אטסי צמח מאתר לא ידוע לרכוש דברים מגניבים בעבודת יד לחברה הנסחרת בבורסה שמכרה בשנה שעברה למעלה מ -2 מיליארד דולר בסחורה..

אם אתה מוכר מוצרים בעבודת יד או הורדות דיגיטליות ייחודיות, ל- Etsy למעלה מ- 50 מיליון משתמשים פעילים שקונים ומוכרים כך שלא תהיה לך בעיה למצוא לקוחות. אינך צריך לדאוג ליצור אתר או למצוא אנשים שיקנו את המוצרים שלך. אטסי מטפל בזה בשבילך.

אך ככל שהעסק שלך יגדל, אתה עשוי לגלות ש Etsy לא מאפשרת לך לעשות כמה מהדברים שאתה צריך, ולכן בניית אתר משלך היא הכרח.

מדוע Wix ו- Etsy נהדרים יחד

כיצד לחבר את אטסי לוויקס

אם יש לך אתר משלך, יש המציעים לך לסגור את חנות Etsy ולוותר לחלוטין על Etsy. אבל בהתחשב בעובדה שאטסי הכניסה לרבעון השלישי של 2016 בלבד 87 מיליון דולר, האם אתה באמת חושב שזו העצה הטובה ביותר?

למעלה מ 20 מיליון אנשים הם קונים פעילים ב- Etsy. זה הרבה סיכויים למכור את המוצרים שלך. אם אתה רציני למכור במשרה מלאה באופן מקוון, זה אמור להיות חלק מהעסק שלך. אבל רק חלק.

במקום לסגור את חנות Etsy שלך, מדוע שלא לחבר אותה לאתר Wix? זה יוצר דרך בחינם להביא תנועה לאתר האינטרנט שלך.

Wix הוא כלי ליצירת אתרים לאנשים שאינם יודעים כיצד לעצב אתרים. אינך צריך לדעת שורת קוד. אם המחשבה על הקמת אתר מעניקה לכם סיוטים, בינה של עיצוב מלאכותי שלהם הופכת את זה לקל. פשוט ענה על כמה שאלות פשוטות, ותוך מספר דקות יש לך אתר.

על ידי שילוב אתר Wix שלך עם חנות Etsy שלך, יש לך מקור מובנה של תנועה אורגנית לאתר שלך שלא יעלה לך אגורה. קשה להגיע לתנועה חופשית בימים אלה. וכשאתה בונה עסק על חוט נעליים, הגומות ממש מסתכמות.

צור אתר Wix: 

אם אתה רק מתחיל לצאת, מדריך מקיף זה יראה לך את השלבים המדויקים לבניית אתר Wix הראשון שלך.

מדוע עלי לכלול את חנות Etsy שלי ב- Wix?

אם אתה רוצה עסק שיימשך, אתה צריך לבנות אותו לבד ולא על Etsy. מה יקרה למותג ההולך וגדל שלך אם אטסי יתחיל לגבות 1000 דולר לשנה כדי להשתמש בפלטפורמה שלהם?

אטסי עושה עבודה מדהימה בקידום המותג שלהם ברשת, בדפוס ובטלוויזיה. הם מוציאים מאות אלפי דולרים בשיווק כדי להשיג לקוחות חדשים ללא הרף. אנשים סומכים על אטסי ואוהבים לקנות מהם. ייתכן שהדברים האלה נכונים לגביך, אבל אם יש לך מאות אלפי דולרים להוציא על שיווק, לא היית צריך שיהיה לך חנות Etsy.

בעוד Etsy היא פלטפורמה נהדרת שעובדת קשה כדי לספק את הקונים והמוכרים כאחד, יש לה מגבלות.

מגבלות אלה מקשות על צמיחת העסק שלך. אבל אפשר להשיג את המיטב משני העולמות. הטמעת חנות Etsy שלך באתר Wix מאפשרת לך:

  1. בניית רשימת דוא”ל קלה יותר
  2. חווית לקוח טובה יותר
  3. היכולת לטפח לקוחות שאינם מוכנים לקנות
  4. אין קישורים למוצרים מתחרים

1. בניית רשימת אימיילים קלה יותר

ב- Etsy אתה מקבל רק את כתובות הדוא”ל של הלקוח שלך כאשר הם מבצעים רכישה. זוהי נקודת פתיחה נהדרת, וכבר כדאי שתשלחו דוא”ל ללקוחות על בסיס קבוע.

אבל מיילים של לקוחות הם רק נקודת מוצא. זה לא נותן הזדמנות להתחבר לאנשים שלא קנו בביקורם הראשון באתר שלך. באמצעות Wix אתה יכול להשתמש באחת מהאפליקציות שלהם לבניית רשימה כדי לתפוס כתובות דוא”ל של מבקרי האתר שלך שעדיין אינם לקוחות.

2. חווית לקוח טובה יותר

שירות לקוחות לעסקים מקוונים מתחיל עם אתר שמקל על הלקוחות למצוא ולרכוש את מבוקשם. קרא לזה חווית משתמש, שירות לקוחות או חווית לקוח. בשורה התחתונה, עליכם להקל על הלקוחות לקנות ככל האפשר.

חלק מהסיבה שאנשים אוהבים לקנות מ- Etsy היא שהם מקלים על כל אחד קל לקנות. חפש, לחץ, קנה. זהו זה. למה לבזבז אינספור שעות בניסיון להבין איך לעשות את כל זה בעצמך כשאתה פשוט יכול להשתמש בתהליך שלהם?

אם אינך מעוניין להתמודד עם הגדרת עגלות קניות ושילובם בשערי תשלום, אפליקציית Etsy Store מ- Wix מעבירה את הלקוחות לדף התשלום של Etsy. מכיוון שלקוחות סומכים על אטסי ואוהבים לקנות מהם, שיעורי הנטישה שלך יהיו נמוכים יותר.

3. היכולת לטפח לקוחות שאינם מוכנים לקנות

אם אתה מוכר פריט במחיר יקר, ייתכן שיידרשו מספר ביקורים לפני שהם יסמכו עליך מספיק כדי לבצע רכישה. למרות שאין מספר “רשמי” של אטסי, המוכרים אומרים את מחיר המכירה הממוצע ב- Etsy בסביבות 20 $.

אם אתה מציע חינם בחינם באתר שלך בתמורה לכתובת דוא”ל, יהיה קל יותר לשמור על קשר עם לקוחות פוטנציאליים. בדרך זו תוכלו לשלוח להם אימיילים שיובילו אותם לרכישת המוצר שלכם.

4. אין קישורים למוצרים מתחרים

כאשר לקוח צופה בפריט שלך יש תפריט שמעביר אותם למספר מוצרים של מוכרים אחרים של אטסי. לחנות Etsy באתר Wix אין קישורים אלה, כך שהקונה הפוטנציאלי שלך לא יהיה דרך למצוא מוצרים דומים ממוכר אחר.

מוצרים מתחרים באטסי

כיצד לחבר את חנות Etsy שלך לאתר Wix שלך

1. התחבר לחשבון Wix שלך.

2. לחץ על לחצן הוסף אפליקציה מלוח המחוונים בפינה השמאלית העליונה.

הוסף אפליקציה ב- Wix

3. הקלד את המילה ‘Etsy’ בתיבה Search Apps בראש המסך Market App. 

4. בחר באפליקציית Etsy Shop ולחץ על הכפתור ‘הוסף לאתר’.

Wix App Market

5. פתח את עורך Wix ממסך ההצלחה. 

אפליקציית הוספת Etsy

6. עורך Wix יוצר דף חדש בשם Etsy Shop.

לרוע המזל, אינך יכול להטמיע את החנות שלך בדף הבית שלך. אם תנסה למחוק דף זה, תסיר את אפליקציית חנות Etsy. העמוד ממולא במידע הדגמה כדי לתת לך מושג כיצד החנות נראית. יהיה עליך לחבר את החנות שלך דרך ההגדרות כדי להציג את הפריטים שלך.

7. לחץ במקום כלשהו בתוך החנות כדי להופיע כפתור ‘הגדרות’ סגלגל.

הגדרות Etsy Wix

8. לחץ על כפתור ‘Connect Your Shop’ הכחול באפליקציה שמופיעה בראש תצוגה מקדימה של הדף. 

חבר את אטסי שופ

9. הרשה ל- Wix למשוך את המידע שלך על Etsy

הרשה ל- Wix למשוך את פרטי ה- Etsy שלך באמצעות הכניסה שלך ל- Etsy בחלון הקופץ. אם אתה עדיין מחובר ל- Etsy, לחץ על לחצן הרשאה. תועבר בחזרה לאפליקציית Etsy Shop בעורך Wix.

שימוש באפליקציית Etsy Store בתוך עורך ה- Wix

אפליקציית Etsy Store מאוד פשוטה. הוא מכיל שני חלקים:

  1. הגדרות
  2. עיצוב

קטע ההגדרות באפליקציה מאפשר לך לבחור אילו קטעים בחנות Etsy שלך יציגו. אם ברצונך לשנות את הטקסט באחד מהקטעים האלה, עליך לעבור לחשבון Etsy שלך כדי לעשות זאת. פשוט לחץ על לחצן ‘עריכת חנות’ הכחול מ- Etsy כדי לבצע שינויים בקטעים אלה.

ערוך חנות

קטע העיצוב מאפשר לך לשנות צבעי כפתורים וטקסט, אך אינך יכול לשנות את הפריסה של הדף בפועל.

סיכום

על ידי שילוב בסיס הלקוחות הגדול של אטסי ויכולות בניית רשימת הדואר האלקטרוני של אתר Wix שלך, אתה בדרך לבניית עסק מקוון משתלם אשר יצליח לקיים אותך לשנים הבאות..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me