Ar galvojate įkurti svetainę Nigerijoje?

Jei taip, jums reikės greito ir patikimo žiniatinklio prieglobos – fondo, kuris valdo jūsų svetainę. Yra dvi pagrindinės Nigerijos svetainės prieglobos galimybės:

 1. Pasirinkite mažą vietinį šeimininką, įsikūrusį Nigerijoje
 2. Pasirinkite didesnį, pripažintą tarptautinį šeimininką.

Kaip matysite visame šiame įraše, rekomenduojame pasirinkti 2 variantą: nusistovėjęs tarptautinis kompiuteris. Nors yra daug vietinių Nigerijos šeimininkų, jų pasirodymas tiesiog per lėtas. Tiesą sakant, mes atradome tik vieną vietinį kompiuterį, kuris sukūrė priimtiną pasirodymą.

Vietoj to, mes rekomenduojame didesnį greitį ir ypač patikimą tarptautinius pagrindinius kompiuterius, tokius kaip „SiteGround“. Net Afrikoje jų pasirodymai yra puikūs.

Contents

Į ką reikia atkreipti dėmesį į gerą prieglobą

Geriausias Nigerijos interneto svetainių priegloba

Prieš įsigilindami į detales, turime suprasti, kas yra geriausias žiniatinklio prieglobos vadovas.

Žiniatinklio priegloba nustato jūsų svetainės greitį, patikimumą ir stabilumą, todėl svarbu teisingai pasirinkti. Taigi, ko būtent mes ieškome?

1. Greitis

Visi žinome, kokia svarbi interneto svetainės sparta. O greitis prasideda nuo greito žiniatinklio prieglobos. Žiniatinklio priegloba turėtų atsakyti per 200ms („Google“ duomenimis), todėl ieškokite pagrindinio kompiuterio, kuris greitai reaguotų jūsų vietoje ir visame pasaulyje.

2. Uptime

„Uptime“ yra patikimumo matas. Kitaip tariant, tai procentas laiko, kurį jūsų svetainė yra prisijungę. Net 98 proc. Darbo laikas gali reikšti, kad jūsų svetainė neveikia šešias dienas per metus (!). Ieškokite 99,8 proc. Ar aukštesnės veikimo trukmės..

3. Saugumas

Nėra nieko blogiau, kaip įsilaužti. Ką darytumėte, jei prarastumėte visą turinį ir sunkų darbą? Štai kodėl žiniatinklio prieglobos saugumas yra toks svarbus. Geras kompiuteris turėtų turėti automatinius atnaujinimus ir kenkėjiškų programų nuskaitymą. Kai kurie netgi turi nemokamą SSL (saugumo) sertifikatą.

4. Atsarginės kopijos

Kaip papildomą apsaugą ir praktinę funkciją, dabar daugelis kompiuterių savininkų teikia įprastas automatines atsargines kopijas.

5. Klientų aptarnavimas

Idealiu atveju jūsų žiniatinklio priegloboje turėtų būti 24/7/365 klientų aptarnavimas. Dauguma rengėjų dabar turi klientų aptarnavimo parinkčių, įskaitant telefoną, bilietų sistemas ir internetinius pokalbius. Atminkite, kad kai kurie kompiuteriai už papildomą palaikymo paslaugą imasi papildomo mokesčio.

6. Sandėliavimas ir pralaidumas

„Saugykla“ reiškia, kiek turinio, vaizdų ir duomenų galite išsaugoti pagrindinio kompiuterio serveriuose. „Pralaidumas“ yra tai, kiek duomenų gali tekėti iš serverio. Tai turi įtakos greičiui ir lankytojų skaičiui. Natūralu, kad norime kuo didesnės atminties ir pralaidumo.

7. Kaina

Ne visada atsiskaitykite už pigiausią žiniatinklio prieglobą. Tai gali sukelti greičio ir patikimumo problemų. Tai net gali jus sulaikyti, jei jūsų svetainė pradės augti. Tuo pačiu metu jums nereikia išleisti likimo! Ieškokite priimančio kompiuterio su visomis jums reikalingomis funkcijomis.

Vietinis Nigerijos arba tarptautinis kompiuteris?

Kaip minėjau, jūs turite du pagrindinius pasirinkimus, kai reikia priglobti svetainę Nigerijoje.

 1. Pasirinkite vietinį kompiuterį, kurio serveriai yra Nigerijoje. Vietinis kompiuteris gali patenkinti afrikiečių auditoriją, tačiau likusiame pasaulyje jie dažniausiai būna lėtesni..
 2. Pasirinkite visuotinį kompiuterį, apimantį Nigeriją. Pasaulinis kompiuteris suteiks jums greitį visame pasaulyje. Dideli, tarptautiniai kompiuteriai taip pat gali turėti geresnių technologijų, klientų palaikymo ir saugumo.
  Privati ​​interneto prieiga prieš „Torguard“ (VPN palyginimas)

Kiti nigerijos interneto prieglobos aspektai

Įsigydami žiniatinklio prieglobą Nigerijos svetainei, reikia atsižvelgti į du papildomus dalykus.

 1. Palaikomi mokėjimo būdai Kadangi Nigerijoje daugelis žmonių nesinaudoja kreditine kortele (dėl didelio nesąžiningos veiklos lygio), jums gali reikėti žiniatinklio prieglobos, priimančios tiesioginį banko pavedimą. Vietiniai šeimininkai labiau linkę su tuo sutikti.
 2. .NG domeno vardas Galite norėti .ng domeno vardą. Deja, dauguma tarptautinių kompiuterių nepalaiko .ng domenų registracijos. Tačiau galite .ng domeną užregistruoti antrosios šalies domeno įmonėje (žr. Akredituotų registratorių sąrašą) ir tada tiesiog nukreipti vardų serverius į savo prieglobą. (Mes paprastai rekomenduojame tai padaryti, nes tai suteikia papildomos apsaugos, jei jūs kada nors norite pakeisti savo prieglobą).

Mūsų rekomendacija

Mes rekomenduojame pasirinkti įsitvirtinusį tarptautinį kompiuterį. („SiteGround“ yra mūsų pasirinktas numeris vienas). Mes išbandėme visus penkis didžiausius vietinius Nigerijos šeimininkus ir buvome nusivylę rezultatais. Tiesą sakant, mes neįtraukiame nė vieno iš toliau pateiktų patariamųjų kompiuterių.

Mes kartojome testus skirtingu dienos metu ir nuolat matėme prastus rezultatus.

ĮVERTINTA: Geriausia žiniatinklio priegloba Nigerijos svetainėms

Pastaba

Naudojamas valiutos keitimo kursas yra 1 USD = 361,73 NGN

1. „SiteGround“

https://www.siteground.com

„SiteGround“

Pasaulio greitis

A+

Vid. Atsakymo laikas

175 ms

Kaina (NGN)

17 145 * per metus

Pagrindiniai bruožai

 • 10GB SSD saugykla
 • 10 000 vizitų per mėnesį
 • „cPanel“ & SSH
 • Nemokamas „Cloudflare“
 • Dienos atsarginės kopijos

"Puikus visų apimties interneto prieglobos pasirinkimas!"

Jei siekiate našumo ir įperkamumo, pirmasis pasirinkimas turėtų būti „SiteGround“. Jų pradinio lygio kaina yra ypač konkurencinga, o jų serverio greitis yra puikus, todėl A + taškai įvertinami visoje planetoje.

„SiteGround“ taip pat teikia nemokamą CDN (turinio tinklo pristatymo) paslaugą, tai reiškia, kad jūsų svetainė bus pristatyta iš serverio, esančio netoli Nigerijos, kad būtų galima greičiau pasiekti regioninį greitį..

„SiteGround“ garantuoja 99,9% veikimo laiką ir siūlo gausias funkcijas (įskaitant kasdienines atsargines kopijas). Geriausia, kad tai yra 30 dienų garantija, tik tuo atveju, jei nesate patenkintas.

Kas negerai su „SiteGround“

 • Atnaujinimo kaina kitiems metams yra aukšta ir gali pritraukti kai kuriuos vartotojus. Įsitikinkite, kad supratote antrųjų metų kainą.
 • „SiteGround“ priima tik mokėjimus kredito kortelėmis.

Pastaba

Atidžiai stebime „SiteGround“, kai kartu su jais priimame „Bitcatcha.com“. Peržiūrėkite išsamią analizę, kurioje rasite viską, ką reikia žinoti apie pagrindinį kompiuterį (mūsų bandymo svetainės, serverio greičio testas, terminas ir kt.). Perskaitykite „SiteGround“ apžvalgą.

2. „Hostinger“

https://www.hostinger.com/

„Hostinger“

Pasaulio greitis

A+

Vid. Atsakymo laikas

163 ms

Kaina (NGN)

16 278 per metus

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas SSD
 • 1 nemokamas domenas
 • „hPanel“
 • Nuostabus palaikymas
 • Maža įvadinė kaina

"Vienas geriausių interneto prieglobos pradedantiesiems."

„Hostinger“ yra labai pradedanti draugiška interneto prieglobos įmonė, turinti puikią palaikymo sistemą, sukurtą nuosekliems gairėms žmonėms, nepažįstamiems kuriant svetaines.

Jie taip pat yra labai greiti ir pelno A + taškų reikšmę mūsų pasauliniuose greičio bandymuose.

  5 geriausios „Torrent“ programos, skirtos „Android“ (2015 m. Leidimas)

Žudikų įvežimo kaina yra tik 16 278 NGN per metus. „Hostinger“ paslaugos yra tikrai vertos pinigų, ypač tiems, kurie tik pradeda veiklą.

Kas negerai su „Hostinger“

 • Kadangi jų kainos yra tokios žemos, jie nesuteikia nemokamo SSL ar kasdieninės atsarginės kopijos. Gerai tai, kad šias paslaugas galite įsigyti, jei jaučiate poreikį.

Pastaba

„Hostinger“ iš viso turime 3 paskyras. Perskaitykite išsamią „Hostinger“ apžvalgą, kad gautumėte išsamią informaciją.

3. A2 talpinimas

https://www.a2hosting.com

A2 talpinimas

Pasaulio greitis

A+

Vid. Atsakymo laikas

169,5 ms

Kaina (NGN)

17,015 * / metus

Pagrindiniai bruožai

 • 20X greitesni turbo serveriai
 • Neribotas tinklapis
 • Duomenų centrai JAV, ES & Azija
 • Nemokama SSD saugykla
 • 24 × 7 JAV parama

"Įperkama interneto priegloba su neribotais ištekliais. Puikus pasirinkimas visų tipų svetainėms!"

Nors „A2“ žiniatinklio priegloba šiame sąraše yra 3-ioji, mums tai tikrai buvo sunkus sprendimas. Kaip tarptautiniai kompiuteriai, turintys puikų A + spartą ir duomenų centrus visame pasaulyje, jie buvo taip arti 2-osios vietos, ypač turėdami neribotus išteklius.

Jie taip pat turi puikias laiko taupymo funkcijas, tokias kaip A2 optimizuota programinė įranga ir 1 paspaudimo nustatymas. Sujunkite juos su galimybe atnaujinti savo „Turbo“ planą, kuris pateikiamas kartu su jų „Turbo“ serveriais (20 kartų greitesnis už įprastus serverius), o „A2“ yra tikrai jėga, su kuria reikia atsižvelgti.

Kas negerai su A2 priegloba

 • Tiesioginis pokalbis yra nenuoseklus. Kartais jie jums atsakys per kelias sekundes, o jei nesiseka, gali tekti palaukti šiek tiek ilgiau nei įprastai..

4. „Inmotion Host“

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion priegloba

Pasaulio greitis

A+

Vid. Atsakymo laikas

156,9 ms

Kaina (NGN)

17 320 * per metus

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domeno vardas
 • Maksimalios greičio zonos ™
 • Neribotas perkėlimas
 • SSH prieiga
 • 24 × 7 JAV parama

"Aš naudoju „Inmotion“ savo svetainės prieglobai. Štai kiek aš jais pasitikiu."

„Inmotion“ yra tarptautinis kompiuteris, turintis A + greitį visame pasaulyje. „Inmotion“ taip pat teikia neribotą saugyklą ir pralaidumą, kasdienines atsargines kopijas ir 99,9 proc.

Kaip esamas klientas galiu garantuoti, kad „Inmotion“ teikia išskirtinį klientų aptarnavimą ir paprastą naudojimąsi.

Kas negerai su „Inmotion“

 • „Inmotion“ neleidžia mokėti per „PayPal“. Jums reikės kreditinės kortelės arba pirkimo užsakymo JAV.

Recommended Nerekomenduojami Nigerijos internetiniai kompiuteriai

Jums gali kilti pagunda pasirinkti vietinį Nigerijos kompiuterį, atsižvelgiant į jo vietą, mokėjimo paprastumą ir domeno vardo prieinamumą. Tačiau neaukokite greičio ir našumo, ypač jei turite pasaulinę auditoriją.

Išbandėme šiuos keturis Nigerijos internetinius kompiuterius ir nustatėme, kad jų greitis ir našumas smarkiai nukrito žemiau mūsų standartų.

Jei norite vietinio Nigerijos kompiuterio, pasirinkite „QServers“ ir venkite šių pagrindinių kompiuterių:

&# 128078; Whogohost

https://www.whogohost.com/

Whogohost

Pasaulio greitis

C

Vid. Atsakymo laikas

315,9 ms

Kaina (NGN)

21 500 per metus

Pagrindiniai bruožai

 • 25 GB talpos
 • 75 GB pralaidumas
 • Nemokamas .ng domenas
 • Neribotas SQL
 • FTP sąskaitos

Tai pagal populiarumą Nigerijoje užimtas numeris 1. Tačiau neklykite dėl spektaklio. Tiesą sakant, mes nustatėme, kad „WhoGoHost“ veikla buvo gana prasta.

  8 geriausios Naujosios Zelandijos 2023 VPN (išbandytas greitis!)

Mūsų pasaulio greičio bandymuose jis įvertino C, nesiekdamas „Google“ rekomenduojamų 200ms Europoje.

„WhoGoHost“ taip pat taiko tam tikrų mokėjimų tvarkymo mokestį. Pvz., Jei mokate per „PayPal“, galėtumėte sumokėti papildomus 423 ₦ mokesčius.

&# 128078; „Web4Africa“

https://web4africa.ng/

„Web4Africa“

Pasaulio greitis

D+

Vid. Atsakymo laikas

408,1 ms

Kaina (NGN)

24 000 per metus

Pagrindiniai bruožai

 • 20 GB disko saugykla
 • 200 GB pralaidumas
 • Pagrindinis žiniatinklio kūrėjas
 • SSL sertifikatas
 • Nemokamos atsarginės kopijos

„Google Trend“ laiko „Web4Africa“ antrąja populiariausia žiniatinklio priegloba Nigerijoje. Deja, šis šeimininkas taip pat neatitinka lūkesčių dėl rezultatų.

„Web4Africa“ įvertino D + per mūsų pasaulinius greičio testus ir nepatenka į „Google“ rekomenduojamus 200 ms JAV taškus. Kitaip tariant, šis kompiuteris yra per lėtas Amerikos ir pasaulio auditorijai.

Kita vertus, našumas yra didelis vietiniame regione, nes „Web4Africa“ leidžia pasirinkti tarp serverių Ganoje ar Nigerijoje..

&# 128078; „DomainKing“

http://www.domainks.ng/

„DomainKing“

Pasaulio greitis

C+

Vid. Atsakymo laikas

260,4 ms

Kaina (NGN)

20000 per metus

Pagrindiniai bruožai

 • 10 GB disko saugykla
 • 100 GB pralaidumas
 • 10 domenų leidžiama
 • „cPanel“
 • 99,9% veiksnumo

„DomainKing“ yra Indijos žiniatinklio priegloba, esanti Afrikoje. Jis užima trečią vietą pagal populiarumą Nigerijoje, todėl galite susidurti su šiuo šeimininku.

Kaip ir kiti vietiniai Nigerijos kompiuteriai, jis leidžia atlikti banko pervedimus ir palaiko .ng domenus. Tačiau jos greitis ir našumas yra lėtas, palyginti su rekomenduojamais šeimininkais. Tai įvertina C + mūsų pasauliniame greičio bandyme.

„DomainKing“ siūlo visą parą veikiantį palaikymą ir 99,9 proc. Tačiau saugykla ir pralaidumas yra riboti, ir jūs turėsite mokėti papildomai, kad galėtumėte naudotis didesnėmis ribomis.

&# 128078; Programinė įranga

http://www.utiware.net/

Programinė įranga

Pasaulio greitis

D

Vid. Atsakymo laikas

716,3 ms

Kaina (NGN)

20000 per metus

Pagrindiniai bruožai

 • 15 GB disko saugykla
 • 25 GB pralaidumas
 • Neribotas subdomenų skaičius
 • „eTextMail“ įtraukta
 • 120 el

„Utiware“ yra Nigerijos kompiuteris, turintis serverius JAV. Todėl tai greitai reaguoja į Amerikos auditoriją. Tačiau ji žlunga daugumoje kitų pasaulio šalių.

Apskritai „Utiware“ pasiekė lėčiausių rezultatų visame pasaulyje atlikdami greičio testus, įvertindami D.

Verdiktas

Nors Nigerijos svetainių prieglobos galimybės yra daugybė, negalime rekomenduoti daugumos vietinių Nigerijos viešnagių. Jie tiesiog per lėtai patenkina vietinės ar pasaulinės auditorijos reikalavimus.

Greičio įvertinimas

AVG. SPĖGIS

KAINA (NGN / METAI)

„SiteGround“

A+

175 ms

17,145

„Hostinger“

A+

163 ms

16,278

A2 talpinimas

A+

169,5 ms

17,015

Inmotion priegloba

A+

156,9 ms

17,320

Todėl „Bitcatcha“ rekomenduoja tarptautinių prieglobos galimybių patikimumą ir neprilygstamą našumą. „SiteGround“ yra patikimiausias ir iki šiol yra geriausias pasirinkimas, o „Hostinger“ siūlo galingą ir prieinamą alternatyvą.

Jei turite klausimų apie Nigerijos internetinį prieglobą, praneškite man žinutę ir mielai atsakysiu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me