همه اینها برای توزیع حتی تحویل داده ها صرف نظر از فاصله از مرکز داده ، طراحی و بهینه شده اند.

بیایید برای مدتی به اطلاعات سرور آنها نگاه کنیم

از نظر پیکربندی ، SiteGround و HostGator رویکردهای مختلفی را اتخاذ می کنند. برای ساده نگه داشتن آن ، SiteGround عمداً بارهای سرور را کم نگه می دارد تا هرگونه افزایش احتمالی قابل کنترل باشد. از طرف دیگر HostGator برای اطمینان از ثبات ، سرمایه گذاری زیادی در تجهیزات می کند.

SiteGround دارای پنج مرکز داده است که در شهرهای مختلف جهان (شیکاگو ، لندن ، آمستردام ، میلان ، سنگاپور) واقع شده است ، بنابراین از لحاظ جغرافیایی بسیار خوب پخش می شوند. این یک چیز خوب است ، البته HostGator تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد ، به اصطلاح ، با هر دو مرکز داده در آمریکای شمالی قرار دارد.

با توجه به این موضوع ، ما مایل هستیم به هردو نکاتی بپردازیم ، زیرا HostGator موفق به پیگیری SiteGround در Cloud Hosting است ، در حالی که Siteground در میزبانی مشترک پیروز می شود:

SiteGround1

HostGator1

اما معیارها همیشه دقیق نیستند ، بنابراین اجازه دهید نکاتی را که این دو میزبان ارائه داده اند بررسی کنیم.

ضمانت Uptime – آیا می توانند آن را حفظ کنند?

برای مدتی است که من هر دو میزبان را در رادار خود داشته ام و در حال جمع آوری اطلاعات به موقع در مورد آنها هستم. این منطقه ای است که در آن هر دو عملکرد ابرو را به خوبی انجام می دهند و نباید از این نظر تخفیف داشت. با این حساب ، بیایید کمی عمیق تر کار کنیم و ببینیم که شرایط خدمات آنها (ToS) چه می گوید:

SiteGround به موقع در ToS

“سرویس میزبانی قابل اعتماد SiteGround توسط توافق نامه سطح خدمات پیشرو در صنعت (SLA) پشتیبانی می شود. ما 99.9٪ از زمان را در شبکه تضمین می کنیم در طی یک دوره دوازده ماهه ، از تاریخ سفارش حساب خود شروع می کنید. اگر در زیر آن قرار گیریم ، ما از طریق ایمیل به شما اطلاع خواهیم داد و به طور خودکار حساب شما را به شرح زیر جبران خواهیم کرد:

 • 100٪ – 99.9٪ به موقع: بدون جبران خسارت
 • 99.9٪ – 99.00٪ uptime: میزبانی رایگان 1 ماهه
 • یک ماه اضافه میزبانی مجانی برای هر 1٪ از زمان به دست آمده زیر 99.00٪ از دست رفته. “

زمان اجرا HostGator در ToS

“شرایط خدمات ، بخش 15 ، شامل اطلاعات دقیق و به روز شده در مورد ضمانت Uptime HostGator به طور کامل است. این مقاله فقط به دنبال کمک به توضیح قوانینی است که شما موافقت می کنید.

 • اگر یک سرور مشترک یا نماینده فروش از 99.9٪ ضمانت به موقع کاسته نشود ، شما ممکن است دریافت یک (1) ماه اعتبار برای آن بسته در حساب شما.
 • تصویب هر گونه اعتبار تنها با اختیار HostGator است و ممکن است به توجیه ارائه شده بستگی داشته باشد. “

با این حال ، اگر به اندازه کافی به این دو مجموعه نقل قول دقت کنید ، متوجه تفاوت شدید می شوید. بله ، به روزرسانی ذکر شده و تضمین شده است ، اما با وجودی که SiteGround صریح گفته است که می تواند بیش از زمان خرابی اعلام شده را جبران کند ، HostGator سعی کرده است نسبت به این موضوع لاغر باشد. سعی می کند از آنچه دوست دارم “تضمین بی معنی” بنامم ، دور شود..

این بدان معناست که این شرکت به سادگی آن را برای نمایش قرار می دهد ، زیرا این شرکت حق دارد که جبران مشتری را جبران نکند ، حتی بدون آنکه دلیل خاصی بیان کند. از نظر منطقی ، به سادگی می تواند تمام تلاش ها برای مطالبه جبران خسارت از خرابی را انکار کند. شرمنده شما HostGator!

SiteGround1

HostGator0

آیا SiteGround یا HostGator قیمت بهتری دارد?

میزبانی ابر

برای میزبانی ابر ، برنامه های SiteGround بسیار گرانتر در سراسر صفحه است. با این حال ، آنچه آنها ارائه می دهند نشان دهنده روح واقعی یک محیط Cloud Hosting است ، و نه فقط قطعه هایی که HostGator با هر برنامه ای ارائه می دهد.

من می گویم که برنامه های میزبانی Cloud SiteGround برای مشتریان مشاغل است در حالی که HostGator افرادی را که می خواهند تجربه ابر را امتحان کنند ، هدف قرار می دهد. همچنین ، قیمت های بسیار بالاتر SiteGround نشان دهنده حساب های کاملاً مدیریت شده Cloud Hosting است.

قیمت گذاری ابر SiteGround

SiteGround Cloud

قیمت گذاری ابر HostGator

HostGator Cloud

برای گودال کردن این دو ، مقایسه سیب و پرتقال است. در حالی که SiteGround گزینه های میزبانی ابر کاملاً مدیریت شده را ارائه می دهد ، پیشنهادات Cloud HostGator بیشتر یک نوع میزبانی مشترک از طریق خرید و فروش است ، و این در قیمت ها نشان می دهد.

SiteGround1

HostGator1

میزبانی مشترک

برای میزبانی مشترک ، در حالی که از نظر قیمت گذاری تفاوت دارد ، هر دو میزبان از نظر میزبان وب دارای بودجه مناسب هستند. این به نوعی برای مصرف کننده خوب است ، زیرا گزینه های بسیاری وجود دارد که بسته به نیاز دقیق خود می توانید انتخاب کنید.

قیمت گذاری میزبان مشترک SiteGround

SiteGround به اشتراک گذاشته شده است

قیمت میزبان میزبان مشترک

HostGator به اشتراک گذاشته شده است

SiteGround1

HostGator1

پشتیبانی مشتری

در حالی که هر ارائه دهنده هاست پشتیبانی از شکلی یا پشتیبانی فنی دیگری دارد ، آنچه ارائه می دهند و چقدر خوب این کار را انجام می دهند یک عامل مهم است. در این حالت ، هر دو میزبان ما گزینه های پشتیبانی گسترده ای از جمله تلفن و چت زنده را ارائه می دهند.

از SiteGround:

“نفرت منتظر عامل بعدی موجود است؟ ما هم همین طور.

ما همه شیفت ها را تحت الشعاع قرار می دهیم تا همیشه شخصی برای انتخاب تلفن یا گپ آنلاین وجود داشته باشد ، بنابراین لازم نیست بیش از چند ثانیه برای اپراتور بعدی موجود صبر کنید. ما همچنین سرعت هر یک از کارکنان و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک کل را بطور منظم ارزیابی می کنیم. “

علاوه بر میزبانی مربوط به شماره ، SiteGround همچنین از طیف گسترده ای از موضوعات وب (مانند افزونه ها و افزونه ها) مطابق با ویدیوی زیر پشتیبانی می کند:

از طرف دیگر HostGator به سادگی تمام گزینه های پشتیبانی را بر روی یک صفحه قرار می دهد که دسترسی به آنها آسان است. با این حال ، EIG ، صاحب فعلی HostGator اغلب به طور کلی شکایاتی درباره حمایت مشتری خود داشته است. در حقیقت ، حتی کارکنان خودشان نیز هنگام نگرانی از پشتیبانی شرکت از نگرش شرکت شکایت می کنند:

وی گفت: “این شركت خوبی است كه اگر دوست دارید كار دلپذیری را انجام دهید ، فعالیت می کنید. آیا به مشتریان واقعی اهمیتی نمی دهید؟ این کار برای شماست. با عناوین سحابی ، تغییر توضیحات شغلی جالب است و کسی که نمی داند چه اتفاقی می افتد؟ امروز درخواست کنید! ” (منبع)

ما واقعاً برای این مورد باید با SiteGround برویم:

SiteGround1

HostGator0

حکم – SiteGround یا HostGator?

با این نتیجه ، به نتیجه نهایی 6: 3 رسیدیم. صادقانه بگویم ، قبل از نوشتن این بررسی ، تحت تأثیر این قرار گرفتم که این یک نزاع نزدیکتر باشد. من حدس می زنم شیطان همیشه در جزئیات است و بعضی چیزهایی که به طور معمول مشرف هستند ، وقتی مورد توجه قرار می گیرند ، بیرون می آیند.

این بدان معنا نیست که HostGator میزبان بدی است ، اما شاید انتخاب نهایی بتواند براساس نیازهای دقیق شما باشد.

با این وجود ، به تیم در SiteGround ، اطلاعاتی را تقدیم می کنیم ، ما آنها را بابت اجرای موفقیت آمیز این دستکش تبریک می گوییم و از تلاشهای آنها برای اجرای یک تجارت صادقانه و محور عملکرد تشویق می کنیم..

SiteGround

https://www.siteground.com
بررسی کامل را بخوانید
6

میزبان

https://www.hostgator.com
بررسی کامل را بخوانید
3

معاملات برای خوانندگان Bitcatcha

 • SiteGround: 60٪ تخفیف در میزبانی وب (از 3.95 دلار در ماه).
 • HostGator: از کد کوپن “bitcatcha” تا 60٪ تخفیف استفاده کنید. (قرارداد 12 ماهه) به قیمت گذاری مراجعه کنید
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me