Gusto mzdy

Gusto

https://gusto.com/

tl; dr

Gusto je jeden z nejlepších mzdových programů, které jsme měli s potěšením používat. Škoda, že v současné době slouží pouze společnostem se sídlem v USA.
Další informace.

Gusto Recenze – 11 Pros & 3 nevýhody Gusto mzdy

Pokud jste majitelem malé firmy, budete rozumět problémům s podnikáním, aniž byste měli nějaký systém mezd.

Dobrá věc, na kterou jste narazili na této stránce, protože provádíme přezkum jednoho z nejdynamičtějších systémů mezd na trhu – Gusto.

Než se dostaneme k masu a bramborům z této recenze, probereme vás malým příběhem o Gustovi ao tom, jak to změnilo život majitelů podniků všude..

Příběh Gusto

Byl rok 2012 a Gotye byl někdo, koho každý znal.

Mladá společnost s názvem ZenPayroll se rozhodla jít do… mzdové agendy – žádný soubor cookie pro vás, pokud jste to uhodli. Firma působící v srdci Kalifornie získala popularitu rychle a vydělala jim dost klientů, aby mohli zahájit své služby na Floridě, New Yorku a Texasu během několika měsíců od otevření dveří.

Za něco přes rok se služby společnosti ZenPayroll staly tak populární, že oznámily, že dostávají platby ve výši 100 milionů USD ročně. Do roku 2015 společnost ZenPayroll zahájila podporu svých služeb ve všech 50 státech USA a stala se oficiálně známou jako Gusto (kdokoli, kdo se rozhodl pro změnu názvu, si zaslouží propagaci!).

Později v roce společnost zajistila financování ve výši 60 milionů USD v sérii B (vedené společností CapitalG, dříve známou jako Google Capital). Pokud to není dost působivé, dobrým lidem se podařilo v prosinci 2015 získat dalších 50 milionů dolarů na financování, což je povýšilo na to, že jsou součástí tří čárových klubů – společnosti s hodnotou neuvěřitelných 1 miliardy dolarů!

Vypadá to, že nic nemůže zastavit vlak Gusto, protože stále rostou a rostou. Jak červenec 2019, Gusto získal další 200 miliónů dolarů na financování, účinně dávat jim $ 3,8 miliarda dolar dolaru!

Hodí se Gusto vaší malé firmě?

Gusto maluje velmi hezký obraz o sobě, když přijde na jejich příběh, ale oba jsme si vědomi, že to není pro zákazníky opravdu důležité.

Nezáleží na tom, jestli se dostali do financování v milionech. Nezáleží na tom, zda jejich systém běží na nejnovější, největší, špičkové infrastruktuře.

To, co je opravdu důležité, je, že aplikace Gusto pro výplatní listinu je pro vaši firmu skutečně vhodná:

 • Plní své sliby?
 • Existují nějaké drobné tisky únosů, které musíme znát?
 • Jaké to je vlastně používat Gusta?

Ve skutečnosti je jediným důvodem, proč jste si to přečetli tak daleko, protože chcete vědět, zda je pro vás Gusto skutečně dobrý..

No, slíbili jsme vám důkladnou kontrolu a poskytneme to.

Přineseme vám několik věcí, které máme o Gustovi rádi, a několik věcí, o kterých si myslíme, že by se mohly zlepšit. Budeme naprosto důkladní, nitpicking přes všechno a ujistěte se, že budete vědět vše, co potřebujete vědět o softwaru.

Náš tým se pyšní na posílení postavení malých podniků. To znamená, že naše recenze jsou co nejneutrálnější, takže si můžete pro svůj malý podnik vybrat správná rozhodnutí.

Pro stručnost pojďme k tomu, co se nám na Gustovi líbí!

11 věcí, které se nám na Gustovi líbí

1. Gusto je velmi pěkné!

Vyzkoušeli jsme docela slušné mzdové aplikace a prozatím se k dobře navrženému rozhraní Gusta nic nepřibližuje.

gusto výplatní listina má krásné uživatelské rozhraní

Tým UI nalil spoustu lásky a úsilí do budování Gustovy skvělého rozhraní a ukazuje to.

Rozhraní vypadá tak přátelsky a snadno se používá, je téměř… jako „aplikace“. Víte, jako snadno použitelná aplikace pro iOS. Jediný pohled a budete vědět, kam kliknout a co se děje kam, nemusíte se hádat a zkoušet, jestli věci fungují.

Plánuje se tak dobře, že není zapotřebí prakticky žádné školení, aby se naučili, jak používat software. Přihlaste se a zjistíte, že to prostě funguje!

Je zde místo pro všechno a vše je přehledně na svém místě.

Téměř každá stránka, na kterou přistoupíte, bude mít příjemně vypadající doodle. Tyto čmáranice jsou osvěžující a upřímně dělají, aby mé srdce zpívalo pokaždé, když se na ně podívám.

gusto mzdy má pěkné čmáranice

Určitě to narušuje monotónnost provozování mezd!

Někteří lidé by mohli říci, že mít pěkné rozhraní je jen povrchní, ale cítíme, že je to důležité. Hybridní výplatní listina / HR program, jako je tento, má být používán denně a nikdo nemá rád přihlížející na aplikaci s ošklivým nebo matným rozhraním každý den.

Alespoň s Gustem si můžeme užívat výhled!

2. Provozování mezd je s Gusto neuvěřitelně snadné!

Setkali jsme se s mzdovými programy, které vyžadují, abychom absolvovali školení, než budeme moci aplikaci efektivně využívat.

Absolutně jsme nenáviděli tento systém, protože museli sedět prostřednictvím školení, abych se naučili, jak používat program, je bolest a je strašně neefektivní začít. Nepomáhá, že tréninková videa, která jsme museli sedět, vypadala, jako by byla vytvořena speciálně nezkušeným YouTuberem..

Každopádně, když používáte Gusto Payroll, nenarazíte na nic z toho nesmyslu.

Jakmile zadáte své osobní a firemní údaje, můžete okamžitě vstoupit a snadno spustit výplatní listinu.

Výplatní listina se provádí ve 4 jednoduchých krocích:

 1. Vypočítat hodiny
 2. Vypočítejte si volno
 3. Posouzení & odeslat výplatní listinu
 4. Potvrďte výplatní listinu

Krok 1 – Vypočítejte hodiny

Vypočítání je velmi snadné, protože ve skutečnosti nemusíte provádět žádné výpočty. Vše, co je pro vás předběžně vypočteno, když během nastavování zadáváte podrobnosti o zaměstnanci.

gusto mzdy první krok spočítat hodiny

Jediné, co musíte udělat, je upravit hodiny zaměstnanců odpovídajícím způsobem a čísla se automaticky projeví na obrazovce.

Pokud jsou vašim zaměstnancům vypláceny bonusy nebo provize, je to stejně snadné jako kliknout na další výdělek a zadat číslo.

Krok 2 – Vypočítejte si čas vypnutí

gusto výplatní listina druhý krok spočítá volno

V této části stačí zadat volno pro zaměstnance a nemocenské hodiny. Docela samozřejmý.

Krok 3 – Recenze & Odeslat výplatní listinu

Poté se dostanete na obrazovku kontroly mezd.

gusto mzdová recenze mzdy

Tento proces je velmi jednoduchý. Zobrazí se vám kompletní seznam firemních nákladů. Vaším úkolem bude pouze zajistit, aby čísla na obrazovce byla správná.

gusto výplatní listina vám umožní zjistit, co je zdaněno a odečteno

Budete mít možnost vidět, co je zdaněno a odečteno. Existuje také možnost sledovat, co vaši zaměstnanci vydělali.

Až budete s čísly spokojeni, stačí kliknout na „Odeslat“.

Krok 4 – Potvrďte výplatní listinu

Nakonec potvrďte zadání výplatní listiny a měsíc jste dokončili provozování mezd!

gusto výplatní listina potvrzení výplatní listiny

Snadné peasy citronové mačkání.

3. Můžete spustit 4 typy mezd!

Zatímco většina mzdových programů má pouze možnost provozovat 1 typ mezd, Gusto je dostatečně promyšlený, aby vám umožnil provozovat 4 typy mezd!

gusto payroll umožňuje provozovat 4 typy mezd

Kromě běžných výplatních listin můžete také provozovat odměny za výplatu bonusů, mimobicykly a výplaty. To vám dává flexibilitu při provádění mezisezónních mezd v případě potřeby, což jsme považovali za docela zajímavé.

Bonusová mzda

Jak název napovídá, můžete svým zaměstnancům vyplatit bonusové platby, pokud dosáhnou určitých milníků, termínů nebo cílů. Upozorňujeme, že bonusová mzda podléhá dodatečné srážkové sazbě 22%.

Stejně jako běžný výplatní listina je systém velmi snadno ovladatelný. Jednoduše zadejte čísla do příslušných polí a máte hotovo!

gusto výplatní listina má bonusovou výplatní listinu

Výplatní listina mimo cyklus

Účty mimo pracovní cyklus jsou určeny k provádění dalších plateb vašim zaměstnancům mimo běžné mzdy. Je to vlastně docela podobné Bonusové výplatě, kromě toho, že mezitímní výplatní listina používá stejnou srážkovou sazbu, srážky a příspěvky v pravidelných mezd.

gusto výplatní listina má možnost výplaty mimo cyklus

Ukončení výplatní listiny

Pokud jste někdy měli tušení, že někoho vyhodili, budete vědět, že musíte propustit výplatu terminálu pro propuštěné zaměstnance. U Gusta je to dost jednoduché.

Když přejdete na stránku Výplatní listina, zobrazí se vám seznam vašich zaměstnanců. Klikněte na ten, kterého chcete zrušit, a objeví se vyskakovací okno, které potvrdí, zda chcete tohoto zaměstnance odvolat. Pokud chcete spustit výplatní listinu, klikněte na správné tlačítko a pokračujte a propusťte zaměstnance.

gusto výplatní listina má možnost výplatní lhůty pro ukončení výplaty

Poté se dostanete zpět na stránku zaměstnance. Zde budete muset kliknout na „Spustit výplatní listinu“.

gusto výplatní listina má možnost výplatní lhůty pro ukončení

Až to uděláte, budete muset běžet mzdu tak, jak jste normálně, s výjimkou propuštěného zaměstnance. Docela jednoduché věci.

Až budete hotovi, budete vyzváni k vytištění šeku zaměstnance (přímý kredit není k dispozici pro propuštěné zaměstnance).

gusto výplatní listina

Poté, co jste to dokončili, jste hotovi! Gratulujeme, úspěšně jste propustili zaměstnance a vedli jste výplatu za propuštění! Sbohem Hannah!

propouštění zaměstnanců mzdy gusto

4. Gusto může běžet na autopilotu!

Jako majitelé malých podniků máme sklon mít na mysli spoustu věcí a na světě není nikdy dost času na to, abyste splnili všechny vaše úkoly.

Někdy jsme tak zaneprázdněni, že jsme náhodou zapomněli, kdy je čas na výplatní listinu, a snažíme se ji spustit, ignorujeme všechny naše každodenní úkoly (naši zaměstnanci potřebují dostat zaplaceno bez ohledu na to, že?)

Proto tuto funkci tolik milujeme. Když nastavíme Gusto, aby běžel na Autopilotu, můžeme se odstranit z rovnice a zaměřit se na další aspekty podnikání, které vyžadují naši pozornost, zatímco Gusto pro nás dělá veškerou práci.

Dokud jsou nastaveny přímé platby vkladů všech zaměstnanců, Gusto spustí výplatní listinu automaticky 1 den před termínem a po odeslání vám bude zasláno e-mailové upozornění. Dostanete 24 hodin na provedení jakýchkoli změn, které chcete, nebo dokonce zrušíte výplatu, než bude uzamčena.

Velmi pohodlná funkce, bez které nemůžeme žít!

gusto výplatní listina má režim autopilota

Chcete-li povolit autopilot, stačí se přesunout na kartu Nastavení, kliknout na Výplatní listinu a kliknout na Upravit pod Výplatní list na AutoPilotu. Umožněte to tam a Gusto pro vás uspořádá vše ostatní!

5. Výkazy mezd vše na jedné obrazovce!

Zprávy jsou důležité. Obsahují cenné údaje o vaší společnosti, ať už se jim daří dobře, nebo zda jste v černé.

Přehledy mezd musí být podrobné a komplexní, abyste věděli, kolik peněz musí společnost každý měsíc provozovat. U společnosti Gusto to vůbec není problém, zejména s jejich podrobnou zprávou o úplných požadavcích na hotovost, která je k dispozici po spuštění mzdy.

gusto mzdy má úplnou zprávu o požadavcích na hotovost

Působivý innit? Pokud to pro vás není dostatečně podrobné, Gusto má záda.

gusto payroll má zprávu o mzdovém deníku

Mohou vygenerovat výplatní deník, který rozdělí všechny výdaje a řekne vám přesně, kam vaše peníze směřují, kolik vydělávají vaši zaměstnanci a částky, které směřují přímo do pokladny vlády..

Toto jsou pouze příklady. Gusto má schopnost generovat nejrůznější zprávy, takže je můžete analyzovat podle přání vašeho srdce:

 • Mzdový deník
 • Zpráva o výhodách
 • Roční zpráva
 • Shrnutí zaměstnanců
 • Informace o dodavateli
 • Platby dodavatele
 • Bankovní transakce
 • Zůstatky volna
 • Žádosti o volno
 • Agenturní platby
 • Mzdy před Gusto

6. Snadno zrušte výplatní listinu!

Jsme jen lidé a bez ohledu na to, jak opatrní se snažíme být, dochází k chybám.

Někdy se to stane během výplatní listiny, a to je situace, kdy se stává obrovskou bolestí hlavy, protože zrušení výplatní listiny může být pro určité výplatní programy bolestí…

Když jsme zjistili, že zrušení výplatní listiny u Gusta bylo skutečně jednoduché, uvolnili jsme velkou úlevu, pokud dosud zpracovaný výplatní listina dosud nebyla zpracována..

gusto výplatní listina umožňuje zrušení výplatní listiny

Jediné, co musíte udělat, je přejít na kartu Přehledy, kliknout na Historie mezd a najít cestu k tlačítku Zrušit pro zrušení mezd. Docela snadné, nemyslíš?

Pokud tlačítko Storno nevidíte, znamená to, že výplatní listina byla zpracována. Nyní, pokud jste si všimli chyby ve výplatní listině poté, co byla zpracována, nezlobte se, protože ji lze stále zvrátit, i když o něco obtížnější.

Budete muset kontaktovat tým péče o zákazníky společnosti Gusto, abyste zjistili, co mohou udělat pro zrušení mzdy, nebo si povídali o možnostech, které musíte vyřešit problém..

Jejich live chat tým je velmi vstřícný a je více než šťastný, že vám pomůže. Hodiny podpory Gusta probíhají od pondělí do pátku od 6:00 do 17:00 PST, takže pokud je chytíte, když jsou mimo práci, ujistí se, že vám pošlou e-mail s odpovědí na váš dotaz, až se vrátí zpět do kancelář.

Můžete je také kontaktovat e-mailem nebo telefonicky (415-930-4532)..

7. Gusto má demo účet pro všechny přístupy!

Osobně mi přístupnost jejich demo účtu udělala z Gusta ještě působivějšího.

Dokázal jsem si hrát s čísly, otestovat vše a pohrávat si s obsahem mého srdce, aniž bych se bál, že by se to zkazilo. Ve skutečnosti jsem zjistil, jak je Gusto uživatelsky přívětivý.

gusto mzdová ukázka úplného přístupu

Díky demo účtu máte v zásadě plný přístup ke všem mzdovým systémům společnosti Gusto, kromě toho, že se uživatelské údaje obnovují každý den, takže se nic neukládá. Je to skvělý způsob, jak zapojit nové uživatele tím, že jim umožní získat pocit z programu!

Odkaz na demo účet není nejsnadnější najít, proto jsme pro vaše pohodlí využili možnosti propojení zde. Podívejte se na to a nebojte se s tím pohrávat!

8. Gusto má Statistiky týmu!

Štěstí zaměstnanců je jedním z nejdůležitějších prvků pro zajištění úspěchu každé společnosti.

Problém je, že většina zaměstnanců nechce veřejně mluvit, když jsou nešťastní ze strachu z následků. Přestože jasná komunikace je něco, co se snažíme povzbuzovat, když provozujeme naše podniky, existuje vzájemný tlak a častěji než ne, odpovědi, které obdržíte od zaměstnanců ve veřejném prostředí, budou zkreslené, aby nevypadaly špatně před svými kolegy.

Statistiky týmu Gusto vám umožňují rozesílat průzkumy, aby vaši zaměstnanci mohli soukromě hodnotit úroveň jejich štěstí, jak uzná za vhodné, což vám umožní posoudit celkovou morálku zaměstnanců a podniknout kroky k vyřešení případných morálních problémů, které byste mohli mít.

gusto výplatní list má vhled do týmu

Po aktivaci Týmových statistik zašle Gusto vašim zaměstnancům e-mail jednou měsíčně s otázkami z různých témat týkajících se práce, ze které můžete vybírat. Pokud chcete, můžete také upravit otázku.

Gusto má velmi prozíravou funkci!

9. HR Templates habaděj!

Myslím si, že nyní je zcela jasné, že Gusto je fantastická aplikace pro výplatní listinu, s funkcemi navrženými speciálně tak, aby životy pro jejich uživatele byly mnohem pohodlnější..

Mohou se tam zastavit a lidé budou šťastní, ale to pro tým v Gustu nestačí. Nebudou odpočívat, dokud neudělají vše, co je v jejich silách, aby nám usnadnili život!

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhli, jsou prostřednictvím HR šablon.

Už nemusíte ztrácet čas a vyčerpávat svůj mozek pečlivě zadáváním dokumentů souvisejících s HR. Gusto přichází s dlouhým seznamem šablon, takže můžete snadno vyplnit podrobnosti a dělat věci oficiálními tak rychle, jak budete chtít.

Mají šablony pro nejrůznější dokumenty týkající se lidských zdrojů, od NDA a daňových formulářů po najímání dokumentů. Pokud si to dokážete představit, pravděpodobně to mají.

gusto payroll má spoustu HR šablon

Tyto šablony jsou tak pohodlné a jsou takovými šetřiči času, neumíme si představit, jaký byl život, než jsme je měli #truestory.

10. Gusto je rychlé!

Jedním z hlavních zákazů služeb SaaS je neschopnost být tak rychlá, jak by si uživatel přál. Když se program načte, čas se načte, dráždí uživatele, někdy až do frustrace.

Nemáme správné zdroje, abychom mohli posoudit, jak rychle je systém Gusto ve skutečnosti, ale řeknu vám jednu věc – při používání programu si nikdo z nás nevšiml rychlosti, dokud jsme na to skoro nezapomněli.

To je dobrá věc, protože to znamená, že zážitek z Gusta byl tak plynulý, nikdy jsme si nevšimli, že došlo k nějakému zpomalení. Jedinou částí, kde došlo k určitému zpoždění, bylo, když Gusto počítal výplatní listinu, ale to se dá očekávat.

Udělali jsme několik testů rychlosti pomocí našeho nástroje pro kontrolu rychlosti serveru a jejich výsledky na serveru byly docela zatraceně úžasné!

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo

23 ms76 ms140 ms172 ms180 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo

226 ms139 ms106 ms68 ms163 ms

Průměrná rychlost: 129,3 ms – Zobrazit úplný výsledek

Netřeba dodávat, že jsme byli s Gustovou rychlostí docela spokojeni.

11. Gusto tě odmění!

Za cloudový software často neplatíte, pouze abyste zjistili, že vymysleli způsoby, jak vás odměnit za nákup!

Nejde o obrovskou částku, ale výhody jsou výhody. To rozhodně rozjasňuje náš den, když vidíme, že Gusto je společnost, která hledá způsoby, jak vrátit svým zákazníkům.

V zásadě vše, co musíte udělat, je odvést své přátele na Gusto Payroll.

gusto mzdy má program doporučení

Na hlavním panelu stačí kliknout na odkaz „Doporučení“ a budete přesměrováni na stránku doporučení. Zadejte e-mail svého přítele, aby jim Gusto mohl poslat e-mail na palubě. Pokud se váš přítel zaregistruje u Gusta a provozuje výplatní listinu, Gusto tvrdí, že vás a vašeho doporučeného přítele odmění 100 USD!

Než se budete příliš vzrušovat, Gusto vám nedá 100 $ v hotovosti – spíše vy a váš přítel dostanete dárkovou kartu Amazon 100 $!

gusto výplatní listina amazonské dárkové karty za doporučení

Není to tak dobré jako studená tvrdá hotovost, ale hej, kupuješ Amazon něco zdarma za 100 $!

3 věci, které musí Gusto vylepšit

Jako mzdová služba není pochyb o tom, že Gusto je vynikající. Existují však některé věci, o kterých si přejeme, aby se trochu lišily.

1. Gusto je služba pouze pro USA

Omlouváme se všem, kteří to čtete mimo USA. Gusto může být tím pravým řešením pro vaši malou firmu, ale skutečnost, že jde o službu pouze pro USA, ji činí zbytečnou pro kohokoliv mimo USA..

Nemůžete ani spoofovat svou polohu přes VPN, abyste se zaregistrovali ke službě, protože Gusto vyžaduje pro nastavení systému americký bankovní účet..

Pokud máte účet v USA, máte štěstí. Budete moci použít to, co je pravděpodobně nejlepší mzdový systém, jaký jsme dosud viděli.

V opačném případě … kámo štěstí, budete muset hledat jinde.

Sakra, šťastní Američané!

2. Gusto je drahý

Gusto se umístilo jako software, který je nejvhodnější pro malé firmy, ale docela upřímně, jejich ceny neodrážejí jejich pozici.

Díky jejich úplnému plánu (nejoblíbenějšímu) budete muset zaplatit základní cenu 39 $ měsíčně. Kromě toho musíte měsíčně vydělat dalších 12 $ měsíčně. Za předpokladu, že máte 10 zaměstnanců (včetně vás), to je již 390 $ měsíčně!

Nyní, při pohledu na to z hlediska nákladů, 390 $ měsíčně může být docela drahý. Pokud však posunete perspektivu o něco méně, lze za rozumnou považovat 390 $ měsíčně, protože je tak snadné používat, nemusíte najímat úředníka nebo externí agenturu, abyste mohli každý měsíc provozovat mzdu.

3. Gusto nemá žádnou mobilní aplikaci

Gusto má mnoho funkcí a některé z nich vyžadují schválení šéfa nebo manažera. Vezměte si například volno zaměstnanců.

Když zaměstnanec požádá o volno prostřednictvím portálu Gusto, obdržíte e-mailové upozornění s výzvou, abyste tuto žádost schválili. To se snadno provádí, pokud jste v kanceláři, ale za předpokladu, že jste na dovolené nebo na služební cestě, bude život mnohem snazší, pokud budeme mít aplikaci v našich telefonech, můžeme okamžitě vyhodit, abychom tyto žádosti schválili.

Můžeme se skutečně přihlásit k Gusto prostřednictvím našich telefonních prohlížečů, ale máme pocit, že jde spíše o řešení než o skutečné řešení.

Gustoův plán & Ceny: Přehled

Gustovy plány přicházejí ve 3 úrovních – Core, Complete a Concierge.

CoreCompleteConcierge
Cena / měsíc * 39 $ 39 $ 149 $
Sledování časuNeAnoAno
Nabídka & OnboardNoAnoAno
Pro HR SupportNoNoYes

* Uvedená cena platí pro základní cenu bez nákladů na přidání zaměstnanců.

Základní plán je nejdostupnější a nabízí pouze základní funkce mzdového systému Gusto.

Kompletní plán je nejoblíbenější a má funkce, jako je sledování času, nástup do zaměstnání a další výhody v oblasti lidských zdrojů.

Plán Concierge je nejvíce dekadentní plán všech, s plnou funkčností mezd a personalistiky. Mají také certifikované profesionály v oblasti lidských zdrojů ve vašem hovoru a vyhrazené středisko zdrojů.

Verdikt: Měli byste jít na Gusta?

Gusto je skutečně jeden z nejlepších software pro zpracování mezd v cloudu, který jsme měli s potěšením používat. Má spoustu výhod pro výhody mezd a HR, které vyřeší většinu vašich bolestí hlavy jediným kliknutím.

Uživatelské rozhraní je fantastické a velmi příjemné pro oko, což je důležité pro aplikaci, kterou společnosti budou muset denně používat (zejména pro HR funkce).

Výplatní listina je automatizovaná, což zcela eliminuje potřebu naší pozornosti během výplatního týdne (s výjimkou pro potvrzení čísel).

Pro ty z vás, kteří se daří na zprávách, Gusto nabízí spoustu z nich. Oni také hodil do velmi obsáhlého seznamu HR šablon pro dobrou míru.

Stručně řečeno, Gusto udělal vše, co může, aby výplatní listina byla co nejplynulejší a aby životy majitelů malých podniků byly co nejpohodlnější..

Je příliš špatné, že se dosud globálně nerozšiřovali, protože jsme si jistí, že jejich funkce budou přínosem pro mnoho majitelů malých podniků po celém světě.

S gusto hrdě prohlašujeme, že si Gusto zaslouží dva palce nahoru od nás všech v Bitcatcha!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me