Hostinger

Hostinger

https://www.hostinger.com/

tl; dr

Hostinger to świetny hosting dla początkujących! Ich wybitny zespół wsparcia poprowadzi Cię, jeśli masz problemy z witryną, mają doskonałe funkcje, a ich ceny wprowadzające są najniższe na rynku. Świetny stosunek jakości do ceny!

Recenzja Hostingera – 10 plusów & 2 minusy (szybkość serwera & Testowany czas działania, 3 strony!)

Właśnie zakończyliśmy testy prędkości i bawiliśmy się na naszych stronach testowych Hostingera, i bracie, NIE możemy się doczekać, aby podzielić się z nami swoimi odkryciami * alert spoiler – nasze pragnienie prędkości jest zaspokojone *!

Ale najpierw zapoznajmy się trochę z tym, jak Hostinger stał się hostingiem.

Dawno temu w odległym mieście Kowno na Litwie powstała mała firma o nazwie „Hosting Media”, marząca o robieniu fal w branży hostingu. 6 lat i 1 milion użytkowników później to marzenie się spełniło i firma formalnie zmieniła nazwę na Hostinger.

Od tego czasu Hostinger nie przestał się rozwijać. Założyli sklep w 39 krajach, założyli 6 centrów danych na całym świecie (z jednym budowanym w ojczystym kraju Litwy), od 2017 r. Zgromadzili ponad 29 milionów użytkowników i nie wykazują żadnych oznak spowolnienia na dół.

Ich celem jest pomaganie użytkownikom w nauce, tworzeniu i rozwoju, i mogli to zrobić dzięki swojemu poziomowi usług i szalonym przystępnym cenom.

Dlaczego prędkość jest dla nas ważna

Jeśli obserwujesz nasze blogi i recenzje, wiesz, że podoba nam się nasz hosting tak, jak lubimy nasze samochody: Szybko & jaskrawy! Cóż, może nie jest krzykliwy, ale z pewnością lubimy je szybko!

Przykładamy dużą wagę do szybkości hostingu, ponieważ brak szybkości jest bez wątpienia przyczyną śmierci wielu małych firm. W przeciwieństwie do gigantów korporacyjnych każda sprzedaż ma znaczenie dla małych przedsiębiorców i po prostu nie możemy sobie pozwolić na utratę klientów z powodu problemów, których można uniknąć, takich jak powolny hosting.

Szybkość hostingu

(Źródło: ThinkWithGoogle)

W dzisiejszych czasach klienci oczekują, że witryna załaduje się w niecałą sekundę! Wszystko powyżej, co zwiększa współczynnik odrzuceń o oszałamiające 32%, a wszystko zaczyna się rozpadać, jeśli czas oczekiwania przekracza 5 sekund.

Aby zadowolić naszych odbiorców, wypracowaliśmy nawyk traktowania ich jak niecierpliwych dwulatków; znajdziemy sposoby, aby dać im, co tylko chcą, gdy tylko będą chcieli, albo zaczną płakać. W naszym przypadku dostarczamy dane naszym odbiorcom w mniej niż sekundę, ponieważ nie chcemy, aby porzucili naszą witrynę i koszyki, dlatego jesteśmy zainteresowani hostingiem, który reaguje wyjątkowo szybko.

W tym artykule dokonaliśmy przeglądu naszych 3 planów Hosting Premium Shared Hosting (jeden w Singapurze, drugi w Stanach Zjednoczonych i jeszcze jeden w Europie), abyśmy mogli zobaczyć, jak szybko reagują i czy pasują do Ciebie, nasza droga czytelnicy.

Uwaga

Aby mieć pewność, że zgromadziliśmy wystarczającą ilość danych do napisania tej recenzji, utworzyliśmy 3 witryny testowe. Centra danych dla naszych witryn testowych znajdują się na 3 kontynentach (Asheville, NC, Amsterdam i Singapur), dzięki czemu będziesz mógł ocenić, jak działają w lokalizacjach najbliższych Twoim klientom.

Dość naszej wędrówki, przejdźmy do tego, dlaczego czytasz ten artykuł w pierwszej kolejności:

10 powodów, dla których Hostinger jest właściwym hostem dla Ciebie!

1. Hostinger jest NAPRAWDĘ szybki

Udostępniamy naszą witrynę testową Hostinger w USA testowi warunków skrajnych prędkości przy użyciu naszego zastrzeżonego narzędzia do sprawdzania prędkości serwera (wciąż najlepszego i jedynego narzędzia do sprawdzania prędkości serwera na świecie #shamelessplug), porównując go z zaleceniami Google wynoszącymi 200 ms, a oto wyniki.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo

69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms

Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy

331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Średnia prędkość amerykańskiego centrum danych: 143,1 ms
(Zobacz pełny wynik – Odwiedź stronę testową)

Panie i panowie! Wyniki testu prędkości naszej amerykańskiej strony testowej Hostinger powróciły ze światową średnią błyskawicznie szybkim 143 ms, co plasuje ich jako jednego z naszych najlepszych gospodarzy A +!

Następnie przetestowaliśmy naszą stronę Hostinger Singapore, aby zobaczyć, jak reaguje na pingi z całego świata

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo

194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms

Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy

99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Średnia prędkość centrum danych w Singapurze: 175,8 ms
(Zobacz pełny wynik – Odwiedź stronę testową)

Jeśli zamierzasz zaspokoić potrzeby odbiorców w Azji (i Australii / Nowej Zelandii), z przyjemnością dowiesz się, że Hostinger zwrócił głupią szybką odpowiedź 5 ms z Singapuru ze średnią prędkością 176 ms na całym świecie. Hostinger Singapore otrzymuje od nas ranking A +.

Na koniec nasza witryna Hostinger EU do oceny.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo

142 ms100 ms54 ms236 ms209 ms

Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy

314 ms265 ms235 ms84 ms11 ms

Holandia Średnia prędkość centrum danych: 165 ms
(Zobacz pełny wynik – Odwiedź stronę testową)

Dla tych z Was, którzy kierują swoją ofertę na rynki europejskie, Hostinger byłby jednym z najszybszych hostów internetowych. 54 ms z Londynu, to naprawdę imponujące prędkości! Hostinger Europe jest równie szybki jak ich singapurskie i amerykańskie odpowiedniki. Zwrócili przyzwoite światowe średnie prędkości 165 ms, co oznacza, że ​​zajęli solidne miejsce A+!

Jeśli przestudiujesz nasze wyniki testów, możesz być trochę zaniepokojony, że lokalizacje z dala od wyznaczonych centrów danych nie są takie świetne. To w rzeczywistości całkiem normalne, ponieważ dane muszą podróżować dalej, aby dotrzeć do miejsca docelowego.

Nie powinno to jednak stanowić problemu, ponieważ Hostinger ma w sumie 6 centrów danych na całym świecie, a mianowicie w USA, UE, Brazylii, Holandii, Singapurze & Indonezja (w ich ojczystym kraju – Litwie powstaje jeszcze 1). Po prostu wybierz centrum danych znajdujące się najbliżej użytkowników, aby mogli cieszyć się niesamowitą prędkością ładowania Twojej witryny w całej okazałości!

2. Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu!

Niewiele osób poważnie traktuje gwarancję dostępności, ale dla nas może ona wydawać lub łamać nasze opinie na temat hosta. Witryny dla małych firm muszą być maksymalnie rozbudowane, ponieważ wszelkie przestoje oznaczają utratę potencjalnej sprzedaży.

Wydłużone przestoje mogą prowadzić do utraty pozycji naszych witryn w Google, co jest złą wiadomością dla firmy.

Podczas gdy niektóre firmy hostingowe zapewniają gwarancję dostępności, niektóre z nich mogą być dość pobieżne, przesuwając się w taki sposób, że „wypłata płatności zależy od naszej należytej dyskrecji”, co oznacza, że ​​mogą zdecydować się nie zwracać tego, co gwarantują.

Przeczesaliśmy TOS Hostingera i nie znaleźliśmy żadnych śladów takich bzdur.

gwarancja dostępności usługi hostingera

Jeśli przestoje w Twojej witrynie spadną poniżej 99,9% z powodu błędów Hostingera, skontaktuj się z nimi, aby odzyskać 5% miesięcznej opłaty.

Do tej pory byliśmy zadowoleni z czasu pracy Hostingera!

Czas bezczynności od marca 2019 r

100%

Hostinger Asheville NC’s Uptime

Czas bezczynności od marca 2019 r

99,98%

Hostinger Netherlands Uptime

Czas bezczynności od marca 2019 r

99,99%

Hostinger Singapore’s Uptime

Uwaga

Liczniki powyżej stale się aktualizują. Czas działania monitorowany jest za pomocą UptimeRobot co 5 minut.

3. Szybsze ładowanie za pomocą menedżera pamięci podręcznej

Bardzo się cieszymy, że Hostinger wymyślił tak wiele sposobów na poprawę prędkości ładowania. Jednym z nich jest ich własny menedżer pamięci podręcznej. Włączenie go pozwala na szybsze ładowanie i lepszą prędkość!

Oto, co musisz zrobić, aby włączyć.

Wpisz hPanel i naciśnij „Zarządzaj” w witrynie, w której chcesz go włączyć. Przewiń w dół do „Zaawansowane”. Zobaczysz „Menedżera pamięci podręcznej” na liście jako jedną z opcji. Kliknij „Cache Manager”

Menedżer pamięci podręcznej hostingu

Gdy znajdziesz się w środku, wystarczy kliknąć „Zmień”, a przycisk „Automatyczna pamięć podręczna” zmieni kolor na zielony, co oznacza, że ​​jest włączony. Kliknij „Wyczyść wszystko” i możesz zacząć!

Ustawienia Menedżera pamięci podręcznej hostingu

Przeprowadziliśmy kilka testów na naszej stronie testowej Hostinger przy użyciu webpagetest.org, aby zobaczyć, jak działa z Menedżerem pamięci podręcznej, oto wyniki:

Prędkość ładowania strony testowej Hostingera

Menedżer pamięci podręcznej włączony. Ładowanie strony w 0.673s
(Zobacz pełny wynik testu)

Nasze witryny testowe to instalacje standardowe, superlekkie i bez optymalizacji, więc Menedżer pamięci podręcznej niewiele może zrobić. Jednak efekt Menedżera pamięci podręcznej zostanie wzmocniony, gdy witryna będzie zawierała więcej treści i obrazów.

4. Niesamowite korzyści, które zwiększają PRĘDKOŚĆ!

Nasze konto Hostinger Premium Shared zawiera całą listę korzyści, z których każda poprawia prędkość w taki czy inny sposób. Oto niektóre z naszych ulubionych!

 • 1-Click Installer
  Ta funkcja znacznie ułatwiła instalację naszych ulubionych aplikacji. Dawno minęły czasy, w których musieliśmy ręcznie robić wszystko. Dzięki tej funkcji wystarczy jedno kliknięcie, aby zainstalować ulubione aplikacje.
 • Obsługa PHP7
  Jeśli jesteś programistą, z przyjemnością dowiesz się, że Hostinger obsługuje PHP7! PHP7 jest jedną z największych wydań PHP od ponad 10 lat i jest DUŻO SZYBCIEJ niż jej poprzednik, PHP5. W testach porównawczych przeprowadzanych z Drupal i WordPress PHP7 jest dwa razy szybszy niż PHP5.6.

  Testy porównawcze PHP7 są uruchamiane

  (Źródło: talks.php.net)

 • Wsparcie Git
  Git to bardzo potężne narzędzie, o którym wszyscy słyszą, ale niewiele osób wie, co naprawdę robi. Krótko mówiąc, git to system kontroli wersji open source, stworzony tak, aby programiści mogli pracować nad swoimi projektami w szybki i wydajny sposób, bez względu na to, jak duży czy mały.

  Git jest tak popularny, że jest używany przez wiele dużych korporacji, takich jak Google, Microsoft, Facebook, a nawet Netflix!

  To może nie mieć większego znaczenia dla Ciebie, ale jeśli zamierzasz zatrudnić programistów, którzy opracują coś dla Twojej małej firmy, będą bardzo zadowoleni, że Twój hosting obsługuje Git. To tylko sprawia, że ​​proces rozwiązywania problemów jest o wiele płynniejszy!

 • Zoptymalizowany dla WordPress
  Udostępniane plany hostingu Hostingera są dostarczane z najnowszymi wersjami WordPress i są zoptymalizowane pod kątem niestandardowych, aby zapewnić jedne z najszybszych prędkości ładowania w branży. Tylko do waszej wiadomości, istnieje powód, dla którego WordPress zasila 30% internetu (są tak cholernie dobre!), Więc gorąco polecamy go dla Twojej małej firmy!
 • Najnowocześniejsze buforowanie NGINX
  Innym powodem, dla którego powinieneś używać WordPressa z Hostingerem, jest buforowanie NGINX. Znacząco podnosi wydajność WordPressa poprzez turbodoładowanie prędkości ładowania treści statycznych poprzez usprawnienie danych.
 • HTTP / 2
  Lub innymi słowy, HTTP 2.0. Jest duchowym następcą HTTP1 i jest znacznie szybszy, bezpieczny i łatwiejszy w użyciu.

  HTTP / 2 działa poprzez dostarczanie danych za pomocą kodu binarnego. Zmniejsza to rozmiar danych i poprawia szybkość, a użytkownicy odczują znaczną poprawę wydajności ładowania witryny!

5. Doskonały niestandardowy pulpit nawigacyjny

Hostinger jest jedną z niewielu firm hostingowych z cajones wystarczająco dużymi, by zadzierać z interfejsem użytkownika cPanel. Co więcej, udało im się wszystko zrobić dobrze.

Pulpit nawigacyjny Hostingera

Markowy hPanel, niestandardowy pulpit nawigacyjny Hostingera jest czysty, łatwy w użyciu i bardzo intuicyjny. Wszystkie funkcje są posortowane według kategorii, a ich dobrze zaprojektowane minimalistyczne ikony nadają desce rozdzielczej wrażenie niemal Muji. Masz wrażenie, że jest miejsce na wszystko i wszystko jest na swoim miejscu. Jest tak intuicyjny, że myślę, że ktoś bez doświadczenia będzie w stanie dość skutecznie korzystać z hPanel.

Wyrazy uznania dla interfejsu użytkownika Hostingera & Zespół UX za ich doskonały niestandardowy pulpit!

6. Responsywne wsparcie (są też fajne!)

Czasami komunikacja z zespołem wsparcia firmy hostingowej może sprawić, że będziesz chciał fizycznie dotrzeć przez telefon i udusić bezużytecznego osła z drugiej linii. Innym razem może być przyjemny, produktywny, a nawet wręcz niesamowity. Z przyjemnością informujemy, że dzięki naszemu doświadczeniu z zespołem pomocy technicznej Hostingera należą one do tej drugiej kategorii.

Nie mieliśmy okazji przesłać biletu (nasze instalacje przebiegły bez żadnych problemów), więc po prostu skontaktowaliśmy się z ich czatem na żywo, aby zobaczyć, jak zareagowali na niektóre podstawowe problemy, i byliśmy pod wrażeniem!

Zespół wsparcia nie tylko odpowiedział nam prawie natychmiast (musieliśmy poczekać kilka sekund, ale to całkiem niesamowite, biorąc pod uwagę, że musieliśmy czekać blisko 30 minut z innym hostingiem), byli kompetentni, cierpliwi i otrzymali to – były ZABAWNE. Będą także trzymać cię za rękę i ukoić twoją niespokojną duszę, pomagając ci krok po kroku rozwiązać twoje problemy.

Jeśli Hostinger ma rację, to jest to jego interfejs wsparcia:

Interfejs wsparcia Hostinger

Możemy komunikować się z gifami i emotikonom (co niektórzy mogą powiedzieć, to sztuczka, ale widzimy, jak może to zmniejszyć frustrację podczas rozwiązywania skomplikowanych spraw), i możemy wysyłać załączniki! Jest to świetne w czasach, gdy obraz jest lepszy niż tysiąc słów.

Nie jesteśmy jedynymi, którzy podzielają ten sam poziom entuzjazmu odnośnie wsparcia Hostingera. Oto kilka faktycznych przykładów tego, co inni klienci mieli do powiedzenia na temat ich doświadczenia z zespołem pomocy technicznej Hostingera:

rozpoznawanie nazw domen

zadowolona obsługa klienta

Zespół wsparcia faktycznie stosuje „system wsparcia zerowego poziomu” (nieoficjalna nazwa, nie cytuj nas w tym temacie), w którym każdy z członków swojego zespołu jest przeszkolony w zakresie odpowiadania na każde zapytanie bez przekazywania wsparcia na wyższy poziom. Skutkuje to niezwykle szybkim rozwiązywaniem problemów, ponieważ nie muszą tracić czasu na łączenie się z obsługą wyższego poziomu, aby rozwiązać problemy.

Zespół wsparcia Hostingera

Litewski zespół wsparcia ciężko pracuje

Kolejną wielką zaletą ich wsparcia jest to, że są bardzo zlokalizowani! Zespół wsparcia obsługuje 20 krajów z 4 centrów wsparcia w języku ojczystym, więc mieszkańcy mają łatwiejszy kontakt z zespołem i planują wprowadzić więcej zlokalizowanych języków! Poniższy GIF dokładnie odzwierciedla moją odpowiedź, kiedy się dowiedziałem.

Prawdziwa historia.

Andy Dwyer Shock

7. Darmowa domena!

Jeśli ludzie jeszcze tego nie wiedzieli, aby założyć witrynę, należy kupić nazwę domeny od rejestratora domen oprócz płacenia za hosting. Takie małe wydatki mogą się sumować i robić śnieżki, a to może naprawdę zaszkodzić właścicielom małych firm, zwłaszcza gdy dopiero zaczynają.

Uzyskanie bezpłatnej nazwy domeny z hostingu może naprawdę pomóc, a Hostinger naprawdę robi różnicę, wspierając nowych przedsiębiorców, dając domenę za darmo!

Jedyną rzeczą jest to, że w przypadku domen będziesz chciał uzyskać ochronę WHOIS, która chroni Twoją tożsamość online. Niektórzy rejestratorzy domen, tacy jak Namecheap, zapewniają ochronę WHOIS za darmo, ale nie jest tak w przypadku wszystkich rejestratorów. Najczęściej będziesz musiał za to zapłacić, i niestety tak jest w przypadku Hostingera.

Ale spójrz na dobrą stronę – otrzymasz DARMOWĄ DOMENĘ! Płacenie 5 USD rocznie za ochronę WHOIS to w rzeczywistości orzeszki ziemne. To godna inwestycja!

8. Nieograniczone funkcje!

Jakby wszystko inne na tej liście nie było już wystarczająco imponujące, Plan Premium Hostingera nadal robi wrażenie dzięki całej liście nieograniczonych funkcji. Rzućmy okiem na niektóre z nich.

 • Nieograniczone strony internetowe
  Za pomocą tylko 1 konta Hostinger pozwala Ci zbudować tyle stron, ile tylko możesz chcieć!
 • Nieograniczone miejsce na dysku SSD
  Jaka jest korzyść z możliwości hostowania nieograniczonej liczby witryn, jeśli przestrzeń dyskowa jest ograniczona, prawda? Hostinger to rozpoznaje i oferuje nam nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD, dzięki czemu możemy faktycznie korzystać z naszych nieograniczonych stron internetowych z zaletami prędkości SSD!
 • nieograniczona przepustowość
  Dzięki Hostinger Premium nie musisz martwić się o przestoje w witrynie spowodowane wyjątkowo dużym ruchem. Masz nieograniczoną przepustowość, dzięki czemu możesz zaspokoić dowolną liczbę użytkowników!
 • Nieograniczony e-mail
  Wspomniałem wcześniej, że koszty prowadzenia małej firmy internetowej mogą łatwo wzrosnąć. Usługa e-mail jest jednym z tych kosztów. Na szczęście dzięki planowi Premium możemy utworzyć nieograniczoną liczbę adresów e-mail, aby spełnić nasze potrzeby, wszystkie hostowane z naszą nieograniczoną pamięcią SSD!
 • CronJobs
  Dawno minęły czasy, kiedy musisz starannie planować CronJobs, ponieważ jesteś ograniczony do pewnej liczby Cronjobs. Plan Premium Hostingera pozwala na nieograniczoną liczbę Cronjobs, dzięki czemu możesz jechać do miasta ze swoimi skryptami!

9. Wielka cena wprowadzająca

Wreszcie, ceny wprowadzające Hostingera naprawdę wyróżniają tę firmę hostingową na tle konkurencji.

Hostinger ma prawie wszystkie te same funkcje, co host internetowy premium, ale za ułamek ceny; nasz Plan Premium kosztuje tylko 2,15 USD / miesiąc, a ich podstawowy poziom Pojedynczy abonament to tylko 0,80 USD / miesiąc, podczas gdy nasz obecny ulubiony hosting internetowy, SiteGround, pobiera 3,95 USD za swoje konto podstawowe. Dokonaliśmy porównań, ale zajmiemy się tym w dalszej części tego artykułu.

Pod względem wartości musimy powiedzieć, że Hostinger zapewnia jeden z najlepszych wyników w branży, szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają!

10. Są właścicielami kreatora stron internetowych Zyro

Rozszerzając i tak imponującą gamę produktów, Hostinger niedawno dodał do swoich zasobów kreatora stron internetowych. Zyro jest skierowany do prawdziwych początkujących użytkowników i przenosi prostotę na zupełnie nowy poziom.

To, co oferuje Zyro, jest bardziej holistyczne. Ponadto uprościli podstawowy program do tworzenia witryn i dodali funkcje zewnętrzne, które pomogą użytkownikom szybko tworzyć kompletne witryny. Obejmują one zdolność do automatycznego generowania treści, usprawnienia projektowania i nie tylko.

 • Pisarz AI
 • Mapa cieplna AI
 • Logo & Slogan Maker
 • Ogromna biblioteka obrazów (ZA DARMO!)

Możesz przeczytać naszą szczegółową recenzję na temat Zyro, aby uzyskać więcej informacji!

Rzeczy, których byliśmy rozczarowani Hostingerem

Do tej pory naprawdę lubimy Hostingera jako hosta internetowego, ale jest to po prostu nierealistyczne, jeśli mówimy, że nie mają żadnych wad. Oto niektóre rzeczy, z których nie byliśmy zbyt zadowoleni.

1. Brak codziennej kopii zapasowej

Brak tej funkcji złamał mi serce i zmusił mnie do płaczu w środku. Byliśmy tak przyzwyczajeni do codziennych kopii zapasowych z innym hostingiem, że jego brak spowodował, że poczuliśmy się trochę niepewnie.

Dobrze, że tę funkcję można kupić za 0,95 USD / miesiąc. Bani, że konto nie jest darmowe, ale pomyśl o tym w ten sposób – wstępne ceny Hostingera są już najniższe na rynku. Zasługują na trochę więcej pieniędzy na niektóre funkcje.

2. Brak darmowego SSL

Certyfikat SSL jest naprawdę ważny, ponieważ ustanawia bezpieczne połączenie między klientem a witryną. To buduje zaufanie, skłaniając ich do większego bezpieczeństwa podczas robienia zakupów od Ciebie. To także umieszcza „S” w „https”, co pomaga zaszczepić zaufanie do Twojej witryny (jakie jest prawdopodobieństwo, że dokonasz transakcji, gdy nie zobaczysz „https”?).

Certyfikat SSL

Google wyświetla również tekst „ta strona nie jest bezpieczna” podczas ładowania dowolnej witryny bez protokołu SSL w przeglądarce Chrome, co zmniejsza prawdopodobieństwo, że ludzie kupią coś poza Twoją witryną.

SSL jest także jednym z najprostszych sposobów na zwiększenie pozycji SEO Twojej witryny, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do tej funkcji. Szkoda, że ​​Hostinger nie ma go za darmo, ale oto krótka wskazówka – wskocz do Cloudflare i zarejestruj konto, aby uzyskać bezpłatny SSL. Problem rozwiązany!

Plany Hostingera & funkcje

Hostinger ma wiele planów odpowiednich dla wszystkich rodzajów użytkowników, od blogerów, małych firm po użytkowników korporacyjnych.

Shared Hosting

SinglePremiumBusiness
SSD Space10GBUnlimitedUnlimited
Liczba witryn 1 Nieograniczony Nieograniczony
Przepustowość 100 GB Nieograniczony Nieograniczony
Darmowe SSLNieNie Tak
Codzienne kopie zapasowe Nie Nie Tak
Cena / miesięczna 0,80 *$ 2,15 * * 3,45 *

* SZALONA cena wstępna Hostingera! Wymaga to jednak subskrypcji 48-miesięcznych.

Hosting w chmurze

Hostingowe plany hostingowe w chmurze są tak łatwe i łatwe w użyciu, jak ich wspólne opcje hostingu, z tym wyjątkiem, że są wyposażone w bardziej zaawansowane funkcje. Wygląda na to, że połączyli najlepsze funkcje VPS i Shared Hosting, aby stworzyć swoje doskonałe plany Cloud Hosting.

Będziesz mógł cieszyć się bezpłatną codzienną kopią zapasową, darmowym SSL na całe życie, wbudowaną ochroną Cloudflare dedykowaną IP… w zasadzie działa. Dzięki dedykowanemu, w pełni zarządzanemu wsparciu 24/7, praktycznie nie musisz się martwić o backend, ponieważ Hostinger zajmie się tym za Ciebie.

StartupProfessionalEnterprise
Dedykowany adres IP Tak Tak Tak
Miejsce na dysku 40 GB 80 GB 160 GB
BandwidthUnlimitedUnlimitedUnlimited
RAM3GB6GB12GB
Rdzenie procesora 246
Cena /mo$7,45*$14.95*$27.45*

* Wszystkie plany Hostinger Cloud są w pełni zarządzane & pochodzi z hPanel

Ponieważ jednak to administratorzy zarządzają zapleczem, nie będziesz mieć dostępu do serwera ani zmieniać systemu operacyjnego. Niewielka cena za tak wygodną funkcję.

Twoje zasoby są ograniczone, ale dedykowane (co oznacza, że ​​nie musisz dzielić się nimi z innymi użytkownikami), a ich włączenie do CDN zapewnia błyskawiczne szybkie ładowanie strony. Jeśli czujesz taką potrzebę, możesz bezproblemowo przejść z planu udostępniania hostingu na konto hostingowe w chmurze, bez żadnych przestojów w witrynie..

Jesteśmy pod wrażeniem hostingu w chmurze Hostingera i zdecydowanie polecamy go, jeśli jesteś na rynku konta hostingowego w chmurze!

W chwili pisania tego tekstu Hostinger ma ogromną zniżkę na opcje Cloud Hosting od 7,45 USD miesięcznie do 27,45 USD miesięcznie (spodziewaj się zapłacić ponad 79% więcej w okresach braku sprzedaży), więc jeśli myślisz o zdobyciu chmury Konto hostingowe, teraz jest tak dobry czas jak zawsze!

Hosting VPS

Ci z was, którzy szukają VPS Hosting, będą mogli cieszyć się wyjątkowymi opcjami VPS Hostingera. Uważany za do 30% szybszy niż większość standardowych opcji hostingu współdzielonego bez żadnych przestojów, możemy zrozumieć, dlaczego hosting VPS firmy Hostinger jest atrakcyjny dla użytkowników korporacyjnych.

Plany VPS firmy Hostinger są w rzeczywistości dość podobne do ich kont hostingowych w chmurze, przy czym główną różnicą jest zarządzanie zapleczem. Podczas gdy użytkownicy Cloud Hosting mogą cieszyć się w pełni zarządzaną usługą, klienci VPS będą mieli dostęp do konta root, co oznacza większą możliwość dostosowania. Kompromis polega na tym, że wszystkie aktualizacje i konserwacja serwera muszą być wykonywane przez użytkownika.

Ich podstawowa opcja dla hostingu VPS kosztuje tylko 3,95 USD / miesiąc i jest idealna dla tych z was, którzy dopiero mokrzą. Gdy poczujesz, że wyrosłeś z usług planu wstępnego, możesz przejść na plan, który będzie lepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Jak Hostinger wytrzymuje konkurencję?

Nie możemy nazwać tego wszechstronną recenzją bez wystawienia gwiazdy programu na kilku naszych ulubionych gospodarzy, prawda? Poświęciliśmy więc czas na porównanie Hostingera z kilkoma innymi hostami internetowymi, aby sprawdzić, który może być dla Ciebie lepszym wyborem.

Hostinger Premium VS SiteGround GrowBig

Przetestowaliśmy te dwie witryny testowe pod kątem szybkości za pomocą naszego zastrzeżonego narzędzia do sprawdzania prędkości serwerów, aby sprawdzić, jak wypadłyby one ze sobą, a wyniki są w rzeczywistości całkiem interesujące.

Sprawdź to:

HostingerSiteGround
Lokalizacja serweraSingaporeSingapore
US (W) 194 ms 211 ms
US (E) 229 ms 215 ms
Londyn 246 ms 180 ms
Singapur 5 ms3 ms
Sao Paulo 349 ms351 ms
Bangalore99 ms66 ms
Sydney191 ms95 ms
Japonia 70 ms70 ms
Canada212 ms240 ms
Niemcy 163 ms 168 ms
Średnia światowa 175,8 ms 159,9 ms
Test SiteSee Test SiteSee Test Site
Pełne wyniki

Zanim podzielimy wyniki, musimy powiedzieć, że obaj gospodarze osiągnęli bardzo dobre wyniki, obaj osiągając średnią światową poniżej 200 ms, co plasuje ich jako naszych najlepszych gospodarzy A + pod względem szybkości!

Jeśli chodzi o szybkość, myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że obaj gospodarze są na szczycie gry, a Hostinger daje nam ogólnoświatową średnią 176 ms w porównaniu do 160 ms SiteGround. Wystąpili wyjątkowo dobrze w krajach azjatyckich, osiągając wyniki poniżej 100 ms w Japonii, Bangalore i Singapurze.

Nie radzili sobie tak dobrze w Londynie, USA na wschodzie, w USA na zachodzie i w Sao Paulo ze względu na lokalizację centrum danych (w Singapurze), ale prędkości są nadal bardzo duże.

Osobiście uważam, że te dwie firmy hostingowe są niewiarygodnie responsywne i szybkie, ale nie możemy ich tak naprawdę traktować jako równe, ponieważ szybkość nie jest jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​obie firmy są tak wspaniałymi hostami.

SiteGround to wysokiej jakości, all inclusive hosting z doskonałymi funkcjami, idealny dla małych i dużych firm. Chodzi o to, że doskonałość nie przychodzi za darmo, a abonenci będą musieli sporo zapłacić za przedłużenia SiteGround.

Z drugiej strony, Hostinger jest łatwym w użyciu podstawowym hostingiem, najlepszym dla początkujących, małych firm i przedsiębiorców. Dobrą rzeczą w Hostinger jest to, że pozwala użytkownikom na aktualizację, aby uzyskać funkcje premium, stąd ich bardzo niska cena wprowadzająca.

Obie są fantastycznymi firmami hostingowymi, superszybkimi i niesamowicie dobrymi, ukierunkowanymi na różne grupy demograficzne.

Hostinger vs HostGator (Cloud Hosting)

Hostgator ma niestandardowy pulpit, który jest znany z tego, że jest estetyczny i łatwy w użyciu. Problem z ich niestandardowym pulpitem nawigacyjnym polega na tym, że istnieją ograniczenia, które skłoniły nas do wyboru hPanel z Hostingerem zamiast tego.

Niestandardowy pulpit nawigacyjny hPanel firmy Hostinger jest bardzo przyjemny dla oka i ładniejszy w porównaniu do HostGator. Wszystko jest ładnie podzielone na kategorie, a co najważniejsze, nie czuliśmy się, jakbyśmy stracili jakąkolwiek funkcję.

Poza niestandardowym pulpitem nawigacyjnym opcje Hostingera i Hostgatora w chmurze są bardzo podobne pod względem szybkości i funkcji. Hostinger Cloud jest nieco droższy (chmura Hostinger zaczyna się od 7,45 $, a Hostgator Cloud od 4,95 $), ale jeśli porównasz to, co otrzymujesz od Hostinger i Hostgator, zobaczysz, że korzyści odzwierciedlają cenę, dolara za dolara.

Hostgator Cloud Plan

Plany HostGator Cloud & cennik

Hostinger Cloud Plan

Plany Hostinger Cloud & cennik

Największą różnicą byłoby dedykowane IP. Podczas gdy HostGator oferuje bezpłatne dedykowane IP ze swoim planem najwyższego poziomu, otrzymujesz bezpłatne dedykowane IP ze wszystkimi planami Hostinger Cloud.

Podobnie jak w przypadku naszego wcześniejszego porównania SiteGround, musimy powiedzieć, że chociaż Hostinger Cloud i HostGator Cloud są bardzo podobne, dotyczą różnych rodzajów demograficznych.

Jeśli zapytasz nas o preferencje, musielibyśmy powiedzieć, że bardzo wolimy Hostinger Cloud. Oprócz tego, że jesteśmy łatwiejszą w obsłudze usługą w pełni zarządzaną, mieliśmy znacznie lepsze wrażenia z ich deski rozdzielczej hPanel. Poza tym nie mamy nic dobrego do powiedzenia na temat zespołu wsparcia Hostingera, a zespół wsparcia Hostgatora może czasem budzić wątpliwości.

Werdykt: Czy Hostinger jest właściwym hostem dla Ciebie??

Po zabawie z naszymi witrynami testowymi, korzystaniu z funkcji i ogólnym odczuciu usług hostingowych Hostinger, musimy powiedzieć, że Hostinger naprawdę jest bardzo solidnym hostem!

Ich interfejs użytkownika jest łatwy w użyciu, mają wygodne konfiguracje 1-kliknięcia dla WordPress (i innych popularnych aplikacji), a czasy odpowiedzi serwera mogą się różnić w przypadku niektórych z naszych najlepszych hostów internetowych klasy A +.

Przekonaliśmy się, że ich obsługa jest niezwykle przyjazna dla początkujących dzięki ich wyjątkowemu zespołowi wsparcia! Przeszkoleni w zakresie „zerowego poziomu wsparcia” chętnie pomogą Ci krok po kroku w rozwiązaniu napotkanych problemów.

W porównaniu z naszą ulubioną firmą hostingową, SiteGround, stwierdziliśmy, że prędkość Hostingera jest na równi z SiteGround, który jest nieco lepszy. Należy zauważyć, że te dwie firmy obsługują bardzo różne rynki.

Jeśli dopiero zaczynasz lub myślisz o zmoczeniu się w blogowaniu, nie będziesz musiał się martwić, gdy będziesz współpracować z Hostingerem. Ich doskonałe usługi w połączeniu z niesamowicie niskimi cenami sprawiają, że są gospodarzem o najlepszym stosunku jakości do ceny. Jeśli okaże się, że nie masz dość drogi, zawsze będziesz mieć możliwość uaktualnienia do funkcji premium!

Kluczowe cechy

 • ✓ Nieograniczone miejsce na dane
 • ✓ Nieograniczona przepustowość
 • ✓ hPanel
 • ✓ Darmowa domena
 • ✓ Świetne wsparcie
 • ✓ Git, PHP7, 1-Click Installer

Polecane dla

 • • Początkujący
 • • Joomla, Drupal, WordPress
 • • Małe i średnie firmy
 • • Profesjonalny / osobisty blog
 • • Marketingowcy stowarzyszeni

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me