Contents

Ako používať VyprVPN na Torrenting

VyprVPN bola už dlhú dobu a napriek povesti kvalitných služieb nie sú presne známí tým, že poskytujú služby používateľom BitTorrentu. V skutočnosti existuje viac správ, ktoré Vyprvpn zvykol blokovať / zakázať účty, ktoré boli zachytené sťahovaním torrentov.

Ale to všetko sa mení a VyprVPN sa znova objavuje s novou politikou protokolovania (bez protokolov) a politiky p2p (povolené).

Znamená to, že VyprVPN si zaslúži, aby bol spomenutý v sále slávy VPN Torrentu spolu s obľúbenými NordVPN a Súkromný prístup na internet? Pravdepodobne nie. Stále však stojí za zváženie ako všestranná sieť VPN, aj keď sťahujete torrent často.

Toto je náš kompletný návod na torrentovanie s programom VyprVPN a najlepšie alternatívy systému VyprVPN.

O spoločnosti VyprVPN

VyprVPN založil Ron Yokubaitis, internetový podnikateľ a priekopník Usenetu (tiež založil Giganews).

Spoločnosť VyprVPN sa odvtedy stala jednou z najpopulárnejších sietí VPN na svete a podľa nášho názoru je jednou z najkonštruovanejších. Ich softvér je pozitívne vynikajúci. Okrem toho má holdingová spoločnosť VyprVPN teraz sídlo vo Švajčiarsku, ktoré by malo poskytnúť ešte viac ochrany súkromia pre túto už prvú spoločnosť, ktorá chráni súkromie.

VyprVPN Logo

Zásady spoločnosti Torrent / P2p spoločnosti VyprVPN

Umožňuje technológia VyprVPN torrentovanie?

VyTVPN je BitTorrent & Politika zdieľania súborov p2p bola dvojznačná, ale už nie viac. Od doby nulovej logaritácie, VyprVPN pridal oficiálne ‘Pravidlá Torrent’ do svojich FAQ.

Uvádza sa v ňom:
V Golden Frog máme najvyššiu úctu k vášmu súkromiu. Z relácií VPN nezaznamenávame ani neuchovávame žiadne informácie ani nebránime použitiu akýchkoľvek portov. Pretože naša služba zaobchádza rovnako so všetkou prevádzkou, je povolená prevádzka peer-to-peer a BitTorrent.
verdikt: VyprVPN umožňuje torrentovanie a neblokuje ani neznižuje prenos BitTorrentu. Ďalej, pretože neuchovávajú žiadne protokoly relácií, na ich serveroch by sa mal nachádzať nulový záznam o vašej predchádzajúcej činnosti torrentu (alebo histórii IP adresy).

VyprVPN Pravidlá Torrent / P2P

Monitoruje VyprVPN aktivitu torrentu

Podľa našich najlepších vedomostí VyprVPN neotáča ani nesleduje vašu prenosovú rýchlosť. VyprVPN je zástancom siete Neutrality a nemá určovanie priorít ani blokovanie určitých typov obsahu. Podľa našich skúseností poskytovatelia VPN preferujú vedieť o návštevnosti svojich zákazníkov čo najmenej. Váš poskytovateľ internetových služieb môže urobiť úplný opak (o to viac dôvodov, prečo používať VPN).

Politika založenia spoločnosti

Aké sú pravidlá prihlásenia do protokolu VyprVPN?
VyprVPN je teraz poskytovateľom VPN Zero-Log VPN a doteraz jediná VPN, ktorá preverila svoje pravidlá protokolovania treťou stranou (bonusové body za transparentnosť a dôveru).

Zaznamenávali, čo sa zmenilo? Spoločnosť VyprVPN na konci roku 2018 prešla z 30-dňovej politiky uchovávania metadát na politiku nulových vedomostí s nulovými údajmi v reakcii na preferencie zákazníkov a trendy na trhu VPN.

Ako zistím, že produkt VyprVPN neuchováva denníky? V súčasnosti sú jediným poskytovateľom, ktorý je ochotný vykonať audit treťou stranou. Úplná správa o transparentnosti je k dispozícii tu.

Podrobný pohľad na pravidlá protokolovania spoločnosti VyprVPN

obrázok

VyprVPN vysvetľuje svoje nové pravidlá denníkov v jednoduchej angličtine (bez zákonného jazyka) vo svojich zásadách ochrany osobných údajov:

 1. Žiadne protokoly IP adries: VyprVPN neloguje IP adresu, ktorú používate na pripojenie k ich serverom, alebo adresu, ktorú ste priradili.
 2. Žiadne metadáta relácie: Nezaznamenávajú časové pečiatky ani čas pripojenia
 3. Žiadne dopravné denníky: VyprVPN neloguje obsah vašej prevádzky VPN.
 4. Žiadna webová história: VyprVPN nezaznamenáva vašu webovú históriu, používanie aplikácií ani vyhľadávanie DNS.

Ako sťahovať Torrenty anonymne s VyprVPN

Používanie VyprVPN s vašim obľúbeným torrent klientom je neuveriteľne jednoduché. A rovnaké nastavenia fungujú pre každého torrent klienta.

Ako používať VyprVPN pre anonymné torrenty:

 1. V zariadení otvorte aplikáciu VyprVPN
 2. Pripojte sa k umiestneniu servera priateľského k torrentu (odporúčame Švajčiarsko alebo Holandsko).
 3. Zapnite Kill-Switch (aby nedošlo k úniku vašej skutočnej IP adresy, ak sa VPN náhle odpojí).

To je všetko. Teraz môžete otvoriť torrent klienta a začať sťahovať. Ak používate VPN po prvýkrát, môžete skontrolovať svoju IP torrent adresu IP, aby ste sa uistili, že všetko funguje správne.

Pripojte sa k serveru priateľskému na torrent

1. Pripojte sa k serveru VPN (odporúča sa Holandsko / Švajčiarsko)

Nastavenia zabíjača VyprVPN

2. V Nastaveniach zapnite Kill-Switch > možnosti > prípojka

Sťahovanie torrentu v uTorrent

3. Otvorte klienta Torrent a začnite sťahovať torrent

obrázok

4. Skontrolujte svoju IP adresu Torrentu (voliteľné)

VyprVPN Torrent FAQ

Tu sú odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa použitia protokolu VyprVPN pre torrenty:

Môže môj poskytovateľ internetových služieb vidieť, čo sťahujem?

Váš poskytovateľ internetu nebude vedieť, aké webové stránky navštevujete (VyprVPN má súkromné ​​servery DNS s nulovým protokolom) alebo dokonca že sťahujete torrent. Silné šifrovanie systému VyprVPN bráni poskytovateľovi internetu čítať alebo monitorovať vašu komunikáciu.

Ako zistím, či VyprVPN funguje?

Klient VyprVPN zobrazí anonymnú IP adresu, ktorú vám pridelili jeho servery. Svoju novú verejnú IP adresu môžete overiť aj pomocou stránok, ako je ipmonkey.com (mala by zodpovedať adrese IP zobrazenej vo VyprVPN). Možno budete chcieť skontrolovať IP adresu tak, ako sa zdá kolegom BitTorrentu.

Aké sú alternatívy k VyprVPN?

Okrem siete VyprVPN je k dispozícii niekoľko vynikajúcich protokolových sietí VPN. Aj keď väčšina z nich neponúka také dobré skúsenosti so softvérom ako VyprVPN, niektoré ponúkajú ďalšie výhody. Najvýraznejším rozdielom je pridanie proxy servera Socks5, ktorý je možné nakonfigurovať vo vašom klientovi torrentu pre 2. hop IP adresy. Niektoré siete VPN to zahŕňajú zadarmo.

* V žiadnom prípade nie je potrebný SOCKS proxy. Sieť VPN je sama osebe mimoriadne bezpečná a vo všeobecnosti bude rýchlejšia ako v kombinácii s proxy. Malé percento používateľov bittorrentu radšej pridáva proxy, pretože teoreticky by mohlo ponúknuť miernu výhodu v ochrane osobných údajov (ale pomalšie rýchlosti a zložitejšie).

Tu je niekoľko VPN, ktoré treba zvážiť:

obrázok

NordVPN

 • Socks5 proxy je zahrnutý v 10+ lokalitách vhodných pre torrent
 • p2p / optimalizované servery (rýchlejšie sťahovanie na určitých miestach)
 • Žiadne záznamy. perióda.
 • Spolupracuje s Netflixom, Hulu a ďalšími streamingovými službami
 • 30-dňová záruka 100% vrátenia peňazí

obrázok

IPVanish

 • Vrátane Socks5 Proxy (holandský server)
 • Žiadne záznamy.
 • Aplikácia Firestick / FireTV (skvelé pre Kodi)
 • Extrémne vysoké rýchlosti.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me