Що стосується даних, статистики та чисел, то я такий собі витівник.

Я люблю розчісувати свої цифри Google Analytics. Я одержимий вимірюванням своїх маркетингових кампаній електронною поштою. Я люблю графіки, таблиці та числа.

За допомогою маркетингових показників електронної пошти я одразу бачу, хто відкриває мої розсилки. Я бачу своїх найкращих клієнтів, і я можу зрозуміти, які теми теми найкраще працюють.

Показники маркетингу електронної пошти

(джерело зображення)

Підіймання нашого остаточного керівництва по маркетингу електронною поштою

  • Частина 1: 11 найвищих форм для реєстрації
  • Частина 2: Оновлення вмісту – найшвидший шлях для більшої кількості підписників
  • Частина 3: Посилення взаємодії & дохід із вітальною серією електронної пошти
  • Частина 4: 19 простих хитрощів, щоб отримати 40% відкритого курсу електронної пошти
  • Частина 5: Ідеальний сюжетний рядок: 18 хитрощів
  • Частина 6: Чи працює ваш електронний маркетинг? 14 основних показників для вимірювання

Я також бачу, що не працює. Що я можу зробити краще наступного разу?

Ось чому статистика та дані настільки важливі. Вони не просто цікаві, вони важливі для покращення вашого бізнесу.

Є ще одна причина, що я витрачаю стільки часу на розгляд аналітики електронної пошти:

Люди, які відкривають ваші електронні листи, – ваші найбільш зацікавлені та найважливіші послідовники. Вони цінують вашу компанію. Вони взаємодіють і взаємодіють з вами.

Чому б ви не хотіли більше знати про них?

дані кампанії електронною поштою

Швидкий словник термінів метрики електронної пошти

Перш за все, давайте переконайтеся, що ми всі на одній сторінці. У цій публікації я розповім про різні терміни маркетингу електронною поштою, зокрема:

Відкритий курс – Відсоток від загальної кількості підписників, які відкрили вашу електронну пошту.

Рейтинг кліків – Відсоток від загальної кількості підписників, які натиснули на посилання в електронній пошті.

Скасовано підписку – Скільки людей підписалися на ваш список після кампанії електронною поштою.

Якщо ви до цього часу стежили за нашими маркетинговими серіями електронної пошти, ви створили на своєму веб-сайті форму реєстрації електронної пошти, створили привітальну серію електронної пошти та прибили свою тему.

Але як ми точно виміряємо, наскільки ефективно працює ваш електронний маркетинг?

Відповідь – аналітика електронної пошти. І їх багато!

Протягом цієї серії електронних листів ми використовували MailChimp як демонстрацію. Сьогодні нічим не відрізняється, оскільки MailChimp пропонує широкий набір статистичних даних та даних про ваші кампанії.

Щоб отримати доступ до свого, увійдіть у MailChimp та перейдіть до “звітів”.

звіти mailchimp

Готові? Дозволяє зануритися в основні показники.

1. Прогрес у ваших загальних цілях бізнесу

Перш ніж ми подивимось на відкриті тарифи та ціни на кліки, я хочу, щоб ви подумали про свої більш широкі бізнес-цілі.

Статистика та цифри мають вирішальне значення, але якщо вони не ведуть вас до досягнення більшої мети, вони є просто “показниками марності”. Іншими словами, вони можуть виглядати добре, але чи допомагають вам досягти чого-небудь?

Подумайте, чи збільшує ваш маркетинг електронною поштою лояльність, приносить більше продажів і виводить ваш бізнес на новий рівень.

Справжньою мірою успіху для будь-якої маркетингової кампанії по електронній пошті є те, якщо вона підштовхує ваш бізнес далі.

2. Відкрита ставка

Середня відкрита ставка для електронної комерції – 16,71%

Відкрита ставка часто є показником, на який маркетологи зосереджуються. Він відображає, скільки людей відкрили вашу електронну пошту.

Звичайно, ми шукаємо тут максимально можливу кількість. Чим більше людей відкриває ваші електронні листи, тим більше шансів перетворити їх або повернути їх на ваш веб-сайт.

відкрита ставка

Висока відкрита ставка також говорить про певну лояльність. Це означає, що ваші підписники хочуть відкрити ваші електронні листи та побачити, що всередині.

Середня відкрита ставка для компанії з електронної комерції становить 16,71%, тож якщо ви звернетесь до цього, добре працюйте!

Але НЕ покладайтеся тільки на відкритий курс. Нам потрібно копати глибше, щоб побачити, чи вживають ці підписники.

Хочете поради щодо покращення відкритого курсу? Прочитайте частину 4 нашого остаточного посібника з маркетингу електронною поштою.

3. Клацніть Оцінити

Середній показник кліків для електронної комерції – 2,3%

Частота кліків часто є набагато кращим показником успішності вашої кампанії. Високий показник кліків означає, що люди не просто відкривають ваші електронні листи, вони фактично переходять на ваш веб-сайт.

частота кліків

Це означає, що вони зацікавлені та зацікавлені вмістом вашого електронного листа. Це також означає, що ваш заклик до дії працює, і ви залучаєте потрібну аудиторію.

Середній показник кліків досить низький, тому не варто зневажати. Але візьміть до уваги тих, хто робить клік. Вони – ваші найбільш зацікавлені клієнти.

4. Коефіцієнт конверсії на вашій цільовій сторінці

Багато людей думають, що хороший показник кліків означає, що їх робота зроблена. Але справжнім тестом на хорошу кампанію електронної пошти є те, чи призведе цей клік до конверсії чи продажу.

Скажімо, ви провели курс інтернет-маркетингу. Ви надсилаєте електронним повідомленням своїм підписникам, які рекламують курс, і направляєте їх на цільову сторінку.

П’ять відсотків ваших підписників переходять на цільову сторінку, але скільки людей потім підписується на ваш курс?

Обмінний курс

(джерело зображення)

Це реальна міра того, наскільки успішна була ваша кампанія.

Ви можете відстежувати конверсії електронної пошти, створивши URL-адресу для відстеження з Google Analytics і розмістивши це посилання у своїх розсилках.

5. Коефіцієнт відмов на цільовій сторінці

Як і рівень конверсії, я також люблю вимірювати коефіцієнт відмов. Іншими словами, скільки людей приземлилися на цій сторінці і зникли, нічого не роблячи?

Тут високий показник відмов означає, що я переконав людей перейти на сторінку, але я не зробив достатньо, щоб змусити їх конвертувати.

Вся справа в пошуку цих маленьких слабкостей у подорожі та з’ясуванні того, що ти можеш зробити краще. Для мене показник відмов підказує мені, що мені потрібно щось посилити.

6. Дохід та норма продажу

Це схоже на коефіцієнт конверсії, але спеціально розроблений для онлайн-замовлень та доходу від продажу. MailChimp має розумний спосіб обчислити це. Він точно показує, скільки замовлень ви створили з електронної пошти.

Він також розбиває його на дохід за замовлення та загальний дохід, отриманий від кампанії.

Щоб налаштувати це, вам потрібно буде зв’язати свій сайт електронної комерції з MailChimp (що є платною функцією). Після підключення магазину до MailChimp результати відображаються так:

електронна пошта mailchimp

Для веб-сайтів електронної комерції ідеально підходить, щоб перевірити, чи сприяє електронна пошта за допомогою реальних продажів.

7. Ставка скасування підписки

Середня ставка підписки на компанію електронної комерції – 0,23%

Цілком природно очікувати, що кілька людей відписуються на ваші розсилки чи оновлення. Для цього є всілякі причини. Можливо, вони забули, що підписалися, або, можливо, вже вирішили свою проблему.

Нічого страшного.

АЛЕ, якщо ви помітили, що ваш показник відписки підштовхується вище середнього, може статися щось не так. Можливо, ви надто часто витісняєте бюлетені та оновлення. Ваш вміст може не стосуватися аудиторії.

Якщо ставка для передплатників починає повзати, знайдіть певний час, щоб переглянути свою стратегію.

8. Незайняті абоненти

Незакріплені абоненти так само важливі, як і передплатники. Це люди, які залишаються у вашому списку, але ніколи не відкривають ваші електронні листи та не спілкуються з вами.

Наприклад, скажімо, що у вас є 10 000 підписників, але 5000 навіть не відкривали електронний лист. Це “незаангажовані” абоненти. Ви платите, щоб надсилати електронні листи людям, які ніколи їх не відкривають.

Найкраще, що ви можете зробити тут – видалити їх зі свого списку. Звичайно, може бути неправильним скоротити номери абонентів навпіл, але це найкраще.

Нещодавно HubSpot з цієї причини вилучив 250 000 підписників!

9. Коефіцієнт відмов

Середній показник “м’якого” відбору для компанії з електронної комерції: 0,3%
Середній показник «важкого» відхилення для компанії з електронної комерції: 0,24%

Електронний лист “відмов” – це електронний лист, який неможливо доставити. Існує два типи відмов: “важкий відмов” і “м’який відмов”.

показник відмов

М’який відмов – це електронний лист, який не може бути доставлений лише тимчасово. Можливо, у абонента є проблема із сервером або їх поштова скринька повна.

Жорсткий відмов зазвичай означає, що електронної адреси не існує. Він або підроблений, введений неправильно, або видалений.

М’які відмови відмінні, але ви хочете видалити будь-які жорсткі адреси електронної пошти. Чому? Тому що вони виглядають як знак спаму, і це погано відображається у вашому списку електронної пошти. Зрештою, ваш список може потрапити до чорного списку.

Після кожної кампанії видаляйте будь-які електронні листи, особливо якщо ваш відсоток вище середнього.

10. Виконання 24 години

Цілодобова діаграма ефективності MailChimp є цікавою і корисною. Це весело, тому що ви можете дивитися в режимі реального часу, як підписники відкривають ваші електронні листи та спілкуються з ними.

Цілодобова ефективність електронної пошти

Більшість підписників відкриють ваші електронні листи протягом першої години, так що початкова відповідь є хорошим показником стану вашого списку електронних листів.

Решта періоду часу також корисна. Він показує вам піки активності в певний час доби. Наприклад, це може показати вам, що значна частина ваших підписників відкрила електронну пошту о 22:00.

Якщо це загальна модель у ваших кампаніях, ви знаєте, що ваша аудиторія зазвичай займається пізнім вечором. Це зручна інформація, щоб знати про своїх клієнтів.

11. Підписники з більшістю відкривається

Ця таблиця розповідає про те, скільки разів ваші підписники відкривали вашу електронну пошту та рейтингували їх. Як ви бачите нижче, один абонент відкривав мій електронний лист 73 рази.

відкриється електронна пошта

Це зовсім незвично, тому я знаю, що це ключовий клієнт для мене. Вони настільки зацікавлені в моєму бюлетені, що вони відкрили його 73 рази! Ця людина є користувачем влади. В майбутньому я можу надіслати цьому абоненту спеціальний електронний лист зі знижкою або пропозицією.

По суті, я можу відслідковувати своїх найактивніших та найактивніших абонентів.

12. Місцезнаходження

На цій карті ви точно показуєте, де люди відкрили вашу електронну пошту. Знати, де живуть ваші найзайнятіші клієнти та абоненти, важливо з багатьох причин.

найкращі місця відкритим

Перш за все, це дає вам вказівку на найкращий час для надсилання наступного електронного листа, виходячи з часового поясу ваших підписників..

Але це робить більше, ніж це. Це говорить про те, де ваш бізнес та продукти найбільш популярні. Це дає чітку демографічну інформацію, яку ви можете використовувати для подальшої реклами та реклами, скажімо, у Facebook.

Це дозволяє вам знати, як налаштувати ваш маркетинг та місцевий SEO.

Інші аналітичні карти (наприклад, у Facebook Insights або Google Analytics) також корисні. Але ваша адреса електронної пошти набагато конкретніша, адже це ваші найбільш зацікавлені підписники.

13. Пересилання

Ми часто не вважаємо важливістю спільного використання електронної пошти, як публікації в блозі чи веб-сторінки. Але це може бути неймовірно потужно.

Наприклад, якщо друг пересилає вам електронний лист, ви майже 100% збираєтесь його прочитати, правда? Це особиста рекомендація. Ось чому я приділяю досить багато уваги моєму курсу “вперед”.

Перш за все, це означає, що мій вміст доходить до нового читача, який може стати новим клієнтом.

По-друге, це означає, що мій абонент знайшов щось дійсно корисне в електронній пошті. Вони були переміщені, щоб передати це комусь іншому. Це означає (сподіваюся), що я щось роблю правильно.

Спробуйте прямо попросити своїх передплатників надіслати електронному листу другові наступного разу, коли ви надсилатимете інформаційний лист.

14. Рентабельність інвестицій

Як я вже згадував на початку цієї статті, статистика нічого не означає, якщо стратегія електронної пошти не підштовхує ваш бізнес вперед.

Прибуток на інвестиції

(джерело зображення)

Один з найпростіших способів вимірювання цього – це рентабельність інвестицій або рентабельність інвестицій. Це стільки грошей, які ви отримуєте, порівняно з інвестиціями, які ви вкладаєте.

Наприклад, скажімо, у вас є 5000 підписників, що коштує 50 доларів на місяць за допомогою MailChimp. Ви також витрачаєте 50 доларів на місяць на рекламу у Facebook, щоб змусити людей підписатися на ваш список електронних листів.

Загалом ви витрачаєте 100 доларів на місяць на електронний маркетинг. Для покриття витрат вам потрібно щомісяця генерувати 100 доларів, безпосередньо з електронних листів.

Якщо ви отримаєте $ 200 від продажів за допомогою маркетингу електронною поштою, ви збільшите вдвічі рентабельність інвестицій. Якщо ви заробляєте 500 доларів, ви отримаєте 5-кратну рентабельність інвестицій. Якщо ви хочете знати свою власну рентабельність інвестицій, можете скористатися калькулятором рентабельності інвестицій Sleeknote.

Коли його досягнуть у великих масштабах, маркетинг електронною поштою може забезпечити до 4300 разів рентабельність інвестицій.

Дані, цифри та аналітика повідомляють про все, що потрібно знати про ваші електронні кампанії. Вони працюють? Хто є вашими найкращими клієнтами? Що ти міг зробити краще?

Однак не слід зосереджуватися лише на “показниках марнославства”. Переконайтеся, що ви копаєтеся глибоко в важливі фігури.

Які показники ви вважаєте найважливішими у своїх електронних кампаніях?

Ця публікація підводить мене до кінця нашої шестичастинної серії електронного маркетингу. Сподіваюся, ви знайшли це корисним! Чи хотіли б ви ще одну поглиблену серію щодо конкретного аспекту маркетингу чи веб-розробки? Повідомте мене в коментарях.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me