Kaip užšifruoti savo torrentus (siekiant didesnio greičio ir privatumo)

„Torrent“ šifravimas 101

Kas yra torrent šifravimas? Ar reikia užšifruoti savo torrentus? Kokia nauda ir koks yra geriausias būdas užšifruoti savo torrentus?


Jei anksčiau turėjote šias (ar panašias) mintis, nesate vienas. Torrent šifravimas yra viena galingiausių (ir mažiausiai suprantamų) torrent metodų. Šifravimo naudojimas smarkiai išaugo, o visi pagrindiniai „bittorrent“ klientai dabar siūlo tam tikrą įmontuoto šifravimo formą.

Šis vadovas parodys, kaip išmokyti:

 1. Kas yra torrent šifravimas ir kodėl tai svarbu
 2. Kodėl naudoti savo „torrent“ programinės įrangos šifravimą NĖRA geriausias pasirinkimas
 3. Kaip naudoti įmontuotą šifravimą (nemokamas metodas)
 4. Kaip naudoti VPN stipresniam torrent šifravimui & išlaikyk 100% savo bendraamžių

Pasirengęs? Padarykime tai.

Kas yra šifravimas

Šifravimą internete naudojate kiekvieną dieną, nors galbūt to nesuvokiate. Kiekvieną kartą apsilankydami savo banko ar kreditinių kortelių įmonės tinklalapyje arba pirkdami „Amazon“; jūsų interneto naršyklė naudoja šifravimą. Šifravimas neleidžia trečiosioms šalims skaityti jūsų perduotų duomenų.

Tai apsaugo nuo tapatybės vagystės siunčiant slaptus duomenis internetu, pavyzdžiui, kreditinių kortelių numerius, adresus ir slaptažodžius.

Be šifravimo visi, turintys tą patį tinklą, kaip ir jūs, gali perskaityti visą duomenų srautą (pagalvokite apie viešuosius „Wi-Fi“ tinklus). Be to, jūsų IPT (interneto tiekėjas) gali naudoti išsamų paketų patikrinimą, norėdamas perskaityti visus perduotus duomenis, stebėti atsisiuntimus ir įrašyti žiniatinklio istoriją..

Šifravimas užšifruoja / apsaugo jūsų siunčiamus duomenis, todėl tik svetainė / serveris, su kuriuo bendraujate, gali juos perskaityti.

Kodėl užšifruokite savo torrentus

Paaiškinti, kodėl turėtumėte užšifruoti savo torrent srautą, užtenka tik dviejų žodžių:

 1. Greitis
 2. Privatumas

Visiem, kas noklusina, tacu
Greitis:
Šioje ketvirtinėje pasaulinėje interneto ataskaitoje nustatyta, kad „bittorrent“ buvo didžiausias pralaidumo srauto vartotojas Šiaurės Amerikoje 2014 m., Aplenkęs tokias stambias kompanijas kaip „Youtube“, „Netflix“ ir „Skype“. Taigi neturėtų būti nuostaba, kad daugelis pagrindinių interneto paslaugų teikėjų pasirenka „lėtą“ torrentų įkėlimą.

Norėdami įjungti tam tikrą programinę įrangą / paslaugą, jūsų IPT turi mokėti skaityti jūsų srautą ir atskirti jį nuo kitų nenaudojamų naudojimo būdų. Šifravimas neleidžia jūsų IPT to daryti. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų išsamų „torrent“ droseliavimo vadovą.

Privatumas: Pagal numatytuosius nustatymus jūsų „torrent“ atsisiuntimai yra visiškai nešifruoti. Tai reiškia, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas gali tiksliai pamatyti, kuriuos failus sėjate / atsisiunčiate ir kiek duomenų pervedate per „bittorrent“. Tinkamas šifravimo naudojimas neleis jūsų IPT stebėti jūsų atsisiuntimų.

2 šifravimo parinktys: VPN ir integruotas

Visuose „torrent“ darbalaukio klientuose dabar yra pasirenkamas įmontuotas šifravimas, tačiau šis metodas turi tam tikrų apribojimų ir dramatiškai sumažins kolegų pasiekiamumą (ir greitį).. Geresnė alternatyva yra naudoti įrankį, vadinamą VPN (Virtualus privatus tinklas). VPN suteikia dar stipresnį šifravimą, nesumažins jūsų turimų bendraamžių skaičiaus ir turės papildomą pranašumą, nes paslėps jūsų IP adresą „torrent“ spietuose..

Integruoto šifravimo galimybė

Tai yra visiškai nemokamas šifravimo metodas, kuris leis užšifruoti duomenų perdavimą tarp kitų bendraamžių, tol, kol jie taip pat turi įjungtą šifravimą.

Jei bendraamžis neįgalino šifravimo, tada, atsižvelgiant į nustatymus:

 1. Jūsų duomenys bus atsisiųsti nešifruoti
 2. Negalėsite atsisiųsti iš to kolegos (jei naudojate priverstinio šifravimo režimą)

uTorrent šifravimo nustatymai

uTorrent šifravimo nustatymai

Tam, kad būtų užtikrintas viso laiko šifravimas naudojant įmontuotą metodą, šifravimo režimą reikia nustatyti į „Priverstinis“ (arba lygiavertę jūsų pačių „torrent“ programinę įrangą, kurią vėliau aptarsime žingsnis po žingsnio). Neigiama yra tai, kad tik tada galėsite prisijungti prie bendraamžių, kurie taip pat turi šifravimą. Tai gali sumažinti jūsų turimus bendraamžius net 95%.

Svarbi pastaba: Naudojant šį metodą bus užšifruojami tik jūsų torrent parsisiuntimai. Tai neužšifruos jūsų naršymo internete ar neslėps fakto, kad lankotės „torrent“ svetainėse. Taip pat nebus užšifruotas pradinio .torrent failo atsisiuntimas iš interneto, tiesiog perkeliami pagrindiniai failai. Šis metodas taip pat neslepia jūsų torrent IP adreso.

VPN šifravimo galimybė

Naudoti VPN, norint paslėpti savo torrentinę veiklą, yra labai paprasta. Tam reikia 4 žingsnių:

 1. užsiprenumeruokite „torrent“ draugišką vpn paslaugą
 2. atsisiųskite VPN programinę įrangą
 3. Prisijunkite prie pasirinktos VPN serverio vietos (paprasčiausias 1 pelės paspaudimas)
 4. Parsisiųskite torrentus anonimiškai.

Viskas!

Prisijunkite prie VPN serverio

„IPVanish“ VPN serverio pasirinkimo ekranas

Naudodamiesi VPN, gausite daugybę pranašumų atsisiųsdami torrentus. Į tai pažvelgsime kitame skyriuje…

Kodėl VPN yra geriausia šifravimo galimybė

Naudojant VPN yra 3 aiškūs pranašumai, palyginti su „Torrent“ kliento įmontuotu šifravimu.

 1. VPN šifravimas yra daug DAUG stipresnis
 2. Jei naudosite VPN, jūsų turimų bendraamžių skaičius nebus sumažintas
 3. VPN taip pat slėps tikrąjį jūsų IP adresą torrentuose (todėl jūsų atsisiuntimai bus anonimiški / sunkiai atsekiami).

Šifravimo stiprumas

Paprastai įmontuota šifravimo parinktis naudoja maždaug 64 bitų šifravimo stiprumą. Geriausi torrent VPN, priešingai, naudoja 256 bitų „OpenVPN“ šifravimą.

Tai gali neatrodyti labai skirtingai (atrodo tik 4 kartus), tačiau dėl to, kaip veikia šifravimo matematika, 256 bitų šifravimas iš tikrųjų yra 2 ^ 192 kartus stipresnis (tai yra 2, palyginti su 192 m. Galia). tikrai didelis skaičius).

Tai yra skirtumas tarp šifravimo, kurį galima lengvai sulaužyti vykdant žiaurios jėgos išpuolius, ir naudojant 256 bitų šifravimą, kuris yra tokio pat stiprumo, kokį JAV kariškiai naudoja slapčiausioms komunikacijoms. (Palyginimui, JAV vyriausybė naudoja tik 128 bitų šifravimą bendrajai komunikacijai). Kitaip tariant, 256 bitų šifravimas yra ypač stiprus.

Tarpusavio prieinamumas

Kad jūsų „torrent“ kliento šifravimas veiktų, bendraamžiai, prie kurių prisijungiate, taip pat turi įjungti šifravimą. VPT tokių apribojimų nėra. Kadangi VPN serveris užšifruoja visą jūsų duomenų srautą (nepriklausomai nuo jūsų bendraamžių šifravimo nustatymų), jūs gaunate šimtaprocentinį prieinamumą (ir didesnį greitį), niekada nerizikuodami nešifruotu ryšiu..

Anoniminis IP adresas (apsaugokite savo tapatybę)

Nesuklyskite, anoniminis IP adresas yra didžiausias VPN naudojimo pranašumas.

Kai atsisiunčiate „torrent“, jūsų IP adresas (kuris gali identifikuoti jūsų unikalų interneto ryšį) yra viešai matomas visiems kitiems to torrento spiečiaus bendraamžiams..

Paveikslėlis

Kolegų sąrašas iš „Linux“ torrent

Daugelis žmonių nesuvokia, kad didžioji torrentų stebėsena atliekama registruojant IP adresus torrentų spiečiuose, o ne jūsų IPT stebint srautą. Svetainėse, tokiose kaip „scaneye“, saugomi duomenų bazės srautai, atsisiųsti pagal kiekvieną jų stebimą IP adresą.

Jei naudojate neprisijungiantį VPN, jūsų torrentų spiečiuose pasirodys IP adresas, kuris priklauso jūsų VPN paslaugai. Jei VPN įmonė neturi žurnalų (kaip šis), jūsų torrent IP adreso negalima atsekti pagal tikrąjį IP.

Visiem, kas noklusina, tacu 3 puikūs neprisijungiantys VPN

 • „IPVanish“ (Greičiausias mūsų išbandytas VPN)
 • Paslėpk mane (apima VPN ir SOCKS tarpinio serverio paslaugas. Galimas ribotas nemokamas planas)
 • „Torguard“ (Vienas seniausių VPN, neprisijungiantis prie „torrent“ vartotojų)

Kaip CO konfigūruoti įmontuotą „Torrent“ šifravimą (nemokama parinktis)

Gerai, dabar žingsnis po žingsnio parodysime, kaip įjungti šifravimą mėgstamame „Torrent“ kliente. Tai funkcija, įmontuota kiekviename pagrindiniame „torrent“ kliente.

Tiesiog nepamirškite, kad šifravimo naudojimas jūsų torrent kliento viduje turi šiuos apribojimus:
Galite turėti 100% užšifruotą ryšį arba 100% kolegų prieinamumą. Jūs negalite turėti abiejų. Naudodami priverstinį (viso darbo laiko) šifravimą sumažinsite turimų bendraamžių skaičių.

Šifravimo režimai

Kiekvienas torrent klientas, norėdamas suaktyvinti šifravimą, naudoja savo terminologiją / parametrus. Nesvarbu, kokius žodžius jie vartoja, iš tikrųjų yra tik 3 pagrindiniai šifravimo režimai:

 • Šifravimas išjungtas (be šifravimo)
 • Pasirenkamas šifravimas (Bus naudojamas šifravimas su bendraamžiais, kuriuose jis įgalintas, bet taip pat prisijungs prie nešifruotų bendraamžių)
 • Priverstinis šifravimas (prisijunkite tik su šifravimą turinčiais bendraamžiais. 100% užšifruoti atsisiuntimai)

Gerai, užšifruokime. „Torrent“ klientai yra abėcėlės tvarka.

Deluge: šifravimo nustatymai

1 žingsnis: Atidarykite nuostatų meniu eidami į Redaguoti > Nuostatos (arba paspauskite „Ctrl + P“)
2 žingsnis: Parinkčių meniu kairėje esančiame kategorijų skirtuke pasirinkite „Tinklas“

Pamatysite langą, kuris atrodo maždaug taip:

Paveikslėlis

Atkreipkite dėmesį į skyrių „Šifravimas“ lango apačioje. Jūsų pasirinkti parametrai priklausys nuo jūsų pageidavimų ir tolerancijos rizikai.

Čia yra kiekvieno režimo nustatymai:

1: šifravimas neleidžiamas (nerekomenduojama)

Rinkinys Atvykstamasis ir Išvykstamasis kam: ‘Neįgaliesiems’
Visiem, kas noklusina, tacu

# 2: pasirenkamas šifravimas (naudojant šifravimą, kai yra galimybė)

Šis režimas naudos stipriausią galimą šifravimo parinktį. Turėsite prieigą prie visų bendraamžių, tačiau ne visi ryšiai bus užšifruoti.

Jūsų nustatymai turėtų atrodyti tiksliai taip –>

Didysis šifravimas (pasirenkamas režimas)

Pasirenkamas šifravimas (galimas 100% bendraamžių)

# 3: 100% šifravimas (atsisiųsti tik iš užšifruotų ryšių)

Tai yra saugiausias režimas (ir padės išvengti torrento išstūmimo), tačiau atsisiųsti galėsite tik iš nedidelio% visų bendraamžių..

Kol atsisiųsite gerai sėjamus torrentus, greitis turėtų būti geras.

Priverstinio šifravimo nustatymai

Priverstinis šifravimas (100% užšifruotas pavedimas)

„uTorrent“: šifravimo nustatymai

1 žingsnis: Iš „uTorrent“ meniu eikite į Galimybės > Nuostatos (Arba paspauskite „Ctrl + P“)
3 veiksmas: Eikite į „Bittorrent“ skirtuką, esantį kairiajame meniu

Turėtumėte pamatyti kažką panašaus:

uTorrent šifravimo nustatymų meniu

Šifravimo nustatymai (parinktys > Nuostatos > „Bittorrent“)

Pakeisime parametrus skiltyje „Protokolo šifravimas“ skyrius apačioje. Čia yra kiekvieno iš 3 šifravimo režimų nustatymai:

Neįgalus

Išeinantį nustatykite į Išjungta, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje.

Pasirenkamas šifravimas

Jūsų nustatymai turėtų atrodyti tiksliai taip:

uTorrent pasirenkamas šifravimas

„uTorrent“ šifravimas (pasirenkamas režimas)

Priverstinis šifravimas (100% šifravimas)

Šis režimas prisijungs tik prie bendraamžių, kuriuose įjungtas šifravimas. Nustatymai turėtų būti:

uTorrent „Priverstinis“ šifravimas

„uTorrent“ šifravimas (priverstinis režimas)

„Vuze“: šifravimo nustatymai

Norėdami koreguoti šifravimo parametrus „Vuze“, turite būti „Advanced“ vartotojo režime. Taigi, eikite į:
Įrankiai > Galimybės > Režimas

Tada pakeiskite vartotojo kvalifikacijos režimą į „Advanced“

„Vuze“ pažengusio vartotojo režimas

Vartotojo režimą nustatykite į „Advanced“ (Įrankiai > Galimybės > Režimas)

Toliau, vis dar „Parinkčių“ ekrane, paspausime TOGGLE kairėje pusėje „Ryšys“ atskleisti „Transporto šifravimas“Nustatymai…

Paveikslėlis

Čia pateikiami optimalūs kiekvieno iš 3 režimų nustatymai:

Šifravimas išjungtas

Atžymėkite laukelį „Reikalauti užšifruoto transportavimo“. Visos žemiau pateiktos parinktys turėtų būti pilkos spalvos (kaip aukščiau esančiame paveikslėlyje)

Pasirenkamas šifravimas

Norėdami įjungti pasirenkamą (neprivalomą) šifravimą „vuze“, iš esmės įjunkite reikiamą šifravimą, tačiau nurodykite atsargines parinktis tuo atveju, jei kolega neleidžia šifruotų ryšių..

Jūsų nustatymai turėtų būti:

„Vuze“ pasirinktinis šifravimo režimas

„Pasirenkami“ šifravimo parametrai

Priverstinis šifravimas (100% užšifruotas perdavimas)

Tai yra saugiausias režimas ir bus geriausia gynyba nuo ISP torrent slopinimo. Turėsite mažiau galimų bendraamžių (todėl geriau naudoti „torrent“ tinkantį VPN)

Jūsų nustatymai turėtų būti:

„Vuze“ „Priverstinis“ šifravimas: rekomenduojami nustatymai

„Vuze“ priverstinio šifravimo nustatymai

Iš esmės jūs „reikalaujate šifruoto transportavimo“ neleidžiant jokių atsarginių variantų. Tai privers „vuze“ prisijungti tik prie bendraamžių, kuriuose įjungtas šifravimas.

Santrauka ir kiti naudingi straipsniai

Tikimės, kad iki šiol jūsų „torrent“ parsisiuntimai yra visiškai užšifruoti, naudojant arba VPN, arba įmontuotą transportavimo šifravimą..

Štai ką mes išmokome iki šiol:

 1. Kas yra šifravimas ir kodėl tai naudinga (Užuomina: užkirskite kelią torrentų atsisiuntimui / stebėjimui)
 2. Kodėl VPN yra geriausias šifravimo įrankis (Daug stipresnis šifravimas + be bendraamžių praradimo + anoniminis IP adresas)
 3. Kaip naudoti įmontuotą šifravimą savo mėgstamam torrent klientui (bet koks šifravimas yra geresnis nei jokio)

Čia yra dar keli straipsniai, padėsiantys jums pereiti prie visiškai anoniminių torrentų:

Vadovas

Kaip anonimiškai naudotis „uTorrent“ (VPN / tarpinio serverio sąranka)
Kaip anonimiškai naudoti „Vuze“ (VPN / tarpinio serverio sąranka)
Kaip anonimiškai naudotis „Deluge“
VPN vs tarpinis serveris. Kuris geriau slepia torrentus?

Apžvalgos / straipsniai

Geriausi „Torrent“ VPN (anoniminiams atsisiuntimams)
Privačios interneto prieigos apžvalga (geriausias pigus VPT)
„IPVanish“ apžvalga (greičiausias neprisijungiantis VPN)
Privatus interneto ryšys prieš „IPVanish“

Labai ačiū už skaitymą, tikiuosi, kad šis straipsnis buvo puiki pagalba! Pasidalinkite ja su draugais ar stebėtojais naudodami bendrinimo juostą kairėje. Laimingas kankinimas!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map