Ви використовуєте рекламу у Facebook?

Вони є фантастичним способом для власників інтернет-магазинів отримувати свою продукцію перед більшою аудиторією. Найголовніше – вони отримують вашу продукцію перед потрібною аудиторією.

Для власників електронної комерції Facebook дає вам простий спосіб націлити на конкретного клієнта та повернути їх на ваш веб-сайт.

Використовуючи певні хитрощі та поради, ви можете вичавити з них ще більше значення. Ви можете отримати більше кліків, більш орієнтованих клієнтів та більше продажів.

1. Використовуйте карусель із декількома продуктами

Тепер Facebook дозволяє вибрати рекламу каруселі з різними продуктами. Є багато причин, чому саме цей тип реклами збільшує клік і зменшує ваші витрати.

оголошення на каруселі

Перш за все, це інтригуюче та інтерактивне. Клієнти хочуть прокрутити та побачити більше продуктів. Наша природна інтрига призводить нас до того, щоб натиснути та пограти з нею. Це привертає більше людей до вашого бренду і залучає їх.

По-друге, ви показуєте групу продуктів, які працюють разом. Використовуйте цю опцію, щоб розповісти історію або пояснити, як взаємодіють кілька продуктів.

По-третє, використання його показує більш широкий асортимент продукції. Скажімо, ви продаєте сноуборд обладнання. Клієнти можуть не відразу захотіти придбати сноуборд, але ви можете скористатися каруселем, щоб показати їм більш дешеві вироби, такі як черевики або віск. Це дає їм набагато більший привід для натискання.

2. Використовуйте відеорекламу

Алгоритм Facebook активно надає пріоритет відеоконтенту. Використовуючи відео, ваша реклама набагато більше шансів знайти свій канал на людях. Не тільки це, але це і більш привабливий формат. Статистика показує, що більше половини щоденних користувачів Facebook щодня переглядають відео на платформі.

Ваші клієнти набагато частіше зупиняються і переглядають відео, оскільки воно моментально починає відтворюватися, коли вони прокручують його.

Ви також можете використовувати його для показу своїх продуктів у дії. Наприклад, Asos робить це, щоб показати свій асортимент одягу. Якщо ви володієте магазином моди, ви можете зробити подібну річ самостійно. Створюючи свою рекламу, виберіть формат відео.

Асос

(Хоча, судячи з нового смайлика “сердитого обличчя”, не всі люблять новий асортимент Asos!)

3. Використовуйте “пропозиції” у Facebook

Усі люблять розпродаж, а ваші клієнти набагато частіше натискають, коли ви пропонуєте знижку.

Якщо у вас є продаж вашої продукції, ви можете створити рекламу спеціально для продажу чи пропозиції. Чому б не створити вступну пропозицію, щоб заманювати людей? Подивіться, як Macy пропонує 25% знижки на всі продукти понад 100 доларів.

Пропозиція Macys

Найкраще в цій рекламі – те, що вашим потенційним клієнтам навіть не потрібно залишати Facebook, щоб викупити її. Там менше тертя, і це закриває розрив між продажем. Клацання оголошення надає їм унікальний код, який вони можуть використовувати на вашому веб-сайті. Цей конкретний метод також використовує “соціальний доказ”, показуючи іншим, що “14, 991” люди вже заявили про це. Загалом, це геніальний спосіб залучити нових та існуючих клієнтів на ваш веб-сайт.

4. “Підвищити” існуючу популярну публікацію

Іноді ми насторожено ставимо рекламу, тому що ми ніколи не знаємо, наскільки добре вона відреагує. Хто-небудь натисне? Чи буде це марною тратою грошей? Ось чому розширення існуючої публікації – чудова ідея. Ви можете вибрати публікацію, яка вже створила багато акцій, кліків та взаємодій. Іншими словами, ви знаєте, що це працює. Тепер просто підсиліть його, щоб охопити тисячі нових людей.

Ви можете рекламувати її людям, яким вже подобається ваша сторінка, або звертатися до нових людей. (Я вам ще нижче покажу кілька прийомів націлювання). Краса підсиленої посади полягає в тому, що ви вже знаєте, що це дає результати. Підвищіть його, і ви майже гарантуєте більше продажів та уваги.

Просувати публікацію

5. Зупиніть продаж!

Не кожна реклама повинна бути зосереджена на продажах. Насправді, дослідження показують, що ми прагнемо вимальовувати кричущі оголошення. Ми так звикли бачити рекламні оголошення в Інтернеті, що ми автоматично їх ігноруємо. Натомість шукайте інші способи отримання цінності від вашої реклами.

Один із варіантів – просування події. Як власник електронної комерції, події є фантастичним способом підвищення обізнаності про бренд. Можливо, ви могли б влаштувати захід із запуску продукту у вашому районі. Якщо ви є власником магазину моди, ви можете влаштувати подію подію або спонсорувати подію одягу. Якщо ви керуєте ювелірним магазином, ви можете влаштувати майстерню у вашому районі. Потім використовуйте подію Facebook, щоб створити обізнаність про це.

Подія

Подивіться, як ринок Jasper використовує подію для демонстрації своїх продуктів. Вони нічого не продають, але все це сприяє можливим продажам.

6. Натомість зміцніть свій бренд

Це ще один чудовий спосіб рекламувати, фактично нічого не продаючи. Візьмемо, наприклад, North Face. Вони – магазин на відкритому повітрі та пригоди. Тим не менш, їхні рекламні акценти зосереджуються на зміцненні ідентичності бренду, а не безпосередньо на продажу.

Північне обличчя

Вони розуміють, що реклами у Facebook найкраще працюють, коли вони мають візуальний, надихаючий та вірусний характер. У перспективі вони будуть формувати свою клієнтську базу та зміцнювати свою лояльність до цієї форми реклами.

7. Створіть спеціальний заклик до дії

Якщо ви запитаєте мене, це одна з найкращих нових функцій Facebook. Замість того, щоб використовувати простий формат вікна, тепер Facebook дозволить вам створити особистий заклик до дії. Це все ще дуже сильно використовується марками та продавцями електронної комерції. Тим не менш, це різко збільшить ваш показник кліків.

Створіть спеціальний заклик до дії

Налаштовуючи свою рекламу, перейдіть до розділу “Текст та посилання”. Це дозволить вам вибрати кілька варіантів, які випадають, як-от “покуповуй зараз”, “дізнайся більше”, “зареєструйся” тощо. Ви також можете ввести свій власний заклик до дії. Це активно змусить ваших клієнтів натискати та збільшувати потенційні продажі.

нестандартний заклик до дії

Націлювання

Facebook має унікальну можливість пропонувати нішу рекламу. Він записує демографічні та місцеположні дані більшості своїх користувачів. Він також збирає їх інтереси, хобі та роботу. Все це дуже корисно для власників електронної комерції. Однак, є кілька навіть більш потужних способів націлити рекламу. Ось кілька простих ідей.

8. Націліть на відвідувачів вашого веб-сайту

Багато власників магазинів інстинктивно використовують оголошення Facebook, щоб звернутися до нових клієнтів. Однак насправді набагато ефективніше орієнтуватися на людей, які вже відвідали ваш веб-сайт. Вони вже знайомі з вашим брендом. Вони вже переглядали ваші продукти. Підключення вже є, тому вони з більшою ймовірністю купують у вас. Вам просто потрібно нагадати їм! Використовуючи рекламу Facebook, ви можете нагадати їм про свій веб-сайт та зміцнити ідентичність вашого бренду.

Перш за все, вам потрібно буде використовувати невеликий фрагмент коду під назвою “піксель Facebook”. Ви розміщуєте його на своєму веб-сайті, щоб Facebook міг збирати інформацію про те, хто відвідує ваш сайт. Тепер, налаштовуючи свою рекламу, натисніть опцію “Спеціальна аудиторія”.

Трафік веб-сайту Taregt

Тепер ви побачите цю опцію. Тепер Facebook буде націлений на користувачів, які вже були на вашому веб-сайті. Ви набагато більше шансів отримати клік та продаж за допомогою цієї методики.

9. Націліться на своїх абонентів електронної пошти

Знову ж, для цього використовується той же метод, що описаний вище. Тільки цього разу ваша цільова аудиторія ще тісніше пов’язана з вами. Вони підписалися на ваш список електронних листів, тобто вони вже дуже зацікавлені у ваших продуктах. Кілька обережних рекламних оголошень у Facebook ще більше підвищить рівень обізнаності вашого бренду та переконують їх придбати.

Цільовий список електронної пошти

10. Націліть людей на процес придбання чогось

Нещодавно Facebook запустив новий розділ свого алгоритму націлювання. Він називається “поведінка”, наведеним нижче.

Цільова поведінка при покупці

Перейшовши до пункту “поведінка щодо купівлі” у спадному меню, ви можете націлювати на людей, які зараз купують певний товар. Скажімо, ви переглядали веб-сайти, хотіли придбати нову ігрову консоль. Використовуючи файли cookie у своєму веб-переглядачі, Facebook знає, коли ви шукали нову консоль, тому він починає розміщувати рекламу для вас, пристосовану до ігор. Ви, мабуть, самі це пережили.

Як продавець електронної комерції, ви можете гортати таблиці. Тепер ви можете орієнтуватися на людей, які зараз купують консоль. Ідеально підходить, якщо ви продаєте ігри чи аксесуари. Зробити це можна практично для чого завгодно: ювелірних виробів, моди, сонцезахисних окулярів тощо.

11. Націлюйте людей на основі доходу (або вище середнього рівня онлайн-користувачів)

Якщо ви запасаєтесь дорогими продуктами, ваша реклама, як правило, витрачається на розбитого студента! Скажімо, ви продаєте розкішні мильні ванни за 100 мильних барів або преміум-сонцезахисні окуляри по 500 доларів на пару. Ви чітко маєте на увазі конкретний ринок високого класу. Я ніколи не бачив, щоб студент, що випав, впав 100 доларів на брусок мила, тому ви просто кидаєте рекламні гроші в повітря, якщо рекламуєте свій товар широкій аудиторії.

Цільовий дохід

Орієнтуючись на людей, які мають лише високу чисту середню вартість або високий середній дохід, ви більше шанси потрапити на цільову аудиторію.

Facebook також класифікує тих, хто витрачає більше, ніж в середньому в Інтернеті. Природно, ці користувачі Facebook із задоволенням отримують свої кредитні картки та люблять трохи покупок в Інтернеті! Це ідеальні користувачі, на які потрібно орієнтуватися, особливо коли звужуються інтереси та демографічні показники.

12. Націлюйте батьків на вік своїх дітей (або націлюйте на майбутніх мам!)

Цей варіант відмінно підходить для тих, хто продає дитячі товари, дитячий одяг або товари для батьків. Але, очевидно, існує величезна різниця у віці для батьків з дітьми. Націлювання на “батьків” може означати людей, які мають підлітка. Досить безглуздо, якщо ви продаєте дитячі аксесуари. Тож Facebook розбиває його на вік батьків батьків.

Цільові батьки

Існує також чудова категорія трохи нижче цієї категорії для “майбутніх мам”. Це величезний ринок, який можна продати, якщо ви продаєте дитячий одяг, а Facebook дозволяє рекламувати безпосередньо всіх вагітних мам у всьому світі!

13. Націліть когось на тривалі стосунки

Пари, які знаходяться на півсвіті один від одного, люблять надсилати подарунки. Ви можете допомогти їм, націливши їх безпосередньо. Facebook використовує свою різноманітну аналітику для виявлення пар, які перебувають у міжміських стосунках.

Цільові ретрансляції

Як ви бачите на зображенні, ви також можете націлювати на людей, якщо вони мають річницю. Ці люди незмінно шукають подарунок найближчим часом. Ви також можете націлити на друзів тих, хто має нову роботу, або друзів недавно зав’язаної пари. Це люди, які, ймовірно, хочуть щось купити.

Оптимізація зображень

Facebook надає пріоритет зображенням та відео перед іншими формами вмісту, тож ви повинні їх правильно зрозуміти. Ви повинні зупинити людей на їхніх слідах із захоплюючою фотографією. Ось пара хитрощів, які допоможуть.

14. Використовуйте білий фон

Експерти з реклами зробили тисячі тестів і дійшли висновку, що білі фони призводять до більшої кількості кліків. Чому? Тому що, загалом, це притягує око. Веб-дизайнери регулярно використовують простір, щоб головний об’єкт виділявся більше.

Білий простір

На цьому зображенні подивіться, як помаранчевий вискакує з екрану. Це підсилюється білим екраном за ним. Очі клієнта автоматично звертаються до нього, і вони набагато частіше натискають на посилання. Спробуйте самі з власними рекламними оголошеннями.

15. Використовуйте правило третин

Правило третини – це принцип дизайну, який допомагає створити відчуття рівноваги в образі. Реалізувати цей принцип легко; розділіть своє зображення на 9 однакових за розміром ящиків, намалювавши дві лінії по горизонталі та дві вертикально. Розміщення основної тематики вашої реклами в перерізах намальованих ліній створює врівноважене відчуття. Ось оголошення, яке реалізувало це правило:

Правило третин

Ці хлопці розуміють це абсолютно тут. Яскраві кольори спливають, тоді як відчувається рівномірність і рівновага – все завдяки зручному денді «правилу третини». Зауважте, наскільки навмисні пропорції об’єктів; дві третини реклами становлять взуття (основний об’єкт), а остання третина – бренд (вторинний об’єкт). Це забезпечує візуальну ієрархію, де ви спершу звертаєтесь до їхніх прекрасних мокків, потім ви ознайомилися з брендом. Вони також надають виробу та логотипу тонку дихального простору, надаючи йому гладкий і добре збалансований дотик. Детальніше про принципи дизайну Facebook Ads.

16. Завжди кладіть виріб у праву руку

Цей трюк може здатися дивним, але статистика показує, що продукти продаються краще, коли їх рекламують у правій людині. Божевільний! Але, правда. Все це базується на вікових маркетингових знаннях. Наприклад, у магазині речі, які ви регулярно купуєте, розміщуються праворуч під час руху вниз.

Кокс права рука

Ви можете використовувати цей самий трюк в Інтернеті. Наші очі відразу ж притягуються до правої руки. Для більшості з нас це більш природно.

Ви можете використовувати всілякі джеді-фокуси, коли використовуєте інтернет-маркетинг та рекламу.

БОНУСНИЙ ТРИК! 17. Використовуйте точну цифру для ціноутворення

Ваш розум обробляє просту фігуру набагато швидше, ніж одну із копійками. Тож замість реклами пари сонцезахисних окулярів на рівні 14,95 дол. США, рекламуйте їх на рівні 15 доларів. Не бійтеся рухатись вгору або вниз, досягнувши кращого кліку.

Використовуючи ці хитрощі, ви можете стимулювати набагато більше продажів як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективах.

Як завжди, я тут, щоб відповісти на всі ваші запитання щодо реклами чи маркетингу у Facebook загалом. Дякуємо за прочитане!