Zapomeň na Facebook. Zapomeňte na Twitter.

Instagram je nyní pro online maloobchodníky nejdůležitější sociální média.

Nejde jen o selfie, koktejly a roztomilá koťátka! Jedná se o vážnou návratnost investic. Vytváří tisíce nezávislých majitelů internetového obchodu.

Proč?

Protože příspěvky Instagramu získávají více zapojení než Facebook a Twitter dohromady. A vytváří novou legii nezávislých ochutnávačů a vlivných osob.

Contents

Příběh $ 15 000

Seznamte se s Danielle Bernstein. Vlastní účet Instagram s 1,3 milionu sledujících. Je jí 22 let a provozuje nezávislý internetový obchod a módní blog. Říká se tomu We Wore What a je to obrovské.

Danielle - nosili jsme co

Neexistují žádné velké obchodní nebo firemní vládci tahající za struny. Jen chytrá žena s notebookem a Instagramem. Nezávislý a butik.

Přímo prostřednictvím svých webových stránek prodává boty, tašky a oblečení. Provozuje také přidružený obchod a prodává oblečení prostřednictvím Stella McCartney, Miu Miu a Moda Operandi.

Ale tady je nadpis. Podle rozhovoru v Harperově bazaru vydělá 15 000 $ pokaždé, když nahraje sponzorovaný příspěvek na Instagram.

15 000 $!!

Toto je nový obchodní model v maloobchodě online.

Proč to funguje? Protože to jde dále než tradiční nákupní zážitek. ano, provozuje internetový obchod. Danielle je ale také ochutnávač. Módní guru a ostrá obchodní žena.

Efekt Instagramu

Ve světě online prodejců převezme Instagram. Pro nezávislé prodejce je nyní výkonnější než Facebook a Twitter.

Zde jsou fakta:

  • Příspěvky na Instagramu získají 58krát větší zapojení než Facebook.
  • A 120krát větší zapojení než Twitter!

Instagram je také nejrychleji rostoucí platformou sociálních médií. Právě předstihla Twitter, pokud jde o celkový počet uživatelů.

Míra růstu následovníků na Instagramu je také výrazně rychlejší a vyšší než Facebook.

  Tajemství vyšší míry prokliku na vašich reklamách FB

Instagram je právě teď nejaktivnější, nejrychleji rostoucí a nejvíce společensky relevantní platformou na planetě.

Sponzorství Instagramu

Pojďme mluvit více o lukrativním Instagramu / maloobchodním modelu Danielle Bernstein. Díky svému internetovému obchodu, blogu a jejím Instagramu je považována za ovlivňovatele Instagramu.

Tam jsou velké peníze. Značky utratí každý rok více než 1 miliardu USD na sponzorování příspěvků na Instagramu. Díky jejímu 1 milionu následovníků může pohodlně ovládat sponzorovaný příspěvek mezi 5 000 až 15 000 $.

Například Danielle zveřejní obrázek s určitou taškou. Nebo za poplatek nosí sluneční brýle konkrétní značky. Danielleovy příspěvky jsou velmi jemné a velmi přirozené. Je to téměř podprahové. Zároveň každý příspěvek posílá tisíce lidí zpět do svého internetového obchodu a posiluje její značku.

Danielleův dosah je obrovský, ale dokonce i účty Instagramu s 5 000 a více následovníky mohou začít sponzorováním vydělávat trochu peněz.

Řekli byste, že pro průměrné online podnikání je celkem 5 000 sledujících?

Váš 5-krokový plán na vybudování instagramové říše

Teď už asi přemýšlíte, jak zvýšit vaše čísla! Je to dlouhá cesta k milionu stoupenců, ale začneme malé.

1. Použijte životní styl záběry produktů

Existuje jeden jednoduchý důvod, proč Instagram pravidla pro online prodejce.

Díky tomu jejich výrobky vypadají skutečně.

Inteligentní obchodníci vědí, že nejlepším způsobem, jak prodat produkt, je prodat životní styl. Neříkej nám, co je to za produkt, ukáž nám, jak to změní náš život.

Nike's Motivational Instagram Feed

Stačí se podívat na motivační zdroj Instagramu Nike. Je plný skutečných lidí, kteří provozují maratony, hrají basketbal, plavají se. Je to všechno skutečné. Je to relativní. Je to životní styl.

  Посібник з маркетингу електронної пошти Частина 4: Прості хитрощі для 40% відкритості

2. Použijte fotografie zákazníků

Jen málo z nás se může vztahovat k obrázku modelu v katalogu.

Když však zákazníci zveřejní skutečné fotografie vašich produktů na Instagramu, bude reagovat s lidmi. Vypadá to skutečné. Zákazníci si mohou představit, že nosí stejnou věc. Je mnohem efektivnější pro prodej.

V internetovém obchodě Nasty Gal žádá své zákazníky, aby se sami fotili a použili konkrétní hashtag na Instagramu. Sbírají obrázky a zvýrazňují je na svých webových stránkách.

Nasty Gal Obrázky zákazníků

Dostávají obrovský sociální dosah a celý katalog záběrů přírodních produktů.

Jejich zákazníci pro ně dělají veškerou práci!

3. Používejte sponzorované příspěvky

Můžete zaplatit ovlivňovatelům Instagramu (jako Danielle), abyste zveřejnili informace o vás a vašich produktech. Jen málo z nás má kolem 15 000 dolarů! Existují však menší účty.

To opravdu funguje.

Bachlr

Pánská módní společnost Bachlr odstartovala téměř nulové stoupence Instagramu. Za sponzorované příspěvky platili různé vlivné osoby. Odpověď byla tak silná, že to poškodilo jejich server.

Kontaktoval jsem a uzavřel obchody s několika účty se 100 000 + sledujícími, kteří byli zaměřeni na muže. K mému překvapení, mnoho z těchto uživatelů bylo ochotno dělat propagační příspěvky za zhruba 50 dolarů … úžasné!

Nyní mají 15 000 sledujících a za dva týdny si ve svém obchodě užili 20 000 návštěvníků.

Nejen to, ale jsou nyní v pozici, aby si sami mohli účtovat sponzorované příspěvky!

4. Půjčujte si následovníky od svých vrstevníků

Nejtěžší část při budování Instagramu po tom je rozházet míč. Jak zjistíte těch prvních 100 sledujících? Prvních 1 000?

Nejrychlejší a nejúčinnější metodou je lov aktivních uživatelů, kteří budou mít rádi vaše příspěvky a produkty. Začněte hledat podobné účty jako vy. Načtěte seznam svých sledujících a začněte se zapojovat s jejich nejaktivnějšími následovníky.

  Инструменти и стратегии в Instagram, за които никой не говори

„Stejně jako jejich fotky, komentujte obrázky a sledujte je. Nebude to dlouho trvat, než se dostanete zpět. A pak jako nebo dva. Tento proces opakujte každý den v malém stádiu a začnete budovat dobré následovníky.

5. „Buďte módou!“

Dokončím nabídku našeho dobrého přítele v Kalenu v Bon Bon Boutique. Nedávno nás pustila do tajemství jejího úspěchu v internetovém obchodě.

Jedna z standout citací rozhovoru byla „být móda“. Je to postoj, který vytvořil obrovský úspěch pro Danielle Bernstein, o kterém jsem mluvil na začátku článku.

Chcete-li posunout svůj internetový obchod na další úroveň, musíte se stát více než jen prodejcem. Musíte se stát ochutnávkou. Ovlivňovač. Jde jen o vytvoření obchodního modelu 360, který přesahuje tradiční nákup a prodej.

Proto je Instagram nejlepším sociálním médiem pro online prodejce.

Jedná se o nový model, který kombinuje online prodej a časopis / média. A je to ten, který zvládnete pro své domácí podnikání.

Získává někdo z Instagramu skvělé výsledky? Rád bych od vás slyšel!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me