Design a styl vašeho webu je vaší první šancí, jak zapůsobit na vaše zákazníky.

Naštěstí WordPress usnadňuje vytváření stylu, který vám vyhovuje. Stažením „motivu“ si můžete ručně vybrat vzhled svého webu, aniž byste se dotkli řádku kódu.

Než jsem skočil do svých deseti oblíbených témat WordPress, je třeba hledat v designu vašeho internetového obchodu.

  1. WooCommerce CompatibleWooCommerce je motor, který pohání váš internetový obchod. Je to sada nástrojů, která se připojuje k vašemu webu a umožňuje vám prodávat produkty. Při výběru motivu musí být kompatibilní s WooCommerce. (Tip, všechna zde uvedená témata jsou.)
  2. Responzivní designHled všech uživatelů internetu nyní přistupuje k webu na mobilním zařízení a zákazníci rádi používají své tablety! Citlivé téma znamená, že se váš web okamžitě přizpůsobí smartphonu, tabletu nebo ploše.
  3. Téma Styl, jednoduchost a snadná navigaceVaše téma by mělo vyhovovat vašemu stylu značky a vašim produktům. Ujistěte se však, že navigace je jednoduchá a snadná. Zamyslete se nad tím, zda vaše téma vytváří příjemné uživatelské prostředí.

Nyní víte, co hledat, zde je deset mých oblíbených, které kombinují všechny tři základní vlastnosti.

1. Divi 2.0

Nejlepší funkce: Přizpůsobení přetažením

Divi 2.0

Divi se liší od většiny témat WordPress. Nejde jen o jeden styl nebo rozložení. S tímto motivem můžete vytvořit téměř jakýkoli design, který chcete.

Viděl jsem, že někteří uživatelé říkají, že je to jako používat lego! Což je skvělý popis tématu. Jednoduše vytvořte své preferované rozvržení pomocí bloků a sítí. Bezproblémově se integruje s WooCommerce a během několika minut můžete vytvořit ohromující obchod.

> Získejte téma Divi hned.

2. Shopsy

Nejlepší funkce: Rozvržení mřížky

Shopsy

Shopsy je zábavné a hravé, díky čemuž je ideálním místem pro rodiče, kteří chtějí založit dětský obchod nebo snad řadu nepředvídatelných ručně vyráběných produktů.

Napodobuje rozvržení mřížky ve stylu Pinterest, takže můžete předvést spoustu položek najednou. Nejlepší ze všeho je, že autoři vytvořili kompatibilitu s animacemi, takže váš web ožije!

> Získejte Shopsy téma nyní.

3. Zerif Lite

Nejlepší funkce: Je to zdarma!

Zerif Lite

Obecně doporučuji lidem, aby investovali trochu peněz do svého tématu WordPress. Prémiová témata zřídka stojí více než 50 USD a to je velký rozdíl v profesionalitě vašeho webu.

Ale u Serif Lite jsem našel téma zdarma, které ráda doporučím. Jedná se o jednostránkový design, díky čemuž je ideální pro jednoduché frontě obchodů. Snadno se používá a vypadá krásně. Pokud jste novým uživatelem WordPress, je to skvělé místo, kde začít. Pokud se vám líbí bezplatná verze, můžete upgradovat téma a odemknout další sílu.

> Získejte téma Zerif Lite zde.

4. Obchodník

Nejlepší funkce: Ohromující snímky

Vedoucí prodejny

S názvem jako „Obchodník“ víte, že toto téma je určeno pouze k jednomu účelu: pomoci vám prodávat produkty. Používání obchodníka je tak snadné, nemusíte znát žádný kód. Pravděpodobně byste se ale nechtěli příliš změnit, protože předem vytvořené rozvržení vypadá velmi profesionálně.

Toto téma je především o upoutání pozornosti velkými obrázky. Je to jedno z mých oblíbených témat pro začínající módní obchody.

> Získejte téma obchodníka hned teď.

5. Big Point

Nejlepší funkce: Obrovský prostor hlavičky

Big Point

Jedním z největších trendů v oblasti webdesignu v současné době je použití obrovských záhlaví s neodolatelnou fotografií. Téma Big Point vám umožňuje vytvořit web, který je v trendu.

Dodává se také s posuvníkem revoluce, což znamená, že vaše krásné obrázky záhlaví se budou automaticky vyměňovat. To vaše zákazníky zaujme! Toto je další téma přetahování, takže k tomu, aby vypadalo skvěle, nepotřebujete žádné technické know-how. Funguje to perfektně s WooCommerce a vypadá to zvláště chytře na tabletu.

> Získejte téma Big Point nyní.

6. Avada

Nejlepší funkce: Nejprodávanější téma všech dob

Avada

Avada je docela podobná tématu Divi. Používal stejný „lego“ vlastní tvůrce stylu, který vám umožňuje vytvořit web s téměř jakýmkoli stylem, na který si vzpomenete..

Je to pravděpodobně nejvšestrannější a nejflexibilnější téma. Pokud tedy chcete experimentovat a najít dokonalé rozložení, zkuste Avada. Říká se tomu „švýcarský armádní nůž s tématy WordPress“, protože s ním můžete dělat cokoli chcete.

> Získejte nyní téma Avada.

7. Vigo

Nejlepší funkce: Stylový pro prodejce módy

Vigo

Vigo je zde asi nejštýlovější téma. Má čistý, bílý design s tunami prostoru. Umožňuje vašim produktům zaujmout hlavní místo a prodat se. Vigo vypadá jako profesionální módní stránka; vše, co musíte udělat, je přidat produkty.

Ale není to jen hezká tvář. Poskytuje zákazníkům snadnou a snadnou navigaci. Navíc je to pár let, což znamená, že jeho tvůrci vyřešili všechny problémy a vyčistili kód. Díky tomu je jedním z nejrychlejších témat načítání na trhu.

> Získejte téma Vigo nyní.

8. Shopster

Nejlepší funkce: Sítnice povolena

Shopster

Pokud provozujete internetový obchod, vaše obrázky by pro vás měly vykonat veškerou těžkou práci. Skvělá fotografie prodává produkty. Potřebujete tedy téma, které nejlépe zobrazuje vaše obrázky. Služba Shopster má povolenou sítnici, takže kdokoli, kdo si prohlíží displej sítnice, uvidí vaše produkty v celé své kráse.

Rovněž vám poskytují velký prostor pro posuvné hlavičky, se kterými můžete pracovat. Pokud chcete upoutat pozornost vašich zákazníků pomocí obrázků ve vysokém rozlišení, toto je téma pro vás.

Stejně jako u všech témat zde je i Shopster nastaven pro spolupráci s WooCommerce a bezproblémovou integraci. Neexistuje žádná těžká práce!

> Získejte téma Shopster nyní.

9. Pan Tailor

Nejlepší bit: Parallax rolování

Pane Tailor

Parallax rolování je jednou z nejlepších věcí v oblasti webdesignu v současnosti. Možná jste již viděli několik webů, které ji již používají. Když přejdete dolů na paralaxy, obsah se pohybuje různou rychlostí a zdánlivě spolu komunikují. Možná si myslíte, že k vytvoření tohoto efektu budete potřebovat počítačového génia. Ale s tímto tématem to všechno přichází jako standard.

Je to docela mužské téma, skvělé pro chlapecký módní obchod. Toto je další webová stránka s přetažením, takže vytvoření rozložení je také velmi jednoduché.

> Získejte téma pana Tailora.

10. Cypress

Nejlepší funkce: Vyrobeno speciálně pro WooCommerce

Cypřiš

Toto téma je navrženo konkrétně kolem sady nástrojů WooCommerce. To znamená, že si můžete být jisti, že je vytvořen s ohledem na majitele online obchodu. Optimalizovali celé téma pro elektronický obchod a přizpůsobili každý aspekt, aby zvýšili prodej na vašem webu.

Jednou z mých oblíbených věcí na toto téma je možnost pozadí videa. Vypadá to, že vaše domovská stránka má dojemný obraz. Ideální pro předvádění vašich výrobků ve velkém stylu!

> Získejte téma Cypress nyní.

Rád bych slyšel od vás všech majitelů obchodů WordPress venku. Jaká témata používáte a která je vaše oblíbená?

Nyní se podívejte na 9 nejlepších Managed WordPress Hosting. Tyto služby jistě přinesou výkon vašeho WordPressu na nové maximum.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me