NordVPN

Contents

NordVPN

https://nordvpn.com/

tl; דר

NordVPN הוא מתמודד חזק להפליא. זה לוחץ על כל הכפתורים הנכונים בתחומי מפתח של אבטחה, פרטיות ומהירות ועם זאת מציע הכל במחירי מנוי לטווח הארוך. רכישת חובה מוגדרת לכל מי שמעוניין להבטיח את פרטיותו!

סקירה של NordVPN: 9 יתרונות & 4 חסרונות של שימוש ב- NordVPN

NordVPN הוא הרפתקאות נוספות בעסקי VNP ומבוססות מפנמה. החל משנת 2012 החברה עשתה דרך ארוכה בזמן מאוד קצר. נכון לשנת 2023 היא מנהלת למעלה מ- 4,000 שרתים המבוססים על 62 מדינות.

מה שאנחנו אוהבים ב- NordVPN

1. פרטיות ואבטחה מהשורה הראשונה

NordVPN ממוקמת במטה פנמה, שלמרות שהיא בדרך כלל לא חשובה עבור מרבית נותני השירותים, היא משמעותית עבור שירותי VPN. בפנמה אין חוקים לשמירת נתונים וממשלתם אינה מבצעת (ככל הידוע לנו) מעקב באינטרנט. משמעות הדבר היא שמבחינה חוקית, NordVPN לא צריך לשמור יומני על פעילויות המשתמשים שלה – דבר נפלא לפרטיותך!

בנוסף למיקום הנהדר שלהם לפרטיות, NordVPN משתמשת גם מתהדרת בתקני הצפנה מעולים. כמו כל ספקי שירותי ה- VPN העליונים שכבה, הם משתמשים בתקן הצפנה מתקדם של 256 סיביות (AES).

המתן – יש עוד – כדי להגן עוד יותר על פרטיותך, NordVPN עושה שימוש במפתחות PGP ביצירת קשר עם הלקוחות וכדי להגן על פרטי חשבונך. ניתן להשתמש במקשי PGP להצפנת תקשורת בינך לבין NordVPN והם כמעט בלתי ניתנים לשבירה.

מתג להרוג: יש להם שני סוגים שונים של מתגים להרוג: משתמש יכול כעת לבחור אם לסגור אפליקציה מסוימת או להפסיק לחלוטין את חיבור האינטרנט במקרה של נשירה בלתי צפויה (kill-switch הכולל מערכת).

2. Kill Switch מונע פשרה של פרטיות

אם אתה תוהה מה עלול לקרות אם החיבור שלך לשרת NordVPN יירד, Kill Switch הוא התשובה שלך. אם שרת NordVPN משחרר את החיבור שלך, תכונה זו מביאה את כל תקשורת האינטרנט שלך לבלום.

ישנן שתי גרסאות של Kill Switch של NordVPN המשמשות, בהתאם לפלטפורמה שלך. גרסת Windows או Mac מאפשרת לך לבחור אילו אפליקציות מפסיקות לתקשר אם קורה משהו, ואילו גרסת האפליקציה לנייד מפסיקה הכל.

כל זה משמש למניעת דליפת נתונים.

2.1. אין דליפות DNS

כמו תמיד בבדיקת VPN, מלבד בדיקות התקנה ומהירות, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לוודא שה- IP האמיתי שלך הוא מוסווה. אחרי הכל, זו אחת התכליות העיקריות, נכון? ניתן לערוך בדיקות סטנדרטיות ב dnsleak.com או dnsleaktest.com.

כל שעליך לעשות הוא להשוות את ה- IP האמיתי שלך לזה שמוצג בשני אתרים אלה – כל עוד הם לא תואמים, אתה בסדר.

מבחן דליפת DNS של NordVPN* אני במלזיה, כך שלקוחות NordVPN שלי כמובן עובדים בסדר!

3. הכפל את ההגנה באמצעות VPN כפול

בשלב זה תכיר את המושגים הבסיסיים של VPNs, אז בואו נדבר על משהו נוסף שמגיע עם NordVPN וזה VPN הכפול. על ידי קישור שני שרתי VPN, למעשה אתה מקבל שכבת הגנה נוספת.

אבטחה נוספת עם VPN כפול

המחשב / המכשיר שלך מתחבר תחילה לשרת VPN אחד, ואז מתחבר לשרת VPN שני לפני שמגיעים סוף סוף ליעד הרצוי. בדרך זו, ה- IP של היעד שלך עובר שני שינויים והנתונים שלך מוצפנים גם פעמיים. כמו שאמרתי, הכפיל את ההגנה!

  Revisão do NordVPN: 9 prós e 4 contras do uso do NordVPN

4. חבר 6 התקנים בסוגים רבים של פלטפורמות

ה- VPN הטוב ביותר עבור מספר מכשירים

לרובנו אנו יכולים לצפות להשתמש ב- VPN בכמה מכשירים בכל פעם. לכל הפחות במחשב אחד ובמכשיר נייד. יש כאלה שמשוגעים במכשירים ויש להם מחשב, מחשב נייד, שני סמארטפונים, שני טאבלטים והטוב יודע מה עוד.

NordVPN מתאים לכל אחד והיא תומכת בשישה חיבורים בו זמנית בכל פעם בחשבון. משמעות הדבר היא שאתה יכול לאבטח את כל המכשירים שלך בנפרד ולזרוק אותם על הנתב שלך למידה טובה.

מספר טוב של סוגי פלטפורמות נתמכים, כך שיהיה ככל שיהיה יהיה בסדר. היוצא מן הכלל היחיד הוא כשמדובר בנתבים מכיוון שאלו הם עדינים יותר.

אזהרה

לא כל הנתבים תומכים ב- VPN. אנא בדוק אם שלך תומך ב- NordVPN יחד עם חיבור האינטרנט שלך לפני שאתה רוכש את השירות. אחרת, בדוק את הנתב האלחוטי הטוב ביותר שלנו ל- VPN.

5. מהירויות מהירות – למעט במלזיה!

ניסיתי חמישה מיקומים גיאוגרפיים שונים ובעוד שמתי לב לזמן הפינג הגובר הרגיל ככל שהגעתי מהמיקומים הפיזיים שלי, המהירויות הכוללות היו מרשימות מאוד. הבדיקות שלי נערכו בקו 50 מגהביט לשנייה שממנו אני מקבל באופן קבוע מעל 45 מגהביט לשנייה.

מרוב המיקומים הצלחתי להגיע לממוצע של 40 מגהביט לשנייה – שזה עד כה הכי טוב שנתקלתי בו בזמן השימוש ב- VPN (זכור שהקו שלי הוא טכני של 50 מגהביט לשנייה עם מקסימום של כ 45 מגהביט לשנייה). החריג היחיד שמצאתי בביצועים היה שרת מלזיה.

מבחן מהירות אסיה - שרת מלזיהאסיה – מלזיה

מבחן מהירות אוסטרליה - שרת פרת 'אוסטרליה – פרת ‘

מבחן מהירות צפון אמריקה - שרת וושינגטוןצפון אמריקה – וושינגטון

מבחן מהירות אפריקה - שרת יוהנסבורגאפריקה – יוהנסבורג

מבחן מהירות אירופה - שרת לונדוןאירופה – לונדון

מכיוון שלרוב המהירויות היו כה מרשימות, גם הזרמת YouTube ל- 2k ו- 4k HD הייתה בסדר, ושוב היה גם חלק וללא כאבים. הצלחתי להזרים קטעי וידאו 4k ללא שום בעיה. עם זאת, שוב כפי שהבחין קודם לכן, הקשר במלזיה בקושי הצליח להרים זרם 720p, עד כדי כך שהמהירות הייתה גרועה.

6. יותר מ -4,000 שרתים ב 62 מדינות

שרתי NordVPN* אפליקציית Windows של NordVPN עושה שימוש בתמונת מפת עולם לבחירת מיקום השרת שלך

עם למעלה מ -4,000 שרתים ב -62 מדינות, אין ספק ש- NordVPN הוא אחד מספקי שירותי ה- VPN הגדולים יותר שקיימים כיום. גם אם זוג מהם אולי לא כל כך גדולים, יש ממש אלפי אחרים לבחור מהם.

כמעט מחצית מלאה של שרתים אלה הם אמריקאים, ועוקבים מקרוב אחר מספר שרתים מבוסס אירופה. החיסרון היחיד שאני יכול לראות הוא שיש להם מגבלות הרבה יותר במקומות אסיה פסיפיק ואפריקה.

7. NordVPN מציע הצעות מחיר מדהימות!

חודשיכל שנה דו שנתי
מחיר לשעה $ 11.95 $ 6.99 $ 4.99
סך החשבון 11.95 $ 83.88 $ 95.75 $
מחזור חיובים חודש-חודש-חודש -24 חודשים
התחייבות להחזר כספי 30 יום 30 יום 30 יום

  NordVPN 검토 : NordVPN 사용의 9 가지 장점과 4 가지 단점

לאחר שבחנתי זה עתה את ExpressVPN שמסתכמת ב -6.67 דולר בזול ביותר, הייתי המומה מתוכנית החוזה המשוגעת של נורד-וי.פי.נ.נ.פ.נ.נ למשך שלוש שנים לחודש (תכנית 3 שנים הופסקה: [) תוכנית חוזה לשנתיים של 4.99 $ לחודש. באותם שכבות ממשך חודש עד שנה אחת השניים כמעט מתומחרים זהה, אך התוכנית לשנתיים של NordVPN היא פשוט תמורה מדהימה לכסף.

חשבו על זה ככה – יש להם ערבות להחזר הכסף של 30 יום ומציעים תמחור זול לכלוך לתוכניות לטווח הארוך יותר – וזה הגיוני את הצרכן בצורה מושלמת. כשמסתכלים על התוכנית לשנה שלהם, המחיר מגיע לסך כולל של 83.88 דולר. אם אתה יכול למלא אותו בסך 12 $ נוספים וללכת לשנתיים, מדוע לא?

לרוע המזל יש כאן רק ‘אבל’ זעיר – NordVPN גובה גם מס ערך מוסף (מע”מ), תלוי מאיזו מדינה אתה מגיע. לא כולכם יחויבו במע”מ אך חלקם עשויים להסתיים בתשלום נוסף של עד 20% (ממה שראיתי).

מע

8. Cryptocur מטבעות ומזומנים מקובלים כתשלום

עבור VPN אני לא מעוניין כל כך אם הם מקבלים תשלום באמצעות המחאה, כרטיס אשראי או טיוטת בנקאית אפילו, אבל אני מתרשם שמלבד cryptocurrency, NordVPN מקבלת תשלומי מזומן במקומות מסוימים. אם אתה גר בארה”ב, אתה יכול לשלם במזומן במכון אלקטרוניקה או במיקרו של פריי.

עבור cryptocurrencies החברה מקבלת שלושה סוגים – ביטקוין, אתרום ו- Ripple.

שתי דרכי התשלום הללו חשובות מכיוון שהן אינן ניתנות למעקב. אחרי הכל, הפרטיות שלך היא הסיבה שאתה מחפש ספק VPN, נכון?

9. התמיכה של Netflix מעודכנת

העניין עם נטפליקס הוא שנראה ששונא משתמשים המשתמשים ב- VPN כדי לנסות ולהגביל מגבלות תוכן אזוריות. החברה מנסה לחסום משתמשי VPN ו- NordVPN מבינה זאת ועובדת כל העת כדי לעזור למשתמשים שלה לגשת לתכני Netflix.

למעשה, הוא מתחזק ודף שלם הכולל הוראות כיצד לגשת לתכנים אזוריים. ההוראות משתנות מעת לעת, כך שאם אתה מגלה שאתה נתקל בבעיות נטפליקס בזמן השימוש ב- NordVPN, זכור לבדוק את הדף!

מה שלא אהבנו בקשר ל- NordVPN

1. אימה נתמך רק בשרתים מסוימים

בהתחלה, טורנינג היה קצת חידה עם NordVPN. ואז נזכרתי שלא כל השרתים שלהם תומכים בשיתוף קבצים עמיתים לעמית. ההגדרות לכך נמצאו תחת “התחברות אוטומטית בהפעלה”, שם אתה יכול לבחור לבצע בחירה אוטומטית או לבחור סוג שרת ספציפי שאליו אתה יכול להתחבר..

עבור NordVPN, אלה מסווגים ל ייעודי, DoubleVPN, Onion Over VPN או P2P. אמנם לא בדיוק ידידותי למשתמש, אבל אני מגלה שהדבר מאפשר גמישות רבה יותר בשליטה.

מפתה רק בכמה שרתים* אם אינך בוחר שרת P2P, רוב הסיכויים שהטורנטים שלך יתיישרו – כמו זה

למרות שאני שמחה ש- NordVPN אכן תומך בהפרעה, זה יכול להיות די מאכזב להיות מוגבל רק לשרתים מסוימים אם אתה חובב סוחף. שמתי לב גם שמהירויות הטורנט לא ממש טובות כמו שציפיתי, על סמך בדיקות המהירות שערכתי.

2. מהירויות תהומות במלזיה

הייתי צריך להוסיף את החלק הזה גם כחסרונות, מכיוון שהייתי בהלם עד כמה התפקוד של שרת מלזיה של NordVPN במבחני מהירות. רק כדי להיות ברור, ניסיתי את השרת המלזי בשלושה ימים שונים ופעמים רבות ביום – המהירויות ש- NordVPN מתחבר לכאן פשוט נוראיות. נתקלתי בעקביות במהירויות מחרידות של 3 עד 11 מגה-סיביות, שפשוט אינן מקובלות.

  Kajian NordVPN: 9 Kelebihan Dan 4 Kekurangan Menggunakan NordVPN

3. חיבורי אפליקציה ושרת איטית

אם אתה משתמש באפליקציית לקוח כמו זו שיש ל- NordVPN למערכת Windows, דבר אחד תצטרך לשים לב אליו שנדרש זמן מה להתחבר לשרת. הפעלתי שעון עצר בלקוח Windows (אני מפעיל את Windows 10 בכונן במצב מוצק) לוקח 14-30 שניות בממוצע כדי ליצור חיבור. זה לא כולל את הזמן שלוקח ללקוח לטעון.

עכשיו עבור אנשים מסוימים, זה אולי לא נראה כמו הרבה. אבל אם אתה כמוני והיית רגיל לזמני טעינה מהירים של SSD, אולי אתה מבין. או תחשוב על זה ככה אם אתה נמצא בכונן קשיח רגיל – כי 14-30 שניות זה ייקח זמן רב למחשב שלך כדי לאתחל באופן מלא בהשוואה למה שאתה מתמודד כעת.

אני חושב שהחריג היחיד לכל זה הוא אם אתה מתכוון להפעיל את NordVPN מהנתב שלך, ובמקרה זה יהיה ‘תמיד דולק’..

4. תצורת OpenVPN אינה ידידותית למשתמש

אם אתה מעדיף להשתמש ב- OpenVPN ולא ב- L2TP או בפרוטוקול אחר, יתכן שתקבל קצת הלם. ראשית, יהיה עליכם להוריד קובץ ZIP של שרתי NordVPN, המכיל את קובץ התצורה עבור כל אחד מהשרתים שלהם. לכל שרת שתי תצורות – אחת עבור TCP ואחת עבור UDP.

תצורות NordVPN

פירוש הדבר שבארכיון ZIP זה למעלה מ- 8,000 קבצי תצורה (9,341 בספירה האחרונה, ליתר דיוק) עם שמות כמו al1.nordvpn.com.tcp443 או za12.nordvpn.com.tcp443. באשר לאן נמצא כל שרת קבצי תצורה, עליך לגלות זאת על ידי ניסוי וטעייה.

ברצינות, זו אחת השיטות המגוחכות ביותר ש- NordVPN יכול היה לחשוב עליהן להפצת תצורות OpenVPN והיא כאב עצום בצוואר..

השורה התחתונה: האם אשלם עבור NordVPN?

במילה אחת – בהחלט! באופן אישי, כשמחפשים ספק VPN, סביר להניח שאני אחרי אותם דברים שכולכם – פרטיות, אבטחה ומהירות. NordVPN מצליח להפליא בכל תחומי המפתח הללו.

התרשמתי מאוד ממהירות השרת שלמעשה באמת הצליחה הרבה יותר ממה שציפיתי מכל ספק שירותי VPN. נכון, יש כמה כישלונות כמו שמהירות השרת במלזיה הייתה כישלון, אבל זו מדינה אחת מתוך 62, אחרי הכל.

הדובדבן שבקצפת הוא העסקה לשלוש שנים של NordVPN תמורת 3.49 דולר לחודש, וממה שאני רואה כמעט בלתי מנוצח מבחינת תמורה לכסף. גם אם מישהו מציע מחיר נמוך יותר, אני בספק אם הוא עושה זאת ברמות השירות ש- NordVPN מציע.

האם אשלם עבור זה? בהחלט.

תכונות עיקריות

  • ✓ אין כריתת עצים
  • ✓ DNS כפול
  • ✓ מאבטח עד 6 מכשירים
  • ✓ PGP לפקודות. פרטיות
  • ✓ תמיכה מרובה בפרוטוקול

מומלץ ל

  • • אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
  • • ממשק משתמש פשוט אך חזק
  • • מספר עצום של שרתים
  • • זמין כמעט לכל הפלטפורמות

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me