Patriot Software

Patriot Software

https://www.patriotsoftware.com/

tl; dr

Patriot Software je fantastický mzdový systém s několika nedostatky. Pokud s těmito nedostatky můžete žít, budete se svým systémem více než spokojeni! Další informace.

Recenze softwaru Patriot – 9 profesionálů & 4 nevýhody Patriot Software Payroll

Zatímco jsem dělal výzkum pro naši online sérii revizí mezd, konzultoval jsem několik přátel, rodinu a samozřejmě internetová fóra, na které mzdové značky bych měl věnovat pozornost.

Jak se očekávalo, objevilo se mnoho jmen, ale několik z nich se zmínilo o Patriot Software. Takže s těmito informacemi v ruce jsme si stočili rukávy a pustili se do práce, přičemž jsme provedli co nejvíce výzkumu mzdového monstra.

Ukázalo se, že Patriotův příběh je docela povznášející!

Software Patriot – Sestavte od suterénu

Patriot Software nezačal vůbec jako Patriot Software.

Ve skutečnosti, Mike Kappel, generální ředitel, zakladatel a vizionář společnosti, začal psát zakázkový software se svým partnerem.

Peníze, které jim přinesli, nedělali moc času na čas strávený psaním softwaru, a tak se Mike začal dívat do výklenků, a to když měl okamžik své žárovky – trh potřeboval online digitální náborovou síť.

Pojmenovali společnost Top Echelon a s trochou vytrvalosti a štěstí vyrostli z značky a stali se nejvýznamnější sítí náborových pracovníků v zemi..

Kappel však nebyl spokojený se svým úspěchem v Top Echelon a pokračoval v brainstormingu za nápady. Chtěl pomoci malým chlapcům, zajistit, aby jejich malé podniky měly správné prostředky, aby se staly úspěšnými.

Na základě svých zkušeností s budováním Top Echelonu začal Mike pracovat v online mzdovém systému v suterénu své továrny v roce 2002, který se ukázal být blbým Patriot Software 1.0.

Je zřejmé, že software byl na trhu tak nepřekonatelný, ale stejně jako všichni dobrí podnikatelé, ani Mike se po malém pádu nedotkl..

Vrátil se na rýsovací prkno a přišel s online účetnictvím A mzdovým programem, který dnes známe jako Patriot Software. Software rychle zjistil závratné výšky úspěchu a společnost byla v roce 2017 oceněna na 128 milionů USD.

Dnes společnost Patriot Software obsluhuje 21 500 malých podniků ve všech 50 státech USA a v roce 2018 je v hodnotě 205,4 milionu USD..

Je Patriot Software tím pravým výplatním listem pro vás?

Při pohledu na data je snadné si myslet, že Patriot Software je nejlepší výplatní listina se všemi těmi vymyšlenými hodnotícími čísly a počtem klientek, které mají.

Patriot software payroll má dobrou recenzi Capterry

(Zdroj: Capterra)

Patriot software payroll má dobrý softwareeadvice reivew

(Zdroj: Softwarové poradenství)

Pokud jim lidé tolik důvěřují, musí být v pořádku?

Těžko říct. Někdy je software úspěšný a populární kvůli marketingu, který je za ním, nikoli skutečné použitelnosti programu.

Někdy může být software naprosto zklamáním a stále populárnější jen proto, že lidé nevědí o ničem lepším.

Jak byste tedy věděli, zda je mzdový systém Patriot Software pro vaši malou firmu dobrý?

Pro to jsme tady. Vyzkoušíme jejich software a poskytneme vám podrobný přehled toho, jak je to s jejich systémem. Budeme s vámi sdílet vše – dobré, špatné a ošklivé.

V zásadě riskujeme a uděláme všechny chyby jen proto, abyste se od nás mohli poučit a vyhnout se stejným problémům, se kterými jsme se setkali..

Takže bez dalšího povyku, pojďme se ponořit do recenze.

9 věcí, které se nám na softwaru Patriot líbí

1. Přímý mzdový systém!

Provozování mezd s Patriot Software je stejně jednoduché, jak to může být. Ve skutečnosti se zdá, že vše, co je součástí softwaru Patriot, je navrženo tak, aby bylo co nejjednodušší a nejjednodušší.

Vlastně se zajímám, proč ostatní společnosti tento přístup neberou častěji, protože ve skutečnosti to dělá věci bez potřeby školení, což je podle mého názoru masivní šetřič času..

Vedete výplatu ve 3 jednoduchých krocích:

 1. Zadejte výplatní listinu
 2. Schválit výplatní listinu
 3. Tisk mezd

Krok 1 – Zadejte výplatní listinu

Patriot software vstup do mzdové sekce

Pokud máte správně nastavené údaje o zaměstnancích, vše se zde zobrazí na obrazovce zadání mezd. Vše, co musíte udělat, je pouze zadat příslušná čísla nebo v případě potřeby provést opravy.

Pokud nepotřebujete provádět žádné opravy, stačí pokračovat a kliknout na tlačítko Další.

Krok 2 – Schválení mezd

Patriot software schválit mzdové sekce

Tento krok je v podstatě proveden, aby se zajistilo, že nedojde k chybám při vedení mezd. Ve skutečnosti nemusíte dělat nic jiného než nahlédnout do čísel a před schválením se ujistit, že je vše v pořádku.

Krok 3 – Tisk mezd

software Patriot umožňuje tisk mezd

Jakmile je krok 2 hotový, Patriot Software automaticky vloží platy na účty vašich zaměstnanců, což vám ušetří potíže s tím, jak to udělat sami (pouze s plánem Full Service).

Už jste skončili se mzdou!

2. Snadno vytiskněte paystub!

Jakmile je výplatní listina hotová, můžete snadno vytisknout výplatní pásky pro své zaměstnance.

Patriot software umožňuje tisk paystub

Budete muset kliknout na „Print Payrolls“ na liště vlevo a poté kliknout na „Print“ na požadovaný běh. Zobrazí se obrazovka „Print Employee Payroll“, kde se zobrazí tlačítko „Download Paystubs Now“.

Patriot software vám umožní stáhnout paystub

Udělejte to a získáte dokument PDF všech výplatních pásů pro své zaměstnance, přehledně rozdělený do jednotlivých stránek, takže stačí jen trefit tisk, aniž byste se museli obávat praktikování umění a řemesel rozřezáváním papírů.

výplatní listina softwaru Patriot ve formátu pdf

Alternativně můžete nechat své zaměstnance přihlásit se na zaměstnanecký portál, aby si mohli uložit digitální kopii svého výplatního pásku (proč tisknout na papír, když můžete mít digitální kopii, amirite?) Nebo je vytisknout sami.

3. Přidávání zaměstnanců do systému je snadné!

Nikdy není zábavné, když musíte bojovat se softwarem, abyste něco udělali. Některé mzdové programy, které jsme vyzkoušeli, vyžadovaly, abychom prošli přes obruče, než vám umožníme udělat něco tak jednoduchého, jako je přidání zaměstnanců do systému, o kterém jsme zjistili, že je strašně nepříjemné a zbytečné .

U společnosti Patriot Software to vůbec není problém.

Jediné, co musíte udělat, je zamířit na hlavní panel a kliknout na „Přidat zaměstnance“

přidání zaměstnance je snadné s výplatou Patriot Software

Poté se dostanete na stránku, na které musíte vyplnit údaje o svém zaměstnanci. Pamatujte, když jsem řekl, že Patriot Software je co nejjednodušší?

Platí to i zde!

Vše, co musíte udělat, je vyplnit prázdná místa. K tomu nemusí být raketový vědec!

Patriot software přidávání informací o zaměstnanci je snadné

Když vyplňujete podrobnosti, ujistěte se, že uděláte ještě jeden krok navíc – zaškrtnutím tlačítka odešlete e-mailovému zaměstnanci registrační e-mail novému zaměstnanci. Tím se vám život později výrazně usnadní, k čemuž se dostaneme v bodě 4.

software Patriot umožňuje odesílat e-maily s registrací zaměstnanců

Jakmile vše dokončíte, stiskněte spodní oranžové tlačítko „Přidat zaměstnance“ – a máte hotovo!

Proč nemůže být všechno v životě tak snadné jako tohle?

4. Patriot Software má zaměstnanecký portál!

Pokud jste postupovali podle našich pokynů v bodě 3, poslali byste svým zaměstnancům e-mail, aby se zaregistrovali na zaměstnanecký portál Patriot.

To by mohlo být jednou z nejlepších věcí, které se kdy ve vašem životě stanou.

Když je pozvete, aby se zaregistrovali do portálu, obdrží od společnosti Patriot Software malý přátelský e-mail k registraci. Nedělejte si starosti, je to všechno neohrožující a vypadá bezpečně, takže se vaši zaměstnanci nebudou bát.

zaměstnanecký portál mzdového softwaru vlastence softwaru

Jakmile se zaregistrují, vaši zaměstnanci si budou moci upravit své jméno a heslo. Pro lepší přehlednost budou moci systém aktualizovat tak, aby používal e-mailovou adresu podle svých preferencí.

Zaměstnanecký portál v zásadě umožňuje uživateli přístup ke všem jejich datům. Mohou si prohlédnout své vlastní informace o platu, údaje o srážkové dani a dokonce i svou vlastní kartu času.

Budou také moci vytisknout své vlastní výplaty nebo je uložit digitálně, což vám ušetří potíže s jejich tiskem. Upřímně řečeno, osobně bych chtěl, aby moji zaměstnanci uložili své výplaty digitálně. Proč řezat drahé stromy na papír, když máte přístup ke svému výplatě kdykoli chcete online?

Zaměstnanecký portál v podstatě usnadňuje život vám i vašemu zaměstnanci tím, že šetří čas a zpřístupňuje vyhledávání dat oběma stranám. Zaměstnanec má přístup ke všem svým vlastním údajům, aniž by musel zasahovat do času vlastníka firmy.

5. Udělali jste chybu? Zrušte tuto kontrolu!

Jsme všichni lidé a lidé dělají chyby.

Pokud jde o mzdový software, tyto chyby mohou být někdy obtížné napravit. Některé programy vám dokonce neumožňují tyto chyby napravit – budete muset napsat podporu, abyste zjistili, zda je to možné..

Naštěstí jsme zjistili, že je velmi užitečné opravit chyby ve výplatě pomocí softwaru Patriot.

Vše, co musíte udělat, je přejít na „neplatné kontroly“ na kartě „Výplatní listina“. Uvidíte seznam kontrol, které lze zrušit.

Patriot software vám umožní neplatné mzdy

Musíte vybrat chybnou kontrolu a stisknout velké oranžové tlačítko „Void Selected Checks“ (rekvizity týmu uživatelského rozhraní, takže důležitá tlačítka oranžová na rozdíl od běžné modré je geniální tah).

Ujistěte se, že za tuto zrušenou kontrolu znovu spustíte výplatní listinu, jinak váš špatný zaměstnanec nedostane odměnu!

Poznámka

Pokud již byly platy vloženy do zaměstnaneckých účtů, nebudete moci tyto šeky zrušit!

6. Spravujte dovolenou!

Vaši zaměstnanci mají nárok na několik placených volno v roce (počet dní dovolené, které se mohou lišit od státu ke státu), ale pokud potřebují vzít dovolenou poté, co vyčerpali veškerý přidělený placený čas volno, váš mzdový systém musí vědět, že je možné provést úpravy mzdy.

Některé mzdové programy tam to neberou v úvahu, což může způsobit chyby v běhu mezd.

Vydejte se na kartu „Mzdy“, klikněte na „Spravovat volno“ a dostanete se na stránku, kde uvidíte všechny dostupné pracovní hodiny vašeho zaměstnance na první pohled.

výplatní listina softwaru Patriot vám umožní spravovat volno

Nyní musíte pouze zaškrtnout políčko vedle jména zaměstnance a kliknout na „Upravit dovolenou pro vybrané zaměstnance“.

Zbývá jen doslova vyplnit prázdná místa. Není to jednodušší než tohle.

Patriot software payroll vám umožní spravovat dovolenou hodin

Až budete hotovi, stiskněte tlačítko „Uložit“ (znovu jsou důležitá tlačítka zvýrazněna jasně oranžovou barvou) a Patriot Software provede všechny potřebné výpočty, když spustíte výplatní listinu.

Jednoduché, rychlé a pohodlné!

7. Úžasné řízení docházky!

Správa účasti je obvykle věcí lidských zdrojů, ale jsme rádi, že se Patriot Software rozhodl tuto funkci začlenit do svého systému jako doplňkovou službu..

Je to úžasné, protože v rámci jedné aplikace dokážeme získat vše, co potřebujeme, aniž bychom museli přepínat na jiný software pro správu času, který ve skutečnosti nezabírá velké úsilí, ale může to být nepříjemné.

Jako obvykle přejděte na záložku „Mzdy“ a poté klikněte na „Spravovat časové karty“.

Patriot software payroll vám umožní spravovat docházku

Jako obvykle u všeho, co děláte v softwaru Patriot, uvidíte na jedné obrazovce všechny hodiny na první pohled. Přidělte hodiny svým zaměstnancům, jak si přejete, a poté klikněte na „Uložit časovou kartu“.

Nemusíte ani informovat své zaměstnance sami, protože program automaticky aktualizuje všechny vaše zaměstnance a poté si budou moci prostřednictvím portálu zaměstnanců zkontrolovat své vlastní časové karty..

8. Komplexní účetní funkce!

Existuje spousta poskytovatelů mzdového softwaru, ale Patriot Software zřejmě našel způsob, jak vyniknout z davu svými účetními schopnostmi.

Ze všech poskytovatelů mezd, které jsme vyzkoušeli, jsou jediní, kteří poskytují účetní služby, a dělají to docela zatraceně dobře!

Když půjdete do účetnictví, musíte nejprve zadat všechny podrobnosti o své společnosti, zákazníky, prodejce, produkty, služby atd. To programu řekne, jaký druh podnikání děláte, aby mohli automaticky generovat pole, která je třeba vyplnit. Je to všechno jednoduché. Postupujte podle pokynů na obrazovce a neexistuje způsob, jak se můžete pokazit.

Jakmile se do všeho vložíte, život se stane opravdu snadným.

Budete mít možnost vytvářet nabídky, odhady a faktury pro své zákazníky pomocí přednastavené šablony, která již obsahuje všechny vaše údaje. Vaše produkty nebo služby jsou v rozbalovací nabídce a když vyberete položku, cena se automaticky přidá do nabídky nebo faktury.

Máte dokonce možnost vytvářet slevy!

Patriot software payroll umožňuje vytvářet slevy

Nyní, pokud se rozhodnete pro úkoly dodavatele, zjistíte, že můžete snadno vytvořit platit svým prodejcům, platit účty a tisknout šeky. Rovněž budete moci zadávat výběry a vklady z účtu a na účet, čímž zcela eliminujete potřebu spoléhat se na účet třetí strany pro účely účetnictví..

Patriot software payroll má účetní funkce

V tomto ohledu je Patriot Software skutečně včelími koleny.

Poznámka

Účetní funkce společnosti Patriot Software je placená služba oddělená od mzdového systému.

9. Patriot Software vám zobrazí zprávy!

Pokud jste typ, který žije ve zprávách, budete rádi, když víte, že Patriot Software je schopen vytvářet zprávy všeho druhu pro vaše podezření!

Mají jednu z nejdelších seznamů přehledů, které jsem viděl u poskytovatele mzdového softwaru. Stačí zamířit na palubní desku, zasáhnout zprávy a BAM!

Patriot software payroll má spoustu zpráv

Do svého srdce si budete moci stáhnout tolik přehledů!

4 věci, které se nám nelíbí o softwaru Patriot

Patriot Software má za sebou spoustu dobrých věcí, ale to neznamená, že nemají žádné nedostatky. Zde je několik věcí, které jsme cítili lépe.

1. Nelze hromadně přidávat zaměstnance

U malých podniků s méně než 10 lidmi by to neměl být problém. Ale co když má vaše malá firma 20, 30 lidí? Přidání zaměstnanců jeden po druhém by mohlo skončit náročné na hodně času, a může být také opravdu únavné.

Možná existuje způsob, jak to udělat hromadně, ale určitě jsem to nedokázal přijít na to.

Mohl bych o to požádat o podporu … ale v dalším bodě se toho dotkneme.

2. Podpora je pomalá

Na podporu Patriot Software se můžete obrátit prostřednictvím živého chatu, telefonního hovoru nebo e-mailu. Protože však pracuji mimo pracovní dobu podpory (živá podpora je k dispozici pouze od 8:00 do 20:00, pondělí – pátek, východní čas), neměla jsem na výběr, ale poslat je e-mailem na podporu, což není vůbec žádný problém..

tým podpory softwaru Patriot

Problém byl v tom, že mi trvalo 4 dny, než se ke mně vrátili. Ano, byli užiteční, ale doba čekání byla prostě hrozná.

3. Je to trochu nuda

Teď jsem jen dusný.

Patriot Software zcela funguje a funguje to krásně. Je to jen to, že to vypadá a cítí se nudně, jako něco, co vyšlo přímo z myšlení konstruktéra boomu.

Všechno se cítí bezpečné, bezpečné a modré … jako banka z 90. let.

Jsem si jistý, že to vyhovuje některým lidem, myslím, že si mohli dovolit, aby se svým designem vzali o něco větší riziko.

4. Patriot Software se cítí pomalu

To je pravděpodobně můj největší problém s Patriot Software.

Pokud jde o online softwarové služby, musíte být rychlí.

Chcete být tak rychlý, že se zákazník cítí, jako by používal offline službu, protože pokud si všimnou rychlosti, znamená to, že jdete příliš pomalu, aby se cítil přirozeně.

Pomocí softwaru Patriot jsem rozhodně cítil rychlost. Vlastně jsem to několikrát cítil. Mám však pocit, že je spravedlivé říci, že zpomalení může být způsobeno mým spojením, takže vaše výsledky se mohou lišit.

Plán společnosti Patriot Software & Ceny: Přehled

Společnost Patriot Software rozložila své ceny na 2 úrovně – základní mzdy a mzdy za plné služby.

BasicFull Service
Cena / měsíc * 10 $ 30 $
Přímý vkladAnoAno
Zaměstnanecký portálAnoAno
Daňové podáníManualAuto

* Další 4 $ měsíčně na zaměstnance.

Kromě toho budete muset zaplatit navíc, pokud se rozhodnete pro jejich doplňkové služby:

Čas & Účast

 • Snadný & Zabezpečený přístup
 • Funkce časové karty
 • Přesné hlášení
 • Sledování prodlevy
 • Cena – od 5 $ / měsíc

HR Software

 • Sledování informací o zaměstnancích
 • Řízení lidských zdrojů & Podávání zpráv
 • Cena – od 4 $ / měsíc

Verdikt: Měli byste jít za Patriot Software?

Patriot Software nepochybně patří k nejlepším online poskytovatelům mezd. Dělá to, co slibuje, a dělá to dobře.

Je to jen to, že osobně si přeji, aby se mohli zlepšit.

Vezměme si například jejich neschopnost hromadně přidávat zaměstnance. To je něco docela základního, co by se mělo snadno udělat pro zdraví majitele firmy. Možná se to dá udělat, ale nedokážu to přijít a nemůžu se obtěžovat s podporou, protože live chat je momentálně offline a e-mailová podpora trvá příliš dlouho, než se vrátím.

Patriot Software se může občas cítit trochu nereagující, ale to může být kvůli mému spojení. Vypadá také trochu nudně a nevýrazně – ale dělá to, co má dělat velmi dobře.

Ceny mohou být poměrně drahé. Základní výplatní listina je cenově dostupná, ale prostě ji neřeže. Program prostě nemá pocit, že by to stálo za to, pokud musíte provádět manuální vklady a ukládat daně sami, takže služba Full Service je ta pravá cesta, která stojí nejméně 30 $ měsíčně.

Hodit jejich čas & Docházky a doplňky softwaru HR a náklady se náhle eskalují na 39 USD měsíčně, aniž by se ještě brala v úvahu cena za zaměstnance!

Ale po tom všem, Patriot Software je skutečně jedním z nejspolehlivějších poskytovatelů online mzdového softwaru, který je k dispozici.

Mají zabudované video, které je pro vás užitečné. Pokud uvíznete, jsou v každém kroku tlačítka nápovědy. Nemusíte být raketový vědec, abyste to mohli používat, musíte jen vědět, jak postupovat podle pokynů na obrazovce.

Vlastně si myslím, že jsme Patriot Software shledali tak snadno použitelným, protože vše, co musíte udělat, je doslova sledovat pokyny na obrazovce. Není to o nic jednodušší. Je to tak snadné, že jsem si jistý, že se moje babička naučila, jak ji používat …

Patriot Software je jedním z nejlepších dostupných online výplatních listů SaaS, ale mají své nedostatky. Pokud vás jejich nedostatky a ceny neobtěžují, budete s jejich fantastickým mzdovým systémem více než spokojeni..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me