Написання вмісту для вашого веб-сайту насправді дуже просто.

Це занадто просто.

Насправді це міг зробити кожен.

Але якщо ви хочете написати вміст, який насправді залучає і змушує ваш читач триматися навколо, вам потрібно написати веб-копію захоплюючим способом, який вирішує їхні проблеми, і це зовсім інша гра з м’ячем.

Люди, які переглядають мережу, шукають щось конкретне.

Якщо ваша копія не зможе привернути їх уваги протягом перших 2 секунд, вся кров, піт і сльози, які ви налили у ваш шматок, просто не отримають уваги.

Оскільки ми велика група людей, яка щиро хоче допомогти нашим читачам, ми придумали остаточне, єдине керівництво, яке вам коли-небудь знадобиться для вдосконалення вашої гри для написання веб-вмісту..

По-перше, давайте визначимо, що насправді є вмістом веб-сайту, і чому важливо, щоб ви насправді писали контент, який є ефективним та привабливим.

Contents

Як можна визначити хороший вміст веб-сайту?

Поради та рекомендації щодо написання вмісту веб-сайту, який продається

Отже, написання вмісту веб-сайтів насправді дуже очевидне.

 • Це потрібно продати.
 • Це потрібно залучати.
 • Це має мати мету.

Вся суть хорошого написання вмісту веб-сайту полягає в тому, щоб писати таким чином, щоб краще стати в рейтингу пошуку Google, але при цьому звертається до уваги ваших читачів..

Це повинно змусити їх залишатися на вашій сторінці трохи довше, що, сподіваємось, призведе до продажу.

Я впевнений, що ви чули це десь раніше, але вміст є королем, і це ще більш очевидно, коли мова йде про вміст веб-сайту.

Коли люди відвідують вашу веб-сторінку, вони шукають інформацію про щось конкретне, унікальну точку зору або неупереджену думку.

Якщо ви можете представити їм те, що вони хочуть, ви надасте їм цінність, і це, пані та панове, ми називаємо якісним вмістом.

Чому якість вмісту веб-сайту важлива

Ефективне написання контенту

Розумієте, якісний контент – це не одне і вже зроблене. Якісний контент, життя. Це ділиться. Це продає.

Регулярний вміст залишатиметься актуальним протягом року чи двох, але люди бачать цінність у добре вивченій статті про якість, і він залишатиметься актуальним протягом багатьох років

Чорт забирає, що може навіть перейти у вірусне.

Люди відвідуватимуть ваш веб-сайт на довгі роки, саме через цей цілий вміст дорогоцінного вмісту.

Ось що потенційно вміст веб-сайту може досягти для вас:

 • Це залучає вашу аудиторію, зберігаючи їх на своїй сторінці довше
 • Це продає
 • Люди захочуть ними поділитися
 • Якщо вона буде інформативно і точно написана, ваша стаття стане точкою відліку в Інтернеті, що означає, що люди будуть посилатися на вас, що безпосередньо перекладається на більш потужну силу Google
 • При кращому рейтингуванні більше людей прочитають вашу статтю, яка поєднує в собі більше спільного доступу, більше вхідних посилань – ефект сніжних кульок.
 • Ви продасте більше, коли ваша стаття стане вірусною.

Це сила контент-маркетингу, і якщо ви зможете його освоїти, ви буквально зможете перетворити свої слова в золото.

Давайте подивимось, що потрібно зробити, щоб написати якісний вміст.

Порада №1: Розуміння подорожі покупця

Якщо ви хочете створити вміст, який фактично привертає увагу ваших цільових клієнтів, вам знадобиться зрозуміти подорож покупця. Не хвилюйтесь, насправді це не так складно.

Припустимо, що ви власник магазину гітарного магазину, і ви хочете створити контент, щоб підштовхнути своїх читачів / клієнтів до точки продажу.

Які статті ми можемо написати?

Як ми можемо використовувати подорож покупця на нашу користь?

Ми можемо розбити його на 3 простих кроки:

  Володіє унікальним тоном-голосом, як льстец Nike & Innocent

 1. Інформованість & Інтерес
  (Коли клієнт дізнається про “біль”.) Візьмемо, наприклад, клієнт розвиває інтерес до гітари, але він майже нічого не знає про них.
 2. Розгляд
  (Клієнти починають досліджувати товари, рішення та бренди.) Тепер наш клієнт зацікавлений достатньо, щоб зробити деякі дослідження. Він не знає, на які марки гітари дивитись, навіть не знає, який тип гітари найкраще підходить для нього. Тож він виходить в Інтернет і займається своїми дослідженнями.
 3. Купівля
  (Клієнт приймає рішення.) Клієнт вирішив, що ВИНАЄ гітару. Він звузив свій вибір, він вирішив, скільки грошей готовий розділити, щоб отримати якість, яку він хоче. Він прагне запевнити, що робить правильний вибір.

Кожна стаття, яку ви пишете, має мати сенс відповідно до подорожі покупця. Кожна з них повинна підштовхувати клієнта ще більше, поки він не завершить транзакцію..

Досить просто правильно?

Правильно.

Тепер ви знаєте, що таке подорож покупця, давайте перейдемо до…

Порада №2: Яку частину подорожі покупця ви повинні націлити

Очевидно, було б непогано висвітлити всю поїздку покупця в одній статті, але це неможливо, оскільки люди, які читають ваш вміст, будуть знаходитись у різних частинах власного шляху покупця.

Що ми МОЖЕМ зробити, це створити більш дрібні статті, спрямовані на різні частини подорожі покупця, тож читачі в їх особистому подорожі матимуть щось важливе для них, коли вони натрапляють на ваш сайт.

Зрештою, це означає, що ВСІ ваші статті разом будуть охоплювати всю дорогу покупця (тому ви маєте щось для кожного), але вони повинні мати можливість окремо стояти як окремі історії для більш цільової аудиторії.

Порада №3: ​​Теми, які слід висвітлити для подорожі покупця

Гаразд, тож ви знаєте, що таке подорож покупця, і ви знаєте, що вам доведеться покрити всю подорож покупця розбитими окремими фрагментами, але які теми ви пишете?

Давайте знову використаємо гітару як приклад.

Етап 1: Поінформованість

На цьому етапі ми знаємо, що люди, які шукають ваш сайт, тільки починають проявляти інтерес до гітар. Вам потрібно буде написати щось загальне, але досить релевантне, щоб привернути увагу читачів. Що ви можете написати, щоб вони натикалися на вашу статтю і залишалися за вмістом?

 • 10 найкращих гітар для початківців
 • Гітари використовують відомі рок-зірки
 • Відтвори будь-яку пісню з цими 4 акордами
 • Як гітарна музика допомагає при депресії
 • Музика & психічне здоров’я
 • 10 пісень, які слід вивчити на гітарі
 • Освоїти ці популярні пісні за допомогою 3 основних акордів!

2 етап: інтерес

У цей момент читач вже активно досліджує гітари. Він порівнює ціни, характеристики, тон, звук. Він прагне даних і шукає більш глибоку інформацію.

Що ви можете зробити, щоб привернути їх увагу?

 • Вміст, що містить відгуки
 • Порівняння з іншими подібними брендами гітар
 • Строкові порівняння
 • Напишіть про ціну проти вартості
 • Документуйте власний досвід гри на гітарі.
 • Пишіть статті, які гітари краще підходять для музики рок проти джазу

Етап 3: Розгляд

На сьогоднішній день ваші читачі готові придбати. Вони приблизно знають, скільки вони готові витратити, вони просто не знають, на яку саме гітарну марку витратити їх. Вони, швидше за все, мають на увазі ідею, але шукають заспокоєння.

Ваша стаття повинна бути більш зосереджена на транзакціях. Ваші читачі потребують чогось, щоб підштовхнути їх через край, дані, які запевняють їх, що вони збираються зробити правильний вибір.

Тому дайте їм те, що вони хочуть читати!

 • Найкраще співвідношення ціни та якості на гітарі
 • 5 дешевших альтернатив Les Paul Gibson
 • Топ-10 педалей, щоб отримати класичний рок-н-рол тон
 • Кращі аксесуари для вашої нової гітари
 • Кращі гітари для менше 1000 доларів
  Володіє унікальним тоном-голосом, як льстец Nike & Innocent

Порада №4: Дослідження ключових слів та підбір ключових слів

Якщо ви до цього часу не знали, ключові слова, які ви використовуєте у вмісті вашого веб-сайту, визначатимуть відповідність вашої статті в очах всемогутнього Google.

Це означає, що вам потрібно вибрати ключові слова, правильно їх використовувати та спостерігати, як ваш сайт з’являється на першій сторінці результатів пошуку Google..

Це насправді зробити не надто складно.

Крок 1. Підтвердьте пошуковий запит

Для початку потрібно лише підтвердити, чи є попит на теми, які ви вирішили. Ви можете використовувати такі інструменти, як SEMRush, тенденції Google або KeywordTool.io

Існує безліч інших безкоштовних інструментів для ключових слів. Можливо, вам доведеться заплатити за використання деяких з них, але вони коштують грошей.

Швидкий пошук виявляє, що є і безкоштовні інструменти, тому у вас немає приводу робити все, що ви можете вивчити за ключовими словами.

Крок 2. Визначте своє ключове слово

Підтвердивши дослідження, вам потрібно звузити вибір ключових слів до 1 або 2 основних ключових слів для кожної статті. Це допоможе вам у написанні.

Крок 3: Налаштування

Якщо ви виявите, що не вистачає попиту на вашу тему, все, що вам потрібно зробити, це трохи змінити цю тему, щоб задовольнити те, що люди шукають.

Для отримання більш глибокої інформації про дослідження ключових слів, перейдіть сюди, щоб отримати дуже добре написану статтю нашого друга Тіма Соло.

Порада №5: Довжина статті

Ця частина трохи хитра.

В одному з досліджень, зроблених на статтях у Вікіпедії, воно говорить, що збільшення кількості слів статті призведе до більшої довіри. Але, виходячи з нашого досвіду, читачі швидко втратять інтерес (і можуть навіть не заважати читати), якщо стаття буде занадто довгою.

Але знову ж таки, якщо вміст зацікавить і вдасться залучати читача, він, швидше за все, залишиться і читатиме вашу статтю.

Насправді лише 16% людей, які натрапляють на твій твір, залишатимуться і читатимуть усе, але це люди, які насправді шукають корисні дані, тому переконайтеся, що ваш вміст звертається до них.!

Що вам потрібно зробити, це ретельно вивчити свої теми, щоб те, що ви пишете, стало корисним для ваших читачів. Коли ви це зробите, частина вмісту вашого веб-сайту повинна, природно, знаходитись у межах 1500 – 2000 діапазонів слів, і це найприємніше місце.

Коли ваші читачі вважають ваші статті корисними, вони, природно, витратять більше часу на вашому сайті, намагаючись зрозуміти та засвоїти інформацію, якою ви поділилися з ними..

Це змушує їх займатися, а також допомагає вмісту вашого веб-сайту виглядати авторитетніше в Google, що покращує рейтинг пошуку!

Порада № 6: Кращі практики написання вмісту веб-сайтів

Гаразд, іди собі чашку кави, у нас в цій частині є багато.

Написання веб-вмісту насправді дуже складне. Вам потрібно написати вміст довгих форм, щоб Google розпізнав його як щось варте, але вам доведеться подрібнювати його та залишати чутливим, щоб ваші людські читачі залишалися зацікавленими.

Потрібно трохи звикнути, особливо якщо ви писали для інших носіїв інформації, але пам’ятайте, що ви не пишете літературу.

У світовій мережі Інтернет читачі нетерплячі, і вони привертали увагу 12-річного віку на цукор.

Ось список корисних звичок, яких слід дотримуватися під час написання в Інтернеті.

  Володіє унікальним тоном-голосом, як льстец Nike & Innocent

 1. Напишіть просту, ефективну копію, яка продається! У нас є ця, яка більш детально розглядає питання про створення ефективної копії!
 2. Не пишіть самі! Інтернет-натовп – це дуже нетерпляче натовп. Перейдіть до справи. Пам’ятайте, вам потрібно спілкуватися, а не справляти враження.
 3. Емоції Відкрийте вміст walletGood продається, оскільки він змусив читача щось відчути.

  Візьмемо це для прикладу.

  Ця смажена курка дуже смачна.

  VS

  Ви знаєте, що робить смак цієї смаженої курки справді хорошим?
  Хрускіт шкіри. Аромат всіх його трав і спецій. Соковитість його плоті, коли ви кусаєте в неї.

  Дивіться різницю?

 4. Якщо ви хочете дізнатися більше про написання заголовків, які працюють, перегляньте, що ми придумали раніше тут.
 5. Зрозумійте, що звички читання в Інтернеті різні! Люди не читають вашу копію, вони сканують її, шукаючи ключові слова. Поперйте свої статті корисними даними та ключовими словами, щоб зацікавити аудиторію!
 6. Не перестарайтеся з ключовими словами! Ключові слова покликані допомогти Google зрозуміти вашу статтю, але коли ви перестараєтеся, ваша стаття може бути затінена від пошукових запитів Google, і ви навіть не знаєте про неї.
 7. Практикуйте SEO-дослідження! Почніть з насіннєвих ключових слів, потім проведіть дослідження та дізнайтеся, що працює для вас! При правильному дослідженні ключових слів ви знайдете найкращі теми для статей.

  Поки ви займаєтесь дослідженнями, ознайомтеся з цією статтею про способи створення вмісту, що сприяє руху трафіку!

  Порада – використовуйте такі інструменти, як SEMRush, щоб побачити, які ключові слова використовують ваші конкуренти!

 8. Гіперпосилання все! Отримала свою інформацію звідкись? Пов’яжіть це!

  Це просто хороша Інтернет-етика. Це також допомагає вашій статті здаватися більш надійною та авторитетною, що означає кращий рейтинг!

 9. Використовуйте техніку Хмарочос Техніка хмарочоса проста, але це непросто. Мета його – створити статтю, яка є найінформативнішим, найточнішим, найепічнішим ресурсом там, що не дасть вашим читачам жодних підстав шукати інформацію в іншому місці (на зразок тієї, яку ви зараз читаєте!).

Згорнути

Існує так багато речей, що стосуються написання вмісту веб-сайтів, і про них неможливо говорити все в 1 статті. Ми намагалися висвітлити найважливіші поради та звички щодо написання веб-вмісту.

Пам’ятайте, дослідження є ключовим для успішних статей!

 • Дослідіть свої ключові слова та знайдіть час, щоб дізнатися та зрозуміти подорож покупця. Це так корисно в довгостроковій перспективі. Зрозумійте, які цілі намагаються досягти ваші читачі, а потім придумайте статті, які допоможуть вашим читачам.
 • Поставте себе у взуття читачів. Вони увійшли на ваш сайт, оскільки їм потрібно вирішити проблему. Щиро пишіть статті, які допоможуть їм, і переконайтесь, що ви їх прочитали, чи змусити когось прочитати її за вас!
 • І останнє, але не менш важливе, вивчити основні навички копірайтинг. Копірайтинг та написання контенту на веб-сайті сильно відрізняються від написання для традиційних ЗМІ. Вам потрібно писати, щоб спілкуватися, а не справляти враження, а це призведе до продажів.

Щоб отримати більше веб-контенту та поради щодо написання, переконайтесь, що переглядаєте посилання на нашому веб-сайті. У нас є ціла купа вмісту, який допоможе вам допомогти!

Що ж, ми закінчили цю частину і сподіваємось, що ця стаття допомогла вам допомогти. Дайте нам знати, що ви думаєте!

Ще краще, якщо у вас є свої невеликі поради щодо написання вмісту веб-сайту, не соромтесь поділитися ними з нами!!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me