7 речей, які ви повинні зробити, щоб продавати свій Інтернет-магазин офлайн

Існує неймовірна кількість вмісту, який розповідає про те, як просувати ваш магазин електронної комерції в Інтернеті, але є менше про те, як продавати його в режимі офлайн. І факт: вам потрібно обоє. Чим більше місця ви продаєте, тим більше бізнесу ви отримаєте!


Якщо ви не використовуєте будь-яку з перелічених нижче тактик офлайн, саме час додати їх до того, що ви робите, щоб продати свій бізнес в Інтернеті.

1. Ви не берете участі в можливостях ділових мереж

Незалежно від того, чи це ваша місцева торгова палата чи спеціальна галузева група, ви не можете дозволити собі не залучатися до можливостей мереж. Звичайно, ви можете почувати себе поза місцем і вважаєте за краще ховатися в темному кутку на своїй першій події, але коли ви познайомитесь з людьми та надасте цінність групі, люди почнуть вам довіряти і хочуть вам допомогти. Чудовий спосіб швидше познайомитися з людьми – добровольцем або балотуватися в офіс. Пам’ятайте лише, що ви там не для того, щоб здійснювати миттєві продажі, а швидше будувати стосунки з часом.

Джамал Аскумі, власник CastleSmart.com, агент з нерухомості у Великобританії, каже, що відвідування конгресів та зустрічей у своїй галузі було корисним для зв’язку з потенційними клієнтами.

CastleSmart.com

Він каже, що відвідування цих заходів “дозволило нам налагодити мережу з кількома ентузіастами галузі, які потім стали користувачами нашого сайту”, і що ці зусилля окупилися збільшенням продажів на 15%..

2. Ви не виконуєте подальших замовлень

Більшість компаній з електронної комерції взаємодіють із клієнтами лише електронною поштою, але існують обмеження. Що станеться, якщо клієнт поверне товар? Ви коли-небудь знаєте, що було з цим? Швидкий телефонний дзвінок може дати вам корисну інформацію про те, що було не так, і допоможе вам покращити процес чи продукти для майбутніх клієнтів. Розмова з клієнтами також може допомогти вам зрозуміти, чого вони хочуть, щоб ви могли це доставити.

Алекс Драйсдейл, засновник компанії Crik Nutrition, каже, що розмова з його клієнтами має величезний вплив на те, щоб повернути їх більше.

Крик

«Я намагаюся зателефонувати кожному клієнту і запитати їх, що вони люблять або ненавиджу щодо мого продукту. Крім того, я особисто передаю і місцеві замовлення і переконуюсь, що залишаю достатньо часу, щоб поговорити з ними протягом 15 хвилин. Всі люблять, щоб генеральний директор в їхньому будинку відповідав на будь-які запитання щодо того, на що вони просто витратили свої важко зароблені гроші ».

3. Ви не завжди носите з собою візитні картки

Ви думаєте, “я виходжу на пиво. Навіщо мені потрібні візитні картки? ” І, можливо, вони вам не знадобляться. Але краще носити їх і не потрібно, ніж бити себе, бо ти їх не приніс. Сендінпіті трапляються тоді, коли ви найменше цього очікуєте. Ви можете вступити в розмову з офіціанткою про її браслет і згадати, що у вас є магазин Etsy, який продає подібні конструкції. Якщо вона хоче перевірити ваш магазин, наявність вашої візитної картки з вами змушує вас виглядати більш професійно і дозволяє їй пізніше відвідувати ваш магазин.

Крістіна Кастро Мораль, володарка Sombras Blancas Art & Дизайн, каже, візитні картки є важливими для неї, щоб продати свою фірмову фірму.

sbcard

“Коли я працюю з клієнтами, які володіють фізичним бізнесом або постійно перебувають у контакті з багатьма різними людьми через свою роботу, я зазвичай запитую їх, чи не проти вони мені надіслати частину моїх візиток поштою. Таким чином, якщо з’явиться можливість, вони можуть передати мою карту іншим людям, які можуть бути зацікавлені в моїх послугах. Завдяки цьому я постійно контактую з новими потенційними клієнтами з багатьох різних місць ».

Вона також каже, що зберігає стопку візиток у своїй сумці і використовує їх майже як блокнот.

“Кожен раз, коли хтось запитує мою електронну пошту / телефон, навіть якщо це не пов’язано з бізнесом, я передаю свою картку і використовую задню частину, щоб писати зайву інформацію, необхідну. Ніколи не знаєш, де ця картка опиниться, і є певна ймовірність, що одна з цих багатьох карт надійде до потенційного клієнта ».

4. Ви не показуєте свої продукти

Набагато більше людей, які не знайомі з вашим брендом у вашому місті, ніж ті, хто є. Вам належить познайомити їх із цим. Annabel Annunziata з інтернет-магазину Beauty At Its Finest каже, що проведення шоу у вашій спільноті – навіть якщо він у вас вдома – це прекрасний спосіб зв’язати людей зі своїми продуктами.

Показ своїх продуктів

Розповідає, що проводила шоу у місцевому салоні, який рекламував це через свої канали соціальних медіа. Вона виставила свої вироби на показ, переконавшись, що її візитна картка є видатною. У неї також був створений магазин електронної комерції на своєму ноутбуці, щоб показувати людям і навіть пропонував акцію без доставки замовлень, зроблених на її сайті в той день..

“Клієнти салону бачили не лише те, як виглядав мій магазин і які товари, але [також] сім’я та друзі цих клієнтів дивилися на мій сайт і давали доручення своїм сім’ям забрати його для них”.

Вона каже, що ця подія створила багато продажів у салоні, і результати цього дня вийшли за рамки, тому що зараз салон зберігає купу своїх візиток на їхньому прилавку.

5. Ви не виховуєте стосунків зі ЗМІ

Журналісти все ще пишуть для друкованих видань, вірите чи ні. І місцевий бізнес завжди цікавить. Але твоє – це якщо журналісти не знають про тебе! Найкращий спосіб змусити журналіста писати про вас – це будувати з ними стосунки раніше ти хочеш чогось. Прочитайте їх зміст. Прокоментуйте це в Інтернеті. Слідкуйте за ними в соціальних мережах. Потисніть їм руки на заході в мережі. Віднесіть їх до кави. Потім позиціонуйте себе як довірений ресурс, коли їм потрібен.

Алекс Райхман, генеральний директор iTestCash, досяг успіху в цій тактиці:

«Одна кампанія, яка працювала на мене, контактувала з банківським журналом та пропонувала ідею історії. Через це вони закінчили писати статтю про підроблені гроші, і я отримав згадку та цитату у своєму журналі та на їхньому веб-сайті ».

Відносини із ЗМІ

Він каже, що на нього потрапило декілька клієнтів, які сказали, що знайшли його через статтю журналу.

6. Ви не шукайте партнерства

Замість того, щоб думати про іншого хлопця в місті, який також продає власні товари для домашніх тварин як конкуренцію, спробуйте переосмислити це як потенційну можливість партнерства. Ймовірно, ви не продаєте однакові товари, тому вам можуть бути способи співпрацювати або відносити бізнес один до одного. Якщо ви відвідуєте галузевий захід, не біжіть від конкуренції. Представіть себе і подивіться, куди йде розмова. Я колись припускав, що жінка, яка також керувала маркетинговою фірмою, була конкуренцією, але вона врешті-решт запропонувала мені допомогти у великому проекті, і стосунки роками були взаємовигідними.

Кендіс Галек, генеральний директор & Засновниця Bikini Luxe, каже, коли вона вперше запустила свій магазин електронної комерції бікіні, вона не звернула уваги на свій місцевий ринок у Майамі-Біч. Після того, як вона подумала, вона пішла до власників місцевого бізнесу і запропонувала створити флаєри з рекламою Bikini Luxe з одного боку та їхньою з іншого, і розмістила листівки у своїх компаніях (у дозаторах для серветок тощо).

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map