ביקורת CyberGhost: 5 יתרונות ו -3 חסרונות בשימוש ב- CyberGhost!

VPN CyberGhost


CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com/

tl; דר

CyberGhost הוא שם שאני בטוח שנתקלת בו אם ביצעת סריקות מאמרים כלשהן עבור שירותי VPN. החברה ממוקמת ברומניה, והיא נמצאת מחוץ לתחום השיפוט של אירופה 14 עיניים וכיום היא מנהלת למעלה מ- 3,000 שרתים ב- 60 מדינות ברחבי העולם. אם אי פעם נתקלתי בספק שירותי VPN שהעניק לי רגשות מעורבים יותר, זה זה. בקיצור, מדלגים על פגמים קריטיים; הגנה בסיסית טובה, מהירות הגונה אך רעיון רע עבור אוהדי P2P.

סקירה: 5 יתרונות ו -3 חסרונות של שימוש ב – CyberGhost!

CyberGhost הוא סוג של באמצע שום מקום בכל מה שקשור להכרה. זה לא עומד בצד הידוע, וגם לא על ההכרח לחלוטין. זה לא שם שכולם יכירו, אולי אלא אם כן עשית מחקר ספציפי בנושא VPN באופן ספציפי.

עם זאת, למרות כל התפיסה שעשויה להפיק מכך, החברה בהחלט צמחה מאז הקמתה בשנת 2011 וכיום יש לה שרתים רבים כמו ענקית ה- VPN Nord (מי מספר השרתים אני בהחלט מרשים).

מה שאנחנו אוהבים ב- CyberGhost

1. התמקדות מאסיבית באירופה

עם יותר מ- 3,000 שרתים לבחירה, אפשר לחשוב שזה יספיק בכדי לסגור את העולם כולו כמעט בכל מדינה. למרבה הצער, זה ממש לא המקרה שכן נראה כי המיקוד של CyberGhost נמצא בתחום הפעילות באירופה. למרות שחלקכם עשויים לקחת זאת כמגביל מאוד, אני מעדיף לחשוב על זה כמשרת שוק ספציפי (אם גדול).

לרוע המזל, התוצאה היא מעט קונבולום בו נמצאים המהירויות. בהמשך, נבחן את השונות במהירות ביחס לאזורים שונים בפירוט רב יותר, אך די אם נאמר כי תלוי במיקומך ובשרת שתבחר, ייתכן שתקבל מהירויות מדהימות או -bleh.

1.1 תכונות אבטחה ייחודיות

יש כל כך הרבה דברים שיש ל- CyberGhost כאן שבקושי אני יודע איפה להתחיל. עבור ספק שירותי VPN, חברה זו נותנת כמות מרשימה של ‘תוספות’ בכל הקשור לאבטחה. אולי זה טמון בשורשי החברה כספק אבטחה שהוביל לכך.

HTTPS מאולץ

נתחיל עם זה שהכי התעניינתי בו, ושם לקוח CyberGhost יכול לכפות חיבורי HTTPS לאתרים. נכון, זה עשוי להיעשות גם באמצעות תוסף דפדפן, אך מכיוון שאתה רוצה להשתמש בשירות VPN בכל מקרה, יתכן והכל היה מובנה לאחד, נכון?

כדי להבין את התועלת של HTTPS כפוי, נניח שאתה מבקר באתר בנקאות. חיבור HTTPS יבטיח כי הנתונים שלך מאובטחים כל הדרך מהמחשב לחשבון הבנק שלך.

חסום מעקב מקוון

בשלב הבא, העובדה כי CyberGhost יכולה להסיר תוכן אינטרנט שעשוי לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך. זה מונע ממקורות לא ידועים לעקוב אחריכם וזה משהו שכל ה- VPN צריך לעשות. חסימת מעקב מקוון היא דבר הכרחי מאוד כיום, מכיוון שחברות רבות הופכות ליותר ויותר פולשניות בפעילות איסוף הנתונים המקוונות שלהן..

קח לדוגמה את ידידנו גוגל, שהחליט שזה בסדר לגרום למערכת ההפעלה הסלולרית של אנדרואיד להודיע ​​לה היכן המשתמשים נמצאים כל הזמן. בנוסף, מעקב אחר מיקום אינו מוגבל לגוגל בלבד, אז מדוע שלא תפסיק CyberGhost לחלק כמה שיותר מהנתונים האלה לצאת??

חסימת מודעות והגנה מפני וירוסים

CyberGhost משולב כל כך היטב שהוא אפילו כולל חוסם מודעות כמו גם וירוס & הגנה על אתר. זה מונע את הצגת המודעות המעצבנות, כמו גם שומר עליך מפני תוכן שעלול להזיק באתרי אינטרנט מסוימים.

1.2 בחירה חזקה של פרוטוקולים והצפנה

למי שלא מודע עד כה, היתרונות העיקריים של VPN הם פרטיות ואבטחה. פרטיות כמו באנשים שלא יודעים מי אתה ומה אתה עושה. ביטחון כמו אצל אנשים לא יכול לחטט מה אתה עושה. כדי ליצור אבטחה, מה שאתה צריך זה שני רכיבים עיקריים – הפרוטוקול עצמו וסוג ההצפנה.

ל- CyberGhost יש יתרון בכך שהיא תומכת כמעט בכל הפרוטוקולים העיקריים (אפילו כאלה שאני לא ממש ממליץ להשתמש בהם מכיוון שהם כל כך מעודכנים, כמו L2TP). באופן דומה, הם מציעים רמות שונות של הצפנה של עד 256 סיביות, שהיא מהשורה הראשונה. חשבו המון דברים צבועים בירוק המשתמשים בהצפנה של 256 סיביות.

העניין כאן הוא שהבחירה בידיך. ניתן להתאים את הפרוטוקולים ורמות ההצפנה לצרכים שלך. פרוטוקולים שונים תומכים במהירויות שונות וכמובן שככל ששיעור ההצפנה גבוה יותר כך ככל הנראה חיבור ה- VPN שלנו יהיה איטי יותר (זה תלוי במידה רבה גם בחומרה).

אם כל מה שאתה רוצה זה ש- VPN יקלקל את ה- IP שלך וישמור על אבטחה מינימלית, אתה חופשי לבחור ברמת הצפנה נמוכה שתאפשר לך ליהנות מחיבורים במהירות גבוהה. אם אתה פרנואידי, ובכן, CyberGhost יכול לעזור לך גם כן.

1.3 שרתי פרופיל מיטוביים לשימוש שונים

עם עד 3000 שרתים שגוררים את מאגר השרתים של CyberGhsot, זה די ברור שלא צריכה להיות שום בעיה לבחור חיבור, נכון? ובכן לא באמת. דמיין את עצמך יושב במסעדה ומגיע אליך תפריט עם 3000 פריטים.

למרבה המזל, החברה מפרופסת את השרתים שלה בזהירות, כלומר יש מאגרי שרתים המותאמים למטרות שונות. איך שתבחר מהם תלוי בך. אתה יכול לרשום רשימה של המיקומים המועדפים עליך או לבחור מתוך רשימות ממוינות מראש. זה כולל רשימות כמו שרתים צפופים פחות, שרתי NoSpy או אפילו השרתים הכי צפופים (אם כי אין לי מושג למה תרצי את זה).

נניח שאתה חובב טורנט – זו מאגר אמיתי של אנשים העומדים בשיתוף קבצים ב- P2P, כך ש- CyberGhost הציבה שרתים מותאמים בדיוק בשבילם.

2. תמיכה מרובת פלטפורמות

לבית שיש בו שרת קבצים של לינוקס, מחשב Windows, מחשב מק כמו גם סמארטפונים וטאבלטים שונים, יש לך מזל! CyberGhost תומך בעד 7 מכשירים לחשבון, שהם ללא ספק אחד הנדיבים ביותר שראיתי עד כה. למען ההגינות, אני חושב שלמשק הבית הממוצע כיום אכן יש מכשירים רבים אלה לפחות, כך שזה מספר סביר לתמוך.

CyberGhost תומך בעד 7 מכשירים לחשבון

ספקי שירותי VPN רבים יטפלו בפיזור הרגיל – חלונות, לינוקס, MacOS, אנדרואיד, iOS וכמה נתבים. אם תבחין בטופס הרשימה למעלה, CyberGhost מוגדר אפילו עבור Raspberry Pi, כמה מכשירי NAS ואפילו במכונות וירטואליות.!

הכל קשור לבחירה, ובמידה שעברה CyberGhost למלא את הרשימה הזו, התרשמתי באמת.

כאן שוב אני צריך להכניס מילת זהירות למי שחושב שהם יכולים לעבור על מכשירי ה- X לכל הגבלת חשבון על ידי זריקת ה- VPN לנתב, מכיוון שהוא תומך.

פתק

הפעלת שירות VPN בנתב שלך תעזור לך להתגבר על מגבלת חיבור המכשיר בו זמנית שרוב ה- VPN יטיל. עם זאת, יש חסרון. כמעט בכל המקרים (במיוחד עבור נתבים כלליים לשימוש ביתי), פעולה זו תאט את התעבורה באינטרנט לעומת אם היית מפעיל אפליקציות VPN ספציפיות למכשירים. הסיבה לכך היא שהנתבים פחות מסוגלים לטפל בהצפנת הנתונים הנחוצים בזמן אמת, ובכך מאטים את מהירויות העברת הנתונים שלך..

3. מהירויות הגינות ויציבות

אמנם אינני יכול לומר ש- CyberGhost מציע מהירויות מהירות, אבל אני חייב להודות שחלק מהשרתים מראים פוטנציאל רב. כשאתה עובר על תוצאות בדיקת המהירות להלן, שים לב שמהירות הפס הרחב הנוכחי שלי מוגבלת ל 50 מגהביט לשנייה. רוב הזמן אני יכול להתקרב או לפחות סביב 45 מגהביט לשנייה, וזה די טוב.

בדרך כלל כל VPN יתגלח רוחב פס כלשהו, ​​כך שהציפייה שלי הייתה שאוכל להשיג 30-40 Mbps בממוצע. זה כמובן יותאם לפי מרחק השרת למיקום הפיזי שלי.

בדיקת CyberGhost באמצעות SpeedTest, שהיא אמינה מאוד, גיליתי שהמהירות מרחבי העולם משתנה מאוד. מה שהפתיע אותי עוד יותר הוא שקיבלתי מהירויות מהירות יותר משרתים מבוססי סינגפור, במקום היכן שאני נמצא במלזיה. אני יכול רק להניח שזה אולי בגלל תשתית.

ככלל האצבע, צפה לקבל שיעורי פינג גבוהים יותר ומהירות איטית ככל שהשרת שאתה בוחר רחוק יותר מהמיקום שלך בפועל. זה נכון בדרך כלל לא משנה באיזה שירות VPN תבחר.

בזמן הבדיקה, עומסי השרת (על אלה שרציתי בדיקות) היו כדלקמן;

 • עומס של 23% שלי
 • עומס של 50% SG
 • עומס AU 50%
 • עומס NL 37%
 • עומס SA 27%
 • עומס של 53% בארה”ב

תוצאת בדיקת מהירות בשרת מלזיה

מבחן מהירות אסיה – שרת מלזיה
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

תוצאת בדיקת מהירות בשרת סינגפור

מבחן מהירות אסיה – שרת סינגפור
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

תוצאת בדיקת מהירות בשרת סידני

מבחן מהירות אוסטרליה – שרת סידני
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

תוצאת בדיקת מהירות בשרת צפון אמריקה

מבחן מהירות אמריקה – שרת צפון אמריקה
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

תוצאת בדיקת מהירות בשרת דרום אפריקה

מבחן מהירות אפריקה – שרת דרום אפריקה
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

תוצאת בדיקת מהירות בשרת אמסטרדם

מבחן מהירות הולנד – שרת אמסטרדם
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

לצורך הזרמת וידאו אני מוצא שבדרך כלל סרטוני UHD ב- YouTube הם אינדיקטור טוב מאחר והשרתים שלהם בדרך כלל מאוד יציבים. מדגם הווידיאו ב- UHD שניהלתי היה חלק ומאוד מאוד נחמד. אם תרצה לנסות זאת בעצמך, תוכל לצפות באותו סרטון בכל עת.

הזרם סרטוני UHD ב- VPN של CyberGhost

3.1 מהירות קו קו טוב על טורנסים

שרת הטורנט הכי קרוב שיש ל- CyberGhost לי הוא הודו, אבל העדפתי את יפן על פני זו, שבמילא הייתה הבאה בתור. המהירויות המוצעות בשרת זה לא היו חייבים להתייחס אליו, אך הצלחתי שיעורי הורדות יציבים מאוד לאורך כל סשבי הביור.

בעיניי, בדרך כלל, היציבות נמצאת מעל המהירות המהירה והנושעת כשמדובר בשטפים. אני בטוח שרבים מכם חוו את התסכול של מהירויות הביור המתרוממות מעלה ומטה בזמן שאתה רק מנסה להשיג קובץ זה!

בזמן הבדיקה, שרת יפן שאליו התחברתי פעל בעומס של 33%.

מבחן מהירות - שרת יפן

זכור שהתחברתי לשרת זה במיוחד לטורנט. כמה ספקי VPN שניסיתי עד כה יאפשרו את זה בכל מקום שתתחבר אליו, אבל CyberGhost די די בעניין. ניסיתי ליישם בשרת בסינגפור וזה נתן לי אפס גדול ושומן במהירות ההורדה לטורנטים.

4. מתומחר באופן אידיאלי עבור אלו המחפשים תכניות לטווח ארוך

כשראיתי את המחירים שלהם לראשונה, הייתי קצת המום מכיוון שהסתכלתי קודם על המחיר החודשי ללא חוזה. במחיר של 12.99 דולר לחודש במבצע של חודש, זה מתומחר אפילו בחלק מהדברים שאני מחשיב ספקי VPN מהשורה הראשונה, כמו ExpressVPN ו- NordVPN.

חודשיכל שנה דו שנתי
מחיר ליום 12.99 $ 5.25 $ 3.50
סה”כ ביל 12.99 $ 63.00 $ 63.00 $
מחזור חיובים 1 חודש 12 חודשים 18 חודשים
כסף בחזרה 14 יום 45 יום 45 יום

עם זאת, התוכנית לשנתיים שלהם מורידה את המחיר בצורה דרמטית. במחיר של 3.50 דולר לחודש במשך שנתיים, התמחור פשוט מדהים וקשה לנצח. ראיתי גם מקרים של מבצעים מיוחדים שבהם זה יורד לתעריפים נמוכים עוד יותר, אז וודא שאתה מחפש הנחות מיוחדות ב- CyberGhost.

אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום!

אם אתה מאלה שאוהבים לדאוג לנסות לפני שאתה קונה, אתה יכול להירגע ולהיות סמוך ובטוח עם 45 יום חזרה להחזר כספי של CyberGhost. זה לא באותיות קטנות, זה לא מוסתר בלוגיסטיות, זה ממש בדף השאלות הנפוצות שלהם;

פתק

ל- CyberGhost יש 45 יום, ללא שאלות, מדיניות החזר כספי עבור מנויים 6 חודשים או יותר. זה מבטיח שלא מתבצעות רכישות בטעות ומטרתן לסייע במצבים כמו לקוחות שלא יכולים להשתמש בשירותים שלנו (למשל כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך חוסם חיבורי VPN).

* למנויים חודשיים יש ערבות להחזר כספי של 14 יום.

למעשה, אתה יכול אפילו לנסות אותם בחינם באמצעות ניסיון חינם למשך 7 יום, ללא מיתרים מצורפים.

5. טוב לסטרימינג כולל נטפליקס

שוב, זה חוזר לכך של- CyberGhost יש שרתים בעלי פרופילים מאוד יפה. הם גם הקימו את הגדרת ההזרמה לווידיאו ונטפליקס הוא רק אחד משירותי הזרמת הווידאו שהם חשבו עליהם שאולי תרצה לגשת אליהם. בכל מקרה, כדי לגשת לנטפליקס ארה”ב, כל מה שאתה צריך לעשות זה להתחבר לאחד משרתי ארה”ב המותאמים לזרימה.

בואו נהיה כנים כאן, נטפליקס לא אוהבת זיוף מיקום גיאוגרפי. זה עושה כמיטב יכולתו להרוג שירותים כאלה, אבל CyberGhost אין שום דבר מזה ולמעשה קובע שהם מבטיחים הזרמת Netflix בארה”ב..

עבור משתמשי Windows, האפליקציה כוללת למעשה אפשרות לביטול חסימה של סטרימינג, המאפשרת לכם להתפרע עם ספקי שירותי סטרימינג מרובים. אין ניסוי ושגיאה ידניים, פשוט לחץ ולחץ. הנעילה מבוססת על רשימה שמתעדכנת פנימית בכל יום ויום על ידי CyberGhost.

מה לא אהבנו ב- CyberGhost

1. לא עבד מחוץ לקופסה

אמנם יתכן שזה לא מפרה עסקאות ובטח שזה לא יכול לקרות לכולם, אך עלי לשתף את החוויה שלי. אני אוהד גדול של Plug and Play, ולקוח Windows CyberGhost היה קצת מוזר בעיני. בטח, זה התקין והתחיל את היישום בסדר, אבל כשאני לוחץ על הכפתור, הוא אמור … ללכת, נכון?

שלי לא כל כך ייאשתי והייתי צריך להבין מדוע. לא לקח לי הרבה זמן, אבל הבנתי שהגדרות ברירת המחדל לא ממש התאימו לי. הייתי צריך לבחור באופן ידני את הפרוטוקול והשרת שלי לפני שיישום Windows CyberGhost החליט לשחק נחמד.

כאמור, לא פורץ עסקות, אבל אם הניסיון הטכני שלך מוגבל, זה עלול להיתקל בך הלם.

2. תחום שיפוט נתונים אנונימי ואנונימי

זה, ובכן זה די גדול עבורי וזה אמור להיות גם לכולם מכם. במהלך הסקירה, מחקר הרקע וכדומה, מצאתי מים די בוציים כשמדובר ברעיון אם אני אנונימי עם CyberGhost או לא.

אמנם לחברה יש מדיניות רשמית ללא רישום, אך במקביל צוינה על ידי משתמשים מסוימים לעשות שימוש בסקריפטים כמו Hotjar (שזה סקריפט להקלטת הפעלה). למעשה, CyberGhost מודה בכך בגלוי באתר שלהם, למרות שהיא טוענת שהמידע משמש כדי לשרת את לקוחותיו טוב יותר.

מדיניות הפרטיות של CyberGhost VPN

יתרה מזאת, כשראיתי במקור ש- CyberGhost מבוסס ברומניה, זה היה טוב. אחרי הכל, המדינה הזו נמצאת מחוץ לתחום השיפוט של 14 עיניים של אירופה, וזה נהדר. עם זאת, בהמשך גיליתי שהבעלים בשנת 2017 מכר את CyberGhost לחברת פרסום דיגיטלית בשם CrossRider.

עכשיו, מה תעשה חברת פרסום דיגיטלית עם ספק שירותי VPN שהיא צריכה לעשות בתסריטים להקלטת הפעלה? העלילה הולכת ומתעבה, ואני מבחינתך מרגיש קצת זהיר בעניין.

3. אפשרויות תשלום מוגבלות

זה שוב מתחבר לאנונימיות, מכיוון ש- CyberGhost מקבלת רק כרטיס אשראי, PayPal או BitPay. נכון, BitPay משמש עבור BitCoin, אך יש ממש מאות קריפטו בחוץ ויש תמיד גם אפשרות למזומן בצורה של כרטיסי מתנה וכו ‘..

מדוע חברה המתמחה בפרטיות, אבטחה ואנונימיות מציעה אפשרויות תשלום כה מוגבלות – אפשרויות שיחשפו אולי את פרטי המשתמש? אין לי תשובה, אם כי בעיניי זה לא עניין גדול כמו זה שציינתי לעיל.

השורה התחתונה: האם אשלם עבור CyberGhost?

לפני שאני מתחיל את הסבב שלי, הרשה לי רק לציין את עמדתי האישית כאן. אם אני משלם על VPN ומשתמש בו, אני מצפה לביצוע מסוים מבחינת המהירות. אני לא בררנית מדי לגבי אפשרויות תשלום ודברים כאלה וככל שהאנונימיות עוברת, סתם גבול יעשה בשבילי.

הצהרתי הרבה דברים טובים על CyberGhost וכן, זה נכון שהם מציעים תוספות מובנות רבות שסביר להניח שלא תמצאו במקום אחר. בתור וו טוב עוד יותר, אתה יכול להיכנס לתכנית ארוכת טווח שבה הם למעשה מחירי קרקע התחתונה. איפה שהשירות באמת מצטיין, לדעתי, הוא עד כמה הם ביצעו אופטימיזציה לשרתים שלהם.

קח כדוגמה את שרתי הווידיאו וזרמי השטף עליהם דנתי קודם. אם אחד מהנישות האלה הוא מה שאתה מחפש, אז הייתי אומר ש- CyberGhost היא בחירה נהדרת לחלוטין. עבור מעריצי הטורנט, סטרימי הווידיאו, הופרי הגיאוגרפיה … עליכם לומר כן.

עם זאת, בעיניי יש דבר מאוד גדול. זה אולי מה שיכול לשים מסמר בארון הקבורה של CyberGhost עבור אנשים רבים. על סמך פרטיות ואנונימיות, פשוט נשאר יותר מדי ספק ומחלוקת סביב המידע העומד לרשותי בכדי להרגיש בטוח באמצעות CyberGhost.

אמנם הטענות של CyberGhost עשויות להיראות מספיק לגיטימיות עבור חברה רגילה, אבל אני אומר שלספק שירותי VPN להשתמש בטקטיקות אלה זה פשוט בלתי ניתן להגנה. אז קח מה שאתה יכול לשם כך – ערך וביצוע עם הקרבת האנונימיות הוא הבחירה שלך.

אני מתקשה לומר כן או לא, לכן ההחלטה חייבת להתקבל על ידי הצרכים שלך.

תכונות עיקריות

 • ✓ תומך בפלטפורמות רבות
 • ✓ חסימת מודעות ותוכנות זדוניות
 • ✓ הצפנה של 256 סיביות
 • ✓ שרתים פרופילים
 • ✓ OpenVPN / SSTP / L2TP / IPsec
 • ✓ תכניות מחירים לטווח הארוך

מומלץ ל

 • • חזירי הזרמת וידאו
 • • אלה שלא קשוחים באנונימיות
 • • מאווררי P2P
 • • בעלי מכשירי פלטפורמת נישה

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map