הוסטינגר

Contents

הוסטינגר

https://www.hostinger.com/

tl; דר

Hostinger הוא מארח אינטרנט נהדר למתחילים! צוות התמיכה המצטיין שלהם ידריך אותך אם יש לך בעיות באתר שלך, יש להם תכונות מצוינות, ומחירי ההיכרות שלהם הם הנמוכים ביותר בשוק. תמורה נהדרת לכסף!

סקירת הוסטינגר – עשרת המקצוענים & 2 חסרונות (מהירות שרת & נבדק Uptime, 3 אתרים!)

בדיוק סיימנו בדיקות מהירות והתעסקות באתרי הבדיקות של Hostinger שלנו, ואח, אנחנו לא יכולים לחכות לחלוק איתכם את הממצאים שלנו * התראת ספויילר – תאוות המהירות שלנו מיועדת *!

אך ראשית, נסתכל קצת על האופן בו הוסטינגר התרחש כמארח אינטרנט.

לפני זמן רב בעיר הרחוקה קובנה שבליטא הוקמה חברה קטנה בשם “אירוח מדיה”, עם חלומות להטביע גלים בענף אירוח אתרים. 6 שנים ומיליון משתמשים לאחר מכן, החלום הזה התגשם והחברה שינתה רשמית את שמם להוסטינגר.

מאז, Hostinger לא הפסיק לצמוח. הם הקימו חנות ב -39 מדינות, הקימו 6 מרכזי נתונים בכל רחבי העולם (כאשר אחד מהם נבנה במדינה מולדתם ליטא), צברו נכון לשנת 2023 מעל 29 מיליון משתמשים והם לא מראים שום סימנים להאטה מטה.

הם שואפים לעזור למשתמשים שלהם ללמוד, ליצור ולצמוח, ואולי הם עשו בדיוק את זה עם רמת השירותים שלהם ומחירים מטורפים ומשתלמים.

מדוע המהירות חשובה לנו

אם עקבת אחרי הבלוגים והביקורות שלנו, היית יודע שאנחנו אוהבים את אירוח האינטרנט שלנו כמו שאנחנו אוהבים את המכוניות שלנו: מהיר & נוצץ! ובכן, אולי לא נוצץ, אבל אנחנו בטוחים שמהירים!

אנו מייחסים חשיבות כה רבה למהירות אירוח אתרים מכיוון שחוסר המהירות הוא ללא ספק גורם המוות מספר 1 עבור עסקים קטנים רבים. שלא כמו ענקים ארגוניים, כל מכירה יחידה נחשבת ליזמים קטנים, ואנחנו פשוט לא יכולים להרשות לעצמנו לאבד לקוחות בגלל בעיות נמנעות כמו אירוח איטי באינטרנט.

מהירות אירוח אתרים

(מקור: ThinkWithGoogle)

בימינו הלקוחות שלך מצפים שהאתר שלך יטען תוך פחות משנייה! כל דבר מעל שמגדיל את שיעור הניתור ב 32% מדהים, והכל פשוט מתחיל להתפרק אם יש זמן המתנה של יותר מחמש שניות.

כדי להשאיר את קהלינו מאושרים, פיתחנו את ההרגל להתייחס אליהם כאל ילדים בני שנתיים חסרי סבלנות; אנו מוצאים דרכים לתת להם כל מה שהם רוצים, ברגע שהם רוצים, או שהם יתחילו ליילל. במקרה שלנו, אנו מספקים נתונים לקהלים שלנו תוך שנייה מכיוון שאיננו רוצים שהם יפקירו את האתר והעגלות שלנו, וזו הסיבה שאנו נמשכים לאירוח אתרים המגיב בצורה מהירה במיוחד..

במאמר זה, אנו סוקרים את 3 תוכניות האירוח המשותפות של Hostinger Premium Shared (אחת בסינגפור, אחרת בארה”ב ואחת נוספת באירופה) רק כדי שנוכל לראות כמה מהר הם יגיבו ואם הם יתאימו לך, יקירינו קוראים.

פתק

כדי להבטיח שצברנו מספיק נתונים לכתיבת ביקורת זו, יצרנו 3 אתרי בדיקה. מרכזי הנתונים לאתרי הבדיקה שלנו ממוקמים על פני שלוש יבשות (Asheville NC, אמסטרדם וסינגפור) כך שתוכל לשפוט כיצד הם מתפקדים במיקומים הקרובים ללקוחות שלך..

אז די מהמטלטלות שלנו, בואו ונמשיך מדוע אתם קוראים את המאמר הזה מלכתחילה:

10 סיבות מדוע הוסטינגר הוא המארח המתאים לכם!

1. Hostinger הוא ממש מהיר

הצבנו את אתר הבדיקה שלנו ב- Hostinger בארה”ב דרך מבחן מתח מהיר באמצעות בודק מהירות השרת הקנייני שלנו (עדיין בודק מהירות השרת הטוב ביותר והיחיד בעולם #shamelessplug), ומבחן זאת לפי ההמלצה של גוגל של 200 שניות, והנה התוצאות.

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

69 שניות 28 שניות 98 שניות 239 שניות 130 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

331 שניות 233 שניות 165 שניות 38 שניות 100 שניות

המהירות הממוצעת בארה”ב: 143.1 שניות
(ראה תוצאה מלאה – בקר באתר הבדיקה)

גבירותיי ורבותיי, תוצאות בדיקת המהירות של אתר הבדיקה שלנו בארה”ב בהוסטינגר חזרו עם ממוצע עולמי של 143 מ”ס מהיר, מה שמדרג אותם כאחד המארחים המובילים ב- A +!

בשלב הבא בדקנו את אתר Hostinger סינגפור שלנו בכדי לראות כיצד הוא מגיב לפינגים מכל העולם

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

194 שניות 229 שניות 246 שניות 5 שניות 349 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

99 שניות 191 שניות 70 שניות 212 ms 163 שניות

מרכז נתונים מרכזי בסינגפור מהירות ממוצעת: 175.8 שניות
(ראה תוצאה מלאה – בקר באתר הבדיקה)

אם אתה מתכוון לספק לקהל באסיה (ואוסטרליה / ניו זילנד), תשמח לדעת שהוסטינגר החזיר תגובה מהירה ומטופשת של 5 שניות מסינגפור, עם מהירות ממוצעת של 176 שניות ברחבי העולם. הוסטינגר סינגפור מקבל מאיתנו דירוג A +.

אחרון חביב, יש לנו את אתר Hostinger האיחוד האירופי שלנו להעריך.

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

142 שניות 100 שניות 54 שניות 236 שניות 209 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

314 שניות 265 שניות 235 שניות 84 שניות 11 שניות

מרכז הנתונים בהולנד מהירות ממוצעת: 165 MS
(ראה תוצאה מלאה – בקר באתר הבדיקה)

לאלו מכם שמתמקדים בשווקים באירופה, Hostinger יהיה אחד מארחי האינטרנט המהירים ביותר עבורכם. 54 שניות מלונדון, אלה מהירויות מרשימות באמת! הוסטינגר אירופה מהירה באותה מידה כמו עמיתיהם בסינגפור ואמריקאים, והם החזירו מהירויות ממוצעות עולמיות הגונות של 165 שניות, מה שאומר שהם מדורגים A חזק+!

אם אתה בוחן את תוצאות הבדיקה שלנו, אתה יכול להיות קצת מודאג מכך שמיקומים רחוקים ממרכזי הנתונים הייעודיים שלהם אינם כה גדולים. זה למעשה די רגיל מכיוון שהנתונים צריכים לנסוע הלאה כדי להגיע ליעד היעד שלהם.

זה אמור להיות נושא שאינו נושא, מכיוון שיש בהוסטינגר סך הכל 6 מרכזי נתונים ברחבי העולם, כלומר בארצות הברית, האיחוד האירופי, ברזיל, הולנד, סינגפור & אינדונזיה (עוד אחד נבנה במדינה מולדתה ליטא). פשוט בחר במרכז הנתונים הקרוב ביותר למשתמשים שלך והם יוכלו ליהנות ממהירות הטעינה של האתר שלך במלוא הדרו!

2. אחריות לזמן פעולה של 99.9%!

מעטים שם בחוץ שמתייחסים ברצינות לזמן הפנוי ברצינות, אך עבורנו זה יכול להביע או לשבור את דעתנו על מארח אתרים. אתרי עסקים קטנים צריכים להיות ערים ככל האפשר, שכן כל סוג של השבתה פירושו אובדן מכירות פוטנציאליות.

זמני השבתה מורחבים עלולים לגרום לאתרינו לאבד דרגה בגוגל, וזו חדשות רעות לעסק.

בעוד שחברות אירוח אתרים מספקות אחריות לזמן ההפעלה, חלקן יכולות להיות די שרוטות, להחליק במונחים כמו “שחרור תשלום תלוי בשיקול דעתנו הראוי”, מה שאומר שהם יכולים לבחור שלא להחזיר את כל מה שהבטיחו.

סרקנו את התנאים וההגבלות של Hostinger ולא מצאנו עקבות לשטויות כאלה.

ערבות שירות של hostinger

אם זמן ההשבתה של האתר שלך צונח מתחת ל 99.9% בגלל תקלות של Hostinger, פשוט פנה אליהם כדי לקבל 5% מהתשלום החודשי שלך בחזרה.

עד כה שמחנו עם זמן הפעילות של Hostinger!

זמן פעולה מאז מרץ 2023

100%

Uptime של האוסטוויל NC

זמן פעולה מאז מרץ 2023

99.98%

הוסטינגר הולנד Uptime

זמן פעולה מאז מרץ 2023

99.99%

Uptime של סינגפור בהוסטינגר

פתק

הדלפקים שלמעלה מתעדכנים ללא הרף. זמן הפעולה מנוטר באמצעות UptimeRobot כל 5 דקות.

3. טעינה מהירה יותר עם מנהל המטמון

אנו פשוט כל כך שמחים שהוסטינגר גילה כל כך הרבה דרכים לשיפור מהירויות הטעינה. אחד מהם הוא מנהל המטמון שלהם. ההפעלה מאפשרת זמני טעינה מהירים יותר ומהירויות משופרות!

הנה מה שאתה צריך לעשות כדי להפעיל אותו.

הזן את hPanel ולחץ על “ניהול” באתר שאתה רוצה להפעיל אותו. גלול מטה אל “מתקדם”. תראה את “מנהל המטמון” כאחת מהאפשרויות. לחץ על “מנהל מטמון”

מנהל מטמון הוסטינגר

כשתהיה בפנים, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על “שנה” ועליך לראות את כפתור “המטמון האוטומטי” הופך לירוק, המציין שהוא פועל. לחץ על “טיהור הכל”, וכדאי לך ללכת!

הגדרות מנהל מטמון של Hostinger

ערכנו כמה בדיקות באתר הבדיקה של Hostinger באמצעות webpagetest.org, בכדי לראות את הביצועים של ה- Cache Manager כאן הם התוצאות:

מהירות הטעינה של אתר הבדיקה של Hostinger

מנהל המטמון פועל. האתר נטען ב- 0.673 שניות
(ראו תוצאת הבדיקה המלאה)

אתרי הבדיקה שלנו הם התקנות מלאי, סופר קלים ללא אופטימיזציות ולכן אין הרבה מה שמנהל המטמון יכול לעשות. עם זאת, השפעתו של מנהל המטמון תוגבר ברגע שיש לאתר תוכן ותמונות נוספים.

4. יתרונות אדירים המגדילים את המהירות!

החשבון המשותף שלנו ב- Hostinger Premium הגיע עם רשימת יתרונות שלמה, שכולם משפרים את המהירות בצורה כזו או אחרת. הנה כמה מהמועדפים שלנו!

 • לחץ על מתקין 1
  תכונה זו הפכה את התקנת האפליקציות המועדפות עלינו להרבה יותר נוחה. חלפו הימים שבהם היינו צריכים לעשות הכל ידנית. בעזרת תכונה זו, לחיצה אחת היא כל מה שצריך כדי להתקין את היישומים המועדפים עליכם.
 • PHP7 תמיכה
  אם אתה מפתח, אתה תהיה שמח לדעת שלוסטינגר יש תמיכה PHP7! PHP7 הוא אחד המהדורות הגדולות ביותר של PHP מזה למעלה מעשר שנים והוא הרבה יותר מהיר מקודמו, PHP5. במבחני benchmark המופעלים עם דרופל וורדפרס, PHP7 הוא מהיר פי שניים מה- PHP5.6.

  בדיקות מדדי PHP7 פועלות

  (מקור: talks.php.net)

 • תמיכת גיט
  גיט הוא כלי חזק מאוד שכולם שמעו עליו, אך לא הרבה אנשים יודעים מה הוא עושה בפועל. אז, קיצור סיפור ארוך, git היא מערכת בקרת גרסאות קוד פתוח, שנוצרה כך שמפתחים יוכלו לעבוד יחד על הפרויקטים שלהם בצורה מהירה ויעילה, לא משנה כמה גדול או קטן.

  גיטה פופולרי כל כך שהוא משמש על ידי הרבה חברות גדולות, כמו גוגל, מיקרוסופט, פייסבוק ואפילו נטפליקס!

  אולי לא חשוב לך, אבל אם אתה הולך לשכור מפתחים לבנות משהו לעסק הקטן שלך, הם ישמחו מאוד שמארח האינטרנט שלך תומך בגיט. זה פשוט הופך את תהליך פיתרון הבעיות להרבה יותר חלק!

 • מותאם במיוחד לוורדפרס
  תוכניות האירוח המשותפות של Hostinger מגיעות עם הגרסאות העדכניות ביותר של וורדפרס, ומותאמות בהתאמה אישית כדי לספק כמה ממהירות הטעינה המהירה ביותר בענף. רק FYI, יש סיבה שוורדפרס מעניקה 30% מהאינטרנט (הם פשוט כל כך טובים!) אז אנו ממליצים בחום על העסק הקטן שלך!
 • מטמון NGINX
  סיבה נוספת לכך שאתה צריך להשתמש בוורדפרס עם Hostinger היא מטמון NGINX שלהם. זה מגביר באופן משמעותי את ביצועי וורדפרס על ידי טעינת טורבו במהירות הטעינה של תוכן סטטי באמצעות התייעלות של נתונים.
 • HTTP / 2
  או במילים אחרות, HTTP 2.0. זהו היורש הרוחני של HTTP1, וזה הרבה יותר מהיר, מאובטח וקל יותר לשימוש.

  HTTP / 2 פועל באמצעות מסירת נתונים באמצעות קוד בינארי. זה מקטין את גודל הנתונים ומשפר את המהירות, והמשתמשים שלך ירגישו שיפור משמעותי בביצועי עומס האתר שלך!

5. לוח מחוונים מותאם אישית מעולה

Hostinger היא אחת המעטות מאוד של חברות אירוח אתרים עם Cajones גדולים מספיק כדי להתעסק עם ממשק המשתמש של cPanel. מוטב שהן הצליחו לעשות הכל נכון.

לוח המחוונים של הוסטינגר

HPanel ממותג, לוח המחוונים המותאם אישית של Hostinger נקי, רוח לשימוש ומאוד אינטואיטיבית. כל התכונות ממוינות לפי קטגוריות, והסמלים המינימליסטיים המעוצבים שלהם מעניקים תחושה כמעט כמו מג’י ללוח המחוונים. אתה מקבל תחושה שיש מקום לכל דבר והכל במקומו. זה כל כך אינטואיטיבי שלדעתי שמישהו ללא ניסיון יוכל להשתמש ב- hPanel בצורה יעילה למדי.

קודוס לממשק המשתמש של Hostinger & צוות UX עבור לוח המחוונים המותאם אישית המצוין שלהם!

6. תמיכה מגיבה (גם הם מהנים!)

לפעמים התקשרות עם צוות התמיכה של חברת אירוח אתרים יכולה לגרום לאדם לרצות להגיע פיזית דרך הטלפון ולחנוק את החמור חסר התועלת בקו השני. פעמים אחרות, זה יכול להיות נעים, יצרני, ואפילו ממש מדהים. אנו שמחים לומר כי מניסיוננו עם צוות התמיכה של Hostinger הם שייכים לקטגוריה האחרונה.

לא הספקנו להגיש כרטיס (ההתקנות שלנו יצאו ללא תקלה) אז פשוט יצרנו קשר עם הצ’אט החי שלהם כדי לראות איך הם הגיבו לכמה סוגיות בסיסיות, והתרשמנו!

לא רק שצוות התמיכה הגיב לנו כמעט מייד (היינו צריכים לחכות כמה שניות, אלא שזה די מדהים בהתחשב שהיינו צריכים לחכות קרוב ל 30 דקות עם כמה אירוח אתרים אחר), הם היו בקיאים, סבלניים וקבלו את זה – הם היו כיף. הם גם יחזיקו את ידכם וירגיעו את נשמתכם הטרודה כאשר הם יסייעו לכם לתקן את הבעיות שלכם צעד אחר צעד.

אם הוסטינגר צדק דבר אחד, זה ממשק התמיכה שלהם:

ממשק תמיכה בהוסטינגר

אנו מתחילים לתקשר עם GIF ועם אמוג’ים (שיש אשר אומרים שהוא גימיק, אך אנו יכולים לראות כיצד הדבר יכול להפחית את התסכול בעת התמודדות עם עניינים מורכבים), ואנחנו יכולים לשלוח קבצים מצורפים! זה נהדר לתקופות בהן תמונה טובה מאלף מילים.

אנחנו לא היחידים שחולקים אותה רמת התלהבות מהתמיכה של Hostinger. הנה כמה דוגמאות בפועל למה שלקוחות אחרים אמרו על החוויה שלהם עם צוות התמיכה של Hostinger:

פתרון שם התחום

חווית תמיכה מרוצה של לקוחות

צוות התמיכה מתרגל למעשה “מערכת תמיכה ברמת אפס” (שם לא רשמי, אל תצטט אותנו בנושא) לפיה כל אחד מאנשי הצוות שלהם מאומנים לענות על כל שאילתה בודדת בלי להעביר לתמיכה ברמת העליונה. זה מוביל לפיתרון בעיות מהיר במיוחד, מכיוון שהם לא צריכים לבזבז זמן בחיבור אותך לתמיכה בשכבה העליונה כדי לפתור את הבעיות שלך.

צוות התמיכה בהוסטינגר

צוות התמיכה הליטאי קשה בעבודה

דבר נהדר נוסף עם התמיכה שלהם הוא שהם מאוד מקומיים! צוות התמיכה משרת 20 מדינות מארבע מרכזי התמיכה בשפת האם שלהן כך שלמקומיים יהיה קל יותר לתקשר עם הצוות, והם מתכננים לכלול שפות מקומיות יותר! ה- GIF שלמטה משקף במדויק את תגובתי כשגיליתי לראשונה.

סיפור אמיתי.

אנדי דווייר הלם

7. תחום חופשי!

אם אתם עדיין לא ידעתם, כדי להקים את האתר שלכם, עליכם לקנות שם דומיין מרשם תחום, בנוסף לשלם עבור אירוח אתרים. הוצאות קטנות כמו אלה יכולות להסתדר וכדור שלג וזה באמת יכול לפגוע בבעלי עסקים קטנים במיוחד כשהם רק מתחילים.

קבלת שם תחום בחינם מאירוח האינטרנט שלך באמת יכולה לעזור, והוסטינגר באמת משנה את ההבדל בכך שתתמוך ביזמים חדשים על ידי מתן דומיין בחינם!

הדבר היחיד הוא שדומיינים תרצו לקבל הגנת WHOIS המגנה על הזהות המקוונת שלכם. רשמי דומיינים מסוימים כמו Namecheap מספקים הגנת WHOIS בחינם, אך זה לא המקרה אצל כל הרשמים. לרוב לא תצטרך לשלם על כך, ולמרבה הצער, זה המקרה עם הוסטינגר.

אבל תסתכל על הצד הבהיר – תקבל דומיין בחינם! לשלם 5 $ לשנה עבור הגנת WHOIS זה באמת בוטנים לעומת זה. זו השקעה ראויה!

8. תכונות ללא הגבלה!

כאילו כל השאר ברשימה זו כבר לא מספיק מרשים, תוכנית הפרימיום של Hostinger ממשיכה להרשים עם כל רשימת התכונות הבלתי מוגבלות שלהם. בואו נסתכל על כמה מהם.

 • אתרי אינטרנט ללא הגבלה
  עם חשבון אחד בלבד, Hostinger מאפשר לך לבנות אתרים רבים ככל שתוכל!
 • אחסון SSD ללא הגבלה
  מה השימוש ביכולת לארח אתרים ללא הגבלה אם האחסון מוגבל, נכון? Hostinger מכיר בכך ומציע לנו אחסון SSD בלתי מוגבל, כך שנוכל למעשה להשתמש באתרי האינטרנט הבלתי מוגבלים שלנו עם היתרון של מהירויות SSD.!
 • רוחב פס בלתי מוגבל
  אינך צריך לדאוג להפסקת השבתת האתר בגלל תנועה גבוהה במיוחד עם Hostinger Premium. ניתן לך רוחב פס בלתי מוגבל, כך שתוכל לספק למשתמשים רבים ככל שתרצה!
 • אימייל ללא הגבלה
  ציינתי בעבר כי עלויות ניהול עסק מקוון קטן יכולות בקלות כדור שלג. שירות דוא”ל הוא אחד מאותם עלויות. למרבה המזל, עם תוכנית הפרימיום שלהם, אנו יוצרים כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות שיתאימו לצרכים שלנו. כולם מתארחים עם אחסון SSD ללא הגבלה!
 • CronJobs
  חלפו הימים שבהם אתה צריך לתכנן את הכדורים של CronJob בזהירות מכיוון שאתה מוגבל לכמות מסוימת של Cronjobs. תכנית הפרימיום של Hostinger מאפשרת עבודות גזע בלתי מוגבלות, כך שתוכלו לנסוע לעיר עם התסריטים שלכם!

9. מחיר מבוא מעולה

ואחרון חביב, מחירי ההיכרות של הוסטינגר הם באמת מה שמבדיל את חברת אירוח אתרים זו מהתחרות.

להוסטינגר יש כמעט את כל אותן התכונות של מארח אתרים מובחר, אך בשבריר מהמחיר; תוכנית הפרימיום שלנו עולה רק $ 2.15 לחודש, ורמת הכניסה לתוכנית היחידה שלהם היא $ 0.80 בלבד לחודש, בעוד מארח האינטרנט המועדף עלינו, SiteGround, גובה $ 3.95 עבור חשבון רמת הכניסה שלהם. למעשה ביצענו כמה השוואות, אך ניכנס לזה בהמשך המאמר.

מבחינת הערך, עלינו לומר שהוסטינגר מספק את אחד המפצים הטובים ביותר עבור הדולר שלך בענף, במיוחד לאלה שרק מתחילים לצאת!

10. הם הבעלים של בונה האתר Zyro

בהרחבת מגוון מוצרים מרשים שכבר הוסיפה Hostinger לאחרונה למלאי שלהם בונה אתרים. זירו מכוון למתחילים האמיתיים בקרב המשתמשים ולוקח את הפשטות לרמה חדשה לגמרי.

מה שמציע זירו זו חוויה הוליסטית יותר. הם פשטו עוד יותר את בונה אתרים בסיסי והוסיפו תכונות חיצוניות שיעזרו למשתמשים לבנות אתרים שלמים במהירות. אלה כוללים את היכולת ליצור תוכן אוטומטי, לייעל את העיצוב ועוד.

 • AI סופר
 • מפת חום AI
 • לוגו & יצרנית סיסמאות
 • ספריית תמונות ענק (בחינם!)

תוכל לקרוא את הסקירה המפורטת שלנו על זירו למידע נוסף!

דברים שהתאכזבנו מהוסטינגר

עד כה, אנחנו מאוד אוהבים את הוסטינגר כמארח אינטרנט, אבל זה פשוט לא מציאותי אם נאמר שאין להם פגמים. להלן כמה דברים שלא היינו מרוצים מדי.

1. אין גיבוי יומי

היעדר הפיצ’ר הזה שבר את לבי וגרם לי לבכות קצת בפנים. היינו כה רגילים לגיבויים יומיומיים עם אירוח אתרים אחר עד שהחוסר בו גרם לנו להרגיש מעט לא בטוחים.

דבר טוב שאפשר לקנות את התכונה הזו במחיר של $ 0.95 לחודש. זה מבאס שזה לא מגיע בחינם בחשבון, אבל חשוב על זה ככה – מחירי ההיכרות של הוסטינגר הם כבר הנמוכים ביותר בשוק. מגיע להם להרוויח קצת יותר כסף מפיצ’רים מסוימים.

אין SSL בחינם

אישור SSL הוא ממש חשוב מכיוון שהוא יוצר חיבור מאובטח בין הלקוח לאתר שלך. זה יוצר אמון, מה שמניע אותם להרגיש בטוחים יותר בעת ביצוע רכישות ממך. זה גם הדבר שמכניס את ה- “S” ל” https “שעוזר להקנות אמון באתר שלך (מה הסיכוי שתבצע עסקאות כשאינך רואה את” https “?).

תעודת SSL

גוגל תציג גם את הטקסט “אתר זה אינו מאובטח” בעת טעינת אתרים ללא SSL בדפדפן כרום, מה שמסביר פחות אנשים לקנות דברים מהאתר שלך..

SSL הוא גם אחת הדרכים הקלות ביותר לשפר את דירוג האתר שלך ב- SEO, ומכאן החשיבות שאנחנו שמים בפיצ’ר. זה מבאס שהוסטינגר אין את זה בחינם, אבל הנה טיפ קטן – קפוץ אל Cloudflare והירשם לחשבון כדי לקבל SSL בחינם. הבעיה נפתרה!

התוכניות של הוסטינגר & תכונות

להוסטינגר מגוון תוכניות המתאימות לכל מיני משתמשים, החל מבלוגרים, עסקים קטנים וכלה במשתמשי ארגונים.

אירוח משותף

SinglePremiumBusiness
SSD Space10GB ללא הגבלה ללא הגבלה
מספר האתר 1 ללא הגבלה ללא הגבלה
רוחב פס 100GB ללא הגבלה ללא הגבלה
SSLNoNoYes בחינם
גיבויים יומיומיים לא כן
מחיר /mo$0.80*$2.15*$3.45*

* מחיר היכרות CRAZY של Hostinger! זה דורש מנויים של 48 מו.

אירוח בענן

תוכניות אירוח הענן של Hostinger הן קלות ופשוטות לשימוש כמו אפשרויות האירוח המשותפות שלהן, אלא שהן מגיעות עם תכונות חזקות יותר. נראה שהם שילבו את התכונות הטובות ביותר של VPS ושל אירוח משותף כדי ליצור את תוכניות אירוח הענן המצוינות שלהם.

תוכלו ליהנות מגיבוי יומי בחינם, מ- SSL בחינם לכל החיים, מהגנה משובצת של Cloudflare IP מוקדש … בעצם, העבודות. עם התמיכה הייעודית המנוהלת שלהם 24 שעות ביממה, אתה למעשה לא תצטרך לדאוג כלל לגיבוי, מכיוון ש Hostinger ידאג לכל זה בשבילך.

הפעלה מקצועית הפתעה
ייעודי IPYesYesYes
שטח דיסק 40GB80GB160GB
רוחב פס ללא הגבלה ללא הגבלה ללא הגבלה
RAM3GB6GB12GB
מעבד Cores246
מחיר /mo$7.45*$14.95*$27.45*

* כל תוכניות הענסטרינג ענן מנוהלות באופן מלא & מגיע עם hPanel

עם זאת, מכיוון שהמנהלים יהיו אלה המנהלים את ה- backend, לא תהיה לך גישה לשרת שלך או לשנות את מערכת ההפעלה שלך. מחיר קטן לשלם עבור תכונה כה נוחה.

המשאבים שלך מוגבלים אך ייעודיים (כלומר, לא תצטרך לשתף אותם עם משתמשים אחרים) והכללתם של CDN מאפשרת למהיר לטעון מהיר של האתר. אם אתה מרגיש צורך בכך, תוכל לשדרג מתכנית האירוח המשותפת שלהם לחשבון אירוח בענן בצורה חלקה, ללא השבתה לאתר שלך, לא משנה.

אנו ממש מתרשמים מהאירוח בענן של Hostinger, ואנו ממליצים בחום אם אתה מחפש חשבון אירוח בענן.!

בשלב זה של הכתיבה, ל- Hostinger יש הנחה מסיבית לאפשרויות אירוח בענן החל מ- $ 7.45 לחודש ל- $ 27.45 / חודש (צפו לשלם יותר מ- 79% יותר בתקופות שאינן מכירה) אז אם אתם חושבים לקבל ענן חשבון אירוח, זה זמן טוב כתמיד!

אירוח VPS

אלה מכם המחפשים אירוח VPS, יוכלו ליהנות מאפשרויות ה- VPS הבולטות של Hostinger. אנו רוצים לראות מדוע אירוח VPS של Hostinger אטרקטיבי עבור משתמשי ארגונים, כיוון שהוא מהיר יותר עד 30% מרוב אפשרויות האירוח המשותפות הרגילות ללא השבתה..

תוכניות VPS של Hostinger דומות למעשה לחשבונות אירוח בענן שלהם, כאשר ההבדל העיקרי הוא ניהול קצה. בעוד שמשתמשי אירוח בענן יכולים ליהנות משירות מנוהל באופן מלא, ללקוחות VPS תהיה גישה לשורש שפירושה התאמה אישית רבה יותר. המחליף הוא שכל המשתמש צריך לבצע את כל העדכונים ותחזוקת השרת.

אפשרות רמת הכניסה שלהם לאירוח VPS עולה רק 3.95 דולר לחודש והיא מושלמת לאלה מכם שרק נרטבים. כשאתה מרגיש שגדלת את שירותי תוכנית הכניסה שלהם, אתה חופשי לשדרג לתכנית שתתאים יותר לצרכים שלך.

איך הוסטינגר מתקיים בתחרות?

אנחנו לא יכולים לקרוא לזה סקירה מקיפה מבלי להעלות את כוכב ההצגה מול כמה ממארחי האינטרנט האהובים עלינו, נכון? אז לקחנו את הזמן להשוות בין Hostinger לבין כמה מארחי אתרים אחרים כדי לראות אילו עשויים להיות בחירה טובה יותר עבורך.

Hostinger Premium VS SiteGround GrowBig

בדקנו את שני אתרי הבדיקה הללו למהירות בעזרת בודק המהירות הקנייני של השרת שלנו כדי לראות כיצד הם יפעלו זה מול זה, והתוצאות למעשה די מעניינות.

תבדוק את זה:

HostingerSiteGround
מיקום שרת. סינגפור
ארה”ב (W) 194 ms211 ms
ארה”ב (E) 229 ms215 ms
London246 ms180 ms
Singapore5 ms3 ms
סאו פאולו 349 ms351 ms
Bangalore99 ms66 ms
Sydney191 ms95 ms
יפן 70 ms70 ms
קנדה212 ms240 ms
גרמניה163ms168 ms
ממוצע עולמי 175.8 ms159.9 ms
אתר מבחן ראה אתר בדיקה אתר בדיקה
תוצאות מלאות

לפני שנפרק את התוצאות, נצטרך לומר ששני מארחי האינטרנט ביצעו ביצועים טובים מאוד, ושניהם קיבלו ממוצעים עולמיים של פחות מ -200 שניות, מה שמדרג אותם כמארחי האינטרנט המובילים A + שלנו למהירות!

במהירות הנכונה, אני חושב שכולנו יכולים להסכים ששני מארחי האינטרנט נמצאים בראש המשחק, כאשר Hostinger מעניק לנו ממוצע עולמי של 176 שניות לעומת 160 מגהץ של SiteGround. הם הצליחו בצורה יוצאת דופן במדינות אסיה, כששניהם קלעו מתחת ל 100- ms ביפן, בנגלור וסינגפור.

הם לא הופיעו טוב כל כך בלונדון, מזרח ארה”ב, מערב ארה”ב וסאו פאולו בגלל מיקום מרכז הנתונים (שנמצא בסינגפור), אך המהירויות עדיין מכובדות.

באופן אישי אני מרגיש ששתי חברות אירוח אתרים אלה מגיבות ומהירות להפליא, אך איננו יכולים באמת לספור אותן כשוות כי המהירות איננה הדבר היחיד שהופך את שתי החברות למארחי אתרים גדולים כל כך..

SiteGround הוא מארח אתרים מובחר וכולל הכולל תכונות מצוינות, מושלם לאתרי עסקים קטנים וגדולים. העניין הוא שהמצוינות לא באה בחינם והמנויים יצטרכו לשלם לא מעט עבור החידושים של SiteGround.

Hostinger לעומת זאת, הוא אירוח אתרים בסיסי קל לשימוש, הטוב ביותר למתחילים, עסקים קטנים ויזמים. דבר טוב בהוסטינגר הוא שזה מאפשר למשתמשים לשדרג ולקבל תכונות פרימיום, ומכאן מחיר ההיכרות הסופר נמוך שלהם.

שתיהן חברות אירוח אתרים פנטסטיות, מהירות במיוחד עם יתרונות טובים ומטורפים, המכוונות לדמוגרפיה שונה.

Hostinger vs HostGator (אירוח ענן)

ל- Hostgator לוח מחוונים מותאם אישית אשר ידוע בכך שהוא אסתטי וקל לשימוש. הבעיה עם לוח המחוונים המותאם אישית שלהם הוא שיש מגבלות לזה, מה שגרם לנו להעדיף hPanel עם Hostinger במקום.

לוח המחוונים המותאם אישית של Hostinger של Hostinger מאוד נעים לעין, ונאה יותר בהשוואה ל- HostGator. הכל מסווג יפה, והכי חשוב, לא הרגשנו שאיבדנו שום תפקיד שהוא.

לוח מחוונים מותאם אישית בצד, אפשרויות הענן של Hostinger ו- Hostgator למעשה דומות למדי מבחינת המהירות והתכונות. הענן של Hostinger הוא מעט יקר יותר (ענן Hostinger מתחיל בין 7.45 $ ואילו Hostgator Cloud מתחיל מ- $ 4.95), אבל אם אתה משווה את מה שאתה מקבל מ- Hostinger ו- Hostgator, אתה תראה שהיתרונות אכן משקפים את המחיר, דולר לדולר.

תוכנית ענן של Hostgator

תוכניות הענן של HostGator & תמחור

תוכנית ענן הוסטינגר

תוכניות הענן של הוסטינגר & תמחור

ההבדל הגדול ביותר יהיה IP ייעודי. בעוד HostGator מציעה IP חינם ייעודי בחינם עם תוכנית הרובד העליונה שלהם, אתה מקבל IP ייעודי בחינם עם כל התוכניות של Hostinger Cloud.

כמו בהשוואה ל- SiteGround שלנו קודם לכן, עלינו לומר שלמרות ש- Hostinger Cloud ו- HostGator Cloud דומים מאוד, הם מכוונים לסוגים שונים של דמוגרפיה..

אם תשאל אותנו בנוגע להעדפה, עלינו לומר שאנחנו מעדיפים מאוד את הענסטרינג ענן. מלבד היותנו שירות קל יותר לשימוש מנוהל במלואו, הייתה לנו חוויה טובה בהרבה עם לוח המחוונים hPanel שלהם. כמו כן, אין לנו דברים מלבד דברים טובים לומר על צוות התמיכה של Hostinger, בעוד שצוות התמיכה של Hostgator יכול להיות בספק לפעמים.

פסק דין: האם הוסטינגר הוא מארח האינטרנט המתאים ביותר עבורך?

לאחר התעסקות באתרי הבדיקה שלנו, משחק עם התכונות וקבלת תחושה כוללת של שירותי אירוח אתרים של Hostinger, עלינו לומר כי Hostinger באמת הוא מארח מאוד סולידי.!

ממשק המשתמש שלהם קל לשימוש, יש להם הגדרות קליקים בלחיצה אחת עבור וורדפרס (ואפליקציות פופולריות אחרות) וזמני התגובה של השרת שלהם יכולים להחזיק את עצמם כנגד חלק ממארחי האינטרנט המובילים ברמת A +..

מצאנו שהשירות שלהם ידידותי למתחילים להפליא, בזכות צוות התמיכה המצטיין שלהם! מיומנים במערכת “התמיכה ברמת האפס” שלהם, הם ידריכו אותך בשמחה צעד אחר צעד בפתרון כל הבעיות שאתה נתקל בהן.

בהשוואה לחברת אירוח האתרים המועדפת עלינו, SiteGround, גילינו שהמהירות של Hostinger עומדת בקנה אחד עם SiteGround שמובילה מעט. חשוב לציין ששתי חברות אלה משרתות שווקים שונים מאוד.

אם אתה רק מתחיל לחשוב או להרטיב את הרגליים בעסקי הבלוגים, לא תצטרך לדאוג לדבר כשאתה הולך עם Hostinger. השירותים המצוינים שלהם בשילוב עם נקודות המחירים הנמוכות בטירוף שלהם הופכים אותם למארח עם התמורה הטובה ביותר לכסף. אם אתה מגלה שאתה לא מספיק בהמשך הדרך, תמיד תהיה לך אפשרות לשדרג לתכונות פרימיום!

תכונות עיקריות

 • ✓ אחסון בלתי מוגבל
 • ✓ רוחב פס בלתי מוגבל
 • ✓ hPanel
 • ✓ תחום חינם
 • ✓ תמיכה נהדרת
 • ✓ Git, PHP7, מתקין בלחיצה אחת

מומלץ ל

 • • מתחילים
 • • ג’ומלה, דרופל, וורדפרס
 • • עסקים קטנים ובינוניים
 • • בלוג מקצועי / אישי
 • • משווקי סניפים

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  راههای خلاقانه برای یافتن کلمات کلیدی با رتبه بالا و تبدیل