Contents

دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل NordVPN: 2018 مقایسه

دسترسی به اینترنت خصوصی و NordVPN 2 ارائه دهنده عالی VPN با تورنت عالی هستند. هر دو PIA با قیمت 3.33 دلار در ماه و NordVPN 2.75 دلار در ماه (برنامه 3 ساله) بسیار ارزان قیمت هستند..

آنها نه تنها در صدر بالای VPN های ارزان قیمت مورد علاقه ما قرار می گیرند بلکه آنها بهترین مدعی بهترین امتیازات کلی نیز هستند. مجموعه ویژگی های آنها بسیار مشابه است ، و شامل ویژگی های اساسی torrent مانند: Kill-Switch ، Soxy5 Proxy و حفاظت نشت IP.

اما NordVPN چند ترفند اضافی دارد که ممکن است به این نتیجه برسد. مقایسه کامل ما را در زیر بخوانید تا ببینید که چگونه آنها در هر یک از دسته های بعدی جمع می شوند:

مباحث مقایسه

ما PIA و NordVPN را به صورت سر در هر یک از مباحث زیر مقایسه خواهیم کرد. برای جستجوی هر بخش از این مقایسه ، روی پیوند کلیک کنید.

 1. امنیت
 2. خط مشی رازداری / ورود به سیستم
 3. نرم افزار / ویژگی ها
 4. سرعت
 5. دوستی با تورنت و ویژگی های تورنت
 6. قیمت گذاری

دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل NordVPN: خلاصه

دسترسی به اینترنت خصوصی

تصویر

سایت اینترنتی: privateinternetaccess.com
مرور: نقد و بررسی کامل دسترسی به اینترنت خصوصی

 • مستقر در ایالات متحده آمریکا
 • بدون گزارش عادت زنانه. (در مورد سیاهههای مربوط به VPN بیاموزید)
 • پروکسی Socks5 (سرور هلند)
 • رمزگذاری 256 بیتی (قابل تنظیم)
 • سوئیچ قاتل شامل (جلوگیری از نشت IP)
 • تورنت مجاز در همه سرورها
 • قیمت ماهانه: 6.95 دلار در ماه
 • بهترین پیشنهاد: 3.33 دلار در ماه (برنامه 1 ساله)

NordVPN

تصویر

سایت اینترنتی:Nordvpn.com
مرور: نقد و بررسی NordVPN (2018)

 • مستقر در پاناما
 • بدون گزارش عادت زنانه.
 • پروکسی Socks5 و HTTP شامل (12 مکان)
 • رمزگذاری 256 بیتی (قابل تنظیم نیست)
 • محافظت از Kill-Switch ، DNS ، IPv6
 • تورنت در همه سرورها (برخی از آنها بهینه سازی p2p هستند)
 • قیمت ماهانه: 10.00 دلار در ماه
 • بهترین پیشنهاد: 2.75 دلار در ماه (پیشنهاد زمان محدود)
ویژگی های مورد علاقه دسترسی به اینترنت خصوصی:

دسترسی به اینترنت خصوصی یک سرویس VPN بدون وقفه است که فقط کار ساده ای دارد. PIA در جامعه اشتراک فایل افسانه ای است و سالهاست که به VPN رفت و آمد کرده است.

این تنها VPN (به دانش ما) است که سیاست حفظ حریم خصوصی توسط FBI در دادگاه آزمایش شده است (و برنده شد).

2 ویژگی که واقعاً برجسته هستند گزینه «انتقال پورت» PIA (عالی برای دستیابی از طریق فایروال ها) و رمزنگاری با قدرت قابل تنظیم است. این به شما امکان می دهد سرعت خود را در اتصالات کندتر بهینه کنید.

ویژگی های مورد علاقه ما NordVPN:
NordVPN واقعاً یک سرویس VPN همه در یک است. وقتی به مجموعه ویژگی های آنها نگاه می کنید مانند لیست آرزوها VPN است.

نه تنها این یک VPN کاملاً صفر است که در یک پناهگاه حریم خصوصی (پاناما) مستقر است ، بلکه آنها نیز دوستانه با تورنت هستند و سرورهای مخصوص بهینه سازی p2p را دارند. بسیاری از مکان های p2p همچنین شامل سرویس پروکسی Socks5 هستند ، تا تورنت های خود را درون مشتری تورنت موردعلاقه خود دو برابر کنید..

مهمتر از همه اینها ، NordVPN SmartDNS داخلی ایجاد کرده و با Netflix ، Hulu ، HBOGo و ده ها سرویس پخش جغرافیایی محدود دیگر همکاری می کند.

و آیا من ذکر کردم که برای مدت زمان محدود در دسترس است فقط 2.75 دلار در ماه? (سیاست بازپرداخت 100٪ 30 روزه)

امنیت

رمزگذاری

رمزگذاری آیا ویژگی اصلی وجود دارد که باعث می شود یک VPN بسیار قدرتمند باشد. این وب سایت و ترافیک تورنت شما را تقلا می کند تا هیچ واسطه ای (مانند ارائه دهنده اینترنت شما) نتواند آنچه را که انجام می دهید بصورت آنلاین ببینید.

و NordVPN و PIA هر دو رمزنگاری بسیار جذاب 256 بیتی AES (استاندارد رسمی NIST) را در تونل های VPN خود ارائه می دهند..

هر ارائه دهنده VPN همچنین دارای چند ترفند اضافی در مورد آستین خود است:

NordVPN: NordVPN دارای سرورهای رمزگذاری (دوپشکشی) مضاعف است که ترافیک شما را از طریق دو مرکز VPN مسیریابی می کند و آن را در دو لایه رمزنگاری پیچیده می کند. همچنین می توانید VPN خود را بر روی سرورهای Tor استفاده کنید (برای حفظ حریم خصوصی ، تونل VPN را از طریق شبکه Tor مسیریابی کنید). احتمالاً فقط می خواهید از این ویژگی ها برای فعالیت های آنلاین بسیار حساس استفاده کنید ، زیرا این سرورها بسیار کندتر هستند.

دسترسی به اینترنت خصوصی: PIA به شما امکان کنترل کامل سفارشی روی قدرت رمزگذاری و الگوریتم مورد استفاده برای محافظت از داده های خود را می دهد. شما می توانید این تنظیمات را مستقیماً از طریق برنامه (Windows ، Mac یا Android) کنترل کنید. به عنوان مثال ، وقتی می خواهید سرعت و امنیت کمتری داشته باشید (مانند پخش یا بازی) از رمزنگاری 128 بیتی سبکتر (یا اصلاً هیچ) استفاده می کنید. avkanî

تنظیمات رمزگذاری دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی دارای تنظیمات رمزگذاری قابل تنظیم است

سایر ویژگی های امنیتی

نوردوپن و دسترسی به اینترنت خصوصی هر دو ویژگی امنیتی اضافی فراتر از رمزگذاری منبع باز قوی خود را دارند. مهمترین آنها:

کلید کشتار: این یک ویژگی نرم افزاری است که اگر اتصال VPN به هر دلیلی از کار بیفتد ، بلافاصله دسترسی به اینترنت را خاموش می کند. این مانع از انتقال اطلاعات از طریق کانال غیر رمز شده می شود و اطمینان حاصل می کند که همسالان تورنت آدرس IP واقعی شما را نمی بینند. PIA و NordVPN هر دو سوئیچ قاتل داخلی دارند.
خط مشی ورود به سیستم VPN یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام انتخاب ارائه دهنده است. همچنین احتمالاً مهمترین نکته در نظر گرفتن استفاده از VPN برای تورنت است. ما همیشه توصیه می کنیم VPN را انتخاب کنید که هرگز آدرس IP شما را ثبت نکند ، و هرگونه اطلاعات فوق داده را طی 24 ساعت از بین ببرد.

DNS & حفاظت نشت IPv6: در حالی که رمزگذاری مورد استفاده توسط یک VPN بسیار ایمن است ، گاهی اوقات نرم افزارها (حتی سیستم عامل ها) تونل VPN را به دلیل مشکلات سازگاری با ماشین های قدیمی به صورت نا امن پیاده سازی می کنند. این می تواند 2 نوع نشت ایجاد کند:

 1. DNS Leaks: جایی که جستجوی DNS شما (هنگام بازدید از وب سایت) به جای ارائه دهنده VPN به سرورهای DNS ISP شما هدایت می شود..
 2. IPv6 Leaks: جایی که ترافیک به جای پروتکل IPv4 میراث IPv6 جدید به جای پروتکل جدید IPv6 مسیریابی شود.

خوشبختانه بسیاری از VPN (این دو مورد) فناوری جلوگیری از نشت را در نرم افزار خود ایجاد کرده اند. هر دو Nord و PIA به شما امکان می دهند هر دو نوع نشت را با یک گزینه کادر ساده در تنظیمات نرم افزار مسدود کنید. در آزمایش ما ، ما فهمیدیم که بی عیب و نقص عمل کرده است (هیچ گونه نشتی در ipleak.net مشاهده نشده است).

  خواندن توصیه می شود: VPN هایی که به torrent / p2p اجازه می دهند و هیچگونه سابقه ای ندارند.

  حریم خصوصی / ورود به سیستم

  دسترسی به اینترنت خصوصی: حریم خصوصی

  دسترسی به اینترنت خصوصی تا زمانی که این شرکت وجود داشته است ، در خط مقدم حریم خصوصی مصرف کننده بوده است. PIA یکی از اولین خدمات VPN ‘بدون ورود’ در جهان بود و جنبش VPN بی منطق را شروع کرد. آنها هنوز تنها VPN در جهان هستند که ضمانت ورود صفر خود را در دادگاه تأیید می کنند.

  avkanîخط مشی ورود به سیستم:
  دسترسی به اینترنت خصوصی هیچگونه فعالیت vpn یا داده جلسه را ضبط یا ضبط نمی کند. آنها وب سایتهایی که بازدید می کنید ، پرونده هایی را که بارگیری می کنید ، ثبت نمی کنند یا حتی سابقه زمان اتصال شما و آدرس های IP اختصاص داده شده را ذخیره نمی کنند. اکثر VPN ‘گزارش های اتصال’ را نگه می دارند که به راحتی می توانند برای ردیابی تاریخچه بارگیری تورنت به یک کاربر خاص استفاده شوند. PIA سوابق اتصال را نگه نمی دارد.

  سایر حریم خصوصی:
  PIA از تزریق هیچ کوکی ردیابی شخص ثالث به جریان داده خود استفاده نمی کند (مانند برخی از VPN های ‘Free’ شناخته شده است). آنها همچنین با استفاده از سرورهای DNS خصوصی (تحت کنترل PIA) از اقدامات احتیاطی اضافی برای محافظت از سابقه مشاهده وب استفاده می کنند. این امر اطمینان می دهد که اتصال VPN شما از درخواست dns (آدرس وب) به سرورهای غیر ایمن مانند ISP های شما مسیریابی نمی کند..

  NordVPN: حریم خصوصی

  NordVPN با PIA در رابطه با حریم خصوصی PIA همخوانی دارد. این شامل ضمانت ورود صفر ، عدم ورود به سیستم و سرورهای DNS خصوصی است. آنها همچنین سرورهای مخصوص استفاده را برای ناشناس بودن بیشتر مانند آنها اضافه می کنند VPN-Over-Tor و سرورهای Double-Hop (رمزگذاری مضاعف).

  آنها تاکنون فرصتی برای آزمایش سیاست حفظ حریم خصوصی خود در دادگاه (و یا نمی خواستند مجبور شوند) وجود نداشته اند ، اما هیچ دلیلی برای فکر کردن وجود ندارد که NordVPN به اندازه حرف آنها خوب نباشد..

  و انواع اسنودن با خواندن این مطلب خوشحال می شویم که NordVPN در پاناما مستقر است ، که ممکن است از لحاظ نظری شرکت کمتری نسبت به درخواست های جاسوسی NSA آسیب پذیر کند (PIA یک شرکت مستقر در ایالات متحده است). اما این خیلی فراتر از نیازهای حریم خصوصی اکثر متعصبان تورنت است.

  خلاصه حریم خصوصی / ورود به سیستم

  PIA در دادگاه قابل اعتماد (و بسیار ناشناس) بود. این ارزش زیادی دارد با این حال NordVPN آنها را با ویژگیهای حریم خصوصی بیشتری ضرب و شتم می کند ، بنابراین می خواهیم این را قرعه کشی بنامیم.
  برنده: کراوات

  نرم افزار / ویژگی ها

  دسترسی به اینترنت خصوصی و NordVPN نرم افزارهای بسیار متفاوتی دارند. یکی در مورد کنترل عملکرد همه چیز رمزنگاری (PIA) است ، در حالی که دیگری (Nord) در مورد دسترسی ساده و کاربر پسند به ویژگیهای قدرتمند است.

  از آنجا که این دو VPN در بسیاری از مناطق دیگر (سرعت ، حریم خصوصی ، تورنت دوستانه) بسیار مشابه هستند ، ممکن است این انتخاب به سبک سبک نرم افزاری و ویژگی های مورد نظر ترجیح داده شود..

  بررسی اجمالی

  نرم افزار دسترسی به اینترنت خصوصی

  نرم افزار PIA فانتزی نیست. کاربردی و قدرتمند است. و صراحتاً آرزو می کنم توسعه دهندگان VPN بیشتری مدل خود را کپی کنند. نرم افزار PIA رمزنگاری ریز و کنترل حریم خصوصی را در یک رابط قرار می دهد. هیچ منوی پیچیده ای برای پیمایش یا 6 صفحه تنظیمات مختلف وجود ندارد.

  شما می توانید همه چیز مورد نیاز خود را از نمای “تنظیمات پیشرفته” دریافت کنید. در اینجا آنچه خواهید یافت:

  تصویر

  شما می توانید کنترل کامل حریم خصوصی و ابزارهای پروتکل شامل:

  نوع اتصال – TCP یا UDP
  پورت حمل و نقل
  PIA “MACE” – فیلتر مسدود کننده اختصاصی و بدافزار PIA
  کلید کشتار – در صورت عدم موفقیت تونل VPN دسترسی به اینترنت را مسدود می کند. برای تورنت امن تر توصیه می شود.
  حفاظت نشت DNS / IPv6: از متداول ترین روش هایی که یک VPN می تواند به طور تصادفی در شناسایی اطلاعات جلوگیری کند جلوگیری کنید.

  اگر کمی به پایین بروید ، تنظیمات رمزگذاری را نیز پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد دقیقاً رمزنگاری ، پروتکل Handshake و استحکام رمزگذاری مورد استفاده توسط VPN را انتخاب کنید. تنظیمات پیش فرض 128 بیتی AES با دستی 2048 بیتی RSA برای اکثر کاربران بهینه است. اگر امنیت بیشتری می خواهید ، به AES 256 بیتی ارتقا دهید اما توجه داشته باشید که احتمالاً سرعت شما تا حدودی افت خواهد کرد.

  تصویر

  انتخاب سرور

  برخلاف بیشتر VPN ها که از نظر انتخاب سرور در نمای اصلی نرم افزار وجود دارند ، PIA این کار را کمی متفاوت انجام می دهد. درعوض ، روی نماد PIA در سینی سیستم کلیک راست می کنید و از فهرست گشودنی سرور را انتخاب می کنید. اگر غالباً در همان مکان به نظر می رسد ، می توانید سرور “اتصال خودکار” را از نمای اصلی انتخاب کنید.

  در حال حاضر حدود 25 مکان سرور در 12 کشور وجود دارد.

  سایر ویژگی های PIA (و آنچه در آن گم شده اند)

  بسترهای نرم افزاری: PIA دارای نرم افزاری برای کلیه سیستم عامل های اصلی ، از جمله iOS ، Mac ، Android و Windows است. برنامه تلفن همراه آنها یکی از موارد دلخواه من است و فوق العاده سریع و پایدار است. حتی اگر آن را کنار بزنید حتی در Firestick / FireTV نیز اجرا می شود.

  پروکسی SOCKS5: پهنای باند نامحدود در سرور پروکسی هلند PIA با کلیه برنامه ها رایگان است. می توان از آن برای دو برابر کردن ترافیک تورنت برای حفظ حریم خصوصی اضافی استفاده کرد. راهنمای uTorrent و Vuze ما در مورد چگونگی انجام این کار را بررسی کنید.

  پشتیبانی Neflix: متأسفانه آدرسهای IP PIA توسط Netflix مسدود شده اند ، و مجبور خواهید بود هر بار که بخواهید جریان دهید از VPN خود جدا شوید. Netflix بیش از 90٪ از ارائه دهندگان برتر VPN را برای جلوگیری از سوء استفاده مسدود می کند (هرچند که NordVPN بی وقفه کار می کند).

  نرم افزار NordVPN

  نرم افزار NordVPN قطعاً کمی ظریف تر از PIA است. و در اینجا قدرت زیادی وجود دارد ، اما بیشتر جادوها در پشت صحنه با گزینه ها و تنظیمات کمتری انجام می شوند.

  یکی از ویژگی های بسیار مهم ، فناوری SmartPlayTM NordVPN است که به شما امکان می دهد تا به طور خودکار از Netflix ، Hulu و 50 سرویس پخش آنلاین VOD در سراسر جهان خارج شوید. این بسیار جذاب است و Nord یکی از معدود چپ های VPN است که می تواند ادعا کند که سازگار با Netflix است.

  انتخابگر مکان / سرورهای مورد علاقه

  سرورها را می توان از لیست مکان های الفبایی انتخاب کرد ، طبقه بندی شده توسط کمترین بار (سریعترین) یا از نمای نقشه جهانی انتخاب شدند (تصویر زیر).

  تصویر

  تنظیمات NordVPN و گزینه های پروتکل

  NordVPN به شما امکان می دهد پروتکل TCP یا UDP (سریعترین) را برای ترافیک VPN خود انتخاب کنید. برای دسترسی به این تنظیمات باید به منوی پیشرفته صفحه تنظیمات بروید.

  در اینجا می توانید در صورت تمایل ، سرورهای DNS دلخواه را نیز انتخاب کنید ، یا فقط از DNS صفر ورود شخصی خود Nord استفاده کنید. یکی از گزینه های خوب برای DNS شخص ثالث ، Google است که از آدرس IP 8.8.8.8 و 8.8.4.4 استفاده می کند (در تصویر).

  همچنین یک گزینه پروتکل Kill-Switch و ‘Stealth’ برای امنیت بیشتر وجود دارد. محافظت IPv6 داخلی است و مشتری Nord در هنگام اتصال ، هیچگونه ترافیکی را از طریق IPv6 ارسال نمی کند.

  پروتکل مخفی کاری آنها باعث می شود تا ترافیک OpenVPN شما به عنوان ترافیک غیر VPN پنهان شود و مسدود کننده آن برای سرپرست شبکه یا فایروال سخت شود. این روش در شبکه های عمومی مانند مدارس ، هتل ها ، فرودگاه ها و غیره مفید است.

  انواع سرور ویژه:

  Double-VPN: ترافیک خود را از طریق 2 هاپ مختلف VPN مسیریابی کرده و داده ها را دو بار رمزگذاری می کنید (با یک کلید جداگانه).
  VPN-Over-Tor: ترافیک VPN شما را از طریق شبکه پیاز Tor مسیریابی می کند. بسیار ناشناس
  جریان: پخش ویدئو با سرعت بالا با فناوری Smartplay داخلی.
  ضد DDOS: ایده آل برای بازی. کمترین تاخیر با محافظت از DDOS.

  پروتکل های ExpressVPN

  OpenVPN ، PPTP ، SSTP ، L2TP یا “Auto” را انتخاب کنید

  PIA در مقابل NordVPN: Speeds & تست سرعت

  در زیر نتایج حاصل از سرعتی سریع سر به سر ما آمده است:

  تست سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی

  دسترسی سریع به اینترنت خصوصی ایالات متحده آمریکا سریعترین

  تست سرعت PIA (ایالات متحده)

  PIA اروپا سریعترین (فرانسه)

  تست سرعت PIA (پاریس ، فرانسه)

  تست سرعت NordVPN

  تست سرعت NordVPN (ایالات متحده)

  NordVPN Speedtest (شیکاگو ، ایالات متحده آمریکا)

  تست سرعت NordVPN (هلند)

  تست سرعت NordVPN (هلند)

  تجزیه و تحلیل تست سرعت / حکم:
  دسترسی به اینترنت خصوصی به طور مداوم سریع است و قادر است تقریباً پهنای باند ما را در سرورهای مجاور (حداکثر آزمایش از طریق 100 مگابیت در ثانیه) آزمایش کند. با توجه به قیمت قیمت (3.33 دلار در ماه برای اشتراک 1 ساله PIA) بسیار چشمگیر است.

  NordVPN کمی متناقض است. با کمی کار می توانید سرورهای سریعی را در ایالات متحده و سایر قسمت های اروپا پیدا کنید ، اما سرورهای هلند با بهینه سازی p2p آنها در آزمایش مشکلی داشتند..

  WINNER: دسترسی به اینترنت خصوصی

  قابلیت های تورنت / ویژگی های تورنت

  اگر دلیل اصلی خرید VPN عدم بارگذاری تورنت به صورت ناشناس است ، این بخش بسیار مهم است. اگر اینطور نیست ، احساس راحتی کنید که از آن پرش کنید.

  در این بخش ، نگرش هر ارائه دهنده نسبت به کاربران bittorrent را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین بررسی خواهیم کرد که (در صورت وجود) چه ویژگیهای مفیدی در هر سرویس وجود دارد که ارزش اضافی را برای بارگیری کنندگان torrent / p2p فراهم می کند.

  مهمترین ویژگی هایی که یک ارائه دهنده VPN بسیار دوست داشتنی VPN باید داشته باشد عبارتند از:

  • خط مشی حریم شخصی ورود به سیستم: فعالیت تورنت توسط آدرس IP عمومی شما قابل ردیابی نیست
  • کلید کشتار: در صورت قطع VPN از نشت IP جلوگیری کنید
  • تورنت در مکانهای مختلف سرور مجاز است
  • سرعت سریع
  • پروکسی Socks5 شامل: هاپ اضافی یا جایگزین تونل VPN. در کلاینت تورنت شما پیکربندی شده است.

  خلاصه: هر دوی این VPN ها بالاترین سطح از حریم خصوصی torrent و هر یک از آنها 10/10 عالی به دست آورد در رتبه بندی دوستانه تورنت.

  دسترسی به اینترنت خصوصی تورنت – دوستی: 10/10

  دسترسی به اینترنت خصوصی یکی از ارائه دهنده ترین VPN دوستانه ترین شبکه در جهان است و یک انتخاب برتر (# 1 طبق تخمین ما) در بین کلیه کاربران تلخ است. آنها همچنین در رده بندی “بهترین تورنت VPN” ما در سالهای 2014 ، 2015 و 2016 قرار گرفتند.

  خط مشی تورنت PIA

  دسترسی به اینترنت خصوصی به طور خاص اجازه می دهد تا torrenting و سایر فعالیتهای اشتراک فایل را در شبکه VPN خود قرار دهند. محدودیت خاصی برای مکان سرور وجود ندارد. با این وجود ، PIA گزارش هایی را منتشر می کند که از پشت صحنه از مکان های سرور خاصی استفاده می کنند. برای سریعترین سرعت باید از سرور VPN هلند ، سوئیس یا کانادا استفاده کنید.

  ویژگی های مربوط به تورنت IPVanish:

  اگر بارها و بارها تورنت را بارگیری کنید ، ممکن است نیاز به یک ویژگی خاص تر از بسیاری از ارائه دهندگان VPN داشته باشید. خوشبختانه ، دسترسی به اینترنت خصوصی تقریباً مهمترین ویژگیهای امنیتی / امنیتی مورد نظر شما را دارد.

  در اینجا بهترین ویژگی های PIA برای کاربران تورنت آورده شده است:

  • خط مشی “ورود صفر”: ما همیشه توصیه می کنیم VPN بدون ورود به سیستم را انتخاب کنید. PIA معیار ورود به سیستم VPN است.
  • کلید کشتار: اگر VPN قطع شود ، نمی خواهید آدرس IP شما فاش شود. نرم افزار PIA دارای سوئیچ kill است که در صورت عدم موفقیت VPN اتصال اینترنت شما فوراً متوقف می شود. در همه سیستم عامل ها موجود است
  • مکانهای سرور دوستانه تورنت: PIA سرورهای سریع در بسیاری از کشورهای دوست ساز تورنت ، از جمله سوئیس و هلند دارد.
  • پروکسی SOCKS5: ترافیک تورنت خود را از طریق سرور پروکسی هلند با ورود صفر PIA انجام دهید. ما راهنماهای تنظیم برای uTorrent ، Vuze و QBittorrent را داریم
  • رمزگذاری 128 یا 256 بیتی: این قویترین قدرت رمزگذاری موجود است (که هنوز سرعت معقولی را ارائه می دهد). این همان قدرت رمزگذاری است که ارتش آمریكا برای ارتباطات مهم استفاده می كند. رمزگذاری تورنت مانع از خواندن ترافیک ISP (ارائه دهنده اینترنت) شما یا دیدن پرونده هایی می شود که بارگیری می کنید. همچنین به جلوگیری از ریزش تورنت شما کمک می کند. توصیه می کنیم برای سریعترین سرعت تورنت از رمزنگاری سبکتر (128 بیتی) و پروتکل UDP استفاده کنید

  NordVPN تورنت-دوستی: 10/10

  NordVPN PIA نقطه به نقطه در ویژگی های تورنت مطابقت دارد. کشتن سوئیچ ، رمزگذاری ، بدون گزارش و مکان های بهینه سازی شده با تورنت. و آنها در واقع یک لبه جزئی دارند زیرا سرویس پروکسی SOCKS5 شامل بیش از 10 مکان سرور دوستانه تورنت است. PIA فقط یک (هلند) دارد.

  برای راهنمایی در مورد نحوه تنظیم پروکسی NordVPN در سرویس تورنت مورد علاقه خود (uTorrent ، Vuze ، Deluge ، QBittorrent ، Flud …) راهنمای تورنت NordVPN ما را ببینید..

  لیست ویژگی های تورنت NordVPN:

  • صفر ورود به سیستم: NordVPN هیچ مشکلی را در خود نگه نمی دارد و در پاناما مستقر است (به دلیل قوانین دقیق حفظ حریم خصوصی شناخته شده است).
  • Kill Switch (2 نوع) + حفاظت از نشت DNS: هرگز IP واقعی خود را به همسالان تورنت نشت نکنید.
  • سرورهای دوستانه تورنت: NordVPN اجازه می دهد تا تورنت روی همه سرورها باشد اما ترجیح می دهید از 12 مکان پهنای باند بالا بهینه شده در p2p آنها استفاده کنید.
  • پروکسی SOCKS5 شامل: با کلیه مشتریان تورنت اصلی کار می کند. 10+ مکان که بهینه سازی شده اند p2p.

  برنده تورنت: حتی اگر PIA افسانه ای در فضای تورنت باشد ، NordVPN به لطف مکان های پروکسی اضافی خود ، در اینجا به اوج می رسد. ما طرفداران بزرگی از استراتژی ناشناس ماندن پروکسی تورنت هستیم. و NordVPN یک سیاست بازپرداخت باورنکردنی دارد بنابراین شما می توانید .

  قیمت گذاری (کدام ارائه دهنده معاملات بهتر است؟)

  Nord و PIA هر دو بسیار با قیمت رقابتی هستند ، به خصوص اگر شما برای مدت زمان اشتراک طولانی تر تصمیم دارید. در صورت متعهد شدن به اشتراک 1 ساله و NordVPN که در حال حاضر با قیمت 2.75 دلار مجنون در ماه (3 بار پیشنهاد محدود مدت) در دسترس است ، می توانید برای ماه 3.33 دلار در ماه داشته باشید..
  avkanî

  قیمت اینترنت خصوصی & سیاست بازپرداخت

  برنامه ریزی قیمت گذاری برای دسترسی به اینترنت خصوصی VPN

  دسترسی به اینترنت خصوصی بیش از 5 سال قیمت های مشابه را حفظ کرده بود. هنگامی که NordVPN قرارداد اشتراک بلند مدت 3 دلاری مجنون خود را راه اندازی کرد ، این همه تغییر کرد. از آن زمان ، PIA گزینه 2 ساله خود را با قیمت 2.91 دلار در ماه اضافه کرده است. تمام برنامه ها دارای ویژگی های یکسان هستند ، تنها تفاوت آن در اشتراک اشتراک و هزینه ماهانه مؤثر است. آن ها هستند:

  • 1 ماه: 6.95 دلار
  • 1 سال: 39.95 دلار (3.33 دلار در ماه)
  • 2 سال: 69.95 دلار (2.91 دلار در ماه)

  همه برنامه ها با پهنای باند نامحدود ، سیاهههای مربوط به صفر و دسترسی کامل به سرور پروکسی Socks5 PIA است. همچنین می توانید به لطف تضمین بازپرداخت 100٪ PIA ، هر طرح را بدون خطر در مدت 7 روز امتحان کنید:

  سیاست بازپرداخت: 7 روز
  PIA یک سیاست بازپرداخت بی قید و شرط 7 روزه دارد. هیچ پهنای باند یا محدودیتی برای استفاده وجود ندارد که شما را از مطالبه بازپرداخت رد کند. نگران نباشید ، پس از ثبت نام در 7 روز از طریق ایمیل پشتیبانی کنید و آنها بازپرداخت کامل صادر می کنند.

  سیاست قیمت گذاری و بازپرداخت NordVPN

  قیمت گذاری:
  NordVPN با مجموعه ای از ویژگی های خود (دارای قابلیت Netflix و torrent- دوستانه) صنعت VPN را طوفان کرد اما آنها واقعاً سهم بازار را افزایش دادند وقتی که با قیمت گذاری تهاجمی شدند.

  اشتراک 1 ساله شما فقط 5.75 دلار در ماه هزینه خواهد داشت (ارزان تر از میانگین VPN با ورود صفر)

  اما می شود حتی شیرین تر. برای مدت زمان محدود ، آنها گزینه اشتراک 3 ساله مجنون را ارائه می دهند ، که فقط در ماه 2.75 دلار قیمت دارد. این 77٪ از قیمت عادی تخفیف دارد و قیمتی که احساس می کنیم برای بالا بردن آن خیلی خوب است.

  سیاست بازپرداخت: 30 روز
  NordVPN همچنین استانداردی در مورد سیاست بازپرداخت آنها است. آنها درخواست اشتراک بازپرداخت را تا مدت 30 روز از اشتراک اولیه شما (بله و کل ماه) می پذیرند. اگر راضی نبودید ، می توانید 100٪ قیمت خرید خود را بازپرداخت کنید.

  من حدس می زنم آنها بسیار مطمئن هستند که شما خدمات را دوست دارید (می دانم که انجام می دهم).

  تصویر

  صرفه جویی 77٪ در NordVPN »

  جمع بندی و توصیه ها

  این یک خفاش فوق العاده نزدیک به سر بود ، و من به طور مرتب از هر دو VPN استفاده می کنم. PIA سالها است انتخاب صحیح برای بارگیریهای تورنت است (به درستی) و هنوز هم یکی از بهترین گزینه های موجود است. اما آنجا که واقعاً می درخشد NordVPN ، ویژگی های غیر تورنت است.

  • اگر می خواهید به Netflix یا Hulu دسترسی پیدا کنید ، فناوری Smartplay آنها را دوست خواهید داشت.
  • اگر می خواهید امنیت بیشتری داشته باشید ، VPN-over-Tor حریم خصوصی سطح بعدی است
  • و سرورهای پروکسی Socks5 در بیش از 10 مکان مختلف ، انعطاف پذیری بیشتری را به عنوان بخشی از تنظیم پروکسی torrent ارائه می دهد.

  دسترسی به اینترنت خصوصی

  PIA VPN بدون سر و صدا برای تورنت های سخت است. اگر به بهترین ترکیب سرعت ، حریم خصوصی و کنترل نیاز دارید ، PIA VPN برای شماست.

  طرفداران:

  • خط مشی “بدون گزارش” (آزمایش در دادگاه)
  • محافظت سه گانه IP Leak
  • قابلیت ارسال بندر
  • سریعتر از NordVPN

  منفی:

  • مسدود شده توسط Netflix / Hulu

  NordVPN

  NordVPN یک VPN Jack-Of-All-Trades است. این کار را انجام می دهد و اگر از زمان محدود 77٪ تخفیف استفاده کنید ، این بهترین معامله ای است که ما پیدا کرده ایم.

  طرفداران:

  • برنامه های VPN دسک تاپ عالی و موبایل
  • صفر سیاههها
  • پروکسی SOCKS5 در بیش از 10 مکان
  • سرورهای بهینه شده p2p
  • 30 روز ضمانت استرداد 100٪

  منفی:

  • سرورها تا حدودی شلوغ هستند (سرعت آهسته تر از PIA)

  خط پایین

  اگر تازه وارد تورنت شوید ، VPN به شما از خصوصیات فوق العاده ای برخوردار است. هر کدام از این ارائه دهندگان معامله ای بهتر از رقابت تا کنون هستند. شما واقعاً نمی توانید اشتباه کنید ، اما حتماً هنگام انتخاب یک باید اولویت های خود را در نظر بگیرید:

  اگر به سرعت بیشتری نیاز دارید با PIA همراه باشید. اگر می خواهید جریان اضافی (رفع انسداد Netflix) یا ویژگی های حفظ حریم خصوصی (VPN-Tor-Tor) با NordVPN بروید.

  نکته دیگر این است که برنامه PIA در هنگام استفاده از ساید بای ساید (برای Kodi) و NordVPN در FireTV کار نمی کند..

  مقالات مفید & راهنماها

  راهنماها
  از uTorrent به طور ناشناس استفاده کنید
  از QBittorrent ناشناس استفاده کنید
  تورنت ناشناس در 3 مرحله
  پروکسی در مقابل VPN برای تورنتهای امن
  راهنمای رمزگذاری تورنت
  بررسی ها
  راهنمای تورنت ExpressVPN
  بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی
  راهنمای NordVPN Review / p2p

  مقایسه VPN
  PIA در مقابل IPVanish
  PIA در مقابل Torguard
  PIA در مقابل Hidemyass
  NordVPN در مقابل IPVanish

  با تشکر از خواندن این مقایسه VPN 🙂

  دسترسی به اینترنت خصوصی

  بازدید از سایت

  سیاست بازپرداخت 100٪ 100 روزه

  NordVPN

  بازدید از سایت

  سیاست بازپرداخت 100٪ 30 روزه
  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me