Contents

Soukromý přístup k internetu vs. NordVPN: Srovnání 2018

Soukromý přístup k internetu a NordVPN jsou 2 vynikající poskytovatelé VPN podporující torrent. A oba jsou neuvěřitelně cenově dostupné, s aktuálními nabídkami cen PIA za 3,33 $ / měsíc a NordVPN úžasnou 2,75 $ / měsíc (3letý plán).

Nejen, že se řadí blízko vrcholu našich oblíbených levných VPN, ale jsou také nejlepšími uchazeči o nejlepší celkové místo. Jejich sada funkcí je velmi podobná a zahrnuje základní funkce torrentu, jako jsou: Kill-Switch, Socks5 Proxy a ochrana proti úniku IP..

Ale NordVPN má několik dalších triků, které by mu mohly poskytnout výhodu. Přečtěte si naše úplné srovnání níže a zjistěte, jak se hromadí v každé z následujících kategorií:

Porovnání témat

Porovnáme PIA a NordVPN přímo u každého z níže uvedených témat. Kliknutím na odkaz přeskočíte dopředu na kteroukoli část tohoto srovnání.

 1. Bezpečnostní
 2. Zásady ochrany osobních údajů / protokolování
 3. Software / funkce
 4. Rychlost
 5. Torrent-přátelskost a Torrent-rysy
 6. Ceny

Soukromý přístup k internetu vs. NordVPN: Shrnutí

Soukromý přístup k internetu

Obrázek

Webová stránka: Privateinternetaccess.com
Posouzení: Úplný přehled soukromého přístupu k internetu

 • Umístěný v USA
 • Žádné protokoly. Doba. (informace o protokolech VPN)
 • Zahrnuto Socks5 Proxy (Nizozemský server)
 • 256bitové šifrování (přizpůsobitelné)
 • Zahrnuto zabíječ (zabraňuje úniku IP)
 • Na všech serverech jsou povoleny torrenty
 • Měsíční cena: 6,95 $ / měsíc
 • Nejlepší nabídka: 3,33 $ / měsíc (roční plán)

NordVPN

Obrázek

Webová stránka:Nordvpn.com
Posouzení: Recenze NordVPN (2018)

 • Umístěný v Panamě
 • Žádné protokoly. Doba.
 • Socks5 a HTTP Proxy zahrnuty (12 a více míst)
 • 256bitové šifrování (nenastavitelné)
 • Kill-Switch, DNS, IPv6 Leak Protection
 • Torrenty na všech serverech (některé jsou optimalizovány pro p2p)
 • Měsíční cena: 10,00 $ / měsíc
 • Nejlepší nabídka: 2,75 $ / měsíc (Limitovaná nabídka)
Oblíbené funkce soukromého přístupu k internetu:

Soukromý přístup k internetu je bezplatná služba VPN, která prostě funguje. PIA je v komunitě pro sdílení souborů legendární a již řadu let je v síti VPN.

Je to jediná VPN (pokud je nám známo), jejíž zásady ochrany osobních údajů byly testovány FBI u soudu (a vyhrály).

2 funkce, které skutečně vynikají, jsou možnost „předávání portů“ PIA (skvělé pro procházení firewally) a jejich šifrování s nastavitelnou silou. To vám umožní optimalizovat rychlost při pomalejším připojení.

Naše oblíbené vlastnosti NordVPN:
NordVPN je skutečně VPN službou vše v jednom. Je to jako seznam přání VPN, když se podíváte na jejich sadu funkcí.

Nejen, že se jedná o zcela nulovou síť VPN založenou v soukromém přístavu (Panama), ale jsou také přívětivé a mají speciální servery optimalizované pro p2p. Mnoho umístění p2p také zahrnuje proxy server Socks5, který dvojitě přesune vaše torrenty do vašeho oblíbeného torrent klienta (máme průvodce nastavením).

Kromě toho má NordVPN vestavěný SmartDNS a pracuje s Netflixem, Hulu, HBOGo a desítkami dalších geograficky omezených streamovacích služeb.

A zmínil jsem se, že na omezenou dobu je k dispozici pouze 2,75 $ / měsíc? (30denní zásada 100% vrácení peněz)

Bezpečnostní

Šifrování

Šifrování je hlavní funkce, díky které je VPN tak výkonná. Mění se váš web a tok provozu tak, aby žádný prostředník (jako váš poskytovatel internetu) nemohl vidět, co děláte online..

A NordVPN i PIA nabízejí ve svých VPN tunelech neuvěřitelně silné 256bitové šifrování AES (oficiální standard NIST)..

Každý poskytovatel VPN má také několik triků navíc v rukávu:

NordVPN: NordVPN má servery s dvojitým šifrováním (double-hop), které směrují vaši komunikaci přes dva rozbočovače VPN a zabalují jej do dvou vrstev šifrování. Můžete se také rozhodnout použít jejich VPN přes servery Tor (směruje tunel VPN přes síť Tor pro větší soukromí). Tyto funkce budete pravděpodobně chtít používat pouze pro vysoce citlivé online aktivity, protože tyto servery bývají mnohem pomalejší.

Soukromý přístup k internetu: PIA vám poskytuje plnou přizpůsobitelnou kontrolu nad šifrovací silou a algoritmem používaným k ochraně vašich dat. Tato nastavení můžete ovládat přímo z aplikace (Windows, Mac nebo Android). Používáte například lehčí 128bitové šifrování (nebo vůbec žádné), pokud chcete vyšší rychlost a nižší zabezpečení (jako je streamování nebo hraní her). Cvičení

Nastavení šifrování soukromého přístupu k internetu

Soukromý přístup k internetu má nastavitelná nastavení šifrování

Další bezpečnostní funkce

Nordvpn a Soukromý přístup k internetu oba mají další bezpečnostní funkce nad rámec silného šifrování s otevřeným zdrojovým kódem. Nejdůležitější jsou:

Kill-Switch: Jedná se o softwarovou funkci, která v případě výpadku připojení VPN z jakéhokoli důvodu okamžitě vypne přístup k internetu. Tím se zabrání přenosu dat přes nešifrovaný kanál a zajistí, aby vaši torrentoví partneři neviděli vaši skutečnou IP adresu. PIA i NordVPN mají zabudovaný vypínač zabíjení.
Zásady protokolování VPN jsou jedním z nejvíce přehlížených faktorů při výběru poskytovatele. Pravděpodobně je také nejdůležitější zvážit, zda chcete pro torrenting používat VPN. Doporučujeme vždy zvolit VPN, která nikdy nezaznamená vaši IP adresu a zničí všechny protokoly metadat do 24 hodin.

DNS & Ochrana proti úniku IPv6: Zatímco šifrování používané sítí VPN je extrémně bezpečné, někdy software (i operační systémy) implementuje tunel VPN nejistě kvůli problémům se zpětnou kompatibilitou se starými počítači. To může vytvořit 2 druhy úniků:

 1. Netěsnosti DNS: Kde jsou vaše vyhledávání DNS (při návštěvě webu) směrovány na servery DNS vašeho poskytovatele namísto poskytovatelů VPN.
 2. Netěsnosti IPv6: Pokud je provoz směrován nejistě prostřednictvím nového protokolu IPv6 namísto starého protokolu IPv4.

Naštěstí mnoho VPN (včetně těchto dvou) zabudovalo do svého softwaru technologii prevence úniků. Jak Nord, tak PIA vám umožňují blokovat oba typy úniků jednoduchou zaškrtávací políčkou v nastavení softwaru. Při našem testování jsme zjistili, že to funguje bezchybně (na ipleak.net nebyly zjištěny žádné netěsnosti).

  Doporučená četba: VPN, které umožňují torrenty / p2p a neukládají žádné protokoly.

  Ochrana osobních údajů / protokolování

  Soukromý přístup k internetu: soukromí

  Soukromý přístup k internetu byla v popředí soukromí spotřebitelů, pokud společnost existovala. PIA byla jednou z prvních VPN služeb „No Log“ na světě a do značné míry nastartoval logické hnutí VPN. A stále jsou jedinou sítí VPN na světě, u které je u soudu ověřena jejich záruka nulového záznamu.

  CvičeníZásady protokolování:
  Soukromý přístup k internetu neuchovává ani nezaznamenává žádná data o aktivitě nebo relaci vpn. Nezaznamenávají webové stránky, které navštěvujete, soubory, které stahujete, ani neuloží historii vašich časů připojení a přiřazených IP adres. Většina sítí VPN uchovává „protokoly připojení“, které lze snadno použít ke sledování historie stahování torrentů ke konkrétnímu uživateli. PIA neuchovává protokoly připojení.

  Další soukromí:
  PIA do svého datového toku nepoužívá injekce žádných sledovacích cookies třetích stran (jako je známo, že některé „bezplatné“ VPN jsou). Rovněž přijímají zvláštní opatření k ochraně vaší historie prohlížení webových stránek pomocí soukromých serverů DNS (ovládaných PIA). Tím zajistíte, že vaše připojení VPN nepřesměruje požadavky dns (webové adresy) na nezabezpečené servery, například poskytovatele internetových služeb.

  NordVPN: Ochrana osobních údajů

  NordVPN odpovídá PIA bod za bod v soukromí. To zahrnuje záruku nulového protokolu, žádné protokoly připojení a soukromé servery DNS. Přidávají také speciální servery pro zvýšenou anonymitu, jako je VPN-Over-Tor a Servery Double-Hop (Double šifrování).

  Ještě neměli příležitost otestovat si své zásady ochrany osobních údajů u soudu (ani to nechtějí), ale není důvod si myslet, že NordVPN není tak dobrý jako jejich slovo.

  A čtenářům typu Snowden to potěší, když víte, že společnost NordVPN sídlí v Panamě, což může teoreticky učinit společnost méně zranitelnou vůči požadavkům špionáže NSA (PIA je společnost se sídlem v USA). Ale to daleko přesahuje potřeby většiny fanatiků torrentu.

  Souhrn ochrany osobních údajů / protokolování

  PIA byla u soudu prokázána jako důvěryhodná (a vysoce anonymní). To stojí hodně. NordVPN je však bije s více funkcemi ochrany osobních údajů, takže tomu budeme říkat remíza.
  VÍTĚZ: TIE

  Software / funkce

  Soukromý přístup k internetu a NordVPN mají velmi odlišný software. Jeden je o funkční kontrole všeho krypto (PIA), zatímco druhý (Nord) je o poskytování jednoduchého, uživatelsky přívětivého přístupu k výkonným funkcím.

  Vzhledem k tomu, že tyto dvě sítě VPN jsou v mnoha jiných oblastech (rychlost, soukromí, Torrent-přátelskost) tak podobné, může se stát, že si vyberete ten styl softwaru a sadu funkcí, které dáváte přednost.

  Přehled

  Soukromý přístup k internetu

  Software PIA není fantazie. Je funkční a výkonný. Upřímně řečeno, přeji si, aby další vývojáři VPN zkopírovali svůj model. Software PIA vkládá do jednoho rozhraní jemné šifrování a kontrolu soukromí. Pro navigaci neexistují žádné složité nabídky ani 6 různých obrazovek nastavení.

  Z pohledu „Pokročilá nastavení“ můžete získat vše, co potřebujete. Zde je to, co najdete:

  Obrázek

  Získáte plnou kontrolu nad nezbytnými nástroji ochrany osobních údajů a protokolů, včetně:

  Typ připojení – TCP nebo UDP
  Port Forwarding
  PIA ‘MACE’ – Patentovaný blokovač reklam a malware malware společnosti PIA
  Kill-Switch – Pokud selže tunel VPN, zablokuje přístup k internetu. Doporučeno pro bezpečnější torrentování.
  Ochrana proti úniku DNS / IPv6: Zabraňte nejběžnějším způsobům, jak VPN může náhodně uniknout identifikačním informacím.

  Pokud se trochu posunete dolů, najdete také nastavení šifrování, které vám umožní vybrat přesnou šifrovací protokol, protokol Handshake a sílu šifrování používanou sítí VPN. Výchozí nastavení 128bitového AES s 2048bitovým RSA handshake je pro většinu uživatelů optimální. Pokud chcete více zabezpečení, upgradujte na 256bitový AES, ale uvědomte si, že vaše rychlosti pravděpodobně poněkud poklesnou.

  Obrázek

  Výběr serveru

  Na rozdíl od většiny VPN, které mají zobrazení výběru serveru v hlavním zobrazení softwaru, to PIA dělá trochu jinak. Místo toho klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu PIA na hlavním panelu a vyberte server z rozbalovací nabídky. Server „Automatické připojení“ můžete také zvolit z hlavního zobrazení, pokud se vám často zdá stejné umístění.

  V současné době existuje okolo 25 serverových umístění ve 12 zemích.

  Další funkce PIA (a co jim chybí)

  Softwarové platformy: PIA má software pro všechny hlavní platformy, včetně iOS, Mac, Android a Windows. Jejich mobilní aplikace je jednou z mých oblíbených a je neuvěřitelně rychlá a stabilní. Spouští se dokonce i na Firestick / FireTV, pokud jej stáhnete.

  Proxy SOCKS5: Neomezená šířka pásma na nizozemském proxy serveru PIA je součástí všech plánů zdarma. Může být použit k dvojnásobnému poskakování vašeho torrentového provozu pro větší soukromí. Podívejte se na naši příručku uTorrent a Vuze, jak to provést.

  Podpora Neflixu: Netflix bohužel blokuje IP adresy PIA a budete se muset vždy, když chcete streamovat, odpojit od VPN. Netflix blokuje více než 90% nejlepších poskytovatelů VPN, aby se zabránilo zneužití (i když NordVPN funguje bezchybně).

  Software NordVPN

  Software NordVPN je rozhodně o něco elegantnější než PIA. A tady je spousta energie, ale většina magie se děje v zákulisí s menším počtem možností a nastavení.

  Jednou z opravdu důležitých funkcí je technologie NordVPN SmartPlayTM, která vám umožní automaticky odblokovat Netflix, Hulu a dalších 50 VOD streamovacích služeb po celém světě. Je to úžasné a Nord je jednou z mála sítí VPN, která může tvrdit, že je kompatibilní s Netflix.

  Výběr místa / oblíbené servery

  Servery lze vybírat z abecedního seznamu míst, řazeno podle nejméně načtených (nejrychlejších) nebo vybraných ze zobrazení mapy světa (viz níže)..

  Obrázek

  Nastavení a možnosti protokolu NordVPN

  NordVPN umožňuje zvolit pro váš provoz VPN buď protokol TCP nebo UDP (nejrychlejší). Pro přístup k těmto nastavením je třeba přejít do rozšířené nabídky na obrazovce nastavení.

  Zde si také můžete vybrat vlastní servery DNS, pokud se vám líbí, nebo použít pouze vlastní privátní DNS společnosti Nord s nulovým protokolem. Dobrou volbou pro bezplatný DNS třetích stran jsou společnosti Google, které používají IP adresu 8.8.8.8 a 8.8.4.4 (na obrázku).

  K dispozici je také možnost Kill-Switch a ‘Stealth’ protokol pro zvýšení bezpečnosti. Je integrována ochrana IPv6 a klient Nord nenasílá žádný přenos přes IPv6, když jste připojeni.

  Protokol jejich tajnosti zamaskuje váš provoz OpenVPN jako provoz mimo VPN, což ztěžuje administrátorovi sítě nebo firewallu jeho blokování. Tato technika je užitečná ve veřejných sítích, jako jsou školy, hotely, letiště atd.

  Speciální typy serverů:

  Double-VPN: Směruje provoz přes 2 různé chmele VPN a data šifruje dvakrát (samostatným klíčem).
  VPN-Over-Tor: Směruje provoz VPN přes síť Tor cibule. Vysoce anonymní
  Streamování: Vysokorychlostní streamování videa s vestavěnou technologií Smartplay.
  Anti-DDOS: Ideální pro hraní. Nízké zpoždění s ochranou DDOS.

  Protokoly ExpressVPN

  Zvolte OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP nebo ‘Auto’

  PIA vs. NordVPN: rychlosti & Test rychlosti

  Níže uvádíme výsledky naší nejrychlejší zkoušky:

  Test rychlosti přístupu k soukromému internetu

  Soukromý přístup k internetu USA nejrychlejší

  PIA Speed ​​Test (USA)

  PIA Europe nejrychlejší (Francie)

  PIA Speed ​​Test (Paříž, Francie)

  Test rychlosti NordVPN

  NordVPN Speed ​​Test (USA)

  NordVPN Speedtest (Chicago, USA)

  Test rychlosti NordVPN (Nizozemsko)

  Test rychlosti NordVPN (Nizozemsko)

  Analýza rychlosti / verdikt:
  Soukromý přístup k internetu je trvale rychlý a je schopen téměř maximalizovat naši šířku pásma na okolních serverech (testováno na připojení 100 Mb / s). Je to zvláště působivé vzhledem k cenovému bodu (3,33 $ / měsíc pro jednoroční předplatné PIA).

  NordVPN je trochu nekonzistentnější. S trochou práce najdete rychlé servery v USA a v částech Evropy, ale jejich nizozemské servery optimalizované na p2p testovaly.

  VÍTĚZ: Soukromý přístup k internetu

  Torrent přátelskost / Torrent funkce

  Pokud jste primárním důvodem pro nákup VPN, je stažení torrentů anonymně, pak je tato část nesmírně důležitá. Pokud ne, klidně ji přeskočte.

  V této části se podíváme na přístup jednotlivých poskytovatelů k uživatelům bittorrentů. Budeme také zkoumat, jaké (pokud nějaké) užitečné funkce každá služba obsahuje a které poskytují další hodnotu stahovačům torrent / p2p.

  Nejdůležitější funkce, které by měl mít poskytovatel VPN s velmi příznivými účinky na torrent, jsou:

  • Zásady ochrany osobních údajů Zero Log: Nelze sledovat aktivitu torrentu podle vaší veřejné IP adresy
  • Kill Switch: Zabraňte úniku IP, pokud se VPN odpojí
  • Torrenty jsou povoleny na více místech serveru
  • Vysoké rychlosti
  • Zahrnutý proxy server Socks5: Extra hop nebo alternativa k VPN tunelu. Konfigurováno uvnitř torrent klienta.

  Souhrn: Obě tyto VPN poskytují nejvyšší úroveň ochrany soukromí torrentu a každý skóroval perfektní 10/10 na našich žebříčcích přívětivosti.

  Soukromý přístup k internetu Torrent-přátelskost: 10/10

  Soukromý přístup k internetu je jedním z nejvíce přátelských poskytovatelů VPN na světě a nejlepší volbou (# 1 podle našich odhadů) mezi všemi uživateli bittorrentu. V letech 2014, 2015 a 2016 se také umístili na žebříčku „Nejlepší Torrent VPN“.

  Zásady PIA Torrentu

  Soukromý přístup k internetu konkrétně umožňuje torrenting a další činnosti sdílení souborů v jejich síti VPN. Na umístění serveru neexistují žádná konkrétní omezení. PIA však údajně přesměrovává přenos torrentu v zákulisí z určitých umístění serveru. Pro nejrychlejší rychlosti byste měli použít server VPN založený na Nizozemsku, Švýcarsku nebo Kanadě.

  Funkce související s IPVanish Torrent:

  Pokud stahujete torrent často, možná budete potřebovat specifičtější sadu funkcí, než mnoho poskytovatelů VPN nabízí. Naštěstí má Private Internet Access téměř všechny nejdůležitější funkce ochrany osobních údajů, které chcete.

  Zde jsou nejlepší funkce PIA pro uživatele torrentu:

  • Zásady „nulového protokolu“: Doporučujeme vždy zvolit nelogovací VPN. PIA je měřítkem pro protokoly VPN.
  • Kill-Switch: Pokud se VPN odpojí, nechcete, aby vaše IP adresa unikala. Software PIA obsahuje přepínač zabíjení, který v případě výpadku sítě VPN okamžitě zastaví vaše připojení k internetu. K dispozici na všech platformách
  • Umístění serverů přátelská k torrentu: PIA má rychlé servery v mnoha zemích přátelských k torrentu, včetně Švýcarska a Nizozemska.
  • Proxy SOCKS5: Nasměrujte svůj tok torrentů přes nizozemský proxy server PIA s nulovým protokolem. Máme průvodce nastavením pro uTorrent, Vuze a QBittorrent
  • 128 nebo 256bitové šifrování: Toto je nejsilnější dostupná šifrovací síla (která stále poskytuje rozumnou rychlost). Je to stejná šifrovací síla, jakou používá americká armáda pro kritické komunikace. Torrent Encryption zabraňuje poskytovateli internetu (poskytovatel internetu) číst vaši komunikaci nebo vidět, jaké soubory stahujete. Pomáhá také předcházet škrtení vašich torrentů. K dosažení nejrychlejších rychlostí torrentu doporučujeme použít lehčí (128bitové) šifrování a protokol UDP

  NordVPN Torrent-přátelskost: 10/10

  NordVPN odpovídá vlastnostem PIA point-for-point na torrentu. Zabijte přepínač, šifrování, žádné protokoly a umístění optimalizovaná pro torrent. A vlastně dostanou nepatrnou výhodu, protože jejich zahrnutá proxy služba SOCKS5 má více než 10 umístění serverů přátelských k torrentu. PIA má pouze jeden (Nizozemsko).

  Pokyny, jak nastavit proxy server NordVPN ve vašem oblíbeném torrent klientovi (uTorrent, Vuze, Deluge, QBittorrent, Flud …), naleznete v našem průvodci torrentem NordVPN..

  Seznam torrentů společnosti NordVPN:

  • Zero-Log: Společnost NordVPN neuchovává žádné záznamy a sídlí v Panamě (známá svými přísnými zákony na ochranu soukromí).
  • Přepínač zabití (2 typy) + ochrana proti úniku DNS: Nikdy nevypouštějte svoji skutečnou IP, abyste se mohli rozloučit.
  • Servery přátelské k torrentu: NordVPN umožňuje torrent na všech serverech, ale raději použijete jejich 12 umístění serverů optimalizovaných pro velkou šířku pásma p2p.
  • Zahrnuto SOCKS5 Proxy: Pracuje se všemi hlavními torrent klienty. 10+ míst, která jsou optimalizována pro p2p.

  Torrent Vítěz: Přestože je PIA legendou v torrentovém prostoru, NordVPN se díky svým extra proxy umístěním dostane na špičku. Jsme velkým fanouškem strategie anonymizace torrent proxy. A společnost NordVPN má neuvěřitelnou politiku vrácení peněz, takže můžete .

  Ceny (Který poskytovatel je lepší obchod?)

  Společnosti Nord a PIA jsou ceny velmi konkurenceschopné, zejména pokud se rozhodnete pro delší dobu předplatného. PIA lze získat za 3,33 $ / měsíc, pokud se zavázáte k jednoletému předplatnému a NordVPN je v současné době k dispozici za šílený 2,75 $ / měsíc (3-letá časově omezená nabídka).
  Cvičení

  Cena soukromého internetu & Zásady vrácení peněz

  Naplánujte stanovení cen pro privátní internetový přístup VPN

  Soukromý přístup k internetu udržoval stejné ceny déle než 5 let. To vše se změnilo, když společnost NordVPN zahájila svou šílenou dohodu o dlouhodobém předplatném za 3 dolary. Od té doby PIA přidala vlastní dvouletou opci na 2,91 $ / měsíc. Všechny plány mají stejné funkce, jediným rozdílem je délka předplatného a efektivní měsíční náklady. Oni jsou:

  • 1 měsíc: 6,95 $
  • 1 rok: 39,95 $ (3,33 $ / měsíc)
  • 2 roky: 69,95 $ (2,91 $ / měsíc)

  Všechny plány přicházejí s neomezenou šířkou pásma, nulovými protokoly a plným přístupem k proxy serveru PIA Socks5. Můžete také vyzkoušet jakýkoli plán bez rizika po dobu 7 dnů díky 100% záruce vrácení peněz PIA:

  Pravidla pro vracení peněz: 7 dní
  PIA má bezpodmínečnou sedmidenní politiku vrácení peněz. Neexistují žádné limity pro šířku pásma ani využití, které by vás zbavily nároku na vrácení peněz. Jednoduše pošlete e-mailovou podporu do 7 dnů od registrace a oni vám vrátí plnou náhradu.

  Zásady tvorby cen a vrácení peněz společnosti NordVPN

  Ceny:
  NordVPN si vybrala odvětví VPN bouří s jejich sadou funkcí (kompatibilní s Netflixem a torrentem), ale když agresivně ovlivňovala tvorbu cen, skutečně zvýšila podíl na trhu.

  Jednoroční předplatné vás bude stát pouze 5,75 $ / měsíc (levnější než průměrná VPN s nulovým protokolem)

  Ale dostane to ještě sladší. Na omezenou dobu nabízejí šílenou možnost tříletého předplatného, ​​za cenu jen 2,75 $ / měsíc. To je 77% sleva z běžné ceny a cena, kterou cítíme, je příliš dobrá na to, abychom ji předali.

  Zásady vrácení peněz: 30 dní
  NordVPN je také průmyslovým standardem, pokud jde o jejich politiku vracení peněz. Budou přijímat žádosti o vrácení peněz až po dobu 30 dnů od vašeho předplatného (ano a celý měsíc). Pokud nejste spokojeni, můžete požadovat 100% vrácení kupní ceny.

  Myslím, že jsou si docela jistí, že se vám služba bude líbit (já vím, že ano).

  Obrázek

  Ušetřete 77% na NordVPN »

  Začlenění a doporučení

  Byl to neuvěřitelně blízký batte a oba tyto VPN používám pravidelně. PIA je nejvyšší volbou torrent downloaderů po celá léta (správně) a je stále jednou z nejlepších dostupných možností. Ale tam, kde NordVPN opravdu svítí, jsou funkce bez torrentu.

  • Pokud chcete přistupovat k Netflixu nebo Hulu, zamilujete si jejich technologii Smartplay.
  • Pokud toužíte o další zabezpečení, VPN-over-Tor je další úroveň soukromí
  • A Socks5 proxy servery na více než 10 různých místech poskytují větší flexibilitu jako součást nastavení proxy torrentu.

  Soukromý přístup k internetu

  PIA je síť VPN pro hardcore torrentery. Pokud potřebujete nejlepší kombinaci rychlosti, soukromí a kontroly, PIA je pro vás VPN.

  Klady:

  • Pravá zásada „no-logs“ (testováno u soudu)
  • Trojitá ochrana proti úniku IP
  • Schopnost přesměrování portů
  • Rychleji než NordVPN

  Nevýhody:

  • Blokováno Netflixem / Hulu

  NordVPN

  NordVPN je VPN VPN typu Jack-Of-All-Trades. Dělá všechno. A pokud využijete omezenou časovou slevu 77%, jedná se o nejlepší nabídku, kterou jsme našli.

  Klady:

  • Skvělé aplikace pro stolní a mobilní VPN
  • Zero Logs
  • SOCKS5 proxy na více než 10 místech
  • servery optimalizované pro p2p
  • 30denní 100% záruka vrácení peněz

  Nevýhody:

  • Servery jsou poněkud přeplněné (pomalejší rychlosti než PIA)

  Sečteno a podtrženo

  Pokud jste právě na torrentu, kterákoli VPN vám poskytne vynikající soukromí. Každý z těchto poskytovatelů je zdaleka lepší než konkurence. Opravdu se nemůžete pokazit, ale při výběru byste měli určitě zvážit své priority:

  Pokud potřebujete větší rychlost, jděte s PIA. Pokud chcete, aby další streaming (odblokování Netflix) nebo funkce ochrany osobních údajů (VPN-over-Tor) šly s NordVPN.

  Jednou další poznámkou je, že aplikace PIA pracuje na fireTV, když je naloženo (pro Kodi) a NordVPN v současné době není.

  Další užitečné články & Průvodci

  Průvodci
  Použijte uTorrent anonymně
  Používejte QBittorrent anonymně
  Anonymní torrenting ve 3 krocích
  Proxy vs. VPN pro bezpečné torrenty
  Torrent Encryption Guide
  Recenze
  Průvodce ExpressVPN Torrent
  Soukromý přístup k internetu
  Průvodce NordVPN Review / p2p

  Srovnání VPN
  PIA vs. IPVanish
  PIA vs. Torguard
  PIA vs. Hidemyass
  NordVPN vs. IPVanish

  Děkujeme za přečtení tohoto srovnání VPN 🙂

  Soukromý přístup k internetu

  Navštívit stránku

  7denní politika vrácení peněz 100%

  NordVPN

  Navštívit stránku

  30denní politika 100% vrácení peněz
  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me