Emuāru veidotājam vai vietnes īpašniekam ir svarīgi, lai būtu ieviesti vairāki drošības protokoli, ja jūsu vietnē notiek kas slikts. Tomēr pat tad, ja jums ir visaugstākā drošība, nelaimes gadījumi notiks un jūs, iespējams, nonāksit vietnē, kas ir bojāta vai uzlauzta.

Ja vēlaties nezaudēt savu WordPress emuāru un visu savu darbu, jums vienmēr (un es domāju VIENMĒR) regulāri jāveic savas vietnes dublējumi. Tādā veidā, pat ja jums ir dīkstāve, jūs vienmēr varat atgriezt savu vietni.

Tagad ir vairāki veidi, kā var izveidot WordPress emuāra dublējumus. Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta vienam no tiem, proti, spraudņa vai pakalpojumu izmantošanai, kas automātiski izveidos jūsu emuāra dublējumkopiju.

Lieliska lieta par šiem spraudņiem ir tā, ka jūs pat varat tos izmantot arī vietņu migrēšanai. Kas ir lieliski, ja vēlaties pāriet uz labāku tīmekļa mitinātāju ar labākām funkcijām un servera veiktspēju.

Zinot, kad un cik bieži dublēt

Pirms mēs iedziļināmies WordPress dublējumu spraudņu sarakstā, vienkārši ātri parunāsim par to, kad un cik bieži jums vajadzētu dublēt vietni. Tieši pie nūjas vienmēr ieteicams regulāri veikt dublējumus, jo tas samazinās jūsu zaudējumus, jo dublējumi būs diezgan nesen.

Lieta, kas jums jāapsver, ir tas, kā jūs vēlētos plānot dublējumus. Tagad dažādām vietnēm būs atšķirīgas plānošanas vajadzības.

Ja jūsu emuārs katru nedēļu publicē vairākus jaunus saturus un katru dienu saņem jaunus komentārus, tad, iespējams, ir laba ideja, ja jūsu dublējumi ir īsāki. Tas pats attiecas uz gadījumiem, ja emuāram ir pievienots tiešsaistes veikals, kurā tiek veikti darījumi, lai sekotu klientu informācijai.

Pretējā spektrā, ja vietne vai emuārs lielākoties ir statisks un tiek atjaunināts ar jaunu saturu reizi ceturksnī, iespējams, tā vietā varēsit atbrīvoties no iknedēļas rezerves kopijas..

Grunts līnija – rezerves kopiju plānošanai nav perfekta laika grafika, un galu galā jums ir jānāk pie vislabākā grafika, kas radīs viszemākos zaudējumus, ja kaut kas notiks nepareizi. Labs īkšķa noteikums ir vienmēr veikt dublējumu pirms jebkādu masīvu izmaiņu veikšanas WordPress emuārā.

Lietas, kas jāapsver, lai izveidotu WordPress rezerves risinājumu

WordPress ir pieejams ļoti daudz rezerves spraudņu, taču ir svarīgi atcerēties, ka ne visi dublēšanas / migrācijas spraudņi ir izveidoti vienādi. Dažiem ir atšķirīgas iezīmes vai vairāk nekā citi ir vērsti uz noteiktām jomām.

Tāpēc, pirms izlemjat par spraudni, ir dažas lietas, kuras jūs varētu vēlēties apsvērt:

 • Automatizētas dublējumkopijas
  Viens no lielākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, ir tas, vai WordPress dublējums ļauj automatizēt procesu. Izmantojot automatizāciju, jūs varat viegli ļaut spraudnim veikt visu darbu, nevis katru reizi veikt dublējumu manuāli.
 • Dublējumu biežums
  Mēs mazliet pieminējām jūsu dublējumu biežuma plānošanu. Pirms norēķināties ar spraudni, iespējams, vēlēsities pārbaudīt, cik bieži tas ļauj jums izveidot dublējumu un vai tas ir pietiekami jūsu vajadzībām.
 • Rezerves vieta / krātuve
  Ja spraudnis saglabā jūsu dublējumu tajā pašā serverī kā jūsu vietne, tas ir sava veida bezjēdzība. Pārbaudiet, kādu krātuvi piedāvā spraudnis vai pakalpojums. Var izmantot citas krātuves vietas, piemēram, Google disks, Dropbox vai mākoņa krātuve?
 • Spēja atjaunot / izgūt dublējumu
  Kad esat izveidojis rezerves kopiju savai vietnei, vai to ir viegli atgūt vai atjaunot? Vai jums šis process jāveic manuāli, vai to var automatizēt? Tā kā dažādiem spraudņiem ir atšķirīga pieeja, vislabāk ir vispirms to pārbaudīt.
 • Daļējas vai pilnīgas dublējumkopijas
  Daži spraudņi dublēs visu vietni, bet citi – tikai daļu no tās (ti, datu bāzi). Ir svarīgi izvēlēties pareizo rezerves kopijas veidu savai vietnei.

4 izmantojamie WordPress dublēšanas un migrācijas spraudņi

Tā kā tiešsaistē ir pieejams tik daudz spraudņu un rezerves / migrācijas risinājumu, ir grūti izvēlēties perfektu. Kaut arī zemāk uzskaitītie 4 varētu nebūt ideāli risinājumi, tie noteikti ir vislabākie spraudņi, ko izmantot.

1. BackupGuard

BackupGuard

BackupGuard

BackupGuard ir plaši pazīstams kā uzticams spraudnis WordPress dublējumu izveidošanai. Viena no galvenajām priekšrocībām ir tā, ka to saskarne dinamiski integrējas ar jūsu WordPress informācijas paneli.

Kad esat instalējis spraudni, varat sākt dublēšanas procesu, noklikšķinot uz pogas “Dublēt”, kas atrodas spraudņa galvenajā lapā. Kad esat noklikšķinājis uz tā, jums būs iespēja veikt “pilnīgu dublējumu” vai “pielāgota dublēšana”, kur varēsit izvēlēties, kuras daļas vēlaties saglabāt.

Kad esat veiksmīgi izveidojis dublējumu, tam vajadzētu parādīties BackupGuard sarakstā, kuru varat atjaunot, izdzēst vai lejupielādēt dublējumu, noklikšķinot uz tā..

Varat arī augšupielādēt dublējuma failu BackupGuard, izmantojot pogu “Importēt”. Tikai atceraties, ka ir ierobežots 128 MB. Neatkarīgi no tā, un jums tas būs jāaugšupielādē manuāli, izmantojot FTP.

Bezmaksas BackupGuard versija ļauj veikt pamata dublējumus un migrēšanu, taču, ja vēlaties automātiskas dublējumkopijas, diennakts atbalstu, e-pasta paziņojumus un pat pilnīgu migrāciju uz vietni, varat izvēlēties to apmaksāto pro versiju..

2. VaultPress

VaultPress

VaultPress

VaultPress, ko izveidojis WordPress.com un daļa no spraudņa JetPack, piedāvā ļoti daudzas funkcijas, piemēram, reāllaika dublējumus, atjaunošanu ar vienu klikšķi, 30 dienu mākoņa krātuvi un pat iespēju migrēt jūsu vietni..

Spraudnis tika izveidots arī tā, lai būtu vienkāršs un ērti lietojams, jūs to principā varat vienkārši iestatīt un aizmirst. Viss, kas jums jādara, ir to vienreiz konfigurēt, un pēc tam VaultPress veiks visu darbu, ieskaitot jūsu vietnes dublēšanu viņu mākoņu krātuvē. Un, ja vēlaties atjaunot savu vietni, tā ir tikpat vienkārša kā viens klikšķis.

Diemžēl viņiem nav bezmaksas versiju, tāpēc, ja vēlaties izmantot VaultPress, viņu pamatplānam būs jāiegulda vismaz 39 USD gadā. Ja vēlaties visas izcilas funkcijas, piemēram, automātisku failu labošanu, reāllaika dublējumus un daudz ko citu, jums būs jāizvēlas viņu augstākie plāni.

3. All-in-One WP migrācija

All-in-one wp migrācija

Viss vienā WP migrācija

WordPress dublēšanas un migrācijas saraksts noteikti nebūtu pilnīgs, ja tajā nebūtu iekļauts All-In-One WP migrācija. Augsti novērtēts WordPress spraudnis, All-In-One WP ļauj kopēt WordPress vietnes datu kopijas, kuras pēc tam varat saglabāt kā dublējumu vai migrācijas nolūkos..

To izmantot ir diezgan viegli. Instalējiet spraudni un dodieties uz WordPress cilni “All-In-One WP Migration” un noklikšķiniet uz “Export”, lai sāktu.

Forša spraudņa lieta ir tā, ka jūs varat pielāgot eksportējamo datu veidu, atverot sadaļu “Papildu iestatījumi” un vienkārši noņemot atzīmi no tiem, kurus nevēlaties. Varat izslēgt tādus datus kā surogātpastu komentāri, motīvu faili, spraudņi, rediģēšanas rediģēšana un daudz ko citu.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka daudzfunkciju WP migrācijas bezmaksas versija ļauj eksportēt vietnes dublējumu tikai uz vietni. Ja vēlaties eksportēt uz citām vietām, piemēram, Dropbox vai Google Drive, jums būs jāiegādājas paplašinājums.

Kad jūsu vietnes dati ir eksportēti, varat tieši lejupielādēt dublējumu vai arī saglabāt to savā tīmekļa serverī. Protams, vienmēr ieteicams glabāt rezerves kopiju vietā, kas atšķiras no jūsu vietnes servera, lai izvairītos no kiberuzbrukumiem vai servera problēmām.

4. UpDraftPlus

updraftplus

UpDraftPlus

Lielu daļu no šeit uzskaitītajiem spraudņiem var izmantot, lai izveidotu ātras dublējumkopijas jūsu WordPress vietnei, tomēr ne visi no tiem ļauj plānot automātiskas dublējumkopijas, nevajadzējot dakšot papildu naudu par to apmaksātajām versijām..

UpDraftPlus izceļas starp pārējiem, nodrošinot jums pilnībā automatizētas dublējumkopijas bez maksas! Un nav sāp, ka viņi to ir izstrādājuši tā, lai būtu ērti lietojami iesācējiem un iesācējiem.

Pēc spraudņa instalēšanas varat to aktivizēt, atverot cilni “Iestatījumi” WordPress un noklikšķinot uz “UpdraftPlus Backups”. Tur jūs varat veikt tādus uzdevumus kā vietnes dublēšana, vietnes atjaunošana un pat vietnes migrācija.

Kad izmantojat UpdraftPlus, atcerieties, ka izvēlnē “Iestatījumi” vispirms iestatiet rezerves kopijas attālo glabāšanas vietu un izvēlieties jebkuru no ikonām, kurai vēlaties, lai jūsu glabāšanas vieta būtu.

Tajā pašā lapā “Iestatījumi” varat arī iestatīt gan savas vietnes failu, gan pašas datu bāzes dublēšanas grafiku. Lai iestatītu laiku, vienkārši noklikšķiniet uz nolaižamajām izvēlnēm “Failu dublējuma grafiks” un “Datu bāzes dublēšanas grafiks”..

Pēc tam ritiniet uz leju, lai norādītu WordPress vietnes datus, kurus vēlaties iekļaut dublējumā. Sadaļā “Iekļaut failu dublējumā” atzīmējiet izvēles rūtiņas, lai iekļautu datus, piemēram, spraudņus, motīvus un multivides failus..

Kad esat pabeidzis, vienkārši noklikšķiniet uz Saglabāt, lai jūsu dublējumi būtu pilnībā automatizēti. Ja vēlaties vairāk funkciju, piemēram, FTP šifrēšanu, viedas dublējumkopijas un datu bāzes šifrēšanu, varat izvēlēties to premium versiju, kas nodrošina visu iepriekš minēto un vairāk.

Satīt

Ja jums ir WordPress vietne, lai jūsu bizness būtu drošs, nepietiek tikai ar jaunākajiem drošības spraudņiem vai SSL sertifikātiem. Rezerves kopija ir jūsu pēdējā aizsardzības līnija, un, ja kaut kas noiet greizi, tas var glābt jūs no galvassāpju pasaules.

Izmantojot iepriekš uzskaitītos spraudņus, jums noteikti nevajadzēs uztraukties, nākamreiz, kad vietne sabruks vai uzbruks hakeri vai vīrusi, jo jums būs rezerves kopija jau gatavībā!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me