Dizajn a štýl vášho webu je vašou prvou šancou na dojem na vašich zákazníkov.

Našťastie, WordPress uľahčuje vytvorenie štýlu, ktorý vám vyhovuje. Stiahnutím „témy“ si môžete ručne vybrať vzhľad svojich stránok bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu.

Skôr ako sa dostanem k svojim desiatim obľúbeným témam WordPress, je potrebné hľadať v dizajne vášho internetového obchodu.

  1. Kompatibilné s WooCommerceWooCommerce je motor, ktorý poháňa váš internetový obchod. Je to súprava nástrojov, ktorá sa pripája na vaše stránky a umožňuje vám predávať produkty. Keď vyberáte tému, musí byť kompatibilný s WooCommerce. (Rada, všetky uvedené témy sú.)
  2. Responzívny dizajnHlavina všetkých používateľov internetu teraz pristupuje na web prostredníctvom mobilného zariadenia a zákazníci radi používajú svoje tablety! Citlivá téma znamená, že váš web sa okamžite prispôsobí smartfónu, tabletu alebo pracovnej ploche.
  3. Štýl, jednoduchosť a jednoduchá navigácia Vaša téma by mala vyhovovať vášmu štýlu značky a vašim produktom. Uistite sa však, že navigácia je jednoduchá a ľahká. Zamyslite sa nad tým, či vaša téma vytvára príjemné prostredie pre používateľov.

Teraz viete, čo hľadať, tu je desať mojich obľúbených, ktoré kombinujú všetky tri základné vlastnosti.

1. Divi 2.0

Najlepšia vlastnosť: Prispôsobenie pomocou myši

Divi 2.0

Divi sa líši od väčšiny tém WordPress. Nejde len o jeden štýl alebo rozloženie. S touto témou môžete vytvoriť takmer akýkoľvek dizajn, ktorý chcete.

Videl som, že niektorí používatelia hovoria, že je to ako používať lego! Čo je vynikajúci opis témy. Jednoducho zostavíte svoje preferované rozloženie pomocou blokov a mriežok. Bezproblémovo sa integruje s WooCommerce a za pár minút môžete vytvoriť fascinujúci obchod.

> Získajte tému Divi teraz.

2. Shopsy

Najlepšia vlastnosť: Mriežka rozloženie

shops

Shopsy je zábavné a hravé, vďaka čomu je ideálnym miestom pre rodičov, ktorí chcú založiť detský obchod, alebo rad nepredvídateľných ručne vyrábaných výrobkov..

Napodobňuje rozloženie mriežky v štýle Pinterest, takže môžete predvádzať veľa položiek naraz. Najlepšie zo všetkého je, že tvorcovia zabezpečili kompatibilitu s animáciami, takže vaše webové stránky ožijú!

> Získajte Shopsy tému teraz.

3. Zerif Lite

Najlepšia vlastnosť: Je to zadarmo!

Zerif Lite

Všeobecne odporúčam ľuďom, aby investovali málo peňazí do svojej témy WordPress. Prémiové témy zriedka stoja viac ako 50 dolárov a to je veľký rozdiel v profesionalite vášho webu.

So serverom Serif Lite som však našiel bezplatnú tému, ktorú s potešením môžem odporučiť. Je to jednostránkový dizajn, vďaka čomu je ideálny pre jednoduché predné časti obchodov. Je ľahko ovládateľný a vyzerá krásne. Ak ste novým používateľom programu WordPress, je to skvelé miesto, kde začať. Ak sa vám páči bezplatná verzia, môžete upgradovať tému a odomknúť ďalšiu silu.

> Získajte tému Zerif Lite tu.

4. Obchodník

Najlepšia vlastnosť: Ohromujúce snímky

Kramář

S názvom „Obchodník“ viete, že táto téma je navrhnutá iba na jeden účel: pomôcť vám predávať výrobky. Používanie obchodníka je také jednoduché, nepotrebujete žiaden kód. Pravdepodobne by ste sa nechceli príliš zmeniť, pretože preddefinované rozloženie vyzerá veľmi profesionálne.

Táto téma je o upútaní pozornosti veľkými obrázkami. Je to jedna z mojich obľúbených tém pre začínajúcich obchodov s módou.

> Získajte tému obchodníka teraz.

5. Big Point

Najlepšia vlastnosť: Obrovský priestor pre hlavičku

Big Point

Jedným z najväčších trendov v oblasti webdizajnu je momentálne použitie obrovských hlavičiek s neodolateľnou fotografiou. Téma Big Point vám umožňuje vytvoriť web, ktorý má tendenciu trvať na trende.

Je tiež dodávaný s posúvačom revolúcie, čo znamená, že vaše krásne obrázky záhlavia sa budú vzájomne automaticky vymieňať. To zapôsobí na vašich zákazníkov! Toto je ďalší motív presúvania myšou, takže na to, aby to vyzeralo skvele, nepotrebujete žiadne technické know-how. Funguje to perfektne s WooCommerce a vyzerá obzvlášť inteligentne na tablete.

> Získajte tému Big Point teraz.

6. Avada

Najlepšia vlastnosť: Najpredávanejšia téma všetkých čias

Avada

Avada je dosť podobná téme Divi. Použil rovnaký vlastný „lego“ vlastný tvorca, ktorý vám umožňuje vytvoriť webovú stránku s takmer akýmkoľvek štýlom, na ktorý si dokážete myslieť.

Je to pravdepodobne najuniverzálnejšia a najflexibilnejšia téma. Ak teda chcete experimentovať a nájsť dokonalé rozloženie, skúste Avada. Nazýva sa to „Švajčiarsky vojenský nôž tém WordPress“, pretože s tým môžete robiť čokoľvek chcete.

> Získajte tému Avada teraz.

7. Vigo

Najlepšia vlastnosť: Štýlový pre predajcov módy

Vigo

Vigo je tu asi najštýlovejšia téma. Má čistý biely dizajn s množstvom priestoru. Umožňuje vašim výrobkom dostať sa do centra pozornosti a predávať sa. Vigo vyzerá ako profesionálny módny web; Jediné, čo musíte urobiť, je pridať produkty.

Nie je to však iba pekná tvár. Poskytuje zákazníkom jednoduchú a ľahkú navigáciu. Navyše je to pár rokov, čo znamená, že jeho tvorcovia odstránili všetky problémy a vyčistili kód. Vďaka tomu je jedným z najrýchlejšie sa zavádzajúcich tém na trhu.

> Získajte tému Vigo teraz.

8. Shopster

Najlepšia vlastnosť: Sietnica je povolená

Shopster

Ak prevádzkujete internetový obchod, vaše obrázky by pre vás mali urobiť všetku ťažkú ​​prácu. Skvelá fotografia predáva produkty. Potrebujete motív, ktorý najlepšie zobrazuje vaše fotografie. Služba Shopster má povolenú sietnicu, takže ktokoľvek, kto si prezerá obrazovku sietnice, uvidí vaše produkty v celej svojej kráse.

Poskytujú tiež obrovský priestor pre posuvné hlavičky, s ktorými môžete pracovať. Ak chcete upútať pozornosť svojich zákazníkov pomocou obrázkov s vysokým rozlíšením, toto je téma pre vás.

Ako všetky témy tu, aj Shopster je pripravený na spoluprácu s WooCommerce a bezproblémovo sa integruje. Neexistuje žiadna tvrdá práca!

> Získajte tému Shopster teraz.

9. Pán Tailor

Najlepšie bit: Posúvanie paralaxou

Pán Tailor

Posúvanie paralaxou je v súčasnosti jednou z najlepších vecí v oblasti webdizajnu. Možno ste už videli niekoľko stránok, ktoré ich už používajú. Keď prejdete nadol na paralaxy, obsah sa bude pohybovať rôznymi rýchlosťami a zdanlivo spolu navzájom pôsobia. Možno si myslíte, že na vytvorenie tohto efektu budete potrebovať počítačového génia. Ale s touto témou to všetko prichádza ako štandard.

Je to celkom mužská téma, skvelá pre chlapčenský módny obchod. Toto je ďalší webový server, ktorý umožňuje presúvanie myšou. Vytvorenie rozloženia je tiež veľmi jednoduché.

> Získajte tému pána Tailor teraz.

10. Cypress

Najlepšia vlastnosť: Vytvorené špeciálne pre WooCommerce

cyprus

Táto téma je navrhnutá konkrétne v rámci súboru nástrojov WooCommerce. To znamená, že si môžete byť istí, že je vyrobený so zreteľom na majiteľov online obchodov. Optimalizovali celú tému pre elektronický obchod a prispôsobili každý aspekt zvýšeniu predaja na vašom webe.

Jednou z mojich obľúbených vecí v tejto téme je možnosť pozadia videa. Vyzerá to tak, že vaša domovská stránka obsahuje pohyblivý obraz. Ideálne na predvádzanie vašich výrobkov vo veľkom štýle!

> Získajte tému Cypress teraz.

Rád by som počul od vás všetkých majiteľov obchodov WordPress. Aké témy používate a ktoré sú vaše obľúbené?

Teraz si pozrite 9 najlepších Managed WordPress Hosting. Tieto služby určite zvýšia výkonnosť vášho WordPressu na novú úroveň.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me