HideMyAss vs IPVanish: VPN-i võrdlus

Contents

VPN-i võrdlus: Hidemyass vs IPVanish

IPVanish ja HideMyAss VPN on kaks kõige populaarsemat VPN-i tööstuses ja seda mõjuval põhjusel. Nad pakuvad rohkem serveri asukohti ja IP-aadresse kui peaaegu ükski teine ​​VPN-i pakkuja ning avaldavad muljet tipptasemel turvalisuse ja tarkvaraga. Vaadake, kes võidab Hidemyassi ja IPVanishi lahingu!


Hidemyass vs IPvanish: kiire VPN-i võrdlus

Hidemyass vs IPVanish vpn võrdlus

HideMyAss VPN

 • Asub Ühendkuningriigis
 • 148 serverit 72 riigis
 • OpenVPN, PPTP ja L2TP protokollid
 • Pole mobiilirakendust. Kas saab VPN-ühenduse käsitsi seadistada
 • 128-bitine Blowfishi krüptimine (OpenVPN)
 • Puudub NAT tulemüür
 • Palgid hoitud. Võimalik, et kuni 6 kuud.
 • Torrentsid on tehniliselt lubatud, kuid on sellest tugevalt heidutatud
 • 30-päevane tagasimakse poliitika
 • 11,52 dollarit kuus (1 kuu hind)
 • 6,55 dollarit kuus (12 kuu hind)
 • Lugege meie HideMyAss VPN ülevaadet
 • Külastage Hidemyass Now!

IPVanish VPN vs Hidemyass

IPvanish VPN

 • Asub Ameerika Ühendriikides
 • 110+ serverit 48 söögikohas
 • OpenVPN, PPTP ja L2TP protokollid
 • Mobiilirakendus Androidi ja iOS-i jaoks
 • 128-bitine Blowfishi krüptimine (OpenVPN)
 • NAT tulemüür on tasuta!
 • Pole logisid. Periood. Uus funktsioon alates 2014. aasta aprillist
 • Torrentsid lubatud
 • 7-päevane tagasimakse poliitika
 • 10,00 USD kuus (1 kuu hind)
 • 6,49 dollarit kuus (12 kuu hind)
 • Lugege meie IPVanishi ülevaadet
 • Külastage IPVanish Now!

Hidemyass vs IPVanish: tarkvara ja funktsioonid

HideMyAss sellel on mitmeid eristusfunktsioone. Nad pakuvad rohkem servereid ja riikide asukohti kui ükski teine ​​VPN, mida ma oskan nimetada, kuid nende suurim müügiargument on nende oma silmapaistev VPN-tarkvara. Tõsi on see, et ükski teine ​​VPN-i pakkuja ei suuda isegi pakkuda samal tasemel juhtimist, turvalisust ja kohandatud funktsioone kui HidemyAss.

IPVanish Võrdluseks pakub väga standardset VPN-klienti, millel on lihtne serveri vahetamine ja OpenVPN-i ühendus. See on täiesti funktsionaalne, kuid nende tarkvara ei vasta HidemyAssile. Keegi ei saa ja tundub, et enamik VPN-i pakkujaid ei ürita enam isegi tarkvara esireketist leida. Vaatame lähemalt…

IPVanish VPN-i tarkvara:

IPVanish annab teile hõlpsa juurdepääsu kõigile nende serveritele vähemalt 58 riigis. Samuti saate praeguste vajaduste jaoks valida eelistatud VPN-protokolli.

Valikute hulka kuulub: OpenVPN (TCP / UDP), PPTP ja L2TP

IPvanishi tarkvara sorteerime linna, riigi või pingiaja järgi, muutes soovitud serveriga kiire ühenduse loomise lihtsaks.

Suvandite menüüs saate valida, kas salvestada oma sisselogimismandaadid (kasutajanimi / parool) ja kas soovite, et IPvanish käivitataks Windowsi käivitamisel.

Tarkvara sisaldab ka linki teie IP kontrollimiseks, et saaksite kinnitada, et teie VPN-ühenduse loomine õnnestus.

Nagu näete, pakub IPvanish a ei mingeid viperusi, toimiv VPN-i tarkvara.

Pilt

HideMyAss VPN-i tarkvara

Hidemyaseni VPN-tarkvaral on uskumatult palju funktsioone. Kavatseme läbida kõik parimad neist ükshaaval. Kui soovite seda hobuste suust kuulda, tutvuge Hidemyassi enda tarkvaraülevaatega

# 1 Serveri valik

ipvanish vs hidemyass: serverikaart

Hidemyassi serverivalik (kaardivaade)

Hidemyass annab teile täieliku kontrolli teie vajadustele parima VPN-serveri valimise protsessi üle. Sorteerida saate riigi, linna või kiiruse järgi. Serverid saate valida ka a-st nimekiri või kaardivaade (nagu eespool näha). Võite isegi valida serverite loendi, mida käitada kiiruskatse sisse, nii et saate valida kiireima serveri, mis vastab kõigile teie kriteeriumidele.

# 2 IP-haldus ja serveri vahetamine

Hidemyass vs IPVanish: tarkvara ip juhuslikkus

IP kontrollimise ja randomiseerimise võimalused. Saab kasutada ka kolmanda osapoole IP-kinnitust

Neile, kes soovivad maksimaalset turvalisust, võimaldab Hidemyass vahetada servereid igal ajal, kui soovite. Võite isegi seadistada randomiseeritud serveri vahetamine see saab muutke oma IP-aadressi iga x minuti järel.

Tarkvaras saate vaadata ka praegu määratud IP-d. Saate seadistada isegi kolmanda osapoole kinnituse sellistest saitidest nagu whatsmyip ja iplookup.net.

Samuti saate vaadata oma hiljutist IP-aadresside ajalugu ja vaadata, millised IP-d on teile määratud, või võite IP-logimise täielikult välja lülitada.

# 3 HideMyAss turvaline IP-sidumine

Pilt

Hidemyass VPN-id Turvaline IP-sidumise tehnoloogia on nii võimas, et väärib seda tõesti oma jaotis (ja me käsitleme seda hiljem ka turbeosas).

Põhimõtteliselt võimaldab turvalise IP-sidumise funktsioon siduda kindlaid programme või rakendusi, et kasutada ainult Hidemyassi loodud VPN-tunnelit. Kui VPN-ühendus ebaõnnestub, siis ühendatakse need teie arvuti Interneti-ühenduse kaudu tavalise ühenduse kaudu, kuid ka need konkreetsetel programmidel puudub Interneti-ühendus kuna Internetti pääsevad nad ainult HideMyAssi kaudu.

See funktsioon on uskumatult kasulik tundlikule tarkvarale, näiteks uTorrent või Vuze, kui soovite veenduda, et teie VPN-ühenduse katkemise korral ei kuvata teie tõelist IP-d..

Programme saate hõlpsalt loendist ühe nupuvajutusega lisada / eemaldada.

# 4 HideMyAss kiirusjuhend ja serveri koormuse tasakaalustamine

Kui olete valinud geograafilise asukoha, kust soovite oma IP-aadressi pärineda (see võib olla linn, osariik, riik või kogu mandriosa), aitab Hidemyass hõlpsasti kiireimat serverit leida.

Kasutades kiirjuhend, võite lisada serverite loendi, et käivitada a kiiruskatse peal. Võite valida a pingitesti, kiirtesti või täistesti. Kõiki neid teste testitakse teie enda tegeliku VPN-ühenduse kaudu, nii et need on palju täpsemad kui kiireim HMA serverites..

Kui see on valmis, saate seda nimekirja hõlpsalt sortida ja valida kiireima serveri, millega ühenduse luua.

Võite ka lubada serveri koormuse tasakaalustamine mis annab teile märku, kui Hidemyass märkab, et samas kohas, kus praegu olete ühendatud, on palju kiirem server, ja annab teile ühe klõpsamise võimaluse kiiremale serverile lülitamiseks.
&# 65279;Tarkvara ja funktsioonide järeldus
Nii IPVanish kui ka Hidemyass saavad põhifunktsioonide osas töö tehtud, kuid kui soovite funktsioonipakendatud VPN-i tarkvarapaketti koos kõigi eripärade ja lisafunktsioonidega, peate minema Hidemyassiga.
Võitja: HideMyAss

Hidemyass vs IPVanish: turvalisus ja privaatsus

IPVanish võttis tarkvara esiküljel pisut peksa, kuid turvalisuse ja privaatsusfunktsioonide osas korvavad selle tõepoolest. Vaatame kiiresti statistikat.

IPVanishi turva- ja privaatsusfunktsioonid
 • Pole logisid. Periood.
 • Torrentsid lubatud
 • NAT tulemüür on tasuta
 • Bitcoin aktsepteeritud
 • Pole IP-sidumistehnoloogiat ega tapmislülitit
 • 256-bitine AES-krüptimine
HideMyAss turva- ja privaatsusfunktsioonid
 • Ühenduse logisid peetakse kuni 6 kuud
 • Torrentsid on heitunud. DMCA teated edastatud
 • Tulemüüri pole
 • Bitcoin aktsepteeritud
 • Turvaline IP-sidumise tehnoloogia
 • 128-bitine Blowfishi krüptimine

Logimispoliitika ja privaatsus

VPN – i tööstusharu suundumus on liikunud vähem logide pidamise poole ja IPVanish on märganud. Kunagi ei pidanud nad kasutamise / tegevuse logisid, kuid ka 2014. aastal loobusid ühenduse logidest (sissetulevad / väljaminevad IP-d ajatempliga). Nüüd võib IPVanish tõepoolest väita, et ta on VPN-i pakkujat pole.

Hidemyass teisest küljest on muutunud natuke kurikuulsaks ühenduste logide säilitamise eest 6 kuud enne nende hävitamist. Selle põhjuseks on tõenäoliselt Ühendkuningriigis, kus HMA asub, kõrgendatud andmete säilitamise seadused.

Serv: IPVanish

Torrents ja P2P

IPvanish on torrentsõbralik VPN ja see võimaldab torrentliiklust nende võrgus. Nad eelistaksid siiski, et piiraksite torrentliiklust selliste riikide serverites nagu Venemaa, Holland ja Rumeenia.

HideMyAss on teinud üsna selgeks, et nad ei soovi oma võrgus torrentliiklust. See hoiab ära nende jaoks liiga palju peavalu. Nad on ka üsna tuntud DMCA-teadete edastamise eest oma tellijatele. Enamik VPN-e seda ei tee (ja mittelogitavad VPN-id ei saaks seda isegi siis, kui nad seda tahaksid).

Serv: IPVanish (Kui soovite torrente alla laadida, ärge vali Hidemyassi)

Tulemüür, krüptimise tugevus ja IP-sidumine

Tulemüür: IPvanish pakub tasuta NAT tulemüüri. See on VPN-i sisseehitatud tulemüür, mis filtreerib kogu liikluse tagamaks, et häkker ei saaks alustada teie (võltsitud) VPN-i IP-aadressiga ja jõuda VPN-tunneli kaudu teie arvutisse. HMA seda funktsiooni ei paku.

Krüptimise tugevus: Ipvanish pakub 256-bitist AES-krüptimist, HMA-l on 128-bitine. Ehkki IPVanishi krüptimise tugevus on kahekordne, võetakse arvesse mõlemat "purunematu" kaasaegsete standardite järgi. 128-bitist krüptimist kaalutakse endiselt "sõjaline hinne" krüptimine.

IPBind / tapmislüliti: IPVanishi üks nõrkus selles valdkonnas on tapmislüliti või IP-sidumise tehnoloogia puudumine. Hidemyass seevastu on nende kohutav turvaline ip-sidumine funktsioon, mis paneb lukustama konkreetsete programmide funktsiooni HMA IP-aadressile, et need VPN-i ebaõnnestumise korral kohe ühenduse katkestaksid.

Hea uudis on see, et Kill-Switch / IP-sidumist saab korrata tasuta tarkvaraga nagu VPNNetmon kui see pole teie VPN-i pakkujate tarkvara sisse ehitatud. Vaadake meie artiklit VPN-i tapmislülitid lisateavet!

Serv: IPvanish võidab turniiri 2-1.

Turvalisuse kokkuvõte
Mõlemad VPN-teenused pakuvad mõningaid unikaalseid privaatsusfunktsioone, kuid lõpuks anname privaatsele Interneti-juurdepääsule väikese eelise tänu nende VPN-teenuses sisalduvale tasuta tulemüürile ja USA-st pärit ettevõtte usaldusest.
Võitja: maalihe IPVanish!

Osta VPN

IPVanish vs HideMyAss: kiiruskatse

Üks valdkondi, kus nii IPvanish kui ka HMA tõeliselt säravad, on Kiirus. Nad on kaks kiireimat VPN-i pakkujat maailmas, eriti IPVanish. Enamik inimesi ei saa sellest aru, kuid IPVanishi emaettevõte (Highwinds Network Group) omab läänepoolkera üht suurimat fiiberoptilise andmeside selgroogu. Neile kuulub ka üks kiiremaid CDN-id (Sisu edastamise võrk) maailmas.

Seetõttu ei tohiks see olla üllatus IPVanish on erakordselt kiire.

Kiirustesti parameetrid:
Need kiiruskatsed viidi läbi kaabelmodemi ühenduses, mille a 20Mbps allavoolu kork.

IPVanishi kiiruskatse tulemused

IPVanishi kiirkatse Florida USA-s

IPVanish Speed ​​Test Miami, USA

IPvanish speedtest uk

IPVanish Speed ​​Test London, Suurbritannia

IPVanish vs Hidemyass torrent kiireim

IPVanish p2p kiiruskatse Holland

Peida minu perse kiiruskatse tulemused

HMA vs IPVanish kiiruskatse chicago

HideMyAss Speed ​​Test Chicago, USA

Hidemyass vs ipvanish kiireim Kanada

HideMyAss kiiruskatse Torontos, Kanadas

hidemyass vs ipvanish speed test nyc

HideMyAss kiiruskatse NYC, USA

Nagu sa näed, IPVanish on selge võitja, peaaegu maksimeerib meie kiiruse ülempiiri kõigis standardserverites ja isegi üle 60% saab tavaliselt ülerahvastatud Hollandi serveris.

Võitja: IPVanish

Peida minu perse vs IPVanish – hind ja väärtus

Kõik IPVanishi ja HideMyAssi VPN-i plaanid sisaldavad kõiki funktsioone. Ainus erinevus hinnakujunduses on tellimuse pikkus. Nagu enamiku VPN-ide puhul, on ka aastaplaan on parima hinna ja kvaliteedi suhtega.

Peida My Ass VPN-i plaanid ja hinnakujundus
 • Serverid vähemalt 72 riigis
 • Palke peeti kuni 6 kuud
 • Ühendkuningriigis asuv korporatsioon
 • Torrentsid on heitunud
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • 11,52 dollarit kuus (1 kuu tellimus)
 • 8,33 dollarit kuus (6-kuuline tellimus)
 • 6,55 dollarit kuus (1 aasta tellimus)
IPVani plaanid ja hinnakujundus
 • Serverid 47 riigis
 • Pole logisid. Periood.
 • USA-s asuv korporatsioon
 • Torrentsid lubatud
 • 7-päevane raha tagasi garantii
 • 10,00 USD kuus (1 kuu tellimus)
 • 8,99 dollarit kuus (3 kuu tellimus)
 • 6,49 dollarit kuus (1 aasta tellimus)

Maksevõimalused:
Nii IPVanish kui ka HMA pakuvad ulatuslikke maksevõimalusi. Kõige populaarsemad on järgmised: Bitcoin, Paypal, Mastercard, Visa, Discover ja American Express.
Väärtus:
Hidemyass Pro VPN-i ja IPVanish VPN-i hinnakujundus töötab üsna lähedal kogu tellimuste pikkuse ulatuses, kuid IPVanish on aasta ja 1 kuu plaanide jaoks pisut odavam (vaieldamatult kõige populaarsemad valikud). Hidemyassi tarkvara on siiski nii muljetavaldav, et arvame, et see on oma kulusid väärt (seni, kuni te ei soovi torrente alla laadida. IPVanish on torrentide jaoks palju parem)

Võitja: HideMyAss (suurepärane tarkvara, rohkem servereid ja riike. Valige IPVanish torrentide jaoks küll)

Proxy.sh vs privaatne Interneti-juurdepääs: kes on võitja?

IPVanish ja Hidemyass on tõesti kaks kõige muljetavaldavamat VPN-teenust maa peal. Nad pakuvad rohkem servereid ja riike kui peaaegu keegi teine ​​selles äris ning pakuvad maksimaalset kiirust ja klienditoe teenust (eriti IPVanish). Tõde on aga see, et iga VPN teenib erinevat vajadust ja erinevat vaatajaskonda, seega sõltub teie valitud otstarve.

Vaatame lühidalt iga funktsiooni parimat:

HideMyAss parimad omadused:
 • Hämmastav tarkvara. Tööstuse parim!
 • Solid kiirused
 • Turvalise IP-sidumise tehnoloogia
 • Serverid enam kui 70 riigis
IPVanishi parimad omadused:
 • Super kiire! Nad kontrollivad tohutut kiiret võrku
 • Pole logisid = vähem peavalu
 • Torrentsid lubatud
 • USA-s asuv korporatsioon
 • Serverid üle 40 riigi
Peaksite valima HideMyAss, kui:
 • Soovite kõige rohkem funktsionaalsust / parimat tarkvara
 • Peate juurdepääsu serveritele enamikus riikides
 • Te ei lae torrente väga sageli
Te peaksite valima IPVanishi, kui:
 • Teil on vaja võimalikult kiireid kiirusi
 • Soovite VPN-i, mis ei pea logisid
 • Laadite alla torrente
 • Soovite madalaimat hinda
Võitja!

IPVanish vs Hidemyass vpn võrdlus

IPVanish võitis meie võrdluse!

Külastage saiti

Jooksja üles

Hidemyass vs IPVanish vpn võrdlus

HideMyAss on kindel 2. koha valik

Külastage saiti

Miks valisime IPvanishi??
Mõlemad VPN-i pakkujad on valdkonnas tipptasemel, kuid neil kõigil on oma eelised. Me armastame Hidemyassi muljetavaldavat VPN-i tarkvara, kuid lõpuks võitis meid IPvanishi kiiruse ja privaatsuse funktsioonid..

IPvanish on üks kiireimaid VPN-i pakkujaid, mida me eales testinud oleme, ja me armastame nende hiljutist kolimist a sisselogimisreeglid. Nad on ka torrent-sõbralikum VPN kui HMA, mis andis meile täiendava tõuke IPVanishi soovitamiseks ülima enesekindlusega.. Registreerumiseks minge saidile IPVanish.com!

Võite olla huvitatud:
 • IPVanishi ülevaade
 • Peida My Ass VPN Review
 • Hidemyass vs BTGuard
 • Privaatne Interneti-juurdepääs vs puhverserver.sh
 • Logimata VPN-id Bittorrenti jaoks
 • Kolme lihtsa sammu anonüümne bittorrent
Avaleht

VPN ülevaated
VPN-i võrdlused

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map