Contents

سریعترین VPN برای تورنت & P2P

سرعت برای شما مهم است? اگر شما مثل من هستید, سریع همه چیز است. من می خواهم که هر بیت سرعت را از اتصال به اینترنت خود کم کنم. این سریعترین VPN ها که اجازه تورنت را می دهند.

می توانید از آنها برای جلوگیری از پرتاب ISP Torrent ، محافظت از حریم خصوصی خود و رمزگذاری فعالیت آنلاین خود استفاده کنید ، اما همه سرویس های VPN به اندازه کافی سریع نیستند تا بتوانند اتصال داده 50mbps من را اداره کنند. در این مقاله به مواردی خواهیم پرداخت…

در این مقاله به شما نشان می دهم که چگونه سرویس VPN با 1 کلیک ساده می تواند:

 • سرعت تورنت خود را افزایش دهید
 • نیاز به حمل و نقل پورت دستی را بردارید
 • مسدود کردن ضربات توسط ISP (ارائه دهنده اینترنت)
 • رمزگذاری تمام داده های شما و همه شما را به صورت ناشناس تورنت کنید.

3 ارائه دهنده VPN سریع و بدون ورود (عالی برای تورنت)

IPVanish سریعترین تورنت vpn

بدون گزارش
سرعت 60 مگابیت در ثانیه+
کمترین قیمت 6.49 دلار در ماه
صرفه جویی 46٪ تخفیف از 1 سال IPVanish

تورنت مجاز است
برنامه IOS / Android شامل
سرورهای 70+ کشور
بررسی IPVanish
آزمایش آزمایشی 7 روزه بدون خطر

دسترسی سریع به اینترنت رایگان

بدون گزارش
سرعت 50 مگابیت در ثانیه+
کمترین نرخ 3.33 دلار در ماه
با برنامه 1 ساله بیش از 50٪ صرفه جویی کنید

تورنت مجاز است
برنامه IOS / Android شامل
سرورهای 11+ کشور
بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی
آزمایش آزمایشی 7 روزه بدون خطر

ExpressVPN تورنتهای ناشناس

بدون گزارش
سرعت 60 مگابیت در ثانیه+
کمترین قیمت در 8.32 دلار در ماه
صرفه جویی 35٪ تخفیف از 1 سال ExpressVPN

تورنت مجاز است
برنامه IOS / Android شامل
سرورهای 50+ کشور
به زودی مرور کنید!
30 روز آزمایشی بدون خطر

چه چیزی باعث ایجاد تورم آرام می شود?

دلایلی وجود دارد که تورنتهای شما ممکن است کندتر از حد مجاز بارگیری کنند. در اینجا برخی از رایج ترین ها ذکر شده است:

دلیل شماره 1: شما در حال غرق شدن هستید
ارائه دهندگان اینترنت در سرتاسر جهان اکنون به طور فعال در حال پرتاب اتصالات داده های مشتریان خود هستند. این بدان معنی است که آنها به طور انتخابی انواع خاصی از داده ها (تورنت ، ویدئو ، یوتیوب ، نتفلیکس ، و غیره) را هدف قرار می دهند و آن دسته از داده ها را مجبور می کنند تا خیلی کندتر از آنچه که باید دانلود شوند..

Torrent Downloads / Bittorrent یکی از رایج ترین پروتکل های “Throttled” است زیرا از پهنای باند زیادی استفاده می کند (و پهنای باند هزینه ISP شما را خرج می کند).

خوشبختانه ، یک VPN به راحتی ISP شما را از پرت کردن torrent های شما متوقف می کند!
ISP شما مجاز نیست که کل اتصال داده شما را کند کند (شما برای مقدار مشخصی از سرعت پرداخت می کنید). از آنجا که یک VPN تمام داده های شما را رمزگذاری می کند ، ISP شما نمی تواند پروتکل های خاصی را که استفاده می کنید مشاهده کند, و بنابراین نمی تواند پروتکل های مخصوصی را پرتاب کند (مانند Bittorrent).

برای اطلاعات بیشتر: بیاموزید که چگونه جلوی تورنت را بگیرید ، یا فقط برای IPVanish ثبت نام کنید ، یک راه حل عالی با یک کلیک VPN با یک کلیک.

دلیل شماره 2: موارد ارسال بندر

اگر تورنت های شما بسیار کند هستند ، احتمالاً مشکل ارسال بندر وجود دارد

حمل و نقل پورت چیست?
هر پروتکل روی رایانه شما در درگاه خود کار می کند (مانند یک کانال). به این ترتیب رایانه شما می داند که داده های ورودی به کدام برنامه تعلق دارد. مشکل این است که همه داده ها ابتدا باید از طریق روتر شما عبور کنند. اگر روتر شما تعداد زیادی دستگاه متصل به آن وجود دارد ، ممکن است مطمئن نشود که کدام پورت / داده ها را به هر رایانه خاص منتقل می کند. این می تواند باعث ایجاد تنگناها در داده ها و سرعت کندتر شود.

  چگونه می توان uTorrent را بطور کامل ☠ ANONYMOUS انجام داد

برای برطرف کردن این مشکل ، معمولاً باید تنظیمات ارسال پورت دستی را در تنظیمات روتر خود تنظیم کنید و به روتر خود بگویید که کدام درگاه داده باید به یک آدرس IP خاص داخلی (رایانه شما) منتقل شود. این سایت دارای راهنماهای راه اندازی عالی حمل و نقل جهت نمایش نحوه تنظیم آن برای مدل روتر خاص شما است.

A VPN نیاز به حمل و نقل پورت را به طور کلی برطرف می کند!
یک سرویس VPN تمام داده هایی را که به روتر شما و از طریق آن می رفت رمزگذاری می کند. این داده ها مستقیماً از طریق روتر شما به سرور VPN منتقل می شود. تمام داده های دریافتی از روتر به همان روش عبور می کنند و مستقیماً به رایانه شما هدایت می شوند.

از آنجا که داده ها رمزگذاری شده اند ، روتر نمی تواند پورت های فردی را ببیند و بنابراین لازم نیست تصمیم بگیرد که کدام پورت ها متعلق به سایش باشد. تمام داده های VPN مستقیماً به رایانه شما منتقل می شود. در صورت کند بودن سرعت تورنتهای شما به طور چشمگیری سرعت خواهد یافت.

برخی از ارائه دهندگان VPN مانند دسترسی به اینترنت خصوصی حتی به شما امکان می دهند مشخص کنید که کدام پورت را می خواهید ترافیک VPN را روشن کنید ، فقط در صورت روتر شما اجازه عبور آسان VPN را نمی دهد. به این ترتیب ، شما فقط باید به جای چندگانه ، 1 عدد پورت را به رایانه خود منتقل کنید.

دلیل شماره 3: Wifi کندتر است
تقریباً هرگز همان سرعتهای مشابه وای فای را که از طریق اتصال مستقیم انجام می دهید دریافت نمی کنید. این امر به این دلیل است که بسته های داده ارسال شده از طریق wifi به راحتی گم می شوند یا نادرست می شوند. این سرعت را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.

چند مورد که می تواند وای فای شما را کند کند:

 • فاصله – هرچه بیشتر از روتر خود دور باشید ، سرعت آن کندتر خواهد بود
 • موانع – دیوارها ، قفسه ها و کابینت ها از طریق وای فای استفاده می کنند و سرعت شما را کند می کنند
 • دخالت – انواع محصولات بی سیم در خانه شما با همان طیف فرکانس اینترنت بی سیم کار می کنند. مواردی مانند: تلفن های بی سیم ، کنترل از راه دور و مایکروویو ها همگی می توانند سیگنال های بی سیم شما را به هم بزنند و باعث سرعت کمتری شوند.

VPN چیست و چگونه کار می کند?

این روزها ، استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی) بسیار ساده است. بیشتر ارائه دهندگان اصلی VPN دارای نرم افزاری با کاربرد آسان هستند که به شما امکان می دهد اینترنت خود را با حداقل یک کلیک رمزگذاری کنید. با این حال ، فناوری واقعی پشت یک VPN بسیار پیچیده است.

VPN چیست ؟:
در ساده ترین سطح آن ، یک شبکه خصوصی مجازی اتصال بین رایانه شما و یک سرور داده از راه دور (یا شبکه از راه دور) است. کلیه داده های منتقل شده بین رایانه و سرور شما با استفاده از الگوریتم های رمزگذاری بسیار پیشرفته رمزگذاری شده (رمزگذاری شده) می شود تا مطمئن شوید هیچ کس که داده های شما را رهگیری می کند نتواند آن را بخواند یا ببیند که شما به صورت آنلاین انجام می دهید (ISP شما نمونه ای است).

چرا یک VPN برای بارگیری تورنت بسیار مفید است

یک VPN در سطح مصرف کننده 2 مزیت اصلی ارائه می دهد:

 1. رمزگذاری داده ها
 2. یک آدرس IP ناشناس (سرورهای وب و همسالان تورنت IP VPN شما را مشاهده می کنند ، نه خود شما)
  بهترین سرویس VPN برای استرالیا

رمزگذاری داده ها:
از آنجا که یک سرویس VPN خوب داده های شما را با رمزگذاری درجه نظامی رمزگذاری می کند ، حتی ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (شرکت کابل ، شبکه دانشگاه و غیره) نمی تواند داده های شما را بخواند یا ببیند که شما بارگیری می کنید.

این جلوگیری می کند:

 • پرتاب (آنها نمی توانند سرعت شما را به طور انتخابی کند کنند)
 • نظارت (آنها نمی توانند ببینند وب سایتهایی که بازدید می کنید)
 • ورود به سیستم (آنها نمی توانند ببینند چه پرونده هایی را بارگیری کرده اید)

آدرس IP ناشناس:
آدرس IP شما برای همه همسالان در هر تورنت که در آن شرکت می کنید قابل مشاهده است. اگر از یک سرویس ناشناس سازی مانند VPN استفاده نمی کنید ، می توانید آدرس IP تورنت را مستقیماً به شما ردیابی کنید.

VPN یک آدرس IP ناشناس را در اختیار شما قرار می دهد که به طور مستقیم برای شما یا اتصال اینترنتی شما قابل ردیابی نیست. حتی بهتر ، شما می توانید آدرس IP ناشناس خود را هر زمان که بخواهید تغییر دهید. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما برای تورنتهای ناشناس را مطالعه کنید.

انتخاب VPN مناسب (سریع) برای تورنت ها

دو عامل مهم هنگام انتخاب یک VPN torrent عبارتند از:

 1. حریم خصوصی / ناشناس بودن / امنیت
 2. سرعت (سرعت سریع VPN)

حریم خصوصی:
برخی از VPN محافظت از حریم خصوصی و ناشناس بودن بسیار بیشتر از سایرین ارائه می دهند. وقتی نوبت به انتخاب یک VPN تورنت می رسد ، توصیه می کنیم یکی از آنها با خط مشی بدون گزارش را انتخاب کنید ، مانند مواردی که در این مقاله ارائه شده است.

عدم ورود VPN بین آنها چند و چند فاصله نیست ، اما آنها با حفظ نه سیاهههای مربوط به VPN ، حتی به سیاهههای مربوط به اتصال موقت (آدرسهای IP ورودی / خروجی) ، حریم خصوصی شما را به سطح بعدی منتقل می کنند ، و هرگز چیزی مانند جستجوی DNS ، وب سایتهای بازدید شده ، یا فایلهای بارگیری شده.

سرعت:
هنگام انتخاب VPN برای تورنت ، می خواهید یکی از این موارد سریع باشد. شما می خواهید سرعت بارگیری تورنت شما تقریباً یکسان باقی بماند (یا حتی ممکن است در مواردی که توسط ISP خود مورد اصابت قرار می گرفت حتی افزایش یابد).

واقعیت این است که ، تمام خدمات VPN به طور برابر ایجاد نمی شوند و برخی از آنها فناوری ، ظرفیت پهنای باند و یا تمایل به ارائه بالاترین سرعت به مشترکان خود ندارند. برخی از VPN ها ساده تر از سایرین هستند. در زیر VPN سریع مورد علاقه ما برای bittorrent است.

IPPVISH VPN

IPVanish VPN

مزایای IPVanish

 • سریعترین سرعت
 • شبکه داده درجه 1
 • خط مشی صفر
 • تورنت مجاز است
 • رمزگذاری 256 بیتی
 • برنامه دسک تاپ / موبایل
 • سرورهای 70+ کشور
 • سیاست بازپرداخت 7 روزه

بررسی IPVanish ما را بخوانید

دریافت IPVanish

IPVanish یک VPN نخبه است که سرعت و کارایی دارد. آنها توسط یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده CDN در جهان ، به شبکه های داده درجه 1 دسترسی دارند که سایر VPN نمی توانند مطابقت داشته باشند. نتیجه? سرعت سریع تر.

فراتر از یک VPN سریع, IPVanish بسیار دوستانه است آنها یک ارائه دهنده واقعی VPN بدون گزارش هستند. آنها حتی سیاهههای مربوط به اتصال را نگه نمی دارند.

IPVanish تقریباً از سایر ارائه دهنده های VPN مکان سرور بیشتری دارد. شما با یک کلیک دسترسی به سرورهای VPN وارد می شوید بیش از 70 کشور در سراسر جهان. جایی که سرعت IPVanish ما را تحت تأثیر قرار داده است روی سرورهای بین المللی است.

تعداد زیادی VPN وجود دارد که می توانند یک اتصال 50 مگابیت بر ثانیه را روی یک سرور 100 مایل دورتر داشته باشند ، اما IPVanish توانست سرعت 30+ Mbps را در سرورهای آن طرف دنیا تحویل دهد.

نتایج تست سرعت IPVanish

تست سرعت تورنت IPVanish لس آنجلس ، کالیفرنیا

IPVanish – لس آنجلس ، سرور ایالات متحده

تست سرعت تورنت IPVanish ملبورن ، استرالیا

IPVanish – ملبورن ، سرور استرالیا

  Proxy.sh در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی - بهترین VPN برای Bittorrent؟

دسترسی به اینترنت خصوصی

تصویر

بهترین ویژگی های PIA:

 • سرعت سریع
 • خط مشی صفر
 • بسیار “دوستانه تورنت”
 • رمزگذاری 256 بیتی
 • پروکسی رایگان گنجانده شده است!
 • برنامه دسک تاپ / موبایل
 • سیاست بازپرداخت 7 روزه
 • بررسی PIA ما را بخوانید

PIA را با قیمت 3.33 دلار در ماه دریافت کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی احتمالاً متداولترین ارائه دهنده VPN در این وب سایت است. چرا می پرسی?

از آنجا که PIA تقریبا کامل VPN تورنت کامل است. گذشته از ارائه دهنده VPN واقعی ‘عدم ورود به سیستم’ ، آنها همچنین بسیار دوستانه دوستانه هستند (ما از شنیدن حساب برای فعالیتهای تورنت خود را نشنیده ایم) و به دلیل اینکه آنها هیچگونه سابقه استفاده ای را حفظ نمی کنند ، فعالیت آنلاین شما در واقع است. غیرقابل ردیابی.

دسترسی به اینترنت خصوصی بسیار سریع است. آنها در 11 کشور در سراسر جهان از خوشه های سرور استفاده می کنند تا سرعت و تورنت فوق العاده سریع را به تعداد بسیار زیاد مشترکان خود تحویل دهند..

اگر این کافی نبود ، PIA هم چنین را دارد ارزانترین بسته VPN ردیف برتر از هر ارائه دهنده VPN ناشناس. فقط با یک سال اشتراک (پرداخت در جلو) هزینه دسترسی به اینترنت خصوصی فقط هزینه دارد 3.33 دلار در ماه

نتایج تست سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی

تصویر

تست سرعت PIA – لس آنجلس ، سرور ایالات متحده

تصویر

تست سرعت PIA – زوریخ ، سرور سوئیزلرلند

نتیجه

استفاده از یک VPN سریع می تواند تورنتهای شما را به طور چشمگیری سرعت ببخشد. رمزگذاری اضافه شده به شما کمک می کند تا بارگیری تورنتهای شما از ISP پنهان شود و یک آدرس IP ناشناس را در swarms torrent شما فراهم کند..

به معنای واقعی کلمه 100 شرکت ارائه دهنده VPN در جهان وجود دارد که ده ها نفر از آنها ادعا می کنند “سریعترین” هستند. مهم است که هنگام جستجوی سریع تورنت VPN ، چند عامل را در نظر بگیرید:

 • خط مشی ورود به سیستم چیست
 • سیاست تورنت چیست؟
 • استفاده از نرم افزار چقدر خوب و آسان است
 • آیا این کار با کلید کشویی یا سایر ویژگیهای امنیتی همراه است

اگر می خواهید چند پیشنهاد دیگر برای VPN torrent خوب داشته باشید ، لیست بهترین های VPN ما در سال 2014 را برای تورنت ها ببینید..

همچنین استفاده از این ایده بد نیست دوره آزمایشی بدون خطر برخی از ارائه دهندگان VPN (از طریق ضمانت برگشت پول) برای یافتن مطلبی که واقعاً دوست دارید ارائه می دهند.

یا فقط می توانید 1 ماه خدمات را از طریق یک VPN مقرون به صرفه مانند دسترسی به اینترنت خصوصی خریداری کنید ، و اگر آن چیزی که به دنبال آن هستید کاملاً مناسب نیست ، یک ماه سرویس دیگر را امتحان کنید.

سایر مقالات مفید:
نحوه استفاده از uTorrent ناشناس
نحوه استفاده از Vuze ناشناس
راهنمای ما برای تورنتهای ناشناس
Proxy یا VPN: کدام یک برای تورنت های ناشناس بهتر است?
سایر بررسیهای VPN ما:
بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی
Torguard VPN و بررسی پروکسی
&# 65279؛ بررسی پروکسی.ش&# 65279؛
مرور نامرئی بررسی VPN
مقایسه VPN: IPVanish در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me