אילו VPNs מאפשרים טורנטים, באמת? (הנה הטובים ביותר …)

Contents

אילו VPNs באמת מאפשרים טורנטים

כשמדובר בשטפים, ישנם 3 סוגים של חברות VPN:

 1. כאלו שאינם מאפשרים סיקור
 2. אלה שאומרים שהם מאפשרים סיקורים
 3. ואלה שבאמת מאפשרים ומחבקים הורדות סיקור / p2p

הרוב המכריע של VPNs נכללים בקטגוריה מס ‘2: הם רוצים את העסק שלך (למשתמשי סיקור יש אחוז המנוי הגבוה ביותר ל- VPN בעולם המערבי) אבל הם לא באמת רוצים לצאת לגפה כדי להגן על זכותך לאינטרנט חופשי ופתוח.

מאמר זה ילמד אותך מה לחפש בעת בחירת VPN או שירות פרוקסי, ויעזור לך תפריד בין ‘סובלני-סוער’ בלבד לבין ‘ידידותי-טורנטים’ באמת.

סקירת מאמרים

זהו מאמר מעמיק. אל תהסס להשתמש בקישורים למטה כדי לדלג קדימה לקטעים שאתה הכי מתעניין בהם.

 • שלוש רמות של VPN סובלנות / ידידותיות
 • קבוצה מס ‘1 – VPNs שאינם מאפשרים סיבוב
 • קבוצה מס ‘2 – VPNs המאפשרים טורנטים אבל לשמור על יומני’ חיבור ‘של מטא נתונים
 • קבוצה מס ‘3 – VPNs שלא שומרים על מטא נתונים או יומני פעילות ומאפשרים סיבוב מלא
 • דירוג TorrentScore – 21 VPNs מדורגים מהטובים ביותר לגרועים כשמדובר בשטפים
 • סיכום ומאמרים נוספים

שלושת הרמות של סובלנות לנגיף VPN

VPNs מתחלקים לשלוש קטגוריות של ידידותיות לבוררות. היכן הם נוחתים על הספקטרום תלוי במספר גורמים, כולל: המודל העסקי שלהם, ארץ המגורים (ומדיניות שמירת נתונים רלוונטית) וסבולת הסיכון שלהם.

בעוד ש VPNs רבים בקטגוריה השנייה (סיקולים נסבלים) עשויים לעבוד עבור משתמשים בודדים, הנקודה במאמר זה היא שהם לא הבחירה האידיאלית עבור משתמשים ביטורנטים, וייתכן שתוגש לך טוב יותר בבחירת VPN מהקטגוריה מספר 3..

שלוש הקטגוריות של VPNs לפי מדיניות סיקור הן:

 1. אין טורנטים מותר
 2. טורנטים נסבלים (אנונימיים חלקית)
 3. ידידותי לסיבוב (אנונימי לחלוטין)

קבוצה מס ‘1 -‘ ללא טורנטים מותר ‘

זו הקבוצה השנייה בגודלה של VPNs. ספקים אלה חוסמים באופן ישיר יציאות סיקור ברשת שלהם, או יבטלו באופן פעיל חשבונות משתמשים אם תתגלה פעילות סיקור. כמעט כל ספקי ה- VPN בחינם נכללים בקטגוריה זו. ישנם גם כמה שירותי VPN בתשלום בולטים שאינם מאפשרים טורנטים / p2p.

ביניהם:

 • StrongVPN
 • אסטריל
 • LibertyVPN
 • קפרד
 • מנהרת דוב
 • UnoTelly

מדוע VPN יחסום טורנטים?
VPNs יחסימו / יבטלו את פעילות הסיקור ממגוון סיבות. ראשית, VPNs בחינם יחסמו כמעט תמיד טורנטים בכדי למנוע התעללות / כאבי ראש חוקיים מהורדים חסרי אחריות. VPNs בתשלום עשויים לאסור טורנטים מסיבות שונות ומגוונות, כולל:

סיבה מספר 1 – עלויות רוחב פס: משתמשי ביטורנט גוזלים רוחב פס גדול ומקומם (במיוחד במורד הזרם) בהשוואה לדפדפני אינטרנט מזדמנים. רק מישהו שיש לו זרימת נטפליקס קשה-ליבה ישתמש בקיבולת נתונים רבה יותר לשעה מאשר בפגישה עם סיקור פעיל.

סיבה 2 – כאבי ראש לוגיסטיים / משפטיים: לא כולם משתמשים בביטורנט באחריות. מתן הורדות סיקור בלתי מוגבלות ברשת VPN יכולה להביא ללחץ משפטי, הן על ה- VPN והן על החברה המארחת את שרתי ה- VPN שלהם. זה יכול גם לגרום לשרתים לרדת או למארחי השרתים לנתק את חברת VPN לחלוטין. VPNs רבים מעדיפים שיהיו פחות לקוחות אך יימנעו מרמת הטרחה הזו.

בשורה התחתונה
VPNs בקטגוריה זו הם מחוץ לתחום אם אתה מתכוון להוריד טורנטים. הם יחסימו (או ייכה את המהירות של) כל השטפים. לעתים קרובות הם יאסרו חשבונות VPN שבוחרים לבצע סיקור בכל מקרה (לפעמים ללא אזהרה). הימנע.

קבוצה מספר 2 – ‘סיבובים נסבלים’ (אך יומני מטא נתונים שמרו)

עיקר חברות ה- VPN נכנסות לקטגוריה זו. הם מעוניינים בעסק הנוסף של משתמשי סיקור / p2p, אך הם אינם יכולים (או לא) מספקים את כל תכונות הפרטיות הקריטיות שמשתמשים מבקשים / זקוקים להם. זה לא אומר שלעולם אסור לבחור VPN מהקטגוריה הזו אם יש להם תכונות אחרות החשובות לך. רק להיות מודע לכך שהיסטוריית החיבורים שלך לעולם לא תהיה אנונימית אם ה- VPN שומר על יומני חיבור כלשהם.

הערה חשובה: VPNs רבים בקטגוריה זו אוהבים לפרסם את שירותם כ’לא רושם ‘או’ אין יומני פעילות ‘, אך אלה מונחים מטעים. במציאות, מרבית ה- VPN בקטגוריה זו עדיין שומרים ביומני מטא נתונים המכונים יומני חיבור אשר במקרים רבים עדיין ניתן להשתמש בהם כדי לזהות משתמשים בודדים.

זו ההבחנה הקריטית בין VPN מס ‘2 לקבוצה ו- VPN אמיתי שאינו רושם. Vpn אמיתי שאינו רושם לא שומר על מטא נתונים של הפעלה או חיבור כלל, ואינו יכול לזהות משתמש על סמך כתובות ה- IP ההיסטוריות שלו, גם אם הוא רצה.

ישנם VPNs שקופים יותר מאחרים כאשר חושפים את האופי האמיתי של רישום הרישום שלהם. לדוגמה, IBVPN מאוד לא מקוון לגבי סוגי היומנים שהם מבצעים / לא מחזיקים (וכמה זמן הם שומרים עליהם):

מדיניות רישום ibvpn

מדיניות הרישום של IBVPN (הם לא עוקבים אחר פעילות אלא שומרים על ‘יומני חיבור’ למשך שבוע)

לא כל ספק VPN פתוח זה, רבים בוחרים להסתתר מאחורי ההבחנה בין ‘יומני פעילות’ (שכמעט אף VPN לא שומר עליהם) לבין ‘יומני חיבורים’ שכל אנשי ה- VPN בקטגוריה 2 שומרים עליהם..

דגלים אדומים שאתה מתמודד עם קטגוריה מס ‘2 VPN:

 1. הם מפרסמים ‘אין יומני פעילות VPN’ או ‘אין יומני תנועה’ או הצהרה דומה ללא פירוט רב יותר.
 2. מדיניות הפרטיות שלהם לא מציינת באופן ספציפי שהם לעולם לא רושמים את היסטוריית החיבורים או את כתובת ה- IP שלך.

VPNs פופולריים המאפשרים סיבובים אך כן שומרים על יומני חיבור

Anonymizer
Boxpn
חוצץ
CactusVPN
EarthVPN
ExpressVPN
הידמיאס
VPN גלישה בלתי נראה (ibVPN)
iPredator
IronSocket
משחק יתר
PureVPN
SwitchVPN
VPN.AC
VyprVPN *

* החל משנת 2019, VyprVPN הוא שירות VPN ביומן עצמאי מבוקר באופן עצמאי. כעת הם מתאימים לשימוש בסיקור.

כך שיומני VPN יכולים למעשה לזהות את חשבונך על סמך כתובת IP מוקלטת?

זו שאלה חשובה, והתשובה הכנה היא זה תלוי. זה תלוי בעיקר באיזה סוג מטא נתונים ה- VPN אוגר, למשך כמה זמן והאם הם משתמשים בכתובות IP משותפות או פרטיות.

נניח שכתובת IP ששייכת ל- VPN שלך דיווחה שהיא עשתה משהו שהיא לא צריכה. האם ניתן לאתר את אותה פעילות לחשבון ספציפי, תלוי בכמות ומשך היומנים ש- VPN מנהל. להלן תרחישים זוגיים…

תרחיש מספר 1: כתובות IP פרטיות
אם ה- VPN מקצה כתובות IP ייחודיות לכל מי שמחובר לשרתים שלהם, קל מאוד להתאים את ה- IP המדווח לחשבון שהשתמש בו. כל מה שאתה צריך הוא יומן חיבורים שמורכב מ: חשבונות של כתובות IP מוקצים וחותמת זמן של מועד הפתיחה וכל סיום של כל מפגש.
תוצאה: חשבון הפוגע מזוהה בקלות.

תרחיש מספר 2: IP משותף (יומני VPN כוללים – IP, חותמת זמן, העברת נתונים)
VPN שמשתמש בכתובות IP משותפות הוא בדרך כלל אנונימי מזה שאינו עושה זאת. פירושם של IP משותף פירושו כי מספר משתמשים (לפעמים 10 או 100) יחלקו את אותה כתובת IP בבת אחת. החיסכון הוא פרטיות רבה יותר, החיסרון הוא ה- IP המשותף סובל מאפקט של שכנות גרועה (אתרים עלולים לחסום או ‘Captcha’ על בסיס פעולות של משתמשים אחרים שמשתפים את ה- IP).

בתרחיש זה, קשה יותר לזהות משתמש ספציפי, אך על ידי שילוב של פיסות רבות של מטא נתונים זה עשוי להיות אפשרי (במיוחד אם הפעלת המשתמשים נמשכת זמן רב). לדוגמה, אם דווח על כך שכתובת ה- IP המדוברת הורידה קובץ של 4 ג’יגה-בייט, ורק חשבון אחד התואם לכתובת ה- IP הזה העביר יותר מ- 1 ג’יגה-בתים של נתונים, יהיה ברור מאיזה חשבון אשם. זה מניח כמובן שהעבריין הוריד את כל קובץ ה- 4GB ולא רק חלק ממנו (מה שלא תמיד מהווה הנחה תקפה).

תרחיש מספר 3: IP משותף (יומני VPN אינם כוללים כתובת IP)
זהו תרחיש נדיר, אך כמה VPNs (כמו ExpressVPN) שומרים על יומני מטא נתונים מוגבלים, אך הדבר היחיד שהם לא רושמים הוא כתובת ה- IP שלך שהוקצה לך על ידי ה- VPN.

בתרחיש זה אמור להיות בלתי אפשרי להתאים את כתובת ה- IP המדווחת לחשבון ספציפי, מה שהופך את ExpressVPN (וספקים דומים) לאנונימיים באופן סביר.

האם אי פעם תבחר בקטגוריה מס ‘2 VPN לטרנינג?

יתכן. תראה, כל שאר הדברים יהיו שווים, הייתי ממליץ על VPN שאינו רושם אם ביטורנט יהיה השימוש העיקרי שלך ב- VPN, אך לא כל ספק VPN זהה. חלקם מהירים יותר מאחרים, יש להם תוכנה טובה יותר, תמיכה טובה יותר בלקוחות וכו ‘…

אם אתה באמת אוהב את התכונות / מחיר של VPN בקטגוריה מס ‘2 והם אכן מאפשרים סיבובים, זה בסדר לנסות את השירות שלהם במשך חודש-חודשיים ולראות אם אתה אוהב את זה. אני ממליץ רק לבחור VPNs עם דירוג ידידותיות לסיקור למרות 6 ומעלה (תרשים הדירוג בהמשך המאמר)

קבוצה מס ‘3: ידידותית לסיבוב (אפס יומני שמור)

VPNs בקבוצה זו הם מיטביים עבור משתמשי סיקור, אך הם גם נדירים. כדי להיות VPN בקטגוריה מס ‘3 עליך לעמוד בקריטריונים הבאים:

 1. אפשר טורנטים
 2. היה ממוקם במדינה שאינה דורשת יומני שמירת נתונים עבור ספקי VPN
 3. בחר לא לשמור שום חיבור / מטא נתונים או יומני פעילות
 4. חייב להיות מסוגל לזהות חשבון VPN מכתובות IP היסטוריות

בנוסף, רבים מ- VPNs בקטגוריה מס ‘3 בסגנון ידידותי לסוכנות יספקו תכונות נוספות שימושיות לסיקור:

 • לקוחות סיקור מוגדרים מראש עם הגדרות פרוקסי שכבר הותקנו (Torguard, BTGuard)
 • שרתי פרוקסי SOCKS5 כלולים ב- VPN (מדריכי התקנה עבור Vuze, Deluge, QBittorrent ו- uTorrent)
 • תכונות אבטחה נוספות (כגון מתג להרוג)

להלן כמה חברות VPN המועדפות על Torrent Friendly…

דירוג VPN למסעור (מהטוב ביותר עד הגרוע ביותר)

הנה, אנחנו מדורגים 21 מבין ספקי ה- VPN הפופולריים בעולם מהראשון לרע ביותר על סמך ידידותיותם הכוללת של סיקור. שקלנו מספר גורמים בדירוג זה כולל:

 • מדיניות רישום
 • יומני משך נשמרים עבור
 • מהירות
 • אבטחה / הצפנה
 • תוספות (Kill-switch, טכנולוגיית מולטי-הופ, פרוקסי SOCKS בחינם וכו ‘)
 • מדיניות החזרים

כיצד להשתמש בתרשים זה:
‘TorrentScore’ הטוב ביותר האפשרי הוא 10. כל VPN עם 9 ומעלה הוא אופטימלי, ו- VPNs עם 6 ומעלה ככל הנראה יהיו מספיק טובים למשתמשים ממוצעים..

הימנע מכל VPN 4 ומטה אם אתה מתכוון להוריד טורנטים לא פעם בחודש.

TorrentScore 9-10:
VPNs אלה כולם שומרים על אפס יומנים ומשתמשים בכתובות IP משותפות. לכל פרט ל- AirVPN יש גם שירות פרוקסי אנונימי של SOCKS (חלקם כוללים אותו בחינם, אחרים מוכרים אותו בנפרד). כמה VPNs אלה (Torguard, BTGuard) מציעים לקוחות סיקור מוגדרים מראש עם הגדרות ה- Proxy הנאותות של SOCKS שכבר הותקנו.. .

TorrentScore 8+
VPNs אלה כולם לא שומרים על מטא נתונים IP או שהם שומרים על יומני מטא נתונים, אלא רק למשך 24 שעות או פחות. הם עדיין אנונימיים ביותר, אם כי לרוב בטווח 8-8.5 אין שום תכונות טורנט נוספות במיוחד מעבר למתג kill.

TorrentScore 6-7:
מרבית הספקים הללו אמנם מנהלים יומני מטא נתונים, אך מכיוון שהם משתמשים בכתובות IP משותפות, הם באופן תיאורטי אינם מסוגלים לזהות חשבונות ספציפיים על בסיס היסטוריית IP טורנט. הם כן מאפשרים טורנטים (יש המגבילים אותם לשרתים גיאוגרפיים ספציפיים). NordVPN נפל לתחום זה מכיוון שלמרות שהם אינם מחזיקים יומנים, מאפשרים סיבובים וכוללים שירות פרוקסי של SOCKS, השרתים שלהם נוטים להיות צפופים ואיטיים. אם החיבור שלך ממילא מתחת ל 10 מגהביט לשנייה, NordVPN הוא מציאה נהדרת. למרות שאינם אופטימליים לטורנטים, VPNs בטווח זה עדיין צריכים לעבוד עבור כולם פרט למורידים הארדקוריים ביותר.

תרשים TorrentScore תרנגול ידידותיות

ספק VPN
יומני מטא נתונים
יומנים שמרו על
מדיניות החזרים
TorrentScore
NordVPNלא030 ימים10
IPVanishלא07 ימים10
גישה פרטית לאינטרנטלא07 ימים10
Torguardלא07 ימים9
Proxy.shלא0אף אחד9
AirVPNלא0תשאלו9
SlickVPNלא030 ימים8.5
סייברגוסטלא030 ימים8.5
ExpressVPNכן (לא IP)ז+30 ימים8
VPN.ACכןיום 17 ימים8
הסתרלא014 ימיםז
BTGuardלא00 ימיםז
ibVPNכן7-14 ימים15 ימים6
SwitchVPNכןיום 130 ימים6
שקע ברזלכן7+ ימים7 ימים5
VyprVPNכן30 ימים+3 ימים4
PureVPNכן30+ ימיםאף אחד3
הידמיאסכן3 חודשים30 ימים1
StrongVPNכן30 ימים+5 ימים0
מנהרת דובכן30 ימים+אף אחד0
מגן נקודה חמהכן30 ימים+30 ימים0

בואו נסקור מקרוב את ה- VPNS המדורגים בראש הדירוג

המספרים לא תמיד מספרים את כל הסיפור, לכן אנו נותנים לך מבט מפורט יותר על האופן בו בחרנו את חמשת ה- VPN הידידותיים ביותר לטורנט על ידי TorrentScore.

# 1 – NordVPN (כולל SOCKS5 Proxy w / VPN)

תמונה

מחיר רגיל – $ 11.95 / מ
ההצעה הטובה ביותר – $ 2.75 לחודש

NordVPN הוא שירות VPN פרמיום שאינו רושם עם רשימת תכונות ללא תחרות.

הם ה- VPN היחיד שמצאנו עם טורנט & תמיכה בנטפליקס / הולו במחיר של פחות מ- $ 6 לחודש. למעשה, אתה יכול כרגע להשיג את NordVPN עבור $ 2.75 לחודש אם תנצל את ההצעה המיוחדת לשלוש שנים.

להלן התכונות העיקריות של NordVPN:

 • אפס יומני. אין פיקוח על חיבור או פעילות.
 • טורנטים מותרים בכל השרתים (אך שרתים מסוימים מותאמים p2p)
 • פרוקסי SOCKS5 כלול בחינם בעשרה מיקומים. השתמש עם uTorrent, Vuze וכו ‘…
 • בטל חסימה אוטומטית של Netflix, Hulu, HBOGo ו- 50 שירותי סטרימינג אחרים
 • אפליקציה סלולרית ל- iOS / Android
 • סקירה מלאה של NordVPN (ומדריך הגדרת סיקור)

# 2 – IPVanish (כולל SOCKS5 Proxy w / VPN)

תמונה

מחיר רגיל – 10 $ / מ ‘
ההצעה הטובה ביותר – 6.49 $ לחודש
סקירה: ביקורת IPvanish

IPVanish היה VPN הטורנט הבולט ביותר שלנו בשנת 2017 (אם כי הוא הונפק על ידי NordVPN השנה). השירות הידידותי שלהם לסיקור פוגע בכל הרשימות הנכונות, ומספק באמת בתחום מפתח אחד – מהירות. אם רצית את ה- VPN המהיר ביותר לאפס יומן בעולם, בחר IPVanish. בדקנו את תוצאות הבדיקה המהירות ביותר בטווח של 100 מגהביט לשנייה באמצעות שרתים סמוכים.

ל- IPVanish יש מדיניות פרטיות אמיתית ביומן אפס, ובזכות התוספת שלהם לתמיכה של SOCKS5 Proxy ו- FireStick כללו, 10 מושלמים בטורנטסקור.

התכונות העיקריות:

 • לא נערכו יומנים
 • מהירויות מהירות להפליא
 • אפליקציות עבור חלונות, מק, iOS, אנדרואיד, FireStick / FireTV (קודי מישהו?)
 • פרוקסי גרביים כלולים, מיקום השרת בהולנד.

# 3 – גישה לאינטרנט פרטי (10)

תמונה

מחיר רגיל – $ 6.95 / מ
ההצעה הטובה ביותר – $ 3.33 לחודש

גישה פרטית לאינטרנט הוא אגדי בקרב טורנטים הוותיקים, בגלל המסירות שלהם לפרטיות המשתמשים שלהם, ומחירם הנמוך להפליא.

הם הרוויחו את הגבוה ביותר שלנו TorrentScore (10) כי:

 • הם היו אחד מ- VPNs של יומן האפס המקורי
 • הם הוכיחו מאוד ידידותיים לסיבוב במשך שנים
 • המהירות גבוהה (הרבה יותר טוב מ- VPNs במחיר דומה)
 • פרוקסי SOCKS5 כלול בחינם (מדריכי התקנה ל- QBittorrent, Deluge ו- uTorrent)
 • התמחור שלהם נמוך מכל VPN השווה. קבל PIA עבור $ 3.33 לחודש

השווה: PIA לעומת. Himmyass – Torguard – BTGuard – IPVanish

# 4 – Torguard (10)

תמונה

מחיר רגיל – 10 $ / מ ‘
ההצעה הטובה ביותר – 4.99 $ לחודש

Torguard היא חברה ממוקדת סיקור שמספקת שירות פרוקסי סיקור VPN ו- SOCKS5 ללא כניסה. קרא את סקירת Torguard שלנו.

Torguard הרוויח את השני הגבוה ביותר שלנו TorrentScore (9) כי:

 • אחד ה- VPN המקורי של יומן האפס
 • ידידותי במיוחד לסיקור
 • מהר מאוד. רק IPVanish היה מהיר יותר בבדיקות שלנו סביב.
 • ספק ה- SOCKS5 הטוב ביותר לטורנטים. 5 מיקומי מדינה, אפס יומנים.
 • שרתי אופטימיזציה של Torrent / p2p במדינות ספציפיות המיועדות לביקורת.
 • תוכנת תצורת Autoconfiguration Torrent (אין צורך בהגדרת proxy ידנית)

השווה את Torguard לעומת. BTGuard (פרוקסי) – גישה לאינטרנט פרטי

# 5 – Hide.me (VPN + SOCKS5 פרוקסי. אפשרות בחינם!)

תמונה

מחיר רגיל: 20 $ / מ ‘
המחיר הטוב ביותר: 5.42 $ לחודש
(שנה אחת, קשר אחד)

הסתר הוא שירות VPN מובחר שאינו רושם. המחירים שלהם גבוהים יותר מהרוב (אם אתה רוצה את התוכנית העליונה המאפשרת 5 חיבורים בו זמנית) אבל המחשבה שאני מאוד אוהבת (מלבד השרתים הצפופים) היא העובדה שלכל מיקום שרת בודד יש גישה לפרוקסי SOCKS5. ניתן להשתמש בכל אחד מאלה עם לקוח הטורנט החביב עליכם, מכל אחד ממיקומי השרת שלהם ומעלה.

Hide.me אכן מייעד שרתים ספציפיים ל- p2p / torrents, לכן הקפד לדבוק במיקומי שרת אלה בעת סיבוב (יותר מ- 60% מהמדינות שלהם פועלות p2p).
החשוב מכל, ל- Hide.me יש אפשרות ניסיון חינם לחלוטין (אם כי אין סיקור מותר בתכנית החינמית.

כמה VPNs שאף פעם לא כדאי להשתמש בהם עבור טורנטים

שירותי VPN רבים מהזרם המרכזי הזדעזעו, או שטופי סיבוב חסומים ברשת שלהם. מרבית אלה מנהלים יומנים, שהם בדרך כלל ימסרו אם יתבקשו (רע לפרטיות). להלן ה- VPN הפופולרי ביותר שאינך צריך להשתמש בהם אם אתה מוריד סיקור תדיר.

VPN של הולה

שלום אין להשתמש בו לצורך סיקור (או לכל מטרה אחרת לצורך העניין). לאחר שהתגלה כי הולה מוכרת את רוחב הפס של לקוחותיהם כדי לשמש בהתקפות בוטנט, הפופולריות שלהם התרחשה. אבל יש אנשים שמאוהבים ברעיון ‘חינם’. אל תשתמש בחולה. ברצינות. אם המחיר הוא נושא, בחר באחת מהאפשרויות הזולות הללו.

VPN של TunnelBear

מנהרת דוב הוא ספק VPN ידוע (הודות לתוכנית החינמית שלהם), אך הם אינם ידידותיים לסיקור. לא מצאנו שום מידע ספציפי באתר שלהם שמזכיר טורנטים בכלל, וזה בדרך כלל אינדיקטור לכך שהם אינם תומכים בפרוטוקול.

גרסה ישנה יותר של אתר TunnelBear הצהירה באופן ספציפי כי טורנטים לא הורשו. אתה עדיין יכול להציג את הדף באמצעות מכשיר ה- wayback.
כמו כן, חוט Frostwire זה מציין כי Tunnelbear חוסם במיוחד הורדות סיקור.

StrongVPN

StrongVPN הוא שירות VPN מהיר ואמין ובחירה מצוינת לזרמת וידיאו (הם עדיין תואמים נטפליקס). עם זאת, התנאים וההגבלות שלהם קובעים ש- p2p / torrents אסורים, ולכן כדאי להימנע מהם אם זה השימוש המיועד שלך.

עדכון 2017: StrongVPN שינתה באופן דרמטי את מדיניות השירות, הפרטיות והמגע שלהם. נראה כי StrongVPN היא כעת ספק VPN שאינו רושם, והם מאפשרים p2p / torrenting בלתי מוגבלים..

ZenMate

ZenMate הוא אחד משירותי הסרת החסימה הפופולריים ביותר בעולם, הודות לתוסף ה- VPN של הדפדפן החינמי שלהם, ותוכנית ‘הדגמה’ המעניקה לך שירות VPN בחינם (גם אם איטי). Zenmate מציעה גם שירות VPN פרמיום (בתשלום) במהירויות מצוינות, אך הם אוסרים במפורש p2p / torrents בתנאי השירות שלהם.

מגן נקודה חמה

תחילה, Hotspot Sheild התחיל כהרחבת דפדפן פרוקסי מוצפנת בחינם. כעת הם עברו להציע שירות VPN מלא, אך הם אינם מאפשרים סיקור. אם אתה מנסה להוריד טורנטים עם מגן נקודה חמה, הם ייחסמו או שייתכן כי החשבון שלך ייאסר לצמיתות (ללא החזר כספי).

VPN של אופרה

אופרה הוסיפה VPN חינמי לדפדפן האינטרנט הפופולרי שלהם בשנת 2017. אבל זה לא ממש VPN, מכיוון שהוא לא ממש מצפין תנועה מחוץ לדפדפן האינטרנט. כך שבעוד שזה עשוי למנוע מ- ISP שלך לראות שאתה מבקר ב- PirateBay, זה לא יעצור מהם לראות אילו קבצי סיקור אתה מוריד. בנוסף, OperaVPN לא תסתיר את כתובת ה- IP של סיקור שלך, כך שכולם יראו את כתובת ה- IP האמיתית שלך (לא מאובטחת בכלל).

כל שירותי VPN ‘בחינם’

כבר כיסינו את המיתוס ‘VPN Free for torrents’. למיטב ידיעתנו, הם אינם ספק VPN חינמי אחד שמאפשר הפעלה ברשת שלהם. הרוב יחסום או ינתב מחדש את תנועת הסיקור, וסביר להניח שתחייב את חשבונך. זה כולל שירותים כמו: Cyberghost (גרסה בחינם), Hide.me (גרסה בחינם) ו- Tunnelbear.

יש אנשים שהצליחו להוריד טורנטים בכמה שרתי SoftEther, אך בבקשה אל תעשו זאת. התנאים וההגבלות שלהם אוסרים במפורש על תנועת P2P, ומהירותם ממילא איטית למדי.

הנושא העיקרי הנוסף בשירותי VPN ‘בחינם’ הוא שהם כמעט כל הזמן יומנים (של היסטוריית החיבורים שלך ופעילות מקוונת אפשרית). לעתים קרובות יומנים אלה יועברו בהתנגדות מינימלית אם מישהו יבקש אותם בהתבסס על כתובת ה- IP של סיקור שלך.

היה חכם, השתמש ב- VPN אמיתי של טורנט כמו גישה לאינטרנט פרטי (רק $ 3.33 לחודש!)

משאבים / מדריכים נוספים

יש לנו המון מידע באתר זה שיעזור לך לבחור את ה- VPN האידיאלי עבור סיבוב, כיצד להשיג את המהירויות האפשריות הטובות ביותר וכיצד להגדיר את תוכנת הסיקור שלך לאבטחה מיטבית. תהנה!

ו- P.S. אם יש לך בלוג, אתר או חשבון twitter, נשמח אם תשתף קישור למדריך / מאמר המועדף עליך באתר זה, או שתף אותו עם חבריך באמצעות הסרגל החברתי שמשמאל. תודה!

מדריכים

הגדרת פרוקסי / VPN / הצפנה עבור Vuze
הגדרת פרוקסי / VPN / הצפנה עבור uTorrent
הגדרת פרוקסי / VPN / הצפנה עבור Deluge
הגדרת פרוקסי / VPN / הצפנה עבור QBittorrent

SOCKS לעומת HTTPS פרוקסי
כיצד לבדוק את כתובת ה- IP של סיקור שלך
כיצד למנוע מצערת סיקור

בחר

VPN לעומת פרוקסי (או שניהם) עבור טורנטים
SOCKS לעומת HTTPS פרוקסי
גישה פרטית לאינטרנט לעומת Torguard
גישה פרטית לאינטרנט לעומת BTGuard
Torguard לעומת BTGuard (פרוקסי)
גישה פרטית לאינטרנט לעומת IPVanish
Deen

Deen

ביקורות

גישה פרטית לאינטרנט
ביקורת Torguard
סקירת
סקירה של
Deen

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map