Virtuālie privātie tīkli (VPN) ir paredzēti drošībai un privātumam, bet vai tiešām jums tas būtu jāizmanto? Atbilde patiešām ir atkarīga no vietas, kur izmantosit internetu. Valstīm ir atšķirīga attieksme pret interneta lietotājiem, tāpat kā kanādiešiem ir jāraugās uz VPN?

Ņemot vērā tās tuvumu Amerikas Savienotajām Valstīm, nav daudz brīnums, ka Kanāda ir stingri virzusies līdzīgos virzienos par interneta cenzūru. Faktiski Kanādas valdība dažos pēdējos gados ir veikusi satraucošas kustības, lai palielinātu interneta lietotāju regulējumu.

2023. gadā Kanādas Augstākās tiesas nolēmums par lietu skaidri parādīja, ka Kanāda piekrita pasaules mēroga cenzūrai internetā. Turklāt lietotāji, kuri vēlas piedalīties P2P failu apmaiņā, arī tiks rūpīgi pārbaudīti, jo pretpirātisma novēršanas firmas pievērš viņu uzmanību valstij.

Ja atrodaties Kanādā un sākat uztraukties par šīm darbībām, jums ir taisnība, jo tas ir ļoti reāli.

Contents

Kanādas Augstākās tiesas nolēmums parāda interneta cenzūras apstiprinājumu

Lai arī tehniski tas nav tieši saistīts ar VPN un interneta privātumu, pēdējo gadu notikumi Kanādā parāda satraucošas tendences. 2023. gadā Kanādas Augstākās tiesas lēmums apstiprināja uzņēmuma centienus piespiest bloķēt noteiktas tīmekļa vietnes.

Lai gan tas bija pamatots ar ļoti specifisku gadījumu, tas tomēr parāda, ka tiesību sistēma var stingri virzīties uz cenzūras darbību citā veidā. Šis lēmums pat ietekmēja Google, jo tiesa uzskatīja, ka “Google tika pakļauts Kanādas tiesām sakarā ar tā darbību Kanādā”.

Šis lēmums satrauc un rada draudus, ka valstī tiks izveidots ļoti bīstams precedents.

Kanāda FairPlay mēģināja bloķēt piekļuvi vietnei

Nesen, tāpat kā pagājušajā gadā, Kanādas telekomunikāciju un izklaides uzņēmumu koalīcija mēģināja ierosināt tādu vietņu bloķēšanu, kuras, pēc viņu domām, bija iesaistītas autortiesību pārkāpumos. Pārskatāma par “FairPlay Canada”, grupas mērķis bija izveidot struktūru, kuras uzdevums būtu nosūtīt sarakstus vietnēm, kuras bloķē Kanādas radio-televīzijas un telekomunikāciju komisijai (CRTC)..

Pats labākais – koalīcijai nebūtu nekādas uzraudzības, kas nozīmē, ka viņi principā var darīt visu, ko vēlas. Pārcelšanās notika tāpēc, ka grupa gadu no gada visā pasaulē izmantoja argumentāciju, ka šī ar autortiesībām aizsargāto plašsaziņas līdzekļu nelikumīga straumēšana kaitē uzņēmumiem.

Par laimi, tas kliedzošais mēģinājums sagrābt interneta cenzūru tika noraidīts līdz ar daudz kritiku. Tomēr iemesls, kāpēc tas tika noraidīts, bija tikai tāpēc, ka CRTC apgalvoja, ka autortiesību likums nav tās pārraudzībā.

Tas ir satraucoši, jo tādas grupas kā FairPlay Canada, iespējams, varētu saņemt šādu regulējumu – ja tā atradīs pareizo apelācijas iespēju.

Kanādā jau ir stingri pretpirātisma apkarošanas likumi

Valstīs visā pasaulē autortiesību likuma piemērošana ir atšķirīga. Piemēram, daudziem būtu jāzina, ka uzņēmumi apņēmīgi cenšas panākt P2P failu apmaiņu ar lietas izskatīšanu. Kanāda šajā ziņā neatšķiras, un faktiski šajā jautājumā tai ir ļoti līdzīgas juridiskās vadlīnijas.

Iepriekš tas jau ir licis slēgt tīmekļa vietnes, kas ne tikai pārkāpj autortiesību likumus, bet arī darbojas kā minēto pārkāpumu veicinātāji. Šie visi elementi ir sistēmas sastāvdaļa, ko var ļaunprātīgi izmantot, protams, tā nav laba zīme kanādiešiem, kuri, iespējams, vienkārši cenšas baudīt internetu bez ierobežojumiem.

PMP domā, ka tas ir virs likuma

Komunikāciju drošības iestādei (CSE) iepriekš ir pārmesta nelikumīga rīcība, kad runa ir par novērošanu Kanādā. Visievērojamākais notikums tika atklāts Snodenes noplūdēs, kad tika iegūta informācija, ka valstī tā veic uzraudzības darbības bez ordera.

Līdz šai dienai CSE turpina veikt novērošanas darbības valstī un paziņo, ka tā “var izvēlēties veikt uzskaiti par kanādiešu privātajiem sakariem”. Tā rezultātā 2015. gadā notika neliels žags, kad ar sabiedrotajiem nejauši tika dalīta informācija par kanādiešiem. Hmm ….

Kā sacīja Stefānija Kervina, bijušā Kanādas valdības nacionālās drošības analītiķe, “Viena no galvenajām lietām attiecībā uz valsts drošību ir tā, ka jums ir atļauts būt pakaļu.”

Kanādā joprojām VPN ir likumīgi

Par laimi atbilde uz šiem novērošanas murgiem un iespējamo cenzūru nav tik grūta – izmantojiet VPN. Un vēl labāk, ka VPN Kanādā ir likumīgi.

Tie jau tiek plaši izmantoti ne tikai valdībā, bet arī uzņēmumos un daudzos citos veidos. Tomēr ir brīdinājums. Ja izvēlaties izmantot VPN, kas atrodas Kanādā, valdība var likt VPN sniedzējam vajadzības gadījumā atbrīvot lietotāja datus..

Lai gan vairums VPN apgalvo, ka viņi neveic žurnālus, ņemiet to ar šķipsniņu sāls un uzmanieties politikām attiecībā uz lietotāju žurnāliem un citiem datiem.

Ko mēs meklējam VPN Kanādā

1. Privātums un anonimitāte

Ņemot vērā acīmredzamākos šausmu stāstus, ko es jūsu atmiņā dalījos iepriekš, svaigi, manuprāt, ir pienācis īstais laiks norādīt, ka patiešām laba ideja ir koncentrēties uz VPN privātuma un anonimitātes aspektiem lietotājiem Kanādā. Kad valdība un privātā sektora pārstāvji seko lietotājiem, VPN jāspēj nodrošināt, ka jūsu dati un darbības tiek glabātas tieši tā, kā tam vajadzētu būt – privātam..

  uTorrent Starpniekservera iestatīšana: Kā anonimizēt uTorrent ar Socks5 starpniekserveri

Viens no labākajiem veidiem, kā to nodrošināt, ir pievērst uzmanību VPN, kuriem ir ne tikai stingra politika, kas neattiecas uz reģistrēšanu, bet kuri atrodas arī ārpus tām valstīm, kurās datu saglabāšanas likumi ir vājāki. Tas noteikti izslēdz valstis, kas ir piecu un četrpadsmit acu jurisdikcijā.

2. Ātrums un stabilitāte

Ar vidējo sadzīves ātrumu 100Mbps Kanādā nevajadzētu būt nopietnām problēmām ar VPN ātrumu, jo gandrīz visiem augstākā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzējiem jāspēj pārvaldīt šo etalonu..

Lai arī tā vairumam VPN serveru nav īsti prioritāra atrašanās vieta, tam ir labs iemesls – tā tuvums ASV. Gandrīz visiem VPN pakalpojumu sniedzējiem būs vismaz viena, ja ne vairāk serveru atrašanās vieta ASV, kam kanādieši var viegli piekļūt, lai izveidotu zemu latentuma savienojumu.

3. Drošība

VPN drošības spektrs kanādiešiem ir vienāds visur. Ideālais līdzsvars ir zināms tikai jums kā lietotājam. Vai jūs izvēlaties 256 bitu šifrēšanu, riskējot ar mazāku VPN ātrumu, vai arī vēlaties palielināt šo ātrumu, lai palielinātu ātrumu?

Šeit tiek apskatīts jautājums – vai X VPN pakalpojumu sniedzējs ļauj jums izvēlēties regulējamos šifrēšanas ātrumus? Droši vien tas ir tas, kas jums jājautā, ja tas ir jautājums jums.

4. Ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana

Neskatoties uz to, ka viņi ir ASV kaimiņi, kanādieši joprojām nesaņem piekļuvi ASV ierobežotajam Netflix saturam. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc lietotāji visā pasaulē izmanto VPN – ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanai. Par laimi tuvums nozīmē arī ātru piekļuvi ASV bāzētiem VPN, kas ir lieliski piemērots Netflix straumēšanai.

Pievērsiet uzmanību tam, kas atbalsta Netflix savienojumus, lai gan daudzi tos bieži bloķē.

5. P2P atbalsts

Tā kā autortiesību pārkāpumu dēļ tiek pastiprināti centieni novērst failu apmaiņu, būtu ieteicams izmantot arī VPN savienojumu. Ne visi VPN ir labi ar P2P, tāpēc derētu viens, kas to plaši atbalsta vai pat ir ar P2P optimizētiem serveriem..

Pievērsiet uzmanību VPN, piemēram, TorGuard vai NordVPN, kuru P2P datplūsmas vadlīnijas ir skaidri noteiktas pakalpojumu sniegšanas noteikumos..

Labākie Kanādas VPN

Tāpat kā visos manos VPN testos, arī pirms to ātruma vērtēšanas es vienmēr vērtēju savējos. Šis ir mans faktiskais platjoslas ātrums, kura pamatā ir 500Mbps pakalpojumu līnija, bez aktīva VPN savienojuma:

Bāzes ātrums (bez VPN) - Kanāda

(Pilnu sākotnējā ātruma testa rezultātu skatiet šeit)

Tā kā es dzīvoju Malaizijā, mans ātrums parasti būs liels, savienojot ar Āzijas reģiona VPN serveriem, un lēnāks, savienojoties ar serveriem ASV vai Eiropā. Šim testam es pieslēdzos Kanādas bāzes ātruma pārbaudes serverim, lai dotu jums priekšstatu par relatīvo ātrumu visā attālumā.

Kā redzat, bez VPN savienojums ar Kanādu man nodrošina pienācīgu ātrumu – 160 Mb / s.

Piezīme

 1. Cenas pamatā ir valūtas maiņas kurss 1 USD = 1,34 CAD.
 2. Norādītā cena ir balstīta uz 12 mēnešu abonementiem. Cena var kļūt lētāka, abonējot ilgāku laiku.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Ātrums

Labi

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (CAD)

5.35 / mēn

Feature uzsver

 • Nav žurnālu
 • Avārijas poga
 • Atbalsta 6 ierīces

"Ar savu gludo interfeisu, stabilo ātrumu un fantastiskajiem ilgtermiņa cenu plāniem Nord ir lieliska izvēle jebkuram VPN lietotājam."

NordVPN pastāvīgi uzlabo savus pakalpojumus, un 2023. gads viņiem bija ļoti aizraujošs. Pat ar nelielu cenu kāpumu tie paliek ārkārtīgi konkurētspējīgi un piedāvā visnopietnāko sprādziena cenu, ko mēs redzam šajā ļoti sarežģītajā telpā šodien..

Daudzu iemeslu dēļ tās ir lieliska Kanādas VPN izvēle. Viens no pirmajiem ir tas, ka viņi atrodas Panamā, kas ir arī piemērota vieta, kur atrasties VPN. Bez tam, NordVPN ir lieliska reputācija, un tas ir vēl viens VPN sniedzējs, kam ir milzīgs serveru skaits daudzās valstīs.

Viņu stingrā politika bez reģistrēšanas apvienojas ar 256 bitu militāras pakāpes šifrēšanu un lieliskiem cenu plāniem gandrīz ikvienam piedāvāt darījumu, kam ir grūti pretoties.

“NordVPN Speed ​​Test” - Kanāda

NordVPN ātruma pārbaude Kanādā – Vankūveras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Ar 34Mbps lejupvērstu ātrumu šajā testu kārtā NordVPN izdevās iegūt pārsvaru pār ExpressVPN. Kas padara tos pievilcīgākus pamatīgus, ir tas, ka viņi ne tikai atļaut P2P trafiku, bet tiem ir īpaši optimizēti serveri P2P trafikai!

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par NordVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir Bitcatcha # 1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Ātrums

Labi

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (CAD)

11.15 / mēn

Feature uzsver

 • Privātuma aizsardzība jūrā
 • Pilna 256 bitu šifrēšana
 • 148 VPN atrašanās vietas

"Šis VPN rādītājs ir gandrīz visu mūsu BitCatcha sarakstu augšgalā, vienkārši tāpēc, ka tas piedāvā tik labu pakalpojumu pēc ļoti plašiem kritērijiem – reti izmantojams VPN!"

  Starpniekservera un VPN iestatīšana: kā anonīmi straumēt ar Deluge

Viens no labākajiem VPN pakalpojumiem, ko jebkad esmu pārbaudījis, ExpressVPN līdz šim ir bijis mans labākais izvēlējies neatkarīgi no tā, kurā valstī es to vērtēju. Tam ir ļoti plašs serveru atrašanās vietu klāsts un daudz serveru. Vēl labāk, ka tā atrodas ārpus Britu Virdžīnu salām, kur trūkst datu saglabāšanas likumu.

Es esmu visaptveroši pārbaudījis pakalpojumu un nekautrējoties ieteikt tos kā galveno kanādiešu VPN pakalpojumu sniedzēju. ExpressVPN ir stabils un ļauj piekļūt arī daudzām ierīcēm.

ExpressVPN ātruma pārbaude - Kanāda

ExpressVPN ātruma pārbaude Kanādā – Toronto serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā ideja par to, cik labi tas kļūst, es salīdzināju savu noklusējuma līnijas ātrumu bez VPN ar ExpressVPN aptverto testu tajā pašā vietā. Ieslēdzot ExpressVPN un pieslēdzoties serverim Kanādā, man izdevās samazināt 25Mbps lejupvērsto ātrumu.

Atkal jāpiebilst, ka mans faktiskais attālums no Kanādas ir tik tālu, cik iespējams. Veiktspēja, ko šajā gadījumā rāda ExpressVPN, neatbilst tam, ko parasti no viņiem sagaidu.

Izlasiet mūsu pilnīgo pārskatu vietnē ExpressVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir viens no mūsu labākajiem ieteikumiem!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (CAD)

2,59 / mēn

Feature uzsver

 • Multi-Hop savienojums
 • Atbalsta daudzas platformas
 • Nav žurnālu

"Neskatoties uz izcilu un konsekventu sniegumu, Surfshark izceļ savu vārdu kā spēcīgs gaidāmais sāncensis."

Iespējams, ka Surfshark ir jauns bizness, kas tikko sāka spēlēt 2023. gada beigās, taču tas ir iznācis ar sprādzienu. Pat ja tas nodarbojas ar mazāk nekā 1000 serveriem 60 nepāra valstīs, tas spēj piedāvāt spēcīgus un stabilus savienojumus, kā parādīts mūsu ātruma testos..

Viņi arī spēj tikt galā ar P2P / straumēm, kā arī padara pieejamu vairāku reģionu saturu tādām filmu straumēšanas vietnēm kā Netflix. Man Netflix svētais grāfs ir ASV reģiona saturs, un es pēdējo pusgadu bez problēmām izdošos pārņemt Surfshark..

Surfshark arī piedāvā šo pakalpojumu par izcilām cenām viņu divu gadu plānā. Sekojiet līdzi šim, ļaudīm, iespējams, ka tas pieaug mūsu sarakstos, jo vairāk laika iet!

Uzziniet vairāk par tās izcilību mūsu rūpīgajā Surfshark pārskatā!

surfshark ātruma tests Kanādā

Surfshark Speed ​​Test Canada – Toronto serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (CAD)

6,69 / mēn

Feature uzsver

 • Veidots P2P
 • TorGuard Maskēšanās starpniekserveris
 • Atbalsta 5 savienojumus

"Viens no labākajiem VPN P2P failu apmaiņai, TorGuard ir vienkārši nepieciešams visiem P2P lietotājiem Kanādā.."

Viens no vissvarīgākajiem faktoriem TorGuard izvietošanā ir tas, ka tas ir ļoti P2P draudzīgs VPN pakalpojumu sniedzējs. Lietotāju pusē nav daudz bling, taču tas ir izcils sniegumā.

Starp TorGuard un daudziem konkurentiem ir viena galvenā atšķirība tajā, ka tas ļauj jums izvēlēties, kādu šifrēšanas līmeni vēlaties. Tas nozīmē, ka P2P lietotājiem jebkurā brīdī varat noraidīt šifrēšanu un baudīt ātrāku straumēšanas ātrumu.!

Papildus TorGuard ir arī daudzas citas izpirkšanas īpašības, piemēram, stabils ātrums, vairāku platformu iespējas un spēja apiet VPN bloķētājus..

TorGuard ātruma tests - Kanāda

TorGuard Speed ​​Test Canada – Vankūveras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā viens no trim labākajiem Kanādas VPN, TorGuard, protams, izpildīja noteiktas ātruma prasības. Tas manā testa rezultātā parādīja no Vankūveras balstīta VPN servera, un atkal kanādiešiem vajadzētu spēt saskaņot ātruma attiecību ar ASV bāzes serveriem..

Vienīgais mīnuss ir tas, ka jaunākiem lietotājiem, kuri ir pieraduši pie modernu lietojumu gluduma, TorGuard saskarne izskatīsies kā kaut kas no pagātnes.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu rūpīgo TorGuard analīzi!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Ātrums

Nabadzīgs

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (CAD)

4,69 / mēn

Feature uzsver

 • Piedāvā datu saspiešanu
 • Reklāmu bloķēšana
 • Atbalsta 7 ierīces

"CyberGhost piedāvā drošu un privātu pakalpojumu, taču, iespējams, neatrodas vienlīdzīgā stāvoklī ar ExpressVPN."

CyberGhosties ir apmierināti ar viņiem, un viņi noteikti ir mēģinājuši būt gurni un optimistiski savā mārketingā. Šis ir vēl viens no VPN nozarē pazīstamākajiem nosaukumiem, bet personīgi es uzskatu, ka tie varētu būt nedaudz pārspīlēti.

Specifikācijas ziņā CyberGhost runā par labu, taču, pārbaudot testus, es iesaku nelielu šķipsniņu sāls. Paturiet prātā, ka šis ir rangu saraksts, tāpēc manas cerības ir diezgan augstas.

CyberGhost ātruma pārbaude - Kanāda

CyberGhost ātruma pārbaude Kanādā – Vankūveras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kanādiešiem jāņem vērā, ka vairums CyberGhost serveru atrodas ES zonā, bet par laimi, viņiem ir arī ASV puse. Tas padara viņus pievilcīgus plašai auditorijai, izņemot varbūt tos, kas nāk no Āzijas reģiona, kur tas ir nedaudz ierobežotāks.

Diemžēl viņu ātruma testa rezultāti, šķiet, nav līdzvērtīgi Kanādai, un es tikko izdalīju izmantojamo 5Mbps ātrumu. Pirms dažiem gadiem tas būtu bijis pieņemami, taču mūsdienu ātrgaitas platjoslas laikmetā – gandrīz neciešams.

  VyprVPN pārskats: 6 priekšrocības un 3 trūkumi, izmantojot VyprVPN

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilnu pārskatu par vietni CyberGhost!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (CAD)

8,70 / mēn

Feature uzsver

 • Piespiedu 256 bitu šifrēšana
 • Neierobežots P2P
 • Atbalsta 10 ierīces

"Lieliski piemērots paranoīdiem, bet, iespējams, nebūs populārākais Kanādas lietotājiem, IPVanish tiek plaši tirgots, bet vāji atbalstīts."

IPVanish pēdējā laikā ir smagi cietis, pateicoties tā iesaistei dažos…, teiksim, neveiksmīgos starpgadījumos. Neskatoties uz to, ņemiet vērā, ka viņi tiek pakļauti jaunai pārvaldībai, un, cerams, ka šādas lietas kļūs tikai par ātruma traucējumiem pagātnē.

Pārvietojot šos gadījumus malā, tie paliek VPN gigants uz lauka un lepojas ar iespaidīgu ātrumu. Par laimi, tā kā, ja jums ir sūdzības par to ātrumu, jūs neko daudz nevarat darīt, jo tie liek 256 bitu šifrēšanu visiem bez izņēmuma.

IPVanish ātruma tests - Kanāda

IPVanish Speed ​​Test Canada – Vankūveras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā jau minēju, IPVanish, sakiet to, kas jums patīk, piedāvā dažus interesantus ātrumus. Šie numuri noteikti var tos iekļaut mūsu VPN Kanādas sarakstā. Atrodoties Malaizijā un veicot pārbaudi no viņu Kanādas servera, es ieguvu ļoti spēcīgu 41Mbps ātrumu.

Tas ir izdevīgi kanādiešiem, kuri izveidos savienojumu ar serveriem, kas atrodas viņu tuvumā, piemēram, ASV. Viena no būtiskākajām nepilnībām ir viņu klientu apkalpošanā. Ja esat no Rietumu valsts un sagaidāt noteiktu atbalsta līmeni – tieši šeit IPVanish ir zemāks par nominālvērtību.

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par IPVanish, lai uzzinātu vairāk!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (CAD)

4,54 / mēn

Feature uzsver

 • Atbalsta WireGuard protokolu
 • Ļauj P2P trafiku
 • Neuzrauga satiksmi

"PureVPN ir uzticams un aprīkots ar labu drošības elementu klāstu, un tas atrodas ārpus ES jurisdikcijas."

PureVPN ir viens no retajiem pakalpojumiem, kas, šķiet, koncentrējas uz ātru, ātru un ātrāku VPN ātrumu. Ir paredzēts, ka tā atbalsta līnijas ātrumu līdz 500Mbps, taču dažos gadījumos kāds nojauš, cik precīzi šī prasība sasniedz..

PureVPN ātruma tests - Kanāda

PureVPN Speed ​​Test Canada – Vankūveras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Liels ieguvums, izmēģinot viņus, ir tas, ka viņi ir vieni no nedaudzajiem tirgū, kuri šobrīd atļauj piekļūt WireGuard protokolam – nākamā paaudzes protokolam, kas, domājams, ir gaismas gadi priekšā OpenVPN. Tomēr tā darbības joma ir nedaudz ierobežota, un tā darbojas tikai aptuveni piecās valstīs.

Izveidojot savienojumu ar Vankūveras VPN serveri, es varēju sasniegt 20Mbps – ne labākos rezultātus pasaulē, bet kaut ko tādu, kas joprojām darbotos daudziem lietotājiem. Laika gaitā, iespējams, tas mainīsies, ja viņi nolems pilnībā pāriet uz WireGuard ieviešanu, bet tad atkal, tāpat kā citi VPN pakalpojumu sniedzēji.

8. ĀtrākaisVPN

https://fastestvpn.com

Ātrākais VPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (CAD)

1,11 / mēn

Feature uzsver

 • Optimizēti serveri P2P
 • Ļauj izlēkt serveri
 • Atbalsta 10 ierīces

"FastestVPN nav ātrākais, taču tas noteikti piedāvā vērtības ierosinājumu, kuru ir grūti apstrīdēt."

FastestVPN nav ātrākais, ko esmu pārbaudījis, taču tas nav arī lēnākais. Tas piedāvā ierobežotākām valstīm izmantot jūsu savienojumu, salīdzinot ar daudziem augstākā līmeņa VPN, bet par zemajām cenām, sākot no 83 centiem mēnesī, tas ir zagts. Viņiem ir arī P2P optimizēti serveri, kas tos padara par labu arī šim.

Zemām cenām ir viens nopietns trūkums, un tā ir ierobežotā veiktspēja, pārvarot ģeogrāfisko bloķēšanu. Beidzot mēs atklājām, ka FastestVPN nevar atļaut jums piekļūt Netflix ASV saturam vai Lielbritānijas BBC iPlayer – bummer!

Dodieties uz mūsu FastestVPN pārskatu, lai uzzinātu vairāk!

Vai man tiešām ir nepieciešams VPN Kanādā??

Kad es pirmo reizi pievērsos šai tēmai, es biju mazliet atturīgs, jo parasti es koncentrējos uz noteiktām jomām, kas man interesē. Izpētot Kanādas ainavu, es biju diezgan satraukts par to, ko atradu, un mana pirmā doma bija tāda, ka man pozitīvi bija jāiesaka kaut kas mūsu draugiem šajā tirgū.

Pēc pārdomām es sapratu, ka scenārijs tiek atskaņots vairākās pasaules valstīs vienlaikus. Pat manā mājas bāzē Malaizijā tiek veikti satraucoši centieni palielināt cenzūru utt.

Ņemot to vērā, es tiešām iesaku kanādiešiem izvērtēt pašreizējo situāciju un nopietni apsvērt iespēju apskatīt kādu no VPN šajā sarakstā, lai sevi aizsargātu. Mani draugi, situācija visā pasaulē ir drūma, drošāk nekā atvainojos.

Atgādinām, ka šeit ir 3 populārākie Kanādas VPN:

ĀTRUMS

DROŠĪBA & PRIVĀTUMS

CENA / MO

NordVPN

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

CA 5,35 USD

APMEKLĒT VPN

ExpressVPN

Labi

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

CA 11,15 USD

APMEKLĒT VPN

Surfshark

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

CA 2,59 USD

APMEKLĒT VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me