Contents

مقایسه VPN: Hidemyass vs IPVanish

IPVanish و HideMyAss VPN دو مورد محبوب ترین VPN در صنعت هستند و با دلیل خوبی. آنها تقریباً از سایر ارائه دهنده های VPN مکان های سرور و آدرس های IP بیشتری ارائه می دهند و با امنیت و نرم افزارهای درجه یک تحت تأثیر قرار می گیرند. ببینید چه کسی برنده نبرد Hidemyass در مقابل IPVanish است!

Hidemyass vs IPvanish: مقایسه سریع VPN

Hidemyass vs IPVanish مقایسه vpn

HideMyAss VPN

 • مستقر در انگلستان
 • 148 سرور در 72 کشور
 • پروتکل های OpenVPN ، PPTP و L2TP
 • بدون برنامه تلفن همراه می توانید اتصال VPN دستی تنظیم کنید
 • رمزگذاری 128 بیتی Blowfish (OpenVPN)
 • فایروال طبیعی ندارد
 • سیاههها را نگه می دارد. احتمالاً تا 6 ماه.
 • تورنت از نظر فنی مجاز است اما به شدت دلسرد است
 • سیاست بازپرداخت 30 روزه
 • 11.52 دلار در ماه (1 ماه قیمت)
 • 6.55 دلار در ماه (12 ماه قیمت)
 • بررسی VPN HideMyAss ما را بخوانید
 • اکنون به Hidemyass مراجعه کنید!

IPVanish VPN vs Hidemyass

IPPVISH VPN

 • مستقر در ایالات متحده
 • 110+ سرور در 48 راه حل
 • پروتکل های OpenVPN ، PPTP و L2TP
 • برنامه موبایل برای Android و iOS
 • رمزگذاری 128 بیتی Blowfish (OpenVPN)
 • فایروال NAT شامل رایگان است!
 • بدون گزارش عادت زنانه. ویژگی جدید از آوریل 2014
 • تورنت مجاز است
 • سیاست بازپرداخت 7 روزه
 • 10.00 دلار در ماه (1 ماه قیمت)
 • 6.49 دلار در ماه (12 ماه قیمت)
 • بررسی IPVanish ما را بخوانید
 • اکنون به IPVanish مراجعه کنید!

Hidemyass vs IPVanish: نرم افزار و ویژگی ها

HideMyAss دارای چندین ویژگی ایستا است. آنها سرورها و موقعیت های کشور بیشتری نسبت به هر VPN دیگری که می توانم نام ببرم ارائه می دهند اما بزرگترین نقطه فروش آنها مربوط به آنهاست نرم افزار برجسته VPN. واقعیت این است که هیچ ارائه دهنده VPN دیگر حتی به ارائه همان سطح کنترل ، امنیت و ویژگی های سفارشی HidemyAss نزدیک نیست.

IPVanish با مقایسه ، یک سرویس دهنده VPN بسیار استاندارد با سوئیچینگ آسان سرور و اتصال OpenVPN را ارائه می دهد. این کاملاً کاربردی است ، اما مطمئناً نرم افزار آنها با HidemyAss مطابقت ندارد. هیچ کس نمی تواند ، و به نظر می رسد بسیاری از ارائه دهندگان VPN در اطراف حتی سعی نمی کنند در جلوی این نرم افزار هماهنگ باشند. بیایید نگاه دقیق تری داشته باشیم…

نرم افزار IPVanish VPN:

IPVanish به همه سرورهای آنها در 58+ کشور دسترسی آسان می دهد. همچنین می توانید پروتکل VPN دلخواه خود را برای نیازهای فعلی خود انتخاب کنید.

گزینه ها عبارتند از: OpenVPN (TCP / UDP) ، PPTP و L2TP

نرم افزار IPvanish به شما اجازه می دهد تا بر اساس شهر ، کشور یا زمان پینگ مرتب سازی کنید و این امکان را فراهم می کند تا بتوانید به سرعت به سرور مورد نظر خود متصل شوید.

در فهرست گزینه ها ، می توانید اعتبارنامه ورود به سیستم (نام کاربری / رمز عبور) خود را ذخیره کنید و آیا می خواهید IPvanish هنگام شروع ویندوز راه اندازی شود یا خیر..

این نرم افزار همچنین شامل پیوندی برای بررسی IP شما می باشد ، بنابراین می توانید تأیید کنید که اتصال VPN شما با موفقیت برقرار شده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، IPvanish a بدون ورق ، نرم افزار VPN کاربردی.

تصویر

نرم افزار HideMyAss VPN

نرم افزار VPN Hidemyass از ویژگی های باورنکردنی برخوردار است. ما قصد داریم همه بهترین های آنها را یک به یک بپوشانیم. اگر می خواهید آن را از دهان اسب بشنوید ، بررسی اجمالی نرم افزار Hidemyass را بررسی کنید

شماره 1 سرور انتخاب

ipvanish vs hidemyass: نقشه سرور

انتخاب سرور Hidemyass (نمای نقشه)

Hidemyass به شما امکان کنترل کامل بر روند انتخاب بهترین سرور VPN را برای نیازهای شما می دهد. می توانید بر اساس کشور ، شهر یا سرعت مرتب سازی کنید. همچنین می توانید سرورها را از a انتخاب کنید لیست یا از نمای نقشه (همانطور که در بالا مشاهده شد) حتی می توانید لیستی از سرورها را برای اجرای a انتخاب کنید تست سرعت روشن کنید ، بنابراین می توانید سریعترین سرور را انتخاب کنید که تمام معیارهای شما را برآورده می کند.

شماره 2 مدیریت IP و سوئیچینگ سرور

Hidemyass vs IPVanish: تصادفی IP نرم افزار

تأیید IP و قابلیت تصادفی سازی. همچنین می توانید از تأیید IP شخص ثالث استفاده کنید

برای کسانی که امنیت حداکثر را می خواهند ، Hidemyass به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید ، سرورها را تغییر دهید. شما حتی می توانید راه اندازی کنید سوئیچینگ سرور تصادفی که خواهد شد آدرس IP خود را هر x دقیقه تغییر دهید.

همچنین می توانید IP خود را که اکنون اختصاص داده اید از درون نرم افزار مشاهده کنید. شما حتی می توانید تأیید شخص ثالث را از سایت هایی مانند whatsmyip و iplookup.net برای ذهنی اضافه کنید.

همچنین می توانید تاریخچه آدرس IP اخیر خود را مشاهده کرده و ببینید که IP به شما اختصاص داده شده است ، یا می توانید IP IP را به طور کلی خاموش کنید.

شماره 3 HideMyAss امن IP Bind

تصویر

Hidemyass VPN امن IP Bind Technology آنقدر قدرتمند است که واقعاً سزاوار بخش خاص خود است (و ما بعداً آن را در بخش امنیتی نیز پوشش خواهیم داد.

در اصل ، ویژگی امن اتصال IP به شما امکان می دهد تا برنامه ها یا برنامه های خاصی را متصل کنید تا فقط از تونل VPN ایجاد شده توسط Hidemyass استفاده کنید. اگر اتصال VPN نتواند ، این رایانه شما هنوز از طریق اتصال عادی شما به اینترنت متصل می شود ، با این وجود اینها برنامه های خاص دسترسی به اینترنت نخواهند داشت زیرا آنها فقط از طریق HideMyAss می توانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

اگر می خواهید مطمئن شوید که IP واقعی شما در صورت قطع اتصال VPN در معرض دید قرار نمی گیرد ، این ویژگی برای نرم افزارهای حساس مانند uTorrent یا Vuze بسیار مفید است..

می توانید با کلیک یک دکمه ، برنامه ها را از لیست به راحتی اضافه یا حذف کنید.

شماره 4 راهنمای سرعت HideMyAss و توازن بار سرور

پس از انتخاب موقعیت جغرافیایی که می خواهید آدرس IP شما از آن سرچشمه بگیرد (ممکن است یک شهر ، ایالت ، کشور یا کل قاره باشد) Hidemyass به شما کمک می کند تا سریعترین سرور را پیدا کنید.

با استفاده از راهنمای سرعت, برای اجرای a می توانید لیستی از سرورها اضافه کنید تست سرعت بر. شما می توانید یکی از موارد را انتخاب کنید تست پینگ ، تست اکسپرس یا تست کامل. همه این تست ها بر روی اتصال واقعی VPN شما آزمایش شده اند ، بنابراین آنها از نظر سرعت بسیار دقیق تر روی سرورهای HMA بسیار دقیق تر هستند.

پس از اتمام ، می توانید لیست را به راحتی مرتب کنید و سریعترین سرور را برای اتصال انتخاب کنید.

همچنین می توانید فعال کنید تعادل بار سرور که اگر Hidemyass متوجه شود که سرور بسیار سریع تری در همان محلی که در حال حاضر به آن متصل هستید وجود دارد ، هشدار می دهد و گزینه ای با یک کلیک به شما می دهد تا به سرور سریعتر تغییر دهید.
&# 65279؛نتیجه گیری نرم افزار و ویژگی ها
IPVanish و Hidemyass هر دو کار را در هنگام عملکرد اساسی انجام می دهند ، اما اگر می خواهید یک بسته نرم افزاری VPN بسته بندی شده با تمام ویژگی ها و ویژگی های اضافی بسته شده باشید ، باید با Hidemyass بروید.
برنده: HideMyAss

Hidemyass vs IPVanish: امنیت و حفظ حریم خصوصی

IPVanish در جلوی نرم افزار کمی مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، اما واقعاً از نظر ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی آن را جبران می کند. بیایید نگاهی گذرا به آمار بیندازیم.

ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی IPVanish

 • بدون گزارش عادت زنانه.
 • تورنت مجاز است
 • فایروال NAT شامل رایگان است
 • بیت کوین پذیرفته شد
 • هیچ فناوری IP-Bind یا Kill-Switch وجود ندارد
 • 256 بیتی رمزگذاری AES
ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی HideMyAss

 • سیاهههای مربوط به اتصال تا 6 ماه نگهداری می شوند
 • ناامیدکننده ها اعلامیه های DMCA ارسال شده است
 • فایروال ندارد
 • بیت کوین پذیرفته شد
 • امن IP Bind Technology
 • رمزگذاری 128 بیتی Blowfish

خط مشی ورود به سیستم و حریم خصوصی

روند صنعت VPN به سمت نگه داشتن سیاهههای مربوط کمتر رفته است ، و IPVanish توجه کرده است آنها هرگز ثبت های مربوط به استفاده و فعالیت را حفظ نکرده اند ، اما در سال 2014 با استفاده از سیاهههای مربوط به اتصال (IP ورودی و خروجی با تمبر زمان) از بین رفتند. اکنون IPVanish واقعاً می تواند ادعا کند که یک A است بدون ارائه دهنده VPN Logs.

Hidemyass از طرف دیگر تا مدت 6 ماه قبل از از بین بردن آنها ، برای حفظ اطلاعات مربوط به اتصال بسیار بدنام شده است. این به احتمال زیاد به دلیل تشدید قوانین نگهداری داده در انگلستان است که HMA در آن مستقر است.

لبه: IPVanish

تورنت و P2P

IPvanish یک VPN سازگار با تورنت است و اجازه می دهد تا ترافیک torrent در شبکه آنها ایجاد شود. آنها ترجیح می دهند که شما ترافیک تورنت را به سرورهایی در کشورهایی مانند روسیه ، هلند و رومانی محدود کنید.

HideMyAss کاملاً روشن کرده است که آنها نمی خواهند ترافیک بزرگی در شبکه خود داشته باشند. مانع از سردرد بیش از حد برای آنها می شود. آنها همچنین برای انتقال اطلاعیه های DMCA به مشترکان خود بسیار شناخته شده اند. اکثر VPN این کار را نخواهند کرد (و VPN بدون ورود به سیستم حتی اگر می خواستند نتوانند).

لبه: IPVanish (اگر می خواهید تورنت را بارگیری کنید ، Hidemyass را انتخاب نکنید)

فایروال ، قدرت رمزگذاری و IP Bind

فایروال: IPvanish دیوار آتش رایگان ارائه می دهد. این فایروال درون VPN است که تمام ترافیک ها را فیلتر می کند تا اطمینان حاصل کند هکر نمی تواند از آدرس IP VPN (جعلی) شما شروع کند و از طریق تونل VPN به رایانه شما برسد. HMA این ویژگی را ارائه نمی دهد.

قدرت رمزگذاری: Ipvanish رمزگذاری AES 256 بیتی را ارائه می دهد ، HMA دارای 128 بیتی است. در حالی که قدرت رمزگذاری IPVanish دو برابر است ، هر دو در نظر گرفته می شوند "نشکن، شکست ناپذیر" طبق استانداردهای مدرن رمزگذاری 128 بیتی هنوز مورد توجه است "درجه نظامی" رمزگذاری.

IPBind / Kill-Switch: یکی از ضعف های IPVanish در این زمینه عدم وجود فناوری kill-sw یا IP bind IP است. از طرف دیگر Hidemyass فوق العاده خود را دارد اتصال IP امن ویژگی این است که به شما امکان می دهد عملکرد برنامه های خاص را در آدرس IP HMA قفل کنید تا در صورت عدم موفقیت VPN فوراً قطع شوند.

خبر خوب این است که Kill-Switch / IP-bind را می توان با نرم افزارهای رایگان مانند تکرار کرد VPNNetmon اگر آن را به نرم افزار ارائه دهنده VPN شما نیست. مقاله ما را ببینید VPN Kill-Switch’s برای اطلاعات بیشتر!

Edge: IPvanish با نتیجه 2-1 برنده امنیت می شود.

خلاصه امنیت
هر دو سرویس VPN برخی خصوصیات منحصر به فرد را برای حفظ حریم خصوصی ارائه می دهند ، اما در پایان ما به دلیل داشتن فایروال رایگان در سرویس VPN آنها و همچنین اعتماد به نفس شما از یک شرکت مستقر در ایالات متحده ، حاشیه جزئی به دسترسی به اینترنت خصوصی می دهیم..
برنده: IPVanish توسط یک Landslide!

خرید VPN

IPVanish vs HideMyAss: تست سرعت

یکی از مناطقی که واقعاً IPvanish و HMA درخشان هستند سرعت. آنها دو تا از سریعترین ارائه دهندگان VPN در جهان ، به ویژه IPVanish هستند. بیشتر مردم این موضوع را درک نمی کنند ، اما شرکت مادر IPVanish (Highwinds Network Group) یکی از بزرگترین ستون فقرات داده فیبر نوری در نیمکره غربی است. آنها همچنین یکی از سریعترین ها را دارند CDN (شبکه تحویل محتوا) در جهان.

در نتیجه ، نباید جای تعجب داشت IPVanish بسیار سریع است.

پارامترهای تست سرعت:
این تست های سرعت بر روی اتصال کابل مودم با اطراف انجام شد 20 مگابیت در ثانیه درپوش پایین دست.

نتایج تست سرعت IPVanish

تست سرعت IPVanish فلوریدا ایالات متحده

تست سرعت IPVanish میامی ، ایالات متحده

سریعترین سرعت IPvanish UK

تست سرعت IPVanish لندن ، انگلستان

IPVanish vs Hidemyass سریعترین تورنت

تست سرعت IPVanish p2p هلند

نتایج تست سرعت الاغ من را مخفی کنید

تست شیکاگو HMA vs IPVanish سرعت

تست سرعت HideMyAss شیکاگو ، ایالات متحده

Hidemyass vs ipvanish سریعترین کانادا

تست سرعت HideMyAss تورنتو ، کانادا

hidemyass vs ipvanish تست سرعت nyc

تست سرعت HideMyAss NYC ، ایالات متحده

همانطور که می بینید, IPVanish برنده واضح است, در کل سرورهای استاندارد ، تقریباً بیش از 60 درصد سرعت خود را کاهش می دهیم ، و حتی بیش از 60 درصد در سرورهای شلوغ هلند دریافت می کنید.

برنده: IPVanish

مخفی کردن Ass my vs. IPVanish – قیمت و ارزش

تمام برنامه های VPN IPVanish و HideMyAss شامل همه ویژگی ها هستند. تنها تفاوت قیمت گذاری ، طول اشتراک است. مانند بیشتر VPN ها ، برنامه سالانه بهترین ارزش است.

برنامه ها و قیمت گذاری Ass My VPN را مخفی کنید

 • سرورهای 72+ کشور
 • سیاهههای مربوط تا 6 ماه ادامه دارد
 • شرکت مستقر در انگلستان
 • ناامیدکننده ها
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • 11.52 دلار در ماه (اشتراک 1 ماه)
 • 8.33 دلار در ماه (اشتراک 6 ماهه)
 • 6.55 دلار در ماه (اشتراک 1 ساله)
برنامه ها و قیمت های IPVanish

 • سرورها در 47 کشور
 • بدون گزارش عادت زنانه.
 • شرکت مستقر در ایالات متحده
 • تورنت مجاز است
 • 7 روز ضمانت برگشت پول
 • 10.00 دلار در ماه (اشتراک 1 ماه)
 • 8.99 دلار در ماه (اشتراک 3 ماهه)
 • 6.49 دلار در ماه (اشتراک 1 ساله)

گزینه های پرداخت:
IPVanish و HMA هم گزینه های پرداخت گسترده ای را ارائه می دهند. محبوب ترین ها عبارتند از: Bitcoin ، Paypal ، Mastercard ، Visa ، Discover و American Express.
مقدار:
قیمت Hidemyass Pro VPN و IPVanish VPN تقریباً در تمام طول اشتراکات نزدیک است ، اما IPVanish برای برنامه های 1 ساله و 1 ماهه (ارزانترین گزینه ها) کمی ارزان تر است. با این حال ، نرم افزار Hidemyass چنان چشمگیر است که فکر می کنیم ارزش آن را ندارد (تا زمانی که شما نمی خواهید تورنت را بارگیری کنید. IPVanish برای تورنتها بسیار بهتر است)

برنده: HideMyAss (نرم افزار عالی ، سرورها و کشورها بیشتر. IPVanish را انتخاب کنید برای تورنت هر چند)

Proxy.sh در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی: برنده چه کسی است?

IPVanish و Hidemyass در واقع دو مورد از خدمات چشمگیر VPN روی زمین هستند. آنها سرورها و کشورهای بیشتری نسبت به تقریباً هر کس دیگری در تجارت ارائه می دهند و حداکثر سرعت و پشتیبانی مشتری (به ویژه IPVanish) را ارائه می دهند. حقیقت این است که ، هر VPN به یک نیاز متفاوت و مخاطب متفاوت پاسخ می دهد ، بنابراین کدام یک را انتخاب می کنید به استفاده مورد نظر شما بستگی دارد..

بیایید نگاهی گذرا به بهترین ویژگی های هریک بیندازیم:

بهترین ویژگی های HideMyAss:

 • نرم افزار شگفت انگیز. بهترین صنعت!
 • سرعت های جامد
 • فناوری اتصال امن IP-IP
 • سرورهای بیش از 70 کشور
بهترین ویژگی های IPVanish:

 • خیلی سریع! آنها یک شبکه عظیم با سرعت بالا را کنترل می کنند
 • بدون گزارش = سردرد کمتر
 • تورنت مجاز است
 • شرکت مستقر در ایالات متحده
 • سرورهای 40+ کشور
اگر باید: HideMyAss را انتخاب کنید:

 • شما بیشترین کارایی / بهترین نرم افزار را می خواهید
 • شما در بیشتر کشورها به سرور دسترسی دارید
 • شما بارها تورنت را بارگیری نمی کنید
شما باید IPVanish را انتخاب کنید اگر:

 • شما به سریعترین سرعت ممکن احتیاج دارید
 • شما می خواهید VPN که سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند
 • شما تورنت را بارگیری می کنید
 • شما کمترین قیمت را می خواهید
برنده!

مقایسه IPVanish در مقابل Hidemyass vpn

IPVanish مقایسه ما را برد!

بازدید از سایت

دونده بالا

Hidemyass vs IPVanish مقایسه vpn

HideMyAss یک انتخاب مکان جامد 2 است

بازدید از سایت

چرا IPvanish را انتخاب کردیم?
هر دو ارائه دهنده VPN جزو برترین ها در این زمینه هستند اما هرکدام مجموعه ای از مزایای خود را دارند. ما نرم افزار VPN چشمگیر Hidemyass را دوست داریم ، اما در پایان با سرعت و ویژگی های حریم خصوصی IPvanish به دست ما رسید.

IPvanish یکی از سریعترین ارائه دهندگان VPN است که ما تاکنون آزمایش کرده ایم و ما عاشق حرکت اخیر آنها به a هستیم خط مشی بدون گزارش. آنها همچنین یک VPN دوستانه تر و دوست داشتنی تر از HMA هستند که فشار بیشتری برای توصیه IPVanish با حداکثر اطمینان به ما دادند. برای ثبت نام به IPVanish.com بروید!

ممکن است به شما علاقمند باشید:

 • بررسی IPVanish
 • پنهان کردن بررسی VPN Ass من
 • Hidemyass vs BTGuard
 • دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل Proxy.sh
 • عدم ورود VPN برای Bittorrent
 • Bittorrent ناشناس در 3 مرحله آسان
صفحه نخست

بررسیهای VPN
مقایسه VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me