bulut depolama logosunu senkronize et

Contents

Sync.com

https://www.sync.com/

tl; Dr.

Sync, kullanıcılara etkileyici bir çift katmanlı sağlam güvenlik ve esnek klasör paylaşım seçenekleri sunar. Verimlilik araçlarına göre gizliliğe değer veriyorsanız, Sync hem iç rahatlığı hem de paranızın karşılığını fazlasıyla veren harika bir seçenek olabilir.

Sync.com İncelemesi: Sync Cloud Storage’ı Kullanmanın 8 Artıları ve 5 Eksileri

Doksanlı yıllarda, 30MB bilgisayar sabit diskimizi nasıl dolduracağımızı merak ederdik. Birkaç yıl ekleyin ve 1GB flash sürücü için 100 dolar bir pazarlık gibi görünüyordu.

Ve dosya boyutları büyüdükçe ve büyüdükçe, GB için daha aç hale geldik. Heck, TB.

Bugün, çoğumuz, verilerimize istediğimiz zaman erişebilmemizi sağlayan ucuz, güvenilir ve güvenli bir depolama çözümünden daha azını beklemiyoruz. Bulut depolama sağlayıcısına girin.

İşte duymuş olabileceğiniz bir tane – buna Sync.com deniyor.

Sync.com’a giriş

Öncelikle – Sync.com kim ve ne??

Hikaye şöyle devam ediyor: 2011 yılında Thomas Savundia ve ekibi tarafından Kanada’dan atılan Sync, kullanıcı gizliliğini ilk sıraya koyan bir depolama çözümü oluşturmak istedi. Bugün kullanıcılarının bildiği ve sevdiği Senkronizasyon olmak için birkaç geliştirme turu gerekiyor. Şimdiye kadar 750.000 kullanıcı!

Sync, “kullanıcıların gizlilik haklarından vazgeçmeden hemen hemen tüm bilgisayar, telefon veya mobil cihazlardan dosyalarına erişmelerini ve dosyalarını paylaşmalarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır”.

Herkes Sync’e ücretsiz olarak kaydolabilir, ancak her biri ek depolama alanı ve hesap başına belirli bir miktarda kullanıcıya sahip olan iş ve kişisel kullanım için daha yüksek katmanlar sunar. Biraz daha bununla ilgili.

Sync ve güvenlik teklifleri hakkında birçok iyi şey duyduk. Söylentilerle asla oynayamayacak biri olan Bitcatcha bugün Sync’in artı ve eksilerini ilk elden ele alıyor.

Senkronizasyonu Ayarlama – Ne kadar kolay?

İlk önce Sync’i neyin yüklediğini?

Anlaşıldı – süper basit. Süreci buradan başlatabilirsiniz.

İlk 5 GB için kaydolmak saniyeler ve bazı basit ayrıntılar gerektirir.

Kaydolduktan sonra, Senkronizasyonu tam olarak ayarlamak için adımların bir kontrol listesi gösterilir (listenin tamamlanması fazladan 1 GB depolama alanının da kilidini açar!)

kurulum için senkronizasyon kılavuzları

İkinci istem, masaüstü uygulamasını ve ilgili Senkronizasyon klasörünü indirmektir. Bunun temel olarak yaptığı şey, dosyalarınızı kolayca yedekleyebileceğiniz ve paylaşmaya başlayabileceğiniz bir alan yaratmasıdır. Senkronizasyon klasöründeki her şey otomatik olarak yedeklenir.

Masaüstü uygulaması, bilgisayarınızdaki Senkronizasyon klasörüne erişmenize ve arama yapmanıza ve ayrıca ‘Veri Kasası’nda arama yapmanıza (bununla ilgili daha fazla bilgi için) bir yardımcı olur. Ayrıca sürüm geçmişine, dosya etkinliğine ve silinmiş dosya kurtarma işlemine erişebilirsiniz.

Senkronizasyon klasörünüze dosya eklemek basit bir sürükle bırak sorunudur. Bilgisayarınızdaki herhangi bir normal klasör olarak ele alabilir ve hemen çalışabilirsiniz..

Ancak, kurulumdan sonra herhangi bir açılır pencere olmadığından Apps Kasası’na nasıl erişilmesi gerektiği hemen belli değildi. Bazı gerçek talimatları göreceğiniz web paneli arayüzünde işler biraz daha net:

kurulum için senkronizasyon kılavuzları

Sync.com hakkında sevdiğimiz 8 şey

Kurulduktan sonra devam ettik ve onunla iyi bir oyun oynadık.

Peki, gerçekten ne düşündük? Öncelikle, sevdiğimiz her şey:

1. Senkronizasyon gizliliğinize gerçekten saygı duyuyor

Bu nokta en iyi şekilde biraz bağlam ile takdir edilir. Google Drive ve Dropbox da dahil olmak üzere çoğu bulut depolama uygulamasının çalışanlarının sunucularında depolanan dosyalarınıza erişmesine, taramalarına ve paylaşmalarına izin veren terimleri olduğunu biliyor muydunuz??

Ayıltıcı bir düşünce, doğru?

Sync ile kendilerini olma şansı olmayacak şekilde kurdular. Muhtemelen en zorladıkları satış noktası budur. İyi bir sebeple!

Sync’e yüklenen tüm dosyalar uçtan uca 256 bit AES şifrelemesi ile korunur. Bu, kaynakta şifrelenmiş olduğu anlamına gelir ve yalnızca hesap sahibi – siz – veri anahtarını kontrol eder.

Dolayısıyla, dosyalarınız çevrimiçi olmasına rağmen, başkaları için anlamsızdır, çünkü anlamak için şifreleme anahtarına ihtiyaçları vardır.

Buna sıfır bilgi gizliliği de denir. Bununla birlikte, Sync.com şifreleme anahtarlarına sahip olmadığından, şifrenizi unutursanız sorun çıkacağınız anlamına gelir, çünkü Sync sıfırlayamaz.

Daha da fazlası, Sync üçüncü taraf erişimine izin vermiyor. Çoğu bulut depolama sağlayıcısı, üçüncü taraf uygulamaların kendileriyle arayüz oluşturmasına olanak tanıyan yayınlanmış bir API’ya sahiptir, ancak Senkronize Etmez. Elbette, bazı kullanıcılar için aşağılayıcı olabilir. Ama bu kesinlikle güvenlik için bir kazanç.

Ayrıca, güçlü bir şifrenin üstünde e-posta veya Google Şifrematik ile kullanılan iki faktörlü kimlik doğrulamayı da kullanmak istersiniz..

iyi güvenlik ayarını senkronize et

Bütün bunlar ne anlama geliyor? Temel olarak, kabataslak pazarlama veya yasal veri aktarımı yok ve büyük veri ihlali yok. Cue rahatlama iç çeker.

2. Global veri gizliliği uyumluluğu

  Sync.com anmeldelse - 8 fordeler og 5 ulemper ved å bruke Sync Cloud Storage

Daha önceki noktaya ek olarak, Sync’in gizlilik korumasına bu kadar inanmamızın başka nedenleri de var. Aslında sıkı gizlilik yasalarıyla tanınan bir bölge olan Kanada’da bulunuyor.

Bu nedenle, Sync, GDPR, PIPEDA ve daha fazlası gibi küresel veri standartlarıyla tamamen uyumludur. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

3. Birden fazla erişim noktasına sahip entegre bir yerel sürücüdür

Sync ile ilgili beğendiğimiz bir diğer şey de, entegre bir yerel sürücü olarak ne kadar iyi çalıştığı..

Kolay otomatik yedeklemeler, proaktif önlemler almanıza gerek kalmadan dosyalarınızın güvenli olduğunu bilerek kolayca dinlenmeniz gerektiği anlamına gelir.

Sync’in birden fazla erişim noktası, onu hareket halindeyken harika bir sürüş ve hemen hemen her yaşam tarzı veya çalışma stili haline getirir.

 • Mobil uygulama
  Hem iOS hem de Android’de mevcut olan uygulama oldukça sık güncelleniyor.
 • Web Paneli
  Dosyalarınıza herhangi bir web tarayıcısından erişmenizi sağlar, indirme gerekmez.

4. Apps Kasası seçeneği, verileri Senkronizasyon klasörünüzün dışında saklamanızı sağlar

Sync hakkında gerçekten takdir ettiğimiz bir diğer şey de veri kasası işlevselliği.

Bu gizemli Vault nedir, soruyorsun?

Eh, ultra güvenli bir yalnızca bulut depolama alanı. Bu nedenle, Senkronizasyon klasörüne konulan öğelerin aksine, Kasa içindeki dosyalar otomatik olarak senkronize edilmez. Bunun yerine, web uygulaması veya mobil uygulama üzerinden erişilebilen güvenli bir alandır.

Bu, kaybetmeyi göze alamayacağınız önemli dosya ve klasörlerin yanı sıra düzenli olarak güncelleyebileceğiniz çalışma dosyalarına ilişkin veri yedeklemeleri için idealdir. Yer açmak için harika!

Bir şeyi Apps Kasası’na taşımak, dosyayı seçmek, “Taşı” yı tıklamak ve Apps Kasası kutusunu işaretlemek çok basit bir iştir.

yalnızca güvenli bulut depolama alanını senkronize et

Dosyalar istediğiniz zaman buluttan bilgisayarınıza kolayca indirilebilir.

5. Kolay dosya geri yükleme

Sadece bir dosyanın yedeklendiğini değil, aynı zamanda çeşitli formlarına uzun zaman önce erişebileceğinizi de bilmek her zaman rahatlatıcıdır..

Dağılmış? Endişelenmeyin – Sync, bir dosyayı daha önceki bir zamana kolayca atlamanızı ve oradan çalışmanızı sağlar. Herhangi bir dosyayı önceki herhangi bir tarihe veya saate geri alabilirsiniz.

Dosyanızın sağındaki ‘…’ işaretini seçin ve aşağıdaki ekranı gösteren ‘Sürüm Geçmişi’ni tıklayın:

senkronize kolay dosya geri yükleme

Silinen dosyalar için de aynı şey geçerlidir:

 • Free Sync müşterileri son 30 gün içinde silinen tüm dosya veya klasörleri geri yükleyebilir.
 • Senkronizasyon Pro & Kurumsal müşteriler, çok etkileyici bir 365 gün içinde silinen tüm dosya veya klasörleri geri yükleyebilir.

Daha iyi haberler – silinen dosyalar, ayrılmış depolama alanınızın hiçbirine dahil değildir!

6. şirketler için mükemmel seçenekler

Sync ayrıca, işletmeler için özellikle yararlı olacağını düşündüğümüz bir dizi işlevi de sunar.

Bunlar, dosyaların uzaktan silinmesinin yanı sıra, herhangi bir şey veya haydut olan herkes için çalınan dosya denetimlerini içerir.

Ayrıca, birden fazla kişinin üzerinde çalıştığı dosyalarla uğraşmak ve kimin ne zaman ne yaptığını izlemenize yardımcı olmak için değişiklik izleme, ayrıntılı istatistikler ve dosya sürümlendirmenin hepsi çok kullanışlı araçlardır.

Bu kontrol seviyesi birçok kişi için büyük bir artı.

7. Kolay dosya ve klasör paylaşımı

Daha önce bulut depolamanın çeşitli işlevleri hakkında konuşurken ne zaman konuştuğumuzu unutmayın?

İşleri güvende tutmak bir şey olsa da, bir bulut depolama platformunun bu dosyaların kolayca paylaşılmasını ve diğer kişilere ve cihazlara aktarılmasını sağlaması gerçekten önemlidir..

Senkronizasyon hayal kırıklığına uğratmaz. Şunları yapabilirsiniz:

 • Senkronize olmayan kullanıcılarla herhangi bir boyuttaki dosyaları paylaşın.
 • Alıcılara kolay bağlantı paylaşımı yapın, hesap gerekmez (ancak bu dosyalar salt okunurdur).
 • Paylaşımı Team paylaşılan klasörleri aracılığıyla da yapılandırabilirsiniz.
 • Paylaşımın izlenmesine yardımcı olmak için bağlantı etkinliği bildirimleri ayarlama.
 • “Geliştirilmiş gizlilik” Sync.com’un sıfır bilgi şifrelemesini dosya paylaşımlarına genişletir.

Ve en çok sevdiğimiz şey, izinlerle ne kadar özelleştirilebilir ve ayrıntılı olabileceğinizdir. Klasörü klasöre göre bir bağlantıyı devre dışı bırakabilir, bir şifre ayarlayabilir veya bir zaman aşımı süresi ve tarihi ayarlayabilirsiniz.

senkronizasyon özelleştirme iznine izin verir

Yukarıdaki ekran görüntüsü ücretsiz sürümden alınır (burada sadece şifre koruması ayarlayabilirsiniz), ancak fikri anlarsınız!

Tüm bunlar, Sync’i karmaşık e-posta eklerine mükemmel bir dosya paylaşım alternatifi yapar.

8. Üstel serbest veriler

Bu hızlı bir işlemdir – 5 GB’lık ücretsiz veriyi nasıl aldığınızı hatırlıyor musunuz? Sync aslında, depolama alanınızı yaptığınız her başvuru için 1 GB artırmanıza olanak tanıyan bir tavsiye programı sunar.

Sınırsız! Dolayısıyla, ödeme yapmaya meyilli değilseniz, birkaç yönlendirme almayı başarırsanız kesinlikle kendiniz için daha büyük bir alan açabilirsiniz..

Bunu akılda tutarak, Sync’in kesinlikle ücretsiz bulut depolama için en iyi seçeneklerden biri olduğunu düşünüyoruz. Gerçekten denemenizi öneririz.

  Revisión de Sync.com: 8 ventajas y 5 desventajas de usar Sync Cloud Storage

Sync.com hakkında beğenmediğimiz şeyler

Bununla birlikte, platformun birkaç dezavantajı olduğunu fark ettik..

1. Sadece yıllık sözleşmeler

Birçok bulut depolama sunucusu aylık planlar sunarken, Sync’in.

Bir yıl boyunca en az 49 $ (500GB kişisel planları için) almanız gerekir.

Adil olmak gerekirse, tamamen banka kırılmaz ve fiyatlar oldukça rekabetçidir, özellikle de daha yüksek depolama katmanlarını tercih ederseniz ve matematiği her ay ne ödediğinize bağlıyorsanız.

Ancak piyasadaki en ucuz seçenek değil ve yıllık planlarının herkes için en iyi nakit akışı seçeneği olmayabileceğini tamamen anlıyoruz.

2. Üçüncü taraf uygulama erişimi yok

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Sync’in talep ettiği güvenlik seviyesi üçüncü taraf araç entegrasyonuna izin vermiyor.

Bu sinir bozucu şeyler demek. Örneğin, tarayıcıdaki belgeleri, müzikleri, filmleri ve hatta fotoğrafları önizleyemezsiniz. Hayır – önce dosyaları indirmeniz gerekir.

Bu, bazı insanların depolama çözümlerini kullanma şekli için kesinlikle bir anlaşma olabilir. Özellikle, genel sayısal dosya adlarıyla aynı anda yüzlerce fotoğrafla ilgileniyorsanız,.

3. Sınırlı destek

Destek kalitesi hakkında birçok iyi şey okurken, yöntemler biraz sınırlı.

Tüm soruların e-postayla gönderilmesi gerekir – telefon veya 7/24 canlı sohbet değil; bu, acil yanıt gerektiren acil sorunlar için bir sorun olabilir.

4. Senkronizasyon yavaş olabilir

Uçtan uca şifrelemenin yapılması gerektiği göz önüne alındığında, dosyaların yavaş yükleme ve indirme hızı hakkında birkaç yorum okuduk. Bu nedenle, dosyalar arasında çok hızlı bir şekilde hareket etmesi gereken kullanıcılar için harika olmayabilir.

Mutlak maksimum hızları şifreleme dahil değil 40 Mbps’dir. Siteleri, şifreleme gecikmeleri genellikle küçük dosyalarda fark edilmese de, çok büyük dosyaları aktarırken ek zaman ekleyebileceğinden bahseder..

Tabii bu internet bağlantınızın hızı ile büyük ölçüde değişir. Dosyaları ve klasörleri taşımak için geçen süre bizzat rahatsız olmadık.

5. Linux desteği yok

Şu anda, Linux üzerinden erişilebilen bir Sync uygulaması yok. Ancak, desteklenen bir web tarayıcısı kullanarak Linux’ta Sync.com web paneline erişebilirsiniz.

Senkronizasyon Planları & Fiyatlandırma

Hem Sync’in İşletme hem de Kişisel planlarından istediğinizi seçebilirsiniz:

Kişisel plan

Sync StarterKişisel ProKişisel Pro+
Fiyat / aylık $ 0 ‘dan başlayan fiyatlar * 8 $ *
Depolama / kullanıcı5GB500GB2TB
Veri Aktarımı SınırlıUnlimitedUnlimited

* Fiyat 12 aylık abonelik esasına dayanmaktadır.

İş planı

SoloProPro Gelişmiş
Fiyat / aylık 10 $ * 5 $ * 15 $ *
Depolama / kullanıcı3TB1TB10TB
Birden Çok Kullanıcı Hayır Evet

* Fiyat 12 aylık abonelik esasına dayanmaktadır.

Bahsettiğimiz gibi, bazı fiyatlar aylık ödemelere bölünürken, her bir plan maalesef sadece yıllık faturalandırma seçeneğine sahiptir..

Her biri 30 günlük para iade garantisi ile gelir, böylece planınızı boyut için deneyebilirsiniz.

Ödemeler kredi kartı, PayPal ve Bitcoin ile yapılabilir. İyi haber şu ki, gizli ücretleri tespit edemedik ve daha sonra değişiklik planlarının esnekliğine izin veriyor gibi görünüyor..

Sync.com diğer rakiplerle nasıl karşılaştırılır??

Sync hakkında sevdiğimiz ve nefret ettiğimiz her şeye değindik.

Ancak, bulut depolama pazarı çok büyük. Dışarıda birçok büyük oyuncu var, fiyat, güvenlik ve daha fazlası gibi konularda boyun ve boyun yarışıyor.

Sync’in ne kadar iyi olduğunu görmek için önde gelen iki rakibe hızlıca göz atalım.

VS pCloud’u senkronize et

Aynı depolama alanındaki bulut depolama sağlayıcılarını karşılaştırmak her zaman iyi bir fikirdir. Sync, gizlilik konusunda en iyi şekilde çalıştığı için, onu başka bir mükemmel sıfır bilgi şifreleme sağlayıcısıyla karşılaştırmanın adil olacağını düşündük – pCloud.

Peki, nasıl karşılaştırılır?

 • değer

  PCloud ve Sync’in yıllık planlarının fiyatlandırması çok yakın. Her ikisi de 500 GB’lık bir seçenek sunuyor (sadece 2 TB’a ihtiyaç duymayanlar için harika).

  PCloud’da 47.88 $ ve Sync’te (yıllık) 49.99 $ tutuyor. AMA pCloud aylık ödeme seçeneğine sahiptir.

  Elbette, yıllık götürü miktarını sınırlamak için% 20 indirim elde edersiniz, ancak birçok insanın neden daha küçük ödemeleri tercih ettiğini görebiliriz.

  Ancak pCloud hakkında en sevdiğimiz şey, yaşam boyu planı.

  İnsanlığa iyi niyetli bir hediye mi, yoksa pazarlama tutumu elde etmenin akıllıca bir yolu olup olmadığından hala emin değiliz. Tek bildiğimiz, Premium Plus 2 TB yaşam planı için ödeme yaparsanız 5 yıl içinde 129,40 $ tasarruf edebileceğimizdir..

  Freebies ne olacak? PCloud, Sync’in 5GB’ına kıyasla size 10GB’lık ücretsiz depolama alanı sunar. Bununla birlikte, Sync’in boş alanı yönlendirmelerle katlanarak büyürken, pCloud yönlendirmelerinizi dolar olarak ödüllendirir. Hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek size kalmış!

 • Gizlilik

  pCloud da gizlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. ancak!

  pCloud, sıfır bilgi şifrelemesi ve genişletilmiş sürüm oluşturma için ekstra ücret talep eder. Sync.com bunu varsayılan olarak sunuyor.

  Eklentiye pCloud Crytpo adı verilir ve aylık maliyeti 4,99 ABD dolarıdır. Bununla birlikte, 125 $ karşılığında bir kerelik, ömür boyu ödeme alabilirsiniz.

  Her iki hizmet de maksimum koruma için AES 256 kullanır. Bununla birlikte, pCloud’un iki faktörlü kimlik doğrulaması yoktur, bu nedenle güçlü parolalar bulmak için daha büyük bir ihtiyaç vardır.

 • Kolaylık

  İşte eğlenceli bir gerçek, Sync Sync klasöründen çıkarken, pCloud size masaüstü kontrol paneli aracılığıyla özel senkronizasyon ilişkileri tanımlama seçeneği sunar.

  Temel olarak, dosya sisteminizdeki seçili klasörleri bulutunuzdaki klasörlere bağlamanızı sağlar. Bu oldukça sıradışı bir seçenek. Ve kesinlikle kullanışlı!

  pCloud ve Sync de dosya ve klasör paylaşımı için iyi bir şekilde gelişmiştir. Her ikisi de parola ayarlama ve son kullanma tarihleri ​​gibi şeyler yapmanızı sağlar. Ancak, pCloud indirme sınırlarına veya etkinlik bildirimlerine izin vermez.

 • Dosya Önizlemeleri

  İşte pCloud’a karşı müthiş bir avantaj – dosyaları önizleme seçeneğiniz var.

  Dokümanlar, fotoğraflar… hatta görüntüleri yeniden boyutlandırabilir ve slayt gösterileri yapabilirsiniz! Sync’teki sorunun hemen dışında olan Crypto klasörünüzün dışında herhangi bir müzik ve videoyu doğrudan yayınlamaktan bahsetmiyorum.

 • Dosya Tutma

  Senkronizasyon kesinlikle dosya sürümlendirme ve silinen dosya tutma konusunda koz gibi görünüyor. PCloud ile dosya sürümleri ve silinen dosyalar yalnızca 15 gün (ücretsiz kullanıcı) veya 30 gün (ücretli kullanıcı) için saklanır. Geçmiş tutma sürenizi bir yıla çıkarmak istiyorsanız, 36 $ daha öksürseniz iyi olur.

Dropbox ile Senkronize Et

Dropbox bir hanehalkı adıdır ve şaşırtıcı bir şekilde bulut depolama sağlayıcılarında liderdir.

Senkronizasyonun popülerliği yakalamaya devam etmesi için hala milleri var, ancak aksi halde nasıl ücretlendirilir?

 • değer

  Dropbox ayrıca yıllık götürü miktar yerine aylık ödemeler sunar (öksürük öksürüğü, Senkronizasyon).

  Bununla birlikte, genel olarak, depolama için daha fazla ücret alıyorlar ve bize göre gerçekten ücretlendirilmemesi gereken çok daha fazla ücretlendirilmiş eklentilere sahip görünüyorlar. Ücretsiz depolama alanı desteği de Sync’in 5GB yerine 2GB.

 • Senkronizasyon Hızı

  İşte Dropbox gerçekten parlamaya başlıyor. Verileri farklı cihazlarda hızlı ve sorunsuz bir şekilde nasıl senkronize edeceğiniz konusunda diğer bulut sağlayıcılarına kesinlikle altın bir standart belirlediler.

  Bu kısmen Dropbox’ın senkronizasyon hızlarının her zaman hareketli olmasını sağlayan blok düzeyinde kopyalama sunduğundan.

  Ayrıca, birden çok veri merkezinin üstün bir altyapısıyla donatılmıştır, Sync’in erişemediği bir şey.

 • verimlilik

  Dropbox günlük yaşam için bir sürü araç sunar. Düşüncelerinizi ve notlarınızı buluta kaydetmenizi sağlayan Dropbox Kağıdı gibi.

  Veya tarayıcınızdan dosyaları önizleyebilir ve Microsoft Office belgelerini düzenleyebilirsiniz.

  Bahsetmemek gerekirse, Dropbox görev çubuğu menüsü tartışmasız daha kullanıcı dostu.

 • Gizlilik

  Sync’in etkileyici güvenlik olanakları karşısında, bunların hangisinin bu alanda bizim favorimiz olduğunu kesinlikle biliyoruz.

  Dropbox uçtan uca şifreleme sunmuyor – sunucuya koyulmadan önce verilerin şifresi çözülüyor.

  Ayrıca, ABD’deki sunucularda da saklanır – geçmiş kullanıcı gizliliği anlaşmalarıyla biraz ünlüdür. Ancak senkronizasyon, gizliliğin kesinlikle çok önemli olduğu Kanada’da saklanır.

  Ayrıca, Dropbox’ın 68 milyon kullanıcı şifresinin çalındığı 2012 hack’inden hala iyileştiğini de belirtiyoruz.?

 • Klasör Paylaşımı

  Dropbox’ta klasör paylaşımı, izin seçeneklerinin içeriği düzenlemesine izin verirken, Senkronizasyon hemen hemen salt okunurdur.

  Bununla birlikte, Sync’in dosya ve klasör izinlerini özelleştirme yeteneği, Dropbox’ın temel olanaklarından çok daha fazladır. Bağlantı ve son kullanım ayarları kullanılabilir, ancak yalnızca daha pahalı Dropbox Professional ile.

  Karar: Sync.com’u öneriyor muyuz?

  Her şey düşünüldüğünde, her şeyi senkronize ediyoruz.

  Markanın çekirdeğinde yerleşik uçtan uca şifreleme ve gizlilik sayesinde, tamamen güvenli bulut depolama için kesinlikle en iyi seçeneklerden biridir..

  Elbette, değer açısından pCloud’un yaşam boyu planı da harika bir seçenektir. PCloud Crypto için çalışmaya hazırsanız, karşılaştırılabilir bir piyasadaki en iyi koruma düzeyi ve dosya önizleme kolaylığı elde edersiniz.

  Dropbox’ın yanında mı? Sync’in tüm çanları, düdükleri ve üretkenlik araçlarına sahip olmamasına rağmen, üstün güvenliği ve klasör paylaşımı sayesinde hala takım senkronizasyonu yapıyoruz. Hergün mutlak huzuru alacağız.

  Sync’in, ister 500GB isterse de 10 TB’lık tam kapasite olsun, yalnızca ihtiyacınız olan depolama alanı için ödeme yapmanıza izin verdiğini gerçekten takdir ediyoruz..

  Eşsiz güvenlik için şimdi Sync’i satın alın VEYA ücretsiz 6GB depolama alanlarına bugün kendiniz bir şans verin. Ne için bekliyorsun?

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me