Aš esu apsėstas nustatant svetainės tikslus. Jie seka mane kelyje ir tai yra vienintelis būdas užmegzti verslą.

Deja, sėkmė nevyksta per naktį (jei tik ji įvyko!). Kartais atrodo, kad sėkminga nauja svetainė ar verslas iškrenta iš užmaršties, bet tai nėra taip, kaip tai veikia.

Užkulisiuose jie ištisus mėnesius (galbūt metus) nedirbo. Jie nustato aiškius interneto svetainių tikslus, kad įsitikintų, jog pasiekia kitą lygį.

Šiandien turiu 13 išbandytų tikslų, kuriuos galite nusistatyti patys.

Prieš pereidami prie konkrečių tikslų, pakalbėkime apie jų struktūrą.

Contents

Sukurti S.M.A.R.T. svetainės tikslai

„SMART“ tikslai - vaizdas

(vaizdo šaltinis)

Tikslai veikia tik tuo atveju, jei jie laikosi šių S.M.A.R.T. taisyklės:

Specifinis – Pažvelkite į šiuos du tikslus: „Noriu didesnių pajamų iš interneto“ ARBA „Noriu, kad pajamos padidėtų 20% iki 2023 m. Sausio mėn.“. Kuris, jūsų manymu, yra geriausias?

Matuojama – Jums reikia tikslų, kuriuos galite išbandyti, apibrėžti ir išmatuoti. Tinklalapių lankytojai, socialinės žiniasklaidos numeriai yra visi išmatuojami dalykai. Pvz., „Padidinti informuotumą“ nėra taip paprasta.

Vykdomi – Ar galite iš tikrųjų ką nors padaryti, kad jūsų tikslas būtų įgyvendintas??

Realistinis – „Aplenkite„ Amazon “kaip pagrindinį mažmenininką“ yra beveik taip realu, kaip „nusileiskite mėnuliui!“ (Ir sėkmės jums!), Tačiau taip pat nedarykite savo tikslų taip lengvai. Stumkite save. Suraskite tą realų ir ambicingą tašką.

Laiku – Turi būti pabaigos data. Šiandien nustatome visas 2023 m. Sausio 1 d. Pabaigos datas.

Tai yra tikslo nustatymo pagrindai. Bet yra dar daugiau.

Suskaidžius ją į įkandimo gabaliukus

Mes turime suskaidyti jūsų tikslus į dalis. Šiame straipsnyje pateikiami svetainės tikslai (pažadu, kad jie ateis) yra visi vidutinės trukmės tikslai. T.y. sieksime juos pasiekti per 6–7 mėnesius.

Tai dar ilgai lauktas ir lengva atsiriboti ar pamesti progresą.

Tai, ką turite padaryti, yra suskaidyti juos taip:

Trikampis-tikslas

(vaizdo šaltinis)

1. Metinis tikslas – pvz. Pasiekite 10 000 unikalių lankytojų per mėnesį

2. Suskirstykite jį į mėnesio tikslus – Siekite 2000 birželio, 3000 liepos, 4000 rugpjūčio ir tt. Pridėti 1000 naujų lankytojų per mėnesį neatrodo taip bauginančiai, kaip surasti 10 000 per naktį, tiesa?

3. Savaitės tikslai – Ką reikia daryti kiekvieną savaitę, kad pasiektum tą mėnesio tikslą? Ar skelbiama daugiau turinio? Ar galėtumėte paleisti kelis „Facebook“ skelbimus ar atsiųsti naujienlaiškį dažniau?

4. Dienos tikslai – Ką galite padaryti kiekvieną dieną, kad pasiektumėte tuos savaitinius tikslus. Pradėti rašyti dienoraščio įrašą? Optimizuoti savo skelbimo kopiją? Pakoreguokite savo informacinį biuletenį, jei norite gauti aukštesnes įmokas?

Matote, kaip visi šie maži žingsniai veda jus į tą BIG tikslą? Dabar, kaip pažadėta, pereikime prie tikrųjų svetainės tikslų!

13 svetainės tikslų

Štai mes einame. Jie visi yra konkretūs, išmatuojami, įgyvendinami ir tinkami laiku (įvykdyti iki metų pabaigos!)

Kalbant apie „realistinį“, tai priklauso nuo jūsų. Turėsite pasirinkti skaičius, kurie jūsų svetainei yra prasmingi. Pasirinkite figūras, kurios būtų pasiekiamos, bet ir ambicingos!

1. Unikalūs svetainės lankytojai

Padidinti grąžą-srautą-sporto salę

(vaizdo šaltinis)

Tai viskas apie svetainės lankomumą. Paprasčiau, didesnis srautas prilygsta daugiau pardavimų, daugiau abonentų ir daugiau galimybių. Tarkime, kad šiuo metu sulaukiate 2 000 unikalių lankytojų, o tai uždirba 500 USD pajamų. Jei padidinsite lankytojų skaičių iki 10 000, paprastai padidinsite savo pajamas iki maždaug 2 500 USD (tai nėra tikslusis mokslas, bet jūs suprantate!)

Kaip to pasiekti: Turinys yra geriausia jūsų galimybė čia. Skirkite šiek tiek laiko kurdami parodomąjį turinį, optimizuokite jį paieškos sistemoms (plačiau apie tai vėliau) ir nueikite dar vieną mylią, kai reikia jį reklamuoti. Taip pat galite pasirinkti nuorodas, nukreipdami srautą per skelbimus.

Kaip tai pamatuoti: Jei to dar nepadarėte, sukurkite „Google Analytics“ paskyrą. Nustatykite dienų seką į „praėjusį mėnesį“ ir ieškokite skaičiaus „vartotojai“.

  Interviu - Ar „Joomla“ ar „WordPress“ yra geriausios el. Prekybos svetainėje?

Unikalūs lankytojai

2. Puslapio peržiūros

Daugelis rinkodaros specialistų jums pasakys, kad unikalūs lankytojai yra svarbesnė metrika nei puslapio peržiūros. Ir tai tikriausiai tiesa. Bet man taip pat patinka kelti tikslus ir puslapio peržiūrai. Kodėl? Kadangi puslapio peržiūros yra geras mano svetainės patrauklumo rodiklis.

Vien tik skaičiai nėra geri, nebent tie lankytojai įgytų naudos iš svetainės. Didelė puslapio peržiūra man sako, kad žmonės spustelėja ne vieną puslapį. Jie skaito daug turinio ir mėgaujasi svetaine.

Kaip tai padaryti: Pagalvokite apie būdus, kaip pritraukti žmones į jūsų svetainę ir siųsti juos į ilgą gražią kelionę. „Panašūs straipsniai“ jūsų tinklaraščio įrašų apačioje veikia gerai. Taip darykite daug viliojančių šoninių skydelių nuorodų. Apsvarstykite galimybę savo navigaciją padaryti intuityvesnę.

Kaip tai pamatuoti: Vėl „Google Analytics“, šalia jūsų unikalių lankytojų.

puslapių peržiūros

3. Sumažinkite atmetimo greitį

Atmetimo rodiklis yra procentas vartotojų, kurie „atšoka“ prieš spustelėdami kitą nuorodą. Jie peržiūri vieną puslapį, o paskui dingsta. Atminkite, kad norime, kad vartotojai laikytųsi ir tyrinėtų. Juk labiau įsitraukę lankytojai yra linkę pirkti iš jūsų.

Kaip tai padaryti: Pirmas mano patarimas yra patikrinti savo svetainės serverio greitį. Kai jūsų svetainė greitai įkeliama, lankytojai mažiau linkę „atšokti“. Antrasis – turinys ir įsitraukimas. Palikite savo svetainės vartotojams gilų ir patrauklų turinį. Naudokite „susijusių straipsnių“ techniką ir įsitikinkite, kad žmonės spustelėja daugiau nei vieną puslapį.

Kaip tai pamatuoti: Geras „Google Analytics“. (Žemiau pateiktas pavyzdys yra netinkamas atmetimo koeficientas – pabandykite nusiteikti 50 proc. Ir paspauskite jį vis žemiau.)

atmetimo rodiklis

4. El. Pašto abonentai

Visi didžiausi rinkodaros vardai sutinka dėl vieno dalyko: el. Pašto abonentai yra pats pelningiausias jūsų internetinio verslo aspektas. Paimkite „Appsumo“, kuris pasakė apie savo el. Pašto adresų sąrašą: „AppSumo.com yra septynių skaitmenų verslas ir 90% + gaunama iš el. Laiškų“..

Abonentai, esantys jūsų el. Pašto sąraše, yra „populiariausi“ jūsų klientai. Jie domisi tuo, ką galite pasiūlyti, ir jie labiau linkę konvertuoti. Be to, galite tiesiogiai su jais susisiekti – tiesiai į jų el. Pašto dėžutę. Padidinti abonentų skaičių yra pagrindinis tikslas.

Kaip tai padaryti: Padidinkite registracijos langelių skaičių savo svetainėje. Naudokite šonines skydo dėžutes, sveikinimo juostą ir iššokančius langus (jei reikia). Pasiūlykite paskatinimą, pavyzdžiui, nemokamą kursą, el. Knygą ar dar geriau – „turinio atnaujinimą“.

Kaip tai pamatuoti: Jei to dar nepadarėte, nustatykite „MailChimp“, „Aweber“ arba „Campaign Monitor“ paskyrą. Jie stebės jūsų abonentus ir stebės jūsų sąrašo augimą. Čia yra mūsų vadovas, kaip sudaryti jūsų el. Pašto sąrašą & siųsdamas savo pirmąjį informacinį biuletenį. („MailChimp“ parodyta žemiau)

abonentų

5. El. Pašto atidarymo norma ir paspaudimų rodiklis

Pakilus abonentų skaičiui, atsiųsime jiems kelis el. Laiškus! Kaip visada, čia taip pat turėsime išsikelti keletą naujų tikslų. Koks yra jūsų dabartinis atidarytas kursas? O koks procentas atidarančiųjų paspaudžia į jūsų svetainę?

Pabandykime tai padvigubinti. Neilas Patelas atrado, kad „iš visų išbandytų rinkodaros kanalų el. Paštas nuolat juos lenkia“. Padidinę jūsų įkainius ir paspaudimų rodiklius, jūsų abonentų sąrašas išstums papildomą vertę.

Kaip tai padaryti: Čia yra visokių gudrybių. Pradėkite nuo intriguojančios temos, kad padidintumėte atvirą kursą. Abonento vardo naudojimas taip pat padidina atvirą kainą. Kalbant apie paspaudimus, padarykite antraštes ir vaizdus įtikinamus. Arba pasiūlykite nuolaidą, nukreipiančią atgal į savo svetainę.

Kaip tai pamatuoti: Pasinerkite į savo el. Pašto tvarkyklę (šiuo atveju „MailChimp“). Spustelėkite savo ataskaitas ir įvertinkite atvirojo kurso ir paspaudimų rodiklių pagerėjimą.

atvira norma

6. Socialinės žiniasklaidos pasekėjai

Nereikia, kad aš pasakyčiau, kokia galinga socialinė žiniasklaida yra jūsų verslui. Daugiau „Facebook“ gerbėjų reiškia, kad jūsų turinį matys daugiau žmonių. Tai reiškia, kad daugiau srauto į jūsų svetainę. Aukštesni „Twitter“ ir „Instagram“ stebėtojai reiškia didesnį jūsų prekės ženklo pasiekiamumą.

  Jūsų internetinė parduotuvė per 19 minučių: kaip nustatyti „Shopify“ ir pradėti pardavinėti

Tai taip pat susiję su suvokimu. Didelis sekėjų skaičius leidžia atrodyti autoritetingesniems. Klientai pasitiki prekių ženklais, turinčiais didesnį skaičių. Tai yra socialinis įrodymas.

Kaip tai padaryti: Vėlgi, viskas prasideda nuo puikaus turinio. Sukurkite turinį, kurį žmonės nori bendrinti. Siekdami padidinti savo socialinės žiniasklaidos numerius, naudodami įprastus įrašus, vadovaukitės diena iš dienos. Aktyviai skatinkite dalijimąsi ir pridėkite „patinka“ ir „stebėkite“ langelius savo svetainėje. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų naujausią įrašą apie augančius „Twitter“ stebėtojus.

Kaip tai pamatuoti: „Facebook“ yra labai sudėtinga „įžvalgų“ skiltis, skirta stebėti jūsų mėnesio stebėtojų augimą per mėnesį. „Twitter“ taip pat yra „Analytics“ skiltis su kiekvienu mėnesiu stebėtojų skaičiumi. Kitoms platformoms gali tekti tai padaryti rankiniu būdu.

„Facebook“ sekėjai

7. Įsitraukimas į socialinę mediją ir paspaudimų skaičiai

Kaip jau minėjau anksčiau, skaičiai nėra geri, nebent jie ką nors daro. Galbūt turite daugybę stebėtojų, bet ar jie patinka, dalijasi ir sąveikauja su jūsų įrašais? Ar jie spustelėja jūsų svetainę? Įsitraukimas parodo, kokie vertingi jūsų pasekėjai. Ar jie aktyvūs ir užsiėmę?

Kaip tai padaryti: Būkite aktyvus pats. Užduoti klausimus. Įkvėpkite diskusijų. Atidarykite pokalbį. Atsakykite į tviterius ir klausimus. Sukurkite asmenybę, o ne tiesiog sumenkinkite turinį.

Kaip tai pamatuoti: Vėl pasinerkite į savo „Facebook“ ar „Twitter“ įžvalgas. Pažiūrėkite, kiek žmonių spustelėjo jūsų naujausius įrašus ar įtraukė juos. Galite tai išmatuoti kaip visų stebėtojų procentą. Taip pat galite naudoti „Google Analytics“ norėdami pamatyti, kiek lankytojų atvyksta per socialinę mediją.

FB įsitraukimas

8. Paieškos reitingas

„Google“ turi didžiulio, neišnaudoto srauto raktą. Tačiau tai sunkus kelias į pirmąjį rezultatų puslapį, todėl čia puikus laiko tarpas. Nustatykite tikslą pasiekti bent vieną iš raktinių žodžių pirmame „Google“ puslapyje.

paieškos raktinių žodžių reitingas

(vaizdo šaltinis)

Kaip tai padaryti: Pradėkite rinkdamiesi tikslinius savo svetainės raktinius žodžius ir naudokite juos optimizuodami savo svetainės SEO. Pagalvokite apie optimizuotą turinį ir svetainės struktūrą. Taip pat turėtumėte sukurti atgalinių nuorodų strategiją, naudodami svečių žinutes ir įvairius kitus metodus, kad sukurtumėte vidines nuorodas į savo svetainę. Mano nuomone, „Backlinko“ yra geriausias SEO šaltinis, todėl sekite daugybę jų vadovų.

Kaip tai pamatuoti: Tam reikia atlikti rankinę paiešką. Ieškokite „Google“ raktinių žodžių, nesvarbu, ar tai „aukščiausios klasės ausinės“, „vintažinės suknelės“, ar „„ Facebook “rinkodara“, ir slinkite per rezultatus, kad rastumėte savo puslapį. Jei dar nepagalvojote apie SEO, tai gali būti „Google“ rezultatų bedugnė. Vykdant metus, patikrinkite, ar judate aukščiau rezultatų puslapių.

9. Pagerinkite savo turinio kokybę

Jei padidinsite savo turinį, tai padės jūsų verslui. Tai padidins jūsų autoritetą. Tai paskatins srautą ir pasieks naujus klientus. Pats turinys sugeneruos potencialių klientų ir konversijų. Tai taip pat yra suapvalintas būdas pagerinti jūsų paieškos reitingą.

turinio_strategija

(vaizdo šaltinis)

Bet jūs pastebėsite, kaip tai yra vienintelis tikslas, kuriam nėra kiekybiškai išmatuojamo skaičiaus. Tam yra priežastis. Turinio kiekis tikrai nėra toks svarbus. Išpūtus 1000 tinklaraščio įrašų iki metų pabaigos, tai jums nepadės. Tai, kas padės, yra kokybiškas, išsamus, unikalus turinys. Čia jūsų tikslas nėra daugiau turinio. Tai geresnis turinys.

Kaip tai pamatuoti: Na, tai nėra tiksliai apskaičiuojama. Galite įvertinti savo pažangą pagal tai, kiek gerai veikia turinys, atsižvelgiant į bendrinimą, skaitytojus ir „laiką svetainėje“. Taip pat galite įvertinti pagal seną turinį. Ar tai yra nuodugnus (mažiausiai 1 000 žodžių)? Ar jis užpildytas multimedija, pavyzdžiui, vaizdais, vaizdo įrašais ir infografijomis? Ar jis pagrįstas duomenimis ar atvejų tyrimais? Ar jis turi unikalų kampą?

Kaip tai padaryti: Pirmiausia vykdykite aukščiau pateiktus patarimus. Daugiau ilgio, daugiau detalių, daugiau tyrimų ir daugialypės terpės. Pažvelkite į tai, kas jau yra jūsų nišoje. Siekite to pagerinti ir suteikti pridėtinės vertės. Nustatykite realų redakcijos tvarkaraštį ir jo laikykitės.

  VPN pradedantiesiems vadovas - esminiai klausimai, kuriuos reikia užduoti prieš gaunant VPN

10. Pardavimai ir parsisiuntimai

Akivaizdu, kad paskutinis žaidimo tikslas yra padidinti jūsų pardavimus ir (arba) atsisiuntimus. Ir nors tai turbūt yra svarbiausia, yra priežastis, kad aš palikau šį tikslą iki galo. Jei sutelksite dėmesį į visus aukščiau išvardintus tikslus, tiesiogiai padidinsite pardavimus ir atsisiuntimus net nesuprasdami.

Tai pasakius, jūs taip pat galite panaudoti keletą papildomų gudrybių:

Kaip tai padaryti: Apsvarstykite savo produktų asortimentą; įsitikinkite, kad turite daiktų už prieinamą kainą, kad priviliotumėte naujus klientus. Eksperimentuokite su naujais vaizdais, nukopijuokite ir padėkite mygtukus „pirkti“. Siūlykite išpardavimus ir nuolaidas bei perparduokite savo esamiems klientams.

Kaip tai pamatuoti: Nepriklausomai nuo to, koks mechanizmas yra jūsų internetinėje parduotuvėje ar atsisiuntimo centre, turėtų būti patikimi duomenys. „Shopify“ (kaip parodyta žemiau) paskirsto pardavimus taip:

užsakymo atlikimas

(vaizdo šaltinis)

11. Konversijos

Bendri pardavimai arba atsisiuntimai yra geras jūsų verslo rezultatų rodiklis. Bet aš taip pat atidžiai stebiu perskaičiavimo kursą. Tai procentas svetainės lankytojų, kurie perka arba atsisiunčia.

Patobulinę konversijas, jūs gaunate daugiau naudos iš kiekvieno lankytojo. Jums nereikia pasiekti daugiau žmonių, reikia tik įtikinti tuos, kurie jau yra jūsų svetainėje. Tai paprasčiau.

Kliento vidinis laisvas (angl. „Free-to-konvert-rate“) kursas

(vaizdo šaltinis)

Kaip tai padaryti: Koreguokite raginimų veikti kopiją, išvaizdą ir išdėstymą, kol jie bus magnetiniai. Jei norite numalšinti lankytojo dvejones, pridėkite socialinių įrodymų ar atsiliepimų. Padarykite patikrinimo / atsisiuntimo / prenumeratos procesą sklandų ir lengvą.

Kaip tai pamatuoti: Nustatykite „tikslus“ naudodami „Google Analytics“. Tai leis stebėti jūsų konversijos koeficientą ir leisti jums registruoti jo našumą.

12. Investicijų į reklamą grąža

„Jūs turite išleisti pinigus, kad užsidirbtumėte!“ Tai labai dažnai tiesa. Bet dar svarbiau, kad turite gerai išleisti pinigus. Švaistyti pinigus labai lengva, kai naudojatės „Facebook“ ar „Google“ reklamomis. Siekite, kad iš kiekvieno cento, kurį išleidžiate reklamai, gautumėte daugiau grąžos.

facebook-reklama

(vaizdo šaltinis)

Kaip tai padarytit: A / B patikrinkite kiekvieną reklamos kampaniją prieš ją pateikdami. Išmatuokite, kuri kopija ir vaizdai veikia geriausiai. Įsitikinkite, kad nukreipimo puslapis, kurį siunčiate žmonėms, iš tikrųjų konvertuoti, ir pakeiskite jį, kol jis įvyks. Tai padarę gausite daugiau naudos iš savo reklamos pinigų.

Kaip tai pamatuoti: Čia naudokite paprastą procentą. Kiek pajamų sukuriate iš vieno „Facebook“ skelbimo? Kai darote patobulinimus ir pataisymus, stebėkite, kaip padidėja šis procentas.

Sužinokite daugiau: Kaip sukurti savo pirmąjį nukreipimo puslapį (+ 14 patarimų, kaip jį optimizuoti konversijoms!)

13. Kiekvieno kliento dolerio vertė

Tarkime, kad praėjusį mėnesį sulaukėte 100 klientų. Iš viso jie išleido 1000 USD. Tai reiškia, kad kiekvienas klientas išleido vidutiniškai 10 USD. Tai yra kiekvieno kliento „dolerio vertė“. Siekite padidinti šį skaičių, todėl kiekvienas klientas išleidžia daugiau.

Kaip tai padaryti: Jei norite paskatinti impulsą pirkti kasoje, naudokite „iki pardavimo“. Siūlykite atnaujinimus ir surinkite susijusius elementus kartu, kad sudomintumėte kiekvieną klientą daugiau išleisti.

Kaip tai pamatuoti: Naudodamiesi parduotuvės mechanizmu stebėkite mėnesio pajamas. Padalinkite ją iš mėnesio klientų skaičiaus ir voila, tai yra jūsų dolerio vertė. Atlikite šį skaičiavimą kartą per mėnesį ir užfiksuokite jo augimą.

Iškeldami šiuos didelius ambicingus tikslus padidinsite srautą, padidinsite pasiekiamumą ir padidinsite pardavimus.

Atminkite, kad pradėkite nuo realios, bet ambicingos figūros. Tada suskirstykite jį į mažesnius mėnesio tikslus.

Toliau užsirašykite savaitės ir dienos tikslus, kurie ten pateks. Sėkmės ir praneškite mums, kaip sekasi!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me