Vytvorenie webovej stránky v Singapure je vlastne celkom jednoduché. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať hostiteľa, ktorý je spoľahlivý, seriózny a v tomto regióne funguje dobre, pretože rýchlosť je dôležitá a nedostatok rýchlosti sa priamo premieta do straty predaja..

Znie to dosť jednoducho a správne?

nie.

Výber najlepších webov pre webový hosting v Singapure môže byť len najťažšou voľbou, akú sme kedy museli urobiť, keď sme sa rozhodli vytvoriť webovú stránku priamo v meste Lion City. Existuje len toľko poskytovateľov a možností, z ktorých si môžete vybrať, a všetci sú pekne dobrí!

Aby sme vám pomohli vybrať najlepšieho hostiteľa webu v Singapure, rozhodli sme sa vyhrnúť si rukávy, skĺznuť a zašpiniť sa a ponoriť sa hlboko do sveta webhostingu v Singapure..

Contents

Čo je dôležité pri výbere webhostingu

Stačí si vybrať najlacnejšiu a bežať s tým! Je to len web, ktorý sa stará?

ZLE!

Výber nesprávneho webhostingu môže byť na škodu pre vaše podnikanie a prítomnosť na webe. Webhosting je ako základ budovy – bez správnej základne sa všetko nakoniec rozpadne. V ideálnom prípade by ste chceli, aby vaša nadácia bola silná, rýchla a spoľahlivá.

Pozrime sa na faktory a funkcie, ktoré by mal mať každý dobrý webhosting.

 1. SpeedNeedless povedať, to je nanajvýš dôležité. V tomto svete rýchlo sa rozvíjajúcich technológií a okamžitého uspokojenia vaši potenciálni zákazníci kliknú na „x“, ak sa váš web nenačíta dostatočne rýchlo. V Bitcatche meriame rýchlosť servera a každému hostiteľovi dávame skóre od A do D.
 2. Zrýchlite, kde je vaše publikum. Skutočne budete chcieť, aby server pracoval najrýchlejšie v mieste, na ktoré je zacielené publikum. Skutočne vysoké rýchlosti serverov v Londýne nie sú pri zacielení na Singapur skutočne relevantné!
 3. Uptime Nikto nemá rád platenie za webhostingové služby a výpadky na svojich stránkach. Vyhľadajte webhosting, ktorý sa môže zaviazať na najmenej 99,8% dostupnosti.
 4. ZabezpečenieVaša stránka je rozšírením vašej značky a môže obsahovať všetky vaše cenné údaje. Nechceli by ste hostiteľa, ktorý je ľahko hacknuteľný! Uistite sa, že váš hostiteľ má silné bezpečnostné poverenia a automatické skenovanie škodlivého softvéru.
 5. Zákaznícky servisMurphyho zákon uvádza, že všetko, čo sa môže pokaziť, sa pokazí v najhoršom možnom čase. Platí to aj pre servery a webové stránky. Keď sa to stane, bude pekné mať ľudí, na ktorých sa môžete spoľahnúť, aby vám pomohli, takže je nevyhnutná podpora zákazníckych služieb 24/7/365.
 6. BackupsVždy majú plán zálohovania. V takom prípade by dobrý hostiteľ mal mať vždy automatické zálohovanie vašich údajov, pre prípad, že by sa niečo pokazilo.
 7. Úložisko a šírka pásma Budete to chcieť čo najviac, pretože to priamo ovplyvňuje to, koľko údajov môžete na servery načítať (obrázky, obsah atď.). Riadi tiež to, koľko prevádzky je mesačne povolené.
 8. PriceViete, že staré príslovie, ktoré hovorí: „nič dobré nie je lacné, nič lacné nie je dobré“? Áno, budeš chcieť dávať pozor. Získajte však niečo, čo vyhovuje vašim potrebám – ak práve prevádzkujete malý web, nepotrebujete super drahý webhosting. Buďte opatrní s lacnými lacnými.

Ako testujeme singapurských webových hostiteľov

Najlepšie webhosting pre Singapur

Aby sme mohli spravodlivo hodnotiť a posudzovať hostiteľov webu, zakúpili sme ich plány hostenia a nastavili testovacie stránky pre každého z hostiteľov webu, testovali ich na dostupnosť, podporu zákazníkov a čo je najdôležitejšie, rýchlosť servera..

Zabezpečili sme, aby boli naše testovacie stránky fyzicky hosťované v singapurských dátových centrách spoločností, aby sme mohli spustiť test rýchlosti servera na všetkých 5 značkách s použitím rovnakých parametrov..

Pomocou nástroja Bitcatcha na kontrolu rýchlosti servera sme odosielali pingy z 8 rôznych miest po celom svete a merali čas, ktorý servery potrebujú na odpoveď na každý z týchto pingov. Potom hodnotíme webhostiteľov od A do D v závislosti od ich výkonnosti v porovnaní s odporúčanou dobou odozvy spoločnosti Google 200 ms (Ak je ich doba odozvy nižšia ako 200 ms, bude hodnotená ako A).

Je to skutočne veľmi dôležité, pretože ak vyberiete hostiteľa s pomalým časom odozvy, načítanie vášho webu bude trvať dlhšie, čo spôsobí stratu záujmu zákazníkov, čo stratí predaj.

Zábavný fakt – Amazon by mohol stratiť až 1,6 miliardy USD ročne, ak by sa ich stránka spomalila iba o jednu sekundu!

Hodnotenie: 4 najlepší webhosting pre singapurské webové stránky

Dobre, takže sme sa dostatočne starali o naše nudné testovacie metódy a pokyny, takže sa pozrime na naše výsledky testov počnúc našim obľúbeným hostiteľom, SiteGround.!

1.Rozsah stránok

https://www.siteground.com

SiteGround

Svetové rýchlostné skóre

+

Rýchlosť v SDY + SG + JP

56 ms

Cena (SGD)

8.00 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 20 GB úložný priestor SSD
 • 25 000 návštev / mesiac
 • SuperCacher
 • 24/7 tech. podpora
 • Prémiové zálohovanie

"Všestranný a veľmi dobre zaoblený hostiteľ. S nimi dokonca hostíme Bitcatcha!"

Zo 4 ponúkaných hostiteľov webových stránok je Siteground najuznávanejší a medzinárodne známy pre svoj vynikajúci zákaznícky servis.

Budú rýchlo reagovať na všetky vaše problémy a sú to nesmierne dobre informovaní partia. Ak sa spýtate pekne, povedia vám dokonca, kde nájdete najlepší chilli kraba v Singapure (OKAY IID KIDDING!).

Naše problémy boli vyriešené bez toho, aby sme sa presunuli do rôznych oddelení, čím sme ušetrili problémy s opakovaním našich problémov znova a znova, až kým nám niekto nemôže pomôcť, čo je hlavný úspora času.

Čo sa týka múdrosti, prekvapilo nás, keď sme zistili, že server Siteground nám dal najlepší tresk za babku, najmä keď sú tam najväčšia značka:

 • SSD Storage – Check.
 • Úložný priestor – 20 freakinových koncertov.
 • Webové stránky sú povolené – toľko, koľko chcete.
 • Šírka pásma – Až 25 000 návštev.
 • Rýchlosť: A+

Všetko za super dostupnú nízku nízku cenu SGD8 mesačne (zjesť občerstvenie drahšie ako to!).

Hádzajte ďalšie výhody, ako napríklad systém na ukladanie do pamäte cache pripravený na použitie a ich SuperCacher a SiteGround má oproti ostatným jednoznačnú výhodu..

Keď umiestnime hostiteľa prostredníctvom nášho jedinečného zariadenia na kontrolu rýchlosti servera, server SiteGround priniesol fenomenálne výsledky s priemerným poradím na svete 159,9 ms a priemerným 56 ms v Sydney, Singapure a Japonsku.!

V prospech našich čitateľov, ktorí nerozumejú tomu, čo tieto čísla znamenajú – rýchlo to horí!

SiteGround Singapur v akcii

 • Navštívte naše testovacie stránky s programom SiteGround.
 • Navštívte oficiálnu stránku SiteGround.

Poznámka : 

Pri hostovaní stránok SiteGround pozorne sledujeme. Vyskúšajte hĺbkovú kontrolu všetkého, čo potrebujete vedieť o službe SiteGround (naše testovacie stránky, test rýchlosti servera, termín atď.).

2. Exabajty SG

https://www.exabytes.sg/

Exabajuje Singapur

Svetové rýchlostné skóre

+

Rýchlosť v SDY + SG + JP

74 ms

Cena (SGD)

14.99 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 10 GB úložný priestor SSD
 • Neobmedzená šírka pásma
 • 1 webová stránka povolená
 • 100-dňové vrátenie peňazí
 • Bezplatné denné zálohovanie

"One-stop shop pre všetky vaše potreby prítomnosti na webe."

Keď niekto hovorí o miestnom singapurskom webhostingu, jedna značka, ktorá vždy príde na myseľ, je Exabytes.

Spoločnosť Exabytes, ktorá bola zavedená v roku 2001, je najstarším hráčom z piatich rokov. Za tie roky si vybudovala silnú prítomnosť na trhu, nadviazala vzťahy a nadviazala kontakty so svojimi zákazníkmi. Niektorí naši priatelia prisahali, že využili svoju službu viac ako desať rokov. Vďaka ich povesti veľkého brata v tomto odbore sme sa nemohli dočkať, až uvidia, ako si vyberajú cestovné v porovnaní s ostatnými veľkými chlapcami..

Rýchlo sa Exabytov darilo celkom dobre. Na našom zariadení na kontrolu rýchlosti serverov s priemerným dosahom 74 ms v Singapure, Sydney a Japonsku dosiahli celosvetový priemer 173,9 ms. Určite sú na rovnakej úrovni ako medzinárodní hráči.

Pri pohľade na vlastnosti a výhody, Exabytes je Exabest.

Všetko, čo potrebujete na vytvorenie webovej stránky, sa predávajú. Je to v podstate komplexný obchod na vytváranie a hosťovanie stránok. Zaškrtávajú tiež všetky správne políčka a majú všetky požadované funkcie (ktoré nemusia byť také vzrušujúce ako konkurenti, ale stále sú celkom slušné). Pozrime sa na zoznam:

 • Úložisko SSD – Áno! Ale iba na prémiových plánoch
 • Úložný priestor – Úmerne 10 GB. Stále je toho veľa!
 • Povolené webové stránky – 1.
 • Šírka pásma – neobmedzená.
 • Rýchlosť: A+

Ako už bolo spomenuté, ich vlastnosti nemusia byť také silné ako konkurenti, ale Exabytes si ich vymení z hľadiska pohodlia – všetko, čo potrebujem, je priamo na ich stránkach, nemusím hľadať samostatného tvorcu stránok..

Existuje však iba jedna nevýhoda – cena. Exabytes ponúka rovnaké funkcie ako ich medzinárodné náprotivky … ale iba so svojím prémiovým plánom Ebiz Lite Pro, ktorý stojí 14,99 SGD mesačne. Môj osobný názor, je to trochu na vysokej strane, a ja by som nebol schopný odôvodniť náklady.

Očakáva Singapur v akcii

 • Pozrite si našu testovaciu stránku hostenú na Exabytes Singapore.
 • Navštívte oficiálnu stránku Exabytes Singapore.

3. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Svetové rýchlostné skóre

+

Rýchlosť v SDY + SG + JP

89 ms

Cena (SGD)

5.08 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Zadarmo doménové meno
 • Neobmedzené úložisko
 • Neobmedzená šírka pásma
 • hPanel
 • Lokalizovaná podpora

"Medzinárodný webový hosting s miestnou prítomnosťou. Veľmi dobré pre začiatočníkov. "

Táto malá litovská webhostingová spoločnosť vydávala vlny na medzinárodnej úrovni s mimoriadne nízkou úvodnou cenou a hviezdnymi službami.

Keď sme zistili, že v Singapure majú dátové centrum, rozhodli sme sa s nimi vytvoriť testovaciu webovú stránku s cieľom zistiť, ako sa im darí proti najlepším z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting v okolí..

Po testovaní sme sa rozhodli, že si zaslúžia miesto na stole veľkého chlapca na tomto zozname. Hostinger Singapur rozhodne nesklame.

Ich singapurský server si v našom teste doby odozvy servera urobil celkom dobre, s celosvetovým priemerom 153,8 ms a 66,6 ms v Singapure, Sydney a Japonsku, ale to sa už očakávalo, že je medzinárodným webovým hostiteľom a všetci.

Skutočne na nás zapôsobilo množstvo hodnoty, ktorú sme dostali v ich neodolateľne nízkej cene. Náš prémiový zdieľaný program stojí iba 2,90 SGD mesačne (so 48 mesačným predplatným) (5,08 SGD mesačne za 12 mesačné predplatné) a počet funkcií, ktoré sme s ním dostali, sa zdal takmer kriminálny.

Získali sme takmer všetky rovnaké výhody prémiových webhostingových partnerov, a to:

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzený ukladací priestor SSD
 • Neobmedzený počet e-mailov
 • Ukladanie do pamäte cache NGINX
 • Podpora PHP7
 • Podpora GIT

Toto je len niekoľko funkcií, ktoré sme dostali (ak chcete vidieť, aký je úplný zoznam, pozrite si našu úplnú recenziu tu), ale námrazou tohto veľmi krásneho tortu je to, že hostinger poskytuje svojim prémiovým zdieľaným používateľom 1 bezplatnú doménu. názov! Je to malé gesto, ktoré má skutočne veľký vplyv, najmä pre majiteľov začiatočníkov, ktorí sa obávajú počiatočných nákladov na sneh.

Cítime, že Hostinger sa skutočne stará o svojich zákazníkov z dôvodu štruktúry a školenia svojho podporného tímu. Ich podpornú miniaplikáciu nájdete ľahko v pravom dolnom rohu informačného panela, čo uľahčuje frustráciu, pretože ak sa niekto pokazí s našimi webovými stránkami, bude chcieť hľadať prekliaty odkaz na live chat?

Majú 4 podporné centrá, ktoré slúžia 20 krajinám v ich miestnych jazykoch (s plánmi na ďalšie pridanie), aby uľahčili komunikáciu, a sú skutočne informované a veľmi užitočné. Nevadí im držať sa za ruku a viesť sa krok za krokom, aby ste opravili svoje webové stránky, bez ohľadu na to, aké hlúpe môžu byť..

Netreba dodávať, že sa nám Hostinger naozaj páči. Nie sú najlepší v okolí, ale sú najlepší pre majiteľov začiatočníkov.

Hostinger v akcii

 • Pozrite si našu testovaciu stránku hostenú na serveri Hostinger.
 • inger oficiálne stránky.

4. A2 Hosting

https://www.a2hosting.sg/

Hosting A2

Svetové rýchlostné skóre

+

Rýchlosť v SDY + SG + JP

71 ms

Cena (SGD)

6.61 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Neobmedzený SSD
 • Neobmedzená šírka pásma
 • WP optimalizovaný na A2
 • Bezplatná migrácia stránok
 • Kedykoľvek peniaze späť

"Najlepšie pre malé podniky a osobné weby, ktoré fungujú na WordPress."

A2 Hosting je medzinárodný poskytovateľ webhostingu a očakáva sa, že jeho služby spĺňajú určitú medzinárodnú úroveň štandardov. Sme veľmi radi, že môžeme povedať, že A2 Hosting z našich skúseností ľahko prekonal naše očakávania.

Keď sme spustili test rýchlosti servera na serveri A2 Hosting, neočakávali sme od nich veľa, ale boli sme príjemne prekvapení výsledkami – celosvetový priemer 173,2 ms a priemerne 71,3 ms v Singapure, Sydney a Japonsku.

Na papieri ich počet nemusí fungovať tak dobre ako náš hostiteľský server č. 1, ale pri rýchlostiach pod 200 ms je načítanie stránky prakticky okamžité! Ceníme si tiež skutočnosť, že sme sa vôbec nestretli s problémami, a myslíme si, že sú dosť zatraceně spoľahliví..

Poďme hovoriť funkcie!

 • SSD úložisko? Ó áno.
 • Skladový priestor? Neobmedzená. Aké úžasné je to?
 • Webové stránky povolené – myslím si, že neobmedzené je v súčasnosti podobné štandardu
 • Šírka pásma – tiež neobmedzená. A2 jednoznačne nechce ukladať obmedzenia!
 • Rýchlosť: A+

Ich funkcia A2-Optimized je vynikajúca a pri rôznych CMS funguje naozaj dobre. Ich proprietárna technológia sa naozaj dobre znáša aj s WordPress, Joomla, Magento a ďalšími, ktoré tlačia systém tak, aby vám vždy poskytovali najvyššiu možnú rýchlosť.!

Teraz si vezmite všetko, čo ste si prečítali o hostovaní A2, všetky funkcie, rýchlosť, všetko – koľko by ste za takúto službu zaplatili??

SGD15 mesačne?

SGD 20?

Naaaah.

Tento balík vás bude stáť iba SGD6,61 mesačne. To je menej ako Starbucks Java Chip Frappuccino!

Jedinou vecou, ​​na ktorú sme sa museli sťažovať (a skutočne sme tu dusení), je rýchlosť živého rozhovoru. Zdá sa, že sme sa s niekým dlhšie spojili, ale keď sme to urobili, zistili sme, že ich podporný personál je veľmi skúsený a nápomocný. Takže jo, live chat je trochu pomalý reagovať, ale pokiaľ ide o rýchlosť a spoľahlivosť, môžeme bezpečne povedať, že A2 Hosting je v poriadku.

A2 Hosting v akcii

 • Pozrite sa na našu testovaciu stránku hostenú na serveri A2 Hosting.
 • Navštívte oficiálnu stránku A2 Hosting.

5. Vodien

https://www.vodien.com/

Vodien Singapur

Svetové rýchlostné skóre

+

Rýchlosť v SDY + SG + JP

70 ms

Cena (SGD)

50.00 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 20 GB úložný priestor SSD
 • Povolených je 10 webových stránok
 • 99,9% SLA siete
 • cPanel & Softaculous
 • SpamGuard Basic

"Miestny obľúbený s celou škálou služieb webhostingu"

Ďalej sme otestovali jeden z najlepších singapurských, prebrali sme si ich vlastnosti a sladko prediskutovali tím zákazníckych služieb, aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, s ktorým hostiteľom sa ísť..

Prekvapivo, pre značku tak významnú ako oni, je ich zákaznícky servis … dať to miernejšie, nie skvelé. Trvalo im 12 hodín, kým reagovali na problém, s ktorým sme sa stretli pri nastavovaní testovacieho miesta. 12 hodín! To sú 3 a pol dňa v psích rokoch! Našťastie, keď odpovedali, tento problém bol vyriešený rýchlo a profesionálne.

Čo sa týka vlastností, Vodien si urobil celkom dobre.

 • SSD úložisko? Áno, ale iba na prémiových plánoch
 • Skladový priestor? 20 koncertov. Nie je to zlé, na rovnakej úrovni ako SiteGround
 • Webové stránky povolené – obmedzené na desať, ale skutočne ich potrebujeme?
 • Šírka pásma – V brožúre je uvedené „nemerané“. Predpokladajme, že to znamená neobmedzené.
 • Rýchlosť: A

Nie je to zlé? Všetko sa zdá zatiaľ porovnateľné s SiteGround. Všetko okrem ceny. Vidíte, že aby sme získali presné porovnávacie údaje medzi jablkami, museli sme použiť plán bizValue spoločnosti Vodien..

Inými slovami, je to ich super drahý prémiový balík, ktorý stojí neuveriteľných SGD50 mesačne. Neviem o vás, chlapci, ale zdá sa mi, že to je moc drahé.

Našťastie sa zdá, že Vodien zdôvodňuje svoje ceny, pokiaľ ide o rýchlosť servera. S priemerným celosvetovým poradím 177,6 ms a 70,4 ms v Sydney, Japonsku a Singapure viete, že vaši zákazníci dlho nečakajú na načítanie vašich stránok..

Čísla sú o niečo pomalšie v porovnaní s ostatnými 4 hostiteľmi vyššie, ale pri čomkoľvek pod 200 ms nebudete vedieť rozlíšiť rozdiel.

Vodien Singapur v akcii

 • Pozrite sa na našu testovaciu stránku hostenú vo Vodien Singapur.
 • Navštívte oficiálnu stránku spoločnosti Vodien.

verdikt

Mali sme krásny čas na preskúmanie týchto 5 značiek, ale tiež nám to sťažilo vybrať si víťaza.

Štatisticky povedané, všetkých 5 z nich fungovalo dobre – niektoré lepšie ako iné na papieri, ale nie dosť na to, aby skutočne zmenili aplikácie v reálnom svete..

To sa scvrkáva na záležitosť preferencie (niektorí ľudia môžu uprednostňovať miestnych singapurských hostiteľov, iní môžu preferovať medzinárodných hostiteľov), pretože každá z týchto značiek je vynikajúca, s pôsobivými funkciami a číslami na ich zálohovanie.

Hlavným rozhodujúcim faktorom pre nás však bude cena. SiteGround, Hostinger a A2 Hosting nám poskytli všetko, čo sme potrebovali, so svojimi vstupnými balíčkami, ktoré stoja menej ako 10 SGD za mesiac.

Miestne značky mohli súťažiť, ale iba so svojimi prémiovými balíčkami, ktoré môžu stáť až SGD50 mesačne.

Ich základné balíčky sa dodávajú iba s možnosťami ukladania na HDD, čo nie je ideálne najmä preto, že sa zaoberáme rýchlosťou a časom načítania. Zdá sa tiež, že im chýba podpora 24/7, čo je pre nás celkom dôležité.

Hostinger zdanlivo vyšiel z ničoho nič so svojimi úžasnými rýchlosťami, výhodami a podporou za ich skutočne nízku úvodnú cenu. Chýbajú im určité funkcie, ale stále si myslíme, že sú najlepšie pre tých, ktorí práve začínajú.

Takže vzhľadom na ich cenu, rýchlosť a vynikajúcu zákaznícku podporu by som musel povedať, že server SiteGround je pre nás najlepším webhostingovým serverom v Singapure, ale ak uprednostňujete použitie niektorej z ďalších značiek, nemusíte sa obávať – všetci fungujú skutočne dobre lokálne aj medzinárodne, čo odôvodňuje naša kontrola rýchlosti servera.

Všetci majú lepšiu výkonnosť, ako odporúča spoločnosť Google 200 ms, čo znamená, že ich úžasné hodnotenie je 10/10!

Zhrnutie je náš najlepší singapurský hostiteľ:-

HODNOTENIE CELKOVÉHO RÝCHLOSTI

AVG. RÝCHLOSŤ V SDY + SG + JP

PRICE (SGD / MO)

SiteGround

+

56 ms

8.00

Exabajuje Singapur

74 ms

14.99

Hostinger

+

89 ms

5.08

Hosting A2

+

71 ms

6,61

Vodien Singapur

70 ms

50.00

Dúfame, že vám tento článok pomohol pri rozhodovaní o webhostingu. Ak máte nejaké otázky, napíšte nám riadok!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me