Jei stengiatės palaikyti savo buvimą kiekvienoje socialinės žiniasklaidos svetainėje, kur vykdote B2B verslą, eikvojate savo laiką. Tikriausiai jūsų auditorija yra sutelkta vienoje ar dviejose svetainėse, o kitos yra tik papildomas darbas jums. Sutelkdami dėmesį į šiuos socialinius kanalus, įpakuosite didesnį įrankį ir sudominsite potencialius klientus.

Kalbėjausi su B2B rinkodaros specialistais, norėdamas išsiaiškinti, kuriose svetainėse didžiausias sprogdinimas atliekama, ir net pavogiau paslaptis, kaip padidinti kiekvieno socialinio kanalo pastangas..

„LinkedIn“: nugalėtojas, nugalėtojas, vištienos vakarienė

Iki šiol populiariausia socialinės žiniasklaidos priemonė B2B rinkodarai buvo „LinkedIn“. Kadangi „LinkedIn“ pritraukia daugiau profesionalų nei paaugliai, kurie dalijasi katės vaizdo įrašais, tai yra natūralus pasirinkimas tinkle kurti. Štai patarimai, kuriuos gavau.

Prisijunkite ir įsitraukite į grupes

„LinkedIn“ grupės

Yra „LinkedIn“ grupė, skirta visoms įmanomoms pramonės šakoms, nišoms ar darbo funkcijoms, pradedant turinio rinkodara ir baigiant gaisrinių siurblių specialistais.

Julie Graff, „Pole Position Marketing“ socialinio turinio ryšininkė, sako, kad geriausias būdas sėkmingai naudotis grupėmis yra surasti tuos, kuriuose aktyvūs jūsų tikslinės auditorijos nariai, ir atidžiai apsvarstyti jūsų akcijas..

Julie Graff iš „Pole Position“ rinkodaros

Būkite atsargūs ir nebūkite pernelyg reklamuojami šiose grupėse. Turėtumėte norėti įsitraukti į pokalbius, teikti ekspertų patarimus ir atsakyti į klausimus.

Ji sako, jei grupė leidžia, turėtumėte skelbti nuorodas į savo turinį, tačiau darykite tai atsargiai:

Įsitikinkite, kad turinys, kurį siejate, yra labai vertingas. Pabandykite su juo pradėti diskusiją. Pavyzdžiui, neseniai paskelbiau straipsnį apie idealų tinklaraščio įrašo ilgį, todėl paklausiau grupės, koks, jų manymu, yra idealus ilgis. Dar kartą įsitikinkite, kad darote ne tik nuorodų skelbimą. Įsitraukite į kitus grupės pokalbius.

„LinkedIn“ klientams

Dieną, kad pasiektumėte sprendimų priėmėją, jums reikėjo atlikti daug rinkimų ir skambinti šaltuoju būdu. Bet dabar ryšys yra vos už vieno paspaudimo. Jodie Cook, „JC Social Media Limited“ vykdomasis direktorius, taip pat knygos #Winning at Social Media autorius: Viskas apie sąveiką, sako, kad „LinkedIn“ švino karta yra galinga B2B verslo taktika..

Jodie Cook

Pavyzdžiui, jei žinote tipišką sprendimų priėmėjo vardą įmonėje, pavyzdžiui, tai gali būti vyresnysis pirkėjas, rinkodaros vadybininkas ar finansų direktorius, „LinkedIn“ paieškos gali padėti sudaryti potencialių asmenų, su kuriais reikia susisiekti, sąrašą. Mums labai pasisekė dirbant su klientu, kuris tiekia akmenį kraštovaizdžio tvarkymui – mūsų darbas yra surasti kraštovaizdžio architektus visame pasaulyje ir užmegzti pokalbį.

Ji sako, kad svarbu nesiųsti tuščių prisijungimo užklausų, nes jos bus ignoruojamos. Užuot:

Sukurkite šablono pranešimą, kurį galite atkartoti šimtams žmonių, su kuriais bendrausite, tačiau įsitikinkite, kad jis pabrėžia, kas jame yra, pavyzdžiui, nemokama jūsų apdovanotų produktų brošiūra. Įsitikinkite, kad bandėte du ar tris kartus per kontaktą [ir] jūsų atkaklumas atsipirks.

Įmonės puslapis gali padidinti SEO

„LinkedIn“ puslapis įmonei

Kas žinojo, kad turėdamas savo įmonės puslapį „LinkedIn“, iš tikrųjų gali padėti susirasti paieškos variklius? Randy Mitchelson, APR, kuris yra pardavimo viceprezidentas & Rinkdamas „iPartnerMedia“, sako, kad „LinkedIn“ verslo puslapius aptinka paieškos sistemos, todėl tai yra vertingas įrankis ieškant geresnio paieškos variklio optimizavimo..

Randy Mitchelson

Tiesą sakant, vienas iš mūsų klientų atėjo pas mus, nes buvo nusivylę, kad jų svetainėje nėra reitingo. Ironiška, bet jų „LinkedIn“ verslo puslapis užėmė pirmąjį „Google“ puslapį, tačiau jų tinklalapio niekur nerasta.

Jis taip pat siūlo, kad visi verslo darbuotojai, turintys asmeninius „LinkedIn“ profilius, turėtų susieti savo asmeninį profilį su įmonės puslapiu.

Paverskite „LinkedIn“ tinklaraščiu (su didžiuliu skaitytojų skaičiumi)

„LinkedIn“ daro daug daugiau, nei tik teikia puikias tinklo galimybes. Ji taip pat veikia turinio leidybos platforma per „Pulse“. „Graff of Pole Position Marketing“ sako, kad jos įmonės tinklalapyje paskelbtų tinklaraščių įrašų „Pulse“ sindikavimas atnešė didelę sėkmę:

Mūsų procesas yra paskelbti dalį „LinkedIn“ straipsnio su nuoroda „Tęsti skaitymą“, nukreipiančia juos į mūsų tinklaraštį. Dėl to smarkiai padidėjo srautas į mūsų svetainę iš „LinkedIn“.

Būk žvilgčiojantis Tomas

Kas žiūrėjo jūsų profilį?

„LinkedIn“ turi įdomią funkciją, kuri vartotojams praneša, kad žmonės žiūrėjo jų profilį. Apmokėti nariai, sako LustenUp.com vyresnioji augimo vadybininkė Austen Allred, gali pamatyti sąrašą visų, kas juos patikrina.

Austen Allred

Mums iš prigimties įdomu tai padaryti. Pasirodo, jūs galite sukurti scenarijų, kad nieko nedarytumėte, bet tik spustelėti iš profilio į profilį, pateikdami savo vardą ir veidą dešimčių tūkstančių žmonių akivaizdoje. Aš tai padariau kartą, kažkas pamatė mano profilį ir rekomendavo darbą, kurį dabar turiu.

Sukurkite „LinkedIn“ tęsinį

Kai susitiksite su žmonėmis parodose ar verslo renginiuose, sugrįžus į biurą gali būti sunku atsiminti tolesnius veiksmus. Bet „LinkedIn“ įtraukimas į savo tolesnio proceso procesą yra galingas būdas palaikyti ryšį.

Mitchelson iš „iPartnerMedia“ naudoja šią strategiją po kiekvieno renginio, kuriame lankosi:

Pvz., Surenkęs vizitines korteles renginyje, per 24 valandas palaikau ryšį su tais žmonėmis „LinkedIn“ ir naudojuosi ta prisijungimo užklausa, kad praneščiau jiems, jog vertinu susitikti su jais. Tiesiog šiandien užmezgiau ryšį su 5 naujais žmonėmis, netrukus po to, kai su jais bendravau kokybiškai.

Prisijungdami internetu jūs daug labiau linkę sustiprinti šį ryšį greičiau nei el. Paštu ar telefonu.

„Twitter“: Puikiai tinka „vienas prieš vieną“ įtraukimui

„LinkedIn“ nėra vienintelis įrankis, kurį naudoja B2B rinkodaros specialistai. „Twitter“ puikiai tinka bendravimui realiu laiku, ypač norint pasinerti į pokalbius vienas su kitu. Čia pateikiami keli ekspertų patarimai.

Išmintingai naudokite paiešką

„Twitter“ srautas „TwitterDeck“

Jei naudojate tokios socialinės medijos informacijos suvestinę, kaip „Hootsuite“ ar „TweetDeck“, galite lengvai nustatyti srautus, kad būtų sekami tviteriai, naudojant konkrečius raktinius žodžius ar paieškos terminus. Mary Cochran, „Sleep“ rinkodaros direktorė, lengvai naudoja šią strategiją, norėdama susisiekti su žmonėmis savo tikslinės auditorijos srityje:

Mary Cochran

Man pasisekė plėtojant verslą, naudojant „Hootsuite“, norint nustatyti paieškos terminą pramonėje ir pritraukti perspektyvą „Twitter“.

Iš kitos pusės: aš naudojuosi ir šia strategija. Kadangi daugelis mano klientų yra programinės įrangos įmonės, aš stebiu terminus „programinė įranga“ ir „smulkusis verslas“. Netgi sulaukiau kliento stebėdamas šiuos raktinius žodžius ir tinkamai reaguodamas!

Užmegzkite dialogą „vienas prieš vieną“

Kadangi „Twitter“ (kartu su „Instagram“) yra „dviejų krypčių“ platforma, kurioje galite bendrauti su vienu ar keliais žmonėmis vienu metu, Matthew Mercuri, „Dupray“ skaitmeninės rinkodaros vadovas, sako, kad dar daugiau aukso galima atrasti..

Matthew Mercuri

„Twitter“ / „Instagram“ taip pat leidžia bendrauti su klientais tokiu būdu, kokio „Facebook“ nedaro. „Facebook“ yra vienmatis. Dviejų krypčių platformose negalima išeiti ir ieškoti žmonių, kad galėtų kalbėti su tokiais asmenimis kaip jūs. Be to, kitas pranašumas yra tas, kad „Twitter“ / „Instagram“ teikia greitus, greitus ir šmaikščius atsakymus, kurie tam tikroje aplinkoje yra labai vertingi rinkodaros specialistams..

Jis taip pat sako, kad bendravimas su žmonėmis, su kuriais jau esate užsiėmęs verslu, leis jūsų klientams labiau sekti jus, o tai palengvina jų įtraukimą..

„Facebook“: ne tik B2C

Manote, kad „Facebook“ yra skirtas tik katės vaizdo įrašų žiūrėjimui, o ne darbui? Pagalvok dar kartą. Tai tikra verslo galimybė.

Pasinaudokite intelektualia reklama

„Facebook“ garsėja lengva, tikslinga skelbimų platforma. Tracy Willis, „N2Q Consulting“ turinio strategė, mėgsta savo reklamos ypatybes:

Tracy Willis

Mano mėgstamiausias būdas naudoti „Facebook“ kaip B2B platformą yra mokama reklama. „Facebook“ skelbimo įrankis leidžia pasirinkti tikslinį klientą iš ypač detalių galimybių sąrašo.

Galimybė nukreipti, pavyzdžiui, programinės įrangos pramonės vadovus, kurie uždirba 200 000 USD ar daugiau, padeda nukreipti būtent tai, kam norite pasiekti skelbimą.

Padidinkite pranešimą

Padidinkite pranešimą

Viena specifinė reklamavimo „Facebook“ forma yra funkcija „Boost a Post“. Užuot rodę skelbimą, galite rašyti įprastą įrašą arba atnaujinti ir išplėsti jį platesnei auditorijai. Adapas Darashas, ​​„Regpack“ generalinis direktorius, pastebėjo padidėjusį potencialių klientų skaičių padidinus tinklaraščių įrašus:

Adafas Darashas

Geriausias atsakymas mums yra paskelbimo padidinimas mūsų įmonės puslapyje, ypač kai skelbiame naujausius mūsų tinklaraščio atnaujinimus. Mes praleidžiame daug laiko dirbdami su turinio rinkodara, o „Facebook“ plėtojimas buvo geriausias būdas, kurį atradome ne tik pateikdami savo turinį daugybės žmonių akivaizdoje, bet ir pastebėję potencialių klientų srautą netrukus po mūsų tinklaraščio įrašų „Facebook“ yra sustiprintas!

Prisijunkite prie „Facebook“ grupių

Kaip ir „LinkedIn“, „Facebook“ grupės suteikia puikią galimybę susisiekti su jūsų tiksline rinka. „N2Q Consulting“ vadovas Willisas sako, kad „Facebook“ gali suteikti dar daugiau galimybių įsitraukti nei „LinkedIn“ per savo grupes:

Prisijungimas prie šių grupių jūsų pramonėje, net tik klausantis, gali suteikti naudingos informacijos apie tai, kas jūsų klientams atrodo svarbi. Šios yra panašios į „LinkedIn“ grupes, tačiau gali būti naudojamos dažniau, nes „Facebook“ turi daug aktyvesnę vartotojų bazę..

Kitas vertas paminėti socialines svetaines

Šie bėgikai gali neturėti „LinkedIn“, „Facebook“ ir „Twitter“ galios, tačiau jie vis tiek gali padėti jums pasiekti savo auditoriją.

„Slideshare“

„Slideshare“ beveik neleidžia žaisti kitomis socialinėmis priemonėmis (galų gale jūs turite skirti laiko, kad iš tikrųjų sukurtumėte pristatymą), tačiau prezidentas Kentas Lewisas & „Anvil“ įkūrėjas sako, kad į tai verta atkreipti dėmesį.

Kentas Lewisas

Nedaug prekės ženklų investuoja laiką į „SlideShare“, tačiau nuo tada, kai jį įsigijo „LinkedIn“, jo svarba (ir reitingai „Google“) tik padidėjo. Tai puiki tyrimų ir rinkodaros platforma B2B įmonėms ir yra kur kas mažesnė konkurencija nei kitoms platformoms, tokioms kaip „Twitter“.

„YouTube“

Lewisas sako, kad jį stebina tai, kad tik pasauliniai B2B prekės ženklai tinkamai panaudojo antros pagal dydį pasaulyje paieškos sistemos „YouTube“ galią..

Dėl tos pačios priežasties galite rekomenduoti „Google+“, „Facebook“ ar „Instagram“, kad nukreiptumėte į B2B perspektyvas, „YouTube“ yra logiška dėl įvairių priežasčių. Vaizdo įrašas turi 5 kartus daugiau atsiminimų nei parašytas žodis, tad kodėl pasakoti istoriją tekste, kai galite tai papasakoti vaizdo įrašais?

Išnaudokite visas B2B rinkodaros galimybes socialinėje medijoje

Nesvarbu, kurias socialines svetaines naudojate ieškodami savo B2B įmonės klientų ir klientų, jums reikia tinkamos strategijos, kad pasiektumėte gerų rezultatų. Tai reiškia, kad turite būti nuoseklūs atnaujindami, dalytis aktualiu turiniu ir nukreipti auditoriją. Čia pateikiami papildomi patarimai, kuriuos pateiks Sandipas Banerjee, „Web3 Solution“ augimo įsilaužimo specialistas.

Sandipas Banerjee

1. Laikas yra viskas
Kai skelbiate, yra beveik tiek pat svarbu, kiek tai, ką skelbiate. Norint sužinoti, kada auditorija geriausiai reaguoja į jūsų akcijas, gali prireikti šiek tiek eksperimentuoti. Planavimo programinė įranga leidžia iš anksto parašyti atnaujinimus ir nustatyti, kad jie būtų pateikiami tiesioginiu momentu.

2. Būtina žinoti savo auditoriją
Nesvarbu, ar investuojate į „Facebook“ ar „LinkedIn“ skelbimus, ar ieškote naujų svarbių žmonių, kuriuos reikia stebėti „Twitter“ tinkle, gaišite laiką siųsdami savo pranešimą netinkamiems žmonėms, nebent filtruojate savo auditoriją. Kas naudoja raktinius žodžius, susijusius su jūsų demografija? Kas kalba apie varžybas? Tai tikriausiai geri kandidatai, su kuriais galima susisiekti.

3. Prijunkite taškus „Atitikimas“
Jei rašote socialinį atnaujinimą, kuriame kalbama apie vieną dalyką, ir įtraukiate nuorodą, ši nuoroda neturėtų būti susijusi tik su kažkuo kitu. Žmonės nori nuoseklumo ir įsitikinę, kad tai, ką jūs bendrinate, yra susijusi su jūsų skelbiama nuoroda, jūs įrodysite savo vertę ir patikimumą savo stebėtojams..

4. Raskite tinkamą ritmą
Kiekvienas socialinis kanalas veikia skirtingu ritmu. „Twitter“ juda šviesos greičiu; tai, ką jūs paskelbiate dabar, nematys visi vien todėl, kad yra daugiau vartotojų, besikreipiančių dėl jūsų stebėtojų dėmesio. Taigi gali tekti skelbti dažniau. Tačiau „LinkedIn“ grupėse veiklos gali būti mažai, todėl būkite atsargūs bombarduodami grupę kasdien atnaujindami ją, jei jūs vienintelis bendrinate.

5. Būkite nuoseklūs
Socialinės medijos valdymas reikalauja atsidavimo ir nuoseklumo. Žmonės nenori matyti, kad paskutinį kartą atnaujinote prieš šešis mėnesius. Jei neturite laiko ar energijos skirti kas savaitę (jei ne kasdien) savo paskyroms, pasamdykite socialinės žiniasklaidos konsultantą. Jūs gausite geresnių rezultatų, jei žmonės žinos, kad gali pasikliauti jumis įprastu ir naudingu turiniu.

Sutelkdami B2B socialinės žiniasklaidos rinkodaros pastangas į šiuos kanalus, geriau sudominsite tinkamą auditoriją, sukursite pasitikėjimą jomis ir įsimenate, kai jie bus pasirengę pirkti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me