נוכחות מקוונת חזקה תעזור כמעט לכל עסק. אך עבור עסק מסחר אלקטרוני, אתר מהורהר הוא הכרח.

אתר המסחר האלקטרוני שלך הוא כמו חזית חנות. החנות שלך אולי מלאה בכל מיני אוצרות נסתרים וערכיים, אבל אם היא מטלטלת, עמוסה ומלוכלכת, מעטים יהיו אמיצים מספיק כדי להיכנס אליהם.

בעוד שחלק עשויים לשגשג במצוד ואוהבים לבלות שעות בסריקת שוקי פשפשים בשביל אותו תכשיט קטן ומושלם, לרוב האנשים אין את הזמן – במיוחד אם הם קונים ברשת.

רובם פשוט יעברו לחלל הנקי, המאורגן והקל לעיון בסמוך. הדבר תקף גם בעולם הווירטואלי.

המפתח הוא לגרום לאנשים למצוא מאמץ באתר שלך את מה שהם מחפשים ולוודא שקל לעשות איתך עסקים. אל תגרום לאף אחד לעבוד קשה מדי – הם רק יתייאשו ויעברו במהירות. אחרי הכל, ככל הנראה, חנות אחרת נמצאת במרחק לחיצה אחת משם.

Contents

# 1 סלע את דף הבית שלך

רשמים ראשונים סופרים – ושום מקום זה לא ברור יותר מאשר ברשת. אלא אם כן אתה מותג מבוסס, רוב הסיכויים שההיכרות הראשונה של הלקוח הפוטנציאלי שלך אליך תהיה בדף הבית שלך.

אם יש לך חזית חנות פיזית, אתה מבלה זמן רב בכדי להפוך את החזית למראה יפה, והחלונות שלך מעוצבים כראוי כדי לפתות אנשים שעוברים לידם להיכנס ולהסתכל. אותו הדבר אמור להיות נכון לגבי דף הבית שלך.

דף הבית שלך הוא המקום בו אתה רוצה לעודד את המבקרים שלך להסתכל עמוק יותר – בין אם זה אומר לחקור את המוצרים שלך, לחיצה על דף שלך או ללמוד מה גורם לך לתקתק בבלוג שלך..

בראש ובראשונה דף הבית שלך אמור להעביר בבירור את מה שאתה עוסק בו. אתה צריך להיות מיתוג ברור ולהקל על הלקוחות הפוטנציאליים שלך להבין מה אתה מוכר.

אתה צריך גם להיות ניווט ברור. זו נקודת ההתחלה של הלקוח שלך, כך שאתה רוצה להקל עליהם למצוא את מה שהוא מחפש. תיבת החיפוש שלך צריכה להיות קדמית ומרכזית, כך שזה ברור.

העיצוב של דף הבית שלך יכול לעשות דרך ארוכה כדי למצוץ אנשים רחוק יותר לאתר שלך או לכבות אותם. אתה יכול להוסיף קצת עניין בצילום מושך ובתמונות חזותיות אחרות, אך שמור על כך שהוא פשוט ונקי.

אתה גם רוצה להקל על הלקוחות לזרוק פריטים בעגלת הקניות הווירטואלית שלהם, אפילו מדף הבית שלך. אז, העבירו את המוצרים הטובים ביותר שלכם – ממש כמו בחלונות הראווה. יש קישורים למוצרים הפופולריים שלך ויהיה לך קטע מכירה נפרד. אתה יודע שכולם אוהבים עסקה.

אל תפחד להיות אישי. אתה יכול ליצור חווית לקוח בהתאמה אישית על ידי שימוש בדברים כמו מיקום, דפים שנצפו, רכישות בעבר, המכשיר בו נעשה שימוש, מילות מפתח וכו ‘, כך שהלקוח שלך מרגיש שהאתר שלך מותאם לצרכים שלו..

אמזון היא המאסטר בקבלת המלצות רלוונטיות. אם אי פעם קנית משהו מאמזון, ללא ספק קיבלתם שפע של הצעות בעמוד הבית שלהם – בין אם מדובר בתמונות מצחיקות של “הקשורות לפריטים שראית”, פריטים “בהשראת היסטוריית הגלישה שלך, “או” פריטים נוספים שיש לקחת בחשבון. “

דוגמא לדף הבית של אמזון

להלן מספר תוספות נוספות שיכללו בדף הבית שלך:

  כיצד הפסדתי כסף בעלות המשלוח של Shopify (ואז תיקנתי את זה!)

קישור לשאלות הנפוצות שלך, כך שלקוח חדש יוכל להבין בקלות את מדיניות ההחזר שלך, אילו תשלומים אתה מקבל, אחריות וכמה זמן יהיה עליהם לחכות להזמנתם למשלוח.
• שיהיה לחצני שיתוף חברתיים לנצל פרסום של מפה לאוזן בחינם.
• תצוגה משלוח חינם, או המחיר הקבוע שלך אם זה מה שאתה מציע.
• שקול להשתמש צ’אט חי תוכנה.
• הצג את מספר טלפון ומיקום פיזי אם יש לך כזה שישפר את אמינותך ואת אמינותך.

# 2 בנה אמון עם דף אודותיך

אם אתה אוהב את טארגט או נורדסטרום, אנשים כנראה שמעו עליך. יתכן שהם אפילו ביקרו בחנויות הפיזיות שלך. אבל מה אם אתה עסק בלעדי למסחר אלקטרוני בלי חנות פיזית? לקוחות חדשים עשויים לא לדעת עליכם שום דבר ועשויים להיזהר מלבצע רכישה מכם.

הזן את העמוד אודות. דף ה- About שלך הוא המקום בו אתה יכול לבנות אמון מול לקוחות פוטנציאליים ולשכב את הפחדים שלהם. אתה רוצה שהלקוח שלך ייפרד מכספיו – אז אתה צריך ליידע אותם שאתה חוקי. הם צריכים להיות אמונים שהסדר שלהם יגיע.

בתור התחלה, הפוך את הדף אודותיך לקל למצוא. יש קישור מדף הבית שלך. אל תהיי חמודה מדי עם מה שאתה קורא לזה. השתמש במשהו כמו עלינו, או פגש את הצוות כדי להבהיר.

העמוד אודות הוא המקום בו אתה יכול לספר את הסיפור שלך, אך זכור לשמור אותו על הלקוח. השתמש בקול משלך והיה עקבי עם שאר אתר האינטרנט שלך. הסבירו מה אתם עושים ומדוע.

קדימה והחדיר אישיות מסוימת. הכירו את מי שנמצא בקבוצה. עשה זאת בכיף על ידי הוספת טיפים מעניינים, כמו שמנהל השיווק הוא גולש גלים מושבע בזמנו הפנוי, או שמנהל המחסן מגדל ורדים זוכים בפרסים. שמור על זה אמיתי ותן להם לדעת שאתה אנושי. זה עוזר לכלול תמונות אמיתיות (לא צילומים גנריים), או אפילו סרטון כדי לשמור על עניין.

כמובן שדף הכתובות שלך לא ממש קשור אליך. זה מקום נהדר ליידע את הלקוחות שלך מה אתה יכול לעשות למענם. התמקדו כיצד תוכלו לפתור את הבעיות שלהם.

זכור להקל על אנשים ליצור איתך קשר. פרטי הקשר שלך צריכים להיות בכמה מיקומים באתר שלך, כולל דף אודות שלך.

וכמו עם כל התוכן שלך, אל תשכח לעדכן את העמוד שלך לעיתים קרובות. שמור על זה עדכני ומלא חיים. יידע את הלקוחות שלך על אותו לקוח חדש וחם או על ניצחון העיצוב האחרון שלך. אתה יכול לכלול המלצות נבחרות של לקוחות וקישורים לפרסים. אבל אל תעבור על הסף.

מס ‘3 הקל על טעינת עגלות קניות

תאר לעצמך לקוח שיגיע לחנות מכולת ונדרש לחפש עגלת קניות כדי להכניס את הסחורה שלהם. יש סיבה שחנויות מציבות את העגלות שלהם מלפנים ומרכז ממש ליד הכניסה. הדבר אמור לחול על אתר המסחר האלקטרוני שלך.

shopping-cart-bitcatcha

הכל צריך להיות אינטואיטיבי עבור הלקוחות שלך. הפוך את כפתורי התוספת לעגלה / לקופה ברורים. כדאי גם להוסיף תמונות של המוצרים שנבחרו ישירות לעגלה.

אין זה פלא שאפל תפגע בכל הנקודות העיקריות באמצעות עגלת הקניות הווירטואלית שלה. כפי שאתה יכול לראות ב screengrab למטה, העגלה היא פשוטה, אך באופן ברור מעביר את כל המידע החשוב.

  11 Shopify תכונות לשיגור המכירות שלך

יש תמונות של הפריטים. המחיר מראש, כולל מס מכירות ומשלוח מוערך. יש אפילו קו שמודיע לך מתי אתה יכול לצפות בחבילה שלך (משלוח חינם של יומיים בהזמנות שהוגשו עד 17:00). וכפתור הוצאת הירוק הבהיר פשוט מתחנן ללחוץ עליו.

Bitcatcha-apple-shopping-cart

כמובן שמספקת עגלות קניות נגישות זו רק ההתחלה. גם אם הלקוח שלך הטיל כמה פריטים בעגלת הקניות שלהם, זה לא הזמן להתרגש יותר מדי. מודיעין ה- BI העריך כי סחורות בסך ארבע טריליון דולרים הושארו ללא דרישות בעגלות הקניות בשנה שעברה.

הקונים לא אוהבים הפתעות, והם לא מעריכים מחסומים. eMarketer מצא כי 28% מהקונים לא סיימו את הרכישה בגלל עלויות משלוח. 23% נוספים נטשו את הסחורה שלהם מכיוון שהם לא רצו ליצור חשבון משתמש חדש כדי להשלים את הרכישה.

הפוך את זה לקל כמה שיותר ללקוחות שלך. אל תגרום להם להירשם למשהו. תן להם לבדוק כאורח ואז תן להם את האפשרות ליצור חשבון בסוף.

כמו כן, תנו להם שפע של אפשרויות תשלום. בנוסף לאישור כרטיסי אשראי, הרשו להם להשתמש ב- PayPal או ב- GoogleWallet, כך שהם יכולים פשוט לחבר סיסמה במקום להצטרך לחפש את הארנק שלהם.

אבל אל תתייאש אם הלקוחות לא יבדקו מייד. לא כל מי שמכניס פריטים לעגלת הקניות שלהם מתכנן לקנות אותם מייד. עבור חלקם עגלת קניות דומה כמעט לרשימת משאלות. בטח – אלה עשויים להיות פריטים שהם מעוניינים לרכוש, אך הם לא ממש מוכנים ללחוץ על ההדק.

עגלת קניות “מתמשכת” מאפשרת לאנשים להכניס פריטים לעגלת הקניות שלהם ולחזור כעבור ימים אחדים, והפריטים האלה עדיין מפתים שם. הם לא צריכים לחפש שוב את הפריטים, מה שמקל עליהם את השלמת הרכישה.

רק שמישהו מכניס פריטים לעגלה יכול להיות ניצחון מסוגים שונים. עם המהלך הזה תפסת כל מיני מידע. עכשיו אתה יודע באילו דברים הם מעוניינים. אתה יכול למקד מחדש לקונים האלה באמצעות דוא”ל לאחר שהם עזבו את האתר שלך..

ואם הפריטים שלהם עדיין יושבים בעגלת הקניות המתמשכת כשהם חוזרים, עשיתם את זה הרבה יותר קל לסיים את הרכישה.

# 4 הביא מבקרים נוספים עם הבלוג שלך

ייתכן שיהיו לך מוצרים נפלאים שהמון אנשים היו אוהבים שיהיו להם, אבל אם אף אחד לא יבקר באתר שלך, הם לא יתכוונו לעבור מהמדפים שלך. כל העסקים המסחר האלקטרוני זקוקים לתנועה לאתר שלהם בכדי לבצע את המכירה.

אבל איך אתה מושך מבקרים חדשים לאתר שלך? ובכן, דרך יעילה אחת היא בלוג.

יתכן שאתה חושב – איכס. אני שונא לכתוב. אבל בלוגים הם אחת הדרכים הטובות ביותר לבנות את הקהל שלך, להגביר את המעורבות ולייצר תנועה לאתר שלך.

תוכן בלוג-

בלוגים הם בוננזה למטרות קידום אתרים. על ידי פרסום קבוע של פוסטים חדשים בבלוג זה מראה שהאתר שלך מעודכן. ומנועי חיפוש ישימו לב. אתה יכול אפילו ליצור את התוכן שלך סביב מילות מפתח מסוימות, לצייר יותר מבקרים. רק שיהיה לך יותר דפים באתר שלך יעניק לך דחיפה SEO.

בלוג הוא דרך ליצור תוכן משכנע לעומת דף מוצר, מה שיגרום לכך סביר יותר שאנשים ישתפו אותו במדיה החברתית.

  מדוע עליך לחבר את אטסי לאתר Wix וכיצד לעשות זאת תוך 10 דקות

כתיבת בלוגים היא דרך לגרום לעצמך להתבלט כסמכות בתחומך, ולא במקום שאתה עושה בו מכירות קשות. זה בסדר לזרוק דברים שקשורים לחברה שלך, אבל אל תעשה את הכל סביבך. בלוג הוא המקום בו אתה יכול להציע פתרונות לבעיות של הלקוחות שלך ולענות על שאלותיהם הדחופות.

אם אתה מאבד מה הנושאים שצריך לכסות בבלוג שלך, הנה כמה רעיונות שיעניקו לך התחלה:

הדרכות כיצד לבצע. תן ללקוחות הפוטנציאליים שלך לדעת כיצד הם יכולים להשתמש במוצרים שלך כדי להקל על חייהם.
פוסט על אירועים שקהל היעד שלך יעניין אותו.
• יידע את הקהל שלך על סיפור מכירה צפויה כך שהם יוכלו להצטייד בסחורה שלך.
דברו על התפתחויות בתעשייה כך שתוכלו להגדיר את עצמכם כמקור לגישה.
• תאר כיצד מיוצרים המוצרים שלך. א מאחורי הקלעים סיור יכול להיות מרגש.

כל מה שתכתוב עליו, מצא זווית מעניינת ואל תתמקד אך ורק בחברה שלך. אם אתה מספק משהו בעל ערך, אנשים בקרוב יועברו לאתר שלך למידע נוסף, ובתקווה לבצע רכישה.

# 5 השתמש בביקורות לקוחות כדי לשפר את האמינות

על כל האמיצות והעוזות המשוערות שלנו, רובנו לא אוהבים להיות הראשונים לנסות משהו. אנו מעדיפים לשמוע איך זה הלך קודם עם מישהו אחר. הדבר נכון גם לגבי ביצוע רכישה מקוונת. הלקוחות שלך רוצים לדעת שאחרים עברו לפניהם ואיך נראו החוויות שלהם.

כוכבי ביקורות-סיביות

ביקורות יכולות להבטיח ללקוחות הפוטנציאליים שלך שאתה העסקה האמיתית, והם, למעשה, יקבלו את מה שהם הזמינו וזה יתאים לצרכים שלהם. תפיסות iPet מצאו כי 63% מהלקוחות נוטים יותר לבצע רכישה מאתר שיש בו ביקורות משתמשים. ו- Reevoo גילו כי ביקורות מייצרות עלייה בממוצע של 18% במכירות.

וביקורות אפילו לא צריכות להיות חיוביות כדי להעניק לך טרמפ. אפילו לביקורות גרועות יש יתרונות. שילוב של ביקורות חיוביות ושליליות יכול להגדיל את גורם האמון שלך. אם כל ביקורת באתר שלך זוהרת, אנשים מתלבטים אם הם מזויפים.

הנה כמה דרכים למשוך ביקורות:

השתמש בספקי ביקורת של צד שלישי כמו Reevoo או Bazaarvoice. הם מאמתים רכישות, כך שהלקוחות שלך יודעים שהביקורות נכתבו על ידי אנשים אמיתיים.
שלח דוא”ל ללקוחות לאחר הרכישה ובקש מהם להשאיר ביקורת. זוהי טקטיקה שמוכרי צד ג ‘של אמזון משתמשים לעתים קרובות.
הציעו תמריצים. לוקח זמן לערוך ביקורת, אז למה לא לתת לבודק שלך הזדמנות לזכות בפרס.

ביקורות מספקות גם תוכן ייחודי לאתר שלך, שמיטיב עם ה- SEO שלך. בנוסף לכך שביקורת ישירות באתר שלך מסייעת גם בחיפושים אחר מילות מפתח. מי שלא חיבר את “שם המוצר + ביקורת” בתיבת החיפוש כשחיפש פריט?

האתר שלך הוא רק ההתחלה

האתר שלך אינו נמצא בוואקום. נוכחות חזקה ברשת היא רק ההתחלה. אתה צריך להעביר את מה שהתחלת באתר שלך לאינטראקציות עם הלקוחות האמיתיים שלך. המשמעות היא תמיד לספק שירות לקוחות מעולה על ידי מעקב, מסירת סחורה שאנשים רוצים ושמירה על הבטחותיך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me