Contents

انتخاب بهترین VPN برای استرالیا

اگر شما یک Aussie هستید که به دنبال VPN هستید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! مهمترین عواملی که هنگام انتخاب بهترین VPN برای استرالیا باید در نظر بگیرید عبارتند از: سرعت و مکان سرور. به عنوان یک کشور جزیره ای صدها یا هزاران مایل از رایج ترین مکان های سرور VPN ، ما این لیست از انتخاب های برتر VPN ما را برای استرالیایی ها جمع می کنیم..

انتخاب یک VPN برای استرالیا: عوامل مهم

ما لیست خود را از VPN با هدف خراب کردیم ، بنابراین چه شما به دنبال جابجایی Netflix به استرالیا هستید یا فقط تورنت را بارگیری می کنید ، ما پیشنهاد کاملی داریم.

ما همچنین اطمینان حاصل کردیم که چند عامل که به ویژه مشتریان VPN آینده نگر مهم مستقر در استرالیا هستند را در نظر بگیریم: سرعت و مکان سرور.

سرعت:
هر زمان که به یک سرور VPN در خارج از استرالیا وصل می شوید (که احتمالاً بیشتر اوقات خواهد بود) داده های شما هزاران مایل طی می شوند و به سرور VPN باز می گردند. به عنوان یک قاعده کلی ، داده های بعدی باید با کندتر سرعت حرکت کنند (به دلیل عمده بسته های داده از دست رفته که مجبور به انزجار هستند)

هنگامی که به این واقعیت اضافه می کنید رمزگذاری VPN نیز پهنای باند را در نظر می گیرد, انتخاب ارائه دهنده سریع VPN کاملاً مهم است برای اطمینان از بهره‌مندی حداکثر از پهنای باند موجود (سرعت). به همین دلیل ، ما VPN کندتر را رد کردیم که برای مشتریان مستقر در استرالیا مناسب نیست.

مکان سرور:
حتی اگر شما احتمالاً در ایالات متحده ، انگلیس و اروپا به سرورهای VPN وصل می شوید ، احساس می کنیم که مهم است که مشتریان استرالیا VPN نیز در استرالیا یا حداقل در نیوزیلند گزینه های سرور محلی خوبی داشته باشند. یا آسیا.

بنابراین ما ارائه دهندگان VPN را با بهترین مکانهای سرور نزدیک استرالیا دستگیر کردیم.

هدف:
برخی از VPN برای اهداف که نیاز به ناشناس بودن قوی دارند (مانند تورنت) مناسب تر هستند. دیگران با سرعت سریع رعد و برق و ده ها موقعیت مکانی سرور برای پخش رسانه ها و رفع انسداد وب سایت هایی مانند YouTube ، Hulu ، Netflix ، BBC و موارد دیگر مناسب هستند.

هنگام لیست کردن ارائه دهندگان VPN ، ما همچنین ذکر می کنیم که اهداف مورد نظر آنها برای چه کسانی مناسب تر است. تعداد زیادی از آنها به خوبی در استفاده های متنوع و مناسب برای مشترکانی که می خواهند از VPN برای چندین هدف استفاده کنند ، مناسب هستند.

VPN Multi-PUrpose برای استرالیا

این ارائه دهنده VPN از انواع معاملات Jack-of-all است. آنها ویژگی های ناشناس بودن قوی را ارائه می دهند که آنها را برای تورنت ها عالی می کند و سرعت های بالایی را می بخشد که آنها را برای سایر موارد مانند پخش فیلم HD عالی می کند..

IPVanish

تصویر

سیاست بازپرداخت 100٪ 100 روزه

IPVanish یکی از ارائه دهنده سریعترین VPN در جهان با بیش از 100 مکان سرور است. حتی بهتر ، آنها شرکت مادر بیش از 200 میلیون دلار در گسترش زیرساخت های داده خود سرمایه گذاری کرده اند ، به همین دلیل IPVanish بطور مداوم سرعت بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا تقریباً از هر VPN دیگر..

IPVanish هیچ پرونده VPN را نگه نمی دارد آنها را برای تورنتها کامل می کند (آنها اجازه نمی دهند که torrent هایی در شبکه خود داشته باشند و ما هیچ گزارشی از اعلان های DMCA به کاربران ارسال نکرده ایم).

مکان سرور استرالیا:
IPVanish دارای 3 مکان سرور در استرالیا (یا نزدیکی آن). آنها دارای 2 سرور واقع در سیدنی و 1 در اوکلند ، نیوزیلند هستند ، بنابراین گزینه های عالی سرور محلی شما.

دسترسی به اینترنت خصوصی

PIA torrent VPN برای استرالیا

قیمت گذاری:
1 ماه – 6.95 دلار در ماه
1 سال – 3.33 دلار در ماه

بازدید از سایت

دسترسی به اینترنت خصوصی به عنوان VPN فراگیر برای کاربران استرالیایی شایسته ذکر است (علی رغم این که آنها هنوز هیچ سرور در استرالیا ندارند) زیرا سرویس VPN آنها از نظر عملکرد بسیار خوبی دارد. امنیت ، ناشناس بودن و سرعت که به نظر ما به استاندارد صنعتی تبدیل شده است که براساس آن سایر VPN داوری می شوند.

بهترین ویژگی ها

 • بدون گزارش عادت زنانه.
 • تورنت مجاز است بسیار دوست داشتنی.
 • سرعت سریع
 • رمزگذاری 256 بیتی
 • شامل سرویس پروکسی رایگان
 • VPN موبایل برای Android / iPhone
 • VPN Kill-Switch (ویژگی عالی امنیتی)

دسترسی به اینترنت خصوصی نیز یکی از مقرون به صرفه ترین VPN در جهان است. قیمت گذاری ماهانه به ماه فقط 6.95 دلار است و می توانید بیش از 50٪ در اشتراک 1 ساله که فقط 3.33 دلار در ماه درآمد دارد صرفه جویی کنید

VPN برای پخش فیلم HD به AUstralia

اگر به دنبال VPN برای انسداد وب سایتهایی مانند Hulu ، Netflix ، HBOGo و غیره برای پخش و پخش ویدئوی HD به استرالیا هستید ، این VPN ها مکانی عالی برای شروع هستند..

به خاطر داشته باشید که بسیاری از این VPN گزارشهای اتصال VPN را حفظ می کنند (واقعاً فقط مسئله بارگیری در تورنت های مکرر). یک زن و شوهر از این VPN های مسطح اجازه نمی دهند torrent در شبکه خود داشته باشند. اگر تعداد زیادی از تورنت را بارگیری کنید ، اما هنوز هم می خواهید عملکرد خوب فیلمبرداری داشته باشید ، بهتر است یکی از VPN های همه منظوره را که در بالا ذکر شده است انتخاب کنید..

VyprVPN

استرالیا VPN VyprVPN

بازدید از سایت

VyprVPN ایجاد شده توسط شرکتی به نام Golden Frog ، یک سرویس برتر VPN با سرورهای بیش از 40 کشور جهان است. آنها 256 بیتی رمزگذاری ، فن آوری اختیاری VPN ‘Stealth’ را برای فرار از سانسور و دور زدن فایروال ها و سرعت های بالاتر در شبکه های خصوصی VPN خود ارائه می دهند..

ویژگی های برتر:

 • رمزگذاری 256 بیتی
 • سرورهای VPN متعلق به اجاره نیستند. امنیت بیشتر.
 • سرعت سریع
 • 4 پروتکل VPN موجود از جمله VPN مخفی ‘Chameleon’
 • برنامه عالی موبایل برای iOS & اندروید
 • 3 سرور در استرالیا ، 1 در نیوزیلند
 • با سرویس ذخیره سازی رایگان رمزگذاری شده ابر همراه است.
 • در ماه اول 50٪ صرفه جویی کنید

مکان سرور:
VyprVPN
دارای سرورهایی در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه ، از جمله 3 در استرالیا.

خالص VPN + DNS هوشمند هوشمند

PureVPN استرالیا VPN

PureVPN دریافت کنید

سرورهای 60+ کشور
7 سرور در استرالیا
SmartDNS رایگان
قیمت گذاری از 4.16 دلار در ماه

PureVPN دارای بزرگترین ردپای استرالیا از هر ارائه دهنده VPN است. آنها فریبنده دارند 7 سرور VPN استرالیا بین سیدنی و بریزبن تقسیم شده است. آنها همچنین سرورهای دیگری در نزدیکی نیوزلند ، فیلیپین و اندونزی دارند.

PureVPN به کاربران اجازه می دهد تا 5 اتصال VPN همزمان را در 1 حساب داشته باشند, بنابراین می توانید یک حساب VPN تنها با تمام خانواده یا گروهی از دوستان خود به اشتراک بگذارید.

پاداش: رایگان DNS هوشمند
برای مدت زمان محدود ، PureVPN با هر خرید VPN به صورت رایگان سرویس سرویس SmartDNS را درگیر می کند. SmartDNS یک فناوری است که به شما امکان می دهد سرویس های ویدئویی مسدود شده با جغرافیایی (مانند Hulu ، Netflix ، HBOGo و غیره) را مستقیماً به کامپیوتر خود هدایت کنید بدون نیاز به یک VPN یا سرور parry سوم. این بدان معناست که شما باید برای استفاده از پهنای باند کامل خود برای حداکثر کیفیت فیلم HD استفاده کنید. جایزه SmartDNS خود را ادعا کنید و در 1 سال PureVPN 65٪ پس انداز کنید!

این پیشنهاد هنوز هم در زمان انتشار وجود داشت اما ما نمی دانیم PureVPN چه موقع ممکن است پیشنهاد را قطع کند.

HideMyAss VPN

سرورهای VPN Hidemyass 8 Australia

قیمت گذاری:
1 ماه – 11.52 دلار در ماه
12 ماه – 6.55 دلار در ماه

در 1 سال 43٪ صرفه جویی کنید

Hidemyass یکی از شناخته شده ترین VPN در جهان است. دلیل این امر این است که آنها در 3 حوزه اصلی برتری دارند:

 • تعداد زیادی مکان سرور
 • نرم افزار عالی VPN. قابلیت های اضافی
 • سرعت سریع

HidemyAss دارای سرورهای باورنکردنی است 105 کشور در سراسر جهان از جمله 12 مکان سرور در اقیانوسیه و 8 سرور در استرالیا.

آنها نرم افزار VPN در رده دوم قرار دارند و تست های سرعت نرم افزاری ، مرتب سازی سرور ، فناوری اتصال ایمن IP و انتخاب سرورهای هوشمند را ارائه می دهند..

از آنجا که اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ می کنند (طبق قانون انگلستان) ، آنها بهترین انتخاب برای تورنت نیستند ، اما آنها گزینه مناسبی برای اکثر اهداف VPN هستند ، به خصوص پخش ویدئو مسدود شده جغرافیایی به استرالیا.

بهترین VPN استرالیا برای تورنت ها

Torguard VPN + پروکسی تورنت

Torguard VPN ناشناس با سرورهای استرالیا

قیمت گذاری Torguard:
1 ماه – 9.99 دلار در ماه
12 ماه – 5.00 دلار در ماه
آزمایشی رایگان در معرض خطر 7 روزه

بازدید از Torguard

Torguard خدمات خود را متناسب با نیاز کاربران Bittorrent تنظیم کرده است. آنها ویژگی های امنیتی مهم را در نرم افزار VPN خود شامل کردند حفاظت از نشت dns و VPN Kill Switch.

Torguard هیچ سابقه ای را برای هر چیزی نگه نمی دارد.
این امر آنها را به یک VPN ایده آل برای تورنت تبدیل می کند. ببین چرا.

مکان سرور:
Torguard سرورهای VPN در استرالیا و 41+ کشور دیگر دارد که به شما اجازه می دهد به یک ردپای جهانی بزرگ دسترسی پیدا کنید.

سرویس پروکسی
علاوه بر سرویس VPN ناشناس ، Torguard سرویس پروکسی را نیز ارائه می دهد که بطور اختصاصی با نیاز کاربران بیت کوین تنظیم شده است. آنها بیش از 10 مکان سرور پروکسی (همه آنها بدون ثبت اطلاعات) دارند و نرم افزار رایگان را ارائه می دهند فوراً تنظیمات صحیح پروکسی را در مشتری VPN مورد علاقه خود نصب کنید. بدون تنظیم دستی لازم است.

تخفیف:
Torguard تخفیف قابل توجهی برای خرید اشتراک 1 ساله یا بسته بندی VPN و سرویس پروکسی در کنار هم ارائه می دهد. پیشنهادات تخفیف فعلی را بررسی کنید.

این بخش اکنون به مقاله ای کامل درباره تورنت در استرالیا تبدیل شده است. در حالی که Torguard هنوز گزینه بسیار خوبی است ، ما چندین ارائه دهنده VPN سازگار با تورنت را شناسایی کرده ایم که ممکن است مقرون به صرفه تر باشد.

ibVPN

IBVPN australia vpn برای بارگیری تورنت

قیمت IBVPN (تورنت)
1 ماه – 4.95 دلار در ماه
1 سال – 3.08 دلار در ماه

قیمت IBVPN (نهایی)
1 ماه – 10،95 دلار در ماه
1 سال – 6.91 دلار در ماه

از IBVPN بازدید کنید

IBVPN دارای سرورهایی در بیش از 30 کشور جهان از جمله استرالیا و نیوزیلند است.

آنها به سرورهای خود اجازه تورنت می دهند و در چندین کشور مکان سرور p2p (torrent) اختصاص داده اند. IBVPN هیچ سابقه فعالیت را حفظ نمی کند و به طور مرتب سیاهههای مربوط به اتصال موقت آنها را از بین می برد.

بسته تورنت VPN فقط 3.08 دلار در ماه
یکی از دلایلی که کاربران IBVPN را انتخاب می کنند به دلیل قیمت مناسب آنها است. 1 سال خدمات VPN با بسته تورنت IBVPN تنها 36،95 دلار (ماهانه 3.08 دلار) هزینه دارد

سرویس پروکسی رایگان & SmartDNS شامل *
بسته عالی VPN نهایی سطح IBVPN شامل دسترسی رایگان به سرویس پراکسی (مناسب برای ناشناس کردن تورنتهای شما در حالی که هنوز بقیه ترافیک اینترنت خود را بطور عادی مسیریابی می کنید).

آنها همچنین شامل سرویس ibDNS smartDNS خود هستند که امکان باز کردن سرویس های جغرافیایی مسدود شده بدون نیاز به اتصال به VPN را آسان می کند..

منابع دیگر

در این مقاله ، ما تمایل داشتیم که از خدمات VPN که سرورهایی در استرالیا و کشورهای مجاور دارند ، حمایت کنیم ، اما شاید سرورهای محلی برای شما ضروری نباشند ، بنابراین شاید ارزش بررسی سایر ارائه دهندگان VPN را داشته باشد..

هنگام انتخاب VPN مناسب برای نیازهای خود ، حتماً خود را انتخاب کنید ابتدا روی امنیت و حفظ حریم شخصی تمرکز کنید, به خصوص اگر به منظور بارگیری تورنت ، VPN را خریداری می کنید.

برای جزئیات کامل در مورد بهترین خدمات VPN ناشناس و همچنین سریعترین آزمون ها ، رتبه بندی ها و موارد دیگر ، می توانید بررسی های VPN ما را بررسی کنید..

در اینجا چندین مقاله دیگر وجود دارد که ممکن است مفید بدانید:

بررسی ها
دسترسی به اینترنت خصوصی
Torguard
Proxy.sh
Hidemyass
IPVanish
IBVPN
مقایسه VPN
Torguard در مقابل BTGuard
IPVanish در مقابل Hidemyass
IPVanish در مقابل PIA
PIA در مقابل IBVPN
PIA در مقابل Proxy.sh
VPN & مقالات بیتتورنت
راهنمای بیتورتان کاملاً ناشناس
بهترین VPN بدون ثبت اطلاعات
VPN در مقابل سرویس پروکسی
VPN Logs چیست؟?
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  مرور CyberGhost: 5 جوانب مثبت و 3 منفی از استفاده از CyberGhost!