sinhronizēt mākoņa krātuves logotipu

Sync.com

https://www.sync.com/

tl; dr

Sinhronizācija lietotājiem piedāvā iespaidīgu dubultās drošības pakāpi un elastīgas mapju koplietošanas iespējas. Ja jūs augstu vērtējat privātumu nekā produktivitātes rīkus, sinhronizācija varētu būt lieliska iespēja, kas nodrošina gan mieru, gan diezgan satriecošu naudas vērtību..

Sync.com pārskats: 8 plusus un 5 mīnusus sinhronizācijas mākoņa krātuves izmantošanā

Deviņdesmitajos gados mēs kādreiz domājām, kā mēs kādreiz piepildīsim savu 30 MB datora cieto disku. Pievienojiet dažus gadus, un 100 ASV dolāri par 1GB zibatmiņu šķita kaulēšanās.

Arvien pieaugot failu lielumam, jo ​​izsalkušāki mēs esam kļuvuši par GB. Heck, TB.

Mūsdienās vairums no mums sagaida ne mazāk kā lētu, uzticamu un drošu glabāšanas risinājumu, kas mums ļaus piekļūt mūsu datiem pēc vēlēšanās. Ievadiet mākoņa krātuves nodrošinātāju.

Šis ir viens, par kuru jūs, iespējams, esat dzirdējis, – tas tiek saukts par Sync.com.

Iepazīšanās ar Sync.com

Vispirms – kas un kas ir Sync.com?

Stāsts ir šāds: Thomas Savundia un komandas 2011. gadā izcēlās no Kanādas, Sync vēlējās izveidot glabāšanas risinājumu, kas pirmajā vietā izvirzīja lietotāju privātumu. Bija vajadzīgas dažas attīstības kārtas, lai kļūtu par Sync, kuru lietotāji šodien zina un mīl. Un tas līdz šim ir bijis 750 000 lietotāju!

Sinhronizācijas mērķis ir “lietotājiem atvieglot piekļuvi un koplietot failus no jebkura datora, tālruņa vai mobilās ierīces, neatsakoties no tiesībām uz privātumu”..

Ikviens var bez maksas pierakstīties pakalpojumā Sync, taču tie piedāvā arī augstākus līmeņus uzņēmējdarbībai un personīgai lietošanai, katram ar papildu krātuves vietu un noteiktu lietotāju skaitu vienā kontā. Vairāk par to mazliet.

Mēs esam dzirdējuši daudz laba par Sync un tā piedāvātajiem piedāvājumiem. Nekad nespēlējot pēc baumām, Bitcatcha šodien veic tiešu skatījumu uz Sync plusiem un mīnusiem.

Sinhronizācijas iestatīšana – cik tas ir viegli?

Pirmkārt, vispirms ir jāinstalē sinhronizācija?

Izrādās – super vienkārši. Šeit jūs varat sākt procesu.

Lai reģistrētos pirmajai 5 GB, ir vajadzīgas sekundes un dažas vienkāršas detaļas.

Pēc reģistrēšanās jums tiks parādīts darbību saraksts, lai pilnībā iestatītu sinhronizāciju (aizpildot sarakstu, tiek atslēgta arī papildu 1 GB ietilpība!)

sinhronizācijas rokasgrāmatas iestatīšanai

Otrais aicinājums ir lejupielādēt darbvirsmas lietotni un atbilstošo mapi Sinhronizācija. Tas būtībā nozīmē, ka tas rada telpu, kurā varat ērti dublēt failus un sākt tos koplietot. Viss sinhronizācijas mapē tiek automātiski dublēts.

Darbvirsmas lietotne palīdz piekļūt un meklēt mapē Sinhronizācija datorā, kā arī meklēt datu glabātuvē (vairāk par to pēc sekundes). Jums būs pieejama arī versiju vēsture, failu darbības un izdzēsto failu atkopšana.

Failu pievienošana mapei Sinhronizācija ir vienkārša vilkšanas problēma. Varat izturēties pret to kā jebkuru parastu datora mapi un darboties tajā.

Tomēr nebija uzreiz skaidrs, kā tas ir domāts, lai piekļūtu Vault, jo pēc instalēšanas nebija nekādas uznirstošās informācijas. Tīmekļa paneļa saskarnē lietas ir nedaudz skaidrākas, ja redzēsit dažus faktiskos norādījumus:

sinhronizācijas rokasgrāmatas iestatīšanai

8 lietas, kas mums patīk vietnē Sync.com

Kad tas bija uzstādīts, mēs gājām uz priekšu un ar to labi spēlējāmies.

Tātad, ko mēs īsti domājām? Pirmkārt, šeit ir viss, kas mums patika:

1. Sinhronizācija patiešām respektē jūsu privātumu

Šo punktu vislabāk var novērtēt ar nelielu kontekstu. Vai jūs zinājāt, ka lielākajai daļai mākoņu krātuves lietotņu, ieskaitot Google disku un Dropbox, ir noteikumi, kas ļauj darbiniekiem piekļūt, skenēt un koplietot visus jūsu serverī saglabātos failus?

Sobering doma, labi?

Izmantojot sinhronizāciju, viņi ir uzstādījuši sevi tādā veidā, ka tam nav iespēju. Tas, iespējams, ir pārdošanas punkts, kuru viņi skar vissmagāk. Ar pamatotu iemeslu!

Visi faili, kas augšupielādēti sinhronizācijā, ir aizsargāti ar 256 bitu AES šifrēšanu. Tas nozīmē, ka tas tiek šifrēts avotā, un datu atslēgu kontrolē tikai konta īpašnieks – jūs.

Tātad, kaut arī jūsu faili ir tiešsaistē, citiem tie nav nozīmes, jo viņiem ir nepieciešama šifrēšanas atslēga, lai to saprastu.

To sauc arī par privāto dzīvi bez zināšanām. Tā kā Sync.com vispār netur šifrēšanas atslēgas, tas nozīmē, ka jums ir nepatikšanas, ja aizmirstat paroli, jo sinhronizācija to nevar atiestatīt.

Turklāt sinhronizācija neatļauj piekļuvi trešajām personām. Lielākajai daļai mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzēju ir publicēta API, kas ļauj trešo personu lietotnēm saskarni ar tām, bet ne sinhronizēt. Protams, dažiem lietotājiem tas var būt mazāks iemesls. Bet tas noteikti ir ieguvums drošībai.

Jūs, iespējams, vēlēsities izmantot spēcīgu paroli papildus divfaktoru autentifikācijai – ar e-pastu vai Google Authenticator.

sinhronizēt labu drošības iestatījumu

Ko tas viss nozīmē? Būtībā nav nekādu skicētu mārketinga vai juridisku datu nodošanas un nav lielu datu pārkāpumu. Bižele atviegloti nopūtās visapkārt.

2. Globālā datu privātuma atbilstība

Papildinot ar iepriekšējo punktu, ir arī citi iemesli, kāpēc mēs ticam Sync privātuma aizsardzībai. Tā faktiski atrodas Kanādā, reģionā, kas ir pazīstams ar saviem stingrajiem privātuma likumiem.

Kā tāds Sync pilnībā atbilst globālajiem datu standartiem, piemēram, GDPR, PIPEDA un vēl virknei citu. Vairāk par to varat lasīt šeit.

3. Tas ir integrēts vietējais disks ar vairākiem piekļuves punktiem

Vēl viena lieta, kas mums patika par Sync, ir tas, cik labi tā darbojas kā integrēts vietējais disks.

Viegla automatizēta dublēšana nozīmē, ka jums vajadzētu ērti atpūsties, zinot, ka faili ir droši, bez jums jāveic kādi proaktīvi pasākumi.

Un sinhronizācijas dažādie piekļuves punkti padara to par braucienu, kas ir lieliski piemērots ceļojumam un gandrīz jebkuram dzīvesveidam vai darba stilam..

 • Mobilā lietotne
  Lietotne, kas ir pieejama gan iOS, gan Android, tiek atjaunināta diezgan bieži.
 • Web panelis
  Ļauj piekļūt failiem no jebkura tīmekļa pārlūka, nav nepieciešama lejupielāde.

4. Vault opcija ļauj saglabāt datus ārpus mapes Sinhronizācija

Vēl viena lieta, ko mēs patiešām novērtējam par Sync, ir datu glabātuves funkcionalitāte.

Kāds ir šis noslēpumainais velve, jūs jautājat?

Tā ir īpaši droša tikai mākoņu krātuve. Tātad atšķirībā no mapē Sinhronizācija ievietotie faili Vault automātiski netiek sinhronizēti. Tā vietā tā ir droša vieta, kurai var piekļūt, izmantojot tīmekļa lietotni vai mobilo lietotni.

Tas padara to par ideālu datu dublējumiem, kas saistīti ar svarīgiem failiem un mapēm, kuras jūs nevarat atļauties pazaudēt, salīdzinot ar darba failiem, kurus, iespējams, regulāri atjaunināt. Un tas ir lieliski piemērots vietas atbrīvošanai!

Lietas pārvietošana Vault ir ļoti vienkārša lieta, izvēloties failu, noklikšķinot uz Pārvietot un pārbaudot lodziņu Vault.

sinhronizēt tikai drošu mākoni

Failus jebkurā laikā var viegli lejupielādēt no mākoņa uz datoru.

5. Vienkārša failu atjaunošana

Vienmēr ir patīkami zināt, ka ne tikai tiek dublēts fails, bet arī sen varat piekļūt tā dažādajām formām.

Sajauca? Neuztraucieties – sinhronizācija ļauj ērti pāriet atpakaļ uz agrāku laiku un strādāt no turienes. Jebkuru failu var atcelt uz iepriekšējo datumu vai laiku.

Vienkārši atlasiet “…” faila labajā pusē un noklikšķiniet uz “Versiju vēsture”, kas parādīs šādu ekrānu:

sinhronizēt faila atjaunošanu

Tas pats attiecas uz izdzēstiem failiem:

 • Bezmaksas sinhronizācijas klienti var atjaunot jebkuru failu vai mapi, kas izdzēsta pēdējo 30 dienu laikā.
 • Sinhronizēt Pro & Biznesa klienti var atjaunot jebkuru izdzēstu failu vai mapi ļoti iespaidīgā 365 dienu laikā.

Vairāk labu ziņu – izdzēstie faili netiek ieskaitīti nevienā no jūsu piešķirtajām krātuves vietām!

6. Lieliskas iespējas korporācijām

Sinhronizācija nodrošina arī virkni funkciju, kuras, mūsuprāt, būtu īpaši noderīgas uzņēmumiem.

Tie ietver attālu failu noslaukšanu, kā arī nozagtu failu revīziju jebkam vai kādam, kas ir kļuvis negodīgs.

Arī izmaiņu izsekošana, detalizēta statistika un failu versijas ir ļoti noderīgi rīki, strādājot ar failiem, pie kuriem strādā vairāki cilvēki, un lai palīdzētu jums izsekot, kas un ko izdarīja.

Šis kontroles līmenis daudziem ir milzīgs pluss.

7. Vienkārša failu un mapju koplietošana

Atcerieties, kad mēs iepriekš runājām par dažādām mākoņu glabāšanas funkcijām?

Kaut arī lietu drošība ir viena lieta, ir arī ļoti svarīgi, lai mākoņa krātuves platforma ļautu ērti koplietot un pārsūtīt šos failus citiem cilvēkiem un ierīcēm..

Sinhronizācija neliek vilties. Jūs varat:

 • Koplietot jebkura lieluma failus lietotājiem, kas nav sinhronizēti.
 • Veiciet vienkāršu saišu apmaiņu ar adresātiem, konts nav nepieciešams (tomēr šie faili ir tikai lasāmi).
 • Kopīgošanu var konfigurēt arī caur komandu koplietotajām mapēm.
 • Iestatiet paziņojumus par saišu darbību, lai palīdzētu izsekot koplietošanu.
 • “Ciešāka konfidencialitāte” paplašina Sync.com nulles zināšanu šifrēšanu līdz failu koplietošanai.

Un tas, kas mums visvairāk patika, ir tas, cik pielāgojami un detalizēti varat izmantot atļaujas. Jūs varat deaktivizēt saiti, iestatīt paroli vai iestatīt derīguma termiņu un datumu, katru mapi.

sinhronizācija ļauj pielāgot atļauju

Iepriekš minētais ekrāna korpuss ir ņemts no bezmaksas versijas (kurā jūs varat vienkārši iestatīt aizsardzību ar paroli), bet ideja jums rodas!

Tas viss padara Sync par lielisku failu koplietošanas alternatīvu neveikliem e-pasta pielikumiem.

8. Eksponenciāli bezmaksas dati

Šis ir ātrs – atcerieties, kā jūs saņemat 5 GB bezmaksas datus? Nu, Sync faktiski piedāvā novirzīšanas programmu, kas ļauj palielināt atmiņas apjomu par 1 GB par katru novirzīto lietu.

Bez ierobežojumiem! Tātad, ja jums nav tieksmes maksāt, jūs noteikti varat atvērt lielāku vietu sev, ja jums izdosies iegūt pāris novirzīšanas gadījumus.

Paturot to prātā, mēs uzskatām, ka sinhronizācija noteikti ir viena no labākajām bezmaksas mākoņu krātuves iespējām. Mēs patiešām iesakām tam pamēģināt.

Kas mums nepatika vietnē Sync.com

Tas nozīmē, ka mēs noteikti pamanījām pāris platformas kritumus.

1. Tikai gada līgumi

Lai gan daudzi mākoņu krātuves saimnieki piedāvā mēneša plānus, mēs ātri pamanījām, ka sinhronizācija to nedara.

Jums gadā būs jāsamaksā vismaz 49 USD (par viņu 500 GB personīgo plānu).

Taisnību sakot, tā nav pilnīga banku pārrāvums, un cenas ir diezgan konkurētspējīgas, it īpaši, ja izvēlaties augstākas krātuves pakāpes un izvēlaties matemātiku par to, ko maksājat katru mēnesi..

Bet tas nav absolūti lētākais risinājums tirgū, un mēs pilnīgi uzskatām, ka viņu gada plāns varētu nebūt labākā naudas plūsmas iespēja visiem.

2. Trešās puses lietotnei nav piekļuves

Kā mēs jau esam minējuši, sinhronizācijas pieprasītais drošības līmenis neļauj integrēt trešo pušu rīkus.

Tas nozīmē dažas kaitinošas lietas. Piemēram, no pārlūka jūs nevarēsit priekšskatīt dokumentus, mūziku, filmas vai pat fotoattēlus. Nē – vispirms jums būs jālejupielādē faili.

Tas noteikti varētu būt darītājs, kas izlemj par veidu, kā dažiem cilvēkiem jāizmanto viņu glabāšanas risinājums. It īpaši, teiksim, ja vienlaikus strādājat ar simtiem fotoattēlu ar vispārīgiem skaitliskiem failu nosaukumiem.

3. Ierobežots atbalsts

Lai gan mēs lasām daudz labu lietu par atbalsta kvalitāti, metodes ir nedaudz ierobežotas.

Visi pieprasījumi jāiesniedz pa e-pastu – nevis pa tālruni vai 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi, kas var būt iemesls steidzamām problēmām, kurām nepieciešama tūlītēja atbilde.

4. Sinhronizācija var būt lēna

Tā kā ir jāveic pilnīga šifrēšana, mēs lasījām diezgan daudz komentāru par lēnu failu augšupielādes un lejupielādes ātrumu. Tāpēc tas var nebūt lieliski lietotājiem, kuriem ļoti ātri jāpārvietojas starp failiem.

Viņu absolūtais maksimālais ātrums ir 40 Mb / s, neskaitot šifrēšanu. Viņu vietne min, ka, lai arī šifrēšanas kavējumi mazos failos parasti nav pamanāmi, ļoti lielu failu pārsūtīšanai tas var dot papildu laiku.

Lai gan, protams, tas ļoti atšķiras ar jūsu interneta savienojuma ātrumu. Mums personīgi netraucēja laiks, kas pagāja, lai pārvietotu failus un mapes.

5. Nav Linux atbalsta

Pašlaik nav sinhronizācijas lietotnes, kurai varētu piekļūt operētājsistēmā Linux. Tomēr jūs varētu piekļūt Sync.com tīmekļa panelim operētājsistēmā Linux, izmantojot atbalstītu tīmekļa pārlūku.

Sinhronizācijas plāni & Cenu noteikšana

Varat izvēlēties gan Sync biznesa, gan personiskos plānus:

Personīgais plāns

Sinhronizēt StarterPersonal ProPersonal Pro+
Cena / mēnesī 0 USDNo 4,08 USD * Sākot no 8 USD *
Krātuve / lietotājs5GB500GB2TB
Datu pārsūtīšanaLimitedUnlimitedUnlimited

* Cena tiek noteikta, pamatojoties uz abonementu uz 12 mēnešiem.

Biznesa plāns

SoloProPro Advanced
Cena / mēnesī 10 USD * 5 USD * 15 USD *
Krātuve / user3TB1TB10TB
Vairāki UserNoYesYes

* Cena tiek noteikta, pamatojoties uz abonementu uz 12 mēnešiem.

Kaut arī dažas cenas ir sadalītas ikmēneša maksājumos, kā mēs jau minējām, diemžēl katram plānam ir tikai gada rēķina iespēja.

Katram no viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu izmēģināt savu plānu pēc lieluma.

Maksājumus var veikt, izmantojot kredītkarti, PayPal un Bitcoin. Labas ziņas ir tas, ka mēs nevarējām pamanīt slēptās maksas, un šķiet, ka tas vēlāk ļauj elastīgi mainīt plānus, ja jūs nolemjat, ka vēlaties.

Kā Sync.com salīdzina ar citiem konkurentiem?

Tāpēc mēs esam pieskārušies visām lietām, kuras mēs mīlam un kuras ienīstam saistībā ar Sync.

Bet mākoņu krātuvju tirgus ir milzīgs. Tur ir daudz lielu spēlētāju, kas konkurē ar sprandu un kaklu tādās lietās kā cena, drošība un daudz kas cits.

Īsi apskatīsim divus vadošos konkurentus, lai redzētu, cik labi Sync notur savu vietu.

Sinhronizēt VS pCloud

Vienmēr ir laba ideja salīdzināt mākoņa krātuves sniedzējus tajā pašā nišā. Un tā kā sinhronizācija vislabāk darbojas privātumā, mēs domājām, ka būtu godīgi to salīdzināt tikai ar citu izcilu nulles zināšanu šifrēšanas pakalpojumu sniedzēju – pCloud.

Tātad, kā tas ir salīdzināms?

 • Vērtība

  PCloud un Sync gada plānu cenu noteikšana notiek ļoti tuvu. Abas piedāvā 500 GB iespēju (tik lieliski piemērota tiem, kuriem vienkārši nav nepieciešama 2 TB).

  Tas maksā 47,88 USD par pCloud un 49,99 USD par Sync (katru gadu). BET pCloud ir iespēja veikt ikmēneša maksājumus.

  Protams, jūs saņemsit 20% atlaidi, lai apmaksātu ikgadējo vienreizējo maksājumu, taču mēs redzam, kāpēc daudzi cilvēki dod priekšroku mazākiem maksājumiem.

  Tas, kas mums visvairāk patīk pCloud, ir tā dzīves plāns.

  Mēs joprojām neesam pārliecināti, vai tā ir laba nodoma dāvana cilvēcei vai saprātīgs veids, kā iegūt mārketinga vilci. Viss, ko mēs zinām, mēs varam ietaupīt 129,40 USD 5 gadu laikā, ja jūs maksājat par Premium Plus 2TB mūža plānu.

  Kā ir ar brīvdomātājiem? Nu, pCloud dod jums 10 GB bezmaksas krātuves, salīdzinot ar Sync 5 GB. Kaut arī Sync brīvā vieta var pieaugt eksponenciāli ar novirzīšanu, pCloud atlīdzina jūsu novirzījumus dolāros. Tikai jūsu ziņā ir izlemt, kurš ir labāks!

 • Privātums

  Arī pCloud tika veidots, ņemot vērā privātumu. Tomēr!

  pCloud iekasē papildu maksu par nulles zināšanu šifrēšanu un paplašinātu versiju. Sync.com to piedāvā kā noklusējumu.

  Papildinājumu sauc par pCloud Crytpo, un tas maksā USD 4,99 mēnesī. Tomēr jūs VARAT saņemt vienreizēju maksājumu mūža garumā par USD 125.

  Abos dienestos maksimālai aizsardzībai tiek izmantots AES 256. Tomēr pCloud trūkst divu faktoru autentifikācijas, tāpēc ir nepieciešams nākt klajā ar stiprām parolēm.

 • Ērtības

  Šis ir jautrs fakts, lai gan sinhronizācija darbojas ārpus mapes Sinhronizācija, pCloud dod jums iespēju definēt pielāgotas sinhronizācijas attiecības, izmantojot darbvirsmas vadības paneli.

  Būtībā tas ļauj saistīt izvēlētās mapes jūsu failu sistēmā ar mapēm jūsu mākonī. Tā ir diezgan neparasta iespēja. Un noteikti parocīgs!

  pCloud un Sync ir labi attīstīti arī failu un mapju koplietošanai. Abas ļauj veikt citas darbības, piemēram, iestatīt paroles un derīguma termiņus. Tomēr pCloud neatļauj lejupielādēt ierobežojumus vai paziņojumus par darbībām.

 • Failu priekšskatījumi

  Šeit ir diezgan satriecoša pCloud priekšrocība – jums ir iespēja priekšskatīt failus.

  Dokumenti, fotoattēli … jūs pat varat mainīt attēlu lielumu un izveidot slaidrādes! Nemaz nerunājot par mūzikas un video straumēšanu tieši no mapes Kripto, kas ir tikai ārpus sinhronizācijas jautājuma.

 • Failu saglabāšana

  Šķiet, ka sinhronizācija pārspēj failu versiju izveidi un izdzēsto failu saglabāšanu. Izmantojot pCloud, failu versijas un izdzēstie faili tiek saglabāti tikai 15 dienas (bezmaksas lietotājs) vai 30 dienas (maksas lietotājs). Ja vēlaties palielināt vēstures saglabāšanas periodu līdz gadam, labāk klepojiet par 36 USD vairāk.

Sinhronizēt VS Dropbox

Dropbox ir mājsaimniecības vārds, un, kas nav pārsteidzoši, mākonis uzglabāšanas pakalpojumu sniedzēju līderis.

Sinhronizācijai joprojām ir jūdzes, lai sasniegtu popularitāti, bet kā gan citādāk?

 • Vērtība

  Dropbox piedāvā arī ikmēneša maksājumus, nevis ikgadēju vienreizēju maksājumu (klepus klepus, Sync).

  Tomēr parasti šķiet, ka no viņiem maksa ir lielāka par krātuvi, un tiem ir daudz vairāk papildinājumu, par kuriem, mūsuprāt,… faktiski nevajadzētu iekasēt maksu. Bezmaksas krātuves piemaksa ir arī 2 GB, nevis Sync 5 GB.

 • Sinhronizācijas ātrums

  Lūk, kur Dropbox patiešām sāk spīdēt. Viņi noteikti nosaka zelta standartu citiem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem, kā ātri un vienmērīgi sinhronizēt datus dažādās ierīcēs.

  Daļēji tas notiek tāpēc, ka Dropbox piedāvā kopēšanu bloka līmenī, kas palīdz nodrošināt, ka sinhronizācijas ātrums vienmēr ir zippy.

  Tas ir arī apveltīts ar izcilu vairāku datu centru infrastruktūru, kaut kam sinhronizācijai vienkārši nav piekļuves.

 • Produktivitāte

  Dropbox piedāvā virkni rīku ikdienas dzīvei. Tāpat kā Dropbox Paper, kas ļauj ierakstīt domas un piezīmes mākonī.

  Vai arī vienkārši varat priekšskatīt failus no pārlūka un rediģēt Microsoft Office dokumentus.

  Nemaz nerunājot par to, ka Dropbox uzdevumjoslas izvēlne ir neapšaubāmi draudzīgāka lietotājam.

 • Privātums

  Saskaroties ar Sync iespaidīgajiem drošības piedāvājumiem, mēs noteikti zinām, kurš no tiem ir mūsu iecienītākais šajā jomā.

  Dropbox nepiedāvā pilnīgu šifrēšanu – dati tiek atšifrēti pirms to ievietošanas serverī.

  Tas tiek glabāts arī serveros ASV – reģionā, kas ir mazliet draņķīgs par iepriekšējiem darījumiem ar lietotāju privātumu. Sinhronizācija tomēr tiek glabāta Kanādā, kur konfidencialitāte ir absolūti galvenā.

  Uzdrošinieties arī pieminēt, ka Dropbox joprojām atjaunojas pēc 2012. gada uzlaušanas, kurā tika nozagti 68 miljoni lietotāju paroļu?

 • Mapes koplietošana

  Mapes koplietošana Dropbox ļauj atļauju opcijām rediģēt saturu, turpretī sinhronizācija ir gandrīz viss tikai lasāms.

  Tomēr Sync spēja pielāgot failu un mapju atļaujas patiešām pārspēj Dropbox pamata piedāvājumus. Saites un derīguma termiņa iestatījumi ir pieejami, taču tikai caur dārgāko Dropbox Professional.

  Verdikts: vai mēs iesakām Sync.com?

  Neskatoties uz visām lietām, mēs esam diezgan pārsteigti par visu, ko nodrošina sinhronizācija.

  Tā kā zīmola kodolā ir iebūvēta pilnīga šifrēšana un konfidencialitāte, tā noteikti ir viena no labākajām iespējām pilnīgi drošai mākoņu krātuvei..

  Protams, lieliska iespēja ir arī pCloud dzīves plāns vērtības ziņā. Ja vēlaties izvēlēties pCloud Crypto, jūs saņemat salīdzināmu labāko tirgus aizsardzības līmeni, kā arī failu priekšskatījuma ērtības.

  Un blakus Dropbox? kaut arī Sync nav visu to zvanu, svilpienu un produktivitātes rīku, mēs joprojām esam komandas sinhronizācija, pateicoties tā augstākajai drošībai un mapju koplietošanai. Jebkurā dienā mēs uzņemsim absolūtu mieru.

  Un mēs patiešām novērtējam to, ka sinhronizācija ļauj maksāt tikai par nepieciešamo krātuves daudzumu – vai tā ir 500 GB, vai arī pilna 10 TB.

  Pērciet sinhronizāciju tūlīt, lai nodrošinātu nesalīdzināmu drošību VAI šodien dodiet sev bezmaksas 6 GB krātuvi sev. Ko tu gaidi?

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me