Jis buvo trumpas ir mielas, tačiau mūsų keturių dalių „Shopify“ vadovas pagaliau baigiasi tuo, kad jis reklamuoja „Shopify“ parduotuvę!

Ši paskutinė dalis yra sunkioji dalis, tačiau ji taip pat teikia daugiausiai naudos.

Iki šiol mes turime jūsų parduotuvę internete, pridėjome keletą produktų ir perkrauname ją naudodamiesi pažangiausiomis „Shopify“ funkcijomis. Liko tik pritraukti kai kuriuos klientus!

kaip reklamuoti parduotuvę

Jei pradedate nuo nulio, tai dažnai yra lėtas procesas. Tuos pirmuosius klientus visada sunkiausia surasti, ir jie gali jausti nusivylimą.

Naudodamiesi šiais 7 žudikų triukais, paspartinsime veiksmus ir pritraukime lankytojus į jūsų svetainę.

Susipažinkite su mūsų išsamiu „Shopify“ vadovu

  • 1 dalis: Kaip įkurti „Shopify“ parduotuvę vos per 19 minučių
  • 2 dalis: 11 „Shopify“ funkcijų, kurios padidins jūsų pardavimus
  • 3 dalis: „Shopify SEO“: 9 pagrindai, kaip padidinti jūsų parduotuvės „Google“ reitingą
  • 4 dalis: „Kaip pritraukti klientus?“ Pirmieji 7 „Shopify“ parduotuvės reklamavimo žingsniai
  • Ar „Shopify“ jums? Perskaitykite mūsų išsamią „Shopify“ apžvalgą

1. Susisiekti su „influenceriais“

Sudėtinga žinoti, nuo ko pradėti reklamuojant savo internetinę parduotuvę. Tinklaraščių kūrimas ir socialinės žiniasklaidos atnaujinimas gali jaustis beprasmis, kai turite mažą auditoriją.

Štai kodėl aš įvardijau „ryšį su influenceriais“ 1 numeriu. „Influenceriai“ yra asmenys ar svetainės, kurių internetinis stebėjimas yra didžiulis. Vienas „Twitter“ arba „Instagram“ įrašas apie jūsų produktus gali nukreipti srautą į jūsų svetainę ir sukurti tą pradinę auditoriją.

Sužinokite, kaip šis mados influenceris skelbia apie „Express Runway“ produktą:

apsipirkti-influenceriai-pavyzdys

Kai kuriais atvejais influenceriai ims mokestį už jūsų produkto reklamą. Daugiau nei milijoną sekėjų turintiems influenceriams šis mokestis gali siekti keliasdešimt tūkstančių dolerių.

Akivaizdu, kad dauguma iš mūsų neturi 10 000 USD + pinigų. Kaip pavyzdį paimkite mados svetainę „Bachlr“. Jie paprašė „Instagram“ influencerių reklamuoti savo produktus nuo 0 iki 20 000 parduotuvių lankytojų.

Sudarykite savo nišoje veikiančių asmenų sąrašą ir atsiųskite jiems draugišką el. Laišką (ir galbūt nemokamą produktą!)

2. Sukurkite „Instagram“ auditoriją

Paprastai aš rekomenduočiau visur esančią socialinę žiniasklaidą. Bet jei dar tik pradedate, pabandykite visas savo pastangas įdėti į „Instagram“.

Kodėl? Nes „Instagram“ vartotojai yra labiau įsitraukę, aktyvesni ir labiau reaguoja į prekės ženklus nei „Facebook“ ar „Twitter“.

Parduokite „Instagram“ pavyzdį

(vaizdo šaltinis)

Asmeniškai manau, kad „Facebook“ pasiekia rinkodaros perteklių. Be to, jų algoritmas neleidžia pasiekti visos auditorijos, nemokant už ją (plačiau apie tai vėliau).

Kita vertus, „Instagram“ leidžia pasiekti daug didesnę auditoriją, o šalia kiekvieno įrašo galite naudoti mygtuką „pirkti dabar“. Puikiai tinka internetinių parduotuvių savininkams!

Pabandykite paskelbti stulbinančius savo produktų vaizdus ir tada plėskite savo reklamą bendraudami su savo nišos „Instagram“ vartotojais.

Nori daugiau? Kodėl „Instagram“ yra geriausias internetinių mažmenininkų socialinis tinklas

3. Susikurkite el. Pašto sąrašą ir siųskite įprastus informacinius biuletenius

Neilas Patelas pasakė, kad geriausia, kai jis sako: „Iš visų kanalų, kuriuos išbandžiau kaip rinkodaros specialistą, el. Paštas nuolat juos lenkia“.

El. Pašto rinkodara yra geriausias būdas pritraukti pakartotinius klientus ir nuolat skatinti pardavimus. Pagaliau žmonės, esantys jūsų el. Pašto sąraše, yra jūsų labiausiai užimti klientai. Jie greičiausiai pirks iš jūsų!

„Asos“ el. Pašto pavyzdys

Pradėkite rinkdami el. Pašto adresus iš visų, kurie perka produktą. Tada pridėkite registracijos formą savo svetainėje, kad surastumėte visus klientus, kurie dar nėra pasirengę pirkti iš jūsų.

Nori daugiau? Išbandykite mūsų šešių dalių seriją apie el. Pašto rinkodarą

4. Parašykite fantastinį turinį „Shopify“ tinklaraštyje

Jei nesate įsitikinę tinklaraščių teikimo galia, pažvelkite į šią infografiką. Svarbiausia statistika yra ši:

61% žmonių nusipirkę ką nors remiasi tinklaraščiu.

Štai koks galingas turinys yra internetinių parduotuvių savininkams. Ne tik tai, bet parduotuvėse, kuriose yra tinklaraštis, gaunamos 97% daugiau įeinančių nuorodų (tai yra būtina jūsų „Google“ reitingavimui).

Turinio rašymas padeda pritraukti naujų klientų. Tai padeda jums užmegzti ryšį su jais ir užmegzti ryšį su prekės ženklu. Svarbiausia, kad jūs galite nustoti juos parduoti.

Pradėkite nuo įsipareigojimo vienai žinute per savaitę, kuri atkreips dėmesį į jūsų tikslinę auditoriją. Galbūt tai yra produkto apžvalga, aplankas ar straipsnis.

Nori daugiau?
– 18 paprastų būdų sukurti srautą skatinančią turinio strategiją
– 1000 žodžių per valandą – kaip sunku rašyti tinklaraštį & Greitas

5. Įpumpuokite šiek tiek pinigų „Facebook“ reklamai

Visi iki šiol naudojami metodai yra veiksmingi, tačiau jie turi vieną bendrą bruožą: jie yra lėti.

Internetiniai dienoraščiai, socialinė žiniasklaida ir ryšiai su influenceriais užtrunka. Jei norite greito srauto, reklamavimas yra greitas sprendimas, kurio ieškote.

(vaizdo šaltinis)

„Facebook“ skelbimai yra paprasti ir veiksmingi. Jų algoritmas leidžia nukreipti neįtikėtinai nišinę auditoriją naudojant vietą, amžių ir asmeninius pomėgius. Tai yra geriausias būdas pateikti savo produktus prieš tikslinius klientus.

Pirmiausia išbandykite nedidelę pinigų sumą. Koreguokite vaizdus, ​​kopijuokite ir auditorijos specifiką, kol pamatysite stiprų konversijos koeficientą. Tada padidinkite išlaidas.

Nori daugiau? Didesnio paspaudimų rodiklio jūsų „Facebook“ skelbimuose paslaptys

6. Nepamirškite apie realų pasaulį!

Su „Shopify“ galite perkelti savo parduotuvę į realų pasaulį. Viskas, ko jums reikia, yra „Shopify“ kortelės skaitytuvas.

parduotuvė-poz

Dabar galite apsilankyti turguose ir pateikti savo produktus priešais fizinius klientus. Kodėl gi neprašius savo vietinio butiko įsigyti ir kai kuriuos savo produktus?

Palikite plakatus, lankstinukus ir brošiūras visame mieste, kur juos galėtų pamatyti jūsų tikslinė auditorija. Vietos kavinėse organizuokite demonstracijas ar renginius. Būkite kūrybingi ir iniciatyvūs savo rinkodaros srityje.

Nori daugiau? 7 dalykai, kurių nepadarote norėdami parduoti savo parduotuvę realiame pasaulyje

7. Pradėkite pardavimą

Visi mėgsta išpardavimus. Tiesiog paklauskite „Amazon“, kuris per Juodojo penktadienio savaitgalį uždirbo 3,75 mlrd!

Pardavimų darbas, nes tai suteikia klientams skubumo jausmą. Žmonės nenori praleisti derybų ir žino, kad išpardavimai netruks ilgai.

Tai puikus būdas konvertuoti klientus, kurie nebuvo visiškai pasirengę pirkti iš jūsų. Viskas yra susijusi su tuo, kaip tuos pirmuosius pirkėjus pritraukti prie diržo.

Norėdami naudoti produktus su nuolaida parduotuvėje, galite naudoti pažangiausias „Shopify“ funkcijas. Tada pabandykite skatinti pardavimą naudodami „Facebook“ skelbimus.

Nori daugiau? „Aš per savo laisvalaikį uždirbu 1 000 USD“ – kaip viena mados parduotuvės savininkė uždirba mažą likimą internete

Galutinės mintys …

„Shopify“ yra greičiausias būdas paversti svajonę valdyti internetinę parduotuvę realybe. Tai gali atrodyti bauginančiai, bet jūs greitai jį pasiimsite! Pradėkite „Shopify“ dabar.

Praneškite man, jei jau naudojate „Shopify“ toliau pateiktuose komentaruose. Arba, jei turite daugiau klausimų, mielai atsakysiu į juos.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me