תוספי Chrome VPN הטובים ביותר 2020 (3 בתשלום ו -3 חינם)

אם קראת את מאמר ההיכרות שלי עם רשתות פרטיות וירטואליות (VPN), עד עכשיו אתה בוודאי תדע שהדרך של הפונקציה היא די פשוטה במהותה.


תפקידו של VPN ליצור חיבור מאובטח בין המכשיר שלך לבין המידע שאליו אתה מנסה לגשת, באשר הוא. בינתיים, ה- VPN חייב גם לאבטח את המידע הזה על ידי הצפנתו.

נשמע פשוט, אבל לא כל כך קל ליישום. מרכיבי הליבה של VPN – אבטחה, אנונימיות, מהירות ויציבות – חיוניים להישרדותו.

Contents

מדוע תוסף VPN עבור Google Chrome?

תוספי VPN הטובים ביותר עבור Google Chrome

עם זאת, אפילו כשאתה קורא את כל המידע הזמין ב- VPN והעיניים שלך מתקלות במחירים שאתה רואה, ייתכן שחלק מכם אפילו תהיתם: “מה אם אני רק רוצה להישאר בעילום שם ובטוח בזמן הגלישה באינטרנט?”

כאן נכנס הפלאגין או התוסף לדפדפן VPN. במקרה זה, נדבר על תוספי VPN עבור Google Chrome.

כל הדברים בצד, גוגל כרום ניפץ זה מכבר את המונופול של IE (או Edge, בימינו) של מיקרוסופט והחלף על פני Firefox כדי להוביל כדפדפן האינטרנט הפופולרי ביותר כיום. תלוי באיזה סטטיסטיקה אתה מאמין, נכון לעכשיו הוא עומד על בין 59.69% ל 66.93% נתח שוק.

עם בסיס משתמשים כה פיקודי, הגיוני שמפתחים רבים יתרכזו במאמציהם בפלטפורמה זו, ואכן הם עשו זאת. ספקי שירותי VPN מובילים כמו ExpressVPN ו- NordVPN הם בעלי הרחבות VPN ייעודיות עבור Chrome, המאפשרים לך לשמור על הגלישה שלך בטוחה, מאובטחת ואנונימית..

תוספי דפדפן VPN שונים מ גלישה בסתר

Chrome הציג בעבר מצב גלישה בסתר, בו משתמשים יכולים לפתוח כרטיסייה ולעיין בלי שתיעד את היסטוריית הגלישה שלהם. משמעות הדבר היא רק שכשאתה גולש, Chrome מוחק את היסטוריית הגלישה שלך ואז מוחה קובצי cookie שנצברו במהלך אותה הפעלה, ברגע שאתה סוגר חלון זה.

זה גם מבושל וגם לא יעיל.

למה? במהלך סשן גלישה, מידע עובר יותר מאשר רק על הדפדפן שלך. זה עובר דרך הנתב, מערכת ההפעלה שלך ואף עשוי להירשם באתרים שבהם אתה מבקר. זה נכון במיוחד למי שעושה שימוש בשירותי סטרימינג.

גלישה בסתר

כתובת ה- IP שלך נשארת פתוחה וזמינה גם כן, מה שאומר שכל מעקב יכול לחזור אליך ישירות.

הבן את המגבלות של תוספי VPN של Chrome

עם זאת תוספי VPN מציעים קווי דמיון רבים ליישומי VPN עצמם. למעשה, חלקם דומים כל כך שהם פשוט מרחיבים תכונות של אפליקציות VPN הראשיות. לרוב, הם נועדו להציע נוחות ושליטה רבה יותר על חווית הגלישה באינטרנט.

הדבר החשוב ביותר לדעת הוא שכמעט כל הרחבות ה- VPN פועלות רק כפרוקסי. המשמעות היא שהן משפיעות רק על התנועה העוברת דרך הדפדפן עצמו. שני החריגים היחידים לכך הם מכשירים הפועלים על מערכת ההפעלה Chromes או התוספים הממנפים ב- Native Messaging.

די לומר, החריגים נדירים יותר, אז קח את הכוח של VPNs מבוססי דפדפן עם קמצוץ מלח.

1. רק תנועת Chrome שלך ​​מאובטחת

למרות שתוספי דפדפן מציעים יתרונות דומים לתוכנת VPN מן המניין, ישנם הבדלים עיקריים. לכן, בדרך כלל, תוספי VPN נקראים פרוקסי.

ההטבות הדומות ל- VPN המוצעות על ידי פרוקסים חלות רק על הדפדפן שלך, במקרה זה, Chrome. אפליקציות אחרות במחשב שלך המשתמשות ברשת שלך הן שתנועת הנתונים שלהם לא תיהיה מאובטחת.

זה נמשך גם לדפדפנים אחרים שבהם אתה עשוי להשתמש לפעמים. לדוגמה, אם יש לך את סיומת ה- proxy עבור Chrome ואתה מפעיל את Microsoft Edge, תנועת הנתונים ב- Edge לא תהיה מאובטחת על ידי סיומת Chrome שלך..

אפליקציות VPN מלאות מצפינות תעבורת נתונים ברמה המערכתית. המשמעות היא שאפליקציית ה- VPN הבודדת שלך תגן על תנועת נתונים מכל חלקי המערכת שלך – דפדפן, אפליקציות אחרות ואפילו מערכת ההפעלה עצמה..

2. הצפנה מוגבלת

הרשה לי להתחיל בזה עם הצהרה כללית: מרבית המקורבים כיום (לא רק פרוקסי VPN) עושים שימוש רק בפרוטוקולי SOCKS ו- HTTP / HTTPS..

כדי להביא את זה לסצינת הרחבת הדפדפן, מה המשמעות היא שכאשר משתמשים ב- SOCKS ו- HTTP, יש אפס הצפנות. אם אתה משתמש בתוסף VPN שמציע את פרוטוקול HTTPS, זהו בעצם הצפנה ברמת SSL.

זה במיוחד שצריך לשים לב אליו עבור 100% VPN בחינם. שמתי לב שגם עבור שירותי סיומת VPN בתשלום, לא כל שרתי המדינה מציעים את פרוטוקול HTTPS.

3. תמיכה מוגבלת

לרוע המזל זה דומה לכל רחבי הדרך, אלא אם כן אתה משתמש בפרוקסי שמספק כשירות מוסף על ידי ספק שירותי VPN מלא כגון ExpressVPN או TorGuard. משתמשי סיומת VPN בחינם לרוב צריכים להסתפק בשאלות נפוצות, תמיכה מבוססת קהילה או תמיכה בדוא”ל (אם יתמזל מזלך).

היו מוכנים להתעסק בנושאים בעצמכם עבור זה.

היתרונות של שימוש בתוספי VPN

אמנם ישנם הבדלים, אך גם לאנשים קרובים יש שימוש נישה בתרחישים מסוימים.

 1. שימושים במקרים מיוחדים בגלל הפונקציונליות המוגבלת יותר שלהם, בעלי כוח נוטים להיות קלים יותר בשימוש במשאבי מערכת. קח לדוגמה אם אתה משתמש ב- Chromebook – ייתכן a) אין לך ברירה אחרת וב) תצטרך לחסוך משאבי מערכת.
 2. בקרת סיכונים מתמחים קיימת גם הטענה כי דפדפני האינטרנט הם אחד היעדים הנפוצים ביותר שהאקרים נוטים למקד אליהם. כל הדפדפנים מועדים לסיכון ביטחוני, ההבדל היחיד הוא באיזו מידה. אם אינך רוצה ש- VPN מן המניין יגבה משאבים, תוכל להסתפק בהגנה על הנתונים שלך ולהסתיר את זהותך באמצעות סיומת פרוקסי VPN..
 3. חסימת מודעות כמה תוספי VPN מגיעים לארוז בשירותים אחרים כגון חסימת מודעות, הימנעות עוקבים או ניהול קובצי cookie. זה עוזר להוציא את הזבל מהרשת לפני שהוא מגיע אליך, אך עשוי גם לגרום לכמה דפי אינטרנט מוזרים למראה (לפעמים).
 4. מניעת WebRTC LeaksFirefox ו- Chrome שניהם פגיעות אבטחה העלולה לגרום לדלפת כתובת ה- IP שלך. אפשר כמובן להתגבר על זה באמצעות אפליקציית VPN מלאה, אך חלק מספקי הרחבות VPN בנו כעת מניעת דליפת WebRTC בתוספים שלהם..

כיצד אנו בוחרים VPN עבור Chrome?

למרות שתוספי VPN של Chrome הם בעיקר הרחבות פרוקסי, אני מרגיש שאם הם דבקים בעקרונות הליבה של VPNs שהם קריטיים, הם צריכים להיות ברובם בסדר. המפתח נשאר זהה: פרטיות ואבטחה, ו מהירות.

אם אינך משוכנע שתהליך הבחירה תקין ושכל תוסף VPN ישן יעשה, הרשה לי לשתף עם משהו שלך שנתקלתי בו לפני כמה ימים: Hoxx VPN. כשעברתי על התיעוד שלהם, בסופו של דבר תהיתי מדוע לכל הרוחות מישהו יצטרף לשירות שלהם, אפילו בחשבון בחינם.

מדיניות הפרטיות של

VPN זה אוסף מידע ביומן, חוסם יציאות SMTP, אוסף מידע אישי, מידע על מכשירים, מעסיק טכנולוגיות מעקב, קובע שמשתמשיה חייבים להסכים לשיתוף מידע עם גורמי אכיפת החוק או ממשלות … הרשימה נמשכת.

אם עכשיו אתה נחרד כמוני, תדע עד כמה חשובה הבחירה שלך בתור VPN. אז, עם זאת, בואו נראה כמה מהתוספים המובילים ל- VPN של Chrome.

שלושת התוספים הראשונים ששולמו ל- Chrome VPN

למרות שאני אומר בתשלום, אני חייב לציין גם שרוב הרחבות דפדפן ה- VPN שתמצאו ברשת ניתן להתקין בחינם. עם זאת, חלקם ידרשו מנוי בתשלום בפועל לשירות לפני שתאפשר לכם להשתמש בתוספים אלו (למעשה מהווים להם תוספות בתשלום). בלי להוסיף יותר, להלן שלוש אפשרויות התוספות המובילות בתשלום.

1. NordVPN

https://nordvpn.com/

NordVPN

הופעה כללית

טוב מאוד

הדירוג שלנו

דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5

מחיר

6.99 $ לחודש

תכונות עיקריות

 • 4,400 שרתים ומעלה
 • DNS כפול
 • 6+ מכשירים
 • PGP עבור comm. פרטיות
 • פרוטוקולים מרובים

"נורד מגיע יחד בחבילה יפה מאוד & מציע ביצועים איתנים באמצעות אלפי שרתי VPN."

תוסף הכרום NordVPN הוא קצת ברווז משונה. זוכר איפה אמרתי ש- ExpressVPN הוא נהדר למי שאוהב חווית קליק ולגשת? ובכן, התוסף NordVPN דומה, אך לוקח את זה קצת רחוק מדי.

למען האמת, יש מעט מאוד שתוכל לתפעל באפליקציה. בכל הנוגע לבחירת שרתים, כל מה שתוכלו לבחור הוא המדינה. לדוגמה, בניסיון להתחבר לשרת בארה”ב, יש סיכוי שווה לאיזה שרת מדינה אני אתחבר. מעצבן מעט.

אמנם התחברתי במהירות לשרת בארה”ב, החיבור היה כל כך גרוע שבדיקת המהירות אפילו לא הצליחה לבחור שרת עבורי. מהירות החיבור של מלזיה הייתה מחרידה, ובסופו של דבר קיבלתי קריאה מהירה טובה מסינגפור.

סיומת NordVPN

הטוב

 • ממשק נקי ופשוט
 • חיבורי שרת מהירים מאוד

הרע

 • אין אפשרויות מיקום ספציפיות למדינה
 • לחלק מהשרתים יש חיבורים איומים

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN

הופעה כללית

מעולה

הדירוג שלנו

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר

8.32 $ לחודש

תכונות עיקריות

 • קל לשימוש
 • רשת VPN גלובלית
 • מתג הרג VPN
 • הגנת דליפות DNS
 • חסימת WebRTC

"שילוב חזק של אבטחה, אנונימיות & ביצועים בכל הפלטפורמות העיקריות."

כמו באפליקציות שלה, הרחבת ה- Chrome של ExpressVPN היא נטולת מהירות ונוחה לשימוש. יש הגדרות שתוכלו לצבוט, כגון זיוף מיקום וחסימה של WebRTC, אך עבור מי שאוהב ללחוץ וללכת, זוהי הרחבה נהדרת עבורכם.

יש אפשרות להגדיר את אפליקציית Windows שלך בתוסף אבל לחיצה על זה מפעילה את אפליקציית Windows ואתה עושה את שינויי התצורה שם – לא כל כך מרשים. מהירויות ההארכה הוגנות עד בינוניות, עדיין, יכולות להיות גרועות יותר.

למרות שאני מתבכיין מעט על התוסף שפותח את האפליקציה בכמה שינויי תצורה, תוך כדי מעצבן, זה מרחיב את כוח הסיומת. פנטסטי עבור אלה המחפשים פרטיות וביטחון מוחלטים, ובמקביל עובדים עבור אלה המחפשים הרחבת דפדפן קלילה.

בסך הכל, אני מעדיף את ההרחבה של ExpressVPN מכיוון שהיא מגובה בשירות ה- VPN המלא של החברה. הם יכולים לפתוח עולמות חדשים למשתמשים באמצעות רשת ייעודית המונה למעלה מ -2,000 שרתים ברחבי העולם ודירגו את ראש הקבוצה במבחני ה- VPN שלנו עד כה.

סיומת VPN אקספרס

הטוב

 • קל לשימוש
 • יש HTTPS בכל מקום
 • מהירויות שרת הגונות

הרע

 • חיבור שרת איטי
 • מהירויות העלאה איטיות

3. Surfshark

https://surfshark.com/

כריש גולש

הופעה כללית

מעולה

הדירוג שלנו

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר

1.99 $ לחודש

תכונות עיקריות

 • 1040 שרתים
 • חיבור מולטי-הופ
 • תומך בפלטפורמות רבות
 • אין יומנים

"נטול סלסולים ועקביות בביצועים, Surfshark עושה את שמו כמתמודד חזק ומתקרב."

ממש כמו יישומי Windows ו- Mobile שלהם, סיומת Chrome Surfshark די נעימה לשימוש. זה מרגיש קל מאוד וקולט מאוד לפקודות. החיבורים נעשים במהירות ובקלות ללא צורך להתמודד עם הגדרות או כל דבר אחר.

בעיקרון – זה פשוט הסתדר מהקופסה. הדבר היחיד שתצטרך לעשות הוא ללחוץ כדי להפעיל אותו ואז לבחור לאיזה שרת אתה רוצה להתחבר. בדיקות מהירות מראות שהיא מתפקדת באותה מידה כמו ביישום Windows המלא.

באופן אישי, מעולם לא הייתי חובב התוספים של Chrome. אני מרגיש שהם מוסיפים בתפזורת למה שהוא כבר חזיר זיכרון, אבל התוסף של Surfshark Chrome פשוט מרגיש נכון. כמובן שתצטרך חשבון קיים כדי לעבוד איתו.