نحوه استفاده از QBittorrent ناشناس

QBittorrent یکی از بهترین مشتری های تورنت Open Source است که در دسترس است. بسیار محبوب است و بسیار سبک وزن است (اما به سختی از منابع سیستم استفاده می کند). ما قصد داریم نحوه استفاده از QBittorrent ناشناس را به شما نشان دهیم ، بنابراین می توانید تورنت ها را به صورت خصوصی بارگیری کنید.

QBittorrent مانند کلیه مشتریهای تورنت اصلی در برابر خطرات امنیتی که در پروتکل bittorrent ایجاد شده است ، آسیب پذیر است:
بارگیری های شما به صورت عمومی قابل مشاهده و بدون رمزگذاری است

این بدان معناست که کل تاریخچه بارگیری شما نه تنها ISP شما بلکه شرکتهای نظارت بر تورنت شخص ثالث قابل کنترل هستند.

این مقاله گام به گام به شما یاد می دهد:

بهترین و آسانترین راه برای ناشناس سازی کامل تورنتهای شما با استفاده از QBittorrent. (ما همچنین راهنماهایی برای uTorrent ، Vuze و Deluge داریم).

چرا باید تورنتهای ناشناس بخواهید?

Bittorrent روشی شگفت آور و کارآمد برای توزیع سریع پرونده های بزرگ است ، اما دارای نشت داخلی داخلی است که می تواند در صورت عدم اتصال آنها به راحتی تاریخچه بارگیری شما را فاش کند..

دو آسیب پذیری امنیتی اصلی وجود دارد:

 1. آدرس IP شما در هر ازدحام قابل مشاهده است
 2. بارگیری ها رمزگذاری نشده اند (ISP شما می تواند بارگیری تورنت شما را مشاهده یا ضبط کند)

بیایید نگاهی به این نشت های 1 به 1 بیندازیم…

Leak # 1: آدرس IP برای همه قابل مشاهده است

این خطرناکترین نشت و بزرگترین تهدید برای حریم خصوصی شما هنگام بارگیری تورنت است.

برای اینکه همسالان به یکدیگر متصل شوند ، ردیاب لیستی از تمام آدرسهای IP را که در حال بارگیری / بارگیری آن تورنت خاص هستند ، فراهم می کند. اگر اقدامی برای مخفی کردن آدرس IP torrent خود انجام ندهید ، IP واقعی و قابل ردیابی شما برای همه قابل مشاهده خواهد بود.

در اینجا مشاهده آسان IP هر شخصی که یک torrent را با شما به اشتراک می گذارد ، آسان است:

نشت IP برای همسالان تورنت

همسالان به اشتراک گذاری یک تورنت لینوکس. (IP تا حدی برای حفظ حریم خصوصی تار شده است)

نه تنها می توانید آدرس IP کامل همه همسالان متصل را مشاهده کنید ، بلکه می توانید ببینید که چه پورت # استفاده از آنها ، مشتری تورنت و چه مقدار از پرونده ای که قبلاً بارگیری کرده اند.

حتی ترسناک تر ، به معنای واقعی کلمه ده ها شرکت و سازمان وجود دارند که داده های IP را از تعداد زیادی swarms تورنت رصد و برداشت می کنند. برخی حتی به شما نشان می دهند که چه فعالیت های torrent را در آدرس IP شما ردیابی کرده اند.

خوشبختانه شما می توانید آدرس IP “True” خود را در swarms torrent مخفی کنید و آن را با یک IP موقتی غیر قابل ردیابی جایگزین کنید.
این کار به راحتی با یک سرویس VPN بدون ورود به سیستم (و تورنت دوستانه) انجام می شود.

ما دقیقاً به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را بعداً در این راهنما انجام دهید. ادامه مطلب…

Leak # 2: ارائه دهنده اینترنت شما (ISP) می تواند بارگیری شما را مشاهده کند & تاریخچه وب

به طور پیش فرض ، داده های bittorrent به متن ساده (بدون رمزگذاری) منتقل می شوند. این بدان معنی است که ISP شما می تواند:

 • ببینید که از وب سایت های تورنت بازدید می کنید
 • ببینید چه پرونده هایی را بارگیری / اشتراک می کنید
 • دریچه گاز (کاهش سرعت) یا پهنای باند تورنت خود را مسدود کنید.

راه حل: با استفاده از رمزگذاری رمزنگاری ، می توانید مانیتور یا کند شدن بارگیری تورنت های ISP خود را از ISP جلوگیری کنید. در حقیقت ، اگر از رمزگذاری قوی VPN استفاده کنید ، ISP شما هیچ تصوری از انجام آنلاین و یا فایلهایی که بارگیری می کنید ، نخواهد داشت..

ما به شما نحوه استفاده از VPN با QBittorrent بعداً در راهنما نشان خواهیم داد. همچنین می توانید از رمزگذاری داخلی QBittorrent استفاده کنید که روشی رایگان برای رمزگذاری بارگیری تورنت شماست ، اگرچه محافظتی که ارائه می دهد به اندازه آنچه از VPN دریافت می کنید قدرتمند یا جامع نیست..

2 ابزار برای بارگیریهای ناشناس Qbittorrent

دو ابزار وجود دارد که می توانید برای مخفی کردن فعالیت تورنت QBittorrent خود استفاده کنید. اینها هستند:

 1. سرویس شبکه خصوصی مجازی بدون ورود به سیستم
 2. پروکسی SOCKS بدون ورود به سیستم

avkanî
هر فناوری مزایای خاص خود را دارد و در هنگام استفاده از آنها حتی قوی تر نیز می شوند. می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا بیابید:

 • 3 مرحله به تورنتهای کاملاً ناشناس
 • پروکسی یا VPN (کدام یک برای تورنتهای خصوصی بهتر کار می کند؟)

در مرحله بعد به شما نشان خواهیم داد که هر دو روش را با Qbittorrent (یا جداگانه یا با هم) استفاده می کنید. ما همچنین برای دانلود تورنت ها به شما VPN های مورد علاقه خود را نشان می دهیم.

حتی بهتر ، چندین VPN سازگار با تورنت شامل سرویس SOCKS Proxy بدون هیچ هزینه اضافی می باشند ، بنابراین می توانید بدون پرداخت 2 سرویس مختلف ، بهترین ها را از هر دو دنیا بدست آورید..

آیا گزینه های رایگان وجود دارد?
پاسخ کوتاه برای VPN ها “NO” و “بله ، اما …” برای پراکسی ها است. این معامله است…

برخی از VPN های رایگان وجود دارد ، حتی 1 که ادعا می کند رایگان و بدون ورود به سیستم است ، اما در اینجا وجود دارد. همه این VPN رایگان به طور خاص torrent های شبکه خود را مسدود می کند. آنها فقط در صورت بروزرسانی به یک برنامه پرداخت شده ، اجازه تورنت را می دهند. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما را برای رایگان VPN های تورنت بخوانید.

تا آنجا که خدمات پروکسی پیش می رود ، مطمئناً می توانید برخی از پروکسی های SOCKS رایگان در اینترنت پیدا کنید ، و این در واقع می تواند با استفاده از دستورالعمل های بعدی در این راهنمای با Qbittorrent استفاده شود..

پروکسی های رایگان محدودیت های مختلفی دارند:

 1. تقریباً 100٪ از آنها سیاههها را نگه می دارند (این بدان معنی است که بارگیریهای شما ناشناس نیستند)
 2. از پروکسی های “شفاف” آگاه باشید (این بدان معنی است که آدرس IP واقعی شما توسط سرور پروکسی منتقل می شود و هنوز قابل مشاهده است)
 3. سرعت های آهسته / غیرقابل اعتماد (بیشتر سرورهای پروکسی رایگان شلوغ هستند ، به این معنی که سرعت آنها کند خواهد بود. همچنین ، سرورها غالباً پایین می روند و بروزرسانی کمتر از 50٪ غیر معمول نیست..
 4. تورنت مسدود شده است – و سرانجام ، نباید تعجب کنید که بدانید بسیاری از سرورهای پروکسی رایگان به طور فعال پورت های تورنت رایج را مسدود می کنند.

HOw برای استفاده از VPN با Qbittorrent

استفاده از VPN با Qbittorrent ساده ترین راه برای ناشناس کردن سریع تورنت های شما است. ثبت نام ، بارگیری و اتصال به یک VPN کمتر از 5 دقیقه طول می کشد. ما همیشه توصیه می کنیم از یک VPN سازگار با تورنت استفاده کنید که هیچگونه مشکلی در آن باقی نمی ماند.

VPN 100٪ از داده های منتقل شده به / از رایانه شما ، از جمله مرورگر وب و نرم افزار Qbittorrent شما را رمزگذاری می کند. وب سایت ها و همسالان تورنت آدرس IP واقعی شما را نمی دانند ، آنها آدرس IP موقت را که توسط سرور VPN به شما اختصاص داده شده را مشاهده می کنند..

در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

مرحله شماره 1: برای سرویس VPN بدون ورود به سیستم ثبت نام کنید
حدود 10 گزینه مختلف وجود دارد. پیدا کردن یک مقدار بهتر از دسترسی به اینترنت خصوصی (به عنوان بهترین VPN تورنت ما 2015 شناخته شده است)

مرحله شماره 2: بارگیری ، نصب و اتصال به یک سرور VPN
نصب کمتر از 1 دقیقه طول می کشد. برای اتصال به یک سرور (با استفاده از PIA) کافیست روی نماد سینی کلیک راست کرده و مکان سرور را انتخاب کنید. توصیه می کنیم یک مکان غیر آمریکایی را انتخاب کنید (هلند به خوبی کار می کند).

نماد سینی PIA

نماد سینی PIA (نقطه علامت W / سبز مشخص شده)

سرورهای PIA VPN

لیست سرور PIA (کلیک راست برای دسترسی)

مرحله شماره 3: بررسی کنید که آدرس IP شما تغییر کرده است
به عنوان یک احتیاط ایمنی اضافه شده ، می توانید از یک ابزار رایگان مانند IPleak.net استفاده کنید تا تأیید کنید که آدرس IP شما قبل از راه اندازی Qbittorrent تغییر کرده است. این تصویر پس از اتصال به سرور VPN هلند در اینجا آمده است:

تصویر

بله ، خیلی جدی است اکنون تمام فعالیت های تورنت از طریق آدرس IP جدید شما هدایت می شود.

مرحله شماره 4: QBittorrent را باز کرده و تورنت را بارگیری کنید
پس از تأیید آدرس IP مرورگر خود ، می توانید با خیال راحت Qbittorrent را باز کرده و شروع به تورنت کنید. بعداً در این راهنما به شما نشان خواهیم داد که چگونه IP IP نرم افزار torrent خود را چک کنید (در صورت). همچنین می توانید این راهنما را بخوانید.

نحوه استفاده از پروکسی با QBittorrent

در این بخش ما به شما یاد می دهیم که چگونه می توانید آدرس IP torrent خود را در QBittorrent مخفی کنید با استفاده از یک پروکسی ، به طور خاص یک پروکسی SOCKS سازگار با تورنت. (در مورد تفاوت بین پروکسی SOCKS و HTTP برای تورنت بیشتر بدانید).

استفاده از پروکسی با Qbittorrent چندین مزیت در مقابل VPN دارد:

 • سرعت پروکسی معمولاً کمی سریعتر از VPN است (بدون رمزگذاری)
 • آدرس IP تورنت شما متفاوت از IP broswer وب شما خواهد بود (پروکسی فقط برای تورنت استفاده می شود)

نکته منفی استفاده از پراکسی این است که ترافیک تورنت شما رمزگذاری نمی شود. این می تواند شما را به سمت زدن توسط ISP باز کند. می توانید از گزینه رمزگذاری داخلی QBittorrent استفاده کنید (بعداً در این راهنمای) اما این گزینه باعث کاهش # همسالان شما خواهد شد.

به همین دلیل توصیه می کنیم از بهترین پروکسی + VPN با هم استفاده کنید ، تا به بهترین شکل در جهان و رمزنگاری قوی.
برای انجام این کار ، به سادگی این راهنمای تنظیم پروکسی را دنبال کنید ، سپس قبل از باز کردن Qbittorrent به یک VPN وصل شوید. بعداً درباره آن.

مرحله شماره 1 تنظیم پروکسی QBittorrent مرحله 1: یک سرویس پروکسی بدون ورود را انتخاب کنید

برای پیکربندی تنظیمات پروکسی QBittorrent ، به یک سرویس پروکسی دوستدار تورنت نیاز دارید. در اینجا توصیه های برتر ما (2 مورد از 3 شامل خدمات VPN + Proxy با قیمتی همه جانبه است. این بهترین پیشنهاد است ، به خصوص اگر می خواهید همزمان از VPN و پروکسی استفاده کنید).
avkanî
در اینجا گزینه های برتر ما وجود دارد:

 1. دسترسی به اینترنت خصوصی – سرویس VPN + Proxy در هر نقشه ، سرعت سریع و نام بهترین برترین VPN سال است. با شروع قیمتها از 3.33 دلار در ماه ، این یک مقدار غیر قابل باور است.
 2. مرا پنهان کن – سرویس VPN + پروکسی در هر طرح. بیش از 30 مکان سرور پروکسی SOCKS. بدون سیاهههای مربوط به تورنت. در روند نزولی ، قیمت سه برابر دسترسی به اینترنت خصوصی است
 3. Torguard – سرویس VPN + پروکسی به طور جداگانه فروخته می شود. سرویس پروکسی torrent آنها بهترین مکان است و دارای 5 مکان در کشور و یک نصب خودکار پروکسی است (بنابراین لازم نیست تنظیمات را بصورت دستی پیکربندی کنید). گزینه نصب خودکار فقط برای uTorrent ، Deluge و Vuze کار می کند.

اگر مطمئن نیستید کدام یک را انتخاب کنید: فقط با دسترسی به اینترنت خصوصی بروید. این بهترین معامله است ، دارای سرعت سریع است و پاسخگوی نیاز 95٪ کاربران خواهد بود.

همچنین می توانید این مقایسه Torguard در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی را بررسی کنید.

خوب ، حالا که خودتان یک پروکسی برای استفاده از آن پیدا کرده اید ، به دستورالعمل های مرحله به مرحله تنظیم می شویم:

مرحله شماره 2: گزینه های QBittorrent Proxy را باز کنید

برای دسترسی به تنظیمات پروکسی در QBittorrent باید به آن بروید ابزارها > گزینه ها > اتصال (برگه)
همچنین می توانید با ضربه زدن ، منوی گزینه‌ها را باز کنید ‘Alt + O’

با کلیک بر روی نماد “اتصال” در سمت چپ منوی گزینه ، این را مشاهده خواهید کرد:

تنظیمات اتصال QBittorrent

ابزارها > گزینه ها > ارتباط

نگران نباشید اگر تنظیمات شما دقیقاً شبیه به الان نیستند. ما به هر حال قصد داریم تنظیمات را تغییر دهیم. بخش هایی که تغییر خواهیم کرد با یک نقطه سبز مشخص شده اند.

همچنین تب “اتصال” در سمت چپ مشخص شده است ، بنابراین می دانید چگونه به این منو دسترسی داشته باشید.

بخش های 1 به 1 را طی می کنیم…

مرحله شماره 3: درگاه گوش دادن

این پورت # است که Qbittorrent از آن برای گوش دادن به اتصالات جدید استفاده می کند. اگر نقشه برداری از درگاه uPnP یا NAT را فعال نکنید ، باید برای دستیابی به اتصالات همکار خوب ، مجبور شوید که پورت را به صورت دستی تنظیم کنید..

ارسال بندر فراتر از محدوده این مقاله است (و می تواند درد واقعی الاغ باشد) بنابراین بیشتر کاربران باید از مجموعه پیشنهادی ما استفاده کنند که عبارتند از:

 • بندر شماره # برای اتصالات ورودی: برای انتخاب یک درگاه تصادفی ، هر را انتخاب کنید یا به صورت تصادفی ضربه بزنید
 • از uPnp / NAT PMP استفاده کنید: این کادر را علامت بزنید. این بندر به صورت خودکار از طریق روتر شما منتقل می شود
 • در هر راه اندازی از پورت مختلف استفاده کنید: اختیاری. توصیه می کنیم تا زمانی که همه چیز روان اجرا شود ، این کار را فعال کنید.

بنابراین تنظیمات ایده آل مانند این است:

پورت گوش دادن Qbittorrent

گوش دادن به تنظیمات درگاه (درگاه تصادفی)

مرحله شماره 4: تنظیمات پروکسی

تنظیمات دقیق پروکسی که استفاده می کنید براساس کدام سرویس پروکسی انتخاب می کنید. این راهنما راه اندازی ایده آل را نشان می دهد دسترسی به اینترنت خصوصی و Torguard.

اگر یک سرویس پراکسی متفاوت را انتخاب می کنید ، برای تنظیمات مناسب ، فقط با تیم مستندات / تیم پشتیبانی آنها مشورت کنید. تنظیماتی که تغییر خواهند کرد:

 • میزبان: آدرس سرور پروکسی
 • بندر: پورت # سرویس پروکسی شما استفاده می کند
 • احراز هویت: اگر سرویس پراکسی شما برای دسترسی به یک ورود / رمز ورود نیاز دارد (این کار را انجام دهید) این را فعال کنید
 • نام کاربری / رمز عبور: این مشخصات ورود به سیستم ارائه دهنده پروکسی شما است.

در ادامه ، راهنماهای راه اندازی پروکسی کامل برای دسترسی به اینترنت خصوصی و Torguard…

تنظیمات پروکسی QBittorrent (دسترسی به اینترنت خصوصی)

دسترسی به اینترنت خصوصی به مشترکان امکان دسترسی کامل به سرور پروکسی پر سرعت خود در هلند را می دهد. با این وجود یک مرحله دیگر لازم است. شما باید یک نام کاربری / گذرواژه جداگانه برای پروکسی تولید کنید.

برای ورود به سیستم / گذرواژه پروکسی خود را دریافت کنید
پس از ثبت نام در PIA ، وارد صفحه کنترل خود در وب سایت آنها شوید. پس از ورود به حساب کاربری خود ، به سمت پایین بروید و قسمتی را مشاهده خواهید کرد که به این شکل است:

جزئیات ورود به پروکسی PIA

ورود / گذرواژه پروکسی خود را در صفحه حساب خود ایجاد کنید


برای دریافت جزئیات ورود به سیستم ، فقط روی دکمه “بازگرداندن نام کاربری / رمز عبور” کلیک کنید. ما بعداً از آنها استفاده خواهیم کرد ، بنابراین پنجره را برای کپی کردن آسان + چسباندن باز بگذارید.

تنظیمات QBittorrent:
تنظیمات خود را تغییر دهید تا دقیقاً مطابق با این موارد باشد:

 • نوع: SOCKS5
 • میزبان: پروکسی-nl.privateinternetaccess.com
 • بندر: 1080

تنظیمات کامل مانند تصویر زیر خواهد بود. حتماً همان جعبه ها را که نشان داده شده است ، بررسی کنید.

نام کاربری / رمزعبور خود را در قسمت های صحیح وارد کنید.

تنظیمات پروکسی PIA (QBittorrent)

تنظیمات پروکسی PIA

این همان است ، پروکسی شما همه تنظیم شده است. اطمینان حاصل کنید که Qbittorrent را دوباره راه اندازی کنید تا تنظیمات به مرحله اجرا درآیند.
برای تأیید صحت عملکرد پروکسی ، بخوانید: چگونه IP torrent خود را بررسی کنید

تنظیمات پروکسی QBittorrent (Torguard)

در صورتی که مشترک Torguard هستید ، تنظیمات پروکسی صحیح آورده شده است.

نوع: SOCKS5
میزبان: proxy.torguard.org
بندر: 1080/1085/1090 (می توانید از هرکدام از آنها استفاده کنید. اگر 1080 کار نمی کند ، دیگری را امتحان کنید. برخی از ISP ها 1080 را مسدود می کنند.
نام کاربری: ارائه شده توسط torguard در صفحه حساب شما
کلمه عبور: تهیه شده توسط torguard

بنابراین تنظیمات کامل باید به صورت زیر باشد:

تنظیمات پروکسی Torguard (Qbittorrent)

تنظیمات پروکسی Torguard

این همان است ، راه اندازی شما کامل است. اطمینان حاصل کنید که QBittorrent را مجدداً راه اندازی کنید و سپس IP Torrent (راهنمای) خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند.

تنظیمات رمزگذاری QBittorrent

QBittorrent دارای پشتیبانی داخلی برای رمزگذاری RC4 است که می تواند در جلوگیری از شکل گیری ترافیک به شما کمک کند (ارائه دهنده اینترنت تورنت های شما را کند می کند). نکته منفی این روش رمزگذاری این است که به طور چشمگیری # سرعت در دسترس شما را کاهش می دهد و این امر باعث می شود بارگیری تورنت با تعداد کمی از نهورها دشوار شود.

به همین دلیل توصیه می کنیم برای دستیابی به رمزگذاری بسیار قوی تر و در دسترس بودن 100٪ از همرایان از VPN (با یا بدون پروکسی) استفاده کنید. راهنمای ما برای رمزگذاری تورنت توضیح خواهد داد که چرا.

اگر ISP شما را مسدود / پرتاب torrent شما می کند و می خواهید رمزگذاری داخلی QBittorrent را امتحان کنید ، تنظیمات مناسب در اینجا آمده است … (برای دسترسی به این فهرست ، به منوی گزینه‌ها (ابزار > گزینه ها > بیتتورنت).

حالت رمزگذاری شماره 1 (حالت اختیاری)

در این حالت از اتصالات رمزگذاری شده در صورت وجود استفاده می شود اما همچنان به همسالان رمزگذاری نشده متصل می شود. شما 100٪ در دسترس همسالان خواهید بود ، اما از محافظت بسیار زیاد محافظت نمی کند.

رمزگذاری اختیاری

حالت رمزگذاری اختیاری (در صورت وجود استفاده کنید)

حالت رمزگذاری شماره 2: رمزگذاری لازم است

این حالت فقط به همسالان رمزگذاری شده متصل می شود. 100٪ از فعالیت های تورنت شما رمزگذاری می شود ، اما شما به درصد کمی از همسالان موجود دسترسی خواهید داشت (زیرا اکثر افراد رمزگذاری را فعال نمی کنند).

رمزگذاری لازم است

رمزگذاری QBittorrent (حالت لازم)

با استفاده از VPN & پروکسی به طور همزمان

این روش بهترین های هر دو دنیایی را که به دست می آورید به شما می دهد:

 • یک آدرس IP جداگانه برای مرورگر وب و QBittorrent
 • مرورگر & IP torrent هر دو متفاوت از آدرس IP واقعی شما خواهد بود
 • مرور وب شما رمزگذاری می شود (ISP نمی داند که از سایت های تورنت بازدید می کنید یا تورنت را بارگیری می کنید).

اگر در یک سرویس VPN مانند دسترسی به اینترنت خصوصی مشترک هستید ، می توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه جداگانه ، از خدمات VPN + Proxy دریافت کنید. با این وجود برای محافظت حداکثری ، استفاده از یک شرکت برای خدمات VPN و دیگری برای خدمات پراکسی مطلوب است (بنابراین هیچ یک از شرکتها تصویر کامل را نمی دانند).

توجه داشته باشید: استفاده از پروکسی VPN + با هم لازم نیست. بیش از 90٪ از کاربران فقط از یک یا دیگری استفاده می کنند و کاملاً ایمن هستند ، اما اگر از نوع محتاط باشید ، این امنیت بهینه به شما می دهد.

برای اینکه در واقع همزمان از هر دو استفاده کنید ، فقط مطمئن شوید که 2 مرحله ساده را دنبال می کنید:

 1. قبل از باز کردن Qbittorrent به VPN وصل شوید. (اگر اتصال برقرار کنید در حالی که Qbittitorrent از قبل به سرور پروکسی متصل است ، خطای پروکسی ایجاد خواهید کرد زیرا آدرس IP شما تغییر کرده است).
 2. Qbittorrent را باز کنید – پس از برقراری اتصال VPN ، اکنون می توانید Qbittorrent را باز کنید و همه چیز باید روان اجرا شود.

تحت این تنظیم ، IP مرورگر وب آدرس IP VPN شما خواهد بود ، و IP تورنت شما آدرس IP پروکسی شما خواهد بود.

بسته بندی و منابع اضافی

با تشکر از خواندن این راهنما. اگر آن را به صورت مرحله به مرحله دنبال کردید ، تورنتهای شما باید کاملاً ناشناس شوند و آدرس IP واقعی شما دیگر برای سایر همسالان تورنت قابل مشاهده نخواهد بود.

اگر هنوز به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد VPN ها ، تورنت های ناشناس ، رمزگذاری و غیره هستید ، برخی از این مقاله های دیگر را بررسی کنید:

راهنماها

نحوه استفاده از uTorrent ناشناس
نحوه استفاده از Vuze ناشناس
نحوه خرید VPN با بیت کوین
چگونه IP تورنت خود را بررسی کنید
راهنمای رمزگذاری تورنت

بررسی / مقایسه

بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی
بررسی IPVanish
بررسی Torguard
دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل IPVanish
دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل Torguard

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me